Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Hayranlarımı tekmelemek istiyorum

pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Hayranlarımı tekmelemek istiyorum Empty Hayranlarımı tekmelemek istiyorum

Mesaj tarafından pff_xP Ptsi Mayıs 31, 2010 10:08 pm

Kuruçeşme Suada Club’ta önceki gece sahne alan Rafet El Roman, konserlerde en kızdığı şeyi açıkladı: “Bazen en önde duranlardan bağıranlar oluyor, selam verirken o kadar gürültü yapıyorlar ki, kendi sesimi bile duyamıyorum...” Ünlü popçu, gürültücü hayranları nedeniyle aklından kötü planlar geçtiğini de itiraf etti: “İşte öyle zamanlarda o kişileri tekmelemek istiyorum. Bunu aklımdan geçiriyorum” dedi. El Roman, arka taraftaki hayranlarına da takıldı: “Önde olmak istemezsiniz değil mi?”

tekmelemek istiyorum demiş yaa Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Hayranlarımı tekmelemek istiyorum Empty Geri: Hayranlarımı tekmelemek istiyorum

Mesaj tarafından RUH Salı Haz. 01, 2010 12:54 pm

onun konserinde hayır önde olmak istemem kimsede istemez zaten rock gruplarının konserine giderim gidersem manga nın konserine giderim ama bence yanlış bir düşüncesi var
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Hayranlarımı tekmelemek istiyorum Empty Geri: Hayranlarımı tekmelemek istiyorum

Mesaj tarafından pff_xP Salı Haz. 01, 2010 7:17 pm

yanii Very Happy sonuçta hayrabnlar onn Very Happy o utansn Koptum

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:52 pm