Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
AliCézqi..<3
mavi_keßeLeck
...Maniaq...
RUH
Çaylak
9 posters

*YALNIZ* 5. Bölüm eklendi.

Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

*YALNIZ*   5. Bölüm eklendi. Empty *YALNIZ* 5. Bölüm eklendi.

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 2:26 pm

Öfkeden çıldırmış gibiydi ama göz temasını koruyup güçlü durmaya çalışıyordu. Aslında uzun zamandır yapmayı düşündüğü şeyi gerçekleştirmişti
    ama bu kadar zor olacağını hiç tahmin etmemişti. Günlerce düşünmüştü neler söyleyeceğini ama şimdi aklından uçmuştu hepsi. Sadece bir saniyeliğine
    gözlerini annesine kaydırdı. Gözlerinin dolmaması için fazla bakamadı. Annesini üzgün görmekten nefret ederdi ama şimdi kendisi onu üzüyordu.
    Sonra yine tam karşısındaki öfkeyle işaret parmağını sallayan babasına baktı. Baba. Ne tuhaf, diye düşündü. Bu kelime gerçekte ne demekti acaba?
    Karşısında duran heriften çok uzak bir kelimeydi.
    17 yıldır tek bir sevgi sözcüğü bile duymamıştı. Devamlı hakaret ve şikayet duymuştu. Yaptığı
    hiçbir şey beğenilmemiş hep eleştirilmişti. Sıradan şeyler gibi gözükebilirdi ama bir süre sonra çekilmez oluyordu. Yaşı ilerledikçe babasının tepkileri
    de büyümüş; artık bağırmaya başlamıştı. Tabi geçen hafta ona ilk kez vurunca bardak taşmıştı.
    Annesini çok sevmesine rağmen evi terk etmeye, en
    yakın arkadaşı Joey' in yanına taşınmaya karar vermişti. Bundan sonraki hayatı nasıl olacaktı hiçbir fikri yoktu ama en azından özgür olacaktı.
    Bir hafta boyunca eve babası uyuduktan sonra girmeye başlamıştı. Bunun onu daha çok kızdırdığından emindi. Ama artık kızmasının bir anlamı kalmayacaktı.
    Sonunda eşyalarını toplayıp ufak, kahverengi bavuluna yerleştirmişti. Akşama kadar bekledikten sonra odasından çıktı. Babası onu görür görmez
    söylenmeye başlamıştı:
    "Gece nerede olduğunu söyleyecek misin?"
    "Söylemeli miyim?"
    "Nasıl konuşuyorsun sen benimle?" diyerek üstüne yürümüştü babası.
    Yeteri kadar yaklaştıktan sonra sağ elini kaldırıp Charlie' nin suratını hedef almıştı. Charlie' yse artık patlamıştı. Suratına yaklaşmakta olan
    eli bir hışımla tuttu ve ileri doğru savurdu. Beklemediği bu tepkiden dolayı babası,
    yüzünde bir şaşkınlık ifadesiyle geriye doğru yalpalamıştı. Annesinin çığlıklarına aldırmadan bir adım attı ve iki elini babasının göğsüne
    sertçe bastırarak itti. Çok da güçlü değilmiş, diye düşündü. Ya da ilk defa böyle bir isyanla karşılaştığı için şaşırmıştı.
    "Sen ne yaptığını sanı-"
    "Yeter! Sana daha fazla katlanacak değilim."
    "Sen kim ol-"
    "Sus." diye gürledi bir adım daha atarak. Gözlerinde şimşekler çakıyordu. Hiç bu kadar güçlü bir sinir ve nefret dalgası hissetmemişti. Boynundan
    aşağı doğru bir elektriklenme hissederek yumruklarını sıktı. Karşısındaki babası değil de can düşmanıydı sanki. Aslında öyle de sayılırdı. Ona vurmamak
    için kendini geri çekti ve bir adım geri attı. Sonra babası tekrar üstüne doğru gelmeye başlamıştı. Bağırdığı belliydi ama kulakları sinirden öylesine
    uğulduyordu ki ne söylediğini anlayamıyordu.
    Sonrası çok hızlı gelişti. Arkasını dönüp büyük bir hızla merdivenleri tırmandı. Odasının kapısını kırarcasına açtı. Önceden hazırladığı
    bavulu parke döşemenin üstünde duruyordu. Bavulu alıp kapıya yöneldi. Son bir kez odasına bakmak için geri dönüp biraz durdu.
    Çok büyük bir oda sayılmazdı. Duvara dayalı tek kişilik bir yatak, tam karşısında ufak bir masa ve üzerinde küçük televizyonu... Yatağın
    hemen yanında fazla büyük sayılmayan bilgisayar masası ve külüstür bilgisayarı... Masa ve yatağın karşısında duran ve şu an içi yarı yarıya boş
    olan giysi dolabı...
    Hepsi bir anda ona bakıyormuş gibi hissetti. Sonra zaman kaybetmemek ve daha fazla duygusallaşmamak için odadan çıktı ve merdivenleri
    indi.
    "Nereye gideceğini sanıyorsun?"
    "Bu seni hiç ilgilendirmez George."
    Babasına adıyla hitap etmesi kendisini de şaşırtmıştı. Böyle bir şey aklında hiç yoktu. Sanırım beyni bu terk etme olayına alışıyordu. Ama
    daha terk etmiş sayılmazdı.
    Daha fazla dinlemek istemediği için hızla yürüyüp sokak kapısını açtı. sonra cebinden ev -eski ev- anahtarlarını çıkarıp salona doğru döndü
    ve anahtarlığı babasının ayaklarının önüne fırlattı. Adam neye uğradığını şaşırmış bir halde oğluna bakıyordu. Bu kadar kolay mıydı? Ve hiçbir şey
    yapamıyordu.
    Charlie daha fazla düşünmeden kendini dışarı attı. Kapıyı arkasından sertçe kapattı. Annesi neredeyse hiç müdahele etmemişti. Böyle bir şey
    bekliyor muydu acaba? Kendisi neden bu adama tahammül ediyordu ki? Zaten kavga edip dururlardı. Artık geçmişte kalan ailesini aklından uzaklaştırmaya
    çalışarak hızlı adımlarla evin bahçesini geçti. Sokağın karşısındaki siyah ve geniş arabaya ulaştı. Arabanın arka kapısını açıp bavulunu içeri fırlattı.
    Kapıyı kapatıp arabanın önüne yürüdü. Şoför koltuğunda oturan arkadaşına göz kırpıp yanına oturdu.
    O oturur oturmaz Joey arabayı çalıştırdı ve araba ağır bir şekilde ilerlemeye başladı.
    "Neredesin sen? Ne zamandır bekliyorum. Babam arabayı aldığımı fark ederse-"
    "Babanın bir hafta evde olmayacağını söylemiştin."
    "Evet öyleydi. İş gezisi ertelenmiş. Akşam geri döndü. Sana mesaj attım ama görmeyecek kadar meşguldün tabi."
    "Baban evdeyken size nasıl geleceğim söyler misin? Sizde olduğumu hemen babama söyler."
    "Babam eninde sonunda eve dönecekti Char."
    "Ne demek şimdi bu."
    "Yani sonsuza dek bizde kalamayacaktın demek."
    "Öyle bir niyetim yoktu zaten." diye tısladı. Daha en başında işler yolunda gitmemeye başlamıştı. Şimdi kalacak bir yeri de yoktu.
    "Ne yapacağız?"
    "Bilmiyorum ama size gelemem."
    "Jenny' e de gidemezsin."
    "Farkındayım."
    "Ee?"
    "Friedrichlere gidebilirim. 2 arkadaşıyla yaşıyordu. Eminim bir kişilik yerleri de vardır."
    "Friedrich mi? Char, o çocuktan uzak durman gerektiğini kaç kere konuştuk."
    "Daha parlak bir fikrin var mı?"
    Ani bir frenle arabanın lastikleri adeta çığlık atarak durdu. Charlie neredeyse kafasını ön cama çarpıyordu.
    "Sen ne yaptı-"
    Joey' in el işareti pek çok şeyi açıklıyordu. İşaret ettiği tarafa doğru baktığında bir polis arabasının karşılarında yanlamasına
    durarak yollarını kestiğini gördü. Çok güzel. Hemen polisi aramış. Sanki nereye gittiğimi bilmiyordu.
    "Şimdi planın nedir?"
    "Bilmiyorum ama eve dönmek olmadığı kesin."
    Polisler arabadan inmelerini işaret ediyorlardı.
    "Char karşımızda polisler var."
    "O zaman inip ne istediklerini öğrenelim."
    Arabadan yavaşça indiler. İki tane polis zaten yanlarına gelmişti bile. Biraz daha önde duran konuşmaya başladı:
    "Charlie Februacho, reşit olmadan evden kaçtığınızı ailenizin bildirmesi üzerine bizimle geleceksiniz. Ve Jordan Hendrix, birinci dereceden
    adam kaçırma suçundan tutuklusunuz."
    Charlie' nin aklından tek geçen şey polisin belindeki uzun cop ve babasının o iri kıçıydı..

En son Çaylak tarafından Ptsi Tem. 19, 2010 11:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

*YALNIZ*   5. Bölüm eklendi. Empty Geri: *YALNIZ* 5. Bölüm eklendi.

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 2:32 pm

Çok güzel olmuş hatta süper ellerine sağlık 2.Bölümü merakla bekliyorum
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 2:34 pm

Saol ya ben çok güvenmiyordum aslında Very Happy Bi de daha ilk bölüm pek bişey yok falan
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 2:35 pm

Olsun ama güzel güven bence çok güzel
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 2:38 pm

Saol biraz fazla uzun olmuş gibi geldi mesajda görünce ama Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 2:39 pm

Evet biraz fazla uzun olsun ama çok güzel bu arada önemli değil
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 2:42 pm

Tamam bundan sonraki bölümleri daha kısa tutmaya çalışırım. Yazarken kısa gelmişti de ekleyince baktım uzun olmuş Very Happy
    ...Maniaq...
    ...Maniaq...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ...Maniaq... Salı Tem. 13, 2010 2:43 pm

bence de çok güzel olmuş. 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 2:43 pm

Bence hemen 2.bölümü yazmalısın Kemal
    ...Maniaq...
    ...Maniaq...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ...Maniaq... Salı Tem. 13, 2010 2:44 pm

bence de... mükemmel olmuş çünkü Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 2:45 pm

Kemal kısa yazmana gerek yok sen uzun yaz çünkü süper
    ...Maniaq...
    ...Maniaq...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ...Maniaq... Salı Tem. 13, 2010 2:49 pm

evet evet katılıyorum.
    sen yaz uzun uzun Very Happy sakıncası yok bizim için.yani en azından benim için Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 2:51 pm

Evet benim içinde yok sakıncası sen yaz uzun
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 2:54 pm

saolun Very Happy 2. bölümü de gece yazarım sanırım. ilk bikaç bölüm rutin gidebilir hikaye açılana kadar. sonrasında daha güzel şeyler yapmayı planlıyorum. tepkilere göre uzatırım artık Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 2:55 pm

Tamam o zaman sen yaz
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Salı Tem. 13, 2010 4:58 pm

Gerçekten çok beğendim Very Happy
    Sen uzun uzun yaz hiç sakıncası yok hatta daha iyi Kocaman Gulumseme
    Yeni bölüm için sabırsızlanıyoruz Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Tem. 13, 2010 4:59 pm

Yeni Bölümmmmmmmmmm
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

*YALNIZ*   5. Bölüm eklendi. Empty İkinci Bölüm

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 5:40 pm

Her şeyin altüst olması bu kadar kısa sürebilir miydi?
    Evden kaçmaya çok zor karar vermişti ve sonunda bu kararını uygulamaya koyup tam özgür olduğunu düşünürken her şey mahvolmuştu.
    Özgürlüğü bir saat bile sürmemişti. Babası artık çok ileri gitmişti ve artık o da Charlie de onun oynadığı gibi oynayacaktı.
    O korkunç gecenin üzerinden bir hafta geçmişti. En iyi arkadaşının tutuklanmasına neden olmuştu. Ama neyseki aileler araya girip her şey
    konuşulunca kimse zarar almadan olay kapanmıştı. Tabi Charlie ve Joe' nun arkadaşlıkları hariç. Babası yine kazanmıştı. Ama fazla uzun sürmeyecekti.
    Şimdi oynama sırası tekrar Charlie' deydi.
    Eve tekrar dönmüştü. Ama her şey çok değişmişti. Orayı artık evi gibi hissetmiyordu. Annesi bile o kadar soğuktu ki artık. Tekrar kaçacaktı.
    Ama bu sefer her şeyi iyi düşünmeliydi. Gizli olmalıydı. Babasına fırsat vermemeliydi.
    "Eğer kaçarsan ne yapacaksın? Yani seni bir daha görebilecek miyim?"
    Yanında uzanmış yatan sevgilisine baktı Charlie ve "Tabii ki. Ben sadece evden kaçacağım ordan uzaklaşmam gerek."
    "Artık gitsen iyi olur birazdan annem gelir."
    İç geçirerek yatakta doğruldu Charlie. Sonra ayağa kalktı, giyindi. Pantolonunun cebinden sigara paketini çıkarıp içinden bir tane aldı.
    Diğer eliyle de çakmağını arıyordu.
    "Masada var." dedi Chloe. Eliyle yatağın karşısındaki masayı işaret etti. Charlie masanın üstünden çakmağı alıp ateşledi. Yoğun dumanı içine
    çekip yavaşça dışarı verdi.
    "Görüşeceğiz merak etme." dedi Chloe' ye doğru dönerek. Sonra yatağa doğru eğildi ve Chloe' nin dudaklarına ufak bir öpücük kondurup evden çıktı.
    Yolda giderken Chloe' yi düşünüyordu. Onunla arasında derin bir bağ olduğunu düşünürdü hep. Telefonunun sesiyle adımlarını yavaşlattı.
    Elini cebine atıp telefonu çıkardı.
    "Alo?"
    "Char dostum yardım etmelisin."
    "Friedrich. Neyin var ne oldu?"
    "Kalacak bir yere ihtiyacım var."
    "Sizin ev ne oldu?"
    "Polisler basmış. Ev arkadaşlarımı ikisini birden tutuklamışlar. Benim peşimdeler."
    "Polis mi? Ama neden?"
    "Bir süredir ot satıyorduk. Sanırım pisliğin teki ele vermiş."
    "Ot mu satıyordunuz? Fried deli misin sen?"
    "Ne kadar paraya sıkışık olduğumu biliyorsun tek şansımdı. Neyse şimdi sorun bu değil. Benim kalacak bir yere ihtiyacım var."
    "Ne tesadüf benim de."
    "Senin niye?"
    "Evden kaçıyorum."
    "Evin var ve sen kaçıyorsun?"
    "Evet babamın da olması sebep oluyor."
    "Aileleri oldum olası sevmem. Hey istersen bir yer bulduğumda haber vereyim sen de yanıma gelirsin."
    "Gayet iyi olur. Aslında bende sana gelmeyi düşünüyordum."
    "Tamam o zaman. Yer bulur bulmaz arıyorum."
    "Tamam dikkatli ol."
    "Merak etme."
    Yine polis, diye düşündü. Tekrar polislerle uğraşmak istemezdi. Ama Friedrich tek kaçış yolu gibi bir şeydi. Eve dönünce tekrar bavulunu hazırladı
    ve Friedrich' in aramasını bekledi. Ama telefonu hiç çalmadı. Joey' i aramayı çok istiyordu. Ama buna yüz bulamıyordu.
    3 gün boyunca neredeyse hiç odasından çıkmadı. Sadece yemeklere iniyordu. Geri kalan zamanını odasında düşünerek geçiriyordu.
    3. günün gecesi tam uykuya dalmak üzereyken beklediği telefon geldi.
    "Alo?"
    "Char, mekan buldum."
    "3 gündür ne halt yiyordun?"
    "Hiç uyumadım diyebilirim. Sen hazır mısın?"
    "Evet. 3 gündür bekliyorum."
    "Polis peşimde Char ne yapabilirim"
    "Tamam. Nerdesin?"
    "Sizin evin önündeyim seni almaya geldim."
    "Tamam hemen iniyorum."
    Kapattıktan sonra telefonu yatağına fırlattı. Hızla kalkıp pijalarını çıkardı ve üzerine giyecek bir şeyler geçirdi. Bavulu zaten hazırdı dolabının
    içinde duruyordu. Ufak bir sırt çantası hazırlayıp içine ıvır zıvır koydu. Çantayı ve bavulu alıp odasından çıktı. Annesi ve babası çoktan
    uyumuş olmalıydı evde hiç ışık yoktu. Sessizce merdivenleri indi. Kapıyı açtı ve kendini dışarı attı. Kapıyı kapatıp derin bir nefes çekti.
    Bu sefer gerçekten özgürdü. Babası polisi devreye sokana kadar çok uzaklarda olabilirdi. Birkaç adım yürüdükten sonra Friedrich' i gördü.
    "Acele et demiştim."
    "Elimden geldiğince ettim. Hadi nereye gidiyoruz."
    "Uzağa."
    Friedrich çok mutlu bir haber almış gibi gülümsüyordu. Gözlerini açık tutmakta zorlanıyor gibiydi.
    "Dostum neyin var senin?"
    "Biraz rahatlamaya ihtiyacım vardı."
    Friedrich kikirdemeye başladı.
    "Tanrım Friedrich bu halde nasıl gidececeğiz."
    "Bir şey olmaaaz."
    Son kelimeyi uzatırken Fredrich yalpalamaya başladı ve olduğu yere yığıldı.
    "Aman Tanrım kalk hemen."
    Charlie bavulunu yere bırakıp iki eliyle Friedrich' i omuzlarından tutup kaldırmaya çalıştı. Friedrich de yüzünü Charlie' ye dönüp elleriyle
    onun sırtına tutunmaya çalışıyordu. O tutunmaya çalışırken farkında olmadan Charlie' nin çantasını çekiştirmişti.
    "Tanrım Fried dikkat et boğulacağım."
    Charlie bir yandan Friedrich' i ayağa kaldırmaya bir yandan da çantanın boynunu kesen kayışından kurtulmaya çalışıyordu. İki çocuk yolda debelenirken
    Friedrich bedenini Charlie' ye doğru itti ve "Üzgünüm" diye fısıldadı. Ardından kendini tamamen yere bıraktı.
    "Ne??"
    "Kıpırdamayın!"
    Charlie arkasından gelen sesten dolayı ürpermişti. Hemen arkasını döndü ve silahını üzerine doğrultmuş bir polis memuru gördü.
    "Ama.."
    "Sus. Arayın hemen."
    Polisin arkasından iki tane daha polis memuru çıkageldi. Birisi doğruca Friedrich' in üzerine çullanıp onu zorla yüzüstü çevirdi. Ellerini arkasından
    kelepçeledi. Diğeri sertçe Charlie' nin çantasını çekiştirerek çıkarıp aldı. Diğeri de Charlie' nin yanına gelip Friedrich' e yaptığı şeyi ona yaptı.
    "Bakın anlamıyorum siz ne-"
    "Bunu da mı anlamıyorsun?"
    Polis memuru Charlie' nin çantasına soktuğu elini dışarı çıkardı. Elinde ufak plastik bir poşet vardı. Poşetin içindeyse kahverengi bir toz.
    "Ama o benim değil."
    "Tabi öyledir. Uzatma, toparlayın şunları."
    "Ama büyük bir yanlışlık yapı-"
    Charlie' nin sözünü bitirmesine izin vermeyen polisler onu sertçe itip kakarak arabalarına bindirdiler. Yanına da uyumakta ya da baygın olan
    Friedrich' i. Charlie korkudan gözlerinden yaşlar akmasına engel olamamıştı. Polisler de arabaya bindiler ve araba çalıştı. Karanlık gecede
    süzülmeye başladı.
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Salı Tem. 13, 2010 5:48 pm

Ouuuwww...
    Bu bölüm çok şokella olmuş Kocaman Gulumseme
    Yeni bölümmm !!!
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 5:49 pm

ilk iki bölüm hızlı çıktı biraz yavaşlim tıkanıcam yoksa Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Salı Tem. 13, 2010 5:51 pm

Hehe ne zaman olursa anlamında zaten hemen değil Koptum
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 5:53 pm

tamam Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Tem. 13, 2010 6:03 pm

wayyy Hikaye komple Adranalin yahh xD xD
    Yb Süperdi Zevkle okudum Yeni okuyucu Very Happy Very Happy
    ...Maniaq...
    ...Maniaq...
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ...Maniaq... Salı Tem. 13, 2010 6:05 pm

vay canına!
    fried! olamaz! Sad
    İndefiniteness
    İndefiniteness
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından İndefiniteness Salı Tem. 13, 2010 7:08 pm

Hikayeye bayıldım... Yeni bölümü merakla bekliyorum...

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 4:39 pm