Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
happy
enyuar
**Gossde_Nur**
bushra
handan
edella
ebru
CharLote
_black_angel_
vampire-rose
Phoenix
tuqchee!!!
16 posters

kendini bulmak (son bölüm geldi)

Anket

sizce dewam ediyim mi?

[ 9 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Bar_left100%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Bar_left0%kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 9
    Anket kapatıldı
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Empty Geri: kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Paz Nis. 11, 2010 5:02 pm

ağlamamak için zor tutum kendimi pis cadı ne olacak gebertecek o karıyı

yb çabuk yollaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

kendini bulmak (son bölüm geldi) - Sayfa 12 Empty Geri: kendini bulmak (son bölüm geldi)

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Nis. 11, 2010 5:04 pm

Very Happy yb yarın yollarım büyük ihtimalle bugün çok yoruldum
    bende o karıyı gebertmek istiom
    ama nolcak bakam Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Nis. 11, 2010 5:09 pm

S....... git lan şuna bak pis mikrop daha sayarım da uyarı alırım diye yazmıyorum bu kızda giderse ne olucak lan yb de montel ölsün o kız yaşasın nolur tüm benliğiyle geri gelsin kızcağzım yb at lütfeeeeeeeeeeeen Sad
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Nis. 11, 2010 5:11 pm

yb yarın atarım büyük ihtimalle Very Happy
    sende yb at ben atıom yb siz atmıonuz
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Paz Nis. 11, 2010 5:42 pm

kız çok güzel olmuş yab istiyorum lütfennnnnnn
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Nis. 11, 2010 6:23 pm

huhuhh çoşmussun lannn ybb ybb ybb Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 12, 2010 6:04 pm

teşekkür ederim tatlım yb yi atıcam ama size kötü bi haberim var hikayeyi bitirmeyi düşünüorum scratch
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 12, 2010 6:10 pm

15. bölüm

Zaten ölmek isterken beni tutması hiç akıllıca değildi. Gözlerimi açtım hiç acı çekmesemde yok olduğumu hissedebiliyordum. Beall her şeyi unutmuş gibi gözlerime bakıyordu. Sonra bir şeyler dediğini duydum ama dinlemedim.sonra ne dediğini merak ettim ve dinlemeye başladım.
    “Bunu yapma sen istemezsen yok olmazsın. Dayan benim için annen için”

“annem öldü benim de ölmem neyi değiştirir ki.”

“sen hepimizin güç kaynağısın.annenin dediklerini hatırla sana güçlü olmanı ve dayanmanı söylemişti.sende öyle yap . hepimiz sana muhtacız. Özelliklede ben ne olur bunu yapma .”

“senin için. Kalbim için ve annem için.”dedim.ve ruhumun tamir olması ve tekrar bana kimseye bağlı olmadan gelmesini diledim.sonra içim huzurla doldu. Yeniden doğdum gibi bir şey. Tamamen kendime geldiğimde ayağa kalktım.

“neden montel neden.”

“çünkü artık sana bağlı olmak canımı acıtıyor.ben… ben daha fazlasını hak ediyorum.”

“benim seçimim değil. Hiç birinizi ben seçmedim. Böyle olmayı ben mi istedim sanıyorsun?”

“her şey bitti senden nefret ediyorum.”

“bende seni istemiyorum. Git ve bir daha geri gelme.”

Gitti. Evet gitti. Artık o da yok yanımda. Benden çok uzakta olmadığını biliyorum ama araya mesafe girdi. Bir daha asla aşamayacağımız mesafe. Beall kollarını belime doladı

“ben seni seçtim artık aramızda hiç kimse yok olmayacakta.”

Birlikte odama dndük. Oturmaya fırsat bulamadan dudakları dudaklarımı buldu. “Ne yapıyorsun daha ailemin acısını içimden atamamışken “ demek istyedim ama olmadı.dudakları daha ateşli öpmeye başladı.sonra…………………………………………SANSÜR…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
    Sabah olmuştu.ne kadar karşı gelmek istesemde yapamamıştım ve ona teslim olmuştum.içimde ki bu acıyı bana unutturmuştu.ama kısa olacağını hiç sölememişti.ona kızmalımıyım kızmamalımı hiç bilmiorum.

Yataktan kalktım. Her yere baktım ama beall yok nereye gtmiş olabir derken masamın üzerindeki notu grdüm.

“beall’in üzerindeki büyüyü kaldırmış olabilirsin ama bu hiçbir şeyi değiştirmez. Bana dirisi yaramadı ama emin ol ölüsü yarıycak…”
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 12, 2010 6:11 pm

bu bölümü bende sevmedim ama hikayenin sonu için böle olması gerekti :S
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Nis. 12, 2010 6:15 pm

Hiiiiiiiiiiiiiii olamaz beall'ı ele geçirmiş olamaz vay adi montel vay gebertmeli hadi toplanın lan Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Nis. 12, 2010 6:16 pm

Bu arada bölüm güzeldi cnm yb at lütfen Wink
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 12, 2010 6:16 pm

tamam cnm birazdan yazmaya başlarım Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Nis. 12, 2010 6:18 pm

Saol cnm Wink
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 12, 2010 6:19 pm

Very Happy hikayeyi bitirceğim için sizi çok kızdırmamaya dikkat ediorum Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Nis. 12, 2010 6:26 pm

ulannnn böle sonun var ya bnn kızı ele qeçirdi pis şerefsizz snii montel nasıl qitti yhaa Sad
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Ptsi Nis. 12, 2010 6:28 pm

hop noluyo yha

bitirme uffffff

bitirirsen yeni hikaye isterizzzzzzz
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 12, 2010 6:28 pm

anasının nyanıona gitti pislük bu montel benim çıktığım çocuğun isminden uyarlanmıştı ama şimdi ayrıldığımıza gre artık oo birr kötüü Very Happy:D:D
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Ptsi Nis. 12, 2010 6:29 pm

biraz kafamı toplayayım yazıcam zaten yeni hikaye ler Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Ptsi Nis. 12, 2010 8:18 pm

uff üzüldüm ama yeni hikayelerde görüşürüz
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 7:00 am

Yeni hikayelerinide böle süper istiyorum haberin ola Wink
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Salı Nis. 13, 2010 12:06 pm

sekerkiss07 demiş ki:Hiiiiiiiiiiiiiii olamaz beall'ı ele geçirmiş olamaz vay adi montel vay gebertmeli hadi toplanın lan Very Happy

bencede vay şerto montel xD
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 6:02 pm

Ekip nerde ekip eceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee çabuk topla ekibi monteli gebertiyoruz Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Nis. 13, 2010 6:45 pm

bende geliyim bu aralar canıum adam yada hayvan dövmek istiyor testere filan getirem mi? lazım olur belki
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Nis. 13, 2010 7:19 pm

Getir getir talan edicez biz monteli keser biçeriz pislik nolucak ş...... önde gideni k.p oğlu k.p Evil or Very Mad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Nis. 13, 2010 7:48 pm

heyy bnaa neden sölemeiyorsunuzzzz bekleyin malzemeleri alim dalıyoruz kuzular Very Happy tmm mı Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:43 am