Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
happy
enyuar
**Gossde_Nur**
bushra
handan
edella
ebru
CharLote
_black_angel_
vampire-rose
Phoenix
tuqchee!!!
16 posters

kendini bulmak (son bölüm geldi)

Anket

sizce dewam ediyim mi?

[ 9 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) Bar_left100%kendini bulmak (son bölüm geldi) Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 9
    Anket kapatıldı
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

kendini bulmak (son bölüm geldi) Empty kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mart 28, 2010 6:43 pm

1.bölüm

Amerikanın en güzel yerinde oturuyordum.hatta sadece amerikanın değil benim için dünyanın en güzel yerinde oturuyordum.hayatım dışarıdan bakanlara göre çok güzeldi hatta mükemmeldi.kendime ait evim vardı manhattan'da.Gün batımını evimin balkonundan seyredebiliyordum.tüm şehir ayaklarımın altındaymışçasına güzel manzarası vardı evimin.okulumda gözdeydim hem derslerim iyiydi hem popülerdim herkes bana neredeyse tapardı.ama bu sözde mükemmel hayat beni hiç mutlu etmiyor.içimde kocaman bir boşluk vardı ne olduğunu hiç bir zaman anlayamadığım.gittiğim psikologlar hiç teşhis koyamadılar.annemle babamın psikoloğa gittiğimden haberleri bile yok. elime henüz 10 yaşındayken tutuşturdukları limitsiz kredi kartımla beni her zaman mutlu sanıyorlar.dilediğim herşeye sahibim. ama mutlumuyum hayır!!! çünkü neye sahip olursam olayım annemle babamın sevgilerine sahip değilim.
    Sanki gidiceklermiş gibi kafamı salladım.hayır ben bu olamam tamam annemle babam yanımda değiller belki ama sonuçta beni sevioyrlar değilmi .kendimi kandırma çabama kendim de güldüm .onlar beni sevmiyorlar herkesin sevdiği saygılı ,sevgi dolu , güzel kızlaını seviyorlar yada sevdiklerini sanıyorlar . her ne haltsa işte ... hemen hızlı bir duş aldım . sıcak su kötü düşünceleri atmamda yardımcı oldu kısa süreliğine ...üzerimi giyindim ve aynanın karşısına geçtim.
    sarı dalga dalga belime kadar dökülen saçlarım ,kırmızı dudaklarım,bembeyaz tenim... hepsi bir başkasının gibi uzaktı bana.yalnız gözlerim benimdi.kahverengi,büyük,hüznün kattığı olgunlukla parlayan gözlerim benimdi.birden içimi büyük bir boşluk kapladı sonra o inanılmaz acı ve sıkıntı.ne yapmam gerektiğini bilemedim.hızla arabamın anahtarlarını alıp koşarcasına evden çıktım.arabamla son sürat okula gitmeye başladım.hız yapmak iyi geliyordu.sanki peşimde birileri vardı ve ben onları atlatmak istiyordum.sonunda okula geldim kapıdan adımımı atar atmaz georgia,lillian,cecelia yanıma koşarcasına geldiler.okula yeni gelen çocuğu müdürden önce öğrenmiştim :Dhiç bir yorum yapmadan sınıfıma gittim.dikkatle edebiyat dersini dinlemeye başladım. tam konsantre olmuşken kapı açıldı ve içeriye o girdi.öğretmen tahtaya gelmesini söyledi ama telefonu çalınca dışarı çıkmak zorunda kaldı.öyle mal gibi sınıfın ortasında kalmıştı. ne kadar istemesemde onu incelemeye başladım.sapsarı saçları,kutsanmış meleklerin ki kadar mavi gözleri vardı.gözlerine baktım umursamazlık ve zafer vardı.gözlerinin içinde kaybolmak istiyordum.beynim tehlike çanlarını çalmaya çoktan başlamıştı.ne olduğunu anlamadım umrumda da değildi zaten.gözlerimiz birbirine kenetlendi.dudakları zafer elde etmiş gibi kıvrıldı.işte o an aklıma dank etti .
    bu... bu oydu

En son tuqchee!!! tarafından Çarş. Nis. 14, 2010 3:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

kendini bulmak (son bölüm geldi) Empty Geri: kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mart 28, 2010 6:45 pm

Hımmm...ilgimi çekti Very Happy takipteyim Very Happy vakit buldukça Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Mart 28, 2010 6:51 pm

cnm süper olmuş bayıldımm Very Happy
    yb'yi bekliyorumm lol!
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mart 28, 2010 7:12 pm

yha hafta içi çok kalamıorum fırsat buldukça yazıcam Very Happy tabii kardeşim başımın etini yemezse malum bilg. kavgası Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mart 28, 2010 7:17 pm

çok güzel olmuş fgerçekten takipcinim Very Happy yeni bölüm up uzun olsun lütfennnn
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mart 28, 2010 7:22 pm

Very Happy ya bu defterde uzun görünüodu burda kısaldı Sad nese yazmaya çalışırım fırsat buldukça Very Happy
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Mart 28, 2010 8:03 pm

yaz yaz Very Happy bende takipçinim pirat
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Mart 28, 2010 8:09 pm

yaz yaz sen biz bekliyoruz.
    bendede öyle oluyor yazıyorum buraya koyuyorum kısa oluyor.
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mart 28, 2010 9:20 pm

Very Happy zaman buldukça yazıcam hazırda yb olomadığı için biraz geç olur o kadar Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Ptsi Mart 29, 2010 2:12 pm

HMMM napalım bekleyelim bari Razz Razz
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Ptsi Mart 29, 2010 4:14 pm

wowwww işim olduqu için bu hikayeyi daha yeni okudum ve tek kelmeylee... MUHTEŞEm.... die biliorum okdr nese yb alalımm biz hmn Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 4:57 pm

2.Bölüm

bu her gece rüyalarımda beni önce hç bitmemesini istediğim tutkuyla öpen sonra uçurumdan atan o çocuktu.neyseki son bir aydır görmüyordum.gözlerimi kapadım hayır bu bu o olamaz derken beynimde sözcükler dalgalandı."beni tanıdın mı aşkım.bak sna geldim.sen bana gelmeyi bıraktın bana başka bir yol bırakmadın bende sana geldim aşkım.sen benimsin ve her zaman benim olucaksın". bu sözler beni çılgına çevirdi.ne yani ben kimseye ait değilim hem o sözleri nasıl söyledi.beynime nasıl girdi.hızla çantamı aldım ve dışarı çıktım .herkes bakakalmıştı.arabama doğru koştum.eve doğru sürmeye başladım.evimin kapısını açtım.aman allahım bu da kim. yarabiim bana doğru dürüst birşeyler denk gelmez ki .şimdide rüyalarımın diğer kahramanı ben uçurumdan düşerken beni son anda kurtaran o çocuk.kanepeme oturmuş ayaklarını sehpama uzatmış pişkin pişkin televizyon seyrediyor."sende kimsin evimde ne arıyorsun."o kadar hızlı söyledim ki bende şaşırdım."beni annen görevlendirdi.dünya senin için tehlikeli olmaya başladı.bu yüzden seni ona güvenli bir şekilde götürmem için görevlendirildim.ben montel.tanıştığıma memnun oldum ayrıca biraz sakin olsan iyi olur.dünyanın yok olmasını istemeyiz."."ne diyosun sen ya ne yok olması benim öyle güçlerim yok ayrıca o tip güçleri olan kimse yok.annem mi?annem italyadaki partiye gtmek için hazırlanıyor evinde yani çağırmak istese telefon etmesi yeterli beni kandıramazsın pis sapık Mad "

"ne kadar da şakacısın Razz neyse seni götürmem gerekiyor o kadar annen emretti ve ben bunu yapmak zorundayım gerekirse zorla sana hala gerçeği söylememesine şaşırdım doğrusu:)".

"dur baştan alalım.beni kimden koruman gerekiyor" yavru kedi tavrını takındım.kmse dayanamazdı.

"seni beall'den korumam gerekiyor.artık sadece nefretin yuvasında seni görmeye çalışmıyor.dünyaya geldi.seni uçurumdan daha tehlikeli silahlardan korumam gerekiyor.annen bu riski göze almadı ve artık senden uzak olmaya dayanamıyor işte bu yüzden seni ona götürmeliyim."

"annem mi? nefretin yuvası mı?neler saçmalıyosun sen ya "

"sandığın annen ve baban gerçek annen ve baban değiller.ayrıntıları annenden öğrenirsin.şidi gitmemiz gerek."

hiç istemesemde tamam dedim kafamda binlerce soru vardı.5 dk içinde bütün eşyalarım toplanmıştı.salona geçtik.tam olarak anlamadığım kelimeler mırıldanmaya başlamıştı ki birden sustu."lanet olsun geliyor.yanımdan ayrılma şu işi halledelim gidicez."

"nereye"derken sözcükler ağzıma tıkıldı oda karardı.sanki tüm dünya susmuştu.sonra onu gördüm.lanet olsun burda da mı Sad

yorum bekliorum kızlar Very Happy

En son tuqchee!!! tarafından C.tesi Nis. 03, 2010 11:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 4:58 pm

bak sen dedin ben hemen yb attım :d eğer kötü olmuşsa veya bi hatam varsa uyarın daha ilk hikayem. Embarassed önerilerinizi bekliorum Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Mart 29, 2010 5:09 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık.çok heyecanlı yazıyorsun
    yb yb yb yb Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 5:12 pm

yb artık yarın Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mart 29, 2010 5:24 pm

yha o gelen kimki Suspect
    yb lütfen Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 5:31 pm

tahmin et bakalım kim Very Happy en kısa zaman da yb atmaya çalışıcam ama bu yarın olabilir kardeşim felan rahat vermiolar ilhamımda kaçtı Sad
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Ptsi Mart 29, 2010 5:49 pm

huhuhu ybb qelmişşş Very Happy yaşasınn sprdi walla tebrikler Very Happy ybbb ybb yb Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 5:53 pm

Very Happy tmm yarın falan değil 3.sayfa olsun yb atcam Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mart 29, 2010 5:57 pm

haha o zmn konuşun Razz
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 6:00 pm

konuşalım Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mart 29, 2010 6:00 pm

haha oldu işte üç sayfa yb Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 6:01 pm

aa 3. sayfa oldu Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Mart 29, 2010 6:01 pm

tamam yazmaya başlıorum Very Happy
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Ptsi Mart 29, 2010 6:04 pm

sprrrr ybb qeliooo yaşasınnn Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:54 am