Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
happy
enyuar
**Gossde_Nur**
bushra
handan
edella
ebru
CharLote
_black_angel_
vampire-rose
Phoenix
tuqchee!!!
16 posters

kendini bulmak (son bölüm geldi)

Anket

sizce dewam ediyim mi?

[ 9 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Bar_left100%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 9
    Anket kapatıldı
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Empty Geri: kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 6:27 pm

3.Bölüm

neden heryerde karşıma çıkmak zorunda .rüyalarımda,okulumda,tek sığınağım olan evimde .neler diyorum ya iyice saçmalamaya başladım.ne bu böyle rüyalarımda gördüğüm adamlar karşıma çıkıyor,sonra beynimden konuşan çocuk,şimdide sisler içinde gelmek neler oluyor.böyle şeyler sadece filmlerde olur ya.

"selam bebek.naber.bak sana geldim.okulda kaçman da neydi öyle.beni tanımadın mı"

"sen manyakmısın nesin ya ben nerden senin oluyorum ve ben bebek değilim.ne istiyorsun gitmemiz gerek."

"haaa şu ruhundan oluşan çocuklamı.salak mısın kızım sen nsenin kalbin bana ait. ben sana gelmişken hiç bir yere gidemezsin.istesen bile."

"helen seni istemediğini söyledi beall.şimdi burdan gitsen iyi olur. yoksa o iğrenç kıçını tekmelemek zorunada kalacağım.kalbi sana ait olsada ruhu beni seçti.beni yoktan varetti.sana sadece kalbiyle ait banaysa ruhuyla .kalp kırılır gücünden eser kalmaz.bense onun ruhuna sahibim bu beni senden daha güçlü kılar.hem onu uçurumdan atan birine ihtiyacı yok.

"ha ha ha ne kadar da iyimsersin gücümü alabileceğini mi sanıyorsun yanılıyorsun o bana ait tüm kalbiyle ve sen sadece benden arta kalanlarla yetinmek zorunda kalacak bir pisliksin.bana verdiği aşkın gücü seni bile tanımaz .hatta seni yok edebilir bundan emin değilim ama açıkçası denemeye can atıyorum Very Happy"

"dene ve gör pislik"

"montel beall yeter artık kim kime ait neler saçmalıyorsunuz hemen cevap verin neler dönüyor.ayrıca çok kabasın beall eğer doğa üstü birşeyler varsa bu rüyalarımın gerçek olduğunu nkanıtlar ve ben beni kurtaran birinin ölmesini istemiyorum kapa çeneni ve defol burdan."

"bebeğim sen benimsin.sen benim sana ait olduğum kadar bana aitsin beni senin kalbin yarattı.senin hiç bir isteğini geri çeviremem bu sana aşık olmasamda böyle sana kimse karşı çıkamaz ama o pislik seni benden alamayacak."

"sana defol dedi.kıtmısın nesin ona herşeyi ben açıklarım senin gibi bir pisliğin açıklamasına gerek yok şimdi tekrar söylüyorum defol burdan"

"tamam gidiyorum.ama bunu sen istediğin için değil helen istediği için yapıyorum pislik"

dedi ve gitti.kalbim gitme dedi beynim git diye haykırdı.birden içimi o tanıdık boşluk ve acı kapladı.acı tüm bedenime yayılırken götür beni demek istedim sesim çıkmadı .tüm bedenim sarsılmaya başladı.acı dayanılmaz hale geldi. heryer kararmaya başladı .montelin hayırr gözlerini kapatma nefretin yuvasına ben buradayken gidemezsin diye haykırdığını duydum.ama artık çok geçti yavaş yavaş kalbimin çektiği yere doğru sürüklenmeye başladım.montellin son bir kez hayır diye haykırdığını duydum hayırrr çok tehlikelii.benliğim kalbim beall'e doğru beni sürüklerken montele karanlığımın arasından nbağırdım. yardım et bana .gitmek istemiyorum .benimle gel...

yorumlarınızı bekliyorum Very Happy

En son tuqchee!!! tarafından C.tesi Nis. 03, 2010 11:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 2 Empty Geri: kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından _black_angel_ Ptsi Mart 29, 2010 6:35 pm

VAYYY KIZIM DÖKTÜRMÜSSÜN
    NAPTIN BÖYLE SÜPER OLMUŞ DEVAM DEVAM
    YENİ BÖLÜM İSTİYORUMMMMMMMMMM
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mart 29, 2010 6:35 pm

bhende yb istiorum yha ama ödewm wr okiyamicam açıkçası bndn sonra koyarsan Sad
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 6:40 pm

ya siz yorum yazın ona gre 8 de çıkcam zaten Very Happy yb yarın ama yorum yoksa yb de yok Twisted Evil
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 3:59 pm

çok güzeldi yeni bölümmmmm
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 4:00 pm

ywni bölüm yeni 4.saffada gelcek Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 4:03 pm

tamam hikayeni çok beğendim Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 4:06 pm

teşekkür ederim eleştirilerinizi veya önerilerinizi bekliorum hatta mesela bu bölümden yola çıkarak yeni bölümde ne olmasını istiosanaız söyleyin fikirleriniz benim için değerli Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Mart 30, 2010 4:14 pm

çok güzeldi.yeni bölümm.hem sayfa 4teyiz de. Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 4:16 pm

tamam yazmaya başlıorum Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 4:23 pm

oleyyyy cheers
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Mart 30, 2010 4:38 pm

bekliyoruz çabuk ollllllllll
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 4:50 pm

4.Bölüm

öyle acı çekiyordum ki kelimeler acımı anlatmaya yetmez.acı her şşeyi esir aldı.hiç bir şey hissedemiyor.karanlık azalmaya başladı.acım da yavaş yavaş dinmeye başladı.sadece kalbimi hissedebiliyorum.kısa düzensiz ve korkuyla atan kalbimden başka hiç bir şeyi hissedemiyorum.çok garipti daha önce iç bu duyguları yaşamamıştı kalbim.hem korkuyla hemde aşkla atmamıştı hiç.neler oluyordu bana .sonra kendimi kasvetli bir günün ortasında beall'e rüyalarımda buluştuğum yerde buldum.iki adım ötemde uçurumdiğer yanımda uçsuz bucaksız orman diğer yanımda deniz karşımda ise sonu belli olmayan evlerden oluşan mahalle mi desem garip bir yer vardı.denize baktım.bu nasıl olabilirdi.uçurumun kenarından akıyordu.hiç bu kadar berrak ve aynı zamanda da siyeh bir deniz görmemiştim.durumu güneşin kasvetli bulutlar arkasında olmasına bağladım durumu.

hıçkırarak ağlamaya başladım.sürekli bana yardım edin diye bağırıyordum.sonra bir ses duydum.

"buradayım helen. korkma.ben oraya gelemiyorum kendini korumak zorundasın.ve hazır olduğunda yanıma gelmeyi geçir tüm benliğinle.ne olursa olsun...

bu montel'di ve yanıma gelemiyordu .rüyalarımda hep yanımdaydı hep beni kurtarmıştı şimdi neden gelemiyordu.tekrar ağlamaya başladım.sürekli deniyordum ama olmuyordu.gidemiyordum.sonra yaklaşan ayak seslerini duydum.hemen gitmeliydim ama nasıl.sonra yüzünü kaplayan sislerin arkasından beall'i gördüm.sisler dağılmaya başadı.gözlerine kilitlendim.haraket edemiyordum bağıramıyordum hiç birşey yapamıyordum.yavaş yavaş hareket ediyordu.bir avcının kurbanını öldürürken duyduğu zevkin gülümsemesi vardı o muhteşem yüzünde.şimdi o avcı bense avdım.

aradaki mesafe iyice azaldı.sakinlemeye başlamıştım.gözlerine baktığımdan beri ağlamam da kesilmişti.gözleriyle gülümsüyordududaklarının haince gülümsemesi yetmezmiş gibi.artık aramızdaki mesafe yokolmuştu iki adım ötemde bana arkasını dönmüş denize bakıyordu.gözlerinin esirliğinden kurtulmuştum ama başka yöne bakamıyordum.bana doğru döndü yine o haince gülümsemesiyle.

"sana benimle istemesende geleceğini söylemiştim.ben sana aidim sense bana."

dudaj-klarıma eğildi.yüzüne öyle hızlı bir tokat indirdim ki uçuruma doğru savruldu.dengesini kaybetmişti düşmek üzereydi .aman allahım ne yapmalıyım. onu bırakamam düşemez böyle yok olamaz...

yorumların çokluğuna göre yeni bölümü birazdan atarım yeni bölümle ilgili ip uçları

annem mi?
    seni ben tercih etmedim..
    öyleyse benden ne istiyorsun?

yorum bekliorummm Very Happy

En son tuqchee!!! tarafından C.tesi Nis. 03, 2010 11:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 4:50 pm

yb niz geldii Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 4:55 pm

çooooook güzell
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 5:11 pm

teşekkür ederim canım Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Mart 30, 2010 5:21 pm

çok güzel.ellerine sağlık.yb yb yb. Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 5:46 pm

teşekkür ederim cnm ybler yorumlara gre yani 6. sayfada Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Salı Mart 30, 2010 5:46 pm

o zmn yorum yapın çabuq Very Happy
    yb istiorum bhen Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 5:54 pm

yorum varsa yb de var Twisted Evil
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 6:05 pm

yine çok güzeldi çabucak yazdığın içinde teşkürler
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 6:06 pm

bende yeni bölüm istiyorum kesmedi bu beni Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Mart 30, 2010 6:06 pm

çok kötüsün ama bölümlerin güzel Very Happy
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Salı Mart 30, 2010 6:10 pm

çok güzel olmuş yeni bölüm Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Salı Mart 30, 2010 6:13 pm

6. sayfada bölüm gelcek zaten ne zaman böle sölesem hemen geçio Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:55 am