Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+16
dilara
Damla&Stark
irem1996
ebru
AliCézqi..<3
ZoeyCixx
melek_kız
hatice
juvijuvi
nesrin321
**Gossde_Nur**
katniss
Deadly
gecenin kızı
RUH
sekerkiss07
20 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 8 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından juvijuvi Salı Ağus. 03, 2010 8:58 am

yaa bari çok uzun olsun
    neyse yb diyim barii Metal
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 8 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Ağus. 03, 2010 12:06 pm

Offf yaahh Final'miii pffff Sad
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Ağus. 03, 2010 12:23 pm

İşte size mükemmel bir final Very Happy
    1 Ay Sonra
    1 ayda çok şey değişmişti.Yatağımda yatarken nelerin değiştiğini düşündüm.
    Murat sarhoşken beni öptüğünde ilk defa uzun zaman sonra ilk defa bu kadar yakın olmak bana iyi gelmişti.Öpüşü o haldeyken bile yumuşaktı.Gülümsedim.
    Ertesi gün hemen beri arayıp özür dilemişti.Sarhoş olduğunu ve asla ben izin vermeden bana dokunmayacağını söyledi.Ben de bunun bana iyi geldiğini söyledim.Tabiki eve döndüğümde büyük bir kavga yaşanmıştı.
    Mahkemede sona ermişti.Benim davranışlarımdan ve Murat'ın gösterdiği iyi halden dolayı para cezası aldı.Babam bu duruma çok sinirlendi ve bana ceza verdi.Yaz tatili boyunca evden hiç çıkmayacaktım.Çıkacaksam bile onların gözetimi altında çıkacaktım.İtiraz etmedim.Yaptığım şey babama gerçekten ağır gelmişti.
    Tabiki bu ceza Muratla konuşmama engel değildi.Telefonla ve internet sayesinde haberleşiyorduk.Sanki bana artık daha yakın davranıyordu.Buzlar erimiş gibiydi.
    Bunları düşünürken telefonum çaldı.Murat arıyordu.
    "Alo."
    "Ece nasılsın?"
    "İyiyim sen?"
    "Bende iyiyim.Aklıma harika bir fikir geldi.Bizim grupla senin grubu toplayalım diyorum.Benim tekneyle bir gezintiye çıkarız.Ne dersin?"
    "Harika olur ama biliyorsun cezalıyım."
    "1 aydır hiç cezanı kırmadın.Belki yalvarırsan sana izin verirler."
    "Pek sanmıyorum."
    "En kötü ihtimalle Koray'ı devreye sokarsın."
    "Evet doğru söylüyorsun.Tamam.Sana haber veririm."
    "Görüşürüz."
    "Görüşürüz."
    Telefonu kapattım ve yataktan fırladım.Hemen mutfağa koştum.Annemin burada olduğunu tahmin diyordum ve buradaydı.Kahvaltıyı hazırlıyordu.Bana bakıp gülümsedi.
    "Günaydın."
    "Günaydın anne.Sana birşey sormam gerekiyor."Böyle pat diye sormak iyi bir fikir değildi ama tekne fikri beni heyecanlandırmıştı.
    "Sor bakalım."dedi.Sesi şüpheci çıkmıştı.
    "Şey...Koraylar beni bu gece dışarı çağırıyorlar."Annem hemen gözlerini kıstı.
    "Gece mi?"
    "Evet.Beni eve onlar bırakacak."
    "Cezalı olduğunu unutuyorsun Ece."
    "Bunu biliyorum ama 1 aydır cezamı hiç kırmadım.Dışarı sizin gözleminiz haricinde çıkmadım.İlaçlarımı hiç aksatmadım.1 aydır kavga bile etmiyoruz.Ama evde çok sıkıldım.Bunaldım.Bu kadar dayanmam bile mucize.Lütfen.Bana izin ver."
    "Tamam.Haklısın ama baban kesin talimat verdi."
    "Anne sen hiç benim yaşımda olmadın mı?Bu kadar uzun süre cezalı kaldın mı peki?Beni eve kapatmanız çözüm değil.Yapacak olsam yine yaparım."Annem iç çekti.Omuzları düşmüştü.
    "Tamam.Çok geç kalma."
    Koşup anneme sarıldım ve ona birçok kez teşekkür ettim.Daha sonra odama gidip akşam ne giyeceğimi düşündüm.En sonunda birşeyler buldum.
    Elbise giyecektim.Gece rengi omuzları açıkta bırakan önü mini arkası biraz daha uzun bir elbise.Makyajımı da elbiseye göre yapacaktım.Far olarak mavi ve griyi kullanacaktım.Göz kalemi olarak siyah tercih ediyordum.Hafif kırmızı bir de ruj sürecektim.
    Ayakkabı olarak sade beyaz topuklu bir ayakkabı giyecektim.Saçlarımı da kıvırcık yapacaktım.
    Acaba abartıyor muydum?Hiç sanmıyorum.
    Bütün günü gecenin nasıl olacağını düşünerek geçirdim.Arada Muratla da konuşuyordum ve o saat sonunda geldi.Hazırlandım ve evden dışarı çıktım.
    Evden biraz uzaklaştığımda Murat'ın arabasını gördüm.Arabanın yanında beni bekliyordu.Takım elbise giymişti.Kendimi daha rahat hissetmiştim.Beni gördüğünde ağzı açık kaldı.
    "Mükemmel görünüyorsun."
    "Teşekkür ederim."Bana özlemle sarıldı ve kokumu içine çekti.Bende aynısını yaptı.1 ay bize 1 yıl gibi gelmişti.
    Arabaya bindiğimizde sürekli sırıtıyorduk.Herşey mükemmel gidiyordu ve çok mutluyduk.Ve inanılmaz bir şekilde el ele tutuşuyorduk.Bu beni heyecanlandırmıştı.
    Arabadan indik ve gösterişli bir teknenin önünde durduk.Tekne çok büyüktü ve çok lüks görünüyordu.Işıklar yanıyordu ve Koray bana el sallıyordu.Ben de el salladım.Sanırım herkes gelmişti.
    Murat tekneye binmeme yardım etti.Tekneye adımımı attığımda Koray boynuma atladı.Ona sıkıca sarıldım.Çok özlemiştim.Daha sonra herkes bana sarılmaya başladı.Aslında kalabalık sayılmazdık ama kime sarıldığımı zar zor fark edebiliyordum.Asena'ya sarılırken Pınarla göz göze geldim.O da mı gelmişti?Beni gördüğünde elindeki birayla teknenin arkasına gitti.
    Pınar dışına herkes mutluydu ve benim burada olammdan son derece memnundular.Herkes beni çok özlediğini söylüyordu.Ben de onları özlemiştim.Murat bu geceyi gerçekten iyi düşünmüştü.
    Tekne denize açılırken müzik başladı.O anki coşkuyla ve anırım içkinin de verdiği zevkle dans etmeye başladı.Murat beni elimden tutup piste çekti ve çılgınlar gibi dans ettik.Müzik yabancıydı ama umursamadım.
    Artık o kadar yorgun düşmüştüm ki Murat'ı sahneden inemeye ikna ettim.Bana içki getirdi.Birlikte arkadaşlarımıza baktık.Elini omzumda hissettim.
    "Ne kadar mükemmelleller değil mi?"dedim.
    "Evet.Hepsi seni çok özlemiş.Ben de öyle."Gülümsedim ve anın tadını çıkardım.Bu gece dolunay vardı ve ışığı Murat'ın yüzünü aydınlatıyordu.Nefesim kesilerek ona baktım ve içkimden bir yudum daha aldım.O da bana büyülenmiş gibi bakıyordu.Bir süre hiç konuşmadık.Sonra elimden tutup beni teknenin arkasına doğru çekti.Onunla birlikte giderken çok heyecanlıydım.Uzun süredir baş başa kalmamıştık ve dolunayın olduğu böyle mükemmel bir gece de yaşayacaklarımız heyecanımı arttırıyordu.
    Geminin arkasında hiçkimse yoktu.Müziğin sesi buradan da duyuluyordu.Murat içkisinden bir yudum daha aldı ve bardağı yere koyup elimden tuttu.
    "Ece bugüne kadar ne olduysa unut.Herşeyi unut.Dolunaya bak.Bize bak.Beni seviyor musun?Herşey rağmen?"Gülümsedim.Bu çok basit bir soruydu.
    "Seni herşeye rağmen seviyorum."O da gülümsedi.
    "Sonsuza kadar benim olmanı istiyorum.Herşeyinle.Ben hep yanında olacağım."
    Cebinden küçük bir kutu çıkararak sözlerine devam etti.
    "Ve bu sonsuzluğu taçlandırmak istiyorum.Hiç çıkarmamak üzere bana ait olduğunu belirten bu yüzükleri takar mısın?"Kutuyu açmıştı ve iki tane mükemmel nişan yüzüğü karşımdaydı.Nefesim kesilmişti ve kalbim deli gibi atıyordu.
    "Evet."dedim mutlulukla.Gözlerim dolmuştu.Yüzüğün bir tanesini bana taktı.Diğerini de ben ona taktım.Bu gecenin hiç bitmemesini istiyordum.
    "Seni seviyorum."diye fısıldadı.Elini belime koyduğunda ona yaklaştım.Tenim alev alev yanıyordu.Dudaklarımız buluştuğunda ilk öpüşmemiz gibi öptüm onu.Hatta daha şevkle öptüm.Dünya tersine dönse de biz hep birlikte olacaktık.Sonsuza kadar.
    Ali'nin Anlatımı
    "Pınar ne yapıyorsun burada?"
    Sorumu kısık sesle sormuştum çünkü Pınar Murat ve Ece'yi izliyordu.Onların duymasını istemiyordum.Pınar gözleri dolmuş bir halde bana döndü ve hiç birşey söylemeden kalabalığın arasından geçip teknenin diğer ucuna kadar gitti.Ben de onu takip ettim.
    Bu hali beni sinirlendirmişti.Teknenin ucuna geldiğimizde onu kolundan tutup bana bakmaya zorladım.
    "Ne işin vardı senin orada?"
    "Bırak beni."diye bağırdı ve elimden kurtuldu.Göz yaşlarını silerken nefret doluydu.
    "Açıklama yap."dedim.Bir süre sessizce denize baktı ne fısıltıyla konuştu.
    "Onu sevdiğimi biliyordun."dedi.Bu beklediğim bir cevap değildi.
    "Ne?"
    "Başlamadan önce.Biz çıkmadan önce hatta çıkarken bile Murat'ı sevdiğimi biliyordun."
    "Ama onu unuttun."dedim hayretle."Benimle mutlusun."
    "Evet mutluyum.Bunu inkar edemem."
    "O zaman sorun ne?"Gözyaşlarını sildi ama yenileri akıyordu.
    "Anlamıyorsun ki!Murat başka.Seni seviyorum evet ama o başka.O benim için ilkti ve unutulmazdı.Ona sahip olmak için herşeyimi verirdim."
    Söyledikleri bir tokattan daha çok acıtmıştı canımı.Güçlükle yutkundum.Şok bedenimi ele geçirmişti.
    "Herşeyi mi?"dedim zorlukla.Evet anlamında başını salladı.
    "Ama biraz önce gördüklerim...Hiç umudum kalmadı artık.Bu benim sonum anlıyor musun?Bu herşeyin bitişi."
    Artık daha fazla dayanamadım ve onu bileğinden tutup kendime çektim.Dudaklarımız buluştuğunda ondan hem iğreniyordum hem de onu aşkla öpüyordum.Şu belki de kendimden bile nefret ediyordum.
    Pınar kurtulmak için çırpınıyordu.Bu beni daha da yaralamıştı.Onu bıraktım.Hatta sertçe ittirdim.Bir an dengesini kaybetti ama düşmeden teknenin demirine tutundu.Güçlükle konuştu.
    "Benden nefret mi ediyorsun?"
    "O kadar karışık ki!"dedim.Sesim çok kısık çıkıyordu."Ne hissettiğimi bilmiyorum."
    Hafifçe gülümsedi.
    "Güzel."dedi."Şimdi ne hissettiğimi anlıyorsun."
    Kısa bir sessizlik oldu.Yanımdan geçerken "Burada bekle." dedi.Beş dakika sonra tekrar yanımdaydı.Arkasında birşey tutarak bana döndü.Ne olduğunu görememiştim.
    "Kaybedecek hiçbir şeyin olmadığında" dedi ve devam etti"sana artık herşey mümkün görünür.Ölüm bile."
    "Pınar ne saçmalıyorsun!"diye kükredim.Bu saçmalıklara daha fazla dayanamayacaktım.
    "Şunu bilmeni istiyorum.Seni gerçekten sevdim.Senden birtet isteğim var.Beni unutma tamam mı?"
    "Ne demek bu şimdi?"Gülümsedi ve saçlarını geriye doğru savurdu.Uzun kıvırcık saçları rüzgarda savrulmuştu.Elini yavaşça hareket ettirdiğinde ne sakladığını görmüştüm.Bıçak.
    "Pınar"diye haykırdım.
    "Özür dilerim."derken gülümsüyordu.Ona doğru koştum.Benden uzaktaydı.Bıçağı elinden almam neredeyse imkansızdı.Ama yine de koştum.Vazgeçemezdim.Bana söylediği herşeyi unuttum.Canımı acıttığını,Murat'ı benden daha çok sevdiğini,onun için herşeyi yapabileceğini unuttum.Sadece koştum.
    Ama yetişemedim.Pınar kalbine bıçağı sapladığında o muhteşem beyaz elbise kan kırmızısı olmuştu.Düşmeden onu tuttum ve yere yatırdım.Bıçağı kalbinden çıkardığımda hiç tepki vermedi.Vücudu buz gibiydi.Kan yerlere akarken nabzını kontrol ettim.Atmıyordu.Delicesine haykırdım.
    "Uyan!Pınar gözlerini aç.Bana bak.Seni seviyorum.Uyan aşkım.Pınar!!!"Bağırışım denizde yankılanırken ağlamaya başladım.Müziğin sesi kesilmişti.Başımı kaldırıp baktığımda herkesin Pınar'a baktığını gördüm.Birden Muratla Ece geldi.Murat hızla yanıma koştu ve Pınar'ı kucağına aldı.Saçlarını okşuyordu ve sürekli özür diliyordu.Oradan uzaklaştım ve onları yalnız bıraktım.Gözlerim kanlı bıçağa takıldı.Başımı çevirdiğimde Ece'yi gördüm.Yere diz çökmüş Murat ve Pınar'a bakıp sessizce ağlıyordu.Parmağındaki yüzük bu geceyi kurtarmak ister gibi ışıl ışıldı.Ama Ece bile bu gece kan kırmızısı görünüyordu.
    -Başka bir Eve başka bir yer-
    Televizyonun karşısında Mehmet bey oturuyordu.Gece haberlerini izliyordu.Uyku tutmamıştı.Yaşlılık işte.Belki birazdan uykusu gelirdi.
    Spikere odaklandı dikkatle.Son dakika gelişmesi vardı.
    "Eve sevgili izleyicilerimiz bir son dakika gelişmesi aldık.Hemen sizinle paylaşıyorum.İstanbulda genç kızın intiharı şüphe uyandırdı.Evet bu olay sadece yarım saat önce oldu.Olay aynen şöyle izleyenler.Bir grup genç teknede toplanıp eğleniyordu.Bu grubun içinde yakından tanıdığımız iş adamının 17 yaşındaki kızı Pınar Çalışkan'da vardı.Aldığımız son bilgilere göre Pınar sevgilisiyle teknede tartıştı ve kendini kalbinden bıçaklayarak intihar etti.Genç kızın neden intihar ettiği ve neden sevgilisiyle tartıştığı bilinmiyor.Gelişmeler geldikçe size aktarmaya devam edeceğiz.Şimdi sıradaki haber.."
    Mehmet bey televizyonu kapattı.Gözleri sulanmıştı.Onun da kızının adı Pınar'dı ve o da intihar etmişti.Ne büyük bir tesadüf öyle değil mi?
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ağus. 03, 2010 12:47 pm

Vayyy bebeimmmm bu blm ne böle yaa hayran kaldım resmen bayıldım hatta inanır mısın böle bir son beklemiordum affraid Eline sağlık bebeimmm her ne olursa olsun hikayen benim için çok güzeldi her zaman beğenerek okumuştum ve son blmü de o şekilde okumamı sağladın tebrik ediyorum seni cheers Favori yazarlarımdan birisin her zaman bunu bil kib yeni hikayelerinle gelirsin inş. Başarılar tatlımmm Wink
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Ağus. 03, 2010 1:13 pm

VVVAAAYYYYY BBBBBEEEEE Very Happy Very Happy affraid affraid affraid
    Helal valla Favori yazarlarımdansın KESİNLİKLE mutlu son ali ve pınar hariç Very Happy Melek
    Süpersin Very Happy tam FİNAL oldu Masum cheers king
    eylm
    eylm
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından eylm Salı Ağus. 03, 2010 1:29 pm

aşk-ı memnu olmuş bu Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ağus. 03, 2010 1:31 pm

Aşk-ı memnuyu aşırı sollar bu hikaye Koptum
    eylm
    eylm
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından eylm Salı Ağus. 03, 2010 1:56 pm

orası kesin canım Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Ağus. 03, 2010 1:58 pm

Ama yazık oldu hikayenin bitmesine yaa xD
    eylm
    eylm
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından eylm Salı Ağus. 03, 2010 2:00 pm

çok güzel bi hikayeydi sıkmadan bitmesi gerekiyodu yani zirvedeyken bırakma durumu Very Happy
    nesrin321
    nesrin321
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından nesrin321 Salı Ağus. 03, 2010 6:40 pm

ayyy bi gittim final olmuş Sad
    asi kıza yakışır bir final...
    seni kutluyorum yeni hikayeler bekliyorummm cheers
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Ağus. 03, 2010 9:02 pm

bende böyle bir son beklemiyordum.ağzım bir karış açık kaldı.müthişti.ellerine sağlık Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Ağus. 03, 2010 11:43 pm

çok teşekkür ederim hepinize ilginize sayenizde bu kadar uzatabildim hikayeyi yeni bir hikaye daha düşünüyorum umarım onu da sizlerle paylaşırım Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Ağus. 04, 2010 11:22 am

Ohhhh gelsin gelsin memnuniyetle okurum Koptum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Ağus. 04, 2010 11:45 am

teşekkürler canım benim Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Ağus. 04, 2010 1:55 pm

Reca ederim güzelimmm ne demek Wink
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Çarş. Ağus. 04, 2010 3:43 pm

ayyy final muhteşem olmuş yaa Very Happy
    ama sonu çok güzeldi cheers
    bayıldım bayıldım Very Happy
    yeni hikayelerini bekliyorum sabırsızlıkla canım Masum
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Çarş. Ağus. 04, 2010 7:22 pm

yeni okudum tatlım kesinlikle çoooooook güzel olmuş tebrik edrim ellerine sağlık yeni hikayelerini sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy başarılarının devamını dilerim canım Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Ağus. 04, 2010 11:17 pm

çok teşekkür ederim canlarım Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Ağus. 05, 2010 11:55 am

ayyyy şimdiiiii bölümüüüü gördümmmmmmm inanamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm harikaydıı müthiştiii ellerinee sğlkkk Very Happy Very Happy
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Perş. Ağus. 05, 2010 1:11 pm

Vayy canına harika bir finaldi tatlımm
    cheers
    süper yazıyorsun ,
    yeni hikayelerini bekliyorum Smile
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Paz Ağus. 08, 2010 11:51 am

Allahımmmmm bu nasıl bir yetenektirrrrr !! Harikaaaaaa !! Yeni hikayelerini bekliyorummmm Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Çarş. Ağus. 11, 2010 12:48 pm

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa alicam şmdi Sad nrden blcm bn bnn ilk blmlerini Question Sad Sad
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Ağus. 13, 2010 9:57 pm

allh khrtsn gzli gzli okudum annemden ama bu dahada heyecn kattı Koptum owww pınar canla bu dnyada brber olamadı acaba öteki dnyada nolcak . Exclamation Question hadi herkes birbirini öldürsün ondan sonra yeni hikaye yaz :
    öteki dünyanın kızı XD Koptum Koptum Metal Metal Rock lol! Dans Et Dans Et Koptum Koptum Dans Et Masum drunken Wink Exclamation cheers Metal Dil Çıkar Koptum Rock Melek lol! Koptum Dans Et Masum
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Cuma Ağus. 13, 2010 9:58 pm

ee yeni hikayenin adı ne Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 9:03 am