Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
DaDlu-KaÇıK
Deadly
¤ тσяу ¤
fashion_queen
arzu8
ebru
Brra.
Sude
12 posters

Yaşamak için [19. Bölüm]

Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Yaşamak için [19. Bölüm] Empty Yaşamak için [19. Bölüm]

Mesaj tarafından Sude Cuma Ocak 14, 2011 9:22 pm

Hikayeyi okumadan önce tanıtımını okursanız daha çok kavrarsınız :)Evet yeni bir hikayeye başladım... İnşallah beğenirsiniz.

YAŞAMAK İÇİN

BÖLÜM 1

"Leonnnnnnn!, Leonnnnnn! Koooş hadiiii!"
    Leon benim burada ki en iyi arkadaşım... En iyi değil, tek arkadaşım. Ondan başka kimsem, hiç bir şeyim yok... Koşuyoruz beraber tarlalarda. Bugün serbest günüm. Tüm günümü minik oğlumla geçireceğim. O kadar güzel günlerden bir tanesi kiiii...

" Canım oğlum benim... gel, gel, oy, miniğim....." O kadar tatlı ki! En çok değer verdiğim şey o... Kendi yaşamımdan bile...

" Melodi!"

" Efendiiiiim?"

" Yemek dağıtılıyor!"

Leon'u bir yere bağlayarak koşuyorum hızlı hızlı... Yetişemezsem tüm yemeği kaçırırım. Vermezler daha, ya da geç kalırsam alırlar yemeğimi elimden...

Burada kimse kimseyle konuşamaz doğru dürüst. Herkesin odası ayrıdır ve odalarında kamera vardır. Herkesin yaptığı hakaret bellidir. O kadar güzel, sıkı eğitiliyoruz ki...
    Yaşam ve ölüm arasında ki yolda ilerliyoruz...
    Gizli bir örğüt, milletiz biz. Denizin ortasında bir adada yaşıyoruz. Eğitiliyoruz...
    Eğitilmek zorundayım! Bütün görevlerimi tamamlayıp, bu cehennemden kurtulmak, değer görmek zorundayım! Aksi takdirde çürüyüp gitmek istemiyorum...
    Yemeği alıp geçtim masaya. Herkes şimdi burada yemeklerini yiyorlar. Buraya ilk geldiğim zamandan bir olay canlandı gözümde... Ne zaman yemek yesem bu oluyor, onu hatırlıyorum!

Bundan yaklaşık bir yedi sene önce, işimi geciktirmiştim. Doğal olarak yemeğimede geç kaldım. Sonra gittim aldım yemeğimi. Tüm gün boyunca ilk yemeğimdi... Çok ama, çok acıkmıştım... Ama bir el geldi aldı yere çarptı!

" Çok geç kaldınız, topluyoruz! Vaktinde gelseydiniz."

" Ama..."

" Çıkın dışarı!"

" Çok açım.."

" Beyler, gelin alın şunu."

Zorla dışarı çıkaltılmıştım... Sabaha kadar açlıktan uyuyamadım... O günlerden sonra hızlı yemek yeme alışkanlığı başladı üzerimde...
    Ertesi sabah bitkileri öğrenmek üzere en büyük bahçemize indik. Çok değişik bitkiler vardı burada. Çok güzel kokanları, hoşuma gitmeyenleri, dikenli, sadece yaprak olanı... Bir sürü...

" Adın Melodi'ydi değil mi?" Bir çocuk yanıma yaklaştı. Benden yüksek kademedeydi belli, beresinden anladım.

" Melodi."

" Sesinde melodi gibi..."

" Ses ağırlıklı eğitimlerimden bir tanesiydi.."

" Hmm..."

Bu çocuk niye yanıma gelmişti şimdi? Bir eğitimcimiz bitkileri anlatıyordu. Onu dinliyordum ama dikkatim çok dağınıktı. O çocuk bana bakıyordu! Evet... evet, evet! Bana bakıyordu!
    Tüm dikkatim alt üst olmuştu. Neden bakıyordu bana... Bende gözlerimi ona çevirdim.

" Bir şey deniyeceğim..." Bana yaklaşmaya başladı... Dudağıma bir öpücük kondurdu. Ne yapacağımı şaşırdım. Hemen geri çekildim...
    Tüm günüm alt üst olmuştu... Öptü... öptü... öptü beni... ilk öpücüğüm...
    Gece uykum bölündü.

" Kalk!" Sıçradım yerimden. Hemen kalktım dizlerimin üstüne çöktüm.

" Kalkkk! Kalk dışarı!" Kalktım, kalbim küt küt atıyordu. Çok korkuyordum! Omzumdan tuttu, beni savurdu kapıya.
    Kafamı kaldırdığımda o çocuk vardı kapıda! İnanmıyorum... Titremeye başladım... Çok ama çok fena titriyordum.

En son Sude tarafından C.tesi Mart 26, 2011 2:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Yaşamak için [19. Bölüm] Empty Geri: Yaşamak için [19. Bölüm]

Mesaj tarafından Brra. Cuma Ocak 14, 2011 9:28 pm

Harika! Çok güzeeeel drunken
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Cuma Ocak 14, 2011 9:33 pm

Çok teşekkür ederimmmm Smile
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Ocak 15, 2011 4:59 pm

çok güzel olmuş.yb bekliyorum Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude C.tesi Ocak 15, 2011 5:23 pm

sağol canım, en kısa zamanda yayımlayacağım Smile
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Paz Ocak 16, 2011 10:53 pm

güzel olmuş kesinlikle devam etmelisn
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Salı Ocak 18, 2011 6:01 pm

Çok teşekkür ederimm.
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Çarş. Ocak 19, 2011 2:23 am

Bölüm 2

Baş eğitmenim Atilla gelmişti... Beni sert bir şekilde itti, surat üstü yere düştüm. Kalkmaya çalışırken, beni öpen çocuğun yanına gittiğini gördüm...

" Burada ki kuralları unuttunuz herhalde?"

" Efendim! Size yemin ederim Melodi onu öpmemi söyledi!"

"Öyle mi Melodi?"

Korkudan, titremeden ne diyeceğimi bilmiyordum, kafamı salladım korkulu bir şekilde.

" Bundan emin misin Ali?" Demek yalancının ismi Ali'ydi.

" Evet! Beni öp dedi... Çok güzel bir duygu olduğunu söyledi, bende denedim." Atilla bir baş işareti yaptı ve bir adam yere bir şey bıraktı. Atilla'nın ikinci bir kafa işaretiyle açtı.

' - Evet oğlum çok haklısın, yok böyle bir şey, afet ya. - Burada gördüğüm en güzel kız. - Onu ayarlayacağım kendime. -Bunu nasıl yapacaksın? Kafanı uçururlar senin. - Ayartıcam, sonra sahip olucam. Kimse farketmez merak etme....'

Atilla, "Yeter, diğerini aç."

' -Adın melodi değil mi? - Melodi - Sesinde melodi gibi. -" Ses ağırlıklı eğitimlerimden bir tanesiydi. - Hmm...'

Atilla Ali'ye doğru yaklaşmaya başladı. Korkuyla kaçmaya çalışırken diğerleri onu tuttu.

" Sesinde melodi gibi... ha?" Bana dönmeden, " Melodi? Melodi gibi sesinle ölüm marşımızı söylesen daha güzel olur aslında, Ali yeni yaşama merhaba de, ruhun şad olsun yalan dolancı."

" Hayı..." Demesine kalmadı kafası uçtu...Yüzüme kadar kan geldi. Bu gördüğüm kaçıncı ölüm, kaçıncının kan kokusu bilmiyorum ama alıştım...

" Ve sen melodi..." Bana döndü. " Ayağa kalk!" Titreyerek ayağa kalktım, ama bacaklarım tutmuyordu.

" Bu sana bir ders olsun. Şimdi git uyu, yarın görev yükselme sınavın var." Ve gitti... Bende uyudum...
    Ertesi gün büyük günlerimden bir tanesiydi. Sabah kalktım ısındım, görevim ne bilmiyordum ama çok heyecanlıydım. Görev yükselmek o kadar kolay olmasa da, görevimi başaracağımı biliyorum. Beni arabayla giç gelmediğim bir yere getirdiler. Aman tanrım! Dümdüz bir alandı. Hiç ağaç yok!
    Arabadan indim benimle birlikte gelen kişileri takip ettim. İşte Atilla oradaydı.

" Melodi, bugün nasılsın?"

" İyiyim efendim..."

" Ne güzel, takip et beni." Yürümeye başladık. " Sana görevini anlatayım. İyi dinle. Şimdi şu düz alanı görüyor musun?"

" Evet?"

" İşte o alanın altında kollara ayrılmış tüneller var." Yürüdük. Ayağıyla bir şey işaret etti. " Bak şu deliklere, buradan giriyorsun. Bunun çıkışı diğer tarafta."

Kafamı kaldırdım,evet o delikten ilerde de vardı.

" Sana bir süre veriyorum. Bu süre üç dakika. Üç dakika içinde doğru yolu bulup çıkman lazım."

" Üç dakika? Ya çıkamazsam..."

" Çıkamazsan mı? İşte gör ne olacak. İlk sen değilsin." Döndü bağırdı. " Herkes toplansın! İlk öğrencimiz girsin!"

Bir tane genç deliğin başındaydı. " Evet!, Son, üç, iki, bir, başlattım!"
    Hızlı bir şekilde deliğe girdi. İçerde neler oluyor, nasıl bir şey hiç bilmiyordum ama birazdan bende öğrenecektim.
    Herkes sessiz bir şekilde bekliyordu... Zaman akıp geçiyordu...
    Bir dakika...
    İki dakika...
    Eğitmenimin, " Hadi.. hadi.."
    Son dakikalara geliyorduk ama hala hiç bir işaret yoktu...
    " Süre tamam! Boşaltın."

Süresi dolduğu için çıkamadı... Bir kamyon geldi! O delikten bir sürü kum boşalttı. İnanmıyorum! Deliği kumla tıkadı!

" Napıyorsunuz!!"

" Yanımda ki bir kız, "o artık ölü..."

Baş eğitmenimin yanına gittim. " Efendim... O kumları neden boşalttınız..."

" Bir kaç saat sonra akciğerlerine dolan kum ve oksijensizlikten ölür. Süresi doldu."

Korkmaya başlamıştım... İçeri nasıl bir yerdi bilmiyorum... Sıra bana gelmişti işte!

" Melodi."

Deliğe doğru yürümeye başladım... Atilla yanıma geldi. " Hadi benim güzel kızım, başaracaksın."

' Hadi benim güzel kızım.... hadi benim güzel kızım...' İlk daha biri bana böyle bir şey demişti, hemde en nefret ettiğim insan...

" Son, üçç, iki, bir başlattım!" Ve içeri daldım!

Girer girmez dört tane yola ayrılmış bir yerle karşılaştım... Bu benim en büyük görevlerimden üçüncüsü olduğu için hemen üçü seçtim. Koştum, koştum... Ama çıkmazdı! Geri döndüm, deli gibi koşuyordum. Birincisine girdim. Burası da ikiye ayrılıyordu!
    Birincisini seçtim... Koşmaya başladım. Ya bu yol beni bir yere çıkartacaktı, ya da ölecektim. Ama çıkmazla karşılaştım...
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Ocak 19, 2011 10:55 pm

Oha harikaaaaaa Very Happy hemen yb
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Perş. Ocak 20, 2011 7:50 am

En kısa zamanda canım Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Ptsi Ocak 31, 2011 12:05 pm

Bölüm üç (Eğitim Atilla)

'Hadi.... hadi....'

Melodi! Çık şu lanet olası delikten!
    Seni kaybedemem... Zaman doluyor. Yıllarca seni böyle ölmen için yetiştirmedim ben. Güzelim... Güneşim, ayım. Benim minik kuzum.
    Son; 10.. 9... 8....

"Efendim?"

Kumcu kumları dökmek için komut bekliyor... İşaret parmağımı kaldırıyorum.

5...4...3...2..1...

Zaman doldu! Aman tanrım!

" Efendim?"

" Zaman doldu!"

" Sizden bir işaret bekliyoruz?"

Herkes söyleniyor ama yaşadığım şoku belli etmeden elimi uzatıyorum... söylemiyorum ama arkamı dönüp yürümeye başlıyorum hızlı hızlı...
    Kumcu kumu döküyor. Herkesten bir " Aaaaaa" sesi yükseliyor. Hemen dönüyorum, o kadar hızlı dönüyorum ki.
    Melodi'nin küçük elini görüyorum deliğin başında. Sonra altından bir kum dalgası onu yukarıya fırlatıyor. öksürmeye başlıyor, ışığa çıktığı için gözlerini kapatıyor. Öksürünce ağzından kumlar çıkıyor.
    Koşuyorum yanına.
    Beni görenler başından çekiliyor. Yüzünü tutuyorum bana çeviriyorum. Gözleri kısık hala minik minik öksürüyor, gözleri kısık bana bakıyor.

" Seninle gurur duyuyorum." Göz göze geliyoruz uzun uzun bakıyoruz. Sonra herkesin bize baktığı düşünüyorum. Kalkıyorum hızlıca, " Evet beyler! Sırada ki?"

...(Melodi)

Başardım! Başardım! Başardım!
    Öleceğimi sandım...
    Çoook korktum...
    Bu görevide başardın melodi! Aferin sana...
    Hemen Leon'un yanına koşturuyorum. Ona anlatmak istiyorum. Tek arkadaşım, beni dinleyen tek varlık...

Ertesi gün, bilekliğimi alıyorum. Görev yükselmişim... Ah bir bitse de şu görevler, adadan ayrılsam da insanların içinde iyilik meleği olsam. Dışarda önemli görevlerimi yapsam...
    Sıraya giriyoruz hep birlikte. Sayıyoruz önce. O gün olmayanları belirlemek için ama kimse ölmek istemeyeceği için burada.
    Önce ısınma haraketlerimizi yapıyoruz. Herkes o kadar profisyonel olmuş ki burada...
    Isınma ve eğitimden sonra yemeğe gidiyoruz. Yıllarca hep aynı şeyler...
    Yemekten sonra kendi alanım olan derslerime giriyorum. Ses, yabancı dil, dans falan...
    Akşam Atilla köpeği çağırıyor beni. Gidiyorum yanına, yanına bırak odasına!
    Kapıyı tıklatıyorum ve giriyorum.

" Efendim... beni çağırdınız."

" Evet, melodi, gel, otur." Gösterdiği yere oturuyorum.

"Görevlerini tamamlamak üzeresin. Son iki görevin kaldı."

Mutluluktan uçmak üzereyim! İki tane! İki, iki! Mutluluğumu belli etmeden bakıyorum suratına duygusuz ifadeyle. Buda bizi öğretilen bir şey, profisyonelce mimik ayarlama.

" Şu son iki görev hayati tehlike taşımıyor. Ama, seçim bırakıyor sana."

" Ne seçimi?"

" Onu görev zamanı öğreneceksin. Yarın buraya geleceksin. Görevin burada. Diğeride bir hafta sonra. İnşallah başarırsın. Başardıktan sonra sana uzun uzun açıklayacağım yeni hayatını."

Yeni hayat...

"Peki efendim."

" Şimdi çık." Başımı eğip dışarı çıktım... Yarını iple çekiyorum...

Ertesi gün ısınma hakaretlerinden sonra duş almam gerektiğini duyurdular. Çok garip... Bizim duş günlerimiz bellidir. Bu farklılık ne?
    Akşam Atilla'nın yanına gittim.

" Efendim?"

" Hoşgeldin." Başımı eğdim...

" Kafanı kaldır ve rahat ol. Al." Şarap uzattı. Çekine çekine aldım...

" Yeni görevine hazır mısın?"

" Evet efendim."

" Biz artık yalnızken bana Atilla de." Şaşkın şaşkın gözlerine baktım.

" Tamam mı?"

" Tamam."

" Tamam ney?"

" Tamam Atilla"

" Çok güzel... Yeni görevini söylememi ister misin?"

" İsterim efen.. Atilla."

" Üstündekileri çıkart." İkinci şaşkınlığı mı yaşıyordum.

" Neden?"

" Bu gece benim olacaksın. İster misin?"

" Hayır.."

" O zaman görevini tamamlamamış olacaksın."

" Bu bir görev mi!"

" Evet, ve bir hafta boyunca her gün bu olacak. Benden başka farklı kişilerle."

" Bunun amacı ne?"

" Görevini tamamladıktan sonra senin insanların dünyasında böyle şeyler yapman gerekecek kim olursa olsun."

Melodii.... Bundan sonra son bir görev... yeni hayat.... yeni hayat.... iyi düşün...

" Görevimi tamamlamazsam ne olur? Ölür müyüm?"

" Ya öleceksin ya da burada çalışan bir köpek olacaksın ömür boyu. Adaya hapsolacaksın. Çöp, tuvalet temizleyeceksin."

Böyle bir şey olur muydu sahi... Ama hayallerim vardı benim... Buradan çıkacaktım!

" Seçim senin."
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Ptsi Ocak 31, 2011 5:27 pm

ay çok güzel olmuş cnm yeni bölümü en yakın zamanda beklerim artık Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Salı Şub. 01, 2011 8:42 am

Tamam canım teşekkür ederim Very Happy Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Şub. 06, 2011 4:48 pm

yuhh zavallımm yaaa fışş ne bu kızınn çilesi Very Happy gerçekten son görev mi buu?? yb gönder gönder gönder Very Happy Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Paz Şub. 06, 2011 5:16 pm

bence adam kandırıyo Very Happy
    süperdi Very Happy
    ybybybybybybyb Very Happy Razz
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Şub. 06, 2011 6:32 pm

bencede zaten aliyide kaldırdı ortadann Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Şub. 06, 2011 8:43 pm

Ohaa! affraid affraid affraid affraid
    Süper! Very Happy Very Happy Very Happy
    Sudeciğimm yeni bölüm ne zaman gelebilir acaba? Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Şub. 06, 2011 10:54 pm

aha süper...acaba seçimi ne olacak...yb! lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Şub. 06, 2011 11:09 pm

Sudee!Bu kıza ulaşınn Sude hadi bölümm Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Ptsi Şub. 07, 2011 12:36 pm

Bölüm dört.

Her şey ne kadar da karanlık... Senfonik ağıtlar söyleniyor şimdi etrafımda sanki. Göz yaşları yerine kan akıyor gözlerimden bir nevi...

Sabaha kadar uyumadım.
    Sonra oda uyandı... Bana baktı. " Uyumuyor musun?" Yüzüne bakmakla yetindim sadece.

" Görevini tamamladın.. Şimdi çıkabilirsin."

" Kanamam var."

" Onun için kliniğe git. Yarın aynı saatte gel. Haftaya son görevin biliyorsun değil mi Melodi'm?"

"Evet, Atilla." Ayağa kalkıp üstümü giydim. Ne kadar berbattı.. Şarap kokulu ağzı... O berbat acı sonra...
    Üstümü giyinip yürümeye başladım.
    Tanrım... Her şey ne kadar da güzelmiş burada. Altın kaplama sanki! Çok lüks... Kliğine ulaşıp içeri girmek için kapıyı çalınca kapı açıldı.

" Al."

" Şey..." Verdiği şeyi aldım.

" Hadi yerine! Oyalanma buralarda." Hepinize lanet olsun...

Bir hafta sonra

Bir hafta berbat geçti. Tanrım! Ne kadar aptaldı! Her şey...
    Son görevimin olduğu gün! Yürüyorum Leon'la. Tatlım... ne kadar da neşeli benim yanımdayken. Bugün ne kadar da çok kişi ölmüş, zor görevler peşindeler tabi. Ahhh ahhh ben senelerce neler çektim...
    Gözümün önünde kaç tane ölüme tanık oldum.
    Beş kişi öldürdüm.
    Dayak yedim, aşağılandım...
    Neler neler...
    İşte bitiyor son görevim. Zamanında dolduğunu görüyorum. Köpeğimi bir okşayıp, bir öpüp yürüyorum. Bana şans getiriyor...
    İçeri girer girmez Atilla ile göz göze geliyoruz. İğrenç geceleri anımsıyorum... Delirmek üzere olduğum geceler... Sadece o değil. Şişko Cem'lede. İğrenç, pis kokulu yaşlı Mustafa ilede... Hepsi salak salak salak....

" Yeni ve son görevine hazır mısın melodi?"

" Evet efendim..." Ellerim önümde birleşmiş onları dinliyordum.

" Senin hayatını tetikleyen bir unsur yok. Görevine ne kadar bağlısın, ne kadar ve ne kadar iyi başarırsın onu ölçmek istiyoruz."

İşte şimdi merak etmiştim...

" Yapacağın şu. Seçim."

" Ne seçimi efendim?"

Kafasını çevirdi. " Beyler!" Biri bana silah getirdi. Aldım elime...

" O silahla ne yapacaksın öğrenmek ister misin?" Başımı salladım.

" Hazır mısın?"

" Hazırım." Islık çaldı.

Yok artık... Ol..a..ma..z... olamaz! olamaz! olamaz! Tahmin ettiğim şey olamaz!

Leon'umu getirdiler. Biri ayağıyla başına bastı.

" Basma ona öyle!" Üzerine atıldım.

" Melodi!" Atilla'nın sesiyle durdum.

" Görevin..."

" Onu öldürmem! Öldüremem! Ölemez!"

" Görevin en sevdiğinin bile canına kıyabilmek."

" Onu öldürmicem!"

" Seçim senin. Hazır mısın?"

" Onu öldüremem! O.... o..." Çıldırdım adeta. " benim her şeyim... olmaz... olamaz..." ağlamaya başladım.
    Herkes beni izliyordu. Delicesine bir fikir geldi aklıma. Silahı alnıma dayadım.

" O zaman ben öleyim."
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Ptsi Şub. 07, 2011 12:37 pm

Herkese çok teşekkür ederim bu arada Very Happy Evet görevdi. Biraz geç oldu bölüm ama kusuruma bakmayın daha çabuk yollicam. Beğenmenize sevindim Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Şub. 07, 2011 12:45 pm

Yeni bölüm ne zaman peki Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed