Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
AhMeT&SeLiM-night
The_Vampire_Girl
durgun
damla
happy
DaDlu-KaÇıK
Brra.
Kiraz*
Jo_WinCHésTéR
İdio-Path
bescheuertt
15 posters

Siyah Melek 8.Bölüm

bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Siyah Melek 8.Bölüm Empty Siyah Melek 8.Bölüm

Mesaj tarafından bescheuertt C.tesi Kas. 06, 2010 12:59 pm

0. Acı
    Üstümdekileri çıkarttım. Üstümde bir tek sutyenim kalmıştı fakat umurum da değildi çünkü sağ omzum çok acıyordu. Bütün kolum ve vücudum kan olmuştu. Çığlık atmamak için dişlerimi sıkıyordum. Hayatımda hiç bu kadar çok acı çektiğimi hatırlamıyordum (Fiziksel olarak). Mert oturmuş beni izliyordu. Sinirlendim ve ona bağırmaya başladım. ''Yardım etmeyi düşünmüyor musun?'' dedim. Canım çok yanıyordu. Hayatımın dönüm noktasındaydım. Sıkıcı bir hayattan bu duruma gelmekse oldukça ilginçti. Aslında her şey 3 gün önce ananemin vefat etmesiyle başlamıştı. Şu anda düştüğüm durum kadar kötü olmasa da, kötüydü işte.

1. Üç Gün Önce
    İnanın bana bir insanın hayatı bu kadar kötü geçemezdi. Kötü geçeceğini bildiğin halde tuhaf bir durum olup umduğundan da berbat geçmesi. Sanki her kes bana inat yapıyordu. Yatağıma uzanmış karanlıkta öylece boş tavanı izliyordum. Gece körlüğümün olmamasına şükrediyordum çünkü her zaman karanlıkta takılırdım. Evet, biraz gothic'ce ama ben zaten gothic 'im o yüzden tuhaf bir durum yok. Geçimsiz bir aile manyakça siyah hastalığı sıkıcı ve yalnız bir yaşam daha ne olabilirdi ki. Üstelik 4 saat önce anlaştığım tek kişi büyük annem ölmüştü, yani büyük ananem. Tuhaf olan ise ölmeden önce bana ''Siyah Meleğim'' demesiydi. Asıl en kötü olanı ne biliyor musunuz ertesi gün bir grup züppeyle dolu bir okula başlayacak olmam. Ailem hayatımı cehenneme çevire bilmek için bu kadar çok uğraşamazdı herhalde. En son ne zaman güldüğümü bile hatırlamıyordum ki. Yada hatırlıyordum ananemin ölmeden sapasağlam olduğu 3 gün önce. Sadece onun yanında gülerdim çünkü karanlık bir dünyaydı benimki. Hani şu saçma sapan söylentiler vardır ya örneğin gothic'lerin banyo yapmayı sevmediği saçmalığı. Tam aksine özellikle ben banyo yapmaya bayılırdım. Saçlarımı boyatmıştım, doğal rengi siyahtı, bense siyah-mavi'ye boyatmıştım. Işığa çıkınca siyahın araların maviler gözüküyordu ve buda benim çok hoşuma gidiyordu(En azından bana yakışıyordu). Gözlerim ise ela. Evet, biraz zıt bir durumdu, Gözlerime siyah lens takmayı düşünmüştüm fakat ela renkli gözlerim saçlarıma çok yakışıyorlardı ve bana ananemin gözlerini hatırlatıyordu.(Onunkilerde ela rengindeydiler) Annemin o çığırtmak iğrenç sesini duyana kadar her an uykuya dalabilirdim ''Gökçe Su yemek hazır'' diye bağırıyordu aşağıdan. Evet, evimiz iki katlıydı, evet biz zengindik. (Ve evet adım Gökçe Su) Fakat asla o kendini beğenmiş züppe kızlardan olmamıştım. Ve inanın bana onlardan daha fazla şımartıldığımdan emindim. Ailemin hatasıydı. Bence hiçbir aile çocuğunu şımartmamalı. Beni de şımarttılar ama ben kontrolü elime aldım ve o züppe kızlardan olmadım. Her şeyi yapabileceğini sanan o kızlardan. Ve size ilginç bir şey söyleyeceğim annem bazen öyle davranabiliyordu.(Tanrım ne utanç verici) Dün annemle birlikte gidip çanta aldık illaki tutturdu en pahalısını alalım daha kaliteli diye, Ama sonra ikna edip kendi istediğimi aldım. Yattığım yerden kalktım. Evde bir hizmetçi vardı ve yemeği o hazırlardı, arada bir bende yardım ederdim ama onunla asla konuşmazdım. Çekiniyordum beni hor görmesinden işte. Evet, biraz saçma bir durum biliyorum. Aşağıya inip yemek odasına gittim. Annem ve babam yerlerini almış beni bekliyorlardı. Biliyorum biraz filmlerdeki gibi bir yaşamım var fakat hayat işte ne yapacağı belli olmuyor, örneğin şimdi bir deprem olup evimiz yıkılabilir. Ben her şeyi sanki her an elimden kaybolacakmış gibi yaşarım fakat annem ve babam benim tam zıtımdır. ''Sonunda gelebildin tatlım hadi yerine otur da yemeğimizi yiyelim'' dedi annem benim yerimi göstererek. Evin tek çocuğuydum yani evde 3 kişiydik fakat masamız o kadar uzun diki 6 kişi olsak yinede boş yer kalırdı. Boşuna masraf işte annemin her zaman yaptı şey. Masadaki yerimi aldım. Biftek, pilav, patates kızartması vardı. Birde annemin kendi yaptığı bir tür çorba fakat ben o çorbadan hoşlanmıyorum, çünkü annem içine dolapta ne varsa onu doldurmuş bu yüzden annem o çorbayı her yaptığında (Kendi çorbasını her zaman kendi yapar) çorba içmem. Yemeğimi biran önce yiyip odama çıktım. Yemekte kimse konuşmamıştı, ananemin ölümü üzerine konuşmamaları gerekirdi zaten. Doğum günüme 5 gün kala ananem ölmüştü. Ah ne üzücü demeyi çok isterdim ama oldum olası doğum günü partilerinden nefret etmişimdir. Hele annemin olur olamadık hediyeleri yok mu beni çıldırtırdı. 17 yaşına basacaktım ve annem hala minik bir çocukmuşum gibi davranıyor, çok utanç verici. Yatağıma oturup televizyonu açtım. Söylesenize kaç genç kızın odasında plazma vardır ki. Benim var fakat ailem dışında kimse bilmiyor çünkü hava atmaktan nefret ederim.(Hava atanlardan da) Allahtan okul kıyafetleri tarzıma uygundu. Yani sadece eteği.(Kareli lacivert ve siyah renklerde)……….. Saat 11 olmuştu ne kadar televizyon izlediğimi çok merak etmiştim doğrusu. Aslında benim için 11 çok erken bir saat fakat bu günkü olaylardan sonra saat geçenin 3'üymüş gibi hissediyorum. Üstüme pijamalarımı giydim, televizyonu kapatıp yattım. Çok geçmeden uykuya dalmıştım bile...
    KAPAK
    Siyah Melek 8.Bölüm Blackfeatherwingsbackby

2.BÖLÜM
    [url=part 1]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p10-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    [url=part 2]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p20-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    [url=part 3]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p40-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    [url=3.BÖLÜM]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p40-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    4.BÖLÜM
    [url=part 1]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p50-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    [url=part 2]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p50-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    5.BÖLÜM
    [url=part 1]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p60-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    [url=part 2]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p60-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    [url=part 3]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p70-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]
    6.BÖLÜM
    [url=part 1]https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t5518p70-siyah-melek-5bolum-part3-and-6bolum-for-durgun[/url]

En son bescheuertt tarafından Paz Şub. 13, 2011 11:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 21 kere değiştirildi
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Siyah Melek 8.Bölüm Empty Geri: Siyah Melek 8.Bölüm

Mesaj tarafından İdio-Path C.tesi Kas. 06, 2010 3:23 pm

Vuhuu.. !! Çokkk güzel... !!

Karanlık bir havası var bu hikayenin...Ve çok fazla ilgimi çekiyor..!!

Hikayenin içindeki bu yoğun karanlık insanı içine hapsediyor...Müthiş bir şey...Çok sevdim.

YB yi bekliorum...En kısa zamanda at Tamam mı????

Türkçe Krallarına Uyunuz.Türkçe'de "bişey, çekiyo" tarzı kelimeler yoktur.
    Phoenix
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt C.tesi Kas. 06, 2010 4:44 pm

tamam Very Happy
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR Paz Kas. 07, 2010 3:22 am

Tamda Benim Tarzım Dediğim Hikayelerden Biri Very Happy
    Hayırlı Olsun.. Ellerine Sağlık..
    Ve ayrıca.............
    YB Bekliyorum.. Smile
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Kas. 07, 2010 12:54 pm

Başlığın Türkçe'ye uygun olması gerek. O yüzden düzeltiyorum Very Happy Büyük küçük harf kuralına uyulmalı. Very Happy
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Paz Kas. 07, 2010 1:54 pm

xd off sizde yani xdxd ehheehe
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Kas. 07, 2010 2:29 pm

Üzgünüm kurallar böyle. Herkes uymak "zorunda" Very Happy
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Paz Kas. 07, 2010 3:49 pm

tamam tamam bir şey demedik xd.d

Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Paz Kas. 07, 2010 3:58 pm

yeni bölüm ne zaman ?
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Paz Kas. 07, 2010 4:00 pm

Bir kaç yorum sonra (:
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Paz Kas. 07, 2010 4:07 pm

Tamam hadi ver merak ediyorum ben Smile
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Ptsi Kas. 08, 2010 4:10 pm

Eeee?!!Yb Neredee..?Off Merak ediyorum!!Lütfennn çabukk Very Happy Very Happy xD xD

Türkçe'ye uygun yazmaya özen gösterin.Türkçe kurallarına uyunuz!
    Phoenix
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Salı Kas. 09, 2010 8:53 pm

Tamam tamama koyuyorum Very Happy

2. Bölüm Part 1
    YENİ BİRİ

Lanet olası saatin çalmasıyla yataktan fırladım. Annem akşamları gelip saatimi açardı, ben zaten sabahleyin erken kalkabiliyordum. Sinirden saati kapatmak yerine alıp fırlattım, param parça oldu, 2kere bozuk bir sesle çaldıktan sonra sustu. Yataktan kalktım. Dolaba gidip eteğimi aldım, bir beyaz gömlek, üzerine siyah kot yelek aldım. Çoraplığa gidip fileli çorap, birde uzun beyaz çorap aldım. Önce fileli çorabı giydim, üstüne beyaz çorabı giyip dizime kadar çektim. Eteği giydim. Beyaz gömleği giyip, üstüne kot yeleği geçirdim. Saçımı açtım. Saçlarım belime kadar uzanıyorlardı. Bir defter, kalem alıp hızla aşağıya indim. Yanıma biraz para alıp, siyah botlarımı giyip aceleyle evden çıktım. Otobüs durağına gittim. Yarım dakikaya kalmaz otobüs geldi. Otobüse binip en arkaya oturdum. Gidiceyim okuldaki züppelerle nasıl uğraşacağımı düşünüyordum. Okulu görür görmez otobüsten indim. Kapıdan geçerken görevliler deliymişim gibi bana baktılar. Onları hiç andırmadan okula gittim. En üst katta çıkıp sınıfımı buldum. İçeri girdiğimde herkes tuhaf bana bakıyorlardı. 'Ne yani hiç mi gothic görmediniz?' demek gelmişti. En arka sıraya geçip oturdum. Bir kız saçını tepeden örmüş üstüne giydiği gömleği eteğin içine alıp kravat takmış üstelik kravatı boğazına kadar çekmişti. Onu görünce boğulur gibi oldum.
    Kız en ön sıraya oturmuş hortlak görmüş gibi bana bakıyordu. İçeri kısa boylu siyah saçlı, saçları topuz yapılmış bir kadın girdi. Herkes ayağa kalktı, Onun öğretmen olduğunu düşünüp bende ayağa kalktım. Hoca gözünü dikip bana baktı daha sonra bir şey demeden oturun der gibi eliyle işaret yaptı. her kez yerine oturdu. (Tabi bende) ''Evet bildiğiniz gibi dersizimiz türkçe. 2. ders hepinize kitaplar dağıtılıcak o zamana kadar ben size bir hikaye anlatıcam, ama ondan önce'' Hoca beni göstererek eliyle ayağa kalk işareti yaptı ''Bize kendini tanıtmak istermisin?'' diye sordu. Ah... Harika birde kendimi tanıtıcaktım. ''Adım Gökçe. Gökçe Su Akbaş'' dedim. Hoca elini çenesinin altına koyup ''Baban ne iş yapıyor?'' diye sordu. ''Holdink şirketi var'' dedim. Orta sıralardan bir kız beni süzerek kıskanç bir bakış attı. Kızın gömleği dışarda gıravatı ise aşşağıdaydı. Sarı renk saçları vardı, ve tepeden at kuyruğu yapılmışdı.''Pekala oturabilirsin.'' dedi. Ben yerime oturdum ''Evet geçen gün alış veriş merkezine gitttiğimde bir adam yanıma gelip saat'i sordu....'' Hoca böyle anlatmaya devam etti. Hayatımda hiç sıkılmadığım kadar sıkılmıştım. Zil çaldığında derin bir nefes aldım. Sarı saçlı kız sıradan kalktı ve kıvırtarak sınıftan çıktı. Kızı görünce kusasım gelmişti. Kızın eteği o kadar kısaydıki etek giymek yerine çorapla dolaşsaydı daha iyiydi bence. Bu kızın okulun en havalısı olmaya çalışan kızlardan olduğuna iddiasına bile girebilirdim. Kilolu bir kız sınıfa girdi elinde tost, çikolata, gofret ve kola vardı. Evet bende kolayı çok severdim fakat bu kadar yiyeceğin yanında bırak kola almayı bu kadar yiyecek almazdım. Kız geçip orta sıranın en önüne oturdu. Ben en arkada olduğum için kızı farketmemiş olmalıydım. Sarışın kız zıklayarak içeri daldı ''Sonuncu sınıftan biriyle çıkıyorum.'' diye bağırdı. Ah... yapmayın lise üçteyiz bir insan bu kadar ukala olmaz heralde.
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path Salı Kas. 09, 2010 9:37 pm

Woooww !! İşte budur diorumm... !!

Ben bu kzıı çok sevdim yha... xD Fileli çorap ve uzun beyaz çorap haa.. . Bende denemeliyim.. Birlikte giymeyi akıl edememişim... ! Very Happy xD

Okulun ilk günlerinden Oldum olası nefret etmişimdir.. Helede Yeni bi okula başlamışsamm.. Dimi ama.. Kim kendini koca bi sınıfa Tanıtmak isterki...

Ayrıca Bu sarı saçlı Ucube görünümlü kız gibi Bizim okuldada sürüsüyle var.. !!

Offf Ne kadar iğrençler dimi.. !! Görüntü kirliliğinden başka bişey değiller.. Onların var olma nedenleri bile yok ki..

Nese çok konuştum ..

Teşekkürler bu bölüm için.. Ve herkez gibi bende..

Yb istiorumm !!

Ama en doğal hakkım dimi yhani.. xD Wink =)
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR Çarş. Kas. 10, 2010 9:53 pm

SüpErDi...!
    Çok Kısa Yb Ama DoyamıorummmMMm... Sad
    ................. and Yb İsTiyorum... Please.
    .
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Perş. Kas. 11, 2010 3:05 pm

bir kaç yorum daha sonra Very Happy hazırda bekliyo bölüm Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 12:43 am

YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 12:45 am

YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    YB Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 12:46 am

YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    YB
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 12:47 am

bir kaç yorum daha istermisin...Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Kas. 12, 2010 7:40 pm

yb Very Happy
    bescheuertt
    bescheuertt
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bescheuertt Cuma Kas. 12, 2010 11:06 pm

tamam tamm Very Happy
    Yeni bölüm işte...

'.Bölüm Yeni Biri= Part 2
    Kızın arkasından 3 kız sınıfa girdi ve havalı bir tavırla kızın arkasına geçtiler. ''Yağmurcum her zaman ki gibi seninle gurur duyuyoruz'' dedi kızlardan biri. Demek ki kızın adı Yağmur muş.Üçü de boy sırasına göre yanyana durmuşlardı, tıpkı daltonları andırıyorlardı. En uzun olanı, kumral saçlı, ortanca olan sarışındı (Hemde civciv sarısı saçları vardı), en kısasıda kumral saçlıydı. En ön sırada oturan şişko kız bütün yiyecekleri bırakıp kızın yanına gitti. Sınıftaki bütün kızlarda o kızın yanına gittmişti. Sınıfta olan erkeklerin hepsi ise dalga geçer gibi tavırlar yaparak sınıftan çıktılar. Erkekler haklıydı bence. Bende dışarı çıkmak istemiştim fakat ne yapıcamı bilmediğim için vaz geçtim. Okulda bundan sonrasıda farksız geçmemişti, dersler sıkıcı geçiyor, kurtuldum derken o kız beni deli ediyordu. Bütün kızlar nasıl bu kadar saf olupta yanına gittiklerini bir türlü akıl sır erdirememiştim. Eve gittiğimde ise yine aynı tartışmalar aynı hızla sürüp gitti. Odama çıkıp bilgisayarı açtım. Bilgisayarda biraz twitter'ı açıp orda gezindim, fakat sonra sıkılıp kapattım. Tam televizyonu açıcakken annem aşşağıdan her zamanki o iğrenç sesiyle ''Yemek hazır'' diye bağırdı. Aşşağıya inip masaya oturdum. Annem masanın diğer ucundan ''Bu gün okulun nasıl geçti bakalım?'' diye sordu.
    Anneme gayet pozitif bir sesle cevap verdim ''Her zaman olduğu gibi, trajik.''
    ''Ah... Tatlım seni okula nasıl alıştırıcaz bilmemki?''
    ''Mesela beni züppelerle dolu kolejlere göndermeseniz. Hatta devlet okuluna gönderseniz çok mutlu olucam, ve okulu beğeniceğime eminim.''
    ''Tatlım anla bizi seni özel okula göndermek istiyoruz, tek amacımız senin iyi bir eğitim almanı sağlamak''
    Annemin bu trajik sözüne birşey dememiştim. Hemen yemeğimi yiyip sofradan kalktım. Odama çıkıp kitaplarımı dolaba yerleştirdikden sonra televizyonu açıp film koydum.

Yataktan hızla fırladım ''Ne kabusdu ama.'' dedim gözümü ovuşturarak. Nefes nefeseydim. Kabus görmüştüm, yada rüya, ne tuğaftı ama. Bir sınıfın ortasında omzum kanıyor aynı zamanda sırtımdan siyah kanatlar çıkıyordu. Kalkıp açık unuttuğum televiztonu kapattım.Tanrım bu neydi böyle. Mutfağa gidip bir bardak su içtim. Mutfağın penceresinin önünde durup dışarı baktım, güneş yeni doğuyordu. Saate baktım, hazırlanma vaktim gelmişti. Odama çıkıp dünkü giyindiğim gibi giyindim, Saçımı gene açık bıraktım. Hemen dişlerimi fırçalayıp evden fırladım. Okula gelirgelmez yine herkes bana bakmaya başlamıştı, sınıfa girene kadar binbir türlü eziyet çektim nerdeyse. Hemen sırama geçip oturdum. Ne yani benim bütün senem böylemi geçicek. Tanrım ne eziyetti ama. Çok geçmeedn sınıf dolmuştu. Hoca sınıfa hızlı adımlarla girdi. Eşyalırını masanın üstüne bıraktı.Uzun boylu, yaklaşık 30-35 yaş arasında birine benziyordu. Tahtanın önüne geçip ''Merhaba ben matematik hocanızım adım Mehmet Çelik.'' dedi. Tanrım matematik dersiydi, heran bayılanilirdim. Anladığım kadarıyla bu okulda öğretmendi ama bu sene ilkkez matematik dersine o girecekti. Kapı çalındı ve içeri bir çocuk girdi, Saçları uzun ve sarıydı, Suratına düşmüşlerdi, Göz rengi siyahtı ve içinde beyaz çizgilr vardı (Çok belirgin değildi). Normal okul gömleği beyaz idi fakat o siyah giymişti. Tanrım oda gothicdi, içimi bi sevinç kaplamıştı. Ne diyordum ben böyle.?? Ne sevinci.?? Çantasının tek sapını tutuyordu. Kafasını bana çevirip, hafifce gülümsedi, içim çok tuğaf olmuştu. Daha önce hissetmediğim bir duygu hissetmiştim. Kafasını hocaya çevirip ''Özür dilerim hocam geç kaldım'' dedi. Hocanın gözü gömleğinin rengine takılmıştı. Daha sonra kafasını bana çevirip benim üstüme baktı. Ne uyuz bir hocaydı. ''Adın ne bakalım''dedi. ''Mert Akdoğan'' dedi, ben o anda bittim. Sesi içime işlemişti adeta içim çok tuğaf olmuştu. Kendini bişey sanan Yağmur çocuğa -Mert'e- yiycekmiş gibi bakıyordu. Bunun sevgilisi yokmuydu. Hey ben az önce o çocuğu -Mert- kıskanmışmıydım, bana ne oluyordu böyle. Hoca eliyle bütün sınıfı göstererek ''Geç bakalım istediğin yere otur'' dedi. Yağmurun sırasıda boştu, çantasını kendisine çekip çocuğa gülümseyerek baktı. Mert Yağmur'un oturduğu sıraya doğru yürümeye başladı. Yağmurla sıralarımız ayrı olasa aynı grupta oturuyorduk.Yağmur Mertin gözlerine gülümseyerek bakıyordu, Mert ise kıza hiç bakmadan yanından geçip en arkaya benim yanıma geldi, gülümseyerek ''Oturabilirmiyim?'' diye sordu. Tam gözlerimin içine bakıyordu, Bakışları adeta bütün vücudumu felç etmişti. Konuşamıyordu. Zorlada olsa çantamı kendime çekip ''Ta...Tabi'' dedim. Çantasını sıraya koyup oturdu. Yağmur bana ukala bir bakış atıp önüne döndü. Tanrım ne uyuz bir kızdı. Merte bir bakış attım ve önüme döndüm. Karşıya bakıyormuş gibi yapıyordum fakat yan gözle ona bakıyordum. Baştan aşşağıya beni süzdükten sonra çantasında kitaplarını çıkartıp önüne döndü. Yanımda durması içimi çok tuğaf yapıyordu, ne hareket edebiliyor nede başka bir şey yapabiliyordum. Zorlada olsa ondan uzaklaşıp duvara yapıştım ve elimli yüzümü örtücek şekilde koyup yaslandım, saçlarımıda gözümmün önüne düşürdüm ve dikkatimi hocaya vermeye çalıştım. Dikkatim sürekli yanımda oturan Merte kayıyor ve saçlarımın arasında ona baıyordum. Bana ne olmuştu? Mert aramızdaki boşluğu kapattı, Gözümün önüne düşürdüğüm saçlarımı kulağımın arkasına aldı ve suratımı örttüğüm elimi alıp sıranın üstüne koydu. Suratımı çevirip ona baktım, bana bakıp gülümsüyordu, tekrar önüme döndüm. Bakışlarını üstümde hissediyordum, huzursuzca kıpırdanmamak için kendimi zor tutsamda bütün ders hiç kıpırdamadım ve gözümü diktiğim noktan ayırmadım. Zil çaldığında dışarı çıkıcağını düşünüp bir rahatlama hissetmiştim fakat çıkmamıştı, bana dönüp elini uzattı ''Meraba ben Mert''dedi. Napıcağımı bilemediğim için ona döndüm başta biraz tereddüt etdiysemde elini sıktım ''Me...Meraba bende Gökçe... Gökçe Su...'' dedim. Gülümseyerek ''Memnun oldum.'' dedi. ''Ben...Bende...'' dedim ve elimi çektim. sürekli kekelemiştim fakat daha önce ilkkez biriyle tanışmıştım. Evet, saçmaydı ama gerçekti. Yağmur hemen Mertin tepesinde durup elini beline koydu ''Selam ben Yağmur sende Mertsin dimi canım'' dedi. O anda bütün sinir tepeme fırladı canımmı demişti o kız az önce. Mert kafasını kaldırıp Yağmura baktı. Yağmuru öldürene kadar dövesim gelmişti. ''Senin sevgilin yokmuydu onun yanına gitsene'' dedim. Eyvah... ben az önce ne demiştim. Şok içinde kalmıştım. Ben Mert'i kıskanmış ve ona canım dendiği için bir kıza lafmı söylemiştim. Neler oluyordu böyle. Hayır, bu ben değildim. Yağmur ''Bana bak seni satanist kılıklı sen git kedilerinle uğraş'' dedi. O anda kızın ağzını burnunu kırabilirdim, oturduğum yerden ayağa fırladım, kimse bana satanist diyemezdi. Mert yanlış anlasa bile asla altında kalmazdım.
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. C.tesi Kas. 13, 2010 8:07 am

Vay güzeldi.
    YBYBYB Very Happy
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından İdio-Path C.tesi Kas. 13, 2010 2:11 pm

Süperr !! Harikaaa !! Şuan hiç istemediğim kadar çok Yb istiorumm..
    Napcakkk acaba Bizimki O sürtüğee... İnş. Kendini tutmaz... xD xD Çok merak ettim yhaaa... Süper Bi bölümdüüü..
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK C.tesi Kas. 13, 2010 2:22 pm

hemen Yb yazmalısın....(anlaşıldı bugün sosyal çalışamıcam)Very Happy
    yb yaz yoksa çatlarım

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 10:18 am