Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
Clodya_Alas
RUH
arya
İdio-Path
ruveydamelisa
tuqchee!!!
juvijuvi
hatice
ebru
sekerkiss07
Deadly
happy
16 posters

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Anket

Yeni bölüm eklemelimiyim

[ 2 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Bar_left13%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Bar_right [13%] 
    [ 0 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Bar_left0%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 14 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Bar_left87%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Bar_right [87%] 

Toplam Oylar: 16
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Empty Geri: ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 1:15 pm

Resim olarak mı?
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) - Sayfa 2 Empty Geri: ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 2:51 pm

ewett cnmm Very Happy Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Paz Ağus. 01, 2010 5:02 pm

bölümler süper ellerine sağlık.
    yha bişi sorcam ben denizle yağmuru serkan (abiyi)merak ettim resimleri koyarsan sevinirim.
    yb istiyorum bide resimleri istiyorum.
    karakter tanımını koy.
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 5:39 pm

4.BÖLÜM:

Sabaha kadar dans ettik eğlendik.Bol miktarda alkol tüketiliyordu.Peş peşe 10-15 bira içiyorlardı ve sapasağlam ayakta kalıyorlardı.Rekor Denizin 15 biradan sonrasını saymayı bıraktım artık.Ama sanki su içiyormuş gibi dimdik ayakta durabiliyordu.Arkadaşlarından biri bana da birayı uzattı tam uzanıp alacaktım ki Denizin sert bakışlarıyla karşılaştım.Çocuğa öyle bir bakıyordu ki ben olduğum yere sindim.Sabaha karşı eve götürdü beni.Eminim ki beni bıraktıktan sonra tekrar oraya dönmüştür.Kendimi yatağa attım ve derin bir uykuya kollarımı açtım.Akşama doğru uyandım.Annem sinirden küplere binmiş.Babam işte olduğu için onunla henüz karşılaşamadık.Mutfağa geçip atıştırmalık bir şeyler aramaya başladım ve en sonunda bulup yemeye başladım.Annem arkamda dikilmiş hesap vermemi bekliyor.
    ‘’Anne konuşacak halde değilim’’dememle annemin avazı çıktığı kadar bağırması bir oldu.
    ‘’Sen beni delirtmeye mi çalışıyorsun?Kalbime mi indirme istiyorsun?Bir kızın sabaha karşı nerede olduğu bile belli değil.Sen sınırlarını zorluyorsun ve bu hiç iyi değil.Şu zırvalıktan dolayı az daha ölüyordun.Elinde mesleğin varken neden bunlarla uğraşıyorsun.Spor akademisini bitirdin.Eğer spor yapmak istiyorsan salon açarız sana orada da spor yaparsın ama bu şekilde değil.’’sinirden kızarmış gözleri adeta ateş saçıyordu.Ama annem beni biliyorsa dediğimden vazgeçmeyeceğimi bilir.Eğer tanımamışsa…
    Annem hiç ara vermeden konuşmaya devam ediyor aynı zamanda da yemek hazırlıyordu.Aradan bir bana dönüp bakıyordu.Yemeğimi yedim ve kalktım.Annem hala daha konuşmaya devam ediyordu.Mutfaktan çıktığımı gördü ve ‘’Nereye gidiyorsun sen!Sözlerim daha bitmedi’’
    ‘’Bu gidişle de biteceğe benzemiyor.’’Dedim ve odama çıkan merdivenlerden çıkmaya başladım.annem ise merdivenin başında hala daha konuşuyordu.Ama son söyledikleri olduğum yerde donmama neden oldu.
    ‘’Küçük hanım!Bir daha o spor salonuna gitmiyorsun yoksa-‘’
    Sinirle ona döndüm beni 5 yaşında küçük bir çocuk sanıyordu herhalde.
    ‘’Yoksa ne?Evden çıkma cezası mı alırım ya da para mı vermezsiniz?Anne Ben 5 yaşında ki Yağmur değilim.Bunu anlayın artık ve bana emir vermekten vazgeçin.Çünkü yapmayacağımı en iyi sizin bilmeniz gerekirdi.!!’’dedim ve odama çıkıp üstümü değiştirdim ve evden çıktım…Hava soğuktu ve üstüme kapüşonlu t-short giyinmiştim.Rüzgar sert esiyordu.Ve şapkayı kafama geçirip koşmaya başladım.Böylece ısınmış olurdum.Ne yapmaya çalışıyorlardı ki.Küçük bir çocuk değildim ben bunu anlamaları gerekiyordu.Onların isteği üzerine hayatıma yön vermezdim bu 5 yaşındayken de böyleydi şimdi de böyle.Telefonumun çalmasıyla düşüncelerimi yarıda kesmek zorunda kaldım. Arayan Serkan abiydi.
    ‘’Abi’’
    ‘’Kampa gidiyoruz bütün salon.Sana da haber vereyim.Denize demiştim ama dediğini pek sanmıyorum.’’
    ‘’Ne kampı?’’
    ‘’2,5 ay sonra maçlar başlıyor onlara sıkı bir tempoda çalışmak için bol yeşillikli.Teknolojiden uzak sağlıklı bir ortama gidiyoruz.Biliyorum daha yeni iyileşmeye başladın ama belki gelmek istersin diye düşündüm.’
    ‘’Abi şaka mı yapıyorsun tabiî ki gelmek isterim.Demeden gitseydiniz bayağı üzülürdüm.Ne zaman gidiyoruz’’
    ‘’Yarın Akşam otobüsüyle gidiyoruz.’’
    ‘’O çok erkenmiş.Ama tamam nerde buluşucaz.?’’
    ‘’Salonda.’’
    ‘’Tama görüşürüz’’dedim ve telefonu kapadım.Hemen yönümü değiştirdim ve eve doğru gitmeye başladım ama ta ki birilerinin beni takip ettiğini anlayana kadar.Hemen durdum ve arkama baktım.Her şey normaldi.Yürüyüşe çıkmış aileler sevgililer.Etrafa bir kez daha baktım ama gözüme çarpan bir şey bulamadım.Adımlarımı hızlandırdım.Ama eve gitmekle hata yapıyordum.Resmen eve davet ediyordum.Önüme gelen bir sokaktan içeri girdim ve adımlarımı hızlandırdım.Arkamdan geleninde ayak seslerini duyuyordum.Hemen karanlık bir köşeye geçtim ve gelmesini bekledim.Arkası dönüktü etrafına bakınıyordu ve telefonla konuşmaya hazırlanıyordu.Uzun boyluydu oldukçada iri cüsseliydi ama alt edebilirdim.Arkasından seri bir hareketle dizine tekme attım ve yere çöktü.Telefonu da elinden düştü.Boynundan yakaladım ve kıracak gibi tuttum.
    ’’Kimsin?’’
    ‘’Söyleyemem’’dedi ve boynunu daha sıkmaya başladım.Nefes almakta zorlanıyordu bunu hissediyordum.Telefondan bir ses geldi.
    ‘’Ne oluyor orada!’’Diye gürleyen bir ses duydum.Ayağımı telefona doğru uzattım ve tam yanında bıraktım.’’,Beni bulmadan önce nasıl konuşacaksan öyle konuş yoksa’’ dedim daha sıkmaya başladım bu sefer nefes alamıyordu.Başıyla onayladı ve telefonu ona doğru uzattım.Aldı ve konuşmaya başladı.Karşıdan gelen sesi duyamıyordum.
    ‘’Kızı kaçırdım efendim’’Karşıdan bağırış sesleri geliyordu ama ne dediğini anlamıyordum
    ‘’….’’
    ‘’Efendim yine aramaya çalışırım’’
    ‘’…’’
    ‘’Tamam efendim geliyorum’’dedi ve telefonu kapadı.
    ‘’Konuştum rahat ettiysen şu lanet olası boynumu bıraksan da bende rahat nefes alsam’’dedi.Ellerimi bir az daha gevşettim ve konuşmaya başladım ‘’Şimdi bana seni öldürmemem için tek bir neden söyle’’dedim.O ise bu halime alaycı bir kahkahayla cevap verdi.
    ‘’Çok basit.Telefonda neler konuştuğumuzu deliler gibi merak ediyorsun ve neden senin peşinde olduğumu da.Ha eğer merak etmiyorum diyorsan o zaman başka.Ama biliyorum ki neler olduğunu öğrenmek için her şeyi yaparsın.’’dedi ve sustu.
    ‘’Anlat’’
    ‘’Neyi’’
    ‘’Benimle dalga mı geçiyorsun sen’’dedim ve boynunu sıkmaya başladım.
    ‘’Hey hey sakin ol tamam alt tarafı bir şakaydı..Ortam çok gergindi o yüzden sakileş anlatıyorum kulaklarını aç ve iyi dinle.Ben Bu alemin en sert adamlarının yanında çalışıyorum ha patronunu gördün mü diye sorarsan hayır görmedim sadece lakabını biliyorum o kadar.’’dedi ve sustu.
    ‘’Artık boynumu bıraksan diyorum.Sana zarar vermek istemiş olsaydım.Şimdiye kadar o kadar fırsat geçmişti ki elime o fırsatlardan birin de yapardım.Şimdi boynumu bırak da kurbanlık koyun modundan çıkayım.Olanları da sana bir güzel anlatayım.’’dedi ve sustu.Düşündüğümde haklıydı.Bu kadar burnumun dibine giren insanın beni öldürmek için bir ana bile beklemesi aptalcaydı.Bunu yapmak isteseydi yapardı.Ellerimi gevşettim ve kollarım iki yanımda sallanmaya başladı.O da karşıma geçti ve kaldırıma oturdu.Bende ayakta onun karşısına geçtim ve onu dinlemeye başladım.

https://2img.net/r/ihimizer/img205/5322/15kivanctatlitugresimle.jpg :23 yaşında.Spor akademisini bitirmiştir.Zengin bir çevresi var.İyide var kötüde var.Ama şunu söyleyeyim kötü olanlar çoğunlukta.Kick boxla uğraşıyor.Ama Denizin ki daha sert sokak dövüşlerinde maçlara çıkıyor..

Arkadaşlar yağmurla serkanın resimlerinde yardım ederseniz sevinirim eğer fikirleriniz varsa açığım...
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Paz Ağus. 01, 2010 5:52 pm

vay çok güzel bir hikaye bittim resmen Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 6:10 pm

saol cnmm Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 6:28 pm

Bebeimmm eline sağlık blm beklediğimden de aksiyonlu çıktı Laughing Bakalım bir sonra ki blmde ne olucak çok beğendim bebeimmm ya devamını merakla bekliorum lol!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 6:31 pm

saolll haytmmm Very Happy Very Happy walla bendee bilmiyom neler olacak bi dahaki bölümee birden aklıma glyoo yzvrymm Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 6:36 pm

Reca bebeimmm Very Happy Hadi hayırlısı o zaman ne diyim Koptum
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 7:12 pm

aynenn Very Happy Very Happy Koptum Koptum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 7:43 pm

Yarın aynı saatte mi gelicek yb Question
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 7:45 pm

tahminlerime göre öyle ama belki daha erken yada birraz geç gelir ama büyük ihtimalle aynı saatlerde gelecek cnmm Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 7:46 pm

Ok bebeimmm merakla beklior olucam zaten Koptum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Ağus. 01, 2010 8:13 pm

çok güzel olmuş tatlım.ellerine sağlık.ybybyb Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 8:14 pm

saol cnmm yb yarın gelecekkk Very Happy Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Ptsi Ağus. 02, 2010 9:36 am

aksiyonlu bir bölüm güzel olmuş.
    deniz:zengin züppe çoçugu (beyaz satan)mı ben böyle anladım.
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Ptsi Ağus. 02, 2010 11:49 am

bilmiyomm wallla belli olmazz Very Happy Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Ağus. 02, 2010 12:40 pm

çok güzel bi hikaye canım yb yi sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Ağus. 04, 2010 11:30 am

saoolll canımm Very Happy Very Happy arkadaşlar bu hafta büyük ihtimalle yb gelemyck Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Ağus. 04, 2010 5:22 pm

neden yaa Mad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Ağus. 04, 2010 5:59 pm

Nayırr neden yaaa Sad
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa Perş. Ağus. 05, 2010 9:13 am

canım çok güzel gidiyor başarılarının devamını dilerim yani bölümleri dörtgözle bakliyorum:)
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Ağus. 05, 2010 11:44 am

saoll cnmmm Very Happy Very Happy ya biraz moralim bıozuk o yüzden gelemeyebilir ama yazmaya çalışcmm arkadaşlarr Very Happy Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Ağus. 05, 2010 1:16 pm

5.BÖLÜM:

‘’Patron seni istiyor.Maçını izledi ve seni çok beğendi.Sokak dövüşlerinde senin karşında rakip görmüyor.Bu güne kadar aradığı dövüşçülerinin en iyisinin sen olduğuna inanıyor.Ringde ki o asiliğini o asla pes etmeyişini gördü ve bu da onun çok hoşuna gitti.’’dedi ve sustu.Bu suskunluk benim canımı sıkmaya başlamıştı ve sabırsızca ‘’Devam et’’
    ‘’Benim bildiğim bu kadar.’’dedi ve ayağa kalkıp arkasını dönüp yürümeye başladı.Durdu ve bana döndü bir şey hatırlamış gibi.
    ‘’Ha unutmadan patron istediği her şeyi almıştır bugüne kadar ve şimdi seni istiyor.’’dedi ve koşar adımlarla oradan uzaklaştı.Yağmur da yürüyerek evin yolunu tuttum kafamı bunlarla bulandıramazdım.yarın yola çıkacaktım.Eve gittiğimde kimse yoktu.Ufak bir çanta hazırladım ve evden çıktım.Çünkü yarın yola çıkacağımı öğrenseydi.Yine saatlerce konuşmaya başlardı.En iyisi bu sessizce gitmek.Küçük bir not bıraktım sadece.
    ‘’Kampa gidiyorum.Aramayın telefon kullanmayacağım.Beni merak etmeyin.1-2 ay orada olacağım’’yazmıştım.Sahile inip yürümeye başladım.Nereye gidecektim ki?Ayaklarım spor salonuna doğru götürüyorlardı beni.Gittiğimde Serkan abiyle Deniz hararetli bir şeyler konuşuyorlardı.Yanlarına gidince hemen sustular.Şaşkınlıkla Yüzüme baktılar.
    ‘’Bir problem mi var?’’dedim.Serkan abi Denize sinirle baktı ve ‘’yok’’diyip salondan çıktı.Deniz ise sinirden ellerini yumruk yapmıştı.Döndü ve kum torbasına sert bir yumruk indirdi.Ellerini saçlarının arasından geçirdi.Sonra bana döndü ve elimde ki el çantasına kaydı gözleri.
    ‘’Hayırdır’’
    ‘’Yarın yola çıkıyoruz bende bu günden hazırlandım’’
    ‘’Nereye gidiyorsun?Benim neden haberim yok’’dedi sinirli bir şekilde.Gerilmeye başlamıştım.
    ‘’Ne?İyi misin yolda yürürken kafana saksı falan mı düştü?Yarın gideceğimiz kamp için hazırladım.Ha haberin vardı senin Serkan abi öyle söylemişti.Haberin olmasaydı da senden izin alacağımı mı sandın.Ya da izin aldım diyelim izin vermesen gitmeyecek miyim?Eğer öyleyse sen beni yanlış tanımışsın.Çünkü ben o tip kızlardan değilim Deniz bey!’’dedim ve arkamı dönüp soyunma odasına gittim.Arkamdan geldiğini biliyordum.Kolumdan tuttu ve kendine doğru çevirdi.Yüzüne baktığımda pişmanlık vardı.
    ‘’Özür dilerim.bu gün biraz gerginim ve sana patladım.Çok özür dilerim’’dedi ve bana sarıldı.Kafasını saçlarıma gömdü ve dakikalarca öyle kaldık.Bu gün yaşananları söylemek istedi Denize ama yapmadı.Sustu.Denizden ayrıldıktan sonra.Konuşmaya başladı’’Sen burada mı kalmayı planlıyorsun?’’
    ’’Evet’’
    ‘’Peki nerde uyuyacaksın?’’
    ‘’Soyunma odasında ki koltukta.’’dedim kısaca.
    ‘’Hadi’’dedi ve elimi tutup salondan çıkardı.Salonu beraber kilitledik ve Yürümeye başladık.Nereye gittiğimizi bilmiyordum.Tek bildiğim saatin geç olduğu.

sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Ağus. 05, 2010 3:53 pm

Vayy nereye gidiyoruz Denizcim merak ettim Razz Devamı ne zaman gelicek tatlımmm çok güzeldi merak içinde kaldım en kısa zamanda yb ver lütfennnnnnnn Exclamation Exclamation Exclamation

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 4:43 am