Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
[katniss]
DaDlu-KaÇıK
ZoeyCixx
ges_emine
Ash_
ebru
mavi_keßeLeck
RUH
jamestark
Headbanger
Phoenix
Damien
Alexa9696
Brra.
Kiraz*
19 posters

Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 Empty Geri: Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Kas. 14, 2010 1:13 pm

Marry Cool Yaşasın kötülük Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Paz Kas. 14, 2010 1:16 pm

İçinizde kötülük var sizin Mad Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Kas. 14, 2010 1:20 pm

Ya bu hikayede mutluluk beklemeyin. lol! Zaten sonu mutlu değil Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Paz Kas. 14, 2010 4:16 pm

Yeni Okuyucu Smile
    Hikaye müthiiiş Very Happy Artık bir bölümünü dahi kaçırmak istemiyorumm Very Happy Yeni Bölüm gelmezse çıldırabiliriim Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Kas. 14, 2010 7:00 pm

aynen...yb lütfen yoksa çatlarım ve gıcıklık olsun diye tüm site kurallarını ihlal ederim(türkçeyi yanlış kullanmakla başlayabilirim)
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Paz Kas. 14, 2010 7:13 pm

Kiraz* demiş ki:Ya bu hikayede mutluluk beklemeyin. lol! Zaten sonu mutlu değil Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646
    o da iyi Smile
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Kas. 14, 2010 10:47 pm

Başka okuyan yok mu? Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646 O kadar mı kötü yazıyorum Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Paz Kas. 14, 2010 11:13 pm

çok kötü mü yazıyorsun? Koptum
    bu cümlenin doğrusu;
    çok iyi mi yazıyorum olacaktı herhalde... Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Kas. 14, 2010 11:14 pm

Bilmiyorum Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646 4 bölümde daha 10. sayfaya gelmedi yorumlar Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646
    Damien
    Damien
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Damien C.tesi Kas. 20, 2010 1:07 am

evet büyük uzun ve güzel bir yorum yazıyorum. Öncelikle yeni bölüm ne zamandır yok :hıh:
    ikincisi evet bu bölümde oldukça hoş ve güzeldir. 3. sü ise bu kurgunun sonunun hayırlı bitmeyeceğine dair yorumlar var yazar tarafından bence bunun okura yansıtılması yanlış bir hikayenin sonunu bilmek öss yi kazanamayacağını bilmekle eş değerdir. Yök başkanı gelse açıklanma tarihinden önce barajı aşamadın dese? Laughing neyse hikaye ve kurgu gayet akıcı ve okura hissettiriyor kendisini. Ben oldukça o üvey anne fazla yaşamayacak haberin olsun yazar. xD O kadın ellerimde kalacak ayrıca bu kızın duyguları çok karışık önce onları belirtmesi lazım aklında bakalım neler olacak kadın resmen kıza adam ayarlamaya gitti bu arada. Kız da yaşlı olmasın diyor anlamıyorum yha ne bu kızdaki umutsuzluk off off anlamadım valla mükemmelsin devam xD Laughing
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Kas. 20, 2010 12:48 pm

Yorum için çooook teşekkürler Smile

Uzun zamandır yeni bölüm yok çünkü bayramda evde değildim Very Happy Sınavlarımda çok yoğun bu ara. Very Happy
    Hikayenin sonunda -eğer sürekli okursan- hikayem hakkında sizlere hiçbir şey söylemediğimi anlayacaksın Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Kas. 20, 2010 2:53 pm

Yorum yazmiyoruz cunku gereksiz yorumlarimizla bu muhterem hikayenin basligini kirletmek istemiyoruz Razz Koptum
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger C.tesi Kas. 20, 2010 4:29 pm

Emmi YB Sad Sad.... Hadi amaaa kısada olsa isteriz Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Kas. 20, 2010 6:38 pm

Kardeşimin ödevlerini yapayım yazarım Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Salı Kas. 23, 2010 4:53 pm

Twisted Evil Hadiiii Yb Yb Yb istiyoruz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Kas. 23, 2010 5:26 pm

emmi!öncelikle seni burda gördüğüme ve bu harika şeye bölüm atacağını duyduğuma sevindim Dans Et
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Salı Kas. 23, 2010 5:56 pm

Sanırım kardeşinin ödevi bitti Emmi Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 607668 Hem 10. sayfayada geldik... Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 607668
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Kas. 23, 2010 7:11 pm

Kardeşimin ödevi biteli çok oldu Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 4 158646 Tamam durun yazıyorum şimdi lol!
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Kas. 23, 2010 7:37 pm

5.Bölüm

“Geliyorum!” diye bağırdı Marry.
    Rose elleriyle kulaklarını kapatarak derin bir iç çekti.
    “Ah, teşekkürlerimizi sunun lütfen.” Kapı kapanmıştı ve Marry’nin ayak sesleri gittikçe yaklaşıyordu.
    “Bebeğim! Şu elbisenin güzelliğine bak!” Nedense Rose o elbiseye bu şekilde mutlu bakamıyordu.
    “Sıradan bir elbise işte Marry. Bu kadar büyütme.”
    “Sen ne anlarsın.” Diyerek arkasını döndü ve “Aptal şey” diye fısıldadı. Ne kadar fısıldasa da Rose bunu duymuştu.
    “O aptal şey olmasaydı şuan açlıktan nefesin kokuyor olurdu.”
    Tak.
    Kapı Rose’un suratına çarpılmıştı. Bu kadın gerçekten iyi değildi.

Saat 8 olmuştu ve Rose’un telefonunda 61 tane cevapsız arama vardı.
    “Riley üzgünüm…” telefonu sessize aldı ve çekmecesine atıp odasından çıktı. Marry saatlerdir gelmesi için ona sesleniyordu. Yeni hayatına adım atmak istemiyordu ama atmak zorundaydı. Onu oraya – neresi olduğunu öğrenmek istememişti- götürecek araba kapıda onu bekliyordu. Salona indiğinde kimseye fark ettirmeden oradan uzaklaşmak istedi ama Marry onu hemen fark edip saçını düzeltmeye başladı.
    “Tanrım! Müthişsin tatlım.”
    Acınası bir sesle “Marry bu kadar mutlu olacağını tahmin etmiyordum.”
    Bozuntuya vermemeye çalışarak “Ah, Tatlım saçmalama.”
    Yüzüne bile bakmadan kapıya yöneldi Rose.
    “Rose bekle! Al şu kâğıdı. Üzerinde yeni evimizin adresi var. Dönüşte bu harabe yere değil oraya gel.”
    “Sana gerçekten acıyorum.”

Yavaş adımlarla ilerliyordu. Sanki yavaş yavaş gitse hiç ulaşamayacakmış gibi. On beş dakikalık yol onun için saatler gibiydi. Araba durduğunda şoförün kapıyı açmasını bekledi ve inmekte tereddüt yaşayarak arabadan indi. Otel kapısına geldiğinde eskiden olduğu gibi çok önemli bir müşteri gibi karşılanmıştı. Zaten oraya gidenlerin hepsi kaliteli gözüken iğrenç insanlar değil miydi? Oteldeki aynalara bakınca çok güzel göründüğünü fark etti. Evden çıkarken aynaya bakmamıştı bile… Siyah, dizlerine kadar bol bir elbise ve altına yüksek topuklu ayakkabılar. Çok sade fakat çok güzel.
    Üç yüz iki numaralı odaya gitmek için asansöre yöneldi.

“Merhaba küçük bayan adım-”
    “Adınıza gerek yok. Buraya sizinle arkadaş olmak için gelmedim.”
    Adam kısa ve iğrenç bir kahkaha patlatarak “Üzgünüm bayan ben sizi ötekilerle karıştırdım. Bu sizin ilk deneyiminiz değil mi? Yoksa Marry beni sizin için soyup soğana çevirmezdi.”
    Rose susmayı tercih etmişti. Bu adam zaten onu arkadaşı olarak görmüyordu ki!
    “Siz yatağa geçin ve beni bekleyin.”
    Rose derin bir nefes aldı ve düşmemek için titreyen elleriyle masaya tutundu. -Midesi hiç olmadığı kadar bulanıyordu. “Şimdi çekip gitsem ne olurdu?” diye düşündü. Ama artık bu yola girmişti.
    Kafasını yavaşça kuş tüyü yastığa koydu. Ne zamandan beri bu kadar yumuşak bir yastıkta yatmıyordu? Yaşlı gözleriyle adamı beklemeye başladı.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Kas. 23, 2010 7:58 pm

süper bir bölümdü Emmi Dans Et vay anasını Rose...sonu gerçekten çok gerçekçi yazmışsın.Yani duygusal açıdan Kocaman Gulumseme mükemmel yazıyorsun zaten Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Kas. 23, 2010 8:00 pm

Meloom benim, bu yorumların bitiriyor beni lol! Sonunu kısa tutmak istedim. Zaten uzun uzun bu tarz sahneleri yazmam Very Happy Güzel bir bölüm olduysa ne mutlu bana Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Kas. 23, 2010 8:16 pm

tam tadında bitmiş işte(bu nasıl bir cümle o sahne için Koptum ) yani açık açık yazmaktan daha iyi bu şekilde anlatmak Cool zaten bu bir p.rno değil, duyguların ön planda tutulduğu bir hikaye Cool
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Salı Kas. 23, 2010 9:19 pm

Katılıyorum Kocaman Gulumseme
    Evet gerçektende bölümün süperdi Emmy Cool
    Devam Twisted Evil
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK Salı Kas. 23, 2010 10:36 pm

süper olmuş bayıldım cheers
    başarılarının devamını beklerim Smile
    Damien
    Damien
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Damien Çarş. Kas. 24, 2010 1:09 am

YORUMSUZ! YAZIKLAR OLSUN O KADINA! YAZIKLAR YAZIKLAR SONRADA KAZIKLAR OLSUN O KADINA!
    HİÇ BİRŞEY DEMİYORUM BU BÖLÜMDE!

SÜPERSİN DEVAM YB PLEASE

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 9:43 am