Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
mavi_keßeLeck
Erdem Fierce
gecenin kızı
AhMeT&SeLiM-night
8 posters

Tutulma, Gece Yarısı Açılış Rekoru Kırdı!

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Tutulma, Gece Yarısı Açılış Rekoru Kırdı! Empty Tutulma, Gece Yarısı Açılış Rekoru Kırdı!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Tem. 01, 2010 11:08 pm

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma 4.000’nin üzerinde sinema salonunda yayına girdi ve girdiği gece 30 milyon dolarla gece açılışı rekorunu kırdı. Bu rekoru daha önce 26.3 milyon dolarla elinde bulunduran serinin ikinci filmi Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay’da tahtından etmiş oldu.
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Tutulma, Gece Yarısı Açılış Rekoru Kırdı! Empty Geri: Tutulma, Gece Yarısı Açılış Rekoru Kırdı!

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 01, 2010 11:10 pm

Baya ilgi görmüş yani Very Happy Oraya gidenlerin yarısından fazlası kızdır sırf Robert'in nasıl öpüştüğünü görmek için gitmişlerdir eminim Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Tutulma, Gece Yarısı Açılış Rekoru Kırdı! Empty Geri: Tutulma, Gece Yarısı Açılış Rekoru Kırdı!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Tem. 01, 2010 11:11 pm

cidden ya Koptum ben bu film için sinemaya gitmeyi bile düşünmüyorum Koptum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 01, 2010 11:30 pm

Robert baya iyi öpüşüyo görmek için değer bence Koptum
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Cuma Tem. 02, 2010 12:16 am

Ben iki hafta sonra gidecegim, bir de bu sacma film icin kalabalik sinema cekemem xD
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Tem. 02, 2010 12:26 am

iki tane arkadaş grubu birden benimle gitmek istiyor ben de kimse kırılmasın diye iki kere izlemek zorundayım bu dandik zaman kaybını. Koptum Tek iyi tarafı Taylor Lautner'ın sekiz parçadan oluşan karın kaslarını görmek ve filmdekilerin tipleriyle dalga geçmek olacak Koptum
    unforgiven
    unforgiven
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından unforgiven Cuma Tem. 02, 2010 12:32 am

oldukça beklenen bi şeydi aslında ne var bu alacakaranlıkta hala anlamıyorum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 02, 2010 9:17 am

evet beklenen bir filmdi çok da ilgi görmüş bir film hayranları çok ama ben sevmiyorum belkide giderim izlemeye açıkcası pek gitmeyi düşünmüyorum
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Cuma Tem. 02, 2010 9:34 am

vay anasını yaaa bide ilk gün gitmek istemememin nedeni bu Very Happy
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından caans. Cuma Tem. 02, 2010 12:16 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:iki tane arkadaş grubu birden benimle gitmek istiyor ben de kimse kırılmasın diye iki kere izlemek zorundayım bu dandik zaman kaybını. Koptum Tek iyi tarafı Taylor Lautner'ın sekiz parçadan oluşan karın kaslarını görmek ve filmdekilerin tipleriyle dalga geçmek olacak Koptum

sekiz parçadan oluşan karın kasları Koptum Koptum ölüyorum sanırım Koptum Koptum Koptum

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 5:36 am