Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+22
ruveydamelisa
arya
tuqchee!!!
nesrin321
dilan
juvijuvi
katniss
(_ALiCe_CuLLeN_)
hatice
handan
happy
Damla&Stark
The_Vampire_Girl
AliCézqi..<3
Deadly
sekerkiss07
ElenaBlackbird
ebru
RUH
dilara
**Gossde_Nur**
gecenin kızı
26 posters

İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!!

Anket

Sizce Rose kimi seçmeli?

[ 5 ]
    İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! - Sayfa 3 Bar_left42%İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! - Sayfa 3 Bar_right [42%] 
    [ 7 ]
    İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! - Sayfa 3 Bar_left58%İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! - Sayfa 3 Bar_right [58%] 

Toplam Oylar: 12
    Anket kapatıldı
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! - Sayfa 3 Empty Geri: İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!!

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Haz. 03, 2010 7:11 pm

Bilmem ki acaba atsam mı xD Ayrıca imzana bayıldım sokak dansı süper bu film galiba eğer öyleyse izliceğim kesin Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!! - Sayfa 3 Empty Geri: İmmortal(Ölümsüz):Final bölümü sayfa 106'da!!Okuyan herkese teşekkürler!!!!

Mesaj tarafından dilara Perş. Haz. 03, 2010 7:12 pm

kız sorduğun suç.at tabi Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Haz. 03, 2010 7:14 pm

Biraz bekleyeceksiniz şu an çıkmam lazım ders çalışçam Sad ama bu akşam-saatini bilmiyom-atarım Rolling Eyes
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 03, 2010 9:00 pm

Tatlım yine takdirlik bir blm yapmışsın eline sağlık bu mükemmeliyetin devamını bekliyorum senden Wink
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Perş. Haz. 03, 2010 10:28 pm

gecenin kızı demiş ki:çok teşekkür ederim Surprised
    ne demek Smile bu arada sabırsızlığım tuttuğu için gece oldu yb hala yok! Smile
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Haz. 03, 2010 10:42 pm

Hızla Daniel'ı dışarı çıkardım.Hatta daha uzaklara götürsem mi diye düşünüyordum.Jack belki buraya da gelmeye kalkardı.Ama Daniel'ın gitmeye niyeti yoktu.Bahçedeki çınar ağacına dayandı.
    "Üzgünüm.Üzgünüm.Gerçkten Jack'in böyle davranacağını bilmiyordum."
    "Tabiki bilmiyordun.Rahatlar mısın?"
    "Nasıl rahatlayayım?Sana tısladı.Luke olmasaydı saldıracaktı."
    "Başladığı gibi yere çakılırdı."Kendinden emin yüz ifadesi bana bunun olabileceğini işaret ediyordu.
    "Bunu yapamazdın.Benim gözümün önünde."
    "Saldırırken öylece bekleyeyim mi yani?"Haklıydı.
    "Jack neden böyle davrandı hala anlamadım.Çok saçma."
    "Birşeyler sakladığımı ve senin için tehlikeli olduğumu düşünüyorlar.Peki sen Rose?Onlara inanıyor musun?"
    "Hayır.Yanlış düşünüyorlar."Ona güveniyordum.Evet.Belki birşeyler saklıyor olabilirdi ama bunu benim güvenliğim için yaptığını biliyordum.Yani böyle umuyordum.
    "O halde onlara inanma."Gözlerimin içine bakıyordu.Ben de baktım.Ne kadar sürdü bilmiyorum.Luke seslenene kadar baktım.
    "Rose sanırım gelsen iyi olacak."Zorlukla başımı çevirdiğimde kapının önünde duran Luke'u gördüm.
    "Geliyorum."
    "Bu benim gitmem anlamına geliyor sanırım."
    "Herşey için üzgünüm."Son kez özürlerimi mırıldanacaktım ki elini dudağıma değdirince sustum.
    "Özür dilemeyi kes artık.Kendini üzme.Anlaştık mı?"Başımı tamam der gibi salladım.Ve gitti.
    Yavaşça odaya girdim.Jack koltuğu ters döndürmüş ve arkasına geçmişti.Kırık camlar hala yerdeydi.Luke söze girdi.
    "Jack sana birşey söylemek istiyormuş."Jack istemeye istemeye ayağa kalktı.Ve önümde durdu.
    "Özür dilerim.Sanırım aptallık ettim."
    "Evet.Gerçekten büyük bir aptallık."
    "Hey.Ben senin abinim benimle düzgün konuş."Jack sonunda gülümsemeyi başarınca bende gülümsedim.
    "Peki abicim.Ben de özür dilerim."Ona sarıldım.Bunun olması gerekiyordu işte.Biz hiç kavga etmemeliydik.Ayrıldığımızda gözü camlara takıldı.
    "Daniel'a da haksızlık ettim ama çoğu düşüncem değişmedi."Kaşlarımı çatma isteği duymuştum ama yapmadım.
    "Zamanla değişecek.Sadece sabret."
    "Umarım haklı çıkarsın.Neyse ben dışarı çıkıyorum."
    "Nereye?"
    "Etrafı koalçan edeceğim.Yeni bir iz bulursam diye.Bu sefer biraz uzaklaşacağım."
    "Yalnız gitme.Ben de geleyim."
    "Ben hallederim.Korkma."
    "En azından Luke gelsin."Jack'in Felix'le yalnız başına karşılaşmasını istemiyordum.Zaten aralarında garip bir anlaşmazlık vardı.Benden öncede varmış.
    "Evde yalnız mı kalacaksın?Olmaz."Aslında Daniel bana göz kulak olurdu ama bunu söylemeye niyetim yoktu.Daha yeni barıştık.Neden bunu bozayım ki?
    "Tamam.O zaman çok uzaklaşma Jack."
    "İçin rahat edecekse uzağa gitmeyeceğim."Camdan atladı.Yumuşak inişinin sesini duyabilmiştim.Yukarıdan telefonum çaldı.Saniyeler sonra odamdaydım.Daniel arıyordu.
    "Yarın sana süprizim var Rose.Siyah bir elbise giy."
    "Siyah elbise mi?"
    "Evet.Tokan,ayakkabın,ojen.Hepsi siyah olmalı."
    "Neden?"
    "Sürpriz."
    "Lütfen Daniel.Merak ediyorum."
    "Yarın görürsün.Gece 12 de yine ilk karşılaştığımız yerde olur musun?"
    "Tamam."
    "Güzel unutma.Siyah."
    "Unutmam.Yarın görüşürüz."
    "Görüşürüz."Telefonu kapatırken içim içimi yiyordu.Ne acaba ne?Siyhla ne ilgisi var ki?
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 03, 2010 11:05 pm

Woooooooooow süper ötesi heyecan dorukta şuan sürpriz ne acaba cidden? Eline sağlık cnm yine harika olmuş Wink
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Haz. 03, 2010 11:08 pm

Saol tatlım Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 04, 2010 12:35 am

Reca ettim tatlım ne demek Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Haz. 04, 2010 9:04 am

kız her bölümdee heycan bin kat daha artıyor.bugün bir bölüm daha atar mısın.lütfennn Very Happy
    The_Vampire_Girl
    The_Vampire_Girl
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından The_Vampire_Girl Cuma Haz. 04, 2010 11:08 am

katılıyorum bence hemen atsan süper olur Smile
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Haz. 04, 2010 4:23 pm

ellerine sağlık cnm.yine çok güzel olmuş.. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Haz. 04, 2010 4:35 pm

huhuh nler olck acaba mrklandım bk şimdik Very Happy ybbbb
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 04, 2010 5:06 pm

Meraklanmayan mı kaldı ikiz bugün atar inş. da rahatlarız yoksa bu gidişle meraktan hepimiz çatlicaz Laughing
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Haz. 04, 2010 5:23 pm

yorumları şimdi okudum atıyorum siz yeterki isteyin yarım saate gelir Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 04, 2010 5:27 pm

Canımsın bitanemsin çok ama çok seviyorum seni bebeğim Wink Süper olucağından eminim Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Haz. 04, 2010 5:33 pm

yrm saat huhu Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Haz. 04, 2010 6:20 pm

Saat 12 olmadan izin almalıydım çünkü eğer izinsiz gidersem Luke ve Jack beni Felix'e kalmadan öldürürdü.Bu yüzden saat tam 11 de Luke'un karşısındaydım.
    "Bu gece Daniel'le dışarı çıkabilir miyim?"
    "Fazla ileri gitmiyor musunuz?"Luke'un çıkışıyla neredeyse ağzım açık kalmıştı.
    "Ne alakası var ki?Sadece...Lütfen."
    "Bilmiyorum Rose.Gerçekten."Göz ucuyla Jack'e baktı.Jack başını hafifçe salladı.
    "Hadi ama LUke.Lütfen."
    "Tamam.Ama fazla geç kalma."
    "En fazla 2 saat.Geç kalırsan peşinize düşerim ona göre."Jack'in tehtidini duymazdan geldim.Hızla odama çıktım ve dolabımı açtım.Ne giyeceğim önceden belliydi zaten.Elimde olan tek siyah elbiseyi giyecektim.
    Üstüme geçirdiğimde gerçekten mükemmel durdu.Biraz dekoltesi verdı ama çok güzeldi.Tenimle uyum içindeydi.Sade ve şık.Saten şalı da boynuma geçirdim.Uyum sağlasın diye siyah oje sürdüm ve siyah kalem çektim.İşim bittiğinde gerçekten mükemmeldim.
    Saat tam 12'de oradaydım ama gördüğüm manzara karşısında şok oldum.Daniel görüş alanıma girdi ve dikkatimi dağıttı.
    "Vay.Mükemmel görünüyorsun."
    "Teşekkür ederim.Bu ne?"Elimle mumlarla kurulmuş çembere bakıyordum.Daha doğrusu 6 köşeli yıldıza.Bu ateistlerin işarteiydi.
    "Sana kalkan yapacağım."
    "Kalkan?"
    "Düşmanlarından korunman için.Asla sana yaklaşamayacaklar."
    "Bu çemberle mi?"
    "Evet.Önyargılı olma tamam mı?Bende de kalkan var ve ben de bunun gibi bir çemberde yapılan ritüelde kalkanımı kazandım."
    "Ama bu 6 köşeli yıldız.Yani ateistlerin işareti."
    "Aklından çıkar bunu.Onunla ilgisi yok."
    "Emin misin?"
    "Tabiki.Korkuyor musun?"
    "Korkmuyorum.Nasıl yapılacağını anlat."
    "Tamam.Birlikte çembere gireceğiz.Ben kısa bir dua okuyacağım.Sen asla konuşmayacaksın.Duanın ardından bileklerimizi keseceğiz.Biliyorsun böye ritüellerde çemberi kanla şereflendirmen gerekir.Biraz kan akıttıktan sonra tam kesilen noktalar bire bir ötüşecek şekilde bilekleriğmizi birşetriceceğiz.Ben tekrar bir dua okuyacağım.Sonra tekrar kesme işlemini yapacağız ve bitecek."
    "Kolaymış."Korkulu gözlerle çembere bektım.Mumlarla oluşturulan etki üzerimde korkunçtu.Hayır.Gitmek istemiyordum.
    Beni kolumdan tutp çekti ve birlikte çembere ya da yıldıza ya da herneyse onun içine girdik.Rahatlamaya çalıştım.Ona güveniyordum.
    "Başlıyorum."Bileğimden sıkı sıkı tuttu ve hafifçe uykarıya kaldırdı.Duasını okurken büyülenmiştim.Etrafım onun sesiyle çevrilmişti.Sesi gecede yankılanıyordu.Doğa da ona itaat ediyordu.Daniel hiddetlenince rüzgar da sert esiyordu.Hatta saçlarımı geriye savurdu ve şalım yere düştü ma agidip alamadım.Çünkü Daniel bileğimi kesmek üzereydi.
    Önce hafif ve ani bir acı duydum.Bileğimi yere doğru çevirirken ve daha fazla kan akması için sıkarken Daniel'a baktım.Kesinlikle ne yaptığını biliyor gibiydi.Daha sonra kolumu servest bıraktı.Yere baktığımda baya kanın aktığını gördüm.Koku burnuma dolmuştu.
    Kendi bileğini de benimki gibi aynı doğrultuda ve yönde kesti.Daha sonra kendi kanını da yere akıttı.Ve bileğim onun bileğinin yara iziyle buluştu.Kanımız birbirine akıyordu.Bazen inat edip kolarımızdan aşağı aktığı da oluyordu.Çemberdeki mumların daha fazla yandığını gördüm.Sanki çember canlanmıştı.Daniel takrar duassına başladı.
    O başlar başlamaz bir hava akımı etrafımızı sardı.Mumlar bundan hiç etkilenmiyordu ama ben eteğimi zor tutuyordum.Saçlarım deli gibi savruluyordu.Bu rüzgar daha önce yotu.
    O anda birşey gördüğümü sandım.Ne olduğunu anlayamamıştım çünkü çok hızlıydı.Sadece bir karaltı görmüştüm.Korkmaya başlıyordum ama ağzımı açıp tek kelime bile söyleyemiyordum.Daniel duasına devam ederken tekrar kendi bileğini bu sefer diğerinin tersi bir şekilde kesti ve yine yere kan akıttı.Kolunda x işareti olmuştu.Mumların daha fazla yandığını gördüm.Hava akımı hızlandı.
    Zafer gülümsemesiyle bana döndü ve benim bileğimde de onun benzeri bir çizik açtı.Benim de bileğimde x işareti oluştu.Bileklerimiz tekrar birleştiğinde kendimi halsiz hisseettim.Daniel'ın sesi kulaklarımda çınlıyordu.
    Gözlerimi açık tutmaya ve saçlarımı düzeltmeye uğraşıyordum.O karalıtıyı tekrar gördüm.Bu sefer daha net.Sadece karanlık vardı.Bir bedeni yok gbib hava akımıyla dönüyordu.Sanli içeriye girmek istiyor gibiydi.Daneil'ı uyarmak için başımı kaldırdığımda gözlerindeki ışıltıyı gördüm.Vahşice gülümsüyordu.Ve duasını bitirdi.Kendimi halsiz hissederek ayakta daha fazla kalamayacağımı anladım.Hava akımı bitmek bilmiyordu.
    "Daniel."Onu uyarmak isterken bir anda dengemi kaybettim ve düştüğümü hissettim.
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Haz. 04, 2010 6:40 pm

Bu bölümü bakalım nasıl bulacaksınız?Yorumları merakla bekliyorum Very Happy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Cuma Haz. 04, 2010 6:48 pm

iiinaaannmıııooorrruumm
    biirrr soluktaa okudumm
    vee baaaa-yııılll-dııımmmm
    harikasın yaa Very Happy Very Happy Very Happy
    yybb istermm lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Haz. 04, 2010 6:55 pm

hu-huuuu noluooo yaaa danielll sana diyorumm
    eger o kızın başına birşey qelirse bittin sn olum
    vampir mampir anlamam gebertirim haa Very Happy
    hem jack ve luke'den bana sıra kalcakmı acaba? Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Haz. 04, 2010 7:00 pm

kız noluyoooooo!çabuk yb Very Happy yoksa ölürüm bak
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Haz. 04, 2010 8:52 pm

xD
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Haz. 04, 2010 8:53 pm

ay lütfen at.bak çok merak ettim.hem sbs ye de gircem.moral olur Sad
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Haz. 04, 2010 9:35 pm

tamam tatlım atıyorum yarım saat sürer heralde Very Happy bu arada başarılar Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:21 pm