Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
[katniss]
ges_emine
Jo_WinCHésTéR
sekerkiss07
mavi_keßeLeck
kolona
Deadly
11 posters

çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!.

Anket

Hangisi?

[ 1 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_left33%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_right [33%] 
    [ 0 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_left0%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_left0%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 2 ]
    çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_left67%çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Bar_right [67%] 

Toplam Oylar: 3
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 Empty Geri: çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!.

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Kas. 22, 2010 11:41 pm

Sağol agabeyim Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Kas. 23, 2010 9:59 am

Hehehe Very Happy Ağabey kardeş ilişkisi de yaşamaya başladınız tmm Very Happy Şimdi bekle Allah bekle yb belki gelirrr Sad Ama blm felaket olmuş be ikizzz yeminle biz uçuruyoruz hikayeleri be Razz Tebi diğer arkilerin yazarlığına birşey demiyorum ama bizim kadar psikoluk yapan var mıdır hikayelerde beee!!! Neyse ben yb sabırsızlıkla bekliyorum....
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Kas. 23, 2010 8:08 pm

Very Happy iyi o zaman 5'de gelsinde hiç kimse okumuyor hikayemi belki burda yayınlamam hikayeyi Sad
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Salı Kas. 23, 2010 9:45 pm

ya ouyom ben hepsine bedelim Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Kas. 23, 2010 10:42 pm

Very Happy yok öle
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Kas. 24, 2010 12:22 pm

Bende okuyorummmm Sad Yapma ikizimmmm Sad Ağlarım bak salya sümük görürsün o zaman Koptum İsyan çıkarırız berkle o derece deme berk!!!
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR Perş. Kas. 25, 2010 6:37 pm

Waşşşşş xDDDD Naptın Kızım sennnnNnnn xDDDDDDDd Şoklardayım.. Very Happy Twisted Evil

Hele O Uyanmış... Olayı Acaip Nokta Koydu Hikayeye xDDD Very Happy

Sen Bu Yorum Meselesine kafanı takma Biz Senin Hikayeni Okuyoruz..

Ayrıca, Bu yorum Gelmiyor Meselesi Yüzünden Hep Sevdiğimiz Hikayeler kapanıyor Sad

Sende Böyle Yapma..

Ayrıca Sana Upuzun Bi YORum xDDD

Biz YeTeriz Sana Olmazmı ? Sad

Ellerine Sağlık.. Kelime Oyunların SüpEeeEeeERrrR Very Happy

Yb BekliYorummmmmMMMmMmMmmMMm... çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 12352

Beni Fazla Bekletme.. silent

Ban Yiyebilirim Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Kas. 25, 2010 7:37 pm

Jo_WinCHésTéR demiş ki:
    Waşşşşş xDDDD Naptın Kızım sennnnNnnn xDDDDDDDd Şoklardayım.. Very Happy Twisted Evil

Hele O Uyanmış... Olayı Acaip Nokta Koydu Hikayeye xDDD Very Happy

Sen Bu Yorum Meselesine kafanı takma Biz Senin Hikayeni Okuyoruz..

Ayrıca, Bu yorum Gelmiyor Meselesi Yüzünden Hep Sevdiğimiz Hikayeler kapanıyor Sad

Sende Böyle Yapma..

Ayrıca Sana Upuzun Bi YORum xDDD

Biz YeTeriz Sana Olmazmı ? Sad

Ellerine Sağlık.. Kelime Oyunların SüpEeeEeeERrrR Very Happy

Yb BekliYorummmmmMMMmMmMmmMMm... çimdeki Sır..3.Bölüm geldi!. - Sayfa 2 12352

Beni Fazla Bekletme.. silent

Ban Yiyebilirim Very Happy Very Happy

Tamam tamam zaten artık sayfa önemli değil önemli olan sizin hikayemi beğenmeniz ayrıca bir anlaşma yapıyoruz bu hikayenin sezon finalinda sizelerden yorum topluyacağım eğer yorumlar olan dışı gelirse bu hikayeyi yayınevine gönderip bastırıcağım o yüzden bölümler uzun biraz sabredin yani bundan sonra 2 bölüm birden yazmaya çalışıyorum ki sizi fazla bekletmeyeyim Very Happy bu arada yorumlar süperrr Very Happy
    [katniss]
    [katniss]
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından [katniss] Perş. Kas. 25, 2010 8:54 pm

süper Smile
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Kas. 25, 2010 9:23 pm

Very Happy dimi Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Kas. 25, 2010 9:36 pm

kızım beni sinir etme Very Happy okuyucuların la nasıl konuşuyon Very Happy çabuk yeni bölüm Very Happy kızım bak bi isyan cıkartırım ov seni siteden atarlar yb varmiyon diye Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Kas. 25, 2010 10:30 pm

Very Happy tmm tmm yazıyorum Very Happy
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Perş. Kas. 25, 2010 11:50 pm

ecii beni kırmaaa çok güzel yazmışsın gene ama yb at yaa 10 sayfa falan ne o öyle benden öğrendiniz hepiniz Koptum

bak aklımda 5 tane hikaye var ve 1i nin tanıtımını yaptım bile ve hepsi senin bayılcağın hikayeler beni kızdırma koymam hiç birini Masum

kısaca yb koy işte yaa Melek
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Kas. 25, 2010 11:56 pm

Yazıyorum bebeğim bitsin atıcam Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Kas. 26, 2010 8:45 pm

vay vay vay!!süper olmuş kuzu.ellerine sağlık.müthişti.yine böyle uzun yaz olur mu?..ybybyb Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 26, 2010 9:01 pm

Tabikide tatlım bundan sonra her bölüm sayısı 14 bölcak o yüzden biraz bekleye bilirsiniz kusurabakmayın Very Happy
    damla
    damla
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından damla Cuma Kas. 26, 2010 10:49 pm

yaa ama çok güzel yazıyosun beklememeyi tercih ederim Smile
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 26, 2010 10:59 pm

Very Happy hihihi Very Happy 8 sayfa yazdım Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Kas. 27, 2010 3:36 pm

yazdığın kadarını koy bari yaa Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 27, 2010 7:46 pm

Olmaz o zaman tadı kalmaz bekleyin 6 sayfa kaldı Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 27, 2010 11:49 pm

2. Bölüm

Sadece ona baktım gözlerim ondanbaşka kimseyi görmüyordu göremiyordu sadece ona sabitliydi onunkilerde banagözlerimin yanmaya başladığını hissettim başımı eğdim bir damla göz yaşı akıpdüştü yere
    “Arwen” diye fısıldadı Dariuskafamı kaldırıp bakmadım bile demin ne yapmıştım öyle ona vurmuştum ona tokatatmıştım ama bilerek olmamıştı o isim beni deli ediyordu o ismi her duyduğumdabir şey beni çok kızdırıyordu neden?bilmiyorum ama lanet olsun bilmek bileistemiyorum.
    “Arwen” diye tekrardan fısıldadıelimi ağzıma götürüp hıçkırıklarımı gizlemeye çalıştım ama nafile faydası bileolmadı Darius’un beni saran serin kollarını hissettim “Üzgünüm” demekleyetindim sadece ağlıyordum lanet olsun göz yaşlarım bile artık bana ihanetediyordu.
    “Neden?” diye sordu ona baktımgöz yaşlarımı elimin tersiyle sildim “Sana vurdum üzgünüm,üzgünüm isteyerekyapmadım gerçekten o ismi duyduğumda içimdeki bir şey beni çok sinirlendiriyor”dedim ve tekrardan ağladım elini yanağıma koyup yanağımdan akan göz yaşlarınısildi “Seni anlıyorum Arwen” dedi ona baktım kollarının arasından hızlıcaçıkınca şaşırdı birden “Anlamıyorsun” diye bağırdım bana şaşırarak bakıncadevam ettim “Eğer beni anlasaydın aramızda geçmişte geçen o aşkı tekrardan suüstüne çıkarmaya çalışmazdım eğer anlasaydın bana yardım ederdin bıktım” dedim,dizlerimin beni taşıyamayacağını biliyordum bu yüzden dizlerimin bağını çözüpbeni diz üstü yere düşürmesine izin verdim ama Darius çok yakınımda olduğu içindizlerim yere deymeden beni yakaladı “Yoruldum bıktım tükendim artık bu hayatbeni çok yordu herkes benden bir şey bekliyor ne yapabilirim ki ya yoruldumistemiyorum kimseyi kimse beni istemesin artık” diyerek bağırdım ve çırpınmayabaşladım Darius’un kaslı kolları beni sıkıca tutup durmamı ve ona bakmamısağladı
    “Bak ister inan ister inanma ama senianlıyorum lütfen bana beni iyi dinle sana anlatacaklarım var” dedi gözyaşlarımı silip “Anlat” dedim kafasını salladı “İlk olarak gerçekten banainanmalısın bütün kalbinle yoksa bu işe asla giremezsin” dedi ona baktım neişiydi bu? “Söyle diyorum ya” dedim omuz silkti kafasını salladı ve anlatmayabaşladı o anlattıkça ben şaşırıyordum neler uyduruyordu bu böyle sanırım hayalgücü fazla genişti
    “Arwen sen geçmişten geldin yanigeçmişten derken gerçektenden geçmişten bahsediyorum 17.yüzyıl falan ve sen ogeçmişte kötüydün çok kötü bir şeytandan daha kötüydün o kadar kötü biriydin kikendi kötü halkın bile seni bırakmıştı daha sonra yüce konsey seni cezalandırdıo sırada ben doğdum senin ruhunla benim ruhumu bağladılar seni ve beni dünyayagönderdiler” dedi ve derin bir nefes alıp verdikten sonra “Oh be sonundaanlatabildim” dedi ona gözlerimi açarak baktım bu çocuğun beyninde sanırım birdelik vardı durdu ve bugünü buldu sanırım deminden beri kendimi gülmemek içinzor tutmuştum sonunda dayanamayıp bir kahkaha patlattım o ise bana şaşırarakbaktı “Darius tamam bu güne kadar sadece bir düşünce olarak düşünüyordum amakanıtlandı harbi senin hayal gücün fazla genişmiş o ne öyle ya yok geçmiştengelmişim yok kötüymüşüm yok yüce konsey ruhumu seninle bağlayıp bizi dünyayagöndermiş vay be çok iyi bir hayal gücün varmış senden çok iyi bir yazar olur”dedim ve gülmeye başladım o ise elini yumruk yapmıştı araya vurdu “Dalga geçmeArwen” diye bağırdı ona baktım “Bana bağırma demedim mi sana” diye bağırdımarkamı döndüm tam gidecekken “Ölmene izin vermeyeceğim Arwen” diye bağırdıolduğum yerde durdum arkamı dönmedim “Hah ne yapacaksın benim korumam mıolacaksın” diye dalga geçti
    “Evet gerekirse senin korumanolacağım ah affedersin ama zaten öyle değimliyim” diye sordu bir kahkahapatlattım “O biraz zor canım sen o kıytırık kasına güveniyorsun unutma sendendaha da kaslı adamlar var ve ayrıca korumaya ihtiyacım yok benim küçük kovboy”dedim ve yürümeye başladım..
    Sanırım aradan bir yarım saatgeçti çünkü telefonum çaldığında saat’e bakmıştım sonra arayan’a baktım Milordarıyordu lanet olsun şimdi ben ona ne diyecektim korka,korka telefonu açtım vekulağıma götürdüm
    “Aş..aşkım?” dedim
    “Aşkım neredesin sen?” dedisesinde sanırım biraz merak vardı
    “Sahildeyim sen?” dedi.
    “Ben okuldayım ya demin Honeygeldi senin bayıldığını söyledi tam sınıfına koşacakken Darius’un seni evegötürdüğünü söyledi evine gittim annen gelmedi dedi okula geri döndüm sen nedenyarım saattir telefonuma cevap vermiyorsun?” dedi,oha telefonum yarım saat’tenberi çalıyor muydu?
    “Duymamışım aşkım üzgünüm” dedim
    “Her neyse o pislik herif seninereye götürdü” diye sordu birden sesini öfke kaplamıştı
    “Hey Milord sakin ol sahileçekti arabayı ben istedim biraz temiz hava iyi olur diye düşündüm?” dedim
    “Sen mi istedin?” diye sordu
    Hayır! Diyemezdim vedemeyecektim de bu yüzden “Evet” diye yalan söylemek zorunda kaldım.
    “Pekala Canfoul kafesinde beklebeni ben şimdi seni almaya geliyorum” dedi hemen atlamalıydım
    “Ya Milord aslında hiç gerek yokben şimdi eve gidiyorum zaten yorma kendini boşuna akşama yemeğe gelirsin olmazmı annem seni akşam yemeğe çağırdı hem bak akşam doğum günüm bende akşama kadarbiraz dinlenirim olur mu?” diye sordum
    “Im…şey…tabi..sen istiyorsanneden olmasın..hem çok yorgunmuşsun o zaman git dinlen” dedi sesi biraz kırıkgeliyordu lanet olsun onu üzmüştüm onu çok iyi tanıyordum eğer sesinde birkırıklık varsa kesinlikle üzülmüştür yada hayal kırıklığına uğramıştı onu böyleüzmek istemiyorum ama ben ne yapayım ki elimde değil ondan biraz uzaklaşmamgerekiyor yoksa her an aptalca bir şey yapabilirim biraz ondan uzaklaşıp kafamıdinlemem gerekiyor
    “Tamam o zaman akşam görüşürüz”dedim ve bir şey demesine izin vermeden önce telefonu kapattım elimde beşdakika kaldı telefon o sırada bir mesaj geldi bana hemen açıp okudum

“Geçmişi bir duvar gibiçarpacak yüzüne
    Geçmişteki her şey onu birkez daha üzecek
    Gerçek iyilik içindekikötülüğün içinde gizlenecek
    Zamanı geldiğinde ise oiyilik su üstünde gezecek”
    Şiir’e resmen böyle yazıyordubu şiir’i kim göndermişti belli değildi Tanrım ya hep böyle şeyler neden benibuluyordu.Mesaj’ı kapatıp telefonu çantama koydum ve yürümeye devam ettim osırada bir taksi geçiyordu taksiyi durdurup arabaya bindim
    “Okie’ye lütfen” diyip parayıuzattım taksici parayı aldı ve sürmeye başladı başımı cama yasladım ve dışarıyıizlemeye başladım yolda yürüyen sevgililer koşturan çocuklar köpeklerin diliniuzatıp çevreye bakınması işte burası benim olduğum şehir asıl varlığımı banahissettiren şehir.Peki şimdi ne yapacağım zamanımı nasıl geçireceğim uyanmışhah Darius geçmişimi fazla kurcalıyordu onu tekrardan sevmek istemiyorumistemiyorum sevmemeliyim sevmemeliyim ama lanet olsun ki onu hala seviyorumancak onunla birlikte asla ve asla birlikte olmıcağım bunu kendime başkalarınaen önemlisi de Milord’a yapamam.Çantamdan çıkardığım mp4’ü kulağımı takıpParamore-Decode şarkısını açtım
    bu şarkı beni gerçektenanlatıyordu yavaş yavaş mırıldanmaya başladım“How can I decide what's right? When you're clouding up my mind Can't win your losing fight all the time Not gonna ever own what's mine When you're always taking sides You wont take away my pride No not this timeNot this time”
    “The truth is hiding in your eyes,
    and it’s hanging on your tongue.
    Just boiling in my blood.
    But you think that I can’t see
    what kind of man that you are;
    if you’re a man at all.
    Well, I will figure this one outon my own.”

Gerçektende öyledi anlamlarıbile beni ve onu anlatıyordu beni ve onu..
    Sadece beni ve Darius’u.“Neyin doğru olduğuna nasıl karar verebilirim?Sen benim aklımı karıştırdığın zamanSenin kaybeden savaşını her zaman kazanamam Hiçbir zaman benim olana sahip olmayacağımHep tarafları konuştuğun zaman
    Gururumu almayacaksınHayır bu sefer değil”
    “gerçek gözlerinde saklı
    ve dilinde dolaşıyor.
    kanım kaynamak üzere

ama göremediğimi düşünüyorsun.
    sen nasıl bir adamsın
    eğer sen tam bir adamsan
    o halde bunu tek başıma ortaya çıkartacağım.”

Ve taksi durdu “Kolay gelsin”diyip arabadan indim ve evime doğru yürümeye başladım bahçenin beyaz kapısınıaralayıp kapıya doğru ilerledim cebimden anahtarı çıkardım tam anahtarı kapınındeliğine sokacakken kapı açıldı annem karşımda gülümseyerek duruyordu belindeyine renkli bir şey bağlamıştı sanırım yemek yapıyordu ona sarılıpyanaklarından öptüm
    “Hoş geldin kızım” dedi onunbana göre tontiş gelen yanaklarını sıktım
    “Hoş bulduk anne sanırım yinemutfağa dalmışsın” dedim gülümseyerek, oda gülüp cevap verdi “Evet akşam içinbir şeyler hazırlıyordum da tatlım markete gidip biraz süt birazda un alırmısın akşam için kek yapmayı düşünüyorum da” dedi kafamı salladım ve elimiileri uzattım
    annemde bana tek kaşınıkaldırıp bakıncada konuşma gereğinde bulundum “Anne vallaha öyle bakma sonparamı da taksiye verdim yani cebim boşaldı onları almam için para ver ayrıcadacebimde biraz harçlık olsun sefil kaldım ya” dedim annem gülüm elini südyeninegötürdü paralar kesinlikle hep meme bankta olurdu bir yüz dolar çıkardı bir deyirmi dolar bana uzattı “Yüz dolar senin ama öyle boşuna harcama bu yirmidolarlada malzeme al ancak biraz abur cuburda al arkadaşların akşam gelincesadece benim yemeklerimi yemesinler rengarenk pankeklerden de almayı da unutma” dedi parayı hemen elindenkapıp cebime koydum çantamı dolabıma astım üst kata çıkıp üstüme sporkıyafetlerimi giydim mp4’ü kulağımatakıp evden çıktım yavaş yavaş yürümeye başladım biraz yürüdükten sonra ileridebir dükkan gördüm acayip değişikti benimde ilgimi çektiği için ilerlemeyebaşladım içeri girdim ve birde ne göreyim süper bir yerdi mor ve siyah tonlarıhakimdi odaya masalardaki duvarlardaki lambalarda güzellik katıyordu odaya
    “İçeri gel Arwen” dedi birses,sesin geldiği yöne dönüp baktığımda siyah bir küreye bakan yaşlı bir kadıngördüm hey bir dakika bu kadın ismimi nereden biliyordu ki?
    “Im..şey..ismimi neredenbiliyorsunuz?” diye sordum kadın kafasını kaldırıp bana sert bir bakış attı bubakışları çok iyi biliyordum bu bakışlar genellikle –ben-her-şeyi-bilirim-tarzındaydı kadın elini bana doğru uzatıp“yanıma gel Puella” dedi ona şaşırarak baktım bukadın o bizim dilimizi nereden biliyordu –aslında tam olarak bizim dilimizsayılmazdı yani- Puella Latince de Kızım demekti benimde fazla bildiğimsöylenemez aslında ama dedem öğretmişti –Malum ailemin kanları Latin adlıkabileye mi ne dayanıyormuş- sanki kadında aklımdan geçenleri okumuş gibi“Korkma Puella bende kabiledenim” dedi ona gözlerimi açarak baktım demek odabizim kabileye bir üyeydi acaba beni nasıl tanıyordu “Şey beni nerdentanıyorsunuz?” diye sordum kadın elinisalladı “Ayakta yorulma hani gel yanıma otur sana anlatacağım pek çok şey var”dedi ilk olarak tek kaşımı kaldırdım.Tamam biliyorum çok aptalca bir harekettio yüzden hemen geri indirdim yürüyüp kadının oturduğu yer’in tam karşısındakimindere oturdum kadın elimi tuttu ve derin bir nefes çekti elimi çekmeyeçalıştım ama kadın elimi sıkıp bırakmadı “Hişt beş dakika ver bana Puella” dedikafamı salladım ve kadını izlemeye başladım yaşlı görünüyordu ama fazla değildiherhalde göz altlarında torba oluşmuştu kadın elimi son kez sıktıktan sonrabıraktı elini geri çıktı ve geriye doğru gitti derin bir nefes aldı
    “Haklısın Puella haklısınseni kimse anlamıyor ama yakında anlayacaklar şimdi senden bir kat seçmeniistiyorum” dedi ve masanın üstüne 6 kağıt çıkardı hepsi tersti “Birine dokunupseç” dedi kafamı salladım ve sondakini seçtim altı sayısı her zaman bana uğurlugelmiştir.O yüzden en sondakine dokundum kadın eline son kağıdı seçti ve baktısonra kağıdı açık olarak yere koydu
    “Kupa” dedi sonra elini açıpküresi kavrayacak şekilde dokundurdu.Gözlerini kapadı ve bilmediğim birkaçkelime söyledi

“képviselője a rossz módon és rossz, igazságinsanalara ki, hogy kitesz jobbra baj legyen szíves mondja meg, mondja, hogy afekete gömb a múltból, hogy a fekete szárnyú angyal, mckenzi?” dedi donupkalmıştım lanet olsun bu kadında o isimden bahsediyordu hızla yerimden kalktımkadının ”Gitme” bağrışları arasında dışarıya doğru koştum uzaklaşa bileceğimkadar koştum yorulunca durdum bugün herkesde bir sorun vardı neden herkesMckenzi diyordu anlamıyorum bile herneyse ki tam önümde market vardı nefesimidüzenlemeye çalışarak markete girdim elimi anlıma götürdüm ve anlımdaki terisildim çok yorulmuştum ya süt reonlarına gidip annemin istediği sütlerden birkaç tane aldım unların olduğu yere gidipbir kaç tane un kapeti aldım abur cubur’ların dolu olduğu sol tarafa dönüpbaktım ne alabilirdim.Cips olarak;Doritos ve Rufels iyi giderdi o yüzdenikisindende beş tane aldım pankeklerden çikalata,muz,çilek, krema tarzı şekerlemelerle süslü olanlanlardankırk tane sade pankeklerden ise yirmi tane aldım soğuk dolaptan buz gibi üçtane kola üç tane fanta aldım sadece bunları olmak olmazdı ben şimdi annemdenpara almıştım duygu sömürüsü yapıp babamda alırım o yüzden annemin verdiği yüz dolar ile mutfak için gereklişeyler alabilirdim.Ama ilk önce bitme noktasına gelen gevreklerimiunutmayacaktım reondaki gevreklerden ikişer tane doldurdum biraz dolaştıktansonra kasaya doğru yürüdüm kasiyere parayı uzatıp aldıklarımı poşetlemeyebaşladım o sırada ”Arwen” sesini duydum lanet olsun ya bu Darius’la hepkarşılakmak zorunda mıyım?Kafamı çevirip ona baktım yine yanında salakarkadaşları vardı ”Ne?” diye sordum yanıma geldi ve aldığım şeyleri poşetlemeyebaşladı ”Yardım etmemi istermisin?” diye sordu kafamı salladım ”gerek yok”dedim zaten epsi bitmişti onun elindeki poşeti kapıp marketten çıktım evetdoğru tahmin ettiniz tabikide onlarda peşimden gelmişti Darius bileğimden tuttu”Sabah olanlar için özür dilerim bak sadece bunları taşımana yardım edeceğimsabah ki konu hakkında hiç bir kelime bile çıkmayacak ağzımdan söz veriyorum”dedi ona baktım bana öyle bir bakıyordu insan bu bakışa asla ve asla hayırdiyemezdi kafamı salladım o sırıtıp elimde ki poşetlerin yarısı aldı –elimdesekiz poşet vardı ve o bana sadece bir poşet bırakmıştı-tabi kaslı kollarıylabana hava atıyordu aklı sıra ama ben bunu yermiyim oh olsun taşısın birazdiğerlerinin geliceklerini sandım ama onlar sadece arkamızdan bakıyorlardı helegelmiyorlar he bir de onlarla uğraşmak istemiyorum.
    ”Buakşam doğum gününüme geliyorsun değil mi?” diye sordum bana sırıtarak baktı ”Senceeski sevgilimin doğum günün kaçırırmıyım” dedi ben durunca oda durmak zorundakaldık birbirimize uzun süre baktık ve sonra çevreden insanların sanki bizdelirmisiz gibi bakan gözler arasında kahkahalar patlattık.Kahkalarımızdudaklarımızın birbirine değince son buldu.Benim gözlerim açılırken onun kilerkapanmıştı poşetler ellerimizden düşmüştü ve yere dağılmıştı Darius beni güçlükollarıyla sarmaladı ve beni kendine çekti karşılık vermek istemiyordumkarşılık vermek istemiyorumm istemiyorum lanet olsun karşılık vermiştim ahlütfen ama bir bu eksikti zaten dudaklarımı araladım ve elma kokak dudakkokusunu içime çektim hafif bir titreme yaşadım onu öperken gülümsedim odagülümsedi birbirimizden nefes nefese ayrıldık benden biraz uzun boylu olduğuiçin parmak uçlarımda yükseldim ve onun boynundan bir kere öptüm güldü banasıkıca sarılıp kafamı gögüsüne koydu bende ellerimi onun belinin çevresindedoladım kafasını eğip kulağıma fısıldadı ”İyi doğdun aşkım” dedi.Sonra herşeyonunla benim arama duvar gibi inmişti sanki çarpılıyormuşum gibi hızla geriçekildim lanet olsun demin ben ne yapmıştım böyle milord’u severken onunlaçıkarken –hey Arwen kendine itiraf edemiyorsun ama sen Milord’u hiç sevmiyorsunk- ruhumu dinlemedim bile yok saydım onu kulaklarımı artık ruhuma kapamıştımsadece beynimi dinliyordum kalbimide kapamıştım ona Darius’a herşeyimikapamıştım bana ulaşmasın diye param parça olan kalbimi bir kez daha kırmasın diyekalbimde kalan parçaları küçük minicik ufacık bir kül haline getirmesin diyeona karşı hem ruhumu hemde kalbimi kapamıştım ama lanet olsun ki Darius tümengellerime rağmen bana ulaşmayı başarmıştı bana kalbime ruhuma ulaşmayıbaşarmıştı ama onu kalbimden sökmeliyim ruhumdan kalbimden o bana hastalıkbulaştıran bir virüsten başka bir şey değil.Ona aşık olamam zaten neredegörüşmüş ki bir insanın pislik hastalık bulaştıran bir virüs’e aşık olduğunerde görülmüş ki eski aşkların tekrardan birleşip hayat boyu –yani ölenekadar- birbirlerini sevmesi.
    Bir şeydemek için ağzımı açtım ama ağzımdan tek bir kelime bile çıkmadı hiç bir şeybir ses ne kilme bir çıt bile çıkmıyordu sonra durdum boğazımı temizledim ”Bunuyapmamalıyız” dedim kafamı sallayıp yerdeki poşetleri elime aldım ve yürümeyebaşladım Darius sadece ”Arwen” diye fısıldadı arkadamdan geri dönmedim bakmadımbile durmadım asla yürümeye devam ettim yürüdüm ve yürüdüm..Sadece yürüdümkapının bahçesine girdikten sonra kapıyı annem açtı
    „”Ookızım bunlar ne marketimi satın aldın” diye sordu güldüm
    „”Bendekibu para onları anlmaya yeter mi dersin?” diye sordum o elimdekilerini alırkengülüyordu bende gülümsedim annem mutfağa giderken „”tatlım bahçeye çıksana bir”dedi ona tek kaşımı kaldırarak baktım „”Neden?” diye sordum
    ”Çiceklerisula” dedi gülümsedim –malum kadın çicekleri bizim kadar önemsiyordu artıkyakında çiçeklerle kardeş olurduk-
    ”Dünsuladım anne” dedim
    ”Olsunolsun tekrar sula” dedi ve beni kolumdan çekip villanın camlı kapısını çekti vedışarıya çıkardı kapıyı kapattı kapıya baktım annemde bir anarmorallik vardıama.......ama.....işte burda durdum çünkü arkamdan bir havlama sesiduyuldu!..Ateş...
    ”Ateş”diye bağırdım bebeğim tatlım şeker kızım karşımda bana dilini uzatmış bakıyorduona doğru koştum ve boynuna sarıldım ve tüylerini okşamaya başladım ”tatlım”dedim ve tekrar sarıldım suratımı yalıyıncada tekrar bir kahkaha patlattım osırada kapı açıldı annem gelmişti bana gülümseyerek baktı yanıma geldi veateş’i sevdi
    ”İnanmıyorumanne sana hani Ateş bir daha geri gelmiyecekti?” dedim annem ise gülüm kızımıntüylerini okşadı „”Kızımın üzülmesine dayanamam bir köpek yüzünden tamam birazpis olabilir ama ona katlanmalıyım onu bende seviyorum hemde doğum günühediyesi bu tatlım” dedi ona baktım gerçekten o çok iyi bir anneyd benim annembir melekti.Ona sarıldım ve kulağına „”Sen çok iyi bir annesin” diye fısıldadımyanaklarımdan öptü „”Bunu duymak çok güzel tatlım” dedi o sırada Ateş havladıönce birbirimize baktık sonrada Ateşe ve birer kahkaha patlattık annemle.
    „”Tatlımsen biraz Ateş’i dolaşmaya çıkart yoksa evimi parçalar zor tuttum sen gelenekadar az kalsın havuza atlayacaktı koltuklarımın birini parçaladı zaten” dediona bakıp tekrardan güldüm ve Ateş’e dönüp „”Hoş geldin evine kızım,ait olduğunyere” dedim oda cevap olarak havladı.
    Aslındaateş çok uslu bir kızdır –evet belli oluyor çok uslu bir kız olduğu için evdengitti ya- doğruydu ki annemin yeni aldığı mobilya takımlarını param parçaettiği için annem ona gıcık olmuştu tüyleri falan diye uydurup Ateş’i evdengönderdi tabi ben sabaha kadar almıştım o ayrı.İçeri gidip tasmayı aldımAteş’in yanına gidip tasmayı taktım ve onu dışarı çıkartırken „”Anne biz yarımsaat sonra geliriz” dedim o kafasını salladı ve „”tamam fazla geç kalmayın saat6 tam 7’e evde ol herkes gelir” dedi kafamı salladım ve evden çıktık yürümeyebaşladım Ateş çok heycanlıydı oradan oraya koşturuyordu tabiki bende onlakoşmak zorunda kalıyordum tasmasının ibini dahada sıkı tuttum ve elime doladımsahile inmeye karar verdik biraz koşmak iyi gelecekti nasıl olsa üstümde sporkıyafetleri vardı.Islık çaldım ilk önce sonrada „”Ateş koş kızım” diyip koşmayabaşladım oda benimle birlikte konuşuyordu sahile geldik kuşlar meydandatoplanmışlardı Ateş’in tasmasını çıkarınca direk olarak oraya doğru koşmayabaşladı oraya koşunca bazı kuşlar yer değiştirdi bazıları ise havaya uçtu gülüpbanklardan birine oturdum köpeğimi çok özlemiştim.O sırada biri yanıma oturduDarius!hadi ama yeter ya niye sürekli karşıma çıkıp duruyor
    „”Nedensürekli karşıma çıkıyorsun” diye sordum güldü tek o gülmüyordu gözlerinin içibile gülüyordu „”Senin nerelere gideceğini çok iyi biliyorum ya o yüzdenbilerek geliyorum” dedi ona tek kaşımı kaldırıp baktım sonra aklıma şeytanicebir şey geldi ve gülümsedim öne doğru eğildim „”Ne oldu ben seni bırakınca oküçük playboyluğun yok olduda tekrardan ne olduğunu göstermek için eskilerimikarıştırıyorsun?” diye sordum güldü
    „”Aa bakbunu hiç düşünmemiştim neden daha önce aklıma geldi ki zaten boş ver başkaplanım var mesela sana sahip olmak gibi” dedi ve şeytanice sırıttı.Tamamanladım bunu o kadar salak değildim ve bu çocuk harbi abazaydı.
    „”Pissapık” dedim ve onun kaslı koluna bir şaplak indirdim güldü bende ona bakıpgülümsedim.Mavi gözleri çok güzeldi ve sarı saçları çok uyumluydu bende onunlaçok uyumluydum biraz da olsa yani benim sarı saçlarım yoktu ama siyah saçlarımmavi gözüm vardı.Farkında bile olmadan birbirimize yaklaşmıştık ona baktımgözlerine,gözleri dudaklarıma kaybıştı ve sonra benimkilerde onunkilere. Birbirimizeyavaş yavaş yaklaştık tam o beklediğim şey olucaktı ki Ateş’in havlamasıylageri çekildim kafamı eğip güldüm Darius bana bakıyordu ve gülümsüyordu
    „”Neoldu seni güldürecek ne yaptım?” diye sordu ona baktım elimi onun giydiğigömleğin düğmelerine götürdüm birini tutum sonra bıraktım elimi onun gögüsündegezdirdim „”Sadece çok şaşkınım” dedim kafasını eğip bana baktı „”Neden?” diyesordu omuz silktim yerimden kalktım onun arkasına geçerken elimi onun boynundagezindiriyordum tam arkasında durdum eğilip kulağına fısıldadım „”Eski aşıklarsanki yeniden canlanıcakmış gibime geliyor” dedim iki elimi onun omuzlarınakoydum ve yavaş yavaş omzuna masaj yaptım.Oda güldü „”Yeniden canlanmasınıistiyor musun?” diye sordu kafamı salladım „”Bilmiyorum” dedim tekrar güldü kafasınısağa sola yatırdı ve omuzlarını oynattı „”Ellerin sanki sihirli gibi çok iyigeldi” dedi ona bakıp güldüm masaj yapmayı bıraktım yanına geçip oturdum „”Belkide”dedim sonra biribirimize bakıp birer kahkaha patlattık.
    „”Darius”diye fısıldadım mavi gözlerini hemen bana dikti „”Efendim?” diye sordu onabaktım bunu demek istiyorum kendime itiraf edeceğim artık ve o kelime söyleyipyapmam gerekeni yaptım „”Seni seviyorum” dedim ona yaklaştım ve onu öptüm!.
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Paz Kas. 28, 2010 9:13 am

süper bir bölüm
    ellerine sağlık I love you
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Kas. 28, 2010 1:15 pm

İkiiiiiiiiiiiiiiiiiz!!!!! Kızım ne yaptın sen yaaa!!! Bu nasıl bir blmdür böyleeee!!! Abi resmen hayran kaldım sonunda şoka girdim bu kadar da olmaz dedirttin bana lan Very Happy Ulan şimdi diyeceğim devamını acil yazıp at sen sayfa alın ondan sonra diyeceksin ama beklenecek gibi değil kızım yaaaa!!!! Yb istiyorum uzun kısa farketmez ben yb istiyorummmmmmmmmmmmmm!!!! Ulan sevgilime bile bu denli dememişimdir istiyorum diye Koptum Sadece bir şaka tebi hemen kendine pay çıkarma Very Happy Very Happy Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Kas. 28, 2010 6:59 pm

vuhu süper bi bölüm Very Happy kızım çabuk yb yaz Very Happy süpersin Very Happy kızım senin yüzünden kitap okuyasım gelimiyor Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Kas. 28, 2010 7:13 pm

Ah ablası bu kız yakında beni kitap okumaktan da soğutucak Koptum

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 7:09 pm