Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
juvijuvi
(_ALiCe_CuLLeN_)
Phoenix
mavi_keßeLeck
8 posters

Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii )

Anket

Hikayenin adını değiştireceğim ama ne olsun ?

[ 0 ]
    Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Bar_left0%Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Bar_left0%Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 0 ]
    [ 0 ]
    [ 2 ]
    Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Bar_left100%Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Bar_right [100%] 
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 2
    Anket kapatıldı
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Empty Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii )

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Haz. 24, 2010 6:53 pm

1.BÖLÜM
    Derin bir nefes aldım. Karanlıktı , sadece o kadar...
    Aman Tanrım , ne kadar da çok terlemiştim.
    "Umarım çığlık atmamışımdır." diye düşündüm. Umarım çığlık atmamışımdır. İki aydan beri ilk defa hissizlik dışında bir şeyler hissediyordum.
    Kabus mu görmüştüm?
    Hiç hatırlayamıyordum.
    Başım zonkluyordu. Tavana değebilen ranzamın merdivenlerinden adımlarımı hissetmeden inmeye başladım. Başım dönüyordu. Ve indiğimde lavaboya gittim. Aynaya baktım. Ah, aman Tanrım ! O da neydi öyle? Gözlerim olağanüstü bir şekilde kanlanmıştı. Beyaz olması gereken her yer pembeydi hatta gözlerimde. Bu halde ne yapacaktım? Gözlerimi kapattım ve parmaklarımı şakaklarıma dayadım. Derin derin nefes alıp vermeye başladım ve konsantre olmaya çalıştım.
    Rüyamda ne görmüştüm ki ?
    Düşünürsem bulabileceğimi biliyordum.
    Tam belki de hatırlamamamın daha iyi olacağını düşünüyordum ki hatırladım.
    Anthony...
    Geri gelmişti...
    Benim için geri gelmişti...
    Dizlerimin üstüne çöktüm ve hıçkırmaya başladım. O öldüğünden beri gözümden yaş akmıyordu. Kollarımda ölümünün lanet olası her saniyesini hatırlıyordum. Hıçkırıklarımdan nefes alamıyordum. İlk iki hafta hep ağlamıştım. Sonrasında ise iki aydır bir ölü gibi yaşıyordum. Hıçkırıklarımı düzene soktum ve nefes almaya başladım.
    "Saçmalık" diye düşündüm. Ölüler geri gelmezdi ve bu sadece bir rüyaydı. "Beni rahat bırak." diye fısıldadım kendi kendime. "Biliyorum benim suçumdu.Ama beni lütfen rahat bırak. Zaten artık yaşamıyorum bile." Sonra yine hıçkırmaya başladım. "Lütfen." dedim. "Lütfen."
    Birden banyonun kapısı açıldı.
    "Elizabeth?"
    Bu sesi bir daha asla duyamayacağımı sanmıştım.

1.Bölüm - 1.Sayfa
    2.Bölüm - 1.Sayfa
    3.Bölüm - 1.Sayfa

En son mavi_keßeLeck tarafından Çarş. Haz. 30, 2010 12:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Empty Geri: Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii )

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Haz. 24, 2010 6:54 pm

Kebeleck'im Koptum
    yaz canım, İrem'im çalış kız çalış Kocaman Gulumseme

bu nasıl bir yorumdur Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii ) Empty Geri: Geri Dönüş ( 3. Bölüm dee geldiii )

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Haz. 25, 2010 12:29 pm

Kimse okumamış bu ne acımasızlık ya Koptum
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Cuma Haz. 25, 2010 2:51 pm

yeni okuyucuuu

5 sözcuk: bir şey anladıysam arab oliim Very Happy Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Haz. 25, 2010 2:58 pm

2.Bölümü atsam anlarsın belki Kocaman Gulumseme
    Ama isteyen yok diye atmadım Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Haz. 25, 2010 3:30 pm

2.BÖLÜM
    Bu O'ydu. Ama hayal olduğunu biliyordum.
    "Beni rahat bırak" dedim. "Biliyorum ölümün benim suçumdu ama sensiz yaşamak zaten büyük bir ceza.Aklım bana oyun oynuyor biliyorum. Ama neden ? Neden Anthony ? Haftalardır senin hayalini görmüyordum. Neden bu gece ?"
    Yanıma geldi ve saçlarımı okşadı.
    "Ah Liz.Senin suçun değildi.Bak senin için geri geldim." dedi ve bana sarıldı.
    "Bırak beni!Gittikçe daha çok deliriyorum.Beni bir tımarhaneye kapatmalarını mı istiyorsun ? Lütfen çık zihnimden Anthony ! "
    "Ne yani ?" dedi. "Beni hatırlamak istemiyor musun ? Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi."
    Artık gözyaşlarım da akıyordu. "Keşke sevmeseydik.En azından yaşıyor olurdun."
    "Bunu sakın söyleme.Seni sevmek hayatımda yaptığım en doğru şeydi." dedi "Şu an yaşamıyor olmamın da bir önemi yok.Artık buradayım.Biraz değiştim ama buradayım."
    "Yalan söyleme!Sen burada değilsin! Yaşamıyor olduğunu sen de kabul ettin.Demek ki seni hayal dünyamda canlandırıyorum.Ama varlığına inanmıyorum.Ben deli değilim !" dedim zihnimin yarattığı Anthony'e. "Gerçek Anthony yalancı da değildi.Sen zihnimin yarattığı bir işkencesin biliyorum." dedim.
    "Madem gerçek olmadığımı düşünüyorsun o zaman neden benimle konuşuyorsun ?" Bu kadar mantıklı olmasından nefret ediyordum.Eskiden de hep mantıklı şeyler söyleyip beni haksız çıkarırdı.
    Beni öptü.Ah Tanrım dudaklarının tadını bile hayalimde kusursuz bir şekilde eskisi gibi canlandırmış olmalıydım.
    "Bu da mı gerçek değil ?" diye sordu gözlerime bakarak.
    Evet , bu fazla gerçekti.Ben de gözlerine baktım.Gözlerinin duman rengi kırmızıydı artık.Bunu hayal etmiş olamazdım.
    "Ant...ama sen...nasıl ? Sana ne oldu ?"
    "Ben de bilmiyorum meleğim." dedi.Ona daha sıkı sarıldım.
    "Ah Anthony , lütfen beni bir daha bırakma. Artık hep benimle kal. Bu sefer beni bırakma. Olur mu ? " dedim.
    "Tamam bebeğim , söz seni bu sefer bırkamayacağım. "
    Yine ağlamaya başladım.
    "Ama sen ölmüştün. Bu nasıl oldu ? "
    "Senin için geldim."
    "Ama nasıl yaptın ? "
    "Hayaletleri düşün.Yarım bırakılmış işleri yüzünden öbür tarafta huzur bulamayıp geri dönenler...Ben de bir nevi onlar gibiyim.Ama ben bedenimle geldim.Sensiz huzur bulamadım çünkü."
    "Bu çok saçma.Hayalet diye bir şey yoktur.Ya da sen her neysen..."
    "Yanına hayalet olarak da gelmiştim Liz.İlk haftaları düşün.Hep geldim.Seni çıldırttığımı görünce de gittim.Acı çekmene dayanamadım.Ama sensiz de yaşayamadım."
    " 'Yaşamak' pek uygun bir kelime değil bunun için."
    "Evet ama anladın.Çünkü sen Elizabeth'sin.Ne demek istediğimi anlarsın."
    "Evet seni anladım." dedim hıçkırıklarımın arasında gülümseyerek.
    "Lütfen ağlama.Artık buradayım." dedi saçımı okşayarak.
    "Ah Ant , seni o kadar özledim ki."
    "Ben de seni çok özledim." dedi.
    Ben uyurken bütün gece yanımdaydı.Hala varlığına inanmıyordum.Ama bir şey demedim.Gerçek olmadığını içimde bir yerlerde bildiğime göre bunu dışa vurup vurmamam önemsizdi.Bunu bildiğim sürece aklımı kaçırmayacaktım.Ah Tanrım , onu gördüğüme göre zaten aklımı kaçırmış değil miydim ? O zaman bunu bildiğim sürece aklımı "daha fazla" kaçırmayacaktım demek daha doğru olur.Hiç yoktan iyidir ne de olsa.
    Ama sanırım içimde bir yerlerde ona inanmak istiyordum.
    İstememem nasıl mümkün olabilirdi ki ?
    Tabi ki de hala benimle olduğuna inanmak istiyordum.
    Umarım cennetinden beni görüyordur ve ölümüne neden olduğum için beni affetmiştir.
    Ve de umarım halüsinasyonlar gördüğümü ve onu ne kadar özlemekte olduğumu biliyordur ve beni anlıyordur.
    Umarım onu ne kadar sevdiğimi biliyordur ve o da beni seviyordur.
    Tabi cennet ya da cehennem diye bir şey varsa.
    Hayali Anthony düşüncelerimi okumuş gibi :
    "Biliyor musun her ne kadar sen beni cennete yakıştırsan da muhtemelen cennete değil de cehenneme giderdim.Ama ikisine de gitme fırsatım olmadı hep senin için dünyadaydım.Tekrar öldüğümde hangisine gideceğimi ya da onların var olup olmadığını göreceğim.Tabi bu halim ölebiliyorsa."
    Tabi ki de ne düşündüğümü bilecekti.Çünkü o kafamın içindeydi.Peki ben onu kafamda ne olarak geri döndürmüştüm ? Zombi ? Vampir ? Hayalet ? Hayalet olmadığını ama bir zamanlar olduğunu kendisi söylemişti.
    "Nesin sen ? " diye sordum.
    "Strigoi." diye cevap verdi.Gülmeye başladım.
    "Hani şu vampir akademisi kitaplarındaki gibi mi ? " dedim gülerek. "Moroi ve dampirleri avlıyor musunuz bari ?" diye sorarak da ekledim kahkahalarımın arasından."Dikkat et de Rose Hathaway seni avlamasın!Hahahaha!!"
    "O sadece bir kitap Liz.Eğer araştırırsan strigoi ismini o yazarın uydurmadığını öğrenirsin."
    Onun gerçek olup olmadığını kanıtlamanın bir yolu daha. Eğer zihnimin içindeyse , onu ben hayal etmişsem benim bilmediğim bir şeyi bilemezdi.Saati umursamadan laptobımla vikipedi'ye girdim.
    Haklıydı gerçekten de Roman mitolojisinde Strigoi diye bir şey vardı.
    Şu cümle dikkatimi çekti : "The strigoi will return to have sexual intercourse with their spouse, and will attack family members."*
    Aile üyelerine saldırmak mı ?
    Anthony'e baktım.Tepki vermedi.
    Bir cümle daha : "A person who is filled with pain and regret will turn into a cat or dog after death and return as a strigoi to torment his/her relatives.."**
    Ona tekrar baktım.
    "Anthony ? Bir hayvana dönüşebiliyorsun değil mi? "
    Gülümsedi
    "Evet.Bir çita."
    Ailene zarar vermeyeceksin değil mi ?"
    Gülümsemesi dondu.
    "Hayır Liz.Tabi ki de hayır.Bu yazanların hepsi doğru değil.Özellikle de sarımsak olayı."
    Sarmısak kısmının saçmalık olduğu konusunda şüphem yoktu.Ama eğer Anthony gerçek olsa bile bu haline ne kadar güvenebilirdim bilmiyordum.

*Bu cümlede bir strigoi'nin sevdiği kişiyle seksüel ilişki için geri dönebileceğini ve aile üyelerine saldırabileceği anlatılıyor.
    **Bu cümlede ise acı ve pişmanlık ile dolu bir insanın ölümden sonra bir kedi veya köpeğe dönüşebilmesi ve strigoi olup akrabalarına işkence edebilmesi anlatılıyor.

Kaynakça :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Strigoi

Gerçekten de hiçbir şey anlaşılmıyorsa söyleyin. Very Happy
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Haz. 25, 2010 4:47 pm

vaaay ben beğendim vaala Very Happy
    çok güzel olmuş irem bence devam hem deee tam gaaaz Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Haz. 25, 2010 5:16 pm

Sonunda beni takdir eden biri Koptum
    Sağ ol Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Cuma Haz. 25, 2010 5:24 pm

şinci anladım Very Happy

nese ybbbbbbbbbbbbb
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 12:17 pm

3.BÖLÜM

"Yoksa benden korkuyor musun ?"
    "Neden gitmiyorsun ? Tam yokluğuna alışmışken geri dönüyorsun. Neden ? Beni rahat bırak ! Beni rahat burak Anthony ! Benden ne istiyorsun ?"
    "Sadece seni istiyorum."
    "Bir canavar olmuşsun ! Gözlerine bak ! O güzel gümüşi renk artık kan kırmızısı ! Sence bu iyiye mi işaret ?! Bana zarar verip vermeyeceğini nerden bileceğim ?! Daha gerçek olup olmadığından bile emin değilim ! "
    "Bana güvenmiyor musun Elizabeth ? Beni sevmiyor musun ?"
    "Elbette seni seviyorum.Pardon , seni seviyordum. Ama artık bunun bir önemi yok. Önemli olan bu değil."
    "Hayır önemli olan bu ! Birbirimizi sevmemiz ! "
    "Bu kadar mı ? Seni seviyorum. Hem de varlığımın her zerresiyle. Ama bu yeterli değil ! "
    "Tamam seninle tartışmayacağım.Ne yapmamı istiyorsun Elizabeth ? "
    "Gerçek olduğunu iddia etmeyi kesmeni ve zihnimden çıkmanı istiyorum."
    "Ah , beni yakaladın.Ne kadar da zekisin ! Tabi haklısın ben zihninin içindeyim geri falan gelmedim. Zaten ben Anthony de değilim. Ben Mariah Carey'im ama Anthony'nin kılığına girdim çünkü son albümümü almadın.Ama Eminem'inkini aldın.Bunu bana neden yaptın ? Sana çok kızgınım.Senden intikam alıyordum.Sen de deliriyorsun.Beni kafayı sıyırdığın için görüyorsun.Anthony geri gelmedi çünkü seni hiç sevmedi.Ama bana git demenle gidemem...Bunu mu söylememi istiyorsun Liz ? Ama hepsi koca kıçlı bir yalan. Buraya geldiğimden beri söylediğim ilk yalan Liz. Ben Anthony'im. Senin Anthony'n... Seni seviyorum ve buraya bunun için geldim. Sen delirmiyorsun. Gerçekler bunlar. "
    "Ben bilmiyorum. Sadece incinmek istemiyorum. "
    "Seni incitmek isteyeceğim en son şey."
    Onu öptüm.Gözlerimi kapattım.Bu his muhteşemdi.İki aydan beri ilk kez iyi bir şey hissediyordum.Kötü bir şey hissetme kısmını birkaç saat önce halletmiştim zaten.İyi demek bunu küçümsemek olurdu.Ah , tanrım onu o kadar çok özlemiştim ki...
    "Sana güveniyorum." dedim "En azından deneyeceğim."
    "Tamam." dedi."O kadar zor olmasa gerek."
    Gözlerinin rengini özlemiştim.Ama işte yoktu.Gitmişti.O rengi muhtemelen bir daha hiç göremeyecektim.Dudaklarımızı ayırdım ve ona sarılıp uykuya daldım.
    Uyandığımda yoktu.
    Gitmişti.
    Banyoya gittim.Orada yere çömelmiş oturuyordu.
    Ben bir şey sormadan :
    "Güneş ışığı." diye açıkladı.
    Mantıklı.
    Bizim banyomuz güneş ışığı almıyordu.
    "Ben kapıyı açarken sana bir şey oldu mu ?"
    "Hayır , ben iyiyim." dedi ama sağ kolu yanmıştı.
    "Sen buna iyi mi diyorsun ?"
    "Birkaç saate geçer."
    "Anthony bu kadar kaygısız olman sinirlerime dokunuyor."
    "Senin de bu kadar endişeli olman beni endişelendiriyor ki ben zor endişelenirim."
    "Her neyse , boşver" dedim.
    "Seni o kadar özledim ki saniye başı seninle öpüşmek için yanıp tutuşuyorum." dedi. 'Ve daha fazlası için' diye düşündüm.
    Orası kesindi ama Anthony bana baskı yapmamak için benim yanımda seksin lafını bile etmezdi.
    Ama istediği çok barizdi.
    Gerçi ben de istiyordum.
    Ama bunu düşünmemeliydim. Özellikle de o bir Strigoi iken.
    Gerçi insanken de yapmamıştık.
    Sadece fırsat olmamıştı.
    Daha yeni kavuşmuşken o ölmüştü.
    Benim yüzümden.
    Evet her ne kadar inkar etse de ölümü benim suçumdu.
    Benim.Benim.Benim...
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Haz. 30, 2010 1:30 pm

güzel olmuş irem yeni bölüm yaz
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Haz. 30, 2010 1:48 pm

iremmm bu hikayende çok güzelmiş.ybybyb... Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 1:50 pm

Ebru hikayelerimi en çok sen ve damla okuyorsunuz Koptum
    Sen The Soulmate'i de okuyor muydun ? Koptum Koptum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Haz. 30, 2010 1:52 pm

okuyordum cnm.hikayelerinin konuları güzel.sen de güzel yazıyorsun.ee biz de okuyoruz tabi.. Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 1:53 pm

Hihi sağol bebeğim beni şımartıyorsun ahahaha Koptum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Haz. 30, 2010 1:56 pm

şımar biraz nolcak ki.şımarmak senin de hakkın.. Very Happy
    ama çok şımarıp bize bölüm atmamazlık yapma.. Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 1:59 pm

Tamam atarım da hangisine Koptum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Haz. 30, 2010 2:05 pm

hepsineeeeeeeee.... Very Happy
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Çarş. Haz. 30, 2010 3:18 pm

ee yb at ama irem Very Happy
    ağlarım bak Sad
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Çarş. Haz. 30, 2010 8:57 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:Ebru hikayelerimi en çok sen ve damla okuyorsunuz Koptum
    Sen The Soulmate'i de okuyor muydun ? Koptum Koptum

nihahahahhahaa ben geldiimmmm Very Happy Very Happy
    harikaa biiirrrrrrrr hikayeee
    bravaaa güzel kızıımmm Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 9:02 pm

Teşekkürler sevgili damacana Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Haz. 30, 2010 9:05 pm

İrem kaç hikaye yazıyorsun lan Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 9:07 pm

5 tane Koptum aslında altı ama bir tanesi bu sitede yok Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Haz. 30, 2010 9:13 pm

Neden meşgul olduğunu anlayabiliyorum Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Haz. 30, 2010 9:14 pm

Yok ya gün içinde hiçbirine yazmıyorum Koptum

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 1:00 am