Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+23
RUH
Damla&Stark
Down_right
melek_kız
bells
katniss
damla
AliCézqi..<3
dilara
dilan
juvijuvi
sekerkiss07
grida
(_ALiCe_CuLLeN_)
hatice
**Gossde_Nur**
ebru
Phoenix
happy
handan
vampire-rose
Deadly
gecenin kızı
27 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından katniss Cuma Tem. 09, 2010 3:25 pm

çok tgüzel olmuş tatlım ellerine sağlık Very Happy YBYBYBYBYBYBYB Very Happy lol! lol! lol!
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 3:38 pm

Yeni Bölüm
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Tem. 09, 2010 3:42 pm

yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb Razz
    nesrin321
    nesrin321
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından nesrin321 Cuma Tem. 09, 2010 4:07 pm

hikayeyi okumaya bugün başladım ve bitirdim Very Happy çok güsel yazıyosun tebrikler cheers
    en kısa zamanda yb isterim
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 09, 2010 4:14 pm

Aramıza hoşgeldin beğenmene sevindim Very Happy Madem istiyorsunuz yb yazmaya başlıyorum Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 09, 2010 4:57 pm

-Pınar'ın Anlatımı-
    Kapıyı açtım ve Soner'i içeri davet ettim.Evde kimsenin olmadığını bildiğim için rahattım.Zaten şu an Soner'in evde olma sebebi de buydu.
    Soner'in zengin olmadığını biliyordum.Sıradan bir ailenin çocuğuydu.Bu yüzden ona bu ev saray gibi gelmişti.Dikkatle evi inceliyordu.Daha sonra ıslık öttürdü.
    "Bebeğim seni tavlamadığım için pişman oldum şimdi."
    "Tekrar denersin."dedim.O sadece gülümsemekle yetindi.Ne kadar ciddi olduğumun farkında değildi.
    "Sen otur lütfen.Ben üstümü değiştireceğim."dedim.Hemen gözleri parladı.
    "Yardım edebilirim istersen."Bir kahkaha attım.Şu anda ne kadar şirin olduğunun farkında değildi.
    Yukarı çıktım ve üstümdekileri çıkardım.Dolaba şöyle bir göz gezdirdim.Beyaz ip askılı t-şörtle kısa kot şotumu giydim.Bunları bilerek tercih etmiştim.Bana yardımcı olacaklardı.Aşağıya indim ve o beni görmeden mutfağa indim.İki bira aldım ve salona gittim.
    Soner salondaki büyük kanepeye yayılmıştı.Televizyonu da açmıştı.Bir müzik kanalında durmuş e kendini müziğe kaptırmıştı.Ayağımla ayağına vurdum.
    "Kay."
    Gülümsedi ve biraz toplandı.Birayı uzattığımda gözleri büyüdü.
    "Vay canına.Bira içtiğini bilmiyordum."Konuştuktan hemen sonra birayı dikti.
    "Beni ne sandın sen.Ana kuzusu mu?"Bende biramdan kibarca bir yudum aldım.Soğuk soğuk iyi gelmişti.
    "Haklısın.Sen asla ana kuzusu olmadın."Bana gülümsedi ve ne giydiğimi gördü.Sonunda dikkat ettiğine sevinmiştim.
    Gözlerini bacaklarımdan alamıyordu.Gülümsedim.Hiçbir erkek böyle bir şeye karşı koyamazdı.Bira,müzik,güzel bir kız.Daha ne olsun?Planım tıkır tıkır işliyordu.
    Daha sonra gözlerime bakıp gülümsedi.
    "Çok sksi olmuşsun."
    "Ece'den de mi seksiyim?"
    "Bin kat daha seksi."
    Gülümsedim.Bu hoşuma gitmişti.Bir süre hiçbir şey söylemedim ve ikimizde biralarımızı içmeye devm ettik.
    "Sana masaj yapmamı ister misin?"Soner şaşırmış gibi görünüyordu.Ama hayır diyemezdi değil mi?
    "Tamam."
    Koltuğun arkasına geçtim ve ona masaj yapmaya başladım.Omzunun sağ tarafına dokunduğumda sızlandı.Bende oraya biraz daha yaklaştım.Konuşmaya başladı.
    "Senin sevgilin var mı?"Bu soruya dürüst olmaya karar verdim.
    "Evet ama artık farklı hissediyorum."
    "Nasıl yani?"
    "Farklı işte.Eskisi gibi değil."
    "Ne değişti?"Bunu sormasını bekliyordum.
    "Seni gördüm."Bir anda bana baktı.
    "Ne istiyorsun Pınar?"Gülümsedim ve doğal davranmaya çalıştım.Yanına oturdum ve biramdan bir yudum aldım.
    "Birşey istiyormuş gibi mi davranıyorum?"
    "Senin taktiklerini bilirim.Şimdi söyle."Gözlerinini içine baktım.Anlamıştı.İkinci safaya geçmeye karar verdim.
    "Evet.Senden birşey istiyorum.Murat ve Ece'yi biliyorsun.Onların tekrar birlikte olmasını istemiyorum."
    "Neden?"
    "Bu seni ilgilendirmez."
    "Ben ne yapabilirim ki?"
    "Ece'yle sen-"
    "Hayır."
    Bir anda ayağa kalkmıştı ve sinirle bana bakıyordu.Nazikçe yanına gittim ve birasını eline verdim.
    "Neden?"Birasından bir yudum aldı ve bana baktı.
    "Daha önce Ece'nin hayatını mahvettim.Bir daha yapmayacağım."Ona biraz daha yaklaştım.Gözlerinin içine bakmaya başladım.
    "İyi düşün.Bunu benim için yapmanı isityorum.Benim için."
    "Hayır."Direnci kırılmak üzereydi.Bende üstüne gittim.Dudaklarımı onunkilerle birleştirdim.Bu sadece 5 saniye sürmüştü ama onu nefes nefese bırakmayı başarmıştı.Daha tahrik edici bir ses tonuyla konuştum.
    "Çok birşey istemiyorum.Lütfen.Benim için."
    Kısa bir sessizlik oldu.Elimi yüzünde gezdirdim ve saçlarını okşadım.Ona zaman tanıyordum ama sabırlı değildim.En sonunda kulağına doğru fısıldadım.
    "Söyle."
    Geriye çekildim ve cevabını bekledim.Karar vermişti.Gülümsedim.Başarmama az kalmıştı.
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 09, 2010 5:01 pm

DUYURU!!!
    Arkadaşlar bugünden itibaren 2 hafta boyunca yeni bölüm gelmeyecek.Ailemin kararıyla tatile çıkıyoruz ve gideceğimiz yerde internet yok.Bunu sezon finali olarak da düşünebilirsiniz.Ama merak etmeyin 2 hafta sonra bomba gibi bölümlerle karşınızda olacağım Very Happy
    Sizi çok özleyeceğim.Biliyorum Soner'in kararını merak ediyorsunuz ama biraz sabretmeniz gerekecek. Razz
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından katniss Cuma Tem. 09, 2010 5:35 pm

of yaaaaaaa kocaman 2 haftaaa Sad
    soner bence evet diycek Very Happy
    yb yi sabırsızlıkla bekliycem Very Happy
    iyi tatiller canım Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 09, 2010 5:36 pm

Saol tatlım Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 5:37 pm

Çok güzel olmuş
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Tem. 09, 2010 5:40 pm

çok güzel olmuş yaa Very Happy
    o pınarın ........... Razz
    töbe töbe yaaa Koptum
    nesrin321
    nesrin321
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından nesrin321 Cuma Tem. 09, 2010 6:17 pm

ne 2 hafta mı Shocked nasıl dayanıcam yaaaa Sad Sad
    pınarı doğramak istiyorum Twisted Evil Twisted Evil
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 6:27 pm

Lannnn söylediğiniz laflar bana da dokunuyo Koptum Sonuçta kızla adaşız şunun şurasında Very Happy Neyse ama bende uyuz oldum biran düzeldi sandım meğer şeytanlığa devammış Twisted Evil 2 hafta çabuk geçse bari inş. sen gelene kadar ybsüzlükten ölmeyiz Koptum Sana ii tatiller güzelimmm benim yerime de eğlen olur mu ? Öpüyorum seni see you later Wink
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Cuma Tem. 09, 2010 7:07 pm

ayyyyyy murattt kız eldenn giidiooooo
    Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Tem. 09, 2010 7:25 pm

Murattttt elini çabuk tut bidenem yoksa kız gitti gidicek şeytan pınarın yüzünden Koptum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Tem. 09, 2010 7:45 pm

sekerkiss07 demiş ki:Lannnn söylediğiniz laflar bana da dokunuyo Koptum Sonuçta kızla adaşız şunun şurasında Very Happy Neyse ama bende uyuz oldum biran düzeldi sandım meğer şeytanlığa devammış Twisted Evil 2 hafta çabuk geçse bari inş. sen gelene kadar ybsüzlükten ölmeyiz Koptum Sana ii tatiller güzelimmm benim yerime de eğlen olur mu ? Öpüyorum seni see you later Wink
    Çok teşekkür ederim tatlım Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Tem. 10, 2010 11:35 am

süper olmuş cnm.ellerine sağlık.soner bence de evet diyecek Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice C.tesi Tem. 10, 2010 1:41 pm

çok güzel olmuş kaç zaman dır giremiyordum. ellerine sağlk....
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Paz Tem. 11, 2010 12:02 am

Canım okuyamadım bu aralar kusura bakma süper yb merakla beklicem..Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Tem. 12, 2010 10:32 pm

Ybbb! sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 39 Lol
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Tem. 13, 2010 12:23 pm

Not:
    Arkadaslar su anda yazdigim klavyede noktali harflerin bazilari yok o yuzden bu sekilde idare etmek zorundayiz :)UMarim anlarsiniz.
    -Ecenin Anlatimi-
    Murat hala yuzume bakmiyordu.Pinarin bize engel olmasina sasirdigini biliyordum ama cok uzatmisti.Belki de bu Sonerle ilgiliydi ama artik konusmasi gerekiyordu.
    -Ne dusunuyorsun?
    -Hic.
    Ic cektim ve ayaga kalktim.
    -Ben eve gidiyorum.
    Hic kipirdamadi.
    -Yarin gorusuruz.
    Sinirle eve gittim.Soner daha geldigi ilk gun ortaligi karistirmisti.Pinarin tavirlari da hic yardimci olmuyordu.Ama Muratla bu kadar yakinlastiktan sonra ve duygularimdan bu kadar eminken kimsenin bize zarar vermesine izin vermeyecegim.
    Bunlari dusunurken telefonum caldi.Soner ariyordu.
    -Ne var?
    -Seninle konusmaliyim.
    -Ne konusacagiz?
    -Gelince anlatirim.Sen neredesin?
    -Evdeyim.
    -Tamam evini biliyorum.Beni bekle.Iki dakikaya oradayim.
    Telefonu kapattim ve sakinlesmeye calistim.Ne soyleyeceginden emin degildim ama herneyse hazirlikli olmaliydim.Koltuga oturdum ve beklemeye basladim.
    Sadece 5 dakika sonra zil caldi,Gelen Sonerdi tabiki.Onu iceri davet ettim.
    Yuzu cok ciddi gorunuyordu.Sabirla konusmasini bekledim.En sonunda konustu.
    -Pinar sanirim seni cok sevmiyor.
    -Oyle.dedim ve omuz silktim.
    -Daha once aranizda...birseyler yasadi mi?
    Sorusu beni sasirtmisti.
    -Ne gibi?
    -Yani intikam olaylari falan.
    -Ne soylemeye calisiyorsun Soner?
    Soner derin bir ic cekti ve mavi gozlerini bana cevirdi.
    -Bak bebegim gecmiste yaptigim hatalari biliyorum.Bunlar icin defalarca ozur diledim ama konumuz bu degil.Sadece tum bu olanlara ragmen bana inanmani istiyorum.
    -Once anlat.
    -Biliyorsun kafeden cikinca Piarin evine gittim.Bei cok hos karsiladi.Bira ictik falan ama sonra bana farkli yaklasmaya basladi.Yani...tahrik edici anliyor musun?
    -Dur bir dakika.Tahrik edici mi?Ama onun bir sevgilisi var.
    -Bunu cok onemsedigini sanmiyorum.
    -Aman tanrim!Sonra ne oldu?
    -Bunun altinda birsey oldugunu anladim.Yani normalde Pinar bana dostca yaklasirdi.Kadinlara karsi zaafim oldugunu biliyor bunu kullandi.
    Gozlerimi devirdim.Zaaf ha?
    -Eee sonra?
    -Sonrasi bebegim bana bir nlasma teklif etti.Seni tekrar kendime asik edip Murattan ayrilmani saglayacaktim.
    Dehsete dusmus gozlermi gorunce sustu.
    Pinar bunu nasil yapardi?Niye?O Aliyle mutlu degil miydi?Murati unuttugunu saniyordum.Ama daha onemli bir soru vardi aklimda.
    -Yani sen...sen ne dedin?
    -Kabul etmedim.Gecmiste yasanilanlarin tekrar yasanmasini istemedim.
    Saskinligimdan sustum ama icimi nefret sarmisti.Dislerimi siktim.
    -Peki bana neden bunlari anlatiyorsun?
    -Ona karsi dikkatli o diye.Pinari tanirim.Aklina koydugunu yapar.
    -Sana inanmami mi istiyorsun yani?
    Hala kucuk bir suphe vardi aklimda.Ya bu da bir oyunsa?
    -Yemin ederim dogruyu soyluyorum.
    -Kabul etseydin Pinar sana cok sey verebilirdi.
    -Sana soyledim.Gecmisim zaten b*k gibi.Sana karsi cok buyuk hatalar yaptim.Simdi onlari telafi ediyorum.
    Dusunmeye calistim.Gecmis...
    Bir anda ilkogretime geri dondum.Sonerin bana nasil cikma teklifi ettigini hatirladim.O gun neredeyse havalara ucmustum.Soner ilkti ve o zamanlar sn olmasini istiyordum.Benimkisi cocukluk askiydi ama o askta yasamitim ilk ve en buyuk acimi.Belki simdi yasadiklarima gore cok buyuk birsey sayilmazdi ama o zamanlar darmadagin olmama yetmisti.
    Soner beni birakip en yakin arkaasimla cikmaya baslamisti.En yakin arkadasimin daha cikmadan onun hayrani oldugunu biliordum.Aslinda bakarsaniz bende hayraniydim ama o beni secmisti ve mutluyduk.Daha sonra en yakin arkadasimin hareketlerinden etkilendigini soyledi bana Soner.Arkadasimla da konustum.Seviyorum iste demisti.Engel olamiyorum.Lutfen aradan cekil demisti.
    Istenmedigimi anladigimda yollarndan cekilmistim ve kendimi birakmistim.Artik hic konusmuyordum.Ikisini de cok seviyordum ama kendimi ihanete ugramis gibi hissediyordum.Arkadasim cok mutluydu ama Soner daha faza dayanamadi.Onu birakti ve tekrar bana dondu.Tabiki kabul etmedim.O kadar onursuz degildim.
    Gozumden bir damla yas akti ve bugune dondum.
    -Ne oldu?diye sordu Soner.
    -Gecmisi hatiradim dedim.Sonerin bende bu kadar yara actiginin farkinda degildim.
    -Hala benim yuzumden aci cekiyorsun.
    Gozyasimi sildim ve toparlandim.
    -Pinara teslim olmamakta cok direndiginden eminim.
    -Seni bu halde gormekten daha zor olmadi.
    Elini sikica tuttum.Gecmis gecmiste kalmaliydi.Uzulmesini istemiyordum.Yaptigi seyi affetmistim.Sadece unutmamistim.
    -Tesekkur ederim.
    Bir sure hic konusmadi.
    -Sezen Aksu ne kadar da dogru soylemis;Masum degiliz hicbirimiz.
    Ayaga kalkti.Gitme zamani gelmisti.
    -Biraz daha kal.Konusalim dedim caresizce.Nedense gitmesini istemiyordum.
    -Gitsem daha iyi olur.Seni daha fazla uzmek istemiyorum bebegim.
    Bebegim...Bana bunu soylediginde eskiden havalara ucardim.
    -Uzulmuyorum dedim.
    Beni alnimdan optu ve sikica sarildi.Sanki beni bir daha hic gormeyecekmis gibi.
    -Kendine iyi bak.
    Daha sona arkasini dondu ve kapiya ilerledi.Onu gecidiktan sonra kapiyi kapattim ve bos gozlerle dikildim.Pinar...Icimden bir nefret dalgasi yukseldi.Bunu odeyecek dedim kendi kendime.
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 12:31 pm

Çok güzel olmuş ellerine sağlık
    nesrin321
    nesrin321
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından nesrin321 Salı Tem. 13, 2010 12:34 pm

vayyy bee soner adamımsın lol!
    çok güzel olmuş ellerine sağlık Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Tem. 13, 2010 12:35 pm

tesekkur ederim Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Tem. 13, 2010 12:50 pm

süper olmuş cnm.internet bulmuş olmana çok sevindim.yb gelir mi yine. Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 6:21 pm