Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
Clodya_Alas
RUH
arya
İdio-Path
ruveydamelisa
tuqchee!!!
juvijuvi
hatice
ebru
sekerkiss07
Deadly
happy
16 posters

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Anket

Yeni bölüm eklemelimiyim

[ 2 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Bar_left13%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Bar_right [13%] 
    [ 0 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Bar_left0%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Bar_right [0%] 
    [ 14 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Bar_left87%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Bar_right [87%] 

Toplam Oylar: 16
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Empty Geri: ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Mesaj tarafından İdio-Path Perş. Ağus. 05, 2010 5:42 pm

Vay canına !! Harika bişey bu .. Siteye yeni üye oldum .. Öyle boş boş sayfalara bakıyodum bu hikayeyi gördüm başı ilgilmi çekti sonra hepsini okudum.. Harika bişey yhaa !!! yb' i sabırsızlıkla bekliyorum.. Kesinlikle çok yeteneklisin.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_wink ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz Bu arada ben İlke.. Tanıştığıma memnun oldum.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_smile
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Empty Geri: ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Mesaj tarafından happy Perş. Ağus. 05, 2010 6:39 pm

bende memnun oldum ilkecim bende buse :d Very Happy yorumlarınız için çokk saolun böyle yorumlar geldikçe daha çoık yazası geliyorr insanınn :d:D
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Ağus. 05, 2010 8:38 pm

ayy tatlımmm yine süper olmuş.ellerine sağlık..ybybyb Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Perş. Ağus. 05, 2010 9:00 pm

yine döktürmüşsün ellerine sağlık canım lol!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Ağus. 05, 2010 9:34 pm

saolun arkadaşlarr Very Happy:D çoooooooookk teşekkürlerr yorumlarınızz içinn Very Happy Very Happy yarın yb beraber karakter tanıtımınıda ekliyicmm Very Happy Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Paz Ağus. 08, 2010 8:11 pm

Eee ... Nerde kaldı YB... ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_sad
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Ağus. 08, 2010 8:13 pm

evet yaa yb nerdee Sad
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Ptsi Ağus. 09, 2010 1:26 pm

6.BÖLÜM:

‘’Dün gittiğimiz yere mi gidiyoruz?’’dedim.Ama cevap yoktu.
    ‘’Bu sefer seni affetmem için orası pek bir işe yaramayacak’’dedim ve yüzüne baktım.Gülüyordu.
    ‘’Bunda gülecek ne var?’’
    ‘’Hiç’’dedi kahkahasının arasından. ‘’Sadece oraya götürmüyecem seni’’
    ‘’Nereye gidiyoruz o zaman?’’diye sordum o ise benim sorumu hiç duymadı bile.
    ‘’Söyle bakalım niçin evden bugün ayrıldın?’’dedi.Uzun bir süre söylemekle söylememek arasında gidip geldim ve en sonunda karaımı verdim.
    ‘’Evdekiler kick-boxa gitmemi istemiyorlar.Biraz anlaşmazlık oldu bende yarın evden ayrılacağıma bugün ayrıldım.’’dedim ve yüzüne baktım.Düşünceli bir ifadesi vardı.Sanki konuşacak sözcükleri seçme çalışıyordu.
    ‘’Aslında’’dedi ve sustu.Derin bir nefes alıp tekrar konuşmaya başladı.
    ‘’E şey ailen aslında doğru-‘’sözünün bitmesini beklemedim çünk sonunun ne olacağını biliyordum.Elimi elinden çektim ve gittiğimiz yönün tersi yönüne doğru yürümeye başladım.
    ‘’Yağmur’’dedi ve peşimden gelmeye başladı.
    ‘’Sen hep böyle misindir.Cümlenin sonunu beklemez misin? ‘’
    ‘’Genellikle bildiğim cümlelerin sonunu beklemem.’’
    ‘’Bak ailenle aynı düşünüyorum tamam.Ama karar yine de sana ait.Eğer bana fikrimi sorarsan.Ben senin incinmeni istemiyorum.’’dedi ve bana bir adım daha yaklaştı.Gözlerimin içine bakarak ‘’Senin incinmene ya da üzülmene dayanamam’’dedi ve elimden tutarak gittiğimiz yöne doğru çevirdi beni.Yol boyunca hiç konuşmadık.Kocaman bir evin önünde durduk.Ev 3 katlı pardon ya villa mı demeliydim.Ev biraz sade kalırdı.Bahçeli olan harika bir yerin önünde durduk.Bahçe kapısını açtı ve içeri girdi peşinden de ben.
    ‘’Evime hoş geldin’’dedi.Bu ev onundu.Vay canına!!!
    ‘’Evin…çok..güzelmiş.’’
    ‘’Aslında o kadarda değil yani ev büyük tek başına yaşadığında daha bir büyük oluyor neyse.’’dedi sustu ve evden içeri girdik.Karşımızda salon duruyordu.Siyah ve beyazın harika bir uyumu vardı salonda.Kocaman bir televizyon.Bembeyaz bir halı…Koltuklara geçip oturduk.Bir süre öyle sessizce kaldık.Deniz ayağa kalktı.
    ‘’Nereye ?’’içecek bir şeyler getirecektim.Ne istersin?’’
    ‘’Kola’’dedim ve o uzun koridorda kayboldu.Bende salonu incelemeye devam ettim.Masaların üstünde resimler vardı.aklaşıp incelemeye başladım.Deniz bir kıza sarılmıştı.Kız çok güzeldi.Yosun yeşili gözleri kocamandı.Dişleri inci gibi dizi dizi sıralanmıştı ağzında.Diğer bir fotoğrafa baktım.Yine o kız bu sefer gözlerinin içine bakıyorlardı ikisi de.Özlemle aşkla…Başka bir fotoğrafa baktım.Yine ikisi el ele utuşmuşlar.Fotoğraf elimden kaymaya başladı.Hemen aldığım yere koydum.Şok olmuştum.Sevgilisi vardı.İnanamıyordum.Denizin sesiyle yerimden sıçradım.Yanıma geldi ve baktığım fotoğraflara baktı.Yüzüne bakamıyordum.Korkuyordum.Duyacaklarımdan korkuyordum…Bir adım yaklaştı ve konuşmaya başladı.
    ‘’Hayal.Lise 1 de tanıştık ve çıkmaya başladık.Bir birimiz o kadar çok seviyordu ki ayrılmayı aklımızın ucundan geçirmiyorduk.Birlikte üniversiteye gittik.Aynı bölüm.Bir gün bir telefon geldi.Hayal ölmüş.Hemen hastaneye gittim.Eroin bağımlısıymış.Benden tam 7 sene saklamış bağımlı olduğunu.Altın vuruş denilen yani damardan vererek intihar etmiş.Yıkıldım.Bittim.Okulu bırakmayı düşündüm tam 1 sene evden dışarı adımımı atmadım.Son 4 yıldır kendimi toplamayı başardım ve seni buldum.Hayatımın tek anlamını.Yaşama sebebimi…’’
    Ona dönüp baktığımda gözleri kızarmıştı.Ağlamamak için kendini zor tutuyordu.Sarıldım.Gözlerindeki yaşları serbest bıraksın diye.
    ‘’Onu çok sevdin’’dedim
    ‘’Evet öyle sanıyordum.Ama sen.Sen bana gerçeği gösterdin.Karanlık geceme ışık oldun.Güneşim oldun…’’dedi ve sustu.
    ‘’Hadi kolanı getirdim iç’’dedi ve koltuklara gittik
    .

Güneşim demişti Yağmura peki o güneş batarsa ne yaparsın Deniz.Bu sefer öbür güneşine yaptığını buna yapma olur mu?Bu güneş solduğu zaman bir daha ışık saçmaz Deniz bunu unutma olur mu?

ARkadaşlar sizi beklettiğim için özür dilerim misafirlerimiz gelmişti yazmaya hiç vakit bulamadım.
    Karakter resimlerini eklemeye çalışıyroumm ama olmuyor yardım ederseniz sevinirimm Very Happy Very Happy
    Yeni bölümü inş.Beğenirsinizzz Very Happy Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Ağus. 09, 2010 5:07 pm

Çoook beğendim Buse'cim... Ayy sonunda yazdığın bitirdi beni... '' Güneşim demişti Yağmura peki o güneş batarsa
    ne yaparsın Deniz.Bu sefer öbür güneşine yaptığını buna yapma olur mu?Bu
    güneş solduğu zaman bir daha ışık saçmaz Deniz bunu unutma olur mu?''
    Ayy aklıma okadar kötü şeyler geliyorki anlatamam...
    Off kesin Hayal'e o yaptı 'altın vuruşu'... off bizim Deniz tam bir piskopat mış yhaa..

Ufff çokk meraklandım şimdi...Ayy Yağmurr kaç ordann kurtar kendini Kötü bişey yapcak sana bu deli.. !!
    Yb'i umarım çabuk koyarsın çünkü bekleyemiycem canım.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_biggrin ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_smile ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz

ayy bence bu 'Patron' denilen adamda Deniz..Veya Denizin düşmanlarından biri.. (Kaç tane vardır hayal bile edemiyorum.. ) Off kesin kötü bişeyler olcak kıza..
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Ağus. 09, 2010 6:56 pm

yine çok süper olmuş tatlım.ellerine sağlık.ybybybyb Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Ağus. 09, 2010 8:20 pm

Heheyyy neler oluyor neler ölümü bile eroin bu işte bi bit yeniği var hadi hayırlısı bir de 7 yıllık bağımlıymış yb merakla bekliorum yine de Deniz için bişey demicem ilerleyen zamanlarda görmek istiorum ona göre fikrimi sölerim Very Happy Eline sağlık güzelimmmm çok beğendim devamını beklerim Smile...
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Salı Ağus. 10, 2010 10:33 am

İdio-Path demiş ki:Çoook beğendim Buse'cim... Ayy sonunda yazdığın bitirdi beni... '' Güneşim demişti Yağmura peki o güneş batarsa
    ne yaparsın Deniz.Bu sefer öbür güneşine yaptığını buna yapma olur mu?Bu
    güneş solduğu zaman bir daha ışık saçmaz Deniz bunu unutma olur mu?''
    Ayy aklıma okadar kötü şeyler geliyorki anlatamam...
    Off kesin Hayal'e o yaptı 'altın vuruşu'... off bizim Deniz tam bir piskopat mış yhaa..

Ufff çokk meraklandım şimdi...Ayy Yağmurr kaç ordann kurtar kendini Kötü bişey yapcak sana bu deli.. !!
    Yb'i umarım çabuk koyarsın çünkü bekleyemiycem canım.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_biggrin ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_smile ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz

ayy bence bu 'Patron' denilen adamda Deniz..Veya Denizin düşmanlarından biri.. (Kaç tane vardır hayal bile edemiyorum.. ) Off kesin kötü bişeyler olcak kıza..

bu upuzunn yorumun içinn saanaaa çokkkteşekkür edrmm cnmmm Very Happy:D Denz aslında o kadar kötü değil amaa birazcık kötüüü Very Happy:DD:

ebru demiş ki:yine çok süper olmuş tatlım.ellerine sağlık.ybybybyb Very Happy

çooook saoll tatlımmm yb bugün yazmaya çalışıcamm:D Very Happy:

sekerkiss07 demiş ki:Heheyyy neler oluyor neler ölümü bile eroin bu işte bi bit yeniği var hadi hayırlısı bir de 7 yıllık bağımlıymış yb merakla bekliorum yine de Deniz için bişey demicem ilerleyen zamanlarda görmek istiorum ona göre fikrimi sölerim Very Happy Eline sağlık güzelimmmm çok beğendim devamını beklerim Smile...

saoll tatlımm bakalım ilerleyen bölümlerde denizii sevicekmsinn çokk mrkk edyrmmm Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ağus. 10, 2010 12:34 pm

Bakalım sevicekmiyim Deniz'in durumlara bağlı ama okuyup görücez Very Happy Eee bugün yb gelir inş. merakta bırakma bizi lol!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Salı Ağus. 10, 2010 1:00 pm

7.BÖLÜM PART 1 :

Kolalarlımızı bitirdik ve Deniz ayağa kalktı.
    ‘’Yarın yola çıkacaksın.Biraz dinlenmen gerekiyor.Yukarıda istediğin odayı seç’’dedi ve kapıya doğru yöneldi.
    ‘’Nereye’’
    ‘’Arkadaşımda kalıcam.Daha rahat edersin.Eğer duş almak istersen banyo benim odamın yanında ki kapı.’’dedi ve evden çıktı.Koca evde tek başıma kaldım.Kendimi koltuğa attım ve duş almamın iyi olacağını düşündüm.Yukarıya çıkmaya başladım.Merdivenlerin başında Denizin mezuniyet resimleri ve Hayalle olan resimleri vardı.Merdivenlerden hızla yukarı çıktım.Burada ki işim Denizin odasını bulmaktı.Kocaman bir oda vardı karşımda tahminime göre orası olmalıydı yanında da banyo olmalıydı.O tarafa doğru ilerlemeye başladım ve tahminim doğru çıktı.Kendimi ılık suyun rahatlatıcı kollarına bıraktım.Bulduğum havluyla kurulandım ve duştan çıktım.Gözlerim kapanmak üzereydi.Denizin odasının yanından geçerken merakım üstün geldi ve odadan içeri girmemle şok olmam bir oldu.En büyük duvarda ki resime bakıyordum.Gözlerim hayretle büyüdü.Bu bizim 2 gün önce çekildiğimiz resmimizdi.Yüzümde tebessüm belirdi.Bendim o resimdeki.Bu evdeki o resimlerden çok farklıydı bu resim.Bizim resmimizi duvara çizdirmişti.Hayali kıskanmakla ne kadar büyük bir aptallık etmiştim.O artık gerçekten de bir hayal olmuştu…
    Artık ben vardım onun için sadece ben…Yatağa kendimi attım ve özlerime engel olamadım ve kapandılar.
    Sabah kapımın çalmasıyla yataktan fırladım.Koşarak kapıyı açtım ve karşımda Denizi buldum.
    ‘’Uykucu.’’dedi gülerek.’’Hazırlan hadi.Yoksa kampa gitmekten vazmı geçtin?’’
    ‘’Tabi ki hayır.Odan o kadar rahattı ki.Uyanamadım.’’dedim mahcup bir ifadeyle.
    ‘’tamam tamam.O zaman odamdaki resmimizi gördün.’’dedi.Bu sefer mahcup olma sırası ondaydı.
    ‘’Evet gördüm ve tek kelimeyle mükemmel.’’dedim.Ben hazırlanmaya çıktım ve Denizde beni bekleme başladı.Hazırlandım ve çantamı alıp aşağıya indim.Merdivenlerin başında durdu.Deniz biriyle konuşuyordu.Pardon bağırıyordu.Biraz daha yaklaştım ve dinlemeye başladım.
    ‘’Yarın mı?Ben bugün kampa gidiyorum’’
    ’’…’’
    ‘’Yarın maça falan çıkmıyorum.Hatta 2 ay kadar yokum buralarda.Beni aramayın.Yerime başka birini bulursun sen.’’
    ‘’…..’’
    ‘’Anlamıyor musun 2 ay sonra gelicem.’’
    ‘’…..’’
    ‘’Ben istemediğim sürece sen bana bir şey yaptıramazsın.2 ay sonra görüşürüz.’’dedi ve telefonu kapadı.Ne demek oluyordu bu Ne maçı.Maç vardı da benim neden haberim yok.Neler karıştırıyorsun Deniz.Ne saklıyorsun benden ne?Yüzüme yapma oldu her halinden belli olan bir gülücük yerleştirdim ve yanına gittim.
    ‘’Hazırım ben’’dedim soğuk bir sesle.Yüzüme dikkatle baktı.
    ‘’Neyin var senin?’’
    ‘’Hiç biraz yorgunum o kadar.’’diye yalan söyledim.Yalan konuşmayı beceremezdim ve burada da aynısı olmuştu.Becerememiştim.Anladı başka bir şey olduğunu ama üzerime geldmedi.
    ‘’Çıkalım mı’’
    ’’Evet’’dedim ve Kapıda duran lüks bir abaya doğru ilerlemeye başladık.Denizin kaç tane arabası vardı?Bana her gelişinde başka bir arabayla geliyordu.Arabaya bindik ve merakıma yenik düştüm.
    ‘’Allah aşkına kaç tane araban var senin?’’dedim.Oturduğu yerde kıpırdandı ve ‘’Arkadaşımın.Benim ki tamirde’’dedi ve önüne döndü.Derin bir nefes aldığını duydum.Ne yani yalan mıydı.Yok canım bana öyle gelmiştir.Dimi Deniz benden hiçbir şey saklamıyorsun değil mi?Eğer öyle bir şey yaparsan seni hiç affetmem Deniz .Hiç affetmem…
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Salı Ağus. 10, 2010 3:43 pm

Ayy süper olmuş Buse...Aslında Deniz'in Yağmur'un rahat olması için başka bir yerde kalmaya gitmesi çok hoştu... Ve ayrıca o duvardaki resim içinde çook sevindim , ama bence Hayal'in resimlerinden kurtulmalı ,, çnkü artık Yağmur var..Telefonda '' Yarın maça falan çıkmıyorum'' dedi..Galiba Yağmura gelen -Sokak Dövüşü- Teklifini kabul etmiş..

Çoook güzel olmuş Busecim.. Eline sağlık... ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz

Ayyy yine kendimi tutamadım.. Çok uzun oldu.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_redface ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_redface ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_redface

Buarada Yb'yi sabırsızlıkla bekliyorum.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_twisted ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_twisted ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_twisted
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Salı Ağus. 10, 2010 4:47 pm

bölüm mükemmel eee yeni bölüm ne zaman
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Salı Ağus. 10, 2010 4:56 pm

gene çok güzel ve ama bu sefer romantiktide.yb bekliom ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Salı Ağus. 10, 2010 5:08 pm

İdio-Path demiş ki:Ayy süper olmuş Buse...Aslında Deniz'in Yağmur'un rahat olması için başka bir yerde kalmaya gitmesi çok hoştu... Ve ayrıca o duvardaki resim içinde çook sevindim , ama bence Hayal'in resimlerinden kurtulmalı ,, çnkü artık Yağmur var..Telefonda '' Yarın maça falan çıkmıyorum'' dedi..Galiba Yağmura gelen -Sokak Dövüşü- Teklifini kabul etmiş..

Çoook güzel olmuş Busecim.. Eline sağlık... ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz

Ayyy yine kendimi tutamadım.. Çok uzun oldu.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_redface ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_redface ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_redface

Buarada Yb'yi sabırsızlıkla bekliyorum.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_twisted ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_twisted ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_twisted

Evet bencede artık hayalden kurtulmalı ama ne yapsın çocuk bir türlü kurtulamıyor.Belki ilerki bölümlerde tamamen kurtulur...Very Happy
    Bu nkadar ipucu yeter... Very Happy:D
    bu güzel yorumun için çok saoll tatlımm Very Happy Very Happy
    Yb yarın gelecek:D

hatice demiş ki:bölüm mükemmel eee yeni bölüm ne zaman

saol tatlım güzel yorumn için yb yarın Very Happy

arya demiş ki:gene çok güzel ve ama bu sefer romantiktide.yb bekliom ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz

Biraz romantik olsun dedim hep kavga hep kavga Very Happy Very Happy yb yarın cnmm:D
    çokk saoll güzell yorumun iiçinn Very Happy Very Happy:
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ağus. 10, 2010 8:05 pm

Yalan dolanlar başlıor galiba bizim Deniz'de bence gitmese de olurdu sorun değil Very Happy Neyse yaa bu hikaye iice kızışmaya başladı olaylar gelişicek sanırım kuşkulanmaya başladım zaten Deniz'den ama yine de geçen sölediğimde kararlıyım fikrimi zamanı gelince sölicem Smile Eline sağlık güzelimmmm harikaydı devamını merakla beklicem bakalım neler olucak neler Very Happy Hadi öptüm Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Salı Ağus. 10, 2010 8:32 pm

saol tatlımm Very Happy:D:D:
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ağus. 10, 2010 11:47 pm

Reca güzelim Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Ağus. 11, 2010 1:42 pm

Grubun toplandığı yere geldik ve küçük çantamı Otobüsün bagajına yerleştirdim.Denizde peşimden geliyordu.Yolculuk boyunca konuşmadık.Kamp yapacağımız yerde durduk.Yeşilliğin ve denizin harika uyumu bize merhaba diyordu.Bir tarafta deniz,güneş,kum.Diğer tarafta yeşillik,oksijen…Bu iki güzel yerin tam ortasında güzel bir otel.İşte kalacağımız yer.Herkes odalarına yerleşti.Bu gün serbesttik.Eşyalarımı dolaba yerleştirdim.Kapı açıldı ve içeriye koca bir çantayla yeni oda arkadaşım geldi.Gülümsedim kendimi yatağa attım.Kız mahcup bir gülümsemeyle ‘’Dışarıda bir çocuk seni bekliyor’’dedi.Yatağımdan sallana sallana kalktım ve kapıya doğru ilerledim.Arkamı dönüp ‘’Teşekkür ederim’’dedim ve kapıdan çıktım.Deniz tam kapının karşısında ki korkuluklara yaslanmış yere bakıyordu.Benim geldiğimi fark etti ve kafasını kaldırıp ban gülümsedi.
    ‘’Düşündüm ki…Bu güzellikler dururken otel odasına tıkılı kalmak istemezsin.’’dedi gözlerimin ta derinlerine bakarak.Dün duyduklarımı bir kenara bıraktım ve gülümsedim.
    ‘’Kesinlikle.Ama bekle de eşyalarımı alayım denize gidelim’’
    ‘’Tamam burada bekliyorum seni.’’dedi ve ben odaya geri döndüm.Hazırlandım ve beraber kumsalın olduğu tarafa doğru yürümeye başladık.Kumsala yaklaştıkça insan sesleri artıyordu ve kumsala geldiğimizde bizim grubun orada olduğunu gördük.Herkes denizde birbirleriyle şakalaşıyorlardı.Deniz bana döndü yüzünde alaycı bir gülümseme vardı’’Yüzmeyi biliyorsun değil mi?’’dedi.Bu bana yapılan en büyük bir hakaretti.Ama ona öyle bir ders verecektim ki şaşıracaktı.Gülümsedim ve
    ‘’Eh işte denizde batmıyorum.’’dedim.Denize doğru ilerledik ve yüzmeye başladık.
    ‘’Yarışa var mısın?’’Diye sordum.
    ‘’Tamam.Ama yenilince ağlamak sızlanmak yok.’’
    ‘’Tamam.Sen ağlamada’’dedim ve yüzmeye pardon yarışmaya başladık.Kıyıya doğru döndük ve ben açık ara önde gidiyordum.Ayaklarım yere bastı ve ayakta Denizi beklemeye başladım.Kısa sürede yanıma geldi.
    ‘’Sen nasıl bu kadar iyi yüzüyorsun’’dedi nefes nefese…Şimdi alaycı şekilde gülümseme sırası bendeydi.
    ‘’E bir düşüneyim.Ben tam tamına 8-9 sene profesyonel olarak yüzücüydüm.6 tane madalyam var.Ha bir de Türkiye 1.liği.’’dedim gülerek o ise şaşkınlıktan dili tutulmuştu.Sonra gülerek yanıma geldi ve bana sarıldı ‘’Su perim’’dedi.Denizden el ele çıktık ve Deniz konuşmaya başladı.
    ‘’Her gün başka bir Yağmurla tanışıyorum.Sende ne cevherler varmış da haberimiz yokmuş.Su perim’’dedi gülerek…
    ‘’Su perim..Güzelmiş.’’dedim bende gülerek.Akşam yemeğine kadar güneşlendik ve yüzdük.Yemek vakti geldiğinde de odalarıma çekilip duş aldık ve yemek salonuna indik.Herkes bir ağızdan gülüyordu.Kahkahalar atıyordu.Benim gözlerim Denizi arıyordu ve buldu.Yanında boş bir sandalye vardı.Gülümseyerek yanına gittim ve oturdum.Yemeğe başladık…
    Yemek bittikten sonra herkes odasına çekildi.Kendimi odaya zar zor attım.Yorgunluktan ölmüştüm.Derin bir uyku beni bekliyordu ve bende merhaba dedim…
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Çarş. Ağus. 11, 2010 3:17 pm

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_sunnygüneşli günlerin tadını çıkarsınlar bakalım ama sonunda fırtınalı günler onları beklio ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_sad
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Ağus. 11, 2010 3:29 pm

bakalımmmm nelerr olacakkkk Very Happy:D:D:
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Çarş. Ağus. 11, 2010 4:20 pm

Harikaydı tatlım... Ama bu sefer pek fazla yorum yapamıycam,, çünkü yorum yapcak bişey göremiyorum... Güzel günlere yapılcak yorum yok zaten ... Herşey hep bukadar güzel olsa... (sıkıcı olurdu ... ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_razz )
    Nese bana bunlar fırtına öncesi sessizlik gibi gelio..
    Şunu bilki tatlım bu bölüm çook mükemmel olmuşş.. Eline , emeğine sağlık.. ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_wink ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_cheers
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 3 Icon_cheers

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:47 am