Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
[katniss]
ges_emine
Jo_WinCHésTéR
sekerkiss07
mavi_keßeLeck
kolona
Deadly
11 posters

çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!.

Anket

Hangisi?

[ 1 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_left33%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_right [33%] 
    [ 0 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_left0%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_left0%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 2 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_left67%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Bar_right [67%] 

Toplam Oylar: 3
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Empty çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!.

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 19, 2010 8:13 pm

*Mckenzi;Sınır koyulamayan kötülükler yapabilecek ve yada sınırsız kötülüklere sahip olan kişiye verilen addır( bu isim sadece tek bir kişi için kullanılır bu kişide o kızdır)..

Şarkısı
    İçindeki Mckenziye sarıl
    Sana kötü olduğunu anlatır
    Yüce konsey günahkar
    Oz büyücüleri düşmanlar
    Bir çağ yangını bu bütün
    Herkes günahkar
    Masum değil ki Mckenzi!

Çok eskilerden geldi onun beden bulmuş hali ruhu lanetlenip bir bedenin içine hapis edildi gezegenler oluştuğu zamanda dünya adında bir gezegen ve yeni bir nesil çıktı ortaya

Mckenzinin'de lanetlemesini sağlayan olay şudur
    Ama Mckenzi hepsinden beterdi bir kötüden dahada kötüydü Mckenzi bir şeytanı bişe yolda bırakırdı o kadar kötüydü ki halkı bile onu bırakıp gitti
    Bunun üzerine çok öfkenen Mckenzi Yüce konseyin en yaşlı bilgelerinden biri ona öğüt verirken gebertti.Yüce konseyin bilgeleri çok sinirlendiler Mckenziye ceza vermek için
    Kainat'ın dört bir köşesinden oz büyücülerini çağırdılar o kadar çoklardı ki bırakın saymayı bir gezegene bile zor sığarlardı
    ama Mckenzi aldırış etmedi savaşı kazanacağını biliyordu yanında Karadelik büyücüleri,Karanlığın lideri Mchepfot,Ölümcül kraliçe LifelightKaranlük ve sonsuzluk tanrıçası Galila,
    Güç ve yaşam tanrıçası Ewir vardı bunlar yanında olmasa bile
    Mckenzinin çevresini sarmalayan hırsı nefreti ve intikam ateşi vardı
    Onun öfkesi herşeyden beterdi herkes bunu bilir ve bu yüzden ondan uzak durardı.Mckenzide öfkesine güveniyordu ama yüce konseyin bilgelerin savaş sırasında büyül bir koz büyük bir sırrı kullanmıştı
    bu sırrı bütün büyücüler ve bütün konsey çok iyi bilirdi ama Mckenzi bilmiyordu çünkü nefret öfke ve intikam onun gözünün perdelemişti bu üçleme onunu bazı gerçeklerden kaçmasına yardımcı olmuştu O büyük sırda aşktı.
    Yedi yerin yedi kat dibindeki o yerde yedi kapı bulunuyordu.5 kapının çocuklarıda evliydi sadece 2 kapı kalmıştı
    Her kapıda bir çocuk vardı her çocuk kraliyet soyundan bir yetişkin olarak büyüyüp kendi kapısının muhafızı olmuştu ancak büyük bir sorun vardı bu sorun son kapının yane 7.kapı çocuğunun doğmamasıydı bu yüzden 6 kapı çocuğundan yardım istenmişti.
    Savaş sırasında Mckenzi 6.Kapı çocuğuna aşık olmuştu aşık olmak ne kelime vuruşmuştu bile ama 6.kapı çocuğunun ise tek düşündüğü şey bir an önce işini bitirip eve gidip televizyon izlemekti
    ama işler değişti Yüce konsey savaşı kazandı ancak çoğu insan kaybının yanı sıra 6.kapı çocuğunuda kaybetmişti
    Mckenzi 6.kapı çocuğunu öldürmüştü
    Mckenzi öldürmüştü çünkü Mckenzi asla sevmezdi sevemezdi bütün sebep lanet olasıca kaltak anası yüzündendi
    Annesi bir aşk yüzünden ölmüştü yanlış bir sevda yüzünden aşık olduğu erkek tarafından öldürülmüştü
    Mckenzi sevdiği her erkeği öldürdüğünde annesine olan nefreti azalıyordu
    Yüce konseyin bilgeleri onu lanetlediler o sırada 7.kapı çocuğunun dünyaya geldiğini öğrendiler
    Yüce konseyin en genç bilgini (105-109 yaşları arasında) Mckenzinin ruhunu 7.kapı çocuğunun ruhuna bağlamıştı ikiside dünya adı verilen hem denizlerden hemde karadan oluşan
    çekirdeğe sahip olan bir gezenegene gönderilmişti.
    İkiside bir aileleye verilip büyütüldü şimdi kızın içindeki
    Mckenzi uyanmaya çalışıyor
    Yakında kızın içindeki savaş başlayacak
    Eğer kız Mckenziye karşı yenilirse bir daha asla uyanmamak üzerene derin bir uyukuya yatacak
    eğer içindeki kötülüğü yenip iyi olursa yaşayacak
    Bakalım bu kızın sonu ne olacak?
    Ölecek mi? yaşayacak mı?
    Mckenzi uyanacak mı?uyanmayacak mı?

En son Deadly tarafından Çarş. Şub. 02, 2011 2:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. Empty Geri: çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!.

Mesaj tarafından kolona Cuma Kas. 19, 2010 9:23 pm

afferim kız senden yazar olur Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 19, 2010 9:30 pm

Very Happy valla mı sağol Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Kas. 19, 2010 9:42 pm

yo sadece sevin diye söledim Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Kas. 19, 2010 10:00 pm

Eceeeee Cool
    Buna bayildim Cool
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 19, 2010 10:13 pm

Very Happy Sağol tatlım sen bölümleri gör bir hele Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Kas. 20, 2010 5:32 pm

İkiz hani daha hikaye yazmıyacaktın ne aç gözlü bir danasın sen beee!!! Şunu şımartmayın tepemize çıkar oldu be Very Happy Eline sağlıkda yb bekler oldum atıver bir zahmet hıh Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 20, 2010 5:33 pm

Yazim atıcam Very Happy
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR C.tesi Kas. 20, 2010 6:32 pm

Güzeldi.. Very Happy
    Ama ben bazı Şeyleri Karıştırdım xDDD
    7. Kapının çocuğu ile Mckenci neydi o işte Ayrı Bedende Dünyaya mı gönderildiler.
    Yoksa 7. kapının çocuğu olan kızın içine mi girdi xDDD Allahım Hepsi Karmakarışık oldu xDD Very Happy
    Şu Dünyaya Gönderilme Meselesini bana biras Özetlesen xD Very Happy
    Neysee..
    Yb Beklerim.. Very Happy Very Happy
    Fazla Bekletmeyin Biz Okuyucular Wink

Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR C.tesi Kas. 20, 2010 6:35 pm

Flood Yaptım Biliorum xDD
    Hatamın farkındayım da Very Happy
    Şu Adını değiştirme Olayını Yazarcığım bence Geç..
    ||İçimdeki Sır..|| Daha güzeL Daha Asil Duruo xDD [BencEEeee Very Happy]
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 20, 2010 11:36 pm

Okeyto öyle diyorsan öyledir bebeği bu arada Flood yapmadın herkes üst üste iki kere yazma hakkı var ama iki kere tatlım üçüncüsü olursa Flood yapıyorsun Very Happy
    Bu arada sana özetliyeyim tamam aslında tanıtımda biraz hata yaptım 7.kapı çocugundan bahsetmeliydim ama akıl erdiremedim kusura bakmayınız! şimdi anlatayım Mckenzi ve 7.kapı çocuğu zamanın içinde yuvarlandığı için ikiside birer ananın karnına koyuldu ve orada yeni bir hayat başladılar yani Mckenzi 7.kapı çocuğunun içine girmedi -giremez çünkü o kız değil ayrıca 7.kapı çocuğuda ana karakter Very Happy - başka sorunuz varsa söyleyin cevaplayak Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Kas. 20, 2010 11:40 pm

sen delimisin ?
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Kas. 20, 2010 11:41 pm

Berk kiz guzel yaziyor iste , sana ne ? Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 20, 2010 11:41 pm

Hayır Very Happy neden sordun Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Kas. 20, 2010 11:44 pm

ya yazarlıgına sözüm yok Very Happy sadece sorunuz varsa cevapşayın dedi ya .D
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 20, 2010 11:54 pm

Very Happy hehe anlamadığın bir şey varsa hesabında dedim Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Kas. 20, 2010 11:56 pm

bende onu anlamamıştım Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 21, 2010 12:14 am

Şimdi anladın mı Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Kas. 21, 2010 12:22 am

Ece bolum yollasana Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 21, 2010 6:17 pm

Üzgünüm hepsi silin miş Sad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 21, 2010 11:46 pm

Ölümebu kadar çok yakın olduğum
    Korkusundankaçamazdım doğruydu
    İçimdekio büyük sırrı öğrendiğimde
    Asılsavaşım başlamıştı kendimle
    Kendiiçimdeki o cani katille olan savaşım
    Geçmişimbir duvar gibi çarpmıştı yüzüme
    Geçmiştekio büyük sırrım
    Hakikattenben geçmişten gelen birimiyim?
    Anlamıyorumbile geçmişim ve geleceğim o kadar karmaşık ki
    Durunah tanrım olamaz çözdüm asıl sorunumu
    Gecelerigördüğüm o kabusların neyin nesi olduğunu çözdüm
    Lanetolsun onlar geçmişimin anılarıydı
    Parçaparça giriyordu rüyalarıma
    Buparçaları birleştirdiğimde ise….
    Sanırımbüyük sır çözüldü…

1. Bölüm

Bazeno kadar yalnız hissediyorum ki kendimi dayanacak gücüm yok gibi bazen öyle biracı gelip geçiyor ki kalbimden ağlamamak için zor duruyorum.Hayatımın herdakikasını kimsesizliğin içinde geçiriyormuşum gibi geliyor bana sanki bu dünyabenim gerçek hayatım değil gibi imkansız geliyor her şey insan imkansızıbaşarmak için çabalarken ben bir şey yapamadan duruyorum biliyorumyapsam,çabalasam ne değişecek ki sonuç yine aynı olacak ben hayatım boyunca hepüzüldüm yada hep üzdüm kimse hayrım yok benim ve çevremdeki herkes kalkmışbenim gibi olmak istiyor benim gibi neden olmak istiyorsunuz ki?ben işeyaramayan zavallı ezik bir kızım daha ne istiyor bu lanet olasıca dünya her şeyimialdı belki çevremdeki yaşayan kişileri değil ama bu dünya bu kahpe dünya benibenden alıp götürdü yorgun yaptı beni,aciz kıldı,acındırdı,yalanların içineattı,neşemi,mutluluğumu,sevincimi kaybettirdi ama en önemlisi de sevgimi yoketti.Beni artık herkes böyle kabul etsin hah aslına bakarsan kimse umurumdadeğil.Kısaca hayatıma lanet ediyorum!hayatımdanda hayatımdaki kişilerden de nefret ediyorum! neden benim diğer insanlar gibibir hayatım yok ki neden.Çünkü ben lanetliyim hep böle olacak hiçbir zaman mutluolmayacağım aşkı,sevgiyi bulamayacağım.
    Ölmek varken her şeyi geride bırakıpkendimi karanlığa bırakmak varken şimdi oturmuş aptallığıma ağlıyorum.Ağlıyorumçünkü yapacak başka bir şeyim yok çaresizim etrafımdaki kişilere yapmacık birşekilde gülümserken içimde fırtınalar koparken nasıl yaşıyorum nasıl?hiç biranlam vermedim ölmek istiyorum karanlıkta kaybolmak sonra çığlık atıp uyanmakistiyorum bunların sadece bir rüya olarak görmek istiyorum ama hiç bir zaman buistediğim olmayacak her zaman acı çekerek bir gün daha hayatıma lanet ederekyaşayacağım.Herkes beni komik, sevecen, şakacı, asi ve laf sokan biri olarakbiliyor.Ama ben hiç bir zaman ne komik ne sevecen nede şakacıbiriydim.Asiyim,dik burunluyum ve acı içinde yaşayan karanlıklığın tam ortasındakalan bir kızım.Haykırmak istiyorum her şeyi bu cehennemlik hayatımı,çektiğimacıları,umutlarımı,hayallerimi.Her şeyi hem de her şeyi birine anlatmak birinebağırmak bütün bir ömür boyu bana acı çektiren kişinin suratına hayatımıhaykırmak istiyorum.Ama öle biride yok ki hiç olmadı hiç olmayacakta birininbana acı çektirmesini istiyorum kendimi kendi acılarımla acı çektirmeyideğil.Çaresizim, her zaman ki gibi sessizim,ölüme can atan ve aptal birkişiliğe sahibim.
    "Hey uykucu kalk bakalım."
    "Damien kulağımın dibinde bağırmakzorunda değilsin.İnsan gibi söylersen anlayabilirim."
    “Tamam.Lütfen Arwen kalkar mısın.?"
    "Çok sinir bozucu birinsansın."
    “Eee senin kime çektiğin benden belliolmuyor mu?"
    “Ha-ha-ha.ay her tarafım uyuşmuş insangeldiğinde kaldırır bir dimi." Damien masum bir tavır takınarak
    "o kadar güzel uyuyordun kikaldırmaya kıyamadım"
    " ah kıyamadığından adım kadareminim" yerimden kalktım her tarafım tutulmuştu koltukta uyumuşum genesaçlarımı kaşıdım saçımı yıkamam lazımdı
    “Almira sana ne dedim” dedi ona mal gibibaktıktan sonra
    “Ha?” dedim
    “Zönk!” diye bağırdı ona baktım kahkahapatlattı sonra durup elinde tuttuğu şeye baktım telefonda konuşuyordu herhalde “Ablamlamı konuşuyorsun?” diye sordum kafasınısalladı ve tekrar konuşmaya başladı bende umursamadım yerimden kalkıp banyoyagittim yüzümü yıkamaya başladım sonra durup aynadan kendime baktım acabayaşımdan fazlamı olgun görünüyorum? göğüslerim fazlamı büyük acaba?durdum kendikendime baktım gözlerim fazlamı küçülüyor?Allah Allah tenim sanki açılmayabaşladı.Göz torbalarım mı oluşuyor?Ah lanet olsun sivilce!onu hemen sıkmalıyımyada kalsın çantama yönelip kremi aldım ve sivilcenin çıktığı yere sürdüm kremiçantaya geri koydum ve olduğum yerde yavaş yavaş tempo tutarak yüz’e kadarsaymaya başladım.Yüze gelince aynaya baktım evet işte bu sivilcemgitmişti.Tuvaletten çıktım merdivenlerden çıkmaya başladım odamın kapısınagelince durdum kapının üzerindeki minik kedi yavrusuna baktım çok aptalcaydıneden bilmiyorum ama kendimi bugün bir değişmiş gibi hissediyorum kapınınüzerindeki resmi koparttım odamın kapısını açıp içeriye girdim ve içeriye birgöz attım ıyk diyorum sadece bu güne kadar hep barbie gibi yaşamışım bune böyleher şeyim pembe gerçekten ıyk diyorum dolabıma yöneldim kapaklarını açtım ha?bune kıyafetlerim bile pembeydi gerçekten ıyk diyorum ya ne biçim zevkim varmışbenim sanırım biraz değişim –yada tamamen değişim- çok iyi olucak ablamın odasıgeldi aklıma dedemin yanına üniversiteyi okumak için gitmişti yaz tatillerindeburaya geldiği için odasının annemler bozmamıştı ve ablamın gerçekten büyük birzevki vardı onun odasına yöneldim kapısını açıp içeri girdim işte bu asıl tarzbu olmalıydı her şeyi siyahtı –bazıları kırmızı yada mordu- ama çoğunluklasiyah tonlar hakimdi odada dolabına yöneldim kıyafetleri dolabında haladuruyordu kapağını açtım dolabım içi çok düzenliydi ve kıyafetleri güzeldiacaba ne tarz giyinsem ablam bir metalci –hemde gothic- sanırım bende gothicbir metalci olmalıyım ondan öğreneceğim çok şey olacağına eminim ki yarın karnealıyoruz ve ablam 2 gün sonra geliyor.Siyah bütün bir kıyafet vardı onu giymekiçin askısından aldığımda gözüme bir şey çarptı kırmızı bir düğme odayıdenetledim sonra gidip kapıyı kapattım dolaba dönüp kırmızı düğmeyi basmamladolabın arkasının açılması ve geniş bir oda kadar bir yerin açılması bir olduiçeriye bir adım attım ve gözlerime inanamadım tanrım neydi bunlar?ohaaa nekadar çok ayakkabı var burada?
    Eminim ki bu oda onun kıyafet odasıydı veben biraz kıyafet alabilirdim sonuçta benim ablam bir şey diyemez ayrıca ödünçalıyorum geri vereceğim yani,belki,sanırım.Gözüme bir kıyafet takıldı tanrımkesinlikle o kıyafet benim olmalıydı kıyafeti aldım çoraplara döndüm mor çorapaldım elime ve ayakkabıların olduğu yere gittim siyah ayakkabı iyi giderdi takıolarak ta sarı bir kolye sarı bir bileklik aldım kapıyı kapattım ve odadançıktım kendi odama girip kıyafetleri giydim aynanın karşısına geçtim siyah birgöz kalemi mor bir far vardı dolgun dudaklarına kırmızı bir ruj sürdüm allıktansürdükten sonra evet şimdi daha da iyiolmuştum –insana benzemiştim kısaca- o sırada odanın kapısı açıldı “Kızım heleki bir kıyafetler..” demeden gözü yarıda kesildi gözlerinin büyüdüğünün görmekbeni çok sevindirmişti.
    “Wuhhuuu süper olmuşsun” dedi yanımagelerek,güldüm
    “Hadi ya gerçekten mi?” diye sordumheyecanla kafasını salladı tekrar güldüm
    “Bu gün birkaç çocuğu döversem kusurabakma” dedi ona baktım
    “Neden dövüyorsun ki?” diye sorarakhayatımın en büyük hatasını yapmış olduğumu anladım.
    “Şimdi biz okula gidiceğiz sana eminim kilaf atıcaklardır,sarkacaklar falan burada da benim devreye girmem gerekiyorbende onlara ağız burun dalınca da işler birbirine girer işte öyle” dedi onadurup baktım ne zaman bu kadar korumacı olmuştu sonra bir kahkaha patlattımbana kaşlarını çatarak baktı “Ne o fazlamı komik geldi” dedi kafamı salladım
    “Evet komik geldi ayrıca laf aramızdakalsın onları dövmeden önce dua et” dedi bana tek kaşını kaldırarak baktı bendeona baktım şuanda Madagaskar maymununa tıpa tıp benziyordu.
    “Niye dua edeyim ki?” diye sordu
    “Onlardan dayak yeme diye” dedim banabaktı sonra ikimizde birbirimize bakıp birer kahkaha patlattık o sırada bir şeygözüme takıldı manyak Damien John McCain gibi gülüyordu –laf aramızda kalsınJohn McCain’ın gülüşü Otter’in gülüşüne benziyor-
    (RESİM)
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. 128707222685435007

beraber güldük o sıradaannemin sesi geldi
    “Çocuklar bırakın gülmeyi de aşağıya inipyemeğinizi yeğin ben işe gidiyorum öpüldünüz kızlar” dedi ben tekrar gülerkendeDamien “Öhöm öhöm” demişti annemde gülüp “Pardon çocuklar diyecektim” dedi vekapıyı kapatıp aşağıya indi bizde aşağıya indik Damien’le masaya oturduk“Wuhuuuuu Domus pastırması he işte bu süper” dedi kafamı salladım yemeklerigörünce ağzım sulanmıştı “Midemize bayram oldu” dedim güldü annem bizi öptüktensonra içerden çıktı “Damien gevrek istiyor musun?” dedim kafasını salladı “Lucky Charms(1) istiyorum” dedi kafamı salladım iki tane kase çıkarıp Lucky Charms gevreğini tabağa boşaltıp Damien’in önüne koydum sonra dolaptan Count Chocula(2) gevreğini alıp kaseye boşalttım dolaptan soğuk sütü çıkarıp kaseye döktüm veyemeğe başladık.
    “Fresca(3) içicem istiyor musun?” diyesordum Damien kafasını sallayıncada Fresca’ı bardaklara koyup masaya döndüm.
    “Pişt kız Milord’la aran nasıl bakimüzüyor mu seni?” dedi kafamı salladım “Hayır çok iyi anlaşıyoruz” dedim
    “Siz çıkalı ne kadar oluyor” dedi onabaktım matematiğim ondan çok iyidi o yüzden her şeyi bilirdim ve şuanda onukapak edecektim “1 sene,2 ay,54 dakika,23 saniye” dedim bana gözlerini açarakbaktı sonrada “Ohaa” dedi güldüm saatime baktım “düzeltiyorum 55 dakika oldu”dedim beraber birer kahkaha patlattık
    “Real World(4) sezon finaline girdimi?” diyesordu Damien
    kafamı salladım “Dün girdi finaliniizlemeliydin ya kesinlikle süperdi” dedim kafasını salladı “Bir ara internettenizlerim” dedi yemeğimizi yeğip evdençıktık geçen doğum günümde babamın bana hediye ettiği Audi R8’e binip yolakoyulduk okulun bahçesine viraj yaparakdurdum çok hızlı gitmiştim sanırım çünkü Damien’in nefesi kesilmişti bana baktıbe içindeki o şeyi dışarıya döktü “Seni salak sen insan mısın lan sana dalarımhe niye hız yapıyorsun deli misin sende beyin var mı ah var tabi senin beyninbok dolu o beynine biraz baksan diyorum lan bilmiyor musun benim hızla ilgilikorkum var diyorum anlayışın mı gıtLoooooo? bok beyin!” diye bağırdı.Ona baktım ve bir kahkaha patlattım “Tamam nebağırıyorsun ya in arabadan aşağıya” dedim ve arabadan aşağıya indim “yanında Tums(5) var mı?” diye sordu kafamı sallayıp cantamdan bir kutu Tums çıkardım onauzattım bir tanesini ağzına attı geri kalanını da bana verdi çantama koydum.
    “Evde görüşeceğiz kızım” dedi Damien vearkasını dönüp okula doğru yürümeye başladı kafamı salladım o sırada sıcak birkolların beni kavradığını hissettim ve sonra boynumda bir nefes duyuldu Milordboynumu öptü güldüm
    “Naber aşkım” dedim
    “Seni gördüm ve dünyanın en mutlu erkeğioldum” dedi ona baktım elimi yanağına koyup okşadım
    “Seninle birlikte olduğum için dünyanınen mutlu kızıyım” dedim güldü avucumun içini öptü ve “Dünyanın en mutlu erkeğidünyanın en güzel sen şeker en tatlı ve en mutlu kızına kolay ısmarlıyor” dedive beni elimden tutup kantine çekti kantin yine doluydu ama bazı yerler boştuçünkü kantin büyüktü zaten o sırada gözüm onlara takıldı lanet olsun bu tarafabakıyorlardı çenemi kaşıdım ve Milord’a döndüm
    “Hemen bakma ama Darius’lar bu tarafabakıyorlar” dedim Milord oraya baktı sonrada bana geri sırıtarak baktı
    “Boş versene tabi bakacaklar yanımdadünyanın en güzel kızı varken neden bakmasınlar ki bende olsam bende bakardım”dedi ona baktım
    “Ya bakardın öyle dimi?” dedim ve onunkarnına dirseğimle vurdum
    “Ahhhh” diye inledi ve sonra güldü bendeona baktım ve güldüm beni kollarının arasına aldı
    “Aşkım bu arada çok güzel olmuş” dedi onuyanağından öptüm
    “Seni seviyorum” dedim gülüp oda beniyanağımdan öptü
    “Bede seni seviyorum” dedi gülümsedim
    “Biliyorum” dedim bu sözüm onugüldürmüştü
    “Aşkım sen git bir yere otur bendekolaları alıp geleyim” dedi ve yanımda ayrıldı bende hemen çaprazımızdakimasaya oturdum lanet olsun Darius buraya doğru geliyordu
    “Selam aşkım” dedi ona baktım
    “Darius toz ol” dedim bana kaşlarınıçatarak baktı
    “Yapma böyle aşkım ya” dedi ve birsandelye çekip yanıma oturdu Milord’a baktım sıradaydı ve telefonuylailgileniyordu uh en azından Darius’u görmemişti.
    “Bak Darius sana son kez söylüyorum banasakın aşkım deme” dedim
    güldü bana tek kaşımı kaldırarak baktım“Komik olan ne salak şey?” dedim tekrar güldü elini elimin üstüne koymasıylabenim elimi çekmem bir oldu “Dokunma sadece dokunma bana” dedim kafasınısalladı “Seni çok iyi tanıyorum Arwen sen bu okulun en kötü kızıydın bendenbile kötüydün ve şimdi ne oldu da değiştin” dedi ona baktım kafamı yanayatırdım ve gülümsedim “Milord” dedim gözlerini kıstı
    “O piç seni değiştirdi o piçigeberteceğim” dedi gözlerimi açarak ona baktım neden bilmiyorum ama Milord’unbir an öleceği gözümün önünde canlandı ve ben bundan hoşnut olmuştum sırıtışımısaklama gereğinde bile bulunmadım ileri doğru eğildim ve fısıldadım
    “Şok şok şok Darius William ateşleoynuyor” dedim ve gülerek kendimi sandalyeye bıraktım oda güldü “Bilirsinateşle oynamayı severim” dedi ona baktım harbi salaktı ya bu çocuk “Köpeğimikastetmedim Darius” dedim beraber güldük
    “Biliyorum tatlım köpeğin Ateşle çok iyianlaşıyoruz” dedi
    “Köpek köpeği çeker demişlerdi de inanmamıştım” dedim ve bir kahkaha patlattım oda güldü gülüşünde heycan vardı
    “İnan o zaman ne diyim” dedi ve durduderin bir nefes alıp ileri doğru eğildi ve “İstersen Milord’u ortadan kaldırabilirim o zaman ikimizin arasına giren hiçbir şey olmaz” dedi ona gözlerimiaçıp baktım ortadan kaldırmak derken?
    “Ortan kaldırırım derken?” dedim
    Güldü “Buf olur bilirsin işte silahıçeker tam anlının ortasına bir tane kurşun sıkarım ve yada bıcağı tam kalbinesaplarım” dedi ona en pis bakışımı attım “Hele bir dene seni gebertirim yeminediyorum ki Milord’a karışmak ne kelime onun tek bir kılına bile zarar verirseno bok dolu beynini bedeninden ayırıp ateş’e atarım” dedim güldü salak şey sengül gül şimdilik gül en son gülen ben olucağım nasıl olsa
    “Büyük konuşuyorsun Arwen” dedi onabaktım ne saçmalıyordu bu kesinlikle beni afife alıyordu onu öyle bir boyutasokarım ki boyutlar arasında sıkışıp tost haline gelir zavallı
    “Büyük düşünürüm büyük konuşmam bunuöğren” dedim.
    “Yapma böyle Arwen benim gibi duygusalbir çocuğu böyle üzme” dedi.
    “Senmi duygusalsın ha.? Anlatma boş ver kaç gününe kaç kalp sığar saydın mısöyle.Gel içini anlat sağma yalan olmasın bencillik başına vurmuş kimseduymasın” dedim gülümsedi ve konuşmaya başladı
    “Evetben bir bencil ahmağım tamam kabul respect sade sevgi istemiştim inan banaolmamıştı terk eden bir hatunun önünde diz çökmek
    Özür dilerim hiç bir daim tarzıma uymamıştı” dedi ona gözlerimi kısarak baktım

“Egontatmin olmamış anlaşıldı kaç beden kırık dökük arkandan ağladı
    Değeri hak etmemişse yol ver gitsin istediğin sevilmekse,sevmelisin.” Dedim vekapak ettim

“Arkadanbakan kırık beden hep ben oldum.Böyle işte sence neden? Kendim oldum sahipolduğum her kadın ezer geçerdi bedenimi ben altlarında döşeli çakıl taşlı biryoldum” dedi.
    “Yaşadığınaşkmış anlamadın mı hala neden.?Sor bakalım bir çevrene kim varmış üzülmeyen.Kırılansen misin hep? Şimdi sıra sende gibi kalbe çelik yelek mi taktın acımaz sanki……şimdidefol” dedim ve onun elini sıktım dizini dudağına pastırdı iyidi canı yanmıştı
    “Sonragörüşeceğiz tatlı aşkım” dedi yerinden kalkıp grubunun yerine gitti o sıradaMilord buraya geliyordu kolayı bana uzattı ve Darius’un az önce kalktığısandalyeye oturdu
    “Çokbekletmedim dimi aşkım” dedi ona baktım
    “Hayıraşkım hiç bekletmedin” dedim o bana gülümserken ben kolamdan bir yudum aldım“Aşkım çıkışta bir şeyler yapalım mı?” diye sordu
    “Negibi?” diye sordum
    “Sinemayafalan gideriz yemek yeriz hatta seni benim kuzenlerimle de tanıştırırım burayageleceklermiş yarın” dedi.
    “Pekalaolabilir” dedim.
    “Ianseni çok sevecektir” dedi Sırıtarak.
    “Ianmıkuzenin mi?” dedim
    “Evet”
    “Kaçyaşında?”
    “Bizimleyaşıt” dedi.
    “Hımmm”dedim
    “Benibırakıp onunla çıkmayacaksın dimi?” dedi korkuyla,güldüm bu haline.
    “Tabiki hayır sersem küçük çocuk sandım da o yüzden” dedim tekrar gülerek.
    “Tamamtamam sanırım biraz kıskancım” dedi gülerek.
    “Fazlaca”dedim ve ona sarıldım o sırada zil çaldı yerimizden kalktık ilk ders edebiyattıbakalım hoca niye ne tür ödev verecekti
    “Hadiaşkım ben buradan ayrılıyorum sen kendi sınıfına bende kendi sınıfıma” dedim veonu öpüp bir şey demesine izin vermeden önce yanından ayrıldım Edebiyatdersine gitmek için hızlı hızlı yürümeye başladım sol tarafa dönünüp yürümeyedevam ettim koridorda 5 6 grup erkekler ve birde dedikoducu kızlar vardı -hepsinincanı cehenneme- sınıfa girdim.Sınıfın kapısını kapatıp arkamı döndüğümde onugördüm...
    Bakışlarınıbana sabitlemişti lanet olsun lanet olsun nasıl unuttum bunu ben Darius’la buderste aynı sınıfta oluyordum hemen öndeki boş sıraya oturacaktım ki bir kızkaptı orayı kıza baktım
    “Kalkordan bakalım” dedim kız kafasını kaldırıp bana baktı
    “Hadiya kalkmasan naparsın” dedi ona baktım tam bir sürtüktü ve benim asıl işimsürtükleri dövmekti
    “Çokiyi bir estetik doktoruyumdur tatlım” dedim ve kızın burnuna yumruğu indirdimafif bir çıt sesi geldi sonrada kızın bağırması
    “Senigeberteceğim kızım” dedi ve yerinden kalktı onun yerine oturdum en seksibakışımı attıktan sonra “O günü merakla bekliyorum tatlım” dedim ve önümedöndüm o sırada kapı açıldı ve içeriye sınıf hocamız bayan Nowmil girdi ayağakalktım.Bayan Nowmil siyah uzun saçlarının altında mavi gözlerini saklıyordu veçok seksi bir kadındı saçları beline kadar geliyordu ve çok güzeldi siyahkıyafetinin altına giydiği büyük dolgun topuklu ayakkabısı onu biraz daha uzunboylu ve daha lüküş gösteriyordu ama herkesin baktığı şey boyu değil Titsworth(6)’ü–yani bence-
    “Oturabilirsiniz çocuklar” dedi Nowmil bizde oturduk
    “Evetçocuklar dersimize hemen başlıyalım ikinci derste burada olmayacağımız içinhızlı hızlı hareket edeceğiz” dedi.
    Sınıftanadını Honey sandığım kızıl saçlı şeker barbie yüzü olan bir kız parmak kaldırdı“Bayan Nowmil neden ikinci derste burada yokuz?” diye sordu Nowmil gülümsedi
    “Sürprizçocuklar size bir sürprizim var bakın her neyse şimdi sizden istediğim şey şu herkes birer şiir yazıyor konusu belli değil kafanıza göreyazın ancak sapık şeyler istemiyorum Titsworthgibi mesela ama bunun dışında doğa üstü şeylerle ilgili yapabilirsiniz sizekalmış her neyse başlayın beş dakika sonra herkes şiirini okuyacak” dedi Nowmilve kendi masasının üstüne oturdu defterimi çıkarıp açmamla küçük bir kağıtbulmam bir oldu tekrar tekrar okudum bu şiir bir yerden bana tanıdık geliyordubu şiir bana birini hatırlatıyordu ama çözemedim o yüzden tekrar okumayabaşladım
    “Çokeskilerden geldi
    Onun beden bulmuş hali
    Ruhu lanetlenip
    Bir bedenin içine hapsedildi
    Büyü onu öldüremedi
    Sadece onu kısa süreliğine
    Başka bir boyuta göndere bildi”..
    Kağıdı çantama koydum elime aldığım siyahpilot kalemle defterime aklıma gelen şeyleri hiç düşünmeden yazdım sadecedeftere döküyordum benim işim buydu sanki beynim hiç düşünmeden bana kelimeleriyolluyordu ve bende yazıyordum hiç düşünmemiştim bile
    ”Eğer pes etmeyidüşünürsen
    Bebeğim
    Yolumdan çekil
    İçindeki hayat beden bulsun
    Olurda beni geri istersen meleğim
    Geçmişinin içine bak
    Her şey orada saklıdır
    Bütün sırların ve acıların saklandığı
    Mekandır..”
    Durdum bu şiiri fazla sevmemiştim –lafaramızda kaslın şiir yazmayı hiç sevmeyen biriyimdir zaten- kağıdı yırtıpçantama koydum yeni bir sayfaya bugünün tarihini ve imzamı attıktan sonratekrar yazmaya başladım.
    Yalan mı söylüyorsun
    Yoksa doğru mu
    Seviyorum diyorsun
    Yoksa dalga mı geçiyorsun
    İnanmak
    Sevmek
    Yaşamak...
    Sana bağlı umutlar kurmak...
    Gereksizler mi
    Aşkımın önemi yok mu
    Senin için aşk
    Sadece bir oyun mu
    Sadece sözlerle sınırlı olsaydı
    İnan bana sana olan hislerim
    Odalar dolusu kitapları doldururdu
    İnkar etsen ne olurdu ki
    En başta sevmiyorum desen!!!
    Beni kandırmasan
    Yormasan...
    Aşkımı kullanmasan...
    Sadece senin için
    Yalnız senin
    Atan bu kalbi
    Bir kere daha kırmasan
    Yoruldum...
    İnkar etmekten
    Sevmekten yoruldum...
    Yalanlar boğuşmaktan
    Bağırmak istiyorum...
    İçimden bir şeyler kopup yükseliyor
    Ardından tekrar dibi boyluyor...
    Nedir bu
    Aşk mı...

Nefretmi...
    Adını sen koy...”

Yanımabiri oturmuştu kafamı defterden kaldırıp yanıma oturan kişiye baktım Darius’tulanet olsun bu çocuk peşimi bırakmayacak mı?
    “Nevar Darius?” diye sordum
    “Şey bunu sana” dedi elinde küçük bir kağıt vardı tek kaşımı kaldırıp ona baktım başımlakağıdı işaret ederek “Bu ne?” diye sordum elindeki kağıdı elimi tutupsıkıştırdı
    “Sadeceokusan olmaz mı?” dedi ona baktım bir şey demedim oda yanımda kalkıp yerinegeçti bir şey demedim tam kağıdı açıp okuyacaktım ki hoca kafasını kaldırıp“Tamam zaman doldu hadi bakalım kim okumak ister” demesiyle zilin çalması biroldu herkes bir kahkaha patlatınca Profesör Nowmil’de güldü bende gülümsedim osırada sarsılır gibi oldum lanet olsun böbreğim çok acımaya başlamıştı olduğumyerde iki büklüm oldum lanet olsun lanet olsun bu acıda neydi böyle sankiböbreğime davulla vuruyorlardı o kadar çok acıyordu ki sonunda dayanamayıp çığlık attım etraftan “Arwen” seslerinin yükseldiğini duydum ama takmadım bileben kendimi birinin kolları arasına bırakmıştım evet kollarında olduğum kişiDarius’tu bunu kolayca anlayabiliyordum kaslı kolları fazlaca iriydi –Zatenpopüler olmasının bir sebebi de işte bu- tekrar o acı yükseldi tırnağımıDarius’un göğsüne bastırmamla onun acıyla inlemesi bir oldu lanet olsun onuncanını yakmıştım ve sonra durdu her şey durdu acım dinmişti eski halime dönmüşgibiydim acı yok olmuştu gözlerimi açtım Darius bana bakıyordu
    onabakıp bir şey söyledim –tamam kabulleniyorum çok aptalca bir hareketti- “Benikollarının arasına almayı özlediğin için mi şuanda bu durumdayız” diye sordumkafamla şuan ki şeklimizi işaret ederek.
    Sadecegülmekle yetindi sonra başıma Profesör Nowmil geldi
    “Arweniyi misin? NyQuilistermisin?(7)” diye sordu kafamı salladım
    “Hayırgerek yok ve evet iyim Bayan Nowmil çok daha iyim şimdi” dedim bu sözlerimdenprofesör Nowmil yememiş olacak ki tekkaşını kaldırarak “Revire gitmek isteri misin?”diye sordu kafamı hızla salladım ve Darius’un kollarından hızlıca çıktım “Hayır,hayıroldukça iyim demin ne oldu bilmiyorum ama umurumda bile değil şuanda olduğumdandaha da iyim” dedim ve o sırada Darius lafa atladı “Ama hocam kötü gözüküyoryani hasta olabilir bence eve gidip dinlenmeli” dedi ona bir bakış attım “Hayırben gayet iyim” dedim Profesör Nowmil bir ona bir bana baktıktan sonra kahkahapatlattı ona baktık “Arwen kızım sen gerçekten iyi misin?senin yerinde oluptaeve gitmek isteyen çok kız var neden istemiyor sun?” dedi cevap vermedim vermekistemiyordum evim artık bana yabancı geliyordu fazlaca ama söyleyemezdimsöylemek istemiyordum “Evde canım sıkılıyor” dedim ama beni dinleyen kim birkolumdan Darius bir kolumdan Profesör Nowmil tutmuş beni dışarıya çıkarıyorduhavanın soğukluğu beni kavramıştı ve çok iyi gelmişti Darius beni kendiarabasına soktu kemerimi bağladı ve sonrada sürücü koltuğuna geçti bir şeydemedim her şey çok hızlı olup bitmişti ağzım açık bir şekilde olanlarıizliyordum Honey adındaki o kızıl kız çantamı koşarak getirdi Darius çantamıalıp bana verdi ve arabayı çalıştırdı aslında biraz uyumak iyi olurdu ama sonrabir şeyi fark ettim bu yol bizim eve gitmiyordu Darius’a döndüm
    “Nereyegidiyoruz?” diye sordum kafasını bana çevirmedi sürmeye devam ederek “Sahile gidiyoruz seninle biraz konuşmalıyım”dedi bir şey demedim kafamı cama yaslayıp dışarıyı seyretmeye başladım zatengelmiş sayılırdık arabayı denizin yakınında durdurdu ona döndüm ve konuşmasınıbekledim ama o konuşmadı sadece gözlerime bakmakla yetindi
    “Bugünsenin doğum günün dimi?” diye sordu
    Kafamısallayıp “Evet” diye cevapladım
    Odakafasını salladı “Peki sen bugün neden canının yandığını biliyor musun?” diyesordu ona baktım “Hayır” diye kısaca cevapladım tekrar kafasını salladı “Şimdisana bir şey anlatacağım ama bana inanmak zorundasın” dedi kafamı salladımcebinden birkaç kağıt çıkardı ve bana uzattı “Bunlar ne?” diye sordum o isekağıtları teker teker açıp
    “Seslisesli oku” dedi bana ilk uzattığını okumaya başladım.
    “O ilk doğduğunda
    Birmelek kadar masumdu
    Tanrıtarafından lanetlenmiş
    Bir melek oldu
    Siyahkanatlarının altında saklanan
    Öfkeve intikam onun içine işlemişti
    Yapılacakbir şey yoktu
    Çünküo en başından beri
    Seçilmiş kişiydi…..”
    “Tanıdıkgel dimi?” diye sordu kafamı salladım
    “hayır”dedim onu alıp çantama koydu ve diğer kağıtlardan birin uzattı
    “Bunuda sesli oku” dedi kafamı sallayıp okumaya başladım
    “Geçmişte kalan her şey
    Onudaha da çok sinirlendi
    Ruhu beyaz yerine
    Siyah bulutlarla çevrildi
    Gelecek ve geçmiş
    Bir kitap içine yazıldı
    Seçilmişin sonu
    O kitapta yazılı.”
    Kafamı kaldırıp ona baktım o daha sormadan cevapladım“Hatırlamadım” diye cevapladım kafasını salladı “şiiri çantana koy” dedi kafamısallayıp şiiri çantaya koydum ve başka bir kağıt uzattı alıp okudum
    “Geri dönecek öfke ile
    Saklanmış sırda ortalığa
    Dökülecek
    Zamanın durması onu
    Dahada çok güçlendirdi
    Geri döndüğünde
    Geçmişten bir parça bile bulamayacak” dedim
    Bir kağıda bir Darius’a baktım neden bunlarıbana okutma gereğinde bulunmuştu ona baktım oda bana bakıyordu sonundadayanamayıp
    “Okudum hepsini şimdi ne yapim” diye sordumtek kaşını kaldırıp
    “Sana bir şey hatırlatıyor mu?” diye sordukafamı sağa sola salladım
    “Hayır bir şeyler hatırlamak zorunda mıyım hemneyle ilgili hatırlamalıyım ki?” diye sordum bana sinirle baktı gözlerini kısmıştı sanırımkızgındı “Geçmişinle ilgili” diye bağırdı ona baktım
    “Bana bağırma” diye bağırdım bende ikimizdesessizce durduk sonunda ben arabasından inip arabanın tekerine tekme attım odaarabadan indi
    tam benim kolumu yakalayacakken “Dokunma bana”dedim arabanın kapısını alıp çantamı aldım ve kapıyı çarparak kapattım bat diyeses çıkmıştı arabanın alarmı çalmaya başlamıştı takmadım bile Darius bileğimiyakaladı “Nereye gidiyorsun?” diye sordu ona bir bakış attım “Cehennemin gibine”diye bağırdım sonra tam arkamı dönüp gidecektim ki söylediği şey benim donupkalmama yardımcı olmuştu
    “Mckenzi!” diye bağırdı bu isim kulaklarımınyanında yankılanmaya başladı ‘Mckenzi….Mckenzi………Mckenzi…………Mckenzi’.Arkamıdönüp ona baktım sinirden ölüyordum bu lanet şey o ismi nerden biliyordu onadoğru yürüdüm sanırım çok fazla kötü yürüyordum o korkmuş olacak ki geriyedoğru birkaç adım attı ona hızla yaklaşıp bir tokat attım işte bu son damlaydı “Oismi sakın ağzına alma” diye bağırdım o ise elini yanağına koyup okşadı ve
    “Uyanmış!...”diye fısıldadı
    (1)Lucky Charms;Bir şekerli mısır gevreği markası
    (2)Count Chocula;kutusunda bir vampir resmi olan mısır gevreği
    markası.
    (3)Fresca;Limonlu gazlı içeçek
    (4)Real World;Mtv'de yayınlanan bir reality dizisi.
    (5)Tums;Mide ekşimesine karşı çiğneme tableti.
    (6)Titsworth;Argoda kıymetli memeler anlamına geliyor.
    (7)NyQuil;Ağrı kesici ve ateş düşürücüğü bir ilaç.
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Kas. 22, 2010 1:01 pm

İkiz naptın sen yaaa!!! Bu nasıl bir blm bu nasıl bir hikaye affraid Şaşkınlık geçiriyorum sayende... Yb istiyorum derhal hem de Very Happy Eline koluna aklına sağlık o psikolukla ve şeytanlıkla dolu aklını öpeyim senin Very Happy Yb bekliyorum ona göre Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Ptsi Kas. 22, 2010 6:08 pm

evet süper bir bölüm yaa
    harikasın
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Kas. 22, 2010 7:14 pm

Ben 14 sayfalık yazim gele gele sadece 2 yorum mu gelsin sayfa 10'dan önce bölüm gelmiyor!
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Kas. 22, 2010 8:42 pm

kızım senin yüzünden bagımlı oldum hikayelerinin Very Happy süper yazıyorsun Very Happy

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 6:00 am