Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
Deadly
ebru
arya
jamestark
sekerkiss07
Clodya_Alas
gecenin kızı
11 posters

İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!!

gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! Empty Geri: İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!!

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Eyl. 03, 2010 1:15 pm

Luke'un Anlatımı

Komutan bizi durdurmuştu.Bir grup savaşçı önden gidiyordu ama onların yok olacakları belliydi.Tecrübesizdiler ve aynı zamanda güçsüz de.Sanırım yem olarak kullanılacaklardı ama kimse bunu umursamıyordu.Önemli olan savaşı kazanmaktı.
    Jack'e baktım.Kırmızı üniformaları içinde şirin bile sayılırdı.Başka bir durumda olsaydık onun bu haline gülerdim ama nedense içimde geri dönemeyeceğimize dair bir his vardı.
    Komutan sinirle bize döndü.
    "Max nerede?Olması gereken yerde yokmuş."Kimseden bir ses çıkmadı.Herkes birşeyler biliyordur diye birbirine bakıyordu.Ben Jack'e baktım.Sanırım aynı şeyi düşünüyorduk ve bunu komutana ben söylemeliydim.
    "Komutanım benim bir tahminim var."dedim.Komutan sinirle bana döndü.
    "Söyle."
    "Felix'in tarafına geçmiştir."Herkes bir anda sessizliğe gömüldü.Belki de herkesin düşündüğü ama söyleyemediği birşey söylemiştim.Komutan itiraz etmeden yüzüme uzun bir süre baktı.
    "Emin misin?"dediğinde başımı evet der gibi salladım.
    "Daha önce de yapmıştı.Pandora'dan sonra ondan beklerim."Komutan gözlerini tepeye doğru çevirdi.Savaşın başladığı gürültülerden ve inlemelerden belli oluyordu.Ama sesler giderek yaklaşıyordu.Bu da şu anda yenildiğimiz anlamına gelirdi.
    "Hepiniz beni dinleyin.Son kez tekrarlıyorum."dedi komutan."Kalbinizin üstünde ve çeşitli bölgelerinizde zırh var.Tahta kazık ve benzeri şeyler size işlemeyecek ama onlarda da böyle bir koruma vardır.Yapmanız gereken dikkatlerini dağıtıp saldırmak.Hızlı olun ama düşünmeden hareket etmeyin.Onların zırhını çıkarmaya çalışın ve unutmayın.Siz korkak değilsiniz.Öleceksiniz.Öldüreceksiniz."
    O kadar yürekten söylemişti ki Jack'e baktım.Ben ölmeye rağzıydım ama Jack çok gençti.
    Bir an kendime kızdım.Duygusal olmanın zamanı değildi.Savaşın içindeydik ve konseyin onuru için savaşacaktık.Kendimi ve Jack'i gözümü kırpmadan feda etmeliydim.
    Aklıma bir an Rose geldi.O masum yüzü.Bizi gönderirken ağlamamak için direnişi.
    Ve sarışın kadın.Salonu hıçkırarak terk eden sarışın vampir.Onun sevgilisi yanımdaydı.Onunla birlikte savaşacağım hiç aklıma gelmezdi.Bir an onunla göz göze geldim.Sanırım o da aynı şeyi düşünüyordu.
    "Konsey hiç bu kadar büyük bir isyan ve ihanet yaşamamıştı."dedi Jack.Söylediklerinin doğruluğu yüzünden içim nefret doldu.Eğer Felix'i ele geçiren ben olursam ona hiç acımayacağıma yemin edebilirdim.
    "Sessiz olun ve hazırlanın."dedi komutan.Sesler bize çok yaklaşmıştı.Vampirler dağı geçmek üzereydi.Gönderdiğimiz birlik kesinlikle yenilmişti.
    Biraz bekledikten sonra diğer ordu göründü.En az bizim kadar kalabalıktılar.Hepsi vahşiydi ve intikam ister gibi bakıyordular.Max'i gördüm.En öndeydi ve bize sırıtıyordu.Kutsal kandan o da içmiş olmalıydı.
    Tabiki.Bu kadar çabuk yenilmemizin sebebi buydu.Dengeyi Max bozmuştu.Ama savaş daha yeni başlıyordu.
    Komutan elini kaldırdığında hiçbirşey düşünmeden düşmana konsatre oldum.
    "Saldırın!"
    Hepimiz düşmana doğru koşarken düşmanda bize geliyordu.Max hiç hareket etmeden karşıdan bizi izlerken ondan nefret ettim ve elimdeki kazığı ilk gördüğüm düşmana sapladım.Tam karnına isabet etmesine rağmen zırhı olduğu için ona zarar vermedi.Beni geriye ittiğinde boğuşmaya başladık.Gözbebebkleri kan kırmızısı ışıklar saçarken onun kadar intikam delisi olmadığım için konsantre oldum ve sakin hareket ettim.Onun açığını yakaladım ve o benim boğazımı sıkarken ona çelme taktım.Yere düştüğünde tüm gücümle zırhını parçalayıp kalbine kazığı sapladım.
    Kan kırmızısı kazığı çıkarırken biri sertçe sırtımdan vurdu.Canım acımasına rağmen ona yumruk atmayı becerebilmiştim.İki adım sendeledi ve birden üzerime atladı.Dişlerini boynuıma geçirdiğinde acı dolu bir çığlık attım.Üzerimdeki vampir kanımı emerek beni güçsüzleştirmeye çalışıyordu ama bu onun en zayıf noktasıydı.Tahta kazığı kafasına geçirdiğimde kanı üzerime sıçardı.Çığlık atarak geriye düştü ve ben yine zırhını parçalayarak kazığı kalbine sapladım.
    Etrafıma baktığımda heryer kan gölüydü.Jack'i görmeye çalıştım ama göremedim.Gözüme sarışın vampirin sevgilisi takıldı.O da savaşıyordu ama zor durumdaydı.Hızla yardıma giderken diğer vampir onun kalkanını çıkarmıştı bile ve tüm gücüyle kazığı kalbine sapladı.
    Nefretle onu geriye ittim ve adamın yanına gittim.Kazığı çıkardığımda kalbine girdiğini gördüm.Artık kurtuluşu yoktu.Güçlükle konuştu.
    "Onu çok sevdiğimi söyle."dedi son nefesini verirken.Ona cevap verme fırsatı bulamadan başımda bir acı hissettim.O kadar canım acımıştı ki sanki biri beynimin içini oyuyordu.Kazık.
    Başımdaki kazığı çıkarmaya çalışırken öyle güçlü bir darbe aldım ki dizlerimin üzerine çöktüm.Her tarafım kan olsa da ve canım acısa da kazığı çıkardım ama kimse bana saldırmıyordu.Bir an etrafıma baktığımda Jack'i gördüm.Bana saldıran vampirle savaşıyordu ve onun işini bitirdi.Yanıma geldiğinde onunla gurur duyuyordum.
    "İyi misin?"dediğinde evet der gibi başımı salladım."Yenilmek üzereyiz.Bizden çok kişi öldü."
    Etrafımız üç vampir tarafından sarıldığında konuşmayı bıraktık.Başım feci ağrımasına rağmen onlara dikkatle baktım.
    "İsterseniz teslim olun Luke." dedi tanımadığım siyah saçlı bir vampir.Ona nefretle baktım.
    "Biz sizin gibi değiliz.Biz konseye ihanet etmeyeceğiz.Sizin gibi korkak değiliz."
    "Korkak olsaydık burada olmaazdık."dedi sarışın ve soluk benizli olan."Felix size bir şans daha vermemizi söylemişti ama artık böyle bir şansın yok."
    Daha fazla konuşmaya gerek duymadan saldırdım.İkisi bana biri Jack'e saldırdı.Yaralı olduğum için ikisiyle birden savaşamayacağımı biliyordum ve artık kontrolümü kaybetmiştim.İki taraftan da darbe alıyordum ve acı yüzünden dayanacak gücüm kalmamıştı.Yere çöktüm ve beni öldürmelerini bekledim.
    Benim sonım bu kadardı.Savaşta mutlaka yenilen ve yenen olmalıydı ve sanırım yenilen bendim.Ama herşeye rağmen değerdi.En azından şerefimle ölecektim.
    Siyah saçlı olan beni yüzüstü çevirdi ve diğeri de iki bileğimden tuttu.O anda siyah saçlı kalkanımı parçaladı ve elindeki kazığı bana vuracakmış gibi kaldırdı.Korkusuzca ona baktım.
    "Hayır."Jack onun kolunu tutmuştu.Hayatımı 3 saniye daha uzatan kesintiye baktım.Diğeri hala ölmemişti ve Jack'e saldıracaktı.
    "Arkanda!"diye bağırdığımda kolunu bırakmadan arkasına döndü ama çok geçti.O anda kafasına bir darbe yedi ve yere düştü.İkisi birden Jack'İn üzerine giderken beni tutan vampirden kurtulmaya çalıştım.Bileğimi bırakmamakta kararlıydı ama ben ona hiç beklemediği bir anda tekma attım.Bir anda geriye savruldu ve ben ayağa kaltım.Etrafıma baktığımda diğer iki vampiri göremedim ama Jack yerde yatıyordu.Koşup yanına gittiğimde kalbine bir kazık saplandığını gördüm.Lanet olsun!Ölmüştü.
    "Jack!"diye haykırdım.Sesim istediğimden de yüksek çıkmıştı.Bir feryat gibi yüksek.Nefretle Max'in olduğu tarafa baktığımda göz göze geldik.Şaşkın bir yüz ifadesi vardı ama bu olanlar için bir af değildi.Ondan nefret ediyordum.Yükses sesle hırladım ve ona doğru ilerledim.
    "Geri çekiliyoruz!"diye bağırdı komutan.Onun nerede olduğunu anlamamıştım ama emrini ilk defa umursamıyordum.Nefretle Max'e doğru ilerlerken kimse bana saldırmadı.Herkes geriye doğru giderken ben ileriye gittiğim içindi belki.Bilemiyorum.
    "Luke.Geriye dön."Komutanın sesini yanımda duymasam durmayacaktım.Acıyla ona döndüm.
    "Max'i öldüreceğim."
    "Yeniliyoruz.Sen ne saçmalıyorsun.Geriye dedim."Onu dinlemeden ileriye doğru gittiğimde Max'le tekrar göz göze geldim.
    "Sana emrediyorum."diye bağırdı komutan."Konsey adına emrediyorum."Kısa bir an için komutana baktım.Bana sert bir bakış attığında tekrar Max'e döndüm ama o ortada yoktu.
    Mecburen komutanı dinledim ama içimdeki öfke o kadar büyükti ki önüme kim çıkarsa öldüreceğimden emindim.Geriye dğru giderken Jack'i kucağıma aldım.Ne olursa olsun onu burada bırakamazdım.
    "Siz bombası atın."diye bağırdı komutan.Siz bombası mı?O anda bizim tarafımızdan biri ileriye doğru bir bomba attı ve hava birden karardı.Bu çok kısa bir göz yanılması oluşturacağından hızla daha önce açılan kaçış yollarına doğru ilerledik.
    Jack kucağımdayken nefes alması için dua ediyordum.Ama intikamını alacaktım.Bunun için ölmem gerekse bile.
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! Empty Geri: İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!!

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 1:24 pm

gebeeeeer Very Happy gebertin mmmmm kanın tadı ağzıma geldi bile off oruçlu insana yapılırmı bu be abla Sad
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Eyl. 03, 2010 1:31 pm

kanla senin ne ilgin var anlamadım Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 1:33 pm

ne biliim rengi hşuma gdio bide bazı insanların kanlarının tadı çk gzl oluo emn ol 0 rh+ kan süper bişi yaaa bnm kn grbm 0 rh + Koptum denemeni tavsiye ederim Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Eyl. 03, 2010 1:40 pm

Güzelimmm bu nasıl bir blm böyle yaaa affraid Şaşkınlık içerisindeyim Jack nasıl ölür yaaa Sad Nasıl kıyarlar Jack'e Sad Ahh Max ahh gebericeksin işte kaçma boşuna Twisted Evil Eline sağlık güzelim şahane ötesi felaket bir blm olmuş devamını merakla bekliyorum Very Happy Rose çok kötü olucak hem de çoooooook Sad
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Eyl. 03, 2010 1:53 pm

Jaaaaack Sad ölmemeliydi yaaa Sad Luke ölseydi Jack ölmeseydi Sad
    harika bi bölümdü Smile YB!
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Cuma Eyl. 03, 2010 1:58 pm

çok güsel olmuş canım yb bekliom İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! Icon_biggrin o max ı bana bırakın olurmu lütfen İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! Icon_mad
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Eyl. 03, 2010 2:05 pm

ben de maxi öldürmek istiyoruum !
    birlikte öldürelim !
    ah canım ama çokta yakışıklıydı.. Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Eyl. 03, 2010 2:18 pm

yorumlar için teşekkürler beğendiğinize sevindim Very Happy aslında jacki öldürmek istemezdim ama gerekliydi Twisted Evil
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Eyl. 03, 2010 2:26 pm

Hiçte değildi .
    Luke ölseydi yaşlıydı hem zaten. Sad
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 4:23 pm

boşver : gebeeeriinnnnnn Twisted Evil bu sayfa kadar tahta kazık saplarım vcduna nihahaha
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Eyl. 03, 2010 4:24 pm

sen neden boyle siddet yanlısı bi insansın ya Koptum
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 4:26 pm

blmiom ama kanın rngi çok güzel kırmızısı offfff
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Eyl. 03, 2010 4:27 pm

oo ona bende katılıyorum rengi güzel Koptum
    ama ne biliyim herkes ölsün, gebersin falan olmuyo yani Very Happy Koptum
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 4:37 pm

olsn nolcak geberin nihahaha
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Eyl. 03, 2010 5:22 pm

ybybybybybybybyb confused
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 8:29 pm

son bölüm yarın final olcak nihahaha lestat (öldümü hatrlamiom)ölcek max öldürcek rosu savunmasz yakalicak bi odaya gtrck rose de maxi orda öldrcek kaçıcak felixluku öldrcek rose u yakalicak snra felix farketmeden başkan kazıı kalbine saplicak felix geberecek ros da jack ,luke ve lestat geberdi die intihr etcek kazıı kalbine saplicak nihahaha kanlı sonnn Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Eyl. 03, 2010 8:33 pm

Sona bak sen hele Koptum Tam psiko bizim bu cadı yaa Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Eyl. 03, 2010 8:38 pm

Lan yazar beni iyi dinle eğer Jack ölürse -ki ölmesini hiç mi hiç istemezsin- eğer ölürse seni öldürürüm kızım :d deli etme beni benim adamımı nasıl öldürürsün o seksilik abidesini onun yerine ros ölseydi ulen yapma bunu bana yaşasın lütfen bak ağlarım he lütfen yaşasın lütfennn ulen rose ben seni eninde sonunda bulurum kızım bulursam vampir mampir anlamam kazık yersin kalbine bilmiş ol İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! Lol İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! Lol ay deli oldum ya hayatımda hiç böyle bir bölüm okumadım İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! 607668 ybbb! İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! 158646
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 8:39 pm

benim yazdıım fragman daha güzel Suspect
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Eyl. 03, 2010 8:40 pm

İkiz bu hikayeyi favori yazarım yazıyo boşuna favori yapmadım kendime onu Very Happy Böyle bir blm okumaman gayet normal yani Koptum
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Eyl. 03, 2010 8:41 pm

yaaa kimse benim fragmanı okumadı mıııı Suspect Suspect Suspect
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Eyl. 03, 2010 8:42 pm

Okudum cadım okudum dedim ya tam psiko diye Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Eyl. 03, 2010 8:43 pm

Very Happy okudum benn! ama seninki fragman kızım bu bir bölüm! Very Happy senin hikayende böle güzeldir kesinlikle hem ikiz bu yazarda benim fovarim Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Eyl. 03, 2010 8:46 pm

Öyle olmak zorunda ben böyle yazar tanımam Very Happy Senden sonra tebi Koptum

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 4:29 am