Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
happy
enyuar
**Gossde_Nur**
bushra
handan
edella
ebru
CharLote
_black_angel_
vampire-rose
Phoenix
tuqchee!!!
16 posters

kendini bulmak (son bölüm geldi)

Anket

sizce dewam ediyim mi?

[ 9 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Bar_left100%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 9
    Anket kapatıldı
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Empty Geri: kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 13, 2010 7:52 pm

tamam hadi çabuk olak Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 13 Empty Geri: kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Nis. 14, 2010 1:48 am

Deadly demiş ki:heyy bnaa neden sölemeiyorsunuzzzz bekleyin malzemeleri alim dalıyoruz kuzular Very Happy tmm mı Very Happy

Tmmdır tatlım kesici alet bol olsun ama bugün dalıcak çok baş belası var hadi kopun arkadaşlar dalalım şu meymenetsizlere Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 14, 2010 12:06 pm

tamam hadi dalalım
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Nis. 14, 2010 2:07 pm

Dalmaya meyilliyiz ona göre Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Nis. 14, 2010 2:25 pm

qeldimm qeldimm yetişdim dimi qitmediniz daha alınn lan kesicilerinizz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Nis. 14, 2010 2:37 pm

Ne getirdiniz lan malzeme olarak sayın bakem Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Nis. 14, 2010 2:40 pm

testere Twisted Evil
    bıcak
    el bombası
    ajdarın muzunu Very Happy nihahaha buda + ekstra Twisted Evil
    silah
    kılıç
    Sivri uçlu kanca Twisted Evil
    job Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 14, 2010 3:16 pm

waow süper ee nası dalcanız Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 14, 2010 3:54 pm

Hemen nefretin kraliçesinin yanına gtmeyi diledim. Bunun için iki saniye yeterliydi.
    “bealll nerde seni lanet olası cadı.”
    “arkana hiç bakmıyorsun bebeğim.”
    Arkama döndüğümde beall’in başında duran iki adamı gördüm.sonra bırakın onu dememe kalmadan montel öldür emrini verdi. Adamlardan biri beall’i tutarken diğeri kalbine bıçak sapladı. O anda kalbimin yok olduğunu hissettim. Kalbim yok oluyorsa beall’de yok olur. Hayır beall sen ölemezsin değimli. Ölmedin ne olur ölmediğini söyle.
    Ona koştum.ellerimi bedenine sardım. Aynı annem gibi.
    “hayır beall beni bırakamazsın.bana benim için yaşa diyordun sende benim için yaşa ne olur.”
    “bebeğim sen bensizde var olabilirsin ama ben sensiz olamam ben ölünce kalbin senn olucak kendine yeni birisini bulucaksın. Ama o bulduğun adama söyle bebeğimize iyi baksın.”
    “ne bebeği.”
    “hissedebiliyorum aşkım.sen içinde bebeğimizi taşıyorsun.ona ve kendine iyi bak ve onların yüzünden ölen herkesin intikamını al. Çünkü onlar ölmezse hiçbir zaman mutlu olamazsın.annen onları serbest bıraktı ama bak olanlar ortada.bunları boş verelim şimdi. Biliyorum ki bunlar seni son gördüğüm dakikalar. Seninle var oldum ve seninle gözlerimi yumuyorum hayata ne kadar güzel bir duygu olduğunu bilemezsin. Kendini bul bebeğim artık kimsenin etkisi altında kalmana gerek yok. Seni seviyorum ve sonsuza kadarda seveceğim.”

Kollarımda son nefesini verişini hissettim. Anlatamayacak kadar öfke doluydum.beall’i kollarımın arasından serbest bıraktım. Kanlı elbiseme baktım. Beall’in kanı. “Bunu intikamını alıcam herkesin intikamını alıcam.”diye haykırdım.yavaş adımlarla nefretin kraliçesine doğru yürüdüm yine büyü yapmaya başlamıştı. Ama bu sefer onun yüzünden değil benim acım kinim nefretim yüzünden hava kararmıştı ve şimşekler çakıyordu.aynı şimşekler beynimde de çakıyordu. Ellerimi kaldırdım ve boynunu sıkar gibi yaptım. Madem ben tanrıyım istediğim her şeyi yapabilirim değil mi. Ama her halükarda acı çekiceksin.ellerimi ters çevirmemle boynunu kırdım. Daha fazlasını hak ediyor ama neyse. Sonra beall’i öldüren iki adamı yaktım.diğer herkes kaçmıştı zaten sadece montel ve ben kalmıştık.

“neden montel neden.”

“çünkü seni ne kadar sevsemde başlkasıyla paylaşamam. Ve onun çocuğu nu karnında taşıyamazsın.”
    Dedi ve bana karşı bir hamlede bulundu. Bir elinde bıçak diğer elide karnımdaydı.bebeğimi ilk mkez o anda hissettim ve annelik içgüdüsüyle onun ölmesini diledim.ve oldu . odadan enkaz gibi çıktım. Bembeyaz elbisem kana boyanmıştı. Ama artık kendimi bulmuştum. 3 gün içinde en ağır acıları çöekerek bulmuştum hemde. Şimdi yalnızca bebeğim ve ben varım ve yaşamak isteyen onlarca varlık .ben önemli değilim. Sadece onlar için yaşayacağım.

-----------------------------------SON--------------------------------------------------
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 14, 2010 3:55 pm

kızlar ben sonunu beğenmedim ama bir iki güne kadar deiştircem.ç yeni hikaye yazmaya başlıorum o yüzden yani Very Happy
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Çarş. Nis. 14, 2010 4:06 pm

son muuuuuuuu yapma yapma yapma yaaaaaaaaa
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 14, 2010 4:07 pm

yeni bi hikayeye başlıorum cnm gerçi onu da çok satanist bi ruh haliyle koyuverdim ama olsun. nese Very Happy
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Çarş. Nis. 14, 2010 4:12 pm

tuqce ya mal mısın sen niye final yaptın Sad Sad Sad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Nis. 14, 2010 4:19 pm

Daha bebişimiz olucaktı yaa beal ölemezsin kuzum sen ne yaptın yaaa Sad Sad
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Nis. 14, 2010 4:43 pm

ayyyy çok güzel bir son oldu montel in ölmesine üzüldüm ama sonuşta biri ölmek zorundaydı napalım ama ötekini bebbeğini taşıyomuş çok kızdım neyse güzel bir ondu cnm ellerine sağlık
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 14, 2010 4:49 pm

hepsi gebersin Twisted Evil yeni hikayeni bekliyorum ona göre Very Happy
    ama üzüldüm Sad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Nis. 14, 2010 5:06 pm

Ne gebersini lan beal ölmeyi hak etmiyodu ne güzel bebişimiz olucaktı ah beal'ım ah Sad
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Çarş. Nis. 14, 2010 6:16 pm

bitmek zorundaydı sıkılmıştım zatii Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Cuma Nis. 16, 2010 7:48 pm

konu taşınmıştır.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:14 pm