Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+23
ChatLaqq
HouSeOfNighT-NaLa
DéathWampiré540
sekerkiss07
**Gossde_Nur**
hatice
dilara
RUH
Down_right
juvijuvi
Kiraz*
AhMeT&SeLiM-night
Damla&Stark
Phoenix
vampire-rose
pff_xP
¤ тσяу ¤
ebru
happy
handan
spiders1995
Deadly
mavi_keßeLeck
27 posters

İstiyorum o halde varım ~|| Final ||~ Syf.19

Anket

Sizce Julia , Matt'in yardım teklifine ne diyecek ?

[ 4 ]
    İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Bar_left100%İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Bar_left0%İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Bar_left0%İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 4
    Anket kapatıldı
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Empty İstiyorum o halde varım ~|| Final ||~ Syf.19

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Mayıs 05, 2010 9:38 pm

O intikam istiyordu...Kaderi ise ona aşk verdi...
    Julia güzel,küstah ve asi ruhluydu.Ama hiçbir zaman fazla arkadaşı olmamış hep "kara koyun" olarak algılanmıştı.Fakat onun da kişisel bir zayıflığı vardı.O , futbol takımının kaptanı Dean'den hoşlanıyordu.Bunu söylemeye cesaret edip Dean'e çıkma teklif ettiğindeyse bütün okulun -özellikle de Dean'in- alay konusu oldu.Artık aklında tek bir şey vardı : "intikam"...Fakat tehlikeli ve gizemli kötü çocuk maskesinini altında komik ve canayakın olan Matt intikamında Julia'ya yardım etmeye karar verince işler değişecekti.

1.BÖLÜM -> 3.Sayfa
    2.BÖLÜM -> 4.Sayfa
    3.BÖLÜM -> 6.Sayfa
    4.BÖLÜM -> 7.Sayfa
    5.BÖLÜM -> 8.Sayfa
    6.BÖLÜM -> 9.Sayfa
    7.BÖLÜM -> 9.Sayfa
    8.BÖLÜM -> 9.Sayfa
    9.BÖLÜM -> 12.Sayfa
    10.BÖLÜM -> 13.Sayfa
    FİNAL BÖLÜMÜ -> 19.Sayfa

En son mavi_keßeLeck tarafından Ptsi Tem. 05, 2010 1:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 21 kere değiştirildi
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Empty Geri: İstiyorum o halde varım ~|| Final ||~ Syf.19

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Mayıs 05, 2010 9:51 pm

ilk yorum benden qüzellle benziyor yb alabilirmyikk Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

İstiyorum o halde varım  ~|| Final ||~   Syf.19 Empty Geri: İstiyorum o halde varım ~|| Final ||~ Syf.19

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Mayıs 05, 2010 9:58 pm

bugün olmaz Sad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Mayıs 05, 2010 10:04 pm

nieeeee :S
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Mayıs 05, 2010 10:06 pm

çünkü saat geç oldu annem canıma okur beni kazanda haşlar sonra cesedimi kedilere verir Very Happy
    spiders1995
    spiders1995
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından spiders1995 Çarş. Mayıs 05, 2010 10:09 pm

Uhhh! BAcım hemen yb koy Razz Ciddiyim! Very Happy (ne zmn müsait olursan artık Sad ) Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Mayıs 05, 2010 10:14 pm

spiders1995 demiş ki:Uhhh! BAcım hemen yb koy Razz Ciddiyim! Very Happy (ne zmn müsait olursan artık Sad ) Very Happy

sende şu yeni hikayene yb eklesne Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Perş. Mayıs 06, 2010 12:13 pm

yb istiyorum Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Mayıs 06, 2010 1:48 pm

gzlmişş ybbbbb Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Mayıs 06, 2010 3:38 pm

güzelmiş.devam.. Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Perş. Mayıs 06, 2010 8:50 pm

lütfen ybbb gzelmiş merak ettimm Very Happy Very Happy Dean dedinde Ahhh DEANNNNNNN <3<3<3<3<3<3 SPN DEAN <3<3<3 aşkım benm nese saçma olduu Very Happy Very Happy YB YB YB YB YB YB YB YB
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Paz Mayıs 09, 2010 7:38 pm

güzel olmş merk ettm yb yb yb lol!
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Mayıs 09, 2010 7:48 pm

yettim yettimm...
    evet güzel bi hikayeye benziyoo yb istioruz Very Happy lol!
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Çarş. Mayıs 19, 2010 12:30 am

yb yok mu Rolling Eyes
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Haz. 20, 2010 10:42 pm

yb yollayacağım Very Happy az sonra...
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Haz. 20, 2010 10:47 pm

çalış kebeleck Koptum
    bekliyorum bende Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Haz. 20, 2010 10:56 pm

Aboovvv kız melo bu hikayenin bölümleri çok uzunmuş nasıl yazacağım lan ben bunu Koptum Hepsi defterde duruyor önceden yazmıştım Kocaman Gulumseme
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Haz. 20, 2010 10:57 pm

işin ne çalış Koptum
    olmadı yarın at Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Haz. 20, 2010 11:04 pm

tamam yetişirse bugün Very Happy yetişmezse yarın Very Happy Koptum
    Yani yarın Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Haz. 20, 2010 11:17 pm

yarın bugün oldu zaten ama gerçek anlamda yarın diyorsan bilemeyeceğim Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Haz. 20, 2010 11:23 pm

ne dediğini anlamadım ama yb yazıyorum Very Happy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Ptsi Haz. 21, 2010 12:47 am

heeeeeeeeeey yb istiyoruummmmmmmm
    tanıtımına bayıldıımmmmmm Very Happy Very Happy Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Haz. 21, 2010 10:39 am

1.BÖLÜM

Kendimi minicik ve yalnız hissediyordum.İşte ağlıyordum.Lanet olsun!Ağlıyordum!..Kahretsin!Ben ağlamazdım...Ağlamamalıydım.Ama işte sokağın ortasında lanet olası bir bankta oturuyor ve kahretsin ki ağlıyordum.Neyse , en azından kimsenin umurunda değildi.Bu dünyada yapayalnızdım.Sadece arkadaşsız kalmamak için arkadaşımmış gibi davranan o ikiyüzlü , yalancı Molly vardı. Ve bu işte de arkamı kollamamıştı. İnsan en azından yanıma gelir ve ağlamamamı , o p*ç kurusunun buna değmeyeceğini söylerdi. Ama Molly sadece kendi çıkarlarını düşünürdü ve muhtemelen de futbol takımının kaptanına p*ç kurusu demek çıkarlarına ters düşerdi.
    Korkak...
    Gerçi beni de bu noktaya getiren cesaretimdi.Ve tabi ki de açık sözlülüğüm... En azından artık onun kendini beğenmiş , kalın kafalı ve popülariteyle beslenen koca bir bebek olduğunu anlamıştım.Bu yüzden ondan artık hoşlanmıyordum. Ona çıkma teklif ettiğimde o ve arkadaşları beni aşağılamış ve benimle dalga geçmişlerdi.
    Salaklar !
    Birdenbire omzumda bir el hissettim.
    "Julia ? " diye sordu bir erkek sesi
    Başımı kaldırdığımda safir mavisi gözlerle karşılaştım.
    "Julia ? Sen ağlıyor muydun ? " diye sordu ilgi ve endişeyle . Matt Daniels'ı ilgili görmek garipti. Kafamı salladım ve her zamanki alaycı tavrımla cevap verdim.
    "Hayır , ben bungee jumping yapıyordum.Bir ara sen de dene.Böylece kendine işime burnunu sokmak dışında yeni bir hobi edinmiş olursun." dedim.
    Ama bir kere gözlerimdeki hüznü görmüştü.O da hüzünlü bir şekilde gülümsedi.
    "Dean yüzünden mi ? " diye sordu. Sadece gitse olmaz mıydı ? Beni böyle güçsüz ve kıpkırmızı gözlerle görmesini istemiyordum.
    "Bravo Sherlock Holmes. Bunu anlaman zor oldu mu ? Tanrı aşkına , kulağı olan her insan bunu bilir !" diye bağırdım.
    "Tamam bu kadar asabi olma ! " dedi gülerek.
    "Affedersin Daniels." dedim. "Benim sadece sinirlerim bozuk.Lütfen beni rahat bırak.Hem bu aralar sinirliyim hem de benimle görülürsen bütün popülariten yerlere düşer."
    Kötü çocuk gülümsemesini takınarak "Sanki bir popülaritem varmış ya da buna ihtiyacım varmış gibi..." dedi.Birden o kadar da yalnız olmadığımı hissettim.
    "O zaman kötü şöhretine zarar verebilirim diyelim." dedim "Bu arada sen şu deri ceketi hiç üstünden çıkarıp yıkıyor musun ? Yoksa temizlensin diye duşa da onunla mı giriyorsun ? " diye sordum.
    "Hayır , çıkarmıyorum ve aslına bakarsan ben yıkanmam." diye cevap verdi.
    Benim ise tek söyleyebildiğim "Iyyk...İğrenç!" oldu. ve yüzümü buruşturdum.
    "Dalga geçtiğimi biliyorsun.Gel de sana nasıl koktuğumu göstereyim bebek." dedi göz kırparak. Her ne kadar gizemli ve tehlikeli falan da olsa onun ırz düşmanı sapık olmadığını biliyordum.Bunu beni güldürmek için yapmıştı.
    "Belki başka zaman." dedim gülerek.
    "Mesela ne zaman ? " diye sordu.
    "Bilirsin , her kuşun eti yenmez , Daniels..." dedim.
    "Ah , öyle mi ? Seni bekleyeceğim Juliet." dedi
    "Normalde Romeo'yu bekleyen Juliet değil miydi ? " diye sordum
    "Evet , ama benim Romeo'yu beklemek isteyecek gibi bir halim mi var ? Lanet olsun Julia , ben eşcinsele mi benziyorum ? " diye cevapladı.Aslında eşcinsellik ile uzaktan yakından alakası yoktu. Esprisine güldüm.
    "Gülmen ağlamandan daha iyi." dedi yine ciddileşerek.
    "Senin tipin gülmeme yeter zaten Daniels." dedim yine ona soyadıyla hitap ederek. Siyah saçlarını parmaklarının arasından geçirdi ve yine kötü çocuk gülümsemesini takındı.
    "Emin misin tatlım ? " diye fısıldadı.
    "Daha emin olamazdım." dedim kolundaki saate baktım. "Benim gitmem lazım saat geç oldu.Ama şunu unutma ki Matthew Daniels , lise acımasız bir yer."
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Haz. 21, 2010 10:45 am

çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık.ybybyb.... Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Ptsi Haz. 21, 2010 12:18 pm

bayıldım cnmm...ybbbbbbbbbbbbbbbb Kocaman Gulumseme

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 5:59 pm