Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
Clodya_Alas
RUH
arya
İdio-Path
ruveydamelisa
tuqchee!!!
juvijuvi
hatice
ebru
sekerkiss07
Deadly
happy
16 posters

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Anket

Yeni bölüm eklemelimiyim

[ 2 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Bar_left13%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Bar_right [13%] 
    [ 0 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Bar_left0%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Bar_right [0%] 
    [ 14 ]
    ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Bar_left87%****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Bar_right [87%] 

Toplam Oylar: 16
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Empty ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Mesaj tarafından happy Çarş. Tem. 28, 2010 6:30 pm

[font=Comic Sans Ms]Yaşamak için öldür[/font]

Birbirlerinin seven iki genç sporcu.Her şeye rağmen aşklarına sahip çıkmış iki genç aşık…Bu iki aşık birbirlerine düşman olurlarsa ne olur?
    Birbirlerinden nefret ettiklerini sanarlarsa ya da gerçekten nefret ederlerse…
    Bu iki genç karşılaştıklarında aşklarımı galip gelecek nefretleri mi?

GİRİŞ:

Nerden bilebilirdi ki onunla tanıştığında hayatının cehenneme dönüşeceğini.Daha doğrusu kimse inanmazdı böyle bir şey olacağına.Bir şeyi istediğinde ela gözlerine bakmanız yeterdi.Kararlı mı yoksa öylesine mi diyor…Ama bu sefer kararını vermişti.Yüzmeyi bırakacaktı.Yeni heyecanlar istiyordu.Canı bambaşka, eğlenceli aynı zamanda tehlikeli bir şeyler istiyordu.Fazla düşünmesine gerek kalmamıştı.Ertesi gün yatağından fırladı.
    ‘’İşte bu.Hem eğlenceli hem tehlikeli.’’diyerek aşağıya annesiyle babasının yanına koşarak indi.Kızlarında bu gün apayrı bir neşe vardı.Kahvaltıyı yapmayı bekledi ve kahvaltı bittikten sonra kararını ailesine açıkladı.
    ‘’Ben yüzmeyi bırakıyorum’’dedi.Annesiyle babası neye uğradıklarını şaşırarak kızlarının gözlerine bakıyorlardı.Kızlarının ela gözlerindeki kararlılığı görünce vücutlarından bir ürperti geçti.
    ‘’Ben kick-boxa başlıyorum.’’dediğinde ise ailesi şaşkınlıktan ne yapacaklarını şaşırmışlardı.Bu zamana kadar el bebek gül bebek büyüttükleri kızları kick box çı olmak istiyordu.Onun saçının tek bir teline zarar gelmemesi için bu güne kadar yapmadıkları bir şey kalmamıştı.Onu her tehlikeden uzak tutmuşlardı.Ama kızları tehlikeye bile bile gitmek istiyordu.Karşı çıkmak istemişlerdi ama o ela gözler her şeyi açıklamıştı.

En son happy tarafından Paz Ekim 17, 2010 2:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Empty Geri: ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Tem. 28, 2010 8:10 pm

Vay yazarımız geri döndü he Very Happy
    Very Happy bence süper bir şey ve anlatımın süper diyorum
    Meraklandım bak şimdi
    Ybbb!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) Empty Geri: ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010)

Mesaj tarafından happy Perş. Tem. 29, 2010 1:09 pm

bir kaç yorum geldikten sonra uzun bir yb atıcm ama brz daha yrm Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 29, 2010 3:01 pm

Çok güzel bir giriş yapmışsın tatlım Wink Biran önce gelsin şu yb Smile
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Tem. 29, 2010 3:51 pm

1.BÖLÜM:

Saatimin sesiyle yatağımdan fırladım.Antrenmana geç kalmak üzereydim.Spor çantamı aldım ve mutfağa gittim.Annem yine döktürmüştü.Harika bir kahvaltı masasıyla karşı karşıyaydım ama hepside yağlıydı.Sporcu olduğun zaman bunlara dikkat etmen gerekir.Bende öyle yaptım.Diyet listeme uygun olanları yedim ve evden çıktım.Sahil yolundan koşmaya başladım.Her sabah spor salonuna böyle giderim.Hem ısınmış olurum hem de hoşuma gidiyor.salona geldim ama Serkan abi gelmemişti.hemen üstümü değiştirdim ve koşmaya devam ettim.Biraz daha koştuktan sonra kum torbasıyla devam ettim.Böyle ne kadar çalıştığımı hatırlamıyorum bile.Serkan abi sesiyle durdum.Döndüm ve yanında bir çocukla orada bana bakıyorlardı.Havlumu aldım ve yüzümü kuruladım.
    ‘’Ne zaman geldin fark etmedim.’’dedim.
    ‘’Fazla olmuyor.Hem öyle kaptırmıştın ki kendini çalışmaya bu temponu bozmak istemedim.’’dedi.Bende çalışmama geri döndüm.Kum torbasına sağ sol yumruklarımı indirirken Serkan abi yine konuşmaya başladı.
    ‘’Bu Deniz’’dedi.
    ‘’Ben yokken beraber çalışacaksınız.Denizcim bu da Yağmur.Bahsetmiştim sana bu işte daha yeni ama çok hızlı ilerliyor.2 hafta sonra ilk maçına çıkacak.Sana emanet.Ben erken dönmeye çalışacağım.Hadi çocuklar görüşürüz.’’dedi ve salondan koşar adımlarla çıktı.
    ‘’Kondisyonun zayıf’’dedi.Kendinden emin bir ses.Döndüm ve ‘’Efendim’’dedim.
    ‘’Hızlı hareket ediyorsun ama nefesini kontrol edemiyorsun.Bana bak’’dedi ve ben kenara çekilip onu izlemeye başladım.Bir yumrukta bir nefes alıyordu ve böylece hiç yorulmuyordu.Son olarak da kum torbasına tekme attı ve bana karşı olan gösterisini bitirdi.
    ‘’Böyle yaparsan daha az nefesini tüketmiş olursun ve böylece karşındakini yorarsın.’’dedi.ve bana dönerek sıra sende başla’’dedi.
    Onun hareketlerini yapmaya çalıştım ama olmadı.
    ‘’Olmuyor!!!Kafan nerede sevgilinde falan mı. 2 hafta sonra maçın var ve hala bu kadar basit şeyleri yapamıyorsun.Söyler misin bana o maça nasıl çıkmayı planlıyorsun’’diye avazı çıktığı kadar bağırıyordu.Daha tanıştığımız 1 saat bile olmamıştı ve o bana bağırıyordu.Sinirlerim tavan yaptı ve
    ‘’Bana bağırmayı kes tamama mı!Yaptıklarını yapmaya çalışıyorum.Lanet olsun daha 1 saatten beri beraber çalışıyoruz ve sen bana bağırıyorsun.’’dedim ve kahkaha attım.
    ‘’20 şınav’’dedi.
    ‘’Ne?’’
    ‘’Kulaklarında problem falan mı var sesin 20 şınav hemen!!!’’dedi.Şınav vaziyetini aldım ve yapmaya başladım.10’a geldiğimde
    ‘’Sana başla dediğimi hatırlamıyorum.Baştan Şınav vaziyeti al’’dedi.Sesimi çıkarmadan dediğini yaptım.2 dakika öyle bekledikten sonra ‘’1’’dedi ve sustu.Yine bir 2 dakika geçtikten sonra ‘’2’’dedi.Aynı şekilde 10’a kadar geldim artık yüzümden terler damlıyordu.O ise etrafımda dönüyordu.Böylelikle 20yi tamamladım ve konuşmaya başladı ‘’Bir daha benimle o şekilde konuşmayacağını anlamışsındır umarım.Yoksa bir daha ki cezam çok daha ağır olur.’’dedi ve sustu ben şaşkınlıkla yerde oturmuş ona bakıyordum.
    ‘’Bugünlük bu kadar yarın 5.30 da burada hazır vaziyette ol.Beklemeyi sevmem.Sanıyorum sende ceza almayı istemezsin’’dedi ve oturduğum yerden hızlıca kalktım ve aceleyle üstümü değiştirdim.Kum torbasıyla çalışıyordu.
    ‘’Ukala’’diye mırıldandım.Kum torbasından bakışlarını bana çevirdi.
    ‘Bir şey mi dedin?’’
    ‘’Yo’’dedim. Ve sinirle kapıyı çarpıp çıktım.Bu gerçekten sinir bozucu.Kendini bir şey zanneden salak.Eve sinirle girdim ve kapıyı çarparak odama çıktım ve kendimi yatağa attım.Deliksiz bir uykuyla uyudum sabah 4.30da ayaktaydım.Uykulu gözlerle hemen duşa girdim kendime geldim ve üstümü giyinerek evden çıktım.Koşacak halim yoktu.Yürüyerek gittim.Her tarafım ağarıyordu. Bütün kemiklerim sanki üstümden kamyon geçmişti.Saat tam 5 de salondaydım ve İnanılır gibi değil Deniz oradaydı ve çalışıyordu.Gözlerimi ovuşturdum oradaydı.Bana döndü ve ‘’Erken gelmişsin.’’dedi yüzünde alaycı bir gülümsemeyle.Üstümü değiştirdim ve saatin 5.30 olmasını bekledim.Beklerken gözlerime de savaş açtım.;Onlar uyumak istiyorlardı ama ben uyumak istemiyordum.Böylece saati 5.30 yaptım elimi yüzümü soğuk suyla yıkadım ve salona geçtim.O ise hala çalışıyordu.Geldiğimi görünce saat baktı ve ‘’Koşmaya başla 20 tur’’dedi.İçimden bunun 20yle ilgili bir takıntısı olmalı diye de geçirmeden edemedim.Dediğini yaptım ve ilk yavaş yavaş koşmaya başladım sonra hızlandırdım.20 turu tamamladığımda ise ‘’40 mekik’’dedi.Terimi silmeye zaman bile bulamadan hemen başladım.Onu da zorla bitirdim ve ‘’35 şınav’’ dedi.Onu da yaptım ve kendimi yere attım.Bu kadar zorlandığımı hiç hatırlamıyorum.
    ‘’Yoruldun mu’’dedi.Evet anlamında kafamı salladım.
    ‘’Tamam o zaman.20 şınav daha’’dedi ve ben ona kafayı yemiş olmalısın der gibi baktım ama o hiç aldırmadan ‘’Başla’’dedi.
    ‘’Yoruldum.Şuradan şuraya bir adım atacak halim kalmadı. Sabahın 5.30da çağırıyorsun saat 8.00 oldu ve ben hiç durmadan bunca saat çalışıyorum.Ağzıma bir lokma bile koymadım.’’.Ben yine bana ceza vermesini beklerken o sakin bir şekilde ‘’Aslında bende hiçbir şey yemedim.Güzel bir kahvaltıya ne dersin’’dedi.Elini uzatarak.Tuttum ve yerden kalktım.
    ‘’Hiç fena olmaz biraz daha aç kalırsam bayılabilirim.’’dedim ve salondan çıktık.Güzel bir kafeye gittik.Kahvaltımızı yaparken adı gibi ulaşılmaz olduğu aklıma geldi.Denizlerdeki ufuk çizgisi gibi yaklaşmak için canla başla çalışırsın yaklaştığını sanırsın ama o hep senden uzaklaşır.Tam pes edip dönecekken pes mi ediyorsun der.Bana yaklaşmak üzeresin der.Aynı o da böyle…
    Geri döndüğümüzde saat 10.00du ısınma hareketleriyle başladık tekrar.Isınma hareketleri bitti ve eldivenleri bana atarak ‘’yakala’’dedi.Şaşkınlıkla ona baktım ve oda eldivenlerini giyiyordu.Eldivenlerimi giydim ona baktım.’’Başla’’dedi.Sağ yumrukla başladım ama yumruğumu bloke etti.
    ‘’Rakibini yor.İlk önce onu anı.Ondan sonra başla.’’dedi.sol yumruk attı ve ben ondan kurtuldum güldü.
    ‘’Aferin reflekslerin güçlü.bu senin için avantaj.’’dedi ve ayağıma tekme attı ve canım yandı sinirle yumruk attım ama onu da boşa çıkardı.
    ‘’Sinirle karşındakine saldırırsan yenilirsin.Sakin olmaya çalış.Rakibini sinirlendir.Kendin sinirlenme.Böylelikle karşındaki çok açık verir senden bundan faydalanmayı bil.’’dedi ve az önceki yere tekme attı.O tekme atarken gardını indirmişti ve bende ona yumruk attım.Şaşkınlıkla karışık gülümsemeyle bana baktı.
    ‘’Öğreniyorsun.’’dedi ve o gülerken sol ayağına tekme attım.Tabi ki zarar gören benim ayağım oldu.öyle sertti ki.Yüzümü buruşturdum.O ise yüzündeki gülümsemeyi yaydı.Beni sinirlendirmeye çalışıyor diyordum içimden o güldükçe bende gülmeye başladım bu sefer onun silahıyla vurmaya başladım ona.Bu onun sinirini bozdu ve açığını yakalayarak sol ayağına tekrar bir tekme indirdim ve yere düştü.Bu benim daha çok gülmeme neden oldu.Elimi uzattım ve yerden kalkmasına yardım ettim.
    ‘’İyi gidiyorsun’’dedi ve sağ yumruğunu gönderdi ama ben ondan kaçmasını bildim. Ara verdik ve saate baktığımda akşam 9 olmuştu.O da saate baktı ve ‘’Sanırım bu günlük bu kadar yeter.Yarın aynı saatte.’’dedi ve o yine çalışmaya devam etti.
    Böylece maç gününe 2 gün kalana kadar çalıştık.daha fazla yakınlaştık artık beraber konuşup gülebiliyorduk.Konuşurken gözlerimin içine bakıyordu.Bu benim hoşuma gidiyordu.2 gün sonra maçım vardı ve çalışmalarımız daha hızlılaştı ve sertleşti.4.00te kalkmaya alıştım.Saat tam 5.00te oradaydım.Üstümü değiştirdim ve etrafıma baktım ama Deniz görünürlerde yoktu.Isınma hareketleriyle başladım.Denizin sesiyle durdum.
    ‘’Günaydın’’dedi gülümseyerek.Bende gülümsedim ve ‘’Günaydın.Hayret bugün geç kaldın.’’
    ‘’Evet kahvaltı yapmadığın aklıma geldi ve fırından senin için simit aldım seversin diye düşündüm’’dedi elindeki poşeti bana doğru uzatarak.
    ‘’Sevmek mi simide bayılırım’’dedim ve poşetin içinden çıkardım kokusu burnuma doldu ve ‘’Imm sıcacık ‘’dedim ve yemeye başladım.Kafamı kaldırdım ve Denize baktım gülümseyerek bana bakıyordu.
    ‘’Gelsene bu kaçırılmaz’’dedim ona simidi uzatarak.Oda yanıma oturdu.Ve simitlerimizi bitirdik.Ben poşetleri falan kaldırdım ve çalışmaya başladık.
    ‘’Bu gün son günümüz yarın sadece 2 saat çalışacağız yorulmaman gerekiyor.Heyecanlı mısın’’
    ‘’Aslında biraz heyecanlıyım ama öyle iyi çalıştırdın ki hiç korkmuyorum.Bugün senin sayende böyleyim.’’dedim.Gözlerine bakarak.Deniz mavisi gözlerine bakarak…
    ‘’Hadi eldivenlerini giy de biraz çalışalım’’dedi ve ikimizde eldivenlerimizi giydik.Artık kendimi hazır hissediyordum.Sağ sol yumruklarımı ona doğru savuruyordum.tekmelerim bacaklarına doğru savuruyordum ve artık acımıyordu ayaklarım.Sol ayağına tekme atarken ayağım kaydı ve sol kolumun üstüne düşüm.Acı bir çığlık çıktı ağzımdan.Hemen yanıma geldi ve koluma baktı.Kolumu oynatamıyordum.Kırılmıştı kesinlikle.
    ‘’Hadi’’dedi beni kaldırarak.
    ‘’Doktora göstermemiz gerekiyor.Ciddi bir şey olabilir’’dedi ve hastaneye gittik.Şımarık kızlar gibi ağlamak istemiyordum ama canımın çok kötü yandığı da ortadaydı.Endişeli gözlerle bana bakıyordu.Doktor Önemi bir şey olmadığını söyledi sadece burkulmuştu.Ağrı kesici verdi ve tam giderken Deniz doktora dönerek ‘’2 gün sonra kick-box maçı var bu şekilde çıkmasında bir sakınca var mı?’’diye sorduğunda doktorun yüzü ciddileşti ve ‘’Kendini zorlamaması lazım ama kendini iyi hissederse maça çıkmasında bir sakınca görmüyorum.Ama kolunuzda sızlama dahi olursa kesinlikle çıkmamalısınız.’’Dedi.Deniz doktora teşekkür ederek hastaneden çıktık ve yürümeye başladık.
    ‘’Doktoru duydun eğer tek bir sızı olursa ke-‘’
    ‘’Deniz yürümeye başladığımızdan beri 40.defa diyorsun anladım.Eğer sancım sızım olursa çıkmıyorum tamam mı için rahat olsun.’’dedim ve yürümeye devam ettik.Eve kadar geldi benle ‘’Kendine iyi bak tamam mı.Bugün beni çok korkuttun.’’dedi ve gitti.Gülümsedim ve eve girdim.Benim için endişelenmişti.Kokmuştu…
    Ertesi gün akşama kadar yattım .Kalktığımda üstümü değiştirip sahile gittim ve koşmaya başladım.3 saat koştuktan sonra oradaki banklardan birine oturdum ve yarın ki maçımı düşündüm koluma baktım sızı falan yoktu.İşte bu iyiydi maça çıkabilecektim.Telefonum çaldı ve açtım.
    ‘’Alo?’’
    ‘’İyi misin?’’
    ‘’İyiyim kolumda sızı falanda yok.’’
    ’’Emin misin bak maça çıkmak için kandırmıyorsun değil mi?’’
    ‘’Deniz gerçekten iyiyim.’’
    ‘’Nerdesin?’’
    ‘’Sahilde.Gelsene hem de kolumun iyi olduğunu kendi gözlerinle görmüş olursun’’
    ‘’Tamam zaten yakınlardayım 5 dakika sonra oradayım’’dedi ve telefonu kapadım.Onu gördüğüm ilk gün geldi aklıma birden.Kendini bir şey zanneden züppenin tekiydi ama şimdi.Şimdi o gitmiş yerine anlayışlı alçak gönüllü biri gelmiş…Ya da ona alıştığım için bana öyle geliyordur.Ama onu tanıdığımda hiç gülmezdi.Şimdi ise yüzünden gülümseme eksik olmuyor.Neden bu kadar önemli ki onun gülümsemesi veya somurtması bu maçtan sonra onu bir daha görecek miyim?.Hayır…Evet bir daha onu göremeyeceğim.Bu düşünce kalbimin sıkışmasına neden oldu.Neden ondan uzak olma düşüncesi beni bu kadar üzüyor.Niçin?Ben bunları düşünürken Deniz gelmişti.Yanıma oturdu ve o da denizi seyretmeye başladı.
    ‘’Koluna bakıyım’’dedi.Elini uzatarak.Kalbim neredeyse yerinden çıkacak gibiydi.Niye bu kadar heyecanlandım ki.Kolumu ona doğru uzattım ve kolumu tuttu.İncelemeye başladı.
    ‘’Ağırmadığından eminsin değil mi?Maçı erteletebiliriz.’’
    ‘’Gerek yok.Ben gayet iyiyim.’’dedim ve tekrar denizi izlemeye başladık.Birden ağzımdan çıkan sözcükler karşısında neye uğradığımı şaşırdım.
    ‘’Ufuk çizgisini görüyor musun?Aynı sende öyleydin.Hani ufuk çizgisine ulaşmaya çalışırsın ama o hep senden uzaklaşır bir türlü ulaşamazsın.İlk günlerde sende öyleydin.Şımarık.Kaprisli.Kendini beğenmiş gibiydin.’’dedim ve bunların benim ağzımdan sesli söylediğime inanamayarak ağzımı ellerimle kapadım.O ise söylediklerime sinirlenmemiş aksine kahkaha atarak devam etmemi söylüyordu.
    ‘’Şimdi ise o gitmiş.Yerine yüzünden gülümseme eksik olmayan cana yakın alçak gönüllü biri gelmiş…’’
    ‘’Belki de hep böyleydim ama sen görmek istemedin…’’
    ‘’Hayır’’dedim.Yüzümü ona çevirerek.
    ‘’Öyle değildin.Görüyorum işte.’’
    ‘’Hım…’’dedi ve tekrar gülmeye başladı.
    ‘’Bak benim yanımda hiç gülmüyordun ama şimdi rahatça hiçbir şeyi kafana takmadan gülüyorsun.’’
    ‘’O zaman öyle gerekiyordu.’’
    ‘’Şimdi o kadar iyisin ki…’’
    ‘’Belki de sandığın kadar iyi değilimdir.’’
    ‘’Gizemli adam ayakları he…’’dedim ve ikimizde gülmeye başladık.Birden ayağa kalktı ve elimi tutarak ayağa kaldırdı.
    ‘’Nereye’’
    ‘’Maç öncesi biraz eğlenmek hakkın’’dedi ve taksi durdurup bir yer tarif etti.Bu sırada da ellerimiz birbirine kenetlenmişti.Taksi durduğunda gençlerin toplandığı boş bir alanda buldum kendimi.Açık alanda herkes dans ediyordu.Denizle beraber bu kalabalığa karıştık ve bizde dans etmeye başladık.Delilerce kimseyi takmadan kimse umurumuzda olmadan…Hareketli müzik durdu ve yerini slow bir parça aldı.Belimden tutarak kendine çekti ve dans etmeye başladık.Kafamı onun omzuna yasladım.İlk defa bu kadar yakındık.Birden benden uzaklaştı ve aramıza mesafe koydu.Ben ne olduğunu anlamamış yüzüne bakıyordum.O ise ‘’Ben iyi biri değilim…Neden anlamak istemiyorsun’’dedi ben ona yaklaştım ve ‘’Hayır iyisin sen kabul etmek istemiyorsun sadece.,Ama ben biliyorum…’’
    ‘’Üzüleceksin.Ben etrafımdaki herkesi üzerim ve sende üzüleceksin.’’
    ‘’Merak etme ben kolay kolay üzülmem…’’dedim ama o suratını asmış çok uzaklara dalmıştı bile…

Deniz ona söylemişti.Ama o kabul etmemişti.Ben üzülmem demişti.Aslında o kadar yanılıyordu ki.Deniz ise uzaklara dalmıştı.Ona aşık olduğunu anlamıştı ve onu üzmekten korkuyordu.Biliyordu bir gün gitmek zorunda kalacaktı ve ona böylesine bağlanmışken ondan nasıl kopacaktı.Gitmek zorunda kaldığında Yağmur üzülmeyecek miydi…Belki de gitmek zorunda kalmazdı.Belki de o işi bırakırdı.Belkiler amalar keşkeler….Her şeyi unutmuştu tek bildiği Yağmuru ne olursa bırakmayacaktı.Gerçekten bırakmayacak mısın Deniz…İyi düşün ne işle uğraştığını hatırla Deniz…Bakalım bunları hatırladığında neler olacak …
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 29, 2010 4:17 pm

Waysss süper yaaa gerçektende Perfect diyorumm! huhu maç var yaşasın...
    Ybbb! ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) 80121 ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) 80121 ****Yaşamak İçin Öldür**** Final Bölümü Geldiii...(17.ekim.2010) 80121
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Tem. 29, 2010 4:38 pm

saoll cnmmm Very Happy Very Happy yb yarın gelir büyük ihtimallle ama yorumlar artarsa bugün gelebilirr Very Happy Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Tem. 29, 2010 8:28 pm

yaa çok güzel olmuş.ellerine sağlık.bu denizin işi ne ya.katil falan mı?ybyyb Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Tem. 29, 2010 8:46 pm

iler kiii bölümlerdeee grczzzz Very Happy Very Happy ybb yarınn artıkkk Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 29, 2010 10:07 pm

Deheşt olmuş ikiz bize bi favori oğlan daha çıktı galiba Koptum Eline sağlık tatlım mükemmeldi devamını merakla beklior olucam Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Tem. 30, 2010 11:19 am

2.BÖLÜM:
    Hiçbir şey konuşmadık.Beni eve bıraktı ve gitti.Ne bekliyordum ki seni seviyorum demesini mi?Ah ne kadar aptalım..Yatağa attım kendimi…Yarın ki maçıma konsantre olmalıyım ama olmuyor aklımdan çıkmıyor.Sabah saatin ve annemin sesiyle yataktan fırladım bugün maçım vardı.Güzelce kahvaltımı yaptım ve sahil yolundan yürüyerek spor salonuna gittim.Deniz her zaman ki gibi çalışıyordu.Benim geldiğimi gördü ama bana dönmedi bile.Soyunma odasına gittim ve çantamı yere fırlattım.Sinirle bir oyana bir buyana dönüyordum yumruğumu sıktım ve duvara indirdim.Yaptığım aptallığı sonradan fark etmiştim İncittiğim kolumla vurmuştum acıyla yere yığıldım.Kolumu ovuşturuyordum ama geçmiyordu.Kendi kendime de söyleniyordum aptal aptalım ben diye.Odanın kapısı çalındı ve ben hemen toparlandım.Deniz kapıdan başını uzattı ve ‘’hazırsan çıkalım.’’
    ‘’Tamam geliyorum’’dedim ve çantamı alıp kalabalık bir grupla çıktık..Salonun doktoru.Diğer maçı olan arkadaşlar…
    Deniz yanımdan bir an olsun ayrılmıyordu.Ama suratıma da bakmıyordu.Kolum sızlıyordu ama ona bir şey belli edecek değildim.Azcık sızlamadan bir şey olmazdı.Bu maça ne olursa olsun çıkacaktım.
    ‘’Kolun nasıl?’’dedi.Gözlerini koluma çevirmişti.
    ‘’İyi.Hem de çok iyi’’dedim sinirle.
    ‘’İyi’’dedi ve yol boyunca tek bir kelime daha konuşmadık.Maçın yapılacağı yere geldik.Çok büyük bir organizasyondu.Dünya şampiyonları ve kemer maçları.Bense ilk profesyonel maçımı yapmak için çıkıyordum.Karşımda ki rakibimse 5 maç yapmıştı ve hiç birini de kaybetmemişti.Ama bu onun ilk yenilgisi olacaktı.Bu maç benim olacaktı….Maç saatinin gelmesi için oradaki odalardan bana ayrılana geçtim ve üstümü giyindim.Eldivenlerimi takmadım.Kolumun sızısının biraz geçmesini bekliyordum.Deniz yanımda oturmuş rakibimle ilgili birkaç şey söylüyordu ama onu dinleyecek durumda değildim.Kolum zaman geçtikçe ağrısı da artıyordu.En sonunda Deniz çıktı ve beni yalnız bıraktı.Bende etrafta soğuk bir şeyler aramaya başladım ama bulamadım.Deniz içeri doktorla beraber deldi.
    ‘’Kolunu maça çıkmadan önce göstersek iyi olur.’’dedi.
    ‘’Kolumu arkama sakladım ve’’Gerek yok kolum iyi’’dedim.Gözlerimdeki kararlılığı görünce sustu ve doktor çıktı.Maça çıkma zamanım gelmişti.Eldivenimi giydim ve hazırdım…Önümden iki adam yanımda Deniz arkamda da bizim salondan 2 öğrenci ilerliyorduk.Şarkıyla beraber çıktık ve ringe geldim.Herkese selam verdim ve kendi köşeme geçtim.deniz yanımda durmuş bir şeyler söylüyordu.
    ‘’unutma karşındakini hafife alma ve seni sinirlendirmesine izin verme’’dediğini duydum en son salondan alkış sesleri yükseliyordu kafamı çevirdiğimde rakibimin geldiğini gördüm.Kendinden emin bir duruşu vardı yüzünde tek bir endişe kırıntısı yoktu.Dikleştim ve Onun gözlerinin içine baktım.O ise alaycı bir gülümsemeyle karşılık verdi.Deniz bunu gördü ve’’Sakın sinirle hareket etme..’’dedi ve hakem ikimizi ringin ortasına çağırdı.Maç başladı.Gardımı hiç düşürmedim açığını yakalamaya çalıştım ve buldum.Etrafa gülümserken sol yumruğumu suratına yedi.Bunu beklemediği belliydi.Sersemlemişti Deniz ise arkamdan işte bu diye bağırıyordu.İlk raunt benimdi.Ara verildi ve herkes kendi köşesine geçti.Kolumun sızısı artmıştı.İncinmiş olan sol koluma çok yüklendim.Deniz ise gülümsüyordu.Böyle devam et diyip duruyordu.İkinci raunt başladı ve kız öyle bir saldırdı ki gardımı indiremedim.Kapandım.Ama o ise hala yumruklarını savuruyordu.Bu durumdan sıkıldım sıkıştığım köşeden çıkmaya çalıştım.Çıktım ve ona sol yumruğumu atacakken o yumruğumu tekmesiyle karşıladı ve incinmiş kolumun kesinlikle kırıldığına emindim.acıyla yere çöktüm.Hakem geldi ve başımda saymaya başladı.Kendimi topladım ve ayağa kalktım.Denize dönüp baktığımda endişeden başka bir şey göremedim.Bu maç benim dedim kendi kendime.Sağ ayağına tekme attım ve o da yere düştü.Hemen toparlandı ve ben ona yumruk atıyorum o bana atarken gardımı düşürdüm.O sırada suratıma yumruk yedim ve yere kapaklandım.Ama hemen toparlandım.Alnımdan sıcak bir sıvının indiğini fark ettim.Kolumla orayı sildim ve kanı gördüm.Hiç bozuntuya vermeden ikinci raunt da bitti.Köşeme gittiğimde direk koluma buz koydular kaşımı temizlemeye başladılar.Kolumun kırıldığından emindim ama artık hissetmiyordum.Bundan sonra sol değil sağ kolumla yumruk atacaktım.
    ‘’Kolun ağırıyorsa hemen maçı bırakalım.’
    ‘’İyiyim ben bu maçı bırakmaya hiç niyetli değilim.’’dedim.ve üçüncü raundun başladığını belli eden zil çaldı.Ağızlığımı yerleştirdim ve yumruğumu savurmaya başladım kızı sersemlettim.Sağ yumruğumla vuruyordum sol yumruğumu çok az kullanıyordum onu kullandığım zaman da çok hızlı vuramıyordum.Ayağına yoğunlaştım bu sefer sol ayağına çalıştım ve yere düştü.Hakem başında saymaya başladı.Ayağa kalktı ve bana saldırdı.Kapanmak zorunda kaldım.Sol yumruğu o kadar güçlüydü ki…Sıkıştırdığı köşeden çıkmayı başardım ama yumruklarından kurtulamadım.Sağ sol yumrukları suratıma sıralıyordu.Kaşım kanamaya tekrar başladı.Kurtuluş yoktu.Sol ayağına tekrar tekme atacakken ayağım kaydı ve kırıldığını tahmin ettiğim kolumun üstüne düştü.Ağzımdan az daha çığlık çıkıyordu ama çıkmadı.Hemen ayağa kalktım ve sağ yumruğumla ona saldırdım artık sol kolumu dik tutamıyordum bile.Gözüm Denize kaydı ve beyaz havlu atacağını gördüm.Göz göze geldik ve kafamı hayır anlamında salladım.O sırada yine bir sol yumruk yedim.Burnumdan kaşımdan kan akıyordu.Suratımın her yeri kan olmuştu.Bende bu sefer onun sol ayağına çalışmaya başladım ve o sırada üçüncü raunt bitti.Köşeme gittim ve Deniz konuşmaya başladı.Doktor kolumu tuttu ve ‘’Kırılmış bu şekilde maça çıkamaz.’’dedi.
    ‘’Çıkarım.İyiyim ben.’’dedim ve Deniz bana sinir dolu gözlerle baktı.
    ‘’Lütfen yapabilirim.İzin verinde bu maçı bitireyim lütfen yapabilirim..’’dedim.
    ‘’Yağmur kolun kırılmış nasıl yapabilirsin?’’
    ‘’Sol ayağına dikkatle bak sakatladım eğer biraz daha oraya çalışırsam yaparım.’’dedim.daha onun konuşmasını beklemeden 4. raundun başladığını haber veren zil çaldı ve ringin ortasına geldim.Deniz öfkeden kıpkırmızı olmuş gözlerle bana bakıyordu.Maç başladı ve ben sol ayağına çalışmaya başladım o ise yumruklarını suratıma doğru savuruyordu ama ben kaçıyordum.Sol ayağına sert bir tekme indirdim e dengesini kaybedip yere düştü.Dönüp Denize gülümsedim o da bana aynı şekilde karşılık verdi maç böyle devam etti dördüncü raundun bitmesine 10 saniye kaldığını haber veren zil çaldı ve havada bir tekme gördüm.Sonrasında dayanılmaz bir acı.Denizin sesini duyuyordum beni kaldırdı ve sedye sandığım bir şeye yatırdı.’’lütfen beni bırakma’’ diyordu.Seni bırakmıyıcam demek istiyordum ama ağzımı bile kıpırdatamıyordum.Yabancı bir ses ‘’Nabız yavaşlıyor’’dediğini duydum ve Denizin ‘’Seni seviyorum’’dediğini duydum sonrası kocaman bir boşluk….
    Ne kadar böyle kaldığımı bilmiyorum uyandığımda kolum alçıdaydı.Ah lanet olsun şimdi ne yapıcam yüzüm kesinlikle morluklar içindeydi.Hemşire odaya girdi ve gülümsedi.
    ‘’Nasıl hissediyorsunuz?’’dedi.
    ‘’İyi’’diyen yıkık bir ses duydum.Bu kadar kötü olamazdım ki alt üstü bayılmıştım.Hemşire gülümseyerek odadan çıktı.Ardından annem ve babam geldi.Aslında benim gözüm başka birini arıyordu ama o da görünürlerde yoktu.Annem konuşmaya başladı.
    ‘’Kızım ne kadar korktuğumu anlatamam.’’diye başladı ve ben bu konuşmanın nereye gideceğini çok iyi biliyordum.
    ‘’Anne lütfen şimdi sırası değil.Ne kadardır yatıyorum.’’
    ‘’İki gündür’’
    ‘’Ne’’
    ‘’o kadar kötüydün ki.İki güne uyanman hiç de şaşırtıcı değil.’’dedi arkadan boğuk bir ses.Kafamı sese doğru çevirdiğimde Gözlerinin etrafı morarmış yorgunluktan mahvolmuş bir Denizle göz göze geldim.Annem gülümseyerek
    ‘’Arkadaşın hiç ayrılmadı buradan’’dedi.Deniz gülümsemeye çalıştı ama başaramadı.Annemler odadan çıktılar.Deniz ise hala bana kapıdan bakıyordu.Bayılmadan önce duyduğum ses yankılanıyordu kulaklarımda.Acaba beynimin oynadığı bir oyun olabilir miydi?.Neden olmasın ki o kadar yüzüme darbe yedim ki çok normal.Gözlerimiz birbirine kenetlenmişti.Gözlerimi yumsam sanki kaybolacaktı.Korkuyordum gitmesinden beni...Neler saçmalıyorum ben elbette gidecek iki haftalığına gelmişti sonuçta.Gözlerimi yumdum aklımdan geçenlere bir son vermek için.Yanağımda bir sıcaklık hissettim gözlerimi açtığımda Deniz akan göz yaşlarımı siliyordu ve gözleri kıpkırmızı olmuştu.
    ‘’Yapma’’dedi o da benim gibi gözlerini yumarak.
    ‘’Beni sevme.Üzerim seni.Ne olur sevme beni’’dedi ve tekrar gözlerini yumdu.,Bende gözlerimi yumdum ağlamak istemiyordum ama gözlerim söz dinlemiyordu.Yanağımdan süzülüyordu göz yaşlarım.Her tarafım sızlıyordu.Yanımdan kalktı.Gidiyordu ve ben hiçbir şey yapamıyordum.Ağzımdan çıkan kelimelerle yerinde donup kaldı
    ‘’Gitme’’dedim.dönüp bana baktı.
    ‘’Eğer gitmezsem daha gidemem’’
    ‘’Gitme o zaman’’
    ‘’Anlamıyorsun gitmem lazım yoksa üzülürsün acı çekersin.’’dedi.Yattığım yerde dikleşmeye çalıştım ve ‘’Beni merak etme.Ben ne üzülürüm ne de acı çekerim.Git tamam git.’’dedim ve sustum.Suratına bakamıyordum biliyordum o da ağlıyordu.Onun ağlamasına dayanamazdım.Biliyordum ağladığını ama göz yaşlarını görmeye dayanamazdım…Sessizce odadan çıkıp gitti.Hiç bir şey demedim.Sessizce uyudum.Bir sürü ses vardı.Gözlerimi yavaş yavaş açtım ve Serkan abiyi gördüm küçük bir çığlık çıktı ağzımdan.
    ‘’Serkan abi!!’’dedim ve ayağa kalkmaya çalıştım.
    ‘’Dur deli kız dur.’’dedi ve beni yatırmaya çalıştı.Odada ki herkesse baktım annem babam kuzenlerim arkaya kapının oraya baktığımda ise Denizi gördüm.Göz göze geldik.Hayal mi görüyorum yoksa gerçekten burada mıydı?Gözlerimi ovuşturup tekrar açtım ama karşımda durmuş gülümsüyordu bana.Serkan abinin sesiyle dikkatimi toplamayı başardım.
    ‘’Neler yapmışsın sen ya.’’
    ‘’Abi hiçbir şey yapamadım bol bol dayak yedim ve geldiğim yer bu hastane odası.’’dememle herkes gülmeye başladı.Denize kaydı gözlerim oda gülümsüyordu ama gözlerinde hüzün vardı.
    ‘’Ama rakibin neydi şu kızın adı.’’diye düşünürken Denizden cevap geldi
    ‘’Gülçin’’
    ‘’Hah işte onunda durumu pek iç açıcı değil.Bu kolla onu iyi benzetmişsin.Herkes senden konuşuyor gazeteler falan.Kırık kolla nasıl mücadele ettiğini yazıyor.Onu da ziyaret ettim.’’
    ‘’Ne o da mı hastanede?’’
    ‘’Evet ne sandın.Sol ayağını çatlatmışsın.Yüzünde de bol bol morluk var.’’
    ‘’Aman abi morluk kısmına girmeyelim walla korkudan aynaya bile bakamıyorum.’’
    ‘’Yok yok yüzün gayet iyi durumda sadece sağ kaşının çevresinde biraz morluk var o da iki üç güne geçer.’’dedi ve güldüm.
    ‘’İyi yırtmışım o kadar dayaktan sonra’’dedim ve odadaki herkes gülmeye başladı.O sırada hemşire girdi ve herkesi çıkardı odadan.Neymiş efendim bu kadar kalabalık olurmuymuş.Odada sadece Denizle ben kaldım.Uzun bir süre konuşmadık.
    ‘’Gitmedin mi?’’
    ‘’Hayır’’
    ‘’Neden?’’
    ‘’Burada ondan ayrı kalmaya dayanamayacağım biri varda o yüzden’’
    ‘’Hım.’’dedim ve sırıtmama engel olamadım.
    ‘’Kim ki bu ben tanıyor muyum’’
    ‘’Yok sanmam ‘’
    ‘’İyi o zaman bir ara tanıştırırsın’’
    ‘’Tanıştırmayı denerim ama o kadar inatçı ki.İkna etmek neredeyse imkansız.Dediği dedik.Belki tanıdık gelmiştir.’’
    ‘’Yok çıkaramadım.’’dedim ve ikimizde gülmeye başladık.Yanıma geldi ve sağlam olan elimi tuttu.
    ‘’Tanımamana şaşırdım doğrusu.Şu an kendisi tam karşımda bütün güzelliğiyle bana bakıyor’’dedi ve elimi öptü.Gözlerinin içine baktım.Gerçekten böyle mi düşünüyor diye ama ne düşündüğünü gözlerinden okumak o kadar zor ki.NE hissettiğini öyle iyi saklıyor ki…
    Sessizce öyle durduk ve benim gözlerim yavaş yavaş kapandı.Uyandığımda Yanımda annem vardı.Yataktan yavaşça kalktım ve aynaya bakma zamanımın geldiğini düşündüm.Yavaşça parmak uçlarımda yürürken ‘’Niçin kalktın ‘’diyen sesle durduğum yerde kalakaldım.Yakalanmıştım.Suçlu suçlu arkamı döndüm.Deniz tam arkamdaydı ve sorusunun cevabını bekliyordu.Annem uyanmasın diye de sessiz olmaya dikkat ediyorduk.
    ‘’Aynaya bakacaktım.’’dedim utanmış bir şekilde.Güldü
    ‘’Sen bekle ben getiriyim.’’
    ‘’Ben alırım.Kendimi iyi hissediyorum.Altı üstü azıcık ağzım burnum yamuldu.’’dedim ve gülmeye başladım.
    ‘’Tamam’’dedi bende direk lavaboya gidip aynaya baktım.Of beklediğimden de kötü.Saçlarım karışmış rengim bembeyaz.Gözüm morarmış.Sol kolum kırık.of nasıl kendine gelecek bunlar.Neyse gözümün morluğu geçmek üzere.İdare ederiz artık.Odaya döndüğümde Denizde uykuya dalmıştı.

çokk saol cnmm gzll yrmnn içinnn Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 30, 2010 12:03 pm

Vay vay vayyyy olanlara bak sen hele ay yaşasın bir ilişki daha doğuyor sonunda nasıl bir hevesle okudum anlatamam sana güzelim yaa anlatımın süpper hatta şahane eline koluna sağlık yb sabırsızlıkla bekliorum Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Tem. 30, 2010 12:30 pm

saoll canmmmmm Very Happy Very Happy Dans Et
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 30, 2010 12:32 pm

Reca tatlımmm Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Tem. 30, 2010 5:56 pm

3.BÖLÜM:

Hastaneden taburcu oldum.Bütün herkes oradaydı.Salondaki arkadaşlarıma kadar.Tabi yanımdan hiç ayrılmayan Deniz…
    Arabayla eve gittik.Beni direk odama götürdüler ne kadar da iyiyim desem de Deniz ‘’olmaz öyle şey yatıp dinlenmen lazım’’diye tutturdu.Annemlerde onaylayınca Elimden onların dediklerini yapmaktan başa çarem kalmamıştı.

1 hafta sonra :

Bugün kolumdaki alçı çıkıyordu.Deniz beni almaya gelmişti.Bu 1 hafta boyunca da yanımdan bir an olsun ayrılmadı ki…Hastaneye gittik ve Alçıyı çıkardılar.Hastaneden çıktık ve Deniz taksi çağırıyordu.
    ‘’taksiyle gitmeyelim.Yürüyelim.’’dedim
    ‘’Ama daha ye-‘’
    ’’Deniz neredeyse iki üç hafta oldu ben gayet iyiyim.’’
    ‘’Maça çıkmadan öncede öyle demiştin.’’dedi ve sinirlenip sesimi yükselttim.
    ‘’Salona kadar kolum iyi durumdaydı.Ama salona gelip de seninle konuştuktan sonra kötüleşti.’’dedim ve yürümeye başladım.O ise orada dikilmiş söylediklerimi anlamaya çalışıyordu.Arkamdan gelmeye başladı.
    ‘’Nasıl yani?’’
    ‘’O günü aklına getirirsen anlarsın.’’
    ‘’O günü hatırlıyorum ama kolunla ne alakası var?’’
    ‘’Of hiçbir alakası yok tamam mı!’’
    ‘’Yağmur.Ne demek istiyorsun açıkça söylesene ‘’
    ‘’O gün tartıştığımızda sinirlendim kendime.Sinirimi kontrol altına almak için yumruk attım ki sol kolumla atmışım.E duvara atınca da öyle oldu.’’
    ‘’Ya nasıl bu kadar sorumsuz olabiliyorsun.O maçta ölebilirdin.Nasıl böyle bir şey yaparsın ‘’ diyerek bağırıyordu.En sonunda ikimizde sustuk yol boyunca konuşmadık.Bir de beni suçluyordu oh ne ala…Hem suçlu hem güçlü dedikleri bu olsa gerek.Spor salonuna gittik.Serkan abiyi gördüm ve sarıldım.
    ‘’Ne haber abi ‘’ dedim o da ikimiz arasındaki gerginliği fark etmişti.
    ‘’İyi yoksa bizim güçlü kızımız ringlere geri mi dönüyor’’diye sordu Denizle ben aynı anda cevap verdik
    ‘’Evet’’
    ‘’Hayır’’
    Serkan abi şaşırmış ikimize de bakıyordu ‘’Çocuklar iyi misiniz ?’’
    ‘’Evet abi’’dedi Deniz.
    ‘’Ringlere geri dönücem ama biraz daha kendimi iyi hissettikten sonra.’’dedim ve Deniz sinirden kıpkırmızı olmuş bir suratla bana bakıyordu.Hiç bir şey olmamış gibi gülümsedim.
    ‘’Ben’’dedi.’’Ben biraz çalışsam iyi olacak ne kaldı ki benim maçıma şurada’’dedi ve üstünü değiştirmeye gitti.Serkan abi şaşırmış bir şekilde bana döndü ‘’Neyiniz var sizin?’’
    ’’Biraz tartıştık önemli bir şey değil..’’
    ‘’İyi bakalım öyle olsun’’dedi ve deniz gelip çalışmaya başladı bende kenardan onu izliyordum ama iyi ki yumruk attığı kum torbasıydı yoksa insanı o yumruklar öldürürdü kesinlikle.Bana sinirlendiği için öyle yapıyordu biliyordum.Belki de o kum torbasının yerinde benim olmamı isterdi.Sinirle oturduğum yerden kalktım ve salondan kapıyı çarparak çıktım ve tek bir ses duydum o da Denizin gittikçe hızlanan yumruk ve tekmelerinin sesiydi…Sinirle oradan uzaklaştım.Sahile gittim.En iyi kafamı orada dinlerdim.Hem suçlu hem güçlü böyle bir şey var mı?Bir bank bulup oturdum.Denizde hırçındı dalgalarıyla kayaları dövüyorlardı.Aynı adaşı gibi.Hava artık kararmaya başlamıştı.Telefonuma baktım ve şarjının bitmiş olduğunu gördüm.
    ‘’:Harika’’dedim.Evdekiler delirmişlerdir kesin…Ayağa kalktım ve yavaş yavaş yürümeye başladım.Eve geldim ve kapıyı anahtarımla açtım.İçeride kahkahalar kırla gidiyordu.Demek ki beni merak etmemişlerdi.Salondan içeri kafamı uzattığımda Denizi gördüm beni gördüğünde ayağa kalktı ve bana doğru gelmeye başladı.Ben arkamı döndüm ve odama çıkmaya başladım.Merdivenlerden çıkarken Denizin nefesini boynumda hissettim.Durdum ve döndüm.O kadar yakındık ki.Kendimi topladım ve bir adım geriye çıkıp aramıza mesafe koydum.O ise bu mesafeyi tekrar kapadı.Ben geri adım attım o yine geldi.Sinirlendim ve ‘’Ne oldu’’dedim.O ise beni hiç görmemiş gibi özlemle ve hayranlıkla bakıyordu.
    ‘’Hiç seni almaya geldim’’
    ’’Neden?’’
    ‘’Dışarıya çıkıp biraz eğlensek kötü mü olur?’’
    ’’Yorgunum’’Dedim ve arkamı dönüp odama girecekken kolumdan yakaladı ‘’Lütfen bana kızgınsın biliyorum.Ama dışarı çıksak kendimi afettiricem.’’dedi ve yüzüme dikkatle baktı ‘’Lütfen’’dedi ve bana yaklaşıp yanağıma ufacık bir öpücük kondurdu.Hiç bir şey demedim ve odama girdim.Ne yapmam gerekiyordu ki salonda ki o sinirli halini görmezden mi gelecektim.Ama o da hatasının farkındaydı ki kendini affettireceğim demişti.Üstümü giyinip kapı açtım ve geriye sıçramam bir oldu.Kapının önünde dikilmişti.Beni görünce gülümsedi ve evden çıktık.Son derece lüks olan spor bir araba vardı karşımda.Ben dikilmiş arabaya öylece bakarken ‘’Hadi’’dedi ve arabaya bindim.Onun arabasımıydı.Ona döndüm ve ‘’Bu araba senin mi?’’GÜLÜMSEDİ VE ‘’Evet benim’’
    ‘’Peki böyle bir araban varken kim yürüyerek ya da taksiyle bir yerlere gider ki’’dedim.Gülümsemesi yüzünü sardı ve sırıtışa döndü ‘’Ben.Kendi arabamla dolaşmayı pek sevmem’’dedi ve ikimizde sustuk.Sadece hafif bir müzik sesi vardı.Yol ayrımına geldik ve bir saniye ben buraya bir defa daha gelmiştim.Evet Evet hatta Denizle ilk dansımızı yapmıştık.Yüzümde gülümseme belirdi bunu Deniz kaçırır mı?
    ‘’Hatırladın mı?’’
    ‘’Yo’’dedim alaycı bir ses tonuyla.İkimizde gülerek arabadan indik.Arkadaşları anında etrafımızı sardılar.Bir sürü genç.Hepside zengin.Nereden mi anladım çok basit.Altlarında ki son model spor arabalardan.Bu sefer etrafı inceleme fırsatı buldum.Terk edilmiş bir yerdi ama bu gençler burayı harika bir açık hava discosuna çevirmeyi başarmışlardı.Arkadaşları beni kolay kabul ettiler.bir ara müzik durdu ve arkadaşları yanımızda çember oluşturdular bütün gözler Denizdeydi.Bende merakla Denize döndüm.Deniz ise gergindi.Arkalarından bir çocuk çıkıp konuşmaya başladı.
    ‘’Deniz mal nerde’’dedi.Denizin gerginliği daha bir arttı.Ben anlamayan gözlerle onlara bakıyordum.Deniz güldü ve ‘’Arkadaşlar bugün içki içilmeyeceğini söylemiştim.’’dedi.Arkadaşları bir birine soran gözlerle bakıyorlardı.Denizden bir işaret aldılar ve hepsi eğlencelerine geri döndüler…

Tabi Yağmur bir şey anlamamıştı.Anlasaydı orada bir dakika durur muydu?Tabi ki hayır.Daha sonraları anlayacak ateşle oynadığını ve bu ateş onu kısa zamanda yakacağını….
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Tem. 30, 2010 8:24 pm

ayyy deniz satıcı mı??offf kız da başlamasa bari ama deniz engel olur yaa.ybybybyb Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Tem. 30, 2010 9:57 pm

bilmem kiii Very Happy Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Tem. 31, 2010 2:29 pm

Anlaşılan şu ki Deniz beyaz satıor ve bizim kız bunu anlamadı neyse yakında çıkar foyası ortaya nasıl olmasa Koptum Eline sağlık bebek çok beğendim şahaneydi yb verirsin inş. Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Tem. 31, 2010 2:49 pm

yaaa yorumlarr çokk azzz vee ben ne biliyimm yazmakk glmyoo içimdennn yorumm olmayıncaaa Sad amaa yorumunn içinnn çokkk saolll cnmmmm Very Happy Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice C.tesi Tem. 31, 2010 4:37 pm

vaytebrikler muhteşem olmuş ama en yakın zamanda yb yollarsan iyi olur meraktan çatlıcam
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Tem. 31, 2010 5:02 pm

wlla şuan elimde yb yok ama yazmaya çalışıcammm yazar yazmazz gnderrm Very Happy Very Happy yormn için çokk saolll cnmm Very Happy Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 10:19 am

Eee yb ne zaman gelior bebeimmmm lol!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 10:24 am

yazmayaa başlıyorummm akşama gelirr herhaldee cnmmm Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 10:38 am

Tmm bebeimmm Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 1:00 pm

arkadaşlar ben denizi buldum ama yağmuru bulamadım yardm edrsnzz svnrmm Very Happy Very Happy

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 3:54 am