Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+23
RUH
Damla&Stark
Down_right
melek_kız
bells
katniss
damla
AliCézqi..<3
dilara
dilan
juvijuvi
sekerkiss07
grida
(_ALiCe_CuLLeN_)
hatice
**Gossde_Nur**
ebru
Phoenix
happy
handan
vampire-rose
Deadly
gecenin kızı
27 posters

<<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

irem44
    Marked
    Marked

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 40 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından irem44 Salı Tem. 13, 2010 1:00 pm

hımm soner oyun mu ıynuyor ciddi mi inanamıyorum ama iyi bir şey uyaptı sanırım Masum
    bu arada muratın çekimsertavrı devam ediyor ama ece de tam karar veremiyor ki neyse elleerine sağlık canım
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

sayfa - <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!! - Sayfa 40 Empty Geri: <<<<<ASİ KIZ>>>>>Yb Geldi!!!Sayfa 108!!!İyi okumalar!!!

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Tem. 13, 2010 1:26 pm

ebru demiş ki:süper olmuş cnm.internet bulmuş olmana çok sevindim.yb gelir mi yine. Very Happy
    Tatlim bilemiyorum ki komsuda buldum bende Very Happy Eger bir daha bulursam mutlaka yazarim Razz
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Tem. 13, 2010 4:18 pm

Yah afferin be soner adam çıktın valla Koçumsun Very Happy Very Happy
    Bebeğim Komuşuya yalvar yahh Lütfen Very Happy Ama yinede Tatilde atmıssın canım öle düşünmek Lazım inşallah internet bulursun Very Happy Very Happy
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Salı Tem. 13, 2010 4:53 pm

Ay canım ya tuttum bu Soneri Koptum
    Harika olmuş tatlım yb yb yb Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Tem. 13, 2010 7:05 pm

way bu çoçuqu tutum ama içimde hala bir şüphe var
    Yani soner'in yaptığı şey bir oyunda olabilir
    Çünkü pınar'ın ne ml olduğunu -üzgünüm kfr etmek istemezdim Very Happy - biliyoruz hepimiz o yüzden bu pınar'ında oyunu olabilir! ybbb
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 9:38 pm

Yeni bölüm
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Tem. 14, 2010 12:56 pm

Ybbbbbb
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 1:01 pm

Yeni bölüm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 1:33 pm

Yb bebeimmmmm lol!
    nesrin321
    nesrin321
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından nesrin321 Çarş. Tem. 14, 2010 7:46 pm

ybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybyb
    ybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybyb
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 8:06 pm

Yeni bölüm
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Tem. 14, 2010 9:51 pm

vayyyyyyyyyy yb istiyorum cheers
    melek_kız
    melek_kız
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından melek_kız Çarş. Tem. 14, 2010 9:53 pm

Bölüm süperrr =))
    ybbbbbbbbb Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 10:05 pm

Yeni bölüm nerde ya yeni bölüm
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Tem. 14, 2010 10:33 pm

-Ecenin Anlatimi-
    Okula gitmek icin acele ediyordum cunku Pinara bunu neden yaptigini sormak istiyordum.Ne demek Soneri kullanmak?Gecmisimizi biliyor muydu?Eger bilipte bunu yaptiysa soyleyecek soz bulamiyorum.
    Okula gittigimde Pinar yalniz degildi.Grup etrafini sarmisti ama Murat yoktu.Hemen grubun yanina gittim.
    -Seninle konusmam gereken bir konu var Pinar.
    Pinar sinirli halimden birseyler anlamis gibiydi.Omuz silkti ve ayaga kalkti.
    -Tamam.Konusalim.
    -Ece ne demek simdi bu?
    Ali onumu kesmisti ve gozlerini dikmis bana bakiyordu.
    -Sana hesap vermeyecegim.
    -O benim sevgilim diye bagiri.
    O anda onu yumruklamak istedim.Sevgilisinin ne haltlar yedigini bilmiyordu.Neredeyse eski erkek arkadasimla isi pisirecekti ve bunlari bimedigi icin Aliye aciyordum ama nefret tum vucuduma hakimdi.Pinar araya girdi.
    -Askim merak etme.Sadece konusacagiz.
    Ne kadar da guzel oynuyordu oyununu.Oskarlik performans!
    Birlikte bir koseye cekildik ve konusmaya basladim.Artik susmak istemiyordum.
    -Sonere ne teklif ettigini biliyorum.
    Bunu duymak onu sasirtmamisti.
    -Eeee?
    -Kizim sen...sen salak misin?Normal birseymis gibi eee diyorsun!
    O kadar sinirliydim ki agzimdan cikani kulagim duymuyordu.
    -Oncelikle agzini topla.Ben size engel olacagimi soylemistim.Sadece harekete gectim.
    Bu kadar umursamaz olmasi beni cileden cikartti.
    -Oyle mi?Ali ne olacakti peki?
    -O...sadece...aslinda bunu dusunmemistim.
    -Evet dusunmedigini biliyorum.Murati unuttugunu saniyordum Pinar.Onunla mutlusun.
    Sozlerim onu sinirlendirmisti.Ayaga kalkti ve gozlerimin icine bakti.
    -Murat hic unutmadim.Unuttugumu mu dusunuyordun?Bir zamanlar bende oyle dusunmustum.
    -Aliyi kullaniyorsun.
    -Hayir.Onu da seviyorum.
    -Sen aklini kacirmissin.
    -Zaten aksini iddia etmiyorum ki.
    Kisa bir sessizlik oldu.Son sozlerimi soylemek icin ona biraz aha yaklastim.
    -Seni son kez uyariyorum Pinar.Bizde uzak dur.Se ne yaparsan yap Murat hep beni sevecek.Soner de senin pis oyunlarina asla kanmayacak.Bosuna ugrasma.
    -Dus goroyorsun Ece.Bir erkek sonsuza kadar bir kizla yasayamaz.Her zaman kacamak yapar.Beni denediginde benden asla vazgecemeyecek.Sadece zaman gerek.Bunu sende goruyorsun.Ben bekliyorum.Ayrica sen onu cok yaraladin.Az kalsin katil oluyordu.Kimin yuzunden?Benim mi?Hic sanmiyorum.Soner meselesine gelmisken o zaten gitti.Bunu konusmaya grek bile yok.
    Son duyduklarim beni saskina cevirdi.
    -Gitti mi?Ne demek gitti?
    -Gitti iste.Dur bir dakika.Sana bunu soylemedi mi?Bak goruyor musun?Seni bir vedaya layik bile gormedi.Sana aciyorum Ece.Cunku Muratta seni boyle terk edecek.
    Onun zirvaliklarini dinlemeden telefonuna sarildim.Aradim ama telefonu kapaliydi.Daha sonra Pinarin baska yone baktigini gordum.Bende baktigimda Muratin buraya dogru yaklastigini gordum.
    -Onun haberi var mi?diye sordum.Pinar gozlerini bana cevirdi.
    -Yok.Hadi git soyle ona planimi.
    -Soyleyecegim zaten.Senin gercek yuzunu gorecek.
    -Sana inanmayacak.
    Bu sirada Murat gelince sustuk.Gerginligimizi fark etmisti.
    -Neler oluyor?diye sordu,Onu kolundan tutup bahceye dogru surukledim.
    -Sana herseyi anlatacagim.
    Yalniz olabildigimiz bir yer buldugumuzda Murat merakla bana bakti.
    -Ne oluyorsa bilmek istiyorum.
    Icimdeki nefret sozcuklerime de yansidi.
    -Anlatmadan once senden bir soz istiyorum.Pinar asla aramiza girmeyecek.Buna soz verir misin?
    Cumlelerimdeki nefreti o da fark etmisti.Hemen gozlerini Pinarin oldugu yere cevirdi.Pinar bos gozlerle bize bakiyordu.Durusu son derece umarsizdi.
    -Soz veriyorum.Anlat hadi.
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Tem. 15, 2010 7:23 am

vaaay yb harika olmuş pislik pınar yaaa Twisted Evil

-------

https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/viewtopic.forum?t=4813

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 12:48 am