Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+16
dilara
Damla&Stark
irem1996
ebru
AliCézqi..<3
ZoeyCixx
melek_kız
hatice
juvijuvi
nesrin321
**Gossde_Nur**
katniss
Deadly
gecenin kızı
RUH
sekerkiss07
20 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

happy
    happy
    Chosen
    Chosen

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 7 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 12:09 pm

ybbb istyrzzzzzzzzz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 7 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 12:23 pm

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb

Yb
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 12:46 pm

yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek
    yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol!
    yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb :lol!:yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek
    yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb lol! yb :lol!:yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek yb Melek
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 12:49 pm

Yok mu arttıran Koptum
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 12:59 pm

Koptum ewett yok mu ??? Koptum
    Yb istiyoruz sunny yb istiyoruz Metal Yb istiyoruz sunny yb istiyoruz Metal Yb istiyoruz sunny yb istiyoruz Metal Yb istiyoruz sunny yb istiyoruz Metal Yb istiyoruz sunny yb istiyoruz Metal
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 1:13 pm

Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal Yb Metal
    Yb Rock Yb Rock Yb Rock Yb Rock Yb Rock Yb Rock
    Yb Rock Yb Rock Yb Rock Yb Rock Yb Rock Yb Rock
    Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et
    Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et Yb Dans Et

Let's Dance Koptum
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 2:53 pm

yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock yb Dans Et yb Metal yb Rock
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Ağus. 01, 2010 5:46 pm

kızlar size inanamıyorum Very Happy şekilli yb Very Happy bir arkadaşımda kaldım dün gece daha yeni geldim hemen yazmaya başlıyorum Very Happy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Paz Ağus. 01, 2010 5:49 pm

yuppiiiiiii Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et
    Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et Dans Et
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Ağus. 01, 2010 6:20 pm

Eve geldiğimde annem beni bekliyordu.Tam tahmin ettiğim gibi.Suratı asık ve çok ciddi.Gülümseyerek yanına gittim.
    "Teşekkür almışım."dedim.Karneyi eline uzattım.Bir süre notlarımı inceledi.Daha sonra onları bir kenara koyup yüzüme dikkatle baktı.
    "İlaçlarını içmemişsin."dedi.Gözlerime bakıyordu.
    "Evet."dedim.Zaten herşeyi biliyordu.
    "Neden?"
    "İyileştiğimi zannediyordum."İç çekti.
    "Bu yaşta bu kadar çok şey yaşaman...şunu kabul et Ece.Sen asla iyileşmeyeceksin."Bu söz canımı bir tokattan daha çok yakmıştı.Bir anda gözlerim doldu ama ağlamadım.Sinirle ayağa kalktım.
    "Yanılıyorsun."diye bağırdım."İyileşeceğim."
    Hızla odama gittim ve kapıyı çarptım.Ayrıca kapıyı kilitledim.Şu anda yüzünü görmek istemiyordum.
    Bütün gece kapım kilitli kaldı.Annem yanıma hiç uğramadı.Ta ki akşam yemeğine kadar.
    "Ece kapın neden kilitli?"Kapıyı zorluyordu ama bu çok saçmaydı.Açamayacağını biliyordu.
    "Öyle olmasını istiyorum."dedi.
    "Saçmalıyorsun.İçeri gel.Yemek yieceğiz."
    "Aç değilim."
    "Çocuk gibi davranmaktan vazgeç!"Bağırmıştı öyle mi?Bu beni daha da kışkırttı.
    "Çocuk gibi davranmıyorum.Yalnız kalmak istiyorum sadece."
    "Tamam.Ne halin varsa gör."
    Mutfak kapısının sertçe kapandığını duydum.Artık gözyaşlarıma hakim olamıyordum.Sinirden ağlıyordum.
    Ben hasta değildim ki!İlaçlarıma baktım.Hepsini kırmak geliyordu içimden.Ama yapmadım.Tekrar annemle kavga etmek istemiyordum.
    Birden telefonum çaldı.Murat arıyordu.
    "Efendim?"
    "Antidepresan ha!Bunu hiç beklemiyordum."Bu konuşan Murat mıydı?Sesi çok tuhaf geliyordu.
    "Anlamadım."
    "Ben Pınardan beklerdim ama sen..."
    "Murat sen içtin mi?"
    "Evet!"diye haykırdı."Ben içmeyeyim de kim içsin?"Bir anda içim cız etti.
    "Neden içtin?"diye sordum güçlükle.
    "Çünkü sevdiklerim hep zarar görüyor.Engelleyemiyorum.Önce Pınar.Şimdi sen.Böyle hayatın içine s*çayım ben."
    "Murat sakin ol.Nerdesin?"
    "Neden sordun?Yoksa yanıma mı geleceksin?"
    "Nerdesin?"
    "Sahildeyim.Seni gece götürdüğüm yer var ya.Oradayım işte."
    "Tamam.Ben hemen geliyorum."
    Telefonu kapattım ve elime ne geçerse üstüme giymeye başladım.Anahtarı telaşla ararken neredeyse bacağımı kırıyordum ama birşekilde kapıyı açmayı başarmıştım.Ayakkabılarımı giyerken anneme yakalandım.Şu lanet olası bağcıklar!
    "Nereye?"dedi annem mutfaktan çıkıp.
    "Koray'ın bana ihtiyacı var."diye yalan söyledim.
    "Bana sordun mu gidebilir miyim diye?"Yüzüne baktığımda çok sinirlendiğini gördüm.
    "Bu önemli bir konu."
    "Hala sormadın."
    "Gidebilir miyim?"dedim pes ederek.
    "Hayır.Saat 8.Yakında hava kararacak."
    "Anne yaza girdik.9'dan önce kararmaz."
    "Ben gidemezsin dediysem gidemezsin."Bu beni iyice çileden çıkarttı.
    "Öyle mi?Beni seyret anne!Gidiyorum!"
    Kapıyı açmak için elimi uzattığımda annem elimi yakaladı ve beni sertçe duvara doğru ittirdi.Başım duvara öyle sert çarpmıştı ki bir an kan akabilir zannettim.Acıdan gözlerim yaşardı ama kan yoktu.
    Annem yaptığı şeyden çok pişman olmuş gibi bana bir adım yaklaştı ama ben ağlayarak ondan uzaklaştım ve kapıdan koşarak çıktım.
    Yolda hala ağlıyordum.Başımın acısı yavaş yavaş geçiyordu ama ağladığım şey o değildi.Bizim yaşadığımız şeydi.Nasıl bu hale gelmiştik?
    Murat'ı bulmak için adımlarımı hızlandırdım.Sarhoş olduğundan çok emindim.Birilerine zarar vermesini istemiyordum.
    Onu denize bakarken buldum.Elinde bir bira şişesi,yanında da sayamadığım kadar boş birkaç benzeri.
    Yüzünü inceledim.Kesinlikle berbat görünüyordu.Okul kıyafeti hala üstündeydi ama yüzüne bakan onun öğrenci olduğuna inanmazdı.Uyuşturucu kullanan birine benziyordu.
    Geldiğimi fark etmediği için "Selam."dedim.
    Başını çevirip bana baktı ve gülümsedi.
    "Ece!Gelmişsin!"Bana öyle bir sarıldı ki!Çok coşkuluydu.Beni gördüğü için çok mutluydu.Ama sonra birden ağlamaya başladı.Hıçkıra hıçkıra ağlarken onun Murat olduğuna inanmak gerçekten zordu.
    "Neyin var?diye sordum.Etraftaki insanlar bize dik dik bakıyordu.
    "Bir bataklıktayım Ece.Çırpındıkça dibe batıyorum ve sen hala neyin var diyorsun?"
    "Kurtulabiliriz."dedim.Gözyaşlarını silerken hayır der gibi başını salladı.
    "Evet geçmişte bir hata yaptım ama bunun bedelini sadece ben ödemeliyim.Sadece ben.Niye sen de varsın?Niye sen de acı çekiyorsun?Adaleti nerede bu işin?"
    "Ben acı çekmiyorum."dedim.Elini yüzüme götürdü ve gözlerine bakmamı sağladı.Kısa bir sessizlikten sonra elini çekti.
    "Seni o kadar iyi tanıyorum ki yalan söylediğinin farkındayım.Şu an bile acı çekiyorsun.Beni böyle gördüğün için."dedi ve birasından bir yudum aldı.
    "Artık içme."diye itiraz ettim.
    "Olmaz."dedi o da hemen."Bu olmadan bunca şeye katlanamazdım."Tekrar başına dayadı bira kutusunu.
    "Murat yeter.Herkes bize bakıyor."Çevreme baktığımda haklı olduğumu anladım.
    "Herkes mi?Baksınlar.Kimin umrunda ki!"
    "Benim umrumda."dedim.Birden gülümseyip bana baktı.
    "Sana neden asi kız diyorum biliyor musun?Hep kötülere karşı baş kaldırdığın için.Savaştığın için.Karşı koyduğun için.Ama içimden şu anda öyle birşey geliyor ki bana karşı koymandan korkuyorum.Beni anlıyor musun?Ben kötü değilim."
    "Biliyorum Murat ve inan karşı kpymayacağım."
    "Gerçekten mi?"diye sprdu hayretle.
    "Gerçekten."dedim ve gülümsedim.
    Elini boynuma attı ve beni kendine çekti.Dudaklarımız buluştuğunda bira ve onun tadını aldım.Karşı koymadım çünkü ona söz vermiştim.
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 6:35 pm

Offf Murat'mmm ağlama sen bitanem kıyamam ben sana Sad Sonunda yine krize soktunuz çocuğu yaa yazıktır günahtır garibime Sad Nolur herşey yoluna girsin nolur yaa Sad Eline sağlık güzelimmm blm şahaneydi hatta biraz üzüldüm Murat'ımın haline ama neyse devamını merakla bekliyor olucam öptüm Wink
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Ağus. 01, 2010 6:44 pm

teşekkürler canım bende seni öptüm
    şunu söylemeliyim bundan sonraki bölüm-büyük ihtimalle-final bölümü olacak Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 6:51 pm

Ne finali güzelimmm ya yapma bunu bizeeeeee sezon finali yap ama final yapma Sad
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Ağus. 01, 2010 6:57 pm

tatlım zaten baya uzadı 116 sayfa oldu Very Happy hem sıkılmışsınızdır siz hep dram falan Very Happy bu arada finali süper yapçam aklımda şahane bir fikir var Very Happy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Paz Ağus. 01, 2010 7:00 pm

yaaaa sıkılmadkk
    yaa muratıımm ne hallere düştn sen anneemmmmmmm
    final yaparsan cooooooooooooook uzun olsn bencee
    ama bitirmesen daha iyi oluuuur Sad Sad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 7:42 pm

Evet yaa kim dedi sana bizim sıkıldığımızı kim demişse yalan sölemiş devam lütfennnnnnn Sad Yapma etme kıyamam ayrılamam ben Murat'mmm dan yaaaa Sad
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Ağus. 01, 2010 8:08 pm

canım muratta sensiz yapamaz ama işte bu hikayeyle ilgili aklıma başka bir fikir gelmiyo mecburen final yapmak zorundayım Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Ağus. 01, 2010 8:16 pm

yaaa amaaaa çokkk güzel gidiyorduuu yaaaa Sad Sad
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Ağus. 01, 2010 8:19 pm

süper gidiyordu yaa bitirme.çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.ybybyb Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ağus. 01, 2010 8:32 pm

Aynen Sad
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Paz Ağus. 01, 2010 11:24 pm

Yaaa ama yaaa Sad Final olmasınnnnn Sad Muratımıı ağlatanııı .. Ybbbbb (Final değil / Yeni Bölüm )
    eylm
    eylm
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından eylm Ptsi Ağus. 02, 2010 12:06 am

yeni bölüm Smile
    kübra...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından kübra... Ptsi Ağus. 02, 2010 3:03 pm

yaaaaaa lütfeeeeeennnn final yapmaaaaaaa yaaa Sad çokkkkkkk güzeldiiiii yb istiyoruuuum ama final değiiilll Sad
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Ptsi Ağus. 02, 2010 11:13 pm

yaa final olmasınn lütfennn
    yenii bölüüümmmm istiyoruzz final değill
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Ağus. 03, 2010 12:18 am

canlarım biliyorum ama final yapmak zorundayım artık ama emin olun final bomba gibi olacak Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:14 pm