Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+16
dilara
Damla&Stark
irem1996
ebru
AliCézqi..<3
ZoeyCixx
melek_kız
hatice
juvijuvi
nesrin321
**Gossde_Nur**
katniss
Deadly
gecenin kızı
RUH
sekerkiss07
20 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 5 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 29, 2010 2:32 pm

İmkansız Rock
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 5 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Perş. Tem. 29, 2010 2:33 pm

Evet Very Happy Very Happy Koptum Koptum Very Happy:D
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 29, 2010 2:34 pm

Öle bir şey bence asla olmasın zaten kızı kaçırdı...Adaş Murat'a iyi bak yoksa ben alırım onu elinden haberin olsun <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 5 Icon_twisted <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 5 Icon_twisted <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 5 Icon_twisted <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 5 Icon_twisted
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 29, 2010 2:35 pm

Aynen bak zaten zar zor gitmekten vazgeçti değerini bil çocuğun Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 29, 2010 2:36 pm

Yani yaa Allah Allah Very Happy Murat bak burada bekliyoruz ben ikizimle eğer ondan ayrılırsan birimizle çıkabilirsin <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 5 607668
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 29, 2010 2:37 pm

Evettttttt gerçi benim aşkım var ama neyse Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 29, 2010 2:41 pm

Very Happy Yorum yapmıyorum ikiz daha Furkan msn'ye qirsin bir konuşucam onunla Ybbb!
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 29, 2010 2:52 pm

İİ bakalım Koptum
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Perş. Tem. 29, 2010 3:08 pm

Yaa bence Berkant gebermesn .. Acıdıımdan deil ama geberirse Ece üzülücek , intihar etmeye felan kalkışırsa Eceyi suçlayacaklar .. Bence Berkant yaşasın ama Ece'den nefret etmeye devam etsn Very Happy Zaten Muratm varken bu nefret Ece'ye pek sökmüyo Very Happy Very Happy Ve yinee süperrr bi bölüm olmuş canımm ..

Yb Yb

Yb Yb

Yb Yb

Yb Yb

Yb Yb

Yb Yb

Yb Yb

Yb Yb
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Tem. 29, 2010 3:59 pm

yaa ybbbb istiyoruzzz büyükk bir mrklaaa yb yb yb yb yb yb Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 29, 2010 4:04 pm

Tuğçe kuzum 'Asi Kız'ı' 100 sayfaya tamamladın o zaman arşiv'e kaldırıyorum onu bunda devam edin tamam mı tatlım?
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 29, 2010 4:23 pm

tamam canım buradan devam ederiz teşekkürler Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 29, 2010 4:34 pm

Önemli değil tatlım! Very Happy ybbbb
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Tem. 29, 2010 5:30 pm

ewettt ybbbbbbbbbbbbbbb Very Happy Very Happy
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Perş. Tem. 29, 2010 5:37 pm

Ybbbbbbb king
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Tem. 29, 2010 8:09 pm

çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.ybybybybybybyb Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 29, 2010 9:52 pm

Eeee hani yb bebeimmm Wink
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Tem. 30, 2010 7:27 am

ayy bölümler çok güzel olmuş yaaa Razz
    yb yb yb yb yb yb yb yb yb Metal
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 30, 2010 10:52 am

kızlar bişey söylicem ben başlığı değiştiremiyorum artık böyle idare etçez Very Happy
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Tem. 30, 2010 10:53 am

olsun Very Happy
    yb yb yb Koptum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 30, 2010 2:15 pm

İşte ybmünüz!!!
    Sahneye yavaş adımlarla çıktık.Bizim için bahçeye özel bir platform kurulmuştu.Herkesin gözü bizim üzerimizdeyken ben kimseye bakmadım.Bu heyecanımı arttırabilirdi.Dolayısıyla hata yapma oranım artardı.
    Derin bir nefes verdim ve hazır durdum.Berkantın gözlerinin içine baktım.Koridorda olanları unutmaya çalıştım.Eğer olanları düşünürsem Berkanttan tiksinebilirdim.Bu da hiç iyi olmazdı.
    Müzik başladığı anda dansa başladık.Aylarca çalışmanın verdiği rahatlamayı hissettim ve provadaymışız gibi dans ettim.Kalabalığa bakmadan dansa konsantre oldum.
    Berkantı eski günlerdeki gibi hayal ettim.Ancak bu şekilde en iyi performansımı gösterebilirdim ve işe yarıyordu.
    Berkantta gözlerimin içine bakarken aynı şeyi mi hayal ediyordu?Bilemiyorum.Birden kendine engel olamadan gülümsedi.Bende ona gülümsedim.
    Kalabalık da bize eşlik ediyordu.Alkışlar müziğin ritmine uygundu.Islıklar duyuyordum.Koray mıydı acaba?
    Her hareketi doğru yaparak final sahnesine yaklaşıyorduk ama benim biden başım dönmeye başladı.Önce hiçbir şey olmamış gibi devam ettim ama başım çok kötü dönüyordu.Hatta bir ara Berkantı göremedim ve yanlışlıkla ayağına çarptım ama o bunu idare etti.Şarkıda bir duraklama yerimiz vardı.Berkant o sırada kimseye çaktırmadan bana yaklaştı.
    "Neyin var senin?"
    "Başım dönüyor."
    "Kötüysen bırakalım."
    "İdare edebilirim."
    Şarkı tekrar hızlandığında konuşmayı bıraktık ve hareketlere devam ettik.Çok az kalmıştı ama başım zonkluyordu.Kendimi zorladım ve final sahnesine kadar geldik.
    Berkant beni yana yatırdığında dışarıya salınan güvercinleri gördüm.Beyaz güvercinler havaya uçarken başardığım için gülümsedim ama aynı anda başıma keskin bir ağrı girdi.Birden gözlerim karardı.
    "Ece gözlerin kayıyor."dedi Berkant kısık bir sesle.Sonra hiçbir sesi duyamadım.
    -Murat'ın Anlatımı-
    Şarkı bitmişti.Biz deli gibi alkışlarken Ece'nin Berkant'ın kollarında olması beni sinir etti.Herkes selam verirken düşünmemeye çalıştım.Berkant birden sahneye en yakın hocaya bağırdı.
    "Hocam Ece bayıldı!"
    O anda ortalık karıştı.Hoca sahneye fırladığında herkes şaşkındı.Berkant Ece'yi platforma yatırdı.Sahnedekiler kenara çekildi.Bu sırada müdür ve müdür yardımcıları da sahneye geldiler.Hepsi Ece'yi çepeçevre sardıkları için hiçbir şey göremedim ve sinirden küfrettim.Bir dakika sonra müdür mikrofonu eline aldı.
    "Herkes sınıflarına girsin.Karneleriniz dağıtılacak."
    Karne kimin umrunda ki!Benim tek düşündüğüm Ece'ydi.Ne olmuştu ona?İyiy miydi?
    Herkes sırayla sınıflara giderken ben ve grup sıradan çıktık.Pınar Aliyi zorla çekiştirirken onlara bakmadım bile.Hemen sahneye yaklaştım.Müdür yardımcısı önüme çıktı.
    "Siz nereye?"
    "Hocam Ece bizim çok yakın arkadaşımız.Yanında olmak istiyoruz."
    "Hayır.Hemen sınıflarınıza."
    "Hocam beni tanımadınız galiba."Müdür yardımcısı bir süre beni inceledi ve müdüre baktı.Müdür tamam der gibi başını sallayınca tekrar bana döndü.
    "Uzakta bekleyin."
    Biz bir köşeye çekilirken ambulans arandı.Ben Ece'yi görmek için deli gibi çırpınırken onlar Ece'nin etrafını sarıp görmemi engelliyorlardı.
    Ve sinir olduğum bir nokta daha vardı.Neden Berkant hala onun yanındaydı?Niye Ece'yi kolarında tutuyordu?
    Kafayı yemek üzereydim.Dakikalar geçiyordu ve lanet olası ambulans gelmiyordu.En sonunda hocalar kendi aralarında tartışmaya başladılar ve nihayet ambulansın sesini duyduk.
    Ambulans gelir gelmez öne atladım.Edebiyat hocası Ece'yi kucağına alıp ambulansa bindirdi ve sedyeye yatırdı.Berkant'ta ambulansa atlarken Koray'a döndüm.
    "Ben de ambulansa bineceğim.Siz arkadan gelirsiniz."Tamam der gibi başını salladı.Bende koşarak ambulansa yetiştim.Hoca kapıyı kapatmak üzereydi.Geldiğimi görünce kapıyı açtı.
    Ambulansa bindiğimde ona oksijen tüpü takmışlardı ve hava veriyorlardı.Hastaneye giderken iyi olması için dua ediyordum.Birden Berkant'ın ağladığını fark ettim.Sayıklıyordu sanki.Eceden özür mü diliyordu?Yoksa bana mı öyle gelmişti?
    Düşünmeyi bırakıp Ece'ye baktım.Ambulans daha da hızlandı.
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 30, 2010 2:37 pm

Offf anacım noluo yaaa nie bayıldı ece affraid Ayy kötü birşey olmaz inşallah yaa bak çok tedirgin oldum şimdi Sad Eline sağlık bebeimmm blm dehşet olmuş devamını merakla bekliorummmm Smile
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Cuma Tem. 30, 2010 2:44 pm

Ayyyy müthiş bi bölümmmm Very Happy Yb Yb Yb Yb .. Very Happy
    Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 30, 2010 2:55 pm

Bundan sonra olacakları çok merak ediyorummmm Shocked
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Cuma Tem. 30, 2010 2:56 pm

Aynenn .. Ece niye bayıldı acaba .. Hamile felanmışş Very Happy ahahahah Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:12 pm