Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
damla
¤ тσяу ¤
ebru
ges_emine
DaDlu-KaÇıK
Deadly
İdio-Path
[katniss]
12 posters

Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :)

Anket

Hikaye Devam Etmeli Mi, Etmemeli Mi?

[ 11 ]
    Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :) - Sayfa 3 Bar_left100%Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :) - Sayfa 3 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :) - Sayfa 3 Bar_left0%Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :) - Sayfa 3 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 11
    [katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :) - Sayfa 3 Empty Geri: Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :)

Mesaj tarafından [katniss] Paz Ara. 26, 2010 10:36 am

okey Smile
    asezgin
    asezgin
    Marked
    Marked

Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :) - Sayfa 3 Empty Geri: Sadece Sevmek (VARİSLER PRENSESİ SARAH) İŞTE 6. BÖLÜM GELDİ!!! yorumları eksik etmeyelim :)

Mesaj tarafından asezgin Perş. Ocak 06, 2011 11:32 am

canım hihayeni çok beğendim Very Happy devamını biran önce gönder Laughing
    steavie_rae_aşkımm
    steavie_rae_aşkımm
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından steavie_rae_aşkımm Perş. Ocak 06, 2011 3:22 pm

fenaa sayılmaz .sadece erkek karakterler bıraz daha erkeksı olsa daha ıyı olurdu gibi Masum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Ocak 12, 2011 9:30 pm

Sana katılıyorum ama napalım hey yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum yb Very Happy
    [katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından [katniss] Paz Ocak 16, 2011 10:24 pm

tamam arkadaşlar yeni bölümü koyacağım
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Ocak 26, 2011 6:11 pm

Hikayen çok güzel Very Happy
    ybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybybyb Very Happy lol! Koptum
    asezgin
    asezgin
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından asezgin Cuma Ocak 28, 2011 2:16 pm

canım artık yb gelsin lütfen Sad daha fazla bekletme bizi Very Happy
    [katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından [katniss] Perş. Şub. 03, 2011 2:25 pm

6. BÖLÜM
    olabildiğince sakindim. düşünmeye başlamıştım. eğer biri benim numaramı ona vermediyse nasıl beni bulmuştu. bu çok anlamsız ve karışıktı. derin bir nefes aldım ve gözlerimi sımsıkı kapattım. içimden kendi kendime: "hilal bu durumu çözebilirsin. sen prenses Sarah(sara)'sın. öğrendiklerini kullan. hadi yap şu işi" dedim.

kendimi bir boşlukta düşündüm. zihnimi tamamen boşalttım. aklımda sürekli onun yerinde olsaydım ne düşünüyor nerede ve ne yapıyor olurdum soruları geçiyordu. bu bir kişiyi okumak için kullandığım anahtar sorulardı.

bir takım şeyler netleşmeye başlamıştı. bir ev. tek kat. yolun hemen kenarında. gri. içeri dedim bir fısıltıyla gücüme. yavaşça içeri süzüldüm. oda neredeyse boş gibi. ve koltukta oturan biri. işte alperen.

vaov! çok yakışıklı. gerçekten bir kızın ilk görüşte aşık olacağı cinsten birisi.harika bir çocuk.

ama bu düşüncelere dalıp oyalanmamam gerekiyordu. anahtar sorumu tekrarladım. EĞER ONUN YERİNDE OLSAYDIM NE DÜŞÜNÜRDÜM. ince ince bedenine girmeye başladım. evet onun yerini alacaktım. düşüncelerinin seslerini duymaya başladım. şimdi bana ait olan kısma geçmem gerekiyordu.

duyduğum şey tüylerimi diken diken etmişti. artık kendime ait kısmı aramama gerek yoktu. çünkü duyduğum düşünce beni yerle bir etmişti.
    "tolga neden yaptın bunu.neden benim yerime geçip o kızla oyun oynadın?"

herşeyin cevabını bulmuştum. çok sinirlendin ve güç geri dön diye bağırdım. bi an bana araba çarpmış gibi hissettim. çünkü gücü birden bire çekmemeliydim. ama her öfkelenişimde bunu yapıyordum. kendime hakim olamayıp yine aptallığımı yapmıştım. tanımadığım biri için canımı yaktım.

gözlerimi açıp hemen doğruldum.

demek oyun öyle mi? dedim kendi kendime.
    bunu siz istediniz. öyleyse başlayalım.

telefonumu alıp hemen bir mesaj yazdım.

"alperen biliyor musun? ben seni daha tanımıyorum ama sana çok ısındım. ben kararımı değiştirdim. tanışalım."

bir kaç dakika geçer geçmez hemen cevap geldi.

"okey tanışalım Smile "

ukala dedim tiksintiyle. öfkem öylesine taşmıştı ki. güç kullanarak onu boğmak istiyordum. sinsi bir gülüşle güldüm.

-VARİSLER PRENSESİYLE OYUN OYNAMAK İSTİYORSUNUZ DEMEK? İSTEDİĞİNİZİ VERECEĞİM.
    demekten kendimi alamadım.ve bir şey daha alperen dedim.

-ASIL OYUN ŞİMDİ BAŞLADI...
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Perş. Şub. 03, 2011 2:52 pm

Varis ne bacım Very Happy
    Anladım açıkcası bu olay nasıl mesajdan prensese geçti Very Happy Very Happy
    Ama güzeeel Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Şub. 03, 2011 3:54 pm

çok güzel olmuş.hikaye devam etmeli ve daha sık bölüm gelmeli Very Happy
    [katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından [katniss] Perş. Şub. 03, 2011 8:59 pm

prenses bölümünü çok yakında anlayacaksınız arkadaşlar Smile
    [katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından [katniss] Perş. Şub. 03, 2011 9:00 pm

beğenmenize sevindim teşekkür ederim

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 1:35 am