Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
**Gossde_Nur**
juvijuvi
dilry95
grida
İdil Night Twist Stark
ebru
sekerkiss07
handan
vampire-rose
Deadly
happy
15 posters

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Anket

Emre hikayede kalsın mı? gitsin mi?

[ 2 ]
    ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* Bar_left100%***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* Bar_left0%***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 2
    Anket kapatıldı
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* Empty ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 1:53 pm

^^Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi^^

Eğer yanlış yaparsan ölürsün.Peki o yanlış senin doğrunsa…Verilen sözleri tutmak hiç bu kadar zor olmamıştı.Edilen yeminler.Peki onları yapmak için ölümle yaşam arasındaki savaşta kim galip gelecek.Kaybedersen ölürsün…Yaşamak içinse kazanman gerekiyor.Peki kazanmak o kadar kolay mı?Verilen yeminler ve sözleri yerine getirmek için ölümle yaşam arasındaki ince çizgiyi koruman gerekir.Bunda başarılı olabilecek misin?

Tuana:5 yaşında annesi ve babası gözleri önünde öldürülür.Kardeşine bakmak için söz vermiştir.Siyah beline gelen saçlar,yeşil gözleri vardır.Mükemmel bir fiziğe sahiptir.17 yaşındadır.Yanlız takılmayı sever.Biraz sinirlidir.
    Ayça:12 yaşındadır.Annem ve babasını hiç görmemiştir.Ablası onun için her şeydir.Biraz şımarıktır.Kahverengi saçları,ela gözleri vardır.Saçları ablasınınki kadar uzun olmasa da uzundur.
    Arda:20 yaşındadır.Mimarlık okuyor.Babasıyla pek anlaşamaz.Tuana’ya aşıktır.1.85 boyunda.omzunun hizasında saçları vardır.Kumraldır ve yeşil gözleri vardır.Kulağından küpesini hiç çıkarmaz.
    Uğur:Tuana’nın okuldan arkadaşıdır.Yani ileriki bölümlerde.1.80 boyundadır.Kumraldır ve ela gözleri vardır.
    Sedef:Tuanayla arkadaş olmak için yapmadığı şey kalmaz en sonunda arkadaşı olmayı kabul ettirir.Kısa boylu kıvırcık saçları olan sarışın güzelidir.Uğurdan hoşlanır
    .

En son happy tarafından Salı Haz. 15, 2010 8:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 38 kere değiştirildi
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* Empty Geri: ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 25, 2010 1:55 pm

ilk yorum benden Laughing
    qüzele benziyo ön söz yani etkileyici ybbb Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* Empty Geri: ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 2:33 pm

saoll cnmmm Very Happy yeni blümm biraz yrum gldikten sonraaa Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Nis. 25, 2010 5:01 pm

çok güzelmiş cnm yha meraktan çatlıyorum lol!
    nolur yb koyy Masum Masum
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 5:04 pm

1.BÖLÜM:
    Ölüm…Ne kadar korkunç ne kadar soğuk değil mi?İnsanın tüyleri ürperir ÖLÜM kelimesini duyduğunda.Artık alıştım…Bana o kadar da korkunç gelmiyor.
    İlk ölümle burun buruna geldiğimde 5 yaşındaydım..Gece yarısıydı.Annem kucağında kardeşimle odama geldi ve bizi yatağın altına sakladı.Bana da oradan ne olursa olsun çıkmamamı söyledi.İçeride babamın ve bir adamın konuşma sesleri geliyordu.Aslında konuşmaktan çok tartışıyorlardı.Annemin sesi gelmişti.’’Lütfen sakin olun’’diyordu.İki el silah sesi ve herkes koca bir sessizliğe gömüldü.Annemin sözünü dinlemedim ve kardeşimi yatağın üstüne koyduktan sonra odamın kapısına doğru ilerlemeye başladım.Korkuyordum.Hem de çok.Salona gittim.Adamların arkası dönüktü.Yüzlerini göremiyordum.Sadece sesleri vardı.Uzun boylu olan kısa boyluya bağırıyordu daha doğrusu kükrüyordu.
    ‘’Seni ahmak!Onları öldürmek için gelmemiştik buraya.Sadece biraz korkutacaktık.’’
    ‘’Olan oldu.Bir anda silah ateş aldı.Ne yapayım yani?’’Dedi ve uzun boyludan iyi bir yumruğu suratının ortasına yedi.Kardeşimi bu adamlardan korumam lazımdı hem de çok korkmuştum.Geri geri kaçarken masanın üzerindeki vazoyu düşürdüm ve uzun boyluyla göz göze geldik.Kısa boylu olan benim olduğum tarafa geliyordu ki uzun boylu onu durdurdu ve koşarak evden çıktılar.Camın kenarına gittim.Kısa boyluyu görüyordum.Kocaman burnu ve kulakları,gece gibi karanlık gözleri vardı.Birden o küçük bedenimden bir ürperti geçti.Uzun boylu sokak lambasının altında benim durduğum tarafa doğru bakıyordu ve onu artık net bir şekilde görebiliyordum.Yeşil ve iri gözleri vardı.Saçları kumraldı.Kısa boylu onu kolundan tutup arabaya bindirdi ve gözden kayboldular.Kardeşimin ağlama sesleri geldi ve yanına gittim.Emziğini ağzına yerleştirdikten sonra uykusuna kaldığı yerden döndü.Az önce uzun boylu adam ‘onları öldürmek için gelmedik buraya’ demişti.Ölüm ve o küçük bedenimden tekrar bir ürperti geçti..Kardeşime dönüp baktım uyuyordu ’’Anne’’ diye seslendim ama ses yok ’’Baba ‘’ dedim tekrar ses yok.Salonun ortasına gittiğimde ikisinin de kanlı bedenleriyle karşı karşıya kaldım.
    Orada öylece bakakaldım.Annem kımıldadı ve ben onun yanına uçarcasına gittim.Her tarafı kandı.Ağlamaya başladım.Fısıltı şeklinde konuşmaya başladı.Daha bir yaklaştım.
    ’Kendine ve kardeşine dikkat et ben…Ben sizi izliyor olacağım.Eminim ki…kardeşine benden daha iyi koruyup kollarsın.Si-sizi…ç-çok seviyorum’’dedi ve gözlerini bir daha hiç açmamak için sonsuzluğa kapadı.Tekrar seslendim ama cevap vermedi.İşte o zaman ilk yeminimi etmiştim.Onların yanına bunu bırakmayacaktım.Ne olursa olsun.Komşular benim ve kardeşimin ağlama seslerine geldiler.Akrabalarımıza haber verdiler.Babaannem ve dedem geldi sadece.Bizi alıp o evden uzaklaştırdılar.Şuan lise 3deyim.Yani 17 yaşındayım.Ayça (kız kardeşim)12 yaşında ve bugün okullarımız açılıyor.Ayçanın ciyaklamaları başladı bile…
    ‘’Tuana hadi geç kalacağız’’
    ‘’Tamam cadı geldim işe.’’dedim ve yanağına küçük bir öpücük kondurdum.Babaannem kahvaltı masasını hazırlamış dedemle bizi bekliyorlardı.Kahvaltımızı bitirdikten sonra ayçanın okuluna doğru yürümeye başladık.Okulunun kapısından içeri girdik ve onu sınıfına götürüp sırasına yerleştirdikten sonra yeni okuluma doğru(öbür okuldan atıldığım için kendime yeni okul bulmak zorunda kaldım)ilerlemeye başladım…Okulun kapısından içeri girdim.

işte ybb yorumlarınızıı bklyrmmmm Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 25, 2010 5:20 pm

çok güzel Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 5:21 pm

saolll cnmm Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Nis. 25, 2010 5:36 pm

çok güzel olmuş döktürmüşsün valla Very Happy
    kızın adına da bittim tauna Dans Et Masum Kocaman Gulumseme
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 5:38 pm

saoll canımm bendee o ismee bitiyorumm Very Happy Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 25, 2010 5:48 pm

evet çok güzel Very Happy yb ne zaman gelir acaba?
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 6:11 pm

bugün gelebilirr tabii yrmm glrsee Very Happy Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 25, 2010 6:15 pm

gelir gelir Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Nis. 25, 2010 6:18 pm

inş Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 25, 2010 9:52 pm

Hikaye güzel yb istiyorum Wink
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Nis. 25, 2010 10:28 pm

bence de güzel.yb lütfeenn.. Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Ptsi Nis. 26, 2010 11:57 am

2.bölüm:
    Karşımda durmuş bir kız ve bana gıcık gıcık bakıyor.Pislik işe ne olacak.Yanımdan kıvırta kıvırta geçti.Sınıfa gittiğimde herkes koyu bir muhabbete dalmıştı.Beni fark ettiklerinde ise büyük bir sessizlik oldu.Herkes beni inceliyordu.’Hey Allah’ım’’dedim sınıftaki en kuytu köşeye geçip oturdum.Elimdeki kalemle oynamaya başladım.Biri yanımda dikildi.Bir kızdı.Sarı beline gelen saçlarıyla bayağı bir dikkat çektiği belliydi.Ne var anlamında başımı salladım.Konuşmaya başladı.
    ‘’Bu sıra benim ve senin buraya otururken benden izin alman gerekirdi.’’
    Suratına dikkatlice baktım.Suratında alaycı bir ifade vardı.Güldüm.
    ‘’Neye gülüyorsun.Sana bir şey sordum ve bana cevap vermek zorundasın.’’dedi.E artık benimde sabrımın bir sınırı var değil mi?Ayağa kalktım ve kızla aramızda bir adımlık yer bırakacak kadar gittim.Herkes bize bakıyordu.Kızdan uzundum.
    ‘’Bir daha benimle bu şekilde konuşursan bu kadar sakin olmam ve artık bu sıra benim kendine yeni sıra bulsan iyi olur’’Dedim ve sırama yerleştim.
    ‘’Sen sen benimle bu şekilde nasıl konuşursun.Sen kim olduğunu sanıyorsun?’’
    Kafamı çevirmeye tenezzül etmeden konuştum.
    ‘’Sana şunu söyleyeyim benim kim olduğumu bilmek istemezsin’’dedim.Çünkü gerçekten bilmek istemezdi.Öbür okuldaki öğretmenlerim tarafından pek sevilmezdim.Neden mi?Böylelerine hadlerini iyi bildirirdim ve genellikle o kişin ya bir yeri incinirdi yada kırılırdı…Babaanneme söz vermiştim.kavga yoktu.Kız korkmuşa benziyordu ve sınıftan çıktı herkes bana bakıyordu.Yeter ama ayı falan mı oynatıyordum?’’Ne bakıyorsunuz!?Ayımı oynatıyorum’’Dememle herkesin önüne dönmesi bir oldu.Bunlar gerçekten salaktı.Öğretmen geldi herkes ayağa kalktı.Tabi ben hariç.Atıldığım okuldaki öğretmenler bana alışmışlardı.Buradakilerde zamanla alışacaklardı..Öğretmen bana tip tip baktı.Bende ona en sonunda gözlerini kaçırdı.Bu okuldaki herkes böyle korkak mı?Kendini tanıttı.Güneş Gülmüş Coğrafya hocamızmış.Herkes teker teker kendini tanıttı.Annelerini babalarının ne işte çalıştığını.Sıra bana geldiğinde yerimden kalkmadan ‘’Tuana’’dedim.hoca’’Soyadın yok mu’’
    ‘’Sınıf defterine bakarsan görürsün’’Dedim ve sınıftan o vay sesleri yükseldi.Hoca onları susturduktan sonra
    ‘’Sen’’Dedi parmağıyla beni işaret ederek
    ‘’Tuana’’Dedim.
    ‘’Çık dışarı deyip ayağa kalkıp kapının yanına gitti.Yavaşça ayağa kalktım.Sakince hocanın durduğu yere yani kapının yanına gittim ve hocaya dikkatlice baktım.İyice yaklaştım’’Bende bu sınıfta durmaya meraklı değilim’’dedim ve kapı sertçe kapadıktan sonra kantine gittim.Bomboştu.Orada da en kuytu yeri buldum ve oturdum.Bir tane kız yanıma gelip oturdu.
    ‘’Ben Sedef’’dedi.Kafamı kaldırıp baktığımda yanında arkadaşlarıyla başımda dikiliyordu.
    ‘’İYİ’’Dedim ve kafamı tekrar masaya gömdüm.Hala başımda dikiliyordu.Ben yalnız takılır hala anlamadılar mı?Arkadaşları başka bir masaya geçip oturdular.
    ‘’Sen neden onlarla değilsin?’’
    ‘’Bilmem’’güldüm.Çok saftı.
    ‘’Benn…Genellikle yalnız takılırım’’
    ‘’Ne güzel.Artık beraber takılırız.’’Of bir salak daha.
    ‘’yalnız.Tek kelimesinin neresini anladın veya anlamadın.’’
    ‘’Tek takılmak eğlencelidir.Ama bir yerden sonra sıkıcı gelir.’’
    ‘Git başımdan uğraşamam seninle’’
    ‘’Uğraşmazsın.Hem arkadaşlarım seninle tanışmak istiyorlar’’
    ‘’Ama ben is-te-mi-yo-rum!’’Dedim ve masadan kalktım.Sınıfa giderken Güneş hocayla karşılaştım.Beni durdurdu.
    ‘’Burasının okul olduğunu ve benimde öğretmen olduğumu unutma ufaklık.’’ Ne ufaklık mı?

çok tşkkr edrim yorumlarınızz içinn Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 26, 2010 12:07 pm

çoo...k güzel yaa Smile bayıldımmm ... cheers ellerine sağlık Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Ptsi Nis. 26, 2010 5:10 pm

müthişti hemen yb isterim.çatlarım valla Dans Et
    kıza da bayıldımm süper bi karakter Kocaman Gulumseme lol!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Ptsi Nis. 26, 2010 6:16 pm

saoll cnmm Very Happy yb bugünn glemiyecekk üzgnmm Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Ptsi Nis. 26, 2010 6:21 pm

happy demiş ki:saoll cnmm Very Happy yb bugünn glemiyecekk üzgnmm Very Happy

neden ama neden ağlarım valla ühü ühü Sad Sad
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Ptsi Nis. 26, 2010 6:38 pm

handan demiş ki:çoo...k güzel yaa Smile bayıldımmm ... cheers ellerine sağlık Very Happy

vampire-rose demiş ki:

saoll hndncmm:D
    bgn birazz rhtszmm amaa azıcık bşyy glblrr Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Ptsi Nis. 26, 2010 6:39 pm

happy demiş ki:
    handan demiş ki:çoo...k güzel yaa Smile bayıldımmm ... cheers ellerine sağlık Very Happy

vampire-rose demiş ki:

saoll hndncmm:D
    bgn birazz rhtszmm amaa azıcık bşyy glblrr Very Happy

geçmiş olsun dadlummm flower lol!
    en kısa zamanda ileş inş.
    ama nolur bizi de yb siz bırakma
    yoksa ben hastalancam vallahh Dans Et Dans Et Masum lol! Kocaman Gulumseme
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 26, 2010 7:12 pm

geçmiş olsun Smile
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Salı Nis. 27, 2010 8:18 am

teşekkür edrm cnmm saoll Very Happy Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Nis. 28, 2010 6:46 pm

3.BÖLÜM:
    ’İyi unutmam.Ama sende şunu unutma bende buradaki hiçbir öğrencine benzemem.’’Dedim ve sınıfa girdim.Yok bugün hiç okulda kalmak istemiyordum.Montumu aldım ve okuldan çıktım.Saate baktığımda saat 09:00dı.Telefonumu çantama koyarken elime bir anahtar çarptı.Ben ve anahtar Allah Allah…Anahtarı çıkardığımda gözlerim doldu ve anahtarın ait olduğu yere yani evime gittim.Bahçe kapısından içeri girerken ellerim titriyordu.Ağacın altındaki masa…Annemin gülleri sanki onlar hiç ölmemişti.Mutfak camından kafasını uzatıp beni çağıracaktı.Masaya oturdum ve etrafımı tekrar incelemeye başladım.Ayçanın doğduğu gün bu ev tıka basa doluydu.Babamın yüzünde güller açıyordu…
    Gözyaşlarımı elimin tersiyle sildim.Bu eve gelmeyeli ne kadar olmuştu.6 yıl kocaman bir 6 yıl.9 yaşıma kadar her gün buraya geldim.Bir ümit derdim.Belki yaşıyorlardır.Artık ümidim kalmamıştı.O günden sonra buraya adımımı atmamıştım.Çünkü canım yanıyordu çünkü…
    Elim titreyerek evin kapısını açtım.İçeri bir adım attım bir adım daha,bir adım,bir adım… derken salonun ortasına gelmiştim.İçerisi havasızlıktan nem ve rutubet kokuyordu.Camları açtım ve yukarı annemlerin odasına gittim.Onun odası gül gibi kokardı.Şimdi ise nem ve rutubet…
    Buradaki camları da açtım ve kendi odama doğru ilerledim.Bomboştu…Ben istemiştim boşaltılmasını.Ben demiştim ‘’Sadece benim odamı boşaltın’’diye.Tekrar salona geldim…Annem ve babamın canice öldürüldükleri yerin tam da karşısındaydım.
    ‘’Onları bulucam’’dedim kendi kendime.Annem ve babamın intikamlarını alıcam dedim.Kanlı bedenlerinin olduğu yere uzandım ve kendimi uykunun kollarına teslim ettim.
    Bir anda gözlerimi açtım ve saate baktım.Oh geç kalmamıştım.yerimden kalkıp camları kapadım ve evden sessizce çıktım.Aynı geldiğim gibi…Cadımın okuluna geldiğimde daha dersten çıkmamışı.Orada bir bankın üzerine oturdum ve ekledim.En sonunda zil çaldı ve okuldan çıktık.
    ‘’Tuana lunaparka gidelim’’
    ‘’Bugün gitmeyelim.Cumartesi günü gidelim canım olur mu?’’
    ‘’Ya bana ne.Ben şimdi gitmek istiyorum.’’
    ‘’İyi bakalım.Gidelim.’’dedim ve babaanneme haber verdim.Küçük cadım iyice eğlendikten sonra biraz yürüyelim dedim.Ama bir adam bizi izliyordu.Ayça’ya bir şey belli etmedim.Ama çok tedirgindim.Ya ona bir zarar verirse ne yapardım ben?Anneme verdiğim sözü tutamamış olurdum.
    Tekrar arkamı döndüğümde adam yok olmuştu.Hemen bir taksiye binip eve döndük.Direk odama çıktım.Babaannem bu duruma alışmıştı.Kimdi bu adam ne istiyordu bizden.Yada ben şizofren mi olmaya başlamıştım.
    Babaannem kapıdan bana bakıyordu.
    ‘Kuzum,canın bir şeye mi sıkıldı.’’
    ‘’Evet.Ben bugün evime gittim…Ama orası annem gibi kokmuyor artık ve ben…’’hıçkırmaya başlamıştım’’Ben annemin ve babamın kokularını unutuyorum babaanne.Kokularını geçtim yüzlerini unutmaya başladım bile.Ayça hiç hatırlamıyor bile.Ailece çekildiğimiz bir resim bile yok.’’
    ‘’Kuzum benim ağlama sen hep güçlü ir yapıya sahipsin.Dur 2 dk bekle hele.’’dedi ve çıkıp gitti.Geldiğinde elinde bir fotoğraf vardı.Bana uzattığında annem ve babamın o güzel yüzlerini gördüm.İkisi de gülüyordu.
    ‘’Artık ağlama tamam mı?’’
    ‘’Tamam’’
    ‘’Şimdi yemek vakti’’Dedi ve beni elimden tutarak yemek odasına götürdü.

arkadaşlarr boll boll yorumm Very Happy Very Happy

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 7:47 am