Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+21
durgun
^^wAps^^
Brra.
asezgin
ßlacklife
Ghost_whisper
AhMeT&SeLiM-night
Jo_WinCHésTéR
happy
ebru
zAfRiNa
DaDlu-KaÇıK
sekerkiss07
Sude
gecenin kızı
tuqchee!!!
jamestark
İdio-Path
kolona
Alexa9696
Deadly
25 posters

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Anket

Yeni Bölüm?

[ 14 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_left61%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_right [61%] 
    [ 0 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_left0%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_left0%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 9 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_left39%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Bar_right [39%] 
    [ 0 ]
    [ 0 ]
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 23
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Empty Geri: Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Kas. 20, 2010 5:02 pm

Yaaa harbi süperim cnm benim Very Happy Az önce eciye yazarlığımla övünmek istiyorum dedim Very Happy Yb yarın cnm benim çok merak az iş demişler Koptum Şimdiden tşkr edyrm hepinize Smile
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 3 Empty Geri: Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Mesaj tarafından happy C.tesi Kas. 20, 2010 5:10 pm

çokk gzll yazmışsın ellerinee sağlıkk =))
    Anneleriii kesinn vampirr ayy amann allahımm bölee heyecanlıı yerlerdee bırakmayınn kalbimee inecekk enn sonunda =)))))))
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 20, 2010 5:15 pm

OOo ooolum siz daha ne görüyonus ki bu bişi değil Pınarla öyle bir bölümler yazıcağız ki gözlerinin pörtlücek nefesiniz kesilecek heycanlanacaksınız Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Kas. 20, 2010 5:34 pm

happy demiş ki:çokk gzll yazmışsın ellerinee sağlıkk =))
    Anneleriii kesinn vampirr ayy amann allahımm bölee heyecanlıı yerlerdee bırakmayınn kalbimee inecekk enn sonunda =)))))))

Teşekkür ettim bebeğim Smile Heyecanlı yerlerde bırakmazsak hikaye sıkıcı olur ama Very Happy Bize de hak verin yani Razz
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Kas. 20, 2010 5:40 pm

Deadly demiş ki:OOo ooolum siz daha ne görüyonus ki bu bişi değil Pınarla öyle bir bölümler yazıcağız ki gözlerinin pörtlücek nefesiniz kesilecek heycanlanacaksınız Very Happy

Tebisi ikiz yaa daha bunlar hiçbir şey Very Happy İlk blmler böyle gidicek ama ilerleyen blmler daha heyecanlı ve merak uyandırıcı olacak Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark C.tesi Kas. 20, 2010 5:49 pm

Hikaye harika gidiyo Smile
    Yb'yi çok merak ediyorum Very Happy
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR C.tesi Kas. 20, 2010 7:14 pm

Yeni Okuyucu xDD
    Amma Güzelmiş Helecanlıymış Hıh xDDD
    Aferiww Senden Yazar da Olur Azrail de Very Happy Very Happy Very Happy
    Meraktan Öldürmekte Birincisin Kızım Bu ne yawwW Very Happy
    Hikayeyi ben Yaşıormuşum Gibi Geldi Very Happy Very Happy ahahah
    Fazla Bekletme Benü(bizi) xdDD
    Hayırlı olsun.....................................
    Yb bekliyorummmmm Hemde En uzunundannnnn xDD Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK C.tesi Kas. 20, 2010 7:55 pm

yaşasınnnn... yb cheers Dans Et

oynayasım varrr...

meganın gözleri kırmızı kırmızı...hopaa
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Kas. 20, 2010 11:08 pm

Very Happy ay siz delisiniz ya Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Kas. 21, 2010 12:13 pm

İkiz bunlar uçmuş yaaa Koptum Yb bugün akşam üstü gelicek hazırlıklı olun heyecandan tırnaklarınızı yiyebilirsiniz Very Happy Hade siz hazırlıklı olun bakayım bol bol yorum bekliyorum ona göre Razz
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Paz Kas. 21, 2010 3:16 pm

ooooo meraklaa bekliyorumm yaaaa Smile)) heyecanlandımm şimdikkk =))))
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Kas. 21, 2010 3:25 pm

bende yha..off zaman nasıl geçicek şimdi
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Kas. 21, 2010 3:28 pm

cnm ya çooooooooo....k güzel olmuş bayıldım ya yb istiyorum bebek Razz
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Kas. 21, 2010 5:31 pm

Yb geliyor!!!!

4.BÖLÜM

Karşımda ki kadına şaşkınlıkla bakıyordum. Ağzım açık kalmıştı resmen. Annemin tıpa tıp aynısıydı. Annemin öldüğünü bilmesem bu kadına annem diyerek sarılacaktım. Ama kadın sakin görünmeye çalışsa da tedirginlik vardı. Bunu hal ve hareketlerinden anlayabiliyordum. Anneme benzemesine rağmen farklılıklar vardı. Annemin gözleri yeşil kadınınkiler kırmızı, annemin teni buğday kadınınkiler kireç beyazı. Biran annemin de Megan gibi vampire dönüştüğü geçti aklımdan. Ama buna ihtimal veremezdim. Çünkü annem gözlerimin önünde öldürülmüştü. Bu durum olmasaydı belki inanabilirdim bu düşündüğüme ama hayır buna asla ama asla inanmıyordum. Şaşkınlığımdan kurtulup ayağa kalkmam ve direk meleğimin yanına gitmem gerekiyordu. Tam kalkacaktım ki kadın elini uzattı. İlk başta çekinsem de elini tutup kalktım.
    _”Özür dilerim. Koridorda kimsenin olmayacağını sandığımdan kimseye çarpmayacağımı düşünmüştüm. Ama sanırım bundan sonra dikkat etmem gerekecek.”
    _”Önemli değil küçük bayan. Asıl ben özür dilerim. Bir yeriniz acımamıştır umarım.”
    _”Ah! Hayır! Sadece biraz popom acıdı o kadar.”
    _”Ah! Tekrar kusur bakma. Burada yeni misin? Yoksa karşılaşmadığımızdan mı tanımıyorum?”
    _”Yeniyim. Koşarak revire gidiyordum kardeşim orada yatıyor. Bir de yemekhanede diğer çocukların bana bakışlarından rahatsız oldum sizi o yüzden fark edemedim.”
    _”Ah! O çocuklar nedense bir türlü yeni gelenlere insan yermişçesine bakmadan edemiyorlar. Onlar adına ben özür dilerim.”
    _”Önemli değil gerçekten. Neyse ben daha fazla vakit kaybetmeden kardeşimin yanına gideyim. Uyandıysa merak etmiştir.”
    _”Peki. Bu arada adın ne?”
    _”Messiah.”
    _”!!!”
    _”Bir şey mi oldu???”
    _”Ah! Hayır! Sadece isim tanıdık geldi. Neyse ben seni alıkoymayayım.”
    _”İyi geceler.”
    _”Sana da.”
    Kadının yanından ayrılıp hızlı adımlarla revire doğru yürümeye başladım. Kim olduğunu adının ne olduğunu asla sormadım. Aeron’a bu kadın hakkında her şeyi sormam lazım. Annem olduğunu aklımdan çıkarmalıyım yoksa düşünmekten delirebilirdim. Ama kadının adımı söylediğimde vermiş olduğu tepki normal bir tepki değildi. Kesinlikle bunun altında bir şey vardı. Bunu araştırıp öğrenmeliydim. Ama nasıl??? Neyse şimdi bu konuyu düşünmenin zamanı değildi. Nasılsa artık her günüm bu akademi de geçecek. Zamanım bol her şeyi kolayca bulabileceğimden eminim.
    Sonunda meleğimin odasına geldim. Ah! Sessiz olmalıydım hala uyuyordu. Yavaşça yanına gidip saçlarını okşadım. Bunu yapmamı çok seviyordu. Ona annemi hatırlattığını söylemişti. Yanına kıvrılıp yattım. Gözlerimi açtığımda gün doğmuş ve meleğim uyanmış beni izliyordu.
    _”Günaydın meleğim.”
    _”Günaydın ablacım.”
    _”Sen uyanıp beni mi izliyordun bakalım?”
    _”Uyurken annem gibisin. Sanki yanımda o varmış gibi yattım. Ben onu çok özlüyorum abla.”
    Biranda gözleri doldu ve ağlamaya başladı. Onun ağlamasına asla dayanamıyordum yalnız bu sefer gözlerinden yaş yerine pembe bir şey akıyordu. Bu ne??? Kafamı çevirir çevirmez koltukta bizi izleyen Aeron’ı gördüm. Hemen yanımıza geldi ve Megan’ın gözlerini sildi. Onu kollarıyla sarıp sakinleştirmeye çalıştı. Aeron’ın yaptıklarına bakmaktan kardeşimin neredeyse tekrar uykuya dalacağını fark etmemiştim. O anda Aeron bana kaş göz işareti yapmaya başladı. Hemen Megan’ı yatağa yatırıp elimden tuttuğu gibi dışarıya çıkardı.
    _”Neler oluyor Aeron?”
    _”Her şey halledildi. Yerleriniz hazır. Bugünden itibaren dersleri görmeye başlayacaksınız. Dün sanırım bir hocamızla tanışmışsın. Derslerde hepsi seni konuşuyorlardı.”
    _”Dur bir dakika! Dün ben bir hocanızla çarpıştım ama ismini sormadım. Kim o kadın biliyor musun?”
    _”Kimden bahsediyorsun sen?”
    _”Beyaz tenli, uzun boylu ve kadın tıpkı anneme benziyor.”
    _”Imm! Tam olarak tanımıyorum ben kendisini.”,
    _”Ne demek tanımıyorum? Bunlar senin hocaların değil mi?”
    _”Evet benim hocalarım ama hepsini tanıyacak değilim. Derslerine girmediğim hocalarım da var.”
    _”Tanımıyorsun yani?”
    _”Hayır! Ama eğer tekrar görürsen tanıyan bir arkadaşım varsa öğrenirim.”
    _”Peki teşekkür ederim Aeron.
    _”Rica ederim bir şey yapmadım.”
    _”Dersler kaçta başlıyor hemen gidip hazırlanayım.”
    _”Hey! Hey! Dur daha başlamıyor dersler. Ne yaptın sen ya!”
    _”Ne demek başlamıyor?”
    _”Derslere daha 12 saat var güzelim.”
    _”12 saat mi???”
    _”Evet!”
    _”Vay be! Gece başlıyoruz yani. Keşke şöyle alemlere akılacak falan dense. Ah! Hiç ikiletmeden atlar giderim.”
    _”Maalesef şansına küs. Çünkü akademide alem falan olmuyor.”
    _”Ah! Hayır! Yapma bunu be yakışıklı yaa! Olmaz ki ama canım. Ben ne güzel ilk günüm diye parti falan verirler diye düşünüyordum o kadar. Ne can sıkıcı bir yer burası böyle. İçim bayıldı o derece yani.”
    _”Burada kimseye öyle bir şey yapılmadı ki sana da yapılsın. Kıyafetlerin dolabınıza yerleştirildi. Eşyalarda konuldu. Özel eşyalarını istersen onları evinden getirebilirler bunu da hatırlatayım.”
    _”Ah! Çok teşekkür ederim majesteleri Aeron.”
    _”Benimle dalga geçmeyi hayatın boyunca kesmeyeceksin değil mi küçük hanım!”
    _”Ah! Seni sinir etmek çok ama çok hoşuma gidiyor majesteleri.”
    _”Gel buraya bakayım sen!”
    _”Yo! Yo! Yaklaşma Aeron bak son sefer olan olayı hatırlatmıyorum sana. Gelme üstüme. Aaaa!”
    _”Ya! Benimle dalga geçmek neymiş gör bakalım.”
    _”Aeron yapma ne olur! Bir daha dalga geçmeyeceğim söz veriyorum.”
    _”Hayır! Geçen seferde böyle dedin bak gördük işte.”
    Tam Aeron’la boş yatakların üstünde şakalaşırken şifacılardan bir tanesi dün ki kadınla içeriye girdi. Ortam fena gerilmişti. Vaziyet o kadar kötüydü ki sanki sevgili gibiydik. Şifacı şaşkın hoca ise kızgın bir şekilde bakıyordu. Sanki bir anne gibi olaya sinirlenmişti. Bu kadın kim? Bunu bilmek istiyorum. Kim olduğunu öğrendiğimde büyük bir şoka uğrayacağımdan eminim ama yine de araştırıp bulacağım başka yolu yok. Ya öğreneceğim, ya öğreneceğim. Dönüşü yok bu yolun.
    _”Aeron! Benimle geliyorsun.”
    _”Peki Bayan Bendis.”
    Ah! Hayır! Bu olamaz lütfen biri buna dur desin!!! Duyduğum isim doğru olamaz. Lütfen bu bir rüya denilsin lütfen!!!
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Kas. 21, 2010 6:04 pm

pınarım harikalar yaratmışsın yine kuzum çok beğendim Very Happy
    yb çin bizi bekletmezsin di mi Masum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 21, 2010 7:42 pm

Yb sırası bende tatlım Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Paz Kas. 21, 2010 8:14 pm

Çok güzel olmuşş, yeni bölümü bekliyorum tatlımmm Smile
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Paz Kas. 21, 2010 9:12 pm

çok güzel olmuş Very Happy ece sen çabuk yazıver bari Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Kas. 21, 2010 9:24 pm

süper olmuş yha....
    siz ikiniz kitap yazsanıza Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 21, 2010 9:32 pm

Arkadaşlar yb yazamıyorum çünkü diğer hikayemde işler karıştı zaten elim kesildi hemen yazıcağımı sanmıyorum
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Paz Kas. 21, 2010 10:18 pm

güzelll Very Happy devamını bekliyorum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Paz Kas. 21, 2010 10:28 pm

kuzum geçmiş olsun kendine iyi bak ya böyle sakarlıklar yapma gerçi bende çok yapıyorum o ayrı Very Happy
    kendini fazla zorlama canım ama işin olmadığı zaman mutlaka yaz Rolling Eyes merak ediyoruz Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 21, 2010 10:33 pm

Ya sakarlıkla alakası yok Very Happy bilerek yaptım cama vurunca üstümde parçalandı
    Sende msn'ye gel Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Kas. 22, 2010 10:37 am

Yb beğendiğinize sevindim arkadaşlar Smile Yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim Smile İkizim senin bu psikoluğun ömrümü yedi benim Koptum Ne dana bişeysin sen yaaa!!! Çabuk iyileştirip yaz şu blmleri gelirsem oraya saçını başını yolarım senin Koptum Çok geçmişler olsun bebeğim kib öptüm yanacıklarını Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Kas. 22, 2010 7:16 pm

Öp öp muah muah Very Happy

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 2:53 pm