Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+23
RUH
Damla&Stark
Down_right
melek_kız
bells
katniss
damla
AliCézqi..<3
dilara
dilan
juvijuvi
sekerkiss07
grida
(_ALiCe_CuLLeN_)
hatice
**Gossde_Nur**
ebru
Phoenix
happy
handan
vampire-rose
Deadly
gecenin kızı
27 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 08, 2010 11:35 am

Anammmmmmmm nerdeyse ağlicam lannnnnn ah ece ahhh duygusala bağladın kızım beni ne yaptın lan bana Sad Eline sağlık kuzum süpper şahane muhteşem bir blm olmuş devamını at lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından Deadly Perş. Tem. 08, 2010 11:54 am

300-500 300-500 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 disko disko sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 38 546383 Çok sevindirik oldum:D Murat(L)Ece Yuppiiiii Very Happy
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 12:09 pm

oleeey cheers
    sonunda sevgili oldular Very Happy
    salak berkantta gitsin kendi gibi salak bir kıza olsun bitsiiiin Razz
    yb yb yb yby yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb Koptum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Tem. 08, 2010 12:11 pm

Aynen kıslar katılıyoreeee size lol! Lan benim hikayeme de bakın beeeeeeeeeeee Sad
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 12:37 pm

baktım pınar harika Very Happy
    irem44
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından irem44 Perş. Tem. 08, 2010 2:31 pm

Dans Et Dans Et Dans Et hikayeni bi günde okuyup müptelası oldum valla Dans Et ellerine sağlık canım ama merakta kaldım yeeni bölüm istiyorum Kocaman Gulumseme Kocaman Gulumseme
    ya bide bu murata çok üzülüyorum ayrıca ece de tam ergen psikolojisini yansıtıyor yani bu duyguları hissettiriyorun okuduğumda bu sebeble de tebrik ediyorum seni flower
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 08, 2010 2:41 pm

Teşekkür ederim cnm aramıza hoşgeldin Very Happy 93 sayfayı sıkılmadan okumak süper bişey tebrik ederim seni Razz Bu arada ergen psikolojisi konusunda haklısın aynı anda 2 erkekten de hoşlanabiliyosun ama tabiki denge önemli Very Happy Tekrar hoşgeldin lol!
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 2:47 pm

bence denge ağırlık murata kayacak şekilde dengelenmeli Koptum
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Perş. Tem. 08, 2010 4:19 pm

Yb istiyorum bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Sad
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 4:22 pm

bendeeee Very Happy
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Perş. Tem. 08, 2010 4:24 pm

Hepimiz istiyoruzzzzzz. Very Happy
    Tuğçe yb yazsana canım benim. Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 08, 2010 4:44 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Tamam kızlar yazmaya başlıyorum Razz
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 4:45 pm

oleeey cheers
    hadi bakalım bekliyoruz Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 08, 2010 5:13 pm

Murat benden zaman istemişti.Bende kabul ettim tabi.Beni yalnız bırakmasına asla dayanamazdım bu yüzden buna seve seve katlanırdım.
    Çıkmaya hazır değildi.Bende değildim.Berkant'tan yeni ayrılmıştım zaten.Adı aklıma gelince kaşlarımı çattım.Neden gösteriyi yaptıktan sonra ayrılmamıştı ki?Neden bu kadar acele etmişti?2 hafta daha sabredemez miydi?
    Ne olursa olsun bunun dans provalarımızı engellemesine izin vermeyeceğim.Eğer bir aksilik olursa bedenci bizi kesinlikle öldürür.Kadın zaten son zamanlarda stresli.Eğer bu güzel olamzsa okuldan atılabilir.Neden mi?Müdürle bu dans çalışması yüzünden kavga etti de ondan.Kısacası bunu berbat eden biri varsa ben olacağım.Yani hocanın gitmesine de neden olacak olan benim.Bu matemetik sorusu çözmekten daha sıkıcı.
    Derin bir nefes aldım ve spor salonuna geldim.Birkaç kız toplanmış birşeylşer konuşuyorlardı.Ben gelince sustular.
    Kendimi o anda çok dışlanmış gibi hissettim.Ne yapmalıyım?Gülümseyerek yanlarına gittim.
    "Merhaba kızlar."Kızlar şaşımıştı ama gülümsediler.
    "Merhaba."
    "Ne konuşuyorsunuz?"
    "Aslında senin ne kadar havalı bir pislik olduğundan bahsediyorduk."
    Aldığım cevap beni şok etmişti ama aynı zamanda da sinirlendirmişti.Bana cevap veren de Damla adında sarışın ufak tefek bir kızdı.Arkadaşlarından biri Damla'yı dürttü.Damla da omuz silkti.
    "Ne?Hepiniz neden korkuyorsunuz?Muratla takıldığı için gerçekleri söylemeyecek miyiz yani?"
    Sinirle kıza baktım.
    "Senin derdin ne?"
    "Benim bir derdim yok da senin var gibi.Okulun en yakışıklı çocuklarıyla çıkıp onları kullanıyorsun.Sanırım bir sürtüğe dönüşmek üzeresin.Sadece uyarmak istedim."
    Bu katlanabileceğim birşey değildi.Kızı hızla itledim ve sertçe duvara çarpmasını sağladım.Ona kaçacak yol bırakmadım.Öünü kesip konuşmaya başladım.
    "Benim hayatım hiçkimseyi ilglendirmez.Herkes senin ne mal olduğunu biliyor.Burakla neler yaptığını da.Ayağını denk al yoksa kötü olur."
    Arkamı döndüğümde herkesin toplandığını gördüm.Daha önce olmayan bir kalabalık vardı.Hepsine teker teker baktım.
    "Bundan sonra herkes haddini bilecek.Buraya dans etmeye geliyoruz.Dedikodu yapmaya değil ve ben eğer bu grubun başıysam herkes beni dinleyecek.Şimdi ısınmaya başlayın."
    Herkes dağılmaya başlamıştı.Damla'ya bir bakış attıktan sonra Berkant'ı gördüm.Bana bakıyordu.Ona baktığımda başını çevirdi.
    Yutkundum ve düşünmemeye çalıştım.Zaten herşey zordu.
    Dans çalışmasında zorlanmamıştım.Berkant'ta benim kadar çabalıyordu.Her ne kadar bana dokunmak istemese de dokunmak zoundaydı ama şunu söyleyebilirim.İyi gidiyoruz.

Çıkışta grup bahçede toplanmıştı.Hızla onların yanına gittim.
    "Millet bugün sizinle gelmiyorum."Koray bir adım öne çıktı.
    "Neden?"
    "Murat'la biraz vakit geçireceğiz."Koray kaşlarını kaldırmıştı.Grup sözcüsü mü olmuştu?
    "Onunla yeniden mi çıkmaya başladınız?"
    "Hayır.Sadece bana ihtiyacı var."Hiçbir şey söylemedi ve başka bir tarafa daha bakmaya başladı.Bende baktığı yöne baktım.Murat bize doğru yaklaşıyordu.
    Tam benim yanımda durdu ve Koray'a gülümsedi.
    "Ece'yle dostça zaman geçireceğiz.Onu sağsalim evine bırakacağım."
    "Bunu yapsan iyi olur."Koray'a dik dik baktım.Murat çok arkadaşça konuşuyordu ama Koray neden öyle değildi?
    "Söz veriyorum."dedi Murat."Seninle de artık barış yapalım.Ne dersin?"
    Murat'ın söylediği son sözlerle herkes bir anda sustu.Koray gruba baktı.Hiçkimse hareket etmiyordu.Bende umutla Koray'a baktım.Gözlerimiz bir an buluştu.Ne istediğimi biliyordu.Hadi Koray.Uzatmöa artık.
    "Tamam.Ama şunu bil.Herhangi birşey olursa-"
    "Olmayacak."Tokalaştıklarında havalara uçmak üzereydim.Bu mükemmeldi.Lise hayatım boyunca beklediğim şeydi.İkisini de çok seviyordum.
    Gruptan gülümseyerek ayrıldık ve Murat'la bir kafeye gittik.Ben aç olmadığım için kola söyledim.Murat'ta kendisine kola aldı.
    Ne konuşacağımız hakkında hiçbir fikrim yoktu.Ama konuşmasak da fark etmezdi.Birlikteydik.İki grup samimi olmasa da resmi olarak barışmıştı.Sırıtmaktan kendimi alamıyordum.
    "Murat bugün yaptığın şey mükemmeldi."
    "Hep böyle olması gerekiyordu ama Koray beni çabuk affetmeyecek."
    "Merka etme affedecek."
    Bu sırada kolalarımzı geldi.Kolamdan bir yudum aldım.Soğuk soğuk çok iyi gelmişti.Sanırım hayatım bir nebze olsun düzene giriyordu.
    "Ece?Bu sen misin?"
    Sese doğru döndüğümde yanıldığımı gördüm.Çünkü daha önce hayatımı mahveden ve yine mahvedebilme ihtimali olan adam tam karşımdaydı.Yutkundum.
    "Soner."
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 08, 2010 5:17 pm

Evet arkadaşlar bölümü en heyecanlı yerinde bıraktığımın farkındayım ama bu iş böyle eğlenceli oluyo Masum Bakalım Soner kim?Ece'yle ne işi olacak?Daha önce ne yapıp Ece'nin hayatını mahvetti?
    Tüm bu sorukların cevabı yb de Very Happy
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 08, 2010 5:18 pm

ayy heryerden biri çıkıyor yaa Very Happy
    soner gelme çocuğum git git Very Happy
    yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb Razz
    eylm
    eylm
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından eylm Perş. Tem. 08, 2010 5:39 pm

soner ne ayak yaa Smile
    irem44
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından irem44 Perş. Tem. 08, 2010 6:49 pm

vay be ufacık kız ama aşk hayatı kocaman Koptum
    yani çok şaşırıyorum affraid
    ve yeni bölümü 4444...444 gözle bekliyorum canım bu arada adını öğrenebilir miyim ben irem Masum
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Tem. 08, 2010 8:09 pm

vay be eceye bir ortak daha cıktı
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Tem. 08, 2010 9:55 pm

bu soner de neyin nesi yaa.ybybyb... Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Tem. 08, 2010 9:56 pm

Yeni bölüm
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Tem. 08, 2010 10:52 pm

irem44 demiş ki:vay be ufacık kız ama aşk hayatı kocaman Koptum
    yani çok şaşırıyorum affraid
    ve yeni bölümü 4444...444 gözle bekliyorum canım bu arada adını öğrenebilir miyim ben irem Masum
    Bende Tuğçe tanıştığıma memnun oldum Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Tem. 09, 2010 12:48 am

soner ????????tatlım ece ve murat ???????vay be kız coşmuşsun.gecenin 2 sinde beni şaşkınlığa uğrattın Very Happy yb bekliyorum.eğer yorum abuk subuksa kusura bakma kafam dumanlı.beynim uyku modunda çünkü
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 09, 2010 2:10 pm

Soner de beni gördüğüne şaşırmıştı.Uzun zamandır görüşmemiştik tabi.Şaşkınlıktan ağzım açık kalmıştı ama o kendini çabuk toparladı ve her zaman yaptığı gibi gülümsedi.
    "Eski dostunu bu kadar soğuk karşılayacağını beklemiyordum.Bana sarılmayacak mısın?"
    Hızla masadan kalktım ve ona sarıldım.Bana öyle bir sıkı sarıldı ki Murat'ın yüzünü görmeme gerek yoktu.Sinirlendiğinden emindim.Ondan ayrıldım ve Muratla tanıştırdım.Murat biraz soğuk davrandı.Daha sonra Soner'i masaya davet ettim ve onu incelemeye başladım.
    Pekala.İlkokuldakinden kesinlikle 100 kat daha yakışıklıydı.Yüzününü çocuksu yuvarlaklığı gitmiş ona daha erkeksi bir hava katmıştı.Kısa kollu gömlek giydiği için kaslarını görebiliyordum.Saçları koyu siyahtı ve ışıkta çok güzel parlıyordu.Güzel yüzü her zamanki giib gülüyordu ve elmacık kemikleri daha da belirginleşiyordu.Gamzesiyse ona şirin bir hava katıyordu.
    Gözleriniyse en sona saklamıştım.Mükemmel mavilikteki gözlerini.Bana hep denizi hatırlatırdı.O zamanlar bayılırdım gözlerine.
    "Erkek arkadaşın mı?"Soner merakla Murat'a bakıyordu.
    Bunu nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.Yani neydik ki biz?Hiçbir tanıma uymuyorduk.
    "Arkadaşız."demeyi tercih ettim yinede.
    "Anladım."Bana bilmiş bilniş sırıttı.Sanki geçmiş hiç yaşanmamış gibi.
    "Soner!Aman tanrım!Burada ne işin var?"
    Pınar'ın sesiyle yerimden sıçradım.Dur bir dakika!Pınarla Soner nereden tanışıyor ki?
    Ben merakla Pınar'a bakarken o içtenlikle Soner'e sarıldı ve hiç sormadan masamıza oturdu.Soner'e sorular sormaya başladı.
    "Neden geldiğinde aramadın?"
    "Daha iki gün oldu."
    "Seni her an öldürebilirim.Dikkatli ol."Pınar bunları söylerken gülümsüyordu.
    "Çok korktum ya.Lütfen bana zarar verme."Ve sonra ikisi de kahkahalarla güldü.Kendimi tutamayarak sordum.
    "Siz nereden tanışıyorsunuz?"Pınar Soner'e şakadan bir yumruk attı ve "Başla." dedi.
    Soner de omuz silkip konuşmaya başladı.
    "Ben ilk kez Pınar'ı bir kafede görmüştüm.Tek başına oturuyordu.Tabiki dikkatimi çekti.Bu kadar güzel bir kızı tavlamalıyım diye düşündüm.Yanına gittim ve sohbet etmeye başladık.Sevgilisi olmadığını da öğrendim ve sohbeti daha da koyulaştırdım.Daha sonra telefon numarasını istedim.Pınar niyetimi anlamıştı ve bana tokat atıp gitti."Soner Pınar'a bakıp gülümsedi.Pınar'da kıvırcık saçlarını eliyle arkaya savurdu.
    "Daha sonra yine aynı yere geldi.Ben de oradaydım.Pişman olmuş tokat attığı için.Ama böyle birşey istemediğini sadece arkadaş olabileceğimizi söyledi.Bende kabul ettim ama hala onu tavlamaya çalışıyordum.Sonra baktım biz gerçekten arkadaşız.Onu tavlamaktan vageçtim."
    Murat Soner'in anlattıklarına sinirlenmiş gibiydi.Yani sonuçta Pınar onun en yakın arkadaşı.Ama ben birşeyi daha merak etmiştim.
    "Bu ne zaman oldu?"
    "Geçen sene."diye cevap verdi Pınar.Buna da çok şaşırmıştım işte.
    "Yani sen geçen sene burada mıydın?"Soner'e merakla bakıp cevabını bekledim.
    "Evet ama karşılaşmadık."
    "Peki siz nasıl tanıştınız?"Murat bana bakarak sormuştu soruyu.Bende boğazımı temizledim ve konuşmaya başladım.
    "Aslında biz-"
    "Sen yorulma Ececiğim ben anlatırım."Soner konuşmamı bölmüştü ama bir dakika.Ececiğim mi?
    "Biz Eceyle ilköğretimde aynı sınıftaydık.8.sınıfa kadar arkadaştık.Sonra ben ona ilgi duymaya başladım.Yani Ece farklıydı.Derslerinde başarılıydı ama asla inek olmadı.Okuldan kaçacağımız zamanda bizimle geliyordu.Aynı anda iki işi birden yapabilmesi dikkatimi çekmişti.Ona biraz iltifat ettim ve çıkmaya başladık.O her zaman gözlerimin ne kadar güzel olduğundan bahsederdi.O zaman da güzeldi.Şimdi de güzel.Ama itiraf ediyorum.Şimdi daha seksisin."
    Bir anda ah diye inledi.Pınar ona sert sert bakmaya başlamıştı.Soner hemen Pınar'a döndü.
    "Hadi ama kızma bebbeğim.Senden başkasına da iltifat edeceğim heralde.Hele bu Eceyse."Pınar bir iç çekti.Ben de gizliden gizliye Murat'a baktım.Gözlerini kısmış Murat'a bakıyordu.Pınar da Murat'a baktı ve konuşmaya başladı.
    "Peki siz tekrar birlikte misiniz?"
    Masa sessizliğe gömülmüştü.Soner de dikkatle bize bakıyordu.Bende Murat'a baktım.Cevap vermesi gereken oydu.Yutkundu ve konuşmaya başladı.
    "Ortada bir gerçek var.Biz Eceyle asla kopamayız.Bizim daha köklü-bunu Soner'e bakarak söylemişti-geçmişimiz var.Çok şey yaşadık.Ama-"
    "Uff Murat.Sadede gel."Pınar sıkılmış gibi görünüyordu.Neden bu kadar acele ediyordu ki.
    "Şimdilik arkadaşız.Birbirimize zaman verdik çünkü buna ihtiyacımız var.Ama bu onun başkasıyla çıkmasına izin vereceğim anlamına gelmiyor."Murat Soner'i uyarır gibi konuşuyordu ama Soner'in umrunda değildi.Soner bu laflarının kendisine söylendiğini fark etti ve rahat bir tavırla omuz silkti.
    "Bence bırak da buna o karar versin."Murat gözlerini kıstı ve araya Pınar girdi.
    "Pekala.Kararsızsanız ben fikrimi söyleyeceğim.Bence siz birlikte olmayın."
    Pınar'ın sözleri Murat'ı şaşkına çevirmişti ama ben o kadar çok şaşırdığımı söyleyemem.
    "Neden?" dedi Murat inanamayarak.
    "Birbirinize zarar veriyorsunuz.Daha önce denediniz.Çok mu mutluydunuz?Hayır.Kim bitirip tekrar başladığında mutlu oluyor ki?Ama şunu bilin.Eğer başlarsanız size engel olacağım.Sizin iyiliğiniz için."
    Masada tekrar bir sessizlik oldu.Murat bunu beklemiyordu tabi.Ben de hiçbir şey söylemedim.Pınar ayağa kalktı ve Soner'in soru soran gözlerine cevap verdi.
    "Ben eve gidiyorum.Sen de gelsene?Burası çok gergin."Soner rahat bir tavırla gülümsedi.
    "Tabi.Bana uyar."
    İkisi birlikte dışarı çıkarken merakla Murat'a baktım.Bana bakmıyordu.
    Ne hissettiğini anlamaya çalışıyordum ama anlayamadım.Harika.Soner umarım hayatımı bir kez daha mahvetmez.Eğer denemeye kalkışırsa onu durdurmak zorunda kalacağım.
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 2:36 pm

çok güzel olmuş ellerine sağlık

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 7:05 pm