Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum'

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' Empty hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum'

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 10, 2010 1:58 pm

Hande Yener: ’’Eurovision'u kesinlikle istiyorum’’
    Geçtiğimiz günlerde yapılan son ’Eurovision’ yarışmasında Manga’nın da 2. olması, ünlü popçulara cesaret verdi. Hande Yener, Eurovision’a gitmek istediğini bir yıl önceden açıklama gereği duydu. Yener, ’Eurovision için herkes ben katılmam, yok uzak dururum, gibi sözlerle istemediğini belirtir, ben istiyorum’ dedi.

Kral TV'de yayınlanan, sanatçılar ile hayranlarının buluştuğu Cenk Alptekin'in hazırladığı "Kral Fanlar" isimli programda, bir hayranının Eurovision Şarkı Yarışmasına katılmak isteyip istemediğiyle ilgili sorusuna cevap veren Hande Yener:

"İşime aşığım, orada da çok büyük bi güç sarfedeceğimi belirttim birkaç kez. Evet, herkes ben istemiyorum, ben gitmem diye açıklama yapar, ben de istiyorum diye açıklama yaptım. Yapabilecek gücüm ve enerjim olduğuna inanıyorum, dikkat çekeceğine inanıyorum, çok iyi bir parça yakalayıp ona inanılmaz derecede hazırlanıp bütün Avrupa'yı şok edebileceğime inanıyorum, iyi müzik çıkacağına ve o gece orada insanları heyecanlandıracağıma söz veriyorum, bütün bunları yapacağıma inanıyorum. O yüzden bu yarışma için doğru kişi olduğumu ben de düşünüyorum ama tabi buna herkesin ve sistemin inanması lazım ki ben de bunla ilgili bi adım atayım."

açıklamasında bulundu.

Hande Yener, geçtiğimiz yıl sitemizin düzenlediği geleneksel anketten ilk sırada çıkan isim olmuştu.

1975 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’na Semiha Yankı ve şarkısı ’Seninle Bir Dakika’ ile ilk kez katılan Türkiye, 3 puanla sonuncu olmuştu. Bu dereceden sonra aralarında Ajda Pekkan, Nilüfer, Neco, Çetin Alp, MFÖ, Seyyal Taner, Ayşegül Aldinç, İzel, Arzu Ece, Sibel Tüzün, Candan Erçetin ve Kayahan gibi ünlü isimlerin bile hayal kırıklığı yaşamasına neden olmuştu. Türkiye’nin 2000’li yıllara kadar uzanan ’başarısızlık’ öyküsü, katılan sanatçıların uzun bir süre ’suskun’ kalmasına neden oldu. TRT’den davet alan sanatçılar bu ’korku’ ile yıllarca teklifleri geri çevirmek zorunda kaldılar
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' Empty Geri: hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum'

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Haz. 10, 2010 2:05 pm

İlgilenmiyorum ama giderse nasıl bir şarkıyla gidicek çok merak ediyorum hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' Icon_biggrin hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' Icon_razz

Sağol Göksuuuu hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' Icon_biggrin
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' Empty Geri: hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum'

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 10, 2010 2:08 pm

rica ederim onu bende merak ettim hangi şarkıyla gidicek hande yeneri sevmem
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Haz. 10, 2010 2:08 pm

Gider lady gaga çakması bi şov yapar Razz tam senin gibi ezüklere göre bir yer Razz
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 10, 2010 2:10 pm

bir kere eziklere göre bir yer değil manga gitti kendine güvenen gider oraya güvenmeyende böyle konuşur eziklere göre bir yer
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Haz. 10, 2010 2:11 pm

Manga gibi arada istinalar oluyo zaten Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Haz. 10, 2010 2:12 pm

Göksu yavaş hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' Icon_biggrin

Seliiim bir de yere yatar yuvarlanır hande yener 'eurovision u kesinlikle istiyorum' 158646
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 10, 2010 2:18 pm

neden ama mangaya hakaret olarak sayarım ben çünkü manga da gitti orya kimse manga ya hakaret edemez
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Perş. Haz. 10, 2010 2:21 pm

Eurovision çoğu kişice çok saçma bir yarışmadır ve gidenlerin çoğuda uyduruk şarkılarla gider.Bir sonraki yorumumu okusaydın ne yazdığımı görürdün.Hem öyle deseydim bile herkesin kendi düşüncesi istediğini der. Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 10, 2010 2:22 pm

tamam şimdi okudum düşünceni kendinede saklayabilirdin herkesin düşüncesi aynıdr demiyorum ben farkındaysan
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP Perş. Haz. 10, 2010 5:35 pm

yavaş olun lan Very Happy

beklesin beklesin gider o Koptum

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:52 pm