Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+21
durgun
^^wAps^^
Brra.
asezgin
ßlacklife
Ghost_whisper
AhMeT&SeLiM-night
Jo_WinCHésTéR
happy
ebru
zAfRiNa
DaDlu-KaÇıK
sekerkiss07
Sude
gecenin kızı
tuqchee!!!
jamestark
İdio-Path
kolona
Alexa9696
Deadly
25 posters

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Anket

Yeni Bölüm?

[ 14 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_left61%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_right [61%] 
    [ 0 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_left0%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_left0%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 9 ]
    Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_left39%Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Bar_right [39%] 
    [ 0 ]
    [ 0 ]
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 23
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Empty Geri: Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 12, 2010 6:18 pm

Very Happy ya napam kitle olmayınca birde safya az olmuyor yazasım gelmiyor ki! Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 Empty Geri: Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!!

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Kas. 12, 2010 6:25 pm

kitle yok ne demek kız biz neciyiz burda Razz
    sen yb yaz ondan sonra gör asıl olayı Wink
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 6:49 pm

yb yazz yhaaa.......

yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    yb
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 6:55 pm

Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    Dans Et yb Dans Et
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Kas. 12, 2010 7:05 pm

kız isyan başlamış burda Very Happy yb istiyorummm
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 12, 2010 7:09 pm

Very Happy hehe ii bari yarısını yazam biterse koyarım Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 7:19 pm

ohh...buda bir şeydir
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 12, 2010 7:30 pm

2. Bölüm

“Megannnnnnnnnnnnn!....
    Yataktankardeşimin ismini bağırarak uyanmıştım lanet olsun bu öten şeyde ne böyle sağ tarafıma dönünce hemen kenarında duran masanın üstündeki çalar saat ötmeye başlamıştı kafasına basıp susturdum ah be bir rüyaymış çok rahatladım peki o kanı içerken yaşadıklarım onlar rüya olamaz çok gerçekçiydi o sırada pencereden biri tıklamış gibi ses geldi baktım yağmur damlalarıymış.
    “Megan?”diyeseslendim odaya ama cevap yok
    “Megan?”diye tekrardan seslendim o sırada beynime silah sokmuşlar gibi vuruldum lanet olsun lanet olsun o sokakta yaşananlar gerçekti yatağımdan hızla kalktım tuvalete daldım “Megan?” diye seslendim odamın kapısının açıp merdivenlerden hızlı bir şekilde indim gözüme çarpan ilk şey masanın üstündeki etmek ve pankek poşeti olmuştu
    “Megannnnnn”diye bağırdım o sırada evin kapısının açık olduğu ve yerde kan izlerinin olduğunu gördüm bir çığlık duydum sonra ve bedenim elektrik çarpmış gibi şok yaşadı bu….bu….bu çığlık Megan’ın çığlığıydı evin kapısından çıktım kan izleri evin arka bahçesine kadar gidiyordu koşarak bahçeye gittim ve işte rüyamda gördüğüm aynı şeyi gördüm bir vampir vardı ve benim kardeşimin üstüne eğilmiş kanını içiyordu yaktım lan seni vampir beni fark etmeden ben eve girip birbıçak aldım sonrada Aeron’a kısa bir mesaj yazdım

“Aeron acil durum gelmelisin vampirlerden biri kardeşime saldırdı ve ben kafayı yemek üzereyim “

Bıçağı sıkıca tutum tam evden çıkacakken telefonum titredi Aeron’dan mesaj gelmişti

“Sakın bir delilik yapayım deme hemen geliyoruz biz”

Hah bunun bana mı söylüyordu takmadım bile yavaş yavaş sinsice parmak uçlarımda arkabahçeye doğru yürüdüm vampirde gelmiş olduğumu anlayacak ki arkasına dönüp tısladı bıçağıma iyice sarıldım
    “Kardeşimi bırak” dedim bana dönüp tekrardan bir kez daha tısladı
    “Kardeşimi bırak yoksa senin için hiç iyi olmaz” dedim evet dediğimi yapmıştı kardeşimi bıraktı ama bu seferde benim üstüme gelmeye başladı geriledim ama sonra karşımdakinin babamın katili olduğunu düşünmeye çalışarak onu öldürme isteğiyle doldum bıcağı seri bir hareketle çevirdim ve çocuğa sapladım inledi bu iğdi başka bıçak olsa bunun kadar çan yapmazdı çünkü bu normal bir bıçak değildi.Bubıçak sihirli bir kazıktı aslında ona niye hala –yani sihirli kazığa- bıçak deniyor anlamıyorum günümüzün çocukları sihirli kazık diyor ya oda ayrı birşey.O sırada boynumda bir acı hissettim lanet olsun feci titiz kız çığlığımıattım ah lanet şey canım feci acıyordu sihirli kazığı çocuğun kalbine sapladım–yani sapladım kalbine geldi sanırım çünkü ölüyordu-o sırada bir şey beni olanet olasıca vampirin elinden alıp geriye doğru sarmalamıştı.Canım çokyanıyordu ağrıdan çığlık atıyordum biri beni tutu sarsılıyordum biri beni yereyatırdı boynum tanrım hayatım boyunca hiç bu kadar açı çekmedim.
    “Mesiaahbana bak” diye bağırdı bir ses bu ses Aeron’a aitti göz kapaklarımı yavaşcakaldırdım evet istiyordum ölmek istiyordum lanet olsun bütün ailem yok olmuşölmek istiyorum belki orada onlarında yanında olabilirim.
    “Bunu içmeni istiyorum” dedi Aeron bileğini ağzına götürdü ve ısırdı bana doğru tuttubileğinde gördüğüm şey kandı bileğini bana doğru getirdi ve bileğini dudağımabastırdı dudaklarımı araladım ve kanın içime akmasını sağladım hafif birtitreme yaşadım bir insan kanından daha da çok iyidi hatta insan kanına binbasardı içmeye başladım elimle bileğini tutup Aeron saçımı okşuyordu ve durmadanaptalca şeylerden bahsediyordu
    “Dı,di,du,dü,tı,ti,tu,tü” diye söylenmeye başlanmıştı bile aklıma o anda Megan’ın gelmesiyle ağzımdanbileğini çektim doğruldum canım yanmıyordu bile göz yaşlarım tekrar uslanmayabaşlamıştı Megan’ı görünce.Kız kardeşim lanet olsun ki orada yatıyordu ve benhiçbir şey yapamıyordum.Hızla yerden kalktım Megan’ın yanına koştum dizleriminüstüne çöküp onu sarstım ve haykırmaya başladım
    “Megannn…sakın….Sakın ölmeeeeee”
    Aeronkollarımdan tutu ve beni onun yanından 2 adım geriye doğru çekti silkinipkurtuldum Aeron Megan’ın yanına gitti üzerine doğru eğildi nabzına bakıyordugaliba başını eğdi işte o sırada gerçeğin tam acısı yüzüme tokat atmış gibiindi ‘hayır’ diye haykırırken buldum kendimi ölmüştü oda beni bırakıp ölmüştügitmişti yaşamıyordu Aeron beni kollarının arasına aldı onu ittim “Onu hayatadöndür” diye bağırdım bana baktı başını eğdi “Yapamam” diyi verdi gözlerimbüyüdü lanet olsun ne diyordu bu herif “Ne diyorsun sen” dedim başını kaldırıpbana baktı “Üzgünüm şifacı değilim” dedi bir şey demedim ilk önce sonrada
    “O zamanokulundaki şifacı birinden yardım iste” diye bağırdım bana baktı “Bir şartlasende okula geleceksin” dedi ona sinirle kükredim
    “Seni aptalkardeşimi sizin vampir topluluğunuzun eline bırakacağımı mı sandın” dedimkafasını sağa sola salladı
    “Söylediğimbu değil Megan’ı hayata döndüreceğim karşılığında akademiye geleceksin” dedigözlerim büyüdü bu piç herif demin ne demişti böyle karşılık mı bekliyordubenden dişlerimi sıktım ne kadar aptaldı bu çocuk ona öyle bir tokat attım kişak diye bir ses duyuldu “Seni aptal O senini kuzenin!” diye bağırdım banagözlerini açarak baktı iyidi aklı başına gelmişti bir şey demedi Megan’ınyanına gitti onu kucağına aldı ve bana dönerek “Megan’ın kuzenim olduğunu yenifark ettim üzgünüm beni takip et” durdu sonra ekledi “Tabi onu geri istiyorsan”dedi ve yürümeye başladı takip ettim.

Revir’inbeyaz kapısı açıldı ve içeriden kadın şifacı bir vampir çıktı bize baktısırtımı duvara yaslamış yerde oturmuş kollarımı bacaklarımın çevresindedolaşmıştım kafamı kaldırıp ona baktım noldu acaba Megan yaşıyor muydu?bunudiyemedim ağzımdan sadece “Megan…” kelimesi çıktı kadın bana bakıp gülümsedi “İçerigeçe bilirsiniz sizi bekliyor” dedi hızla yerimden kalktım Aeron’a dahibakmadan revir’in içine baktım orada bana bakıyordu gülümsedim yalnız bir şeygözüme takılmıştı gördüğüm şey olduğum yerde donup kalmama yardımcı olmuştu.Ogördüğüm şey neydi o gözlerindeki şey……..ha siktir!.
    Lanet olsungözleri kırmızıydı!
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Kas. 12, 2010 7:52 pm

heytt sevdim bu işi Very Happy çok güsel lan devam et Very Happy kızım süper yazıyon Very Happy hadi abla sende sıra Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Cuma Kas. 12, 2010 8:47 pm

YUPPİİ!!

yeni bölümmm....manyak olmuşşş... Dans Et Dans Et
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Cuma Kas. 12, 2010 10:02 pm

süper Very Happy eee hani devamı merakla bekliyorum
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Kas. 12, 2010 10:25 pm

vay anasını güzel gidiyo sevdim bunu Razz
    devammmmm Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 12, 2010 11:41 pm

Very Happy saolun var olun beni sizler yarattınız Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 752913 Night High Shcool;Gece Lisesi 6.Bölüm geldi!...Yorumları eksik etmeyiniz!! - Sayfa 2 752913 Pınar yavrummm sıra sende
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Kas. 14, 2010 8:53 pm

yha hadi 2 gündür bir yb yazamadınız... Mad
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 14, 2010 10:40 pm

Girmedi galiba ben ona mesaj atar söylerim tatlım Smile
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Kas. 14, 2010 11:09 pm

vallaha saol canım çatlıcam 2 gündür..
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Kas. 14, 2010 11:12 pm

Very Happy biraz sabret canım Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Kas. 14, 2010 11:14 pm

peki sabredeyim barii.. Masum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Kas. 16, 2010 12:20 pm

pınarr kuzumm yb bekliyoruzz. Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Kas. 16, 2010 12:23 pm

Evet bekliyoruz Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Kas. 19, 2010 5:41 pm

ooooooooooo yenii birrr hikayee dahaa budumm Smile)))
    ilk öncee çok güzel bir hikaye olduğunuu söylemeliyimm Smile)
    Meganmıydı adını unuttum iştee o kesinn vampirr olduu:)))
    E ablasıda büyük ihtimalle vampir okuluna gitmekkk zorunda kalacakk yblerii meraklaa bekliyorumm:)))Smile
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Kas. 19, 2010 7:35 pm

Very Happy doğru tahminnn Very Happy ee artık olucaklar pınarın ağzından yazılıyor bebeğim Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Kas. 19, 2010 11:18 pm

ozamn pınarr bizee ybb verrr Smile))
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Kas. 20, 2010 4:47 pm

3.BÖLÜM

Buna inanamıyordum!!! Ben kardeşimin iyileştirileceğini düşünürken gördüğüm şeyle şok olmuştum. Küçük Megan’ım bir vampir olmuştu. Onu da kaybetmiştim. Gözlerinde ki kırmızılığı görünce olduğum yerde donakalmış hiçbir şey konuşamaz, hareket edemez olmuştum. Yanıma birisi geldi bana sesleniyordu fakat tepki veremiyordum.
    _” Messiah! Beni duyuyor musun???”
    _”!!!”
    _Messiah!!! Lütfen bir tepki ver! Beni korkutuyorsun!!!”
    Sarsılmaya başladım. Aeron beni omuzlarımdan tutup sarsıyordu. Ama bu şokla ona tepki veremezdim. Küçük meleğim, tek parçamı da kaybetmiştim. Buna nasıl alışacaktım??? Meleğimin vampir olduğunu nasıl kabullenecektim??? Sanki dünya durmuş hareket etmez olmuştu.
    _”Messiah!!!”
    _”Megannnn!!! Ona ne yaptılar??? Neden gözleri kırmızı??? Neden??? Kurtulma yolu bu muydu??? Ancak böyle mi iyileşecekti??? Bunu bana nasıl yaptın Aeron??? Söyler misin? Nasıl???”
    _”Messiah!!! Başka yol yoktu. Ancak bu şekilde yaşatabilirdik. Çok kan kaybetmişti biliyorsun. Ölen bir vücudu insan olarak geri getirmek mümkün değildir.”
    _”Neden bunu bana başta söylemedin peki??? Neden şimdi öğreniyorum???”
    _”Korkup kabul etmeyeceğini onu yaşatmak için başka yollar deneyeceğini fakat sonunda çok acı çekeceğini biliyordum.”
    _”Demek biliyordun öyle mi? Bilmene rağmen hiçbir şey demedin. Sen nasıl bir kuzensin söyler misin bana? Bunu bile bile yaptın. Sırf ben akademiye geleyim diye kardeşimi de bir vampire dönüştürdün. Lanet olsun sana Aeron! Anlıyor musun beni!!!”
    _”Messiah lütfen böyle yapma. Biliyorum şuan her şeyden daha çok acı çekiyorsun. Lütfen beni affet! Ama başka yolu yoktu. Ve bu doğum gününden itibaren zaten akademiye gelmen zorunlu hale gelecekti bunu sende biliyorsun. Sana her şeyi açık açık anlattım.”
    _”Bende sana akademiye gelmeyeceğimi ölümü bile göze aldığımı söylemiştim. Hatırladın mı Aeron?”
    _”Bunun olmayacağını sende biliyorsun!”
    _”Ne demek olmayacak?”
    _”Böyle bir şey olamaz. Çünkü 18 yaşına basmış olanları akademi yetkilileri birebir takip ettiriyor. 18 yaşına bastıkları andan itibaren eğer 24 saat içerisinde akademiye gelip yerleşmezlerse yetkililerce açık adresin bildirilip evinden aldırılıyorsun. İster isteyerek ister zorla bu senin tercihine kalmış. Ama her ne olursa olsun akademiye yerleşme mecburiyetindesin. Her şey apaçık ortada durumu anla artık.”
    _”Demek öyle! Her konuda zorunluyum. Kardeşimin vampir olmasına,babamı,annemi kaybetmeyi ve akademiye zorunlu olarak yerleşmeye bile mecburum demek!”
    _”Bunların senin için dayanılmaz acılar yaşattığının farkındayım ama lütfen sakin ol ve rahat bir şekilde düşün. Bunu Megan için yap!”
    _”Önce Megan’la konuşabilir miyim?”
    _”Tabii ki! Seni bekliyordu zaten. Özür dilerim seni burada beklettim.”
    _”Önemli değil.”
    _”Tamam. Ben seni yemekhane de bekliyor olacağım.”
    Başımı sallayıp Megan’ın bulunduğu odadan içeriye girdim. Küçük meleğim yatağında beni bekliyordu. Gözlerini bana dikmişti. Her ne olursa olsun o benim küçük meleğimdi. Yanına yaklaştım ve yatağının ucuna oturup kolumu omzuna doladım. Küçük meleğim sanki günlerce ayrı kalmışız gibi bana sıkıca sarıldı. Başımı saçlarına gömüp kokusunu içime çektim. Onu göğsüme daha sıkı bastırıp sanki ayrılacakmışçasına sarıldım.
    _”Küçük meleğim! Nasıl hissediyorsun bakalım kendini?”
    _”Şaşkınım. Neden buradayız???”
    _”Meleğim, eve geldiğimde sen yerde baygın yatıyordun. her şeyi yaptım fakat ayıltamadım bende korkup seni buraya getirdim. Yarın sabaha kadar burada kalacaksın. Sabah doktor tekrar bakacak eğer durumun iyi ise taburcu olacaksın.”
    _”Off! Canım sıkılıyor burada. Çok sıkıcı bir yer. Hemen şimdi eve gidemez miyiz abla?”
    _”Sabaha az kaldı birtanem üzülme. Aç mısın? Sana yemekhaneden bir şeyler getirmemi ister misin?”
    _”Hayır! Aç değilim teşekkür ederim ablacım.”
    _”Peki sen bilirsin. Ben yemek yiyip geleceğim olur mu? Sen biran önce uyu ki hemen sabah olsun meleğim.”
    _”Tamam ablacım. Bak hemen şimdi yatıyorum.”
    _”Tamam meleğim.”
    Alnına öpücük kondurup üstünü örttüm ve odadan çıktım. Kararımı vermiştim bunu kendim için olmasa da Megan için yapacaktım. Onun yanında olabilmek için yapacaktım çünkü onsuz duramayacağımı anlamıştım. Aeron’ın anlattıklarından sonra ne kadar kaçarsam kaçayım benim izimi bulacaklarından adım gibi emin olmuştum. Bu işi uzatmanın bir faydası yoktu.
    Yemekhaneye indim ve gözlerimle Aeron’ı aramaya başladım. Aeron sandalyesinden kalkıp yerini belli etti. Hemen onun olduğu tarafa gittim. Cam kenarında bir masa seçmişti. Yanına gidip oturdum ve hemen konuya giriş yaptım.
    _”Aeron? Ben düşünüp kararımı verdim. Biliyorum bu belki benim için çok zor olacak ama Megan için üstesinden gelmek zorundayım. Akademiye geleceğim ve bunu sadece Megan’dan ayrı kalmamak için yapacağım. Başka bir sebebi olamaz anlıyor musun beni?”
    _”Gayet iyi anladım Messiah. Akademiye geleceğin için çok sevindim. Ben hemen bildireyim geleceğinizi.”
    _”Peki tamam. Yalnız eğer oda ayarlanacaksa lütfen Megan’la aynı odada kalacağımı söyle olur mu?”
    _”Tamam söylerim.”
    _”Teşekkür ederim Aeron. Az önce sana bağırdığım için çok özür dilerim.”
    _”Önemi yok. Aynısı benim de başıma gelseydi aynı tepkiyi bende verirdim buna eminim.”
    _”Neyse ben bir şeyler yiyeyim. Karnım çok aç. Yemekten sonra Megan’ın yanına gideceğim oraya gelirsin.”
    _”Tamam. Neyse hadi ben daha fazla oyalanmadan haber verip geleyim.”
    _”Tamam odada görüşürüz.”
    Aeron gider gitmez hemen yemek masasına yönelip yemeklerimi tabağıma doldurup yerime geçip yemeye başladım. Etrafta fazla kişi yoktu ama yavaş yavaş dolmaya başlamıştı. Saate çok sık bakmazdım ama biran da gözüm saatime kaydı. Saat sabaha karşı 4’dü. Ve yemekhane dolmaya başlamıştı. Bu kadar kişi bu saatte neden yataklarında değildi anlayamıyordum. Bütün gözler bana odaklanmıştı ve ben bundan rahatsızlık duymaya başlamıştım. Hemen yemeğimi yiyip masadan kalktım. Tabağımı bulaşık bölümüne bırakıp direk yemekhaneden çıktım fakat arkamdan baktıklarının farkındaydım.
    Koşarak revire doğru ilerledim. O kadar hızlı koşuyordum ki soluk soluğa kalmıştım. Ama ne yapacağımı bilemiyordum insanların bana bakmasından rahatsızlık duymuştum. Bu kadar çok insan hiçbir zaman bana bu denli bakmamıştı. Alışkın değildim bu duruma. Revire yaklaşmaya başladım. Son 2 koridorum kalmıştı. Artık biraz daha yavaş koşuyordum ama asla durmayı düşünmüyordum. Tam ilk koridordan köşeye dönüyordum ki birisine çarptım. Neye uğradığımı şaşırdım ve kendimi yerde buldum. Beni bu denli savuran şey ne olabilirdi. Sanki bir insana değil de kocaman bir yaratığa çarpmıştım. Başımı kaldırdığımda onunla göz göze geldim. Biran donakaldığımı sandım fakat bu öyle bir şey değildi. Sanki karşımda bir abide vardı. Bu! Bu! Bu kadın! Aynı anneme benziyordu!!!
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Kas. 20, 2010 4:56 pm

vayyyy abla süpersin Very Happy yb istiyorum Very Happy

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:51 am