Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Göçebe Vampir 1. Bölüm Geldi.

bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Göçebe Vampir 1. Bölüm Geldi. Empty Göçebe Vampir 1. Bölüm Geldi.

Mesaj tarafından bescheuertt Salı Ara. 14, 2010 10:27 pm

Hayatım boyunca kural kelimesi nedir hiç bilmedim. Zengin bir ailenin kızıydım fakat babamın işinin ne olduğunu hiçbir zaman bilememiştim. Sürekli ortalardan kayıp olur uzun süre dönmezdi. 13 yaşımdayken iri yarı adamlar evi bastı ve gözlerimin önünle annemle babamı katlettiler. Beni ise alıp yanlarında götürdüler. Daha sonra kitaplarda yazılan vampir hikâyelerinin gerçek olduğunu öğrendim ve o iri yarı adamlar beni bir vampire dönüştürdü. 4 senedir kaçak hayatı yaşıyorum ve ben karma vampirim. Kitaplardaki hikâyelerin çoğu doğrudur. Tek bir vampir yok. Bir sürü ve çeşitli vampirler var. İlk olarak desire’lerin gelenekleriyle yaşadım ve ilk dönüşümümde bir desire vampiri oldum. Ardından beni sahiplenen desire vampir ailesinin yanında kaçıp başka yerlere gittim. İkinci dönüşümümü benden çok daha güçlü ve özel büyü yeteneklerine sahip redeye vampirleri tarafından ısırılarak oldu. Desire vampirlerinin sahip oldukları bedensel güçlerle birlikte artık redeye vampirlerinin yetenekleri olduğu çeşitli büyülere sahiptim. Sahip olduğum büyü sol elimin üzerinde x işaretli bir dövme oluşmasını sağladı. 1 yıl sonra oradan da kaçtım ve vampir şehrine gittim. Orada da birçok değişik vampir vardı fakat hiç biri karma değildi ve kimse benim karma bir vampir olduğumu bilmiyordu. Üçüncü ve dördüncü kez tekrar dönüşüm geçirdikten sonra tekrar yolculuk etmeye devam ettim. Vampir şehrinde ki birçok vampir birbirine benziyordu ve ben değişik iki vampiri seçip onlara dönüştüm. Beni dönüştürenler dışında kimse Karma bir vampir olduğumu bilmiyordu. Ve ben kurulları çiğneyip imkansızı başarıyordum. Vampir şehrinde vortex ve staple vampirlere dönüştürüldüm. Vortexlerin zihin oyunları vardır ve her vampir bununla ilgili değişik özellik kazanır. Staplelar ise ölüyü diriltebiliyordu. Şimdi ise forgvim vampirlerinin arasında zaten bildiğim vampirliği öğreniyordum. Forgvimler’in yetenekleri ve özellikleri çoktu fakat vampirler hakkında hiçbir şey bilmiyorlardı. Forgvimler vampirlerini vampir okulunda eğitirdi ve ben çoktan onların ararsına karışmıştım bile. Forgvimler çok saftı ve kırmızı göz renklerine sahipti. Benim karma olduğumu anlamamışlar ve aşırı kırmızı gözlerimin özel biri olduğumu düşündüklerinden kaynaklandıklarını sanıyorlar. Halbuki o kırmızılığın vahşilikten geldiğinden ve dışarıda kol gezen binlerce vahşi vampir olduğundan daha haberdar bile değiller.

Göçebe Vampir 1. Bölüm Geldi. Abstract_DarkArt_Gothic_Wallpapers_mixed_HQ_wallpapers-22.jpg_Dark_Art_Wallpapers_01_display

En son bescheuertt tarafından Çarş. Ara. 29, 2010 8:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Göçebe Vampir 1. Bölüm Geldi. Empty Geri: Göçebe Vampir 1. Bölüm Geldi.

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Ara. 18, 2010 6:49 pm

Farklı bir şeye benziyor. Bekliyorum Very Happy
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun C.tesi Ara. 25, 2010 9:26 pm

harika olmuş.devamını ne zaman koyarsın.. Question Embarassed
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Paz Ara. 26, 2010 5:01 pm

Daha fazla yorum gelince .d
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 10:36 am

sen iste ben atarım Rolling Eyes
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 10:36 am

lütfen devamı gelsin. Dil Çıkar
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 10:37 am

nolursun.........devam et..... Koptum
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Salı Ara. 28, 2010 2:37 pm

Very Happy sen en iyisi diğerlerine tavsiye
    et yorum gelsin bende koyıyım gerisi Very Happy
    Yazılı hazırda duruyo 4 bölüm de...
    sadece kopyalayıp yapıştırıcm o kadar Very Happy
    avenging angel
    avenging angel
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından avenging angel Salı Ara. 28, 2010 5:48 pm

aslında bu sitede yeni sayılırım ama siteyi çok sevdim ve litfen dewamını getir olurmu Smile
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 6:07 pm

ama arkadaşım bu haksızlık...
    affraid
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 6:09 pm

ben devamını gerçektende çok merak ediyorum...lütfen en kısa zamanda eklermisin.. .. Koptum
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 6:12 pm

Very Happy Laughing Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad Mad Sad scratch
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Salı Ara. 28, 2010 6:14 pm

arkadaşım hadi ekle de beni bu çileden kurtar. hı nedersin Exclamation
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Salı Ara. 28, 2010 6:33 pm

Sabret ya .d bir kaç kişi daha yorum atsın koyarım.. Tek bir kişi daha yorum atsın koyucam .d
    avenging angel
    avenging angel
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından avenging angel Salı Ara. 28, 2010 6:46 pm

bş wr o tq qşiyi sn dewamını qy lütfennnnnn Sad Smile
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Salı Ara. 28, 2010 6:50 pm

Tamam tamam .d şimdi telefondan girdim. Pcden girince koyarım .d
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Ara. 29, 2010 6:02 pm

güzelmişşşşş yb bekliyorumm ellerine sağlık merakk uynadırıcı bir hikayeye benziyor Smile))
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Çarş. Ara. 29, 2010 8:22 pm

1.Bölüm

O aptal kızın beni sarsarak uyandırmasına kadar gayet huzurluydum. Gözlerimi yavaşça araladığımda endişeyle bakan şapşal gözleriyle karşılaştım.

“Olive uyan geç kaldın.” Diye bağırdı kulağımın dibinde. Sinirlendim ve dişlerimi göstererek hırladım, kız korkuyla bir adım geri çekildi. Ağzı açık bana bakıyordu “ Sen.. Senin sivri dişlerin var.” Diye kekeledi. Ah lanet olsun. Yataktan doğruldum “Sen iyi misin? Sadece sinirlendim ve hırladım. Ne sivri dişinden bahsediyorsun?” diye sordum.

“Şey sanırım iyi değilim” dedi. Onaylar gibi başımı salladım. Forgvimlerin sivri dişleri yoktu çünkü onlar kanı doğrudan insan bedeninden içemezlerdi. Forgvimlerin tam olarak vampir olduğunu bile söylenemezdi aslında. Onlar vücudunda insan kanıda taşıyordu ve çok büyü yaptıkları için kan içiyorlardı fakat bedenlerinin ihtiyaçları kadar. Ben ise kana asla doymazdım. Forgvim olmak istememin bir nedeni de buydu. Kana doymak. Sivri dişlerim sadece saldırı anında ve acıktığım zamanlarda ortaya çıkardı. Sarışın kukla bebeği bana dönerek “Ben çıkıyorum acele et ve ikinci gününde geç kalma.” Diyerek çıktı. Sonunda o porselen bebekten kurtulmuştum. Sarı bukle saçları ve beyaz teni ile porselen bebekleri anımsatıyordu. Yataktan doğruldum ve banyoya gittim. Aynaya bakınca parlak kırmızı gözlerimin solduğunu fark ettim. Susuzdum. 1 haftadır hiç taze kan içmemiştim ve bu yüzden kendimi çok yorgun hissediyordum. Tek istediğim akşam olması ve özlediğim o hayat sıvısına kavuşabilmekti. Yoksa sinirden o porselen bebeğin kanını içebilirdim. Siyah badi ve siyah pantolonu üzerime geçirdim ve dağınık saçlarıma şekil vermeye çalıştım. Lanet olası saçlarım çok kötü durumdaydı ve solmuşlardı. Gözlerimin altı çökmüş berbat bir durumdaydı. Susuzluğumun bedenime yansıması ve yorgun bir görünüm kazanmam en nefret ettiğim şeydi. Bana verdikleri ders programını aldım ve dışarı çıktım. İlk dersim vampir tarihiydi. Fakat şu an sınıf kilitli olabilirdi çünkü her kez kahvaltıdaydı. Kahvaltı salonuna gittim ve tabaklardan birini alıp içine her kesin koyduğu şeylerden koydum. Masalardan birinde o aptal porselen bebeğin bana baktığını gördüm. Aynı odada kalıyorduk fakat adını bile bilmiyordum ve açıkçası merakta etmiyordum. Yanından geçerken söylediklerini duydum.

“Kızın cidden sivri dişleri vardı. Bu kızda bir gariplik var.” Diyordu önündeki arkadaşlarına. Bu kız benim canımı sıkmaya başlamıştı. En köşelerden bir masa seçtim ve oraya geçtim. Kimse bana bakmıyordu ve dikkat çekmemem iyiydi. Önümdeki yemeklere öylece boş gözlerle baktım ve oturduğum yere gömüldüm. Cebimden telefonu çıkardım ve Jeremy’e mesaj attım. Jeremy vampir şehrinde yaşarken tanıştığım çok yakın bir arkadaşımdı ve staple vampirlerindendir ve benim dönüştürende oydu.

Selam

Selam. Yeni okulun nasıl gidiyor?

Pekte iyi denemez. Oda arkadaşımı her an pataklayabilirim.

Ben sana gitme demiştim. Hala geri dönme şansın var daha ikinci günün.

Önemi yok.

Sen bilirsin.

Bir haftadır susuzum. Saçlarım güçsüzleşti, gözlerimin altı şişti ve gözlerimin rengine kırmızı bile diyemem.

Bu gece kaçırayım seni.

Olur.

Peki, sonra görüşürüz.

Görüşürüz.

Başımı kaldırınca aptal kızın tepemde durduğunu gördüm.

“Şey… Senin ilk dersin ne?” diye sordu.

“Vampir tarihi.”

“Aynı sınıftayız birlikte gidelim diyeceğim ama sen yemeğini yememişsin daha sanırım.” Sesinde çekingenlik vardı.

“Ah, şey pek iştahım yok. Gidebiliriz.” Dedim ve yüzüme sahte bir gülümseme yapıştırdım.

Birlikte sınıfa doğru gittik. En arkaya geçip oturdum ve şapşal kız yanıma oturdu.

İçeri kumral saçlı iri yarı bir adam girdi. Öğretmen olduğu belliydi. Sınıfa başıyla selam verdi.

diğer bölümlerde heyecan başlıyor asıl bu ilk ya o kadar heyecanlı değil Very Happy
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Perş. Ara. 30, 2010 3:09 pm

arkadadaşım gelicek bölümleri merakla bekliyorum......vede harika olmuş.acaba olaylar nasıl gelişecek dersin ha. Very Happy
    durgun
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından durgun Perş. Ara. 30, 2010 3:12 pm

( ne dersin ha) arada bi harfi atlamışım Embarassed
    gercekten süper olmuş arkadaşım vede devamını merakla bekliyorum. Melek
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Ara. 30, 2010 3:14 pm

Tanıtıma hikaye koymak yasak. Hikayen için yeni bir başlık açtıktan sonra bana özel mesajla haber ver bu başlığı kilitleyeyim.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 3:23 am