Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+18
Brra.
'supernatural'
durgun
damla
KronikDely
Jo_WinCHésTéR
jamestark
leichebiers
fashion_queen
ruveydamelisa
Ash_
Clodya_Alas
RUH
ebru
arya
İdio-Path
chosen_one
Alexa9696
22 posters

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari.

Anket

Sence hikaye devam etmeli mi?

[ 0 ]
    Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_left0%Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_left8%Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_right [8%] 
    [ 7 ]
    Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_left58%Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_right [58%] 
    [ 4 ]
    Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_left33%Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bar_right [33%] 

Toplam Oylar: 12
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Empty Geri: Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari.

Mesaj tarafından İdio-Path Cuma Kas. 05, 2010 1:58 pm

Süper... !!

Gittikçe Güzel olmaya başladı buu !! Ne bölümdü ama...

Yhaa Tatlımm.. Yardımm et şu kızada rezil olmasın.. !!
    Ayrıca James ' ta bundan hoşlanmaya başlasın... Yada yok bu çok kolay olur..

Oyüzden ilkönce James buna bakmasın sonra sevdiğini farketsin Ama Cecile bu arada başka birini bulmuş olsun !!

Süper yhaa... Ayrıca Şey ne zamandan beri söylicem söylemeyi unutuorum.. Şeyy ben karakter fotoğrafları ve tanıtımlarını istiorumm !!

Çok merak etmeye başladım tiplerinii !! Nolurr .. Senin Hayalindeki Tipleri öğrenmek istiorum.. Benim hayalimde bazı tipler var ama yazar sensin.. =) Nese Yb yi istiorum.. Oke??

Haa bişey daha.. Cecile anlattığına göre mükemmel bi kız .. Çok Güzel biri olarak anlatmışın... Eee durum bu olunca insan daha çok merak edio..
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Empty Geri: Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari.

Mesaj tarafından Alexa9696 Cuma Kas. 05, 2010 7:27 pm

Tamam. Size okul karakterlerinden bazılarını tanıtayım.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Susanpack
    Susan Pack
    Irk:Cadı
    Güç:Kalkan
    Element:Su
    Susan, Alex'in aksine Mathilda'nın bir melek olduğuna inanıyor. Alex'le araları iyi. Okulun kalkancılarından biri oldukça güçlü. Bir ara Dragon'la çıkması okulun gündemine vurmuştur.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Shinelost
    Shine Lost
    Güç:Yok
    Element:Toprak
    Shine, element dersinde hep birinci. Namağlup olarak anılıyor.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Maggiepie
    Maggie Pie
    Irk:Elf
    Güç:Eşyaları uçurabilme
    Element:Su
    Maggie masumluğu yüzünden Alex'in sevdiği nadir elflerden biri. Dragon'ın üvey kardeşi Lou'ya yanık olduğu düşünülüyor.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bayanpoller
    Bayan Poller
    Bayan Poller okulun eğitmenlerinden biri. Sosyal bilimlerin dersleriyle birlikte element dersinede o giriyor. Tüm okul onu sınavlarda çaktırmadan cevapları fısıldamasıyla seviyor.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Zacharyhide
    Zachary Hide
    Irk:Kurtadam
    Zach Alex'in çocukluk arkadaşı ve Alex'in abisinin en yakın arkadaşlarından biri. Serena'ya karşı yoğun duygular besliyor. Ayrıca dövüş sanatlarında usta.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Mathildareusa
    Mathilda Reusa
    Güç:İnsanlara istediklerini zorla yaptırabilme
    Element:Hava
    Mathilda, Alex'e ölesiye gıcık oluyor. Bunun nedeni Mason'ın Alex'e karşı duyguları. Aslında Alex'in iyi biri olduğunu biliyor fakat duygularu hep ona karşı hep kin dolu. En yakın arkadaşı Ellen Shot. En sevdiği derslerden biri olan kara büyüde çok başarılı. tongue

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Ellenshot
    Ellen Shot
    Ellen, Mathilda için yaratılmış gibi. Hep birlikteler. Alex'i yeterince tanımıyor ama Mathilda için nefret ediyor. Zach'ten hoşlanıyor ama bu ilşkinin olamayacağını bilecek kadar akıllı.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Dragonrock
    Dragon Rock
    Okul sicilinde birçok ceza aldığı görülen Dragon, sırlarla dolu bir insan. Alex'e olan bağımlılığı en az alkol kadar fazla. Fakat artık alkol tüketmediğini kimseye anlatamıyor. Dragon herkese göre güvenilmez biri.

Devamını isteyen yorum atsın Very Happy

En son Alexa9696 tarafından C.tesi Kas. 06, 2010 6:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    KronikDely
    KronikDely
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından KronikDely C.tesi Kas. 06, 2010 12:25 am

Tek kelime bebeğim harika..<3 lol!
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 C.tesi Kas. 06, 2010 11:10 am

KronikDely demiş ki:Tek kelime bebeğim harika..<3 lol!

Çok teşekkürler bebeğim. Sende harikasın <3
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Paz Kas. 07, 2010 8:25 am

Süperrr !!! Yhaa Dragon çok yakışıklıymış..
    Benim hayaLimdeki Drogan Esmerdi.. Siyah saçlı falandı..

Yhaa Mathilda çok güzell !! Nie bukadar gıcık bi kız bukadar Güzel oLurr yhaa !!

Mad Mad

Haa... Bişey daha... Ben bu Alex'in grubunuda merak ediorum.. Onların Fotoğraflarını ne zaman koyarsın?? Ayrıca Mason' da yok burda.. Mason uda görmek istiorumm !!

Tanıtımlar için teşekkürler.. Devamınıda bekliorum.. Uff yha Ne Doymaz biriyim.. Koptum
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Paz Kas. 07, 2010 11:31 am

Tamam karakter tanıtımına devam ediyoruz. lol!

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Bayanbloo
    Bayan Bloo
    İşte okulumuzun çılgın ve güzel müdüresi. Alex'i cadıya çeviren çatlak. Gotik tarzı şeylere bayılır...partilerede! Very Happy

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Beckprice
    Beck Price
    Beck! Milyarderin yakışıklı ve kibar oğlu. Okulda onunla çıkmak isteyen yüzlerce kişi varken o neden sadece Alex'e bakıyor? Ayrıca Beck babasının onun adına yaptırdığı bira makasının sahibi. Markanın adı "Beck's" Koptum

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Masonbrave
    Mason Brave
    Mason okulun en popülerlerinin başında yer alıyor. Tamamen Alex ve Math arasında kalmış durumda. En son partide Alex'i bırakıp gitmişti. Kim bilir belki geri döner!

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Ollaadasndangrnt
    İşte buda okulumuzun bulunduğu Olla adasından bir görüntü...

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Ericam
    Erica
    Element:Ateş
    Okulda müzik, dans ve hobi derslerine giren güzel kızımız.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Loumontag
    Lou Montag
    Dragon'un üvey kardeşi olan Lou, insanları çıldırtacak kadar kibar. Sanırım Maggie'ye aşık (Lou'yu ilk olarak esmer biri olarak tanıtmıştım. Artık değil Very Happy)

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Jamesloce
    James Loce
    Cecile'in ona sırılsıklam aşık olduğunu bile bile kızı niye reddediyor. Manyak işte! tongue

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Ceciliawood
    Cecilia Wood
    Güç:Duygu algılama
    Cecilia, Alex'in yakın arkadaşlarından biri. James'e aşık fakat red cevabı aldığından beri ona çok kırdın. Çok narin ve güzel bir yapısı var.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Aliciacollins
    Alicia Collins
    Güç:Hayvanlarla konuşabilme
    Alicia'da Alex'in yakın arkadaş grubundan. Aşkı kapatmış durumda. True onun eşcinsel olduğunu düşünüyor. Razz

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Inkkl
    Alice'in küçüklüğü. Rolling Eyes

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Serenarosser
    Serena Rosser
    Güç: Düşünce okuma
    Element:Ateş
    Serena da Aelx'in grubundan Zach'e aşık. Matematikte bir dahi. tongue

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Alexandradenvers
    Alexandra Denvers
    Güç:??
    Element:??
    Alex'in gücü ve elementi yok. Bu Mathilda'nın onla dalga geçme sebeplerinden biri. Alex güzel olduğunu düşünmüyor. Dragon'a karşı hala bir şeyler hissetse bile onu alkolik yapan kişiden öcünü alacağı belli. Bayan Bloo'yu annesi gibi görüyor.

Şimdi yorumları alalım...
    KronikDely
    KronikDely
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından KronikDely Paz Kas. 07, 2010 5:24 pm

Serena dışında herkes mükemmel o da fena sayılmazmış hani Very Happy
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Paz Kas. 07, 2010 8:10 pm

KronikDely demiş ki:Serena dışında herkes mükemmel o da fena sayılmazmış hani Very Happy

Ama ben Serena'yı çok beğendimm.

I love you
    KronikDely
    KronikDely
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından KronikDely Paz Kas. 07, 2010 10:03 pm

İyi ben de beğeniyorum o zaman muahh <3 Smile
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Paz Kas. 07, 2010 10:25 pm

Çok çok muckk Very Happy
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Ptsi Kas. 08, 2010 8:23 pm

Neyse karakterlere yorum gelmediğine göre bende bir YB atayım...

-Alicia Collins-
    9. BİR ÖPÜCÜK DAHA...
    Element dersi bittikten sonra çantamı alıp yürümeye başladım. Gece yarısı yaklaşıyordu. Okuldan kaçacaktık. Dragon züğürdü için...
    "Alice!" Derek... Başımın belası. Alt yarafı iki saat önce tanışmıştık fakat benimle konuşmak için inanılmaz bir çaba harcıyordu.
    "Lanet olsun, ne var Derek?"
    "Seninle gelmek istiyorum." Şapşal!
    "Olmaz!" dedim anında.
    "Dragon'u aramaya seninle gelmek istiyorum!"
    "Olmaz!"
    Aslında çok tatlıydı. Kumraldı, kahverengi gözleri vardı. Uzun boylu ve yakışıklıydı. Onu reddetmek zordu fakat,
    "Hayır..." dedim.
    "Sende istiyorsun!" Ne!? Artık saçmalıyordu. Yürümeyi bıraktım ve ona döndüm. Yüzümü yüzüne yaklaştırıp,
    "Midemi bulandırıyorsun, Derek Culd!" diye fısıldadım. Onunla ilgili hiçbir şey istemiyordum ben. Erkekleri ve aşkı kapatmıştım...
    Küstahça sırıttı ve fısıldadı,
    "Sende istiyorsun. Aslında canın çekiyor ama söyleyemiyorsum. Söyle hadi! Beni istiyorsun." Elini belime doladı. "Beni seviyorsun."
    "Derek!" diye bağırarak kollarından kurtuldum. David'e benziyordu. 2 sene önce kanserden yaşamını yitiren sevgilime, ölü sevgilime! David öldüğünden beri aşık olmayacağıma yemin etmiştim.
    "Reddemiyorsun işte!" dedi Derek.
    "Hayır!" dedim gözlerinin içine bakarak. Dudaklarını sarkıttı. Yapma... Ona bu kadar benzeme.
    "Olsun!" dedi mızmız çocuklar gibi. "Geleceğim." Yürümeye başladım... Tekrar kolumu tuttu!

Nasıl olmuş? Ben beğenmiyorum bu aralar yazdıklarımı? Sizin yorumlarınız neler??
    Question confused
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Kas. 09, 2010 7:10 pm

hani öpücük Very Happy aayy sapık gibi oldum böylede.başlıkta öyle yazıyor diye sordum ama.Very Happy
    güzel lmuş cnm.yb bekliyorum Very Happy
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Salı Kas. 09, 2010 9:57 pm

ebru demiş ki:hani öpücük Very Happy aayy sapık gibi oldum böylede.başlıkta öyle yazıyor diye sordum ama.Very Happy
    güzel lmuş cnm.yb bekliyorum Very Happy

Sapıık! Öpücük diğer bölüme Very Happy
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR Çarş. Kas. 10, 2010 9:43 pm

Yazarcığım üzülme Bu kadarR.. Sınav Haftası Olduğu İçindir Belki.. Very Happy
    sıkma Sen O tatlı canını Smile
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Çarş. Kas. 10, 2010 10:19 pm

Neyse kimse yorum yazmıyo ama... Sad

-Alicia Collins-
    Tekrar kolumu tuttu,
    "Alicia ben..."
    "Sen?" dedim sabırsızca. Bu konuşmanın artık bitmesini istiyordum. Durdu ve bana baktı. Tereddüt ediyor gibiydi. Kolumu çekmeye çalışırken dudağıma bir öpücük kondurdu.
    "Sen na-" Lafımı tamamlayamadan bir öpücük daha... Geri çekildi,
    "Ben seni seviyorum." Bir öpücük daha... "Nasıl olduğunu bilmiyorum ama seni tanıyor gibiyim. Aşığım sana!" Bir öpücük daha kollarımı boynuna doladım. Bu sefer ben onu öptüm. Bana sıkıca sarılarak öpmeye devam etti.
    "Oha!" Cecile'in ohalamasıyla kendime geldim ve anında geri çekildim,
    "Beni ne cüretle öpersin?!" dedim Derek'e.
    "Karşılık verdin ama..." dedi mızmız çocuklar gibi.
    "Ne? Karşılık vermedim ben! Sen öptün beni. Ben...bilmiyorum."
    "Kumral çocuk sarı kızı seviyoooo!" diye bağırdı Cecile.
    "Hayır!" diye ciyakladım. "
    "Kumral çocuk sarı kızı seviyooo!" diye tekrarladı.
    "Evet!" dedi Derek. Yürümeye başladım. Umursama Alice...
    "İnanılmaz!" diye yorumunu yaptı Cecile.
    "Off Cecile!"
    "Ama öyleydi. Öpüştün sen ya! Oha ya!" dedi tekrar hayret ederek.
    "Şaçmalama!" dedim hızlıca. "O beni öptü. Onu tanımıyorum."
    "Ama ilk görüşte aşk vardır, tanımasan bile..." D bloğa girdim. Koridordaki aynalardan birine baktım. Lanet olsun!

Bu sefer yorum istiyorum ama.
    Crying or Very sad
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Çarş. Kas. 10, 2010 10:20 pm

Jo_WinCHésTéR demiş ki:
    Yazarcığım üzülme Bu kadarR.. Sınav Haftası Olduğu İçindir Belki.. Very Happy
    sıkma Sen O tatlı canını Smile

Teşekkürler bebeğim. tongue Sizde olmasanız...
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR Cuma Kas. 12, 2010 8:02 pm

Ne Biçim Öpücükte O be xDDD
    NeysE Yb Beklerim Smile
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Ptsi Kas. 29, 2010 5:59 pm

Uzun bir aradan sonra YB geldi... Razz

-Serena Rosser-
    10.ARAYIŞ
    Dragon! Onu aramak umrumda değildi. Alex onu sevmiyorsa neden umursuyordu ki? Gece yarısına 20 dakika kalmıştı ve ben Dragon'ın gelmesi için dua ediyordum. Lanet olsun! En azından yanımda Zach olacaktı. Yeşil gözlerini düşününce ürperdim. Çok yakışıklıydı. Pencereden bakmayı bırakıp dolabı açtım. Üstüme siyah bir mont geçirdim. Alex giyinmiş, botlarını bağlıyordu,
    "Bakma bana öyle!" dedi. "Aramalıyız."
    "Neden?" Derin bir iç çekti... Yeterli bir cevap değildi... Olmayacaktı...
    -Alexandra Denvers-
    "Pekala herkes hazır mı?" dedim önümdeki topluluğa.
    "Evet!" diye bağırdı Cecile.
    "Şişt!" Hızlıca devam ettim. "Sessiz olun. Beni takip edin." Yavaşça koridorda yürümeye başladım. Bir eğitmenle karşılaşmak kötü sonuçlara yol açabilirdi. Lanet... Köşeyi döndüğüm anda Bayan Perfect'le karşılaştım. En azından arkası dönüktü. Öküzün trene baktığı gibi bakan Serena'yı montundan çekip merdivenlerden aşağı indim. Lobide kimse yoktu. Arkamda kıkırdayan Alice orta parmağımı gösterdikten sonra kapıdan çıktım. Gece soğuktu ve denizin tuzlu kokusu bizi sarmalamıştı. Gözlerimi kapattım ve kokuyu içime çektim.
    "Tanrım!" diye fısıldadı Derek. Sol tarafı gösterdi. Bloo kafası önde bize doğru geliyordu. KAfasını kaldırdığı anda bizi görecekti.
    "Aha! Sıçtık!" dedi Alice.
    "Koşun!" diye fısıldadım. Hızlıca ağaçlık alana koştum. Adrenalin garip bir şekilde bende gülme etkisi yarattı. Kendimi serin çimenlere atıp katıla katıla güldüm. Sonra etrafıma bakındım.
    Kapı karşımızdaydı...
    -Serena Rosser-
    Alex'in gülme krizi bitince kapıya koştuk. Okul bahçesinde-hatta tüm okulda- gece yarısından sonra çok az ışık olurdu. Şükürler olsun ki kapı tarafında hiç ışık yoktu.
    "Önemli olan kalkan." dedi ALex. "Aşk. Kapıya asla aşk demeden dokunmayın."
    "İlk kim geçecek?" dedi Cecile. Güzel soru.
    "Ben geçmem!" dedi Alice. Arkaya çekildi.
    "Durun!" dedim aniden. "Bence saklanmalıyız. Böylece biri yakalanırsa diğerlerimizi ele vermez."
    "S. haklı." dedi James. E yani, ben ne zaman haksız oldum ki?
    "İlk kim?" dedi Alex sabırsızca. Dudağını dişliyordu.
    "Of. Kimse cesaretli değil." dedi Derek. Alice!e göz kırptı ve "Aşk!" diye fısıldadı. Kapı açıldı. Sevinçle kapıya yaklaştım...

Yorumlarınızı bekliyorum candyler Very Happy

Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR Cuma Ara. 03, 2010 4:55 pm

Kim İçerde Kalcak Çok Merak Ediyorum xDDD
    Ahanda Geçtin derken xDDD Amma komik olur Very Happy
    Yb Beklerimmmm
    Yazarcığım..
    Bende Zekiciyim Bu arada xDD Wink
    damla
    damla
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından damla Cuma Ara. 03, 2010 10:51 pm

vayyy müthiş yazıyosun ya yb lütfen Smile
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 C.tesi Ara. 04, 2010 11:11 pm

YB geldi ciciler... Very Happy

Serena Rosser
    11. BİR KEŞİ ARAMAK
    "Hadi lan!" dedi James bana.
    "Bak oluuum!" dedim hızlıca. "Bak, aşk demeden geçerim s*k gibi kalırsın."
    "Küfür etmeyi kes S." dedi Alex. Kapının diğer tarafındaydı ve geçmemi bekliyordu. Derin bir nefes aldım ve...
    "Ahanda s*ktir!" diye bağırdım aşk demeden önce elimi koymuştum. Bir anda alarm çalmaya başladı."Aşk!" Kapı açıldı ve arkamdaki tüm kişilerle dışarıya fırladım. Alex'in beni çekiştirmesiyle okulun üç blok ötesine vardık. Nefes nefese kalmıştım. Bir daha küfür etmeyeceğim. Başıma neler geldi böyle.
    "Şimdi ne olacak?" dedi Cecile. Güzel soruydu ve Alex'in mimiklerinden bilmediği anlaşılıyordu. Korktum...
    "Bakın." dedi Alice. "Alex'in aramak istediğini biliyoruz ve okula dönersek ceza alacağız. Hem ne kadar geç ceza alsak o kadar iyi olur."
    "Doğru." dedi Zach. "Alex'in isteğini yapmak zorundayız." Evet öyleydik çünkü Alex hepimiz için çok değerliydi. Gülümsedim.
    "Hadi arayalım."
    Cecilia Wood
    Sonunda ddışardaydık.
    ''Hadi hemen okulun çevresinden uzaklaşalım.'' dedim.Bu sefer sakince yürüdük.Üst sokağa çıkınca Alex durdu,
    "İkili gruplara ayrılalım.." dedi.
    "Tamam." dedi Derek.
    "Serena ve Zack, Cecile ve James,Alice ve Derek." dedi eline cebine sokarken.
    "Sen?" dedi Serena.
    "Ben tekim." dedi.
    "Olmaz öyle." dedim "Bizimle gel.Tehlikeli."
    "Hayır, ısrar etme , Cecile." dedi gülümseyerek. "Ben hallederim."
    "Ama se."
    "Ah. yapma!Esas tehlikeli benim." Güldü " Benden korksunlar." Başımı salladım ama tedirgindim.
    "Dağılalım." dedi Alice. Sola yöneldim ve yürümeye başladım. En azından James bana uyuyordu.
    "İlk önce nereye bakalım.?" dedi.
    "Şu sahildeki bara bakalım.Belki Dragon bişeyler içmek istemiştir."
    "Alkolik biri söz konusuysa iyi bir fikir." Dedi gülerek.
    Dragon'a 10 yaşından beri tanıyordu. Aslında çok ii biriydi. Sonra bilirsizin. Alkol onu bozdu. Gerçi ben de içerdim ama abartmazdım.
    "Umarım sabaha kadar onu buluruz." dedim. Beni reddeten biiyle zamn geçirmek istemiyordum.

Yorumlarınızı bekliyorum şekerler... cheers
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 14, 2010 9:25 pm

arkadaşım tam heyecanlı yerinde bırakmışsın Koptum
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 C.tesi Ara. 18, 2010 2:53 pm

İşte YB. Yorumları bekliyorum... Wink

12.AŞK…BİR UMUT PARÇASI SADECE…

-Alicia Collins-
    “Alicia?”
    “Derek?”
    “Alicia?”
    “Derek?”
    “Alicia?”
    “Ne var lanet olasıca?” dedim pes ederek. Güldü,
    “Benimle olduğun için mutlusun değil mi?”
    “Hayır!” dedi aceleyle.
    “Beni seviyorsun.” Hayır, sevseydim anlardım.
    “Seni tanımıyorum.” dedim. Konuşmadı, “Nelerden hoşlanırsın, ailen var mı? Kardeşin var mı, nelerden korsarsın? Hiçbir şeyi bilmiyorum.” diye devam ettim.
    “Aynı şey benim için geçerli.” Derin bir nefes aldı, “Ama seni seviyorum.”
    “Sadece sevmekle olmaz.” dedim sitemle. Sadece aşkla bir ilişki yürümez. Aaa, ne saçmalıyorum ben? Ondan hoşlanmıyorum ki!
    “O zaman merak ettiklerini sor.” dedi elimi tutarak. Aslında hoşuma gitmişti ama anında geri çektim. Gülümsedi.
    “Nerede doğdun?” dedim.
    “Venedik” dedi hızılıca. “Ya sen?”
    “Sasakawa,Oklahoma.” dedim. “Alex, ben ve Serena orada doğduk. Aslında orayı pek sevmeyiz. Biraz can sıkıcıdır.”
    “Nasıl yani?” dedi tek kaşını kaldırarak.
    “Sanırım ben bir yerde takılıp kalamıyorum, O.C hariç tabi.” Bu arada Dragon’un en sevdiği oyun salonunun önündeydik.
    “Burası,” deim “Burayı sever. İlk tanıştığımızda buraya gelmişti. Oldukça eğlenmiştik.”
    “Hadi arayalım.” dedi. İçeri girdik.

-Alexandra Denvers-
    Karanlıktan hoşlanırdım. Tehlikeli ve gizli… Dragon’da hoşlanırdı. Onu tekrar gördüğümden beri aklımdan çıkmıyordu. O, ruhumu ele geçirmişti ve şimdi ruhum cayır cayır yanıyordu. Hatalıydım, sinirliydim ve hala onu umursuyordum.
    “Şişt güzelim!” Kafamı kaldırdığımda demir kapının önündeki çocuğu gördüm. Bana sesleniyordu. Yaydığı enerji onun bir vampir olduğunu resmen haykırıyordu. “Kimi arıyorsun bebeğim?”
    “Bir arkadaşı…” İyi ki vampirler cadılarla beslenmiyordu. Ayrıca gözleri kararmamıştı. Bu susamadığını belirtirdi. Tekrar güldü ve poşetteki uyuşturucudan birazını içine çekti.
    “Aslında,” dedim. “Bara bir göz atmalıyım.” Dragon orada olabilirdi. Önümü kesti,
    “Bir şartım var.”
    “Söyle.” dedim sabit bir ifadeyle. Vampirler çok zeki yaratıklardı. Eğer ondan korktuğunu gösterirseniz daha çok üstünüze gelirdi. Poşeti bana uzattı. Lanet olsun! Soğukkanlılıkla poşeti aldım ve kalan uyuşturucuyu içime çektim. Bir anda üstüme bir ağırlık çöktü. Vampir dudaklarımı öptü ve fısıldadı,
    “Şimdi geçebilirsin.”

-Serena Rosser-
    “Yok! Yer yarıldı içine girdi sanki.” dedim sinirle. Neden Dragon gibi bir herifi arıyorduk ki? O Alex’i kırmaktan başka bir şey yapmıştı.
    “Sakin ol Serena.” dedi Zach.
    “Hayır Zach! O lanet herifi aramak istemiyorum.” Zach yanağımı okşadı,
    “Mızmızlanma. Alex için.” Evet, Alex içindi. Peki neredeydi? Tek başına karanlık sokaklarda Dragon’u arayabilecek miydi? Telefonu çıkarıp ona bir mesaj attım,

“A. iyi misin? Endişeleniyorum. Nerede olduğunu söyle.” Göndere bastım.

Zach’le yürümeye devam ettik.
    “Kesin bir yerde sızıp kalmıştır.” dedi gülerek.
    “Ah, saatlerimizi bir hiç için harcıyoruz.”

-Alexandra Denvers-
    İçeride bir metal parçası çalıyordu. Barmenin yanına gittim.
    “Merhaba canım, ne istersin?” Kimse kaç yaşında olduğumu sormazdı zaten.
    “Hiçbir şey.” dedim. “Ben bir arkadaşı arıyorum, Dragon. Adı Dragon Rock.” Barmen gülümsedi ve,
    “Dragon bu aralar küçük bir cafede takılıyor. 2 blok ötede. Oraya bir uğra.” Kendi kendime gülümsedim. Demek gerçektende içmiyordu. Belki de cafeye sırf kafa dağıtmak, rahatlamak için gidiyordu. Oysa ona inanmamıştım. Mal Alex! Telefonuma göz attım. Mesaj gelmişti. Serena,

“A. iyi misin? Endişeleniyorum. Nerede olduğunu söyle.” diyordu.

Aniden harfler hareket etmeye başladı. Hemen telefonu cebime koydum Uyuşturucu gerçekten kötü etkiler bırakıyordu.
    “Hey! İyi misin?” dedi barmen sendelediğimi görünce.
    “Evet.” dedim. Düz durmaya çalıştım. “Ben o cafeye bakayım.”
    Hızlıca dışarı çıktım. Soğuk hava yüzümü yalıyordu. Şimdi daha iyi hissediyordum. Vampir ortalarda yoktu. Kafamı allak bullak edip gitmişti.

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Alexsokakta
    Ahanda Alex aydınlık bir sokakta Dragon'ı aranırken snra o meçhul karanlık sokağa giriyor tabi Very Happy

Midnight Witches (Gece Yarısı Cadıları) 23.Bölüm geldi!! Okuyuverin gari. - Sayfa 5 Derekculd
    Bu çocukumuzda(Very Happy) Alice'e aşık Derek Culd Very Happy

Yorum yapın lan! Mad
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Paz Ara. 19, 2010 8:46 pm

arkadaşım gercektende harika olmuş... Smile
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Paz Ara. 19, 2010 8:48 pm

devamını kısa zamanda koyarsan süper olur Koptum
    bu arada emegin içinde teşekürler... drunken

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 4:25 am