Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+23
RUH
Damla&Stark
Down_right
melek_kız
bells
katniss
damla
AliCézqi..<3
dilara
dilan
juvijuvi
sekerkiss07
grida
(_ALiCe_CuLLeN_)
hatice
**Gossde_Nur**
ebru
Phoenix
happy
handan
vampire-rose
Deadly
gecenin kızı
27 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 20 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Haz. 09, 2010 10:54 pm

Ben anlıyorum kendimde öle yazdığım için..Very Happy Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 20 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 10, 2010 5:39 am

çok güzel olmuş cnm.yine en heyecanlı yerinde bırakmışsın.. Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 8:20 am

Yok ya kıza da yazık bak ne sorunlar yaşıyo murat pisliğinin yüzünden hem berkantla olan ilişkisinde mecbur bırakıldı kendi isteğiyle olmadı ki bence kız kurtulucak zaten bacağından yaralandı ama yine de ölmesin bebeğim ölmesin Sad
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Perş. Haz. 10, 2010 12:15 pm

çok güzel olmuş en heyecanlı yerinde bırakmışsın lütfen en kısa zamanda yaz ve yolla
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Haz. 10, 2010 1:10 pm

Yerde oturmuş yaralı bacağımı tutarken ağzım açık bir şekilde Murat'a bakıyordum.Berkant yanımdaydı.Birşeyler söylüyordu ama anlamıyordum.Sanırım küfür ediyordu.
    Murat bıçağa baktı.Kana.Bu yaptığına inanamıyor gibiydi.Ellerine baktı.Kanımın bulaştığı ellerine.
    Bıçağı hemen cebine soktu ve bir mendil çıkardı.Ellerini silmeye başladı.Anlamıyordum.Kanım onun elini mi kirletti yani?Berkant hızla Murat'a döndü.
    "Sen öyle pislik bir adamsın ki!Nasıl vurdun ona?Seni öldüreceğim."Murat'a ser bir yumruk attı.Murat geriye doğru sendeledi.Karşılık vermesini bekledim ama vermedi.Bir an bana baktı ve sonra kaçtı.
    Bu sırada kendime bakmaya başladım.Eteğim ve çorabım yırtılmıştı.Bacağım acıyordu ve çok kanıyordu.Ellerim kana bulanmıştı.Berkant yanıma geldi.
    "Yürüyebilir misin?"
    "Bilmiyorum.Beni kaldır.Deneyeceğim."Berkant beni yavaşça kaldırmasına rağmen canım çok yanmıştı.Çığlık atmamak için dişlerimi sıkmak zorunda kaldım.Karşıdaki kaldırıma kadar yürüdük.
    Berkant taksi çağırdı ki aslında o ambulans çağırmak istiyordu.Onu ikna etmiştim.O kadar da kötü durumda değildim ki.Sadece bacağım feci halde acıyordu.Bebebk gibi davranmaya gerek yoktu.
    Hastaneye gittiğimizde bana dikiş atıldı.Berkant'a da pansuman.
    Eğer bıçak daha fazla derine giseydi damarımı parçalayacakmış.Yani bu yüzden bu kadar çok kanamış.Damara yakın olduğu için.
    Dikiş atılırken hiçbir şey hissetmemiştim.Sadece çekilmeler vardı.Doktor sürekli konuştuğu için dikkatim dağılıyordu.Gözlerimi koluna sabitlemiştim.Ne yaptığını görmeye niyetim yoktu.Yoksa kusabilirdim.
    İşim bittiğinde hemşire bana gülümsedi.
    "Sana yazdığımız ilaçları kullan.Acını biraz azaltır.Sana rapor da yazacağım.Kendini zorlama.Ayrıca biraz topallayacasın."Harika.Daha ne olabilir ki?
    "Kıyafelerim nerede?"Sağa sola baktım ama göremedim.Bu odada olduğuna yemin edebilirdim.
    "Kıyafetlerin parçalanmıştı.Seninle gelen çocuk kıyafet almaya gitti.Hey.Ttalı çocuk.Bu şansı iyi değerlendir."Ağzım açık kalmasına rağmen konuşmayı denedim.
    "Teşekkür ederim."
    "Rica ederim."Beş dakika sonra hemşire Berkant'ın bana aldığı kıyafetleri getirdi.Düz bir kot pantolon ve üstünde kız resminini olduğu bir t-şört.T-şörtte rock forever yazıyordu.Tam benim tarzım.
    Üstümü giyindiğimde dışarı topallayark çıktım.Berkant'a gülümsedim.
    "Kıyafetler için teşekkür ederim."
    "Önemli değil.Sana çok yakıştılar.Canın acıdı mı?"
    "Hayır."
    "İyi görünüyorsun."
    "Öyleyim.Hadi gidelim."Koluma girdi ve yürümeme yardım etti.Ayağıma basamıyordum.Umarım bu geçerdi.Hemşire bir hafta sürebileceğini söylemişti.Nasıl bir yalan bulabilirim ki?
    Ben yalan düşünmeye çalışırken hastanenin yakınlarındaki parka oturduk.Berkant yakındaki eczaneden ilaçlarımı aldı.İlaçlar biraz daha iyi gelmişti.
    Ama tek bir sorun vardı.Aklıma yalan gelmiyordu ve Berkant herşeyi açıklama taraftarıydı.
    "Neden söylemiyoruz ki?Herşey ortaya çıksın.Onun nasıl bir pislik olduğu anlaşılsın."
    "Olmaz.Anlamıyorsun.Ailemi kandırdım beniHem de defalarce.Eğer ortaya çıkarsa bana çok kızarlar.Kızmalarını geçtim güvenlerini kaybederim.Hem babam çok üzülür.Bunu onlara yapamam."
    "Böyle olursa Murat elini kolunu sallayarak gezecek.Ya yine aynı şeyi yapmaya kalkarsa?"
    "Yapmaz.Çünkü pişman oldu.Ayrıca intikamını aldı."
    "Neden önüme geçtin ki?"
    "Bunu Murat'a da söyledim.Çünkü seni seviyorum."
    "Ben de seni seviyorum."Beynimde şimşekler çakmaya başlamıştı.
    "Buldum!"
    "Ne?"
    "Murat bizi takip etti.Bizi birlikte görünce de yanlış anladı ve bir sürü laf söyledi.Ben durumu açıkalamaya çalışırken sinirlenince arkasını dönüp gitti.Onun peşinden koşarken üştüm ve ayağımı burktum.Nasıl?"
    "İnandırıcı.Ama ben hala gerçeği söylemekten yanayım."
    "Lütfen Berkant.Bunu yapamam."
    "Eğer sana dokunmaya kalkarsa ya da tek bir söz söylerse herşeyi anlatırım Ece.Sadece tek bir hareketi yeterli."Çok ciddi konuşuyordu ama şu anda bunu söylememesine sevinmiştim.
    "Tamam.O zaman herşeyi anlatırsın."
    "Seni eve götüreyim."
    "Tamam."Birlikte eve giderken abamın tepkisinini ne olacağını merak ediyordum.Hatta annemin.Ne düşüneceklerdi acaba?
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 1:17 pm

İnanmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmm murat senin gırtlağını kendi ellerimle kesmek istiyorum nasıl olurda kızı bıçaklarsın lan yazıklar olsun kalıbının adamı olmayı başaramamışsın pislik Evil or Very Mad Bebeğimmmmm harika olmuş yb ellerine sağlık Wink Yb merak içinde bekliyorum Very Happy
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Haz. 10, 2010 3:45 pm

varya bitanesiniz (bütün yazarlar) ne kadar güzel yazıyorsunuz bir bilseniz Very Happy ayrıca birsürü yb atıyorsunuz (ki buna çok seviniyorum ) Very Happy neyse ben yb istiyorum Koptum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 10, 2010 3:54 pm

çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık..ybybyb... Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Haz. 10, 2010 8:17 pm

blmlerr harkyııı pslkk muratt olum karşmaa çıkmaaa sennn:D seni gördüğmm yerdee boğarımm Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 8:20 pm

Boğmak ne kelime ben gırtlağını kesicem o derece sinirlendim o pisliğeeeeeee Evil or Very Mad
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Haz. 11, 2010 1:23 pm

Ayhhh neler olmuşş!!!!!!!!!
    O muratı varya bide kaçmış korkak ..!
    Bak berkantıma ne cesur .. I love you
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 11, 2010 1:25 pm

Baştan beri berkant demiştim umarım bundan sonra hep mutlu olurlar Smile
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Haz. 11, 2010 3:13 pm

ezgi berkanta iyi bakıyorsun onu koruyorsun o yüzden sana aferin Very Happy Razz

pınar evet sen en başından beri berkant demiştin Very Happy :? Koptum
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 11, 2010 3:25 pm

İyi ile kötüyü ayırt edebildim demektir Very Happy Bakalım neler olucak o muratı berkanttan önce ben öldürebilirim Evil or Very Mad
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Cuma Haz. 11, 2010 4:11 pm

bnce senden önce ezgi kesin öldürür Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Haz. 11, 2010 4:19 pm

seni çooook seviyorummm emre
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 11, 2010 4:43 pm

Hey Allah'ım yeter ulan Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Haz. 11, 2010 4:45 pm

Her yerde var..xD
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 11, 2010 4:52 pm

Biliyorum hepsini gördüm ve çıldırmak üzereyim onun sayesinde Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Haz. 11, 2010 5:16 pm

"Ayağını mı burktun?"Babam anlattıklarıma kanmış gibiydi.Ve şu anda hayretle bana bakıyordu.
    "Evet."
    "Şişmedi mi?Şişmiş olamsı gerekiyordu."Hızlı bir yalan buldum.
    "İlk başta şişti ama ilk müdahale hemen yapılınca çabuk geçti."
    "Tatlım.Çok acıyor mu?"
    "İyiyim baba.Sakin ol."
    "Annene söylemeliyiz."
    "Gerek yok.O şimdi çok abartır.Ben iyiyim."
    "Eğer söylemezsem ve seni bu halde görürse başımın etini yer.Biliyorsun çenesi çok kuvvetli."Bunu hiç istemesem de gülümsedim.
    "Tamam.O halde uyuduğumu söyle.Tamam mı?"
    "Tamam."Yukarıya odama çıktım.İlaçlarımı tekrar içtim.Hafif bir şekilde bacağımda bir ağrı vardı.İlaçların geçirmesini umuyordum.Telefonum çaldı.Berkant arıyordu.
    "Efendim?"
    "Aşkım nasılsın?"Uzun zamandır Berkant'tan "aşkım" kelimesini duymadığım için havalara uçmak üzereydim.Sesini duymak iyi gelmişti.Kalbim deli gibi çarpmaya başlamıştı bile.
    "İyiyim aşkım.Sesini duyunca daha iyi oldum."
    "Bacağın nasıl?"
    "Hafif bir ağrı var ve hala üstüne basamıyorum.Onun dışında iyi."
    "İyileşeceksin."
    "Sen olamasaydın nasıl dayanırdım bilmiyorum."
    "Sen olmasaydın ben hayata dayanamazdım.Ben senin için yaşamayı göze almışım."Gülümsedim.
    "Ben de."
    "Kapatmalıyım.Sonra tekrar ararım."
    "Tamam.Görüşürüz."
    "Görüşürüz."

Sabah uyandığımda telefonuma baktım.12 çağrı 5 mesaj vardı.Hepsi de Berkant'tan.Genel olarak iyi olup olmadığımı ve neden telefonu açmadığımı sormuş.En sonunda "Uyudun mu aşkım?" deyip gülücük göndermiş.Gülümsedim.
    Okula gittiğimde ilk iş olarak bedenciye gittim.Raporu görünce yüzünün şekli değişti.
    "Bir hafta mı?Ama bu çok uzun."
    "Biliyorum ama kendimi zorlamamam gerekiyor."
    "Ama bu hafta tamamını çalışacaktık.Hiç durmadan dans edecektik.Ne olacak şimdi?"
    "Bensiz oynayın.Ben size yetişirim."
    "Olmaz.Takım kaptanı olmadan olmaz.Haftaya çok sıkı çalışacağız Ece.Bahane istemiyorum.Sakın düşüp bir yerlerini kırayım deme."Gülümsedim.
    "Tamam."
    Bahçeye çıktığımda grupla karşılaştım.Koray şok olmuş bir ifadeyle bana bakıyordu.
    "Ne oldu sana?"
    Ona uydurduğum yalanı anlattım.Bu sırada Berkant'ın okula girdiğini gördüm ama ona hiç bakmadım.Koraylar yanımdayken bu çok tehlikeli olurdu.
    "Yani düştün mü?Hepsi bu mu?Murat seni itmedi değil mi?"
    "Tabiki hayır."
    "Bana hiç mantıklı gelmiyor.Bunu sana Murat yaptı.Bana doğruyu söyle."
    "Zaten doğruyu söylüyorum."Gözlerini benden ayırıp başka bir yöne baktı.Bende bundan yaralanıp sıvışmaya kalkıştım.Ama Ali'nin ve Pınar'ın ön saflarda olduğu grubun bize doğru yaklaştığını gördüm.Ali öne çıktı.
    "Murat'a ulaşamıyorum."
    "Bu beni ilgilendirmez."
    "Dün ne oldu?Topallıyorsun.Murat sana birşey mi yaptı?"Ona küçük yalanımı bir kez daha anlattım.
    "Murat sizi takip mi etti?"Ali'nin ağzı açık kalmıştı.Murat'ın daha neler yaptığını bilse...
    "Evet."
    "Murat Ece'ye birşey yaptı.Ece takılıp düşmüş olamaz.Murat onu itmiş olmalı."Koray Ali'nin önüne çıkmış bağırıyordu.Ai onu itledi.
    "Murat hiçbir şey yapmadı.Ece'ye inanmıyor musun sen?"
    "Ece Murat'tan korkuyor."
    "Korkmuyorum."Tepki göstermeme rağmen kimse kafasını çevirip bakmadı bile.
    "Eğer Ece'ye birşey yaptıysa..."Koray Ali'yi tehtit etmeye devam ediyordu.
    "Murat'ın kılına zarara verirsen öldürürüm seni."
    "Denesene."Koray'ı tutan Özgür olmasaydı Koray çoktan Ali'ye saldırmıştı.Ali'yi de arkadaşları tutmaya çalışıyordu.Bütün okulun bize baktığını fark ettim.
    "Kesin şunu!Herkes bize bakıyor."Ali kolunu arkadaşlarından kurtardı ve Koray'a sinirli bir bakış attı.
    "Bizim gruba bir adım yaklaş onlara bir kötü söz söyle o zaman görüşürüz."Koray alaycı bir kahkaha atarken Ali uzaklaştı.Pınarsa bana bakmayı sürdürüyordu.
    "Ne yaptın sen bize Ece?"
    "Bunların sorumlusu ben değilim."
    "Harcadın Murat'ı silip attın.Şimdi Berkant'a mı sıra geldi?"
    "Defol Pınar."
    "Bizden uzak dur.Yoksa canını yakarım."Uzun kıvırcık saçlarını avurup uzaklaşırken kendimi tutamayıp o saçlarından çekmek istedim.Hatta Koray'ın beni tutan kolu olmasaydı bunu yapacaktım.
    "Bırak gitsinler."Onu dinledim ve sadece arkalarından bakmakla yetindim.Bizden yeterince uzakşaltıklarında Korayla göz göze gelmemeye öçalışarak sınıfa doğru ilerledim.
    Şimdi ne halt edeceğim ben?
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Cuma Haz. 11, 2010 5:17 pm

çok güzel olmuş
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 11, 2010 5:36 pm

O pınarın var ya ebesini bulduğum yerde kesicem ş....siz pislik nefret ettim bu kızdan ölümün elimden olucak adaş Twisted Evil
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Cuma Haz. 11, 2010 6:35 pm

Ahahaha..Very Happy
    Murat nerde acaba merak ettim..? Berkantım burdaya o önemli zaten..Very Happy
    Yb ne zaman..Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Haz. 11, 2010 6:36 pm

ark. kendimi nasıl banlatcam ?
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Haz. 11, 2010 6:51 pm

Banlatmicaksın onu yaptığın an bende ayrılırım buradan Sad

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:07 am