Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+21
durgun
^^wAps^^
Brra.
asezgin
ßlacklife
Ghost_whisper
AhMeT&SeLiM-night
Jo_WinCHésTéR
happy
ebru
zAfRiNa
DaDlu-KaÇıK
sekerkiss07
Sude
gecenin kızı
tuqchee!!!
jamestark
İdio-Path
kolona
Alexa9696
Deadly
25 posters

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Anket

Yeni Bölüm?

[ 14 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_left61%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_right [61%] 
    [ 0 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_left0%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_left0%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 9 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_left39%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bar_right [39%] 
    [ 0 ]
    [ 0 ]
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 23
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Empty Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Mesaj tarafından Deadly Salı Kas. 09, 2010 9:59 pm

Merhaba arkadaşlar ben Pınarla bu hikayeye başlamaya karar verdik çünkü bu hikaye serili olacak.Toplam olarak sekiz kitaptan oluşuyor ancak belki biz başka kitap daha ekliye biliriz neyse biz ilk önce bu kitabı bitirmekle başlamalıyız 4 5 gündür bu hikayemiz için elimizden geleni yapıyoruz hatta Berk bile deli oldu herneyse kitabın kapağı işte bu;
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! 4tpvgx
    Tanıtımı;
    Hayatım boyunca hiç bu kadar açı çekmemiştim
    Ölümle resmen burun burunaydım
    Arkamdan yediğim o hançer sadece sırtımı değil
    Kalbimide delip geçmiştir
    Hani arkadaşlarım neredeler
    En iyi düşmanlarım ise arkamadan pusu kurmuş beklemedeler
    Bir darbe indirip ölmem için bekliyor hepsi
    Son bir darbe sonrasında yok olup karanlıkta boğulmamı
    yokluğun içinde kaybolmamı istiyor herkes
    kalp atışlarım bile yavaş yavaş susuyor
    makineye bağlanmış olan bedenim
    Kalbimin sesi kulaklarımın dört bir yanına yayılıyor
    O gelen ayak sesleri kimin?Azrailin mi?
    Pardon bir insanınmış
    Kulağımda bir nefes hissediyorum
    Durun kulağım kaşınıyor
    Sonra bir ses 'Seni bu dünyadan kurtarıyorum'diyor
    ve beni hayata bağlayan o kabloyu çekip çıkarıyor
    Mutlumusunuz dostlarım mutlumusunuz düşmanlarım
    bakın kimsesizliğin için boğuluyorum
    Bakın işte ben Ölüyorum.!

Element ve simgesi!
    Ateş;
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! 89f3f54e43607414a94967b8ff78b58f_1265501397

Toprak;
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! B74ff52b62f900_full

Su;
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Aqua

Hava;
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Bakugan-card-haos

Ruh;
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Darkon
    Karakterler;(Biraz küçük kusura bakmayın napsam büyültemedim!)
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Ilbmyr
    [/size]

1. Bölüm;

Kilisenin duvarındaki resim’e güneş vurmuştu gülümsedim çünkü aklıma babamın kardeşime dediği laf geldi ‘Bir kapı arkasından yada bir pencerenin dışından güneş vurursa benim geldiğimi anla ben hala yaşıyorum’ .
    Kilesenin sandelyeyelerine oturan kişilere döndüm konuşma gereğini duymuştum.
    “Babam hepinizin duymasını isterdi ama..”durdum göz lerim sulanmaya başlamıştı “Ama…ama ömrü yetmedi” dedim küçüçük masum bir damla gözümden akıp yere düştü “Babamın yarım bıraktığı işi ben bitirdim ve şimdi onun isteğini yerine getireceğim” dedim.Piyanonun sandalyesine oturdum piyanonun kapaklarını kaldırdım gözlerimi kapattım.Biliyorum baba senin bitiremediğin yarım bıraktığın yarım bırakmak zorunda kaldığın işi ben bitirdim ben tamamladım rahat ol şimdide isteğini yerine getiriyorum.Piyanoyu çalmaya başlamıştım gözlerimi kapattım notoları ve sözlerini çoktan ezberlemiştim
    “Olanlar aştı fazlasıyla sınırı,
    yok takatim öyle yıkılıp aşk acısı yürekte
    destekler sızı ve seven sevilenler
    Her kalp bir gün kırılır”dedim son notoyla çalmayı bitirdim.Piyanoyu kapattım artık babamın içi rahattı kilisenin kapısı açıldı ve içeriye asla gelmez dediğim kişi girdi.Göz kapaklarıma inanmıyorum doğrumu gördüm.Durun bir dakika demin ben öylemi dedim ben gerçektende.Biraz gülümser gibi oldum bana baktı gözlerinde hüzün vardı buraya nasıl gelebilmişti ki Aeron’un okuldan ayrılması yasaktı çünkü o vampir okuluna gidiyordu.Aslında o okula nasıl girilir bilmiyorum bana kalırsa da bilmek bile istemiyorum.Başıyla dışarıyı işaret etti ve kilisenin kapısını açıp dışarı çıktı insanlar kiliseyi boşaltmaya başlamıştılar kardeşim Megan yanıma gelip elimi tuttu beni elimden çekip dışarıya çıkardı Aeron’u gördüm tek değildi arkasından üç dört tane arkadaşı vardı.Onun yanına gitmek için bir adım atmıştım ki Megan elimi geri çekti bende ona bakmak gereğini duydum gözleri sulanmıştı lanet olsun her şeyi anlıyordu o benden bile akıllıydı babamın öldüğünü biliyordu annemi ise onun doğumunda kaybetmiştik.Ona baktım “Ne oldu?” diye sordum baş parmağını ağzına götürüp konuştu “Korkuyorum” dedi durdum kafamı çevirip Aeron’a baktım sanırım onların vampir olduğunu biliyordu ve onlardan korkuyordu “Kimden?Aeron’dan mı?” diye sordum kafasını salladı “Ondan değil” dedi gözlerinden küçücük masum bir yaş damlası süzüldü o yaşı sildim “peki ya neden?” diye sordum.Gözleri ağlamaktan kızarmıştı “Annem ve babamı kaybettiğim gibi senide kaybetmekten” dedi ona kaşlarımı kaldırarak baktım bunu neden söylemişti ki.Beni kaybetmekten neden korkuyordu ki “Beni kaybetmekten mi?” diye sordum şaşırmıştım ben Aeron’dan ve onun arkadaşlarından korktuğunu sanmıştım ama meğersem beni kaybetmekten korkuyormuş da ben onu hiç bırakmayacağım neden bırakayım ki zaten tek ikimiz kaldık.
    Kafasını salladı elimi yanağına götürüp okşadım “Korkma tatlım seni her ne olursa olsun bırakmayacağım” dedim elimi geri itti şaşırdım bunu asla yapmazdı daha fena ağlamaya başladı hıçkırıyordu “yalan söylüyorsun bırakıcaksın sende beni bırakıcaksın bırakmak zorundasın” dedi ona kaşlarımı kaldırarak baktım Megan neden bahsediyordu hiç bilmiyorum “Megan kendine gel seni bırakmayacağım” dedim ona sarılmaya çalıştım ama o beni itti “Hayır bırakıcaksın bırakmak zorunda kalacaksın” diye bağırdı çevredeki insanlar resmen bize bakıyordu onu hızla kollarımın arasına aldım “Seni asla bırakmayacağım her ne olursa olsun karşılığında ölsem bile seni asla bırakmayacağım” durdum eğilip kulağına konuştum “Çünkü sen annemden ve babamdan arda kalan tek hanizemsin.Sen benim tek kardeşimsin ve tek kardeşim olarak kalacaksın” dedim belime sarıldı o daha küçücük bir kızdı nelerden bahsediyordu hadi Megan’ı tanımasam çocuktur hayal gücü sayesinden böyle konuşuyor derdim ama Megan hiçbir çocuk gibi değil o çok zeki gerçektende öle benden bile zeki benim çözemediğim soruları bile azda olsa o çözebiliyor.Düşünün buradan artık ne kadar zeki olduğunu acaba demin neden öyle dedi.Onu kucağıma aldım
    “Üzgünüm” diye mırıldandı yanaklarına öpücük kondurdum onu tekrardan yere indirdim teyzem geliyordu bana sarıldı “İstersen sen Aeron’un yanına git ben Megan’a bakayım” dedi kafamı salladım teyzem Megan’a döndü “Haydi gel tatlım dondurma ister misin?” dedi Megan’a baktım gerçektende o zeki bir kızdı ağlamayı kesmişti gülümsemek ne kelime şimdi sırıtıyordu bile “Çikolatalı çilekli istiyorum olur mu teyze?” diye sordu teyzem onu elinden tutmuştu beraber ilerideki külah dondurmacının önüne doğru yürüyorlardı “Olur tatlım ne istersen olur” dedi sonra Megan’ın kahkahası duyuldu evet sonunda eski neşesini bulmuştu kafamı çevirip baktığımda Aeron’un ve arkadaşlarının buraya geldiğini gördüm beni sıcacık bir şey sarmalamıştı bu Aeron’un kollarıydı kafamı onun gögüsüne koyup sessiz bir şekilde ağlamaya başladım.Kafamı kaldırıp ona baktım kulağıma eğildi ve “Doğum günün kutlu olsun” diye fısıldadı gözlerimi açarak baktım ona.Doğruydu lanet olsun bugün benim doğum günümdü..Benim bugün doğum günüm ancak babamın da bugün ölüm günüydü.
    “Neden buradasın?” dedim konuyu saptırmaya çalışarak ve işe yaramıştı da.
    “İzinliyiz cenazeye için geldik aynı zamanda da sana bir şeyler anlatmamız gerekiyor” dedi Aeron
    “Hadi ya siz vampirlerin benimle ne işi olabilir ki?” dedim sesim alaycılıkla bürünmüştü işte bu iyidi
    İçlerinden biri “Vampirleri sevmiyor musun?” diye sordu ona umursamazmışım gibi baktım “Vampirleri sevmiyor muyum?”diye tekrarladım.Sonra gülmeye başladım susup bana soruyu sonra çocuğa baktım gözlerimi kıstım “Siz vampir topluluğundan biri benim babamı öldürmeseydi belki vampirleri sevebilirdim” dedim o sırada Aeron konuştu “Babana bunu yapanı bulduk ve yapanı öldürdük” ona baktım resmen sinirden ölüyordum yavaş yavaş onları alkışladım “Bravo bravo sizden anca bu beklenirdi zaten” dedim durup kafamı ona iyice yaklaştırdım “Eğer babamı öldüren vampiri ben öldürseydim inanki biraz da olsa vampirlere olan nefretim birazcık azalırdı” dedim arkamı döndüm tam yürümeye başlayacakken Aeron bileğimi yakaladı “Sana yemin ederim ki sana söyleyeceğim şey bu güne kadar duyduğun şeylerden daha da başka annenin yada babanın öldüğünü duyduğundan daha da başka” dedi ona baktım omuzlarım düştü pes etmiştim ne yapsam ne etsem de Aeron’a hayır diyemiyorum. “Tamam takip edin beni” dedim.Yürümeye başladık o sırada sol taraftan Megan’ın sesi duyuldu “Abla” dedi bana doğru koşmaya başlamıştı elinde kırmızı bir tane balon vardı onu yere düşmeden tutup kucağıma aldım elindeki balon kaymıştı ve yukarı doru uçmaya başlıyordu ki Aeron’un arkadaşlarından biri yukarıya zıplayıp balonu tuttu ve Megan’a uzattı Megan ona baktı parmaklarını kemiriyordu ve gözleri açılmıştı çünkü ona balonun veren bir erkekti düşünün size yakışıklı bir erkek balon verse düşünün halinizi.Megan küçücük elini uzatıp balonu tutu “Teşekkürler” diye mırıldandı ona balonun veren çocuk gülünce hemen saçımın arkasına saklandı.Güldük “Sonra görüşürüz teyze” dedim teyzemi öpüp yürümeye başladık 2 sokak ödete bizim evimiz vardı zaten arabaya gerek yoktu.Eve gelince Megan’a baktım uyumuştu kucağımda anahtarı Aeron’a verdim kapıyı açtı “Şuraya oturun geliyorum ben hemen” dedim başımda salondaki koltukları işaret ederek hiç biri bir şey demeden oturdular merdivenleri çıkmaya başladım Megan’ın odasına girdim onun üstünü değiştirip yatağına yatırdım anlından öptüm o sıra yavaşça kapı açıldı gelen Aeron’du yanıma yaklaştı demin benim yaptığım gibi oda eğilip Megan’ın anlını öptü üstünü örttüm kapıya doğru yürüdük ışı kapattım ona son bir kez baktıktan sonra odanın kapısını kapatıp çıktık merdivenlerden inmeye başladık o sırada Aeron elimi tuttu ona baktım “Çok sakarsın biliyorum seni”dedi o sıra kafama dans etti doğru çok sakardım her zaman bu merdivenlerden düşerdim bir şey demedim merdivenlerden inemeye başladık sonra elini bıraktım arkadaşlarının olduğu yere yürüdüm salondaki tekli kırmızı koltuğa oturdum.Onlara baktım Aeron da tam karşımdaki koltuğa oturmuştu hepsi bana bakıyordu “Pekala ilk olarak bana isminizi söyleyin sonrada bana ne söyleyecekseniz söyleyin ve bulunduğunuz okula geri dönün” dedim.Aeron konuşmaya başladı
    “Bu Mira,Elfin,Stefan, ve buda Max” dedi hepsi kafasını sallayıp selamladı karşılık vermedim “Anlat” demekle yetindim sadece oda derin bir nefes alıp anlatmaya başladı “Hani dedimiz bize ben Siyu kabilesine üyeyim demişti hatırlıyor musun?”diye sordu ona ‘evet’ demek yerine sadece “Eee” dedim tekrardan konuşmaya başladı “Dedimizin üye olduğu kabile aslında diğer kabileler gibi değil onun üye olduğu kabile bir vampir kabilesiydi” dedi.Kaşlarımı kaldırdım “Vampir kabilesimi?dur bir dakika yani sen bana dedimin vampir olduğunumu söylüyorsun?”diye sordum inanmıyorum bu kadarıda yok artık başka bir şey dese inanırdım ama dedemin vampir olacağına böğ artık yani. “Evet büyük babamız bir vampir tarafından ısırlımıştı aslında bu bir virüs gibi bir şeydi büyük babamız ısırıldıktan sonra hiçbir şey olmamış çünkü daha 15 yaşındaymış 16 yaşında büyükannemizle evlenmiş biliyorsundur öncelerde erkekler erken evleniyorlar her neyse büyük babamız 18 yaşına girdiği gece biraz değişmeye başlamış daha sonralarıda farklı olmuş ve sonra ölmüş gözlerini açmış ve o artık bir vampir olmuş ancak şöyle bir şey var ki evlendikten sonra hani erkekle kadın birlikte olur ya” dedi ona kaşlarımı kaçarak baktım güldü ve devam etti “işte babalarımız dünyaya gelmiş bu böyle devam etmiş yani nesilden nesile 18 yaşına girmiş her çocuğun bedeni değişmeye başlamış” dedi ona baktım “ee” diye sordum
    “Eee’si bu kan bağı yoluyla sende bir vampirsin bu gece 18 yaşına gireceksin ve sende birkaç değişiklikler olacak” dedi ona gözlerimi açarak baktım “Ne gibi değişiklikler” diye sordum “Immm…bir insandan biraz daha hızlı koşmaya başlıyacaksın,kan gördüğünde birazda olsa onu isteyeceksin ve sana özel başı şeylerin zamanı karışacak” dedi ona tek kaşımı kaldırarak “Özel şeylerden derken” diye sordum güldü “Regl’in aksaması gi-“demeden sözünü kestim “Tamam tamam anladım anladım kes” dedim hepsi güldü Aeron ayağa kalktı “Hadi bavulunu hazırla gidiyoruz” dedi ona baktım “Bavul mu?nereye?”diye sordum
    “Vampir akademesine gideceksin” dedi ona baktım “Gitmeyeceğim” dedim bana şaşırarak baktı “Ne dediğinin farkında mısın sen?” diye sordu beni bileğimden tutup ayağa kaldırdı ve sarstı “Eğer o akademiye gitmesen öleceksin” dedi ona baktım “ölmek mi?” dedim kafasını salladı “Evet 18 yaşına girdiğin zaman kalbin duracak ve gözlerini açacaksın akademiye girmesen 2 gün içinde ölürsün gerçektende ölürsün asla uyanmamak üzere eğer girersen vampir olmaya adım adım ilerleyeceksin” dedi kafamı sağa sola salladım “Ölsem bile o akademiye gelmeyeceğim” dedim o sırada birinin hıçkırdığını duyduk sol tarafımıza baktığımızda Megan’ın merdivenlerde oturduğunu bize bakarak ağladığını gördüm lanet olsun kesinlikle bizi dinliyordu “Meg-“demeden sözümü kesti “Sana söylemiştim beni bırakacaksın bırakmak zorunda kalacaksın” dedi ve merdivenlerden hızla yukarı çıkıp odasına girdi merdivenlere yürümeye başlayacaktım ki Aeron bileğimi yakaladı ona öyle bir bakış attım ki ne yapacağını şaşırdı göğsünden ittim onu “Defol Aeron arkadaşlarını al ve o lanet olasıca okuluna geri dön gelmeyeceğim ölsem bile o okula gelmeyeceğim şimdi defolun evimden hemen!”diye bağırdım hepsi tek kelime bile etmeden evimden çıktılar koşarak yukarıya çıktım Megan’ın odasına daldım ağlıyordu yatağında onun yanına gelip onu kollarımın arasına aldım “Megan üzgünüm üzgünüm seni asla bırakmayacağım söz veriyorum sana” dedim onu sağa sola salladım yavaş yavaş kafasını kaldırıp bana baktı “Eğer o akademiye gitmesen ölürsün” dedi ona baktım “saçmalama Aeron beni o akademiye götürmek için böyle dedi eğer böyle bir şey olsaydı Aeron ölürdü” dedim bana baktı “O 18 yaşına girince gitmedi mi?”diye sordu baktım lanet olsun ona yalan söylemek zorundaydım Evet gitmişti “Hayır gitmedi tatlım” dedim kafasını salladı
    “benim” sustu karnı guruldamıştı “Karnım açıktı” dedi güldük “tamam tatlım sen televizyon izle biraz ben gidip ekmek alayım” dedim kafasını salladı “tamam ama doğranmış olsun birde pankek istiyorum” dedi güldüm “tama alıp geliyorum” dedim çantamdaki paranın bir miktarı aldım ve evden çıktım yürümeye başladım biraz ötemizde fırın vardı girdim “bir tane doğranmış ekmek 12 tane pankek lütfen” dedim adam kafasını salladı fırını dolaştım kola alabilirim buz dolabını açıp buz gibi bir kola çıkardım adam ekmeği ve pankekleri paketliyordu parayı ödeyip dışarı çıktım saat’e baktım 08:25’di.5 dakika sonra bucuk olurdu sokağa döndüm yerde kan vardı birinin çığlık sesi geldi oraya doğru yürüdüm sokaktı bir vampir vardı küçücük bir kızın üzerine eğilmişti çığlık attım vampir bana bakıp tısladı o sırada kanın kokusu burnuma dolmuştu o kana bakma isteğiyle dolmuştum o koku nahoş ama aynı zamanda cazip ve çekici gelmişti bana tıslayan vampire döndüm ve tısladım bir dakika demin ne yapmıştım ben ancak kendime sahip olamıyordum bile istiyordum o kanı o nahoş beni baştan çıkaran o kokuyu istiyordum aynı zamanda tadını merak ediyordum da.Vampir kafasını yana yatırdı gülümsedi ve geri çekildi kızın yüzüne bile bakmadım direk ağzımı kızın boynuna yönlendirdim ve kanı içmeye başladım kanının tadı ağzımda patlamıştı süper bir tadı vardı bahse girerim ki hayatım boyunca bu tada asla bakmamıştım demek vampirlik böyle bir şeydi ağzımı kıyın boynundan çektim kanını içtiğim kıza baktım kan içme isteğim giderken yerine şok,korku ve çaresizlik bırakmıştı ve tek hatırladığım kardeşimin ismini haykırışımdı.
    “Megannnnnnnnnnnnn!”……

En son Deadly tarafından Ptsi Ara. 06, 2010 11:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Empty Geri: Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Mesaj tarafından Alexa9696 Salı Kas. 09, 2010 10:08 pm

Yaaaa! Bu süper bir şey! YB YB YB Twisted Evil lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! Empty Geri: Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Mesaj tarafından Deadly Salı Kas. 09, 2010 10:13 pm

Very Happy hadi ya gerçekten beğendin mi Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Salı Kas. 09, 2010 10:16 pm

ooo süper hikayeeee Very Happy aferim Very Happy ellerinize saglık Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Kas. 09, 2010 10:18 pm

sağol sağolda beklediğine deydimi onu söle Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Salı Kas. 09, 2010 10:22 pm

evet deydi Very Happy ama bida bekletme Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Kas. 09, 2010 10:29 pm

2.bölümün yarısı yazıldı bebeğim geri kalan 2 bölümü pınar yazcak ben değil Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Çarş. Kas. 10, 2010 1:32 pm

Wuhuu... !! Güzel bişeye benzioo !!!!

Yb istiorumm.. Kesinlikle devam etmelisin !!!
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Çarş. Kas. 10, 2010 1:37 pm

Bende beğendim, güzel şeyler olacak gibi Very Happy
    Yb istiyorum
    lol!
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Kas. 10, 2010 2:59 pm

eciii hikaye yazarsın ve bana söylemezsin öyle mi aşkolsun Mad
    neyse pınarcık söylemişti Razz
    süper olmuş kızlarrr devamını isterim çok vaktim yok zaten atın işte Melek
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Kas. 10, 2010 3:03 pm

süperrrrr ya devamını istiyorum bekletmeyin bizi Very Happy
    ybybybybybbybybybybybybybbybybybybbybybybybybybybybybybybybybybybybybhbybbybybybybybybyb Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Çarş. Kas. 10, 2010 5:10 pm

Hikayenizin konusu çok güzel ve yaratıcı yazılmaya ve okunmaya gerçekten değer bir hikaye elinize sağlık Very Happy Fakat gece evi veya alacakaranlıktan esinlenmiş bazı yerler, yani tamamiyle kendinize özgü değil. Yeni bölümü bekliyorummmm Smile
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Kas. 10, 2010 6:19 pm

2.bölümü yazıyorum
    Alexa9696
    Alexa9696
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Alexa9696 Çarş. Kas. 10, 2010 9:26 pm

Bekliyoruzzz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Kas. 10, 2010 10:58 pm

İkiz var ya gıcıklığını burda da yapıyosun haa!!! Sanki biz yazmicaz dedik diğer 2 blmü pınar yazıcak ben değil diyosun Koptum Dingül yaa Very Happy Neyse blm süper olmuş bakalım benim yazdığım bölümde olaylar nasıl gelişicek Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Çarş. Kas. 10, 2010 11:35 pm

hemmen yazın o 2 bölümü.... Kocaman Gulumseme
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Kas. 11, 2010 11:11 am

İlk 2 blm bu cazgırın cnm yaa ben sonra ki 2 blmü yazıcam Koptum Bu dana yazdıktansonra gelicek benim blmler sıkıntıya gelmiceksiniz üzülmeyin Smile
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Kas. 11, 2010 1:47 pm

iyi olur ya bekletmeyin isyan çıkarırım Twisted Evil
    bunu sizden kaptım Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Kas. 11, 2010 6:33 pm

Very Happy ii bari yazim hıh Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Kas. 11, 2010 8:09 pm

nerde bakim yb Very Happy kızım deli etme bi isyan çıkarırım şaşarsın Very Happy unutma ben 10 kişiye bedelim Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Kas. 11, 2010 11:16 pm

Vay tehdit he çakal Very Happy
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Cuma Kas. 12, 2010 12:30 am

aaa hani 2. bölüm Very Happy çok beğendim
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Kas. 12, 2010 3:12 pm

kızzzzz yb nerde kaldı Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Kas. 12, 2010 4:45 pm

çok güzel olmuş canım.yblerinizi bekliyorum Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Kas. 12, 2010 5:10 pm

tehdit değil uyarıyorum sadece canım kardeşim Very Happy
    bu arada zafrina imzan dehşet Very Happy

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 3:21 pm