Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+15
[katniss]
DaDlu-KaÇıK
ZoeyCixx
ges_emine
Ash_
ebru
mavi_keßeLeck
RUH
jamestark
Headbanger
Phoenix
Damien
Alexa9696
Brra.
Kiraz*
19 posters

Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm

mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 Empty Geri: Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Kas. 10, 2010 8:03 pm

Okunuyor ama yazmıyorsun ki Razz
    Bu arada Adam kim Razz Yani hikayede ? Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Kas. 10, 2010 8:11 pm

Onu şimdi söyleyemem Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646
    Damien
    Damien
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Damien Çarş. Kas. 10, 2010 11:14 pm

yb gelsin lütfen lol!
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Kas. 11, 2010 4:08 pm

3.Bölüm

Rose Marry’e arkasını dönmüş uyumaya çalışıyordu. Nasıl, nasıl bu kadar rahat olabilirdi? Hemen uykuya dalmıştı. Rose ise düşüncelere… Kendine yediremiyordu fahişeliği. Daha 18 yaşındaydı! Ama bir yandan da Marry haklıydı. Kolay ve çok para. Ailesini mutlu edecekti ama Rose mutlu olacak mıydı? İçi sıkılmıştı ve konuşacak kimsesi yoktu. “Belki de vardır” diye düşündü ve Marry’e doğru dönüp telefonuna uzandı ve “Bir gün bu yaptıklarını sana ödeteceğim.” dedi ve Riley’i aradı. Rose ne yapmaya çalışıyordu böyle? Önce Riley’le buluşmak istemedi şimdi onu kendisi arıyordu.

“Rose?” derken aynı zamanda esniyordu.
    “Şey, Riley uyuduğunu düşünemedim. Üzgünüm. Eğer istersen sonra ararım.”
    “Ha-Hayır. Lütfen kapatma. Bu saatte aradığına göre bir şey olmuş.”
    “Eğer konuşmak istersen…” sustu ve bekledi.
    “Tabiî ki isterim.”
    “Şey” dudağını ısırdı ve derin bir nefes aldı. “Telefonda anlatabileceğim bir şey değil.”
    “Tamam, eğer müsaitsen on dakika sonra gelip seni alabilirim.”
    “10 dakika sonra görüşürüz o zaman.”

Rose telefonu kapattığında aynaya baktı ve giyinmesi gerektiğini düşündü. O çocuk zengindi. Eskiden onunda olduğu gibi. Ve tanıdığı en iyi insandı. Eskiden onun olan, şimdiyse sadece sevmekle yetindiği insan. O Rose’un ilk aşkıydı. İlk ve tek.
    Elleriyle saçını geriye doğru attı ve dolabın kapağını açtı. Ne giyebilirdi ki? Bir kot pantolon ve bluz seçti. Saçlarını at kuyruğu yaptı ve kapıya yönelip gitti. Marry’nin spor ayakkabılarını aldı ve giydi. Belki bu sabaha kadar onları izinsiz giydiği için üzülebilirdi ama Marry’e hiç olmadığı kadar kızgındı. Ama ona hak veriyordu. Sokağa adımını attığındaysa soğukla karşı karşıya geldi. Montuna daha da sıkı sarıldı. Riley onu fazla bekletmemişti. Rose o arabayı nerede görse tanırdı. Riley’in araban inmesini beklemeden arabaya yöneldi ve ön koltuğa oturdu. Sonra mahçup gözlerle Riley’e baktı ve konuşmaya başladı. “Riley, seni uyandırdığım için üzgünüm.”
    “Sorun değil.”
    “Uyandırılmayı sevmezsin.”
    “Senin için uyanabilirim.” Rose’un yüzüne kan hücum etmişti. Şuan ona sarılmamak için kendisiyle savaş veriyordu. Ama konuyu hemen kapattı çünkü eski günlere geri dönmek istemiyordu.
    “Konuşacak hiç kimsem yoktu. Seni aradım.”
    “Neyin var?” dedi Rose’un çenesinin altına elini götürerek.
    “Bir karar vermem gerek. Aslında verdim sayılır.”
    “Ne o evleniyor muyuz?” gülüyordu. Gülüşü bile Rose’u o kadar çok etkiliyordu ki Rose bayılacak gibi oldu.
    “Ah, Riley. Tabiî ki hayır.”
    “Ne oldu o zaman?”
    “Paramız bitti.”
    “Heey! Heeey! Sadece miktarı söyle. Benden para isterken lütfen utanma. Durumunuzu biliyorum.”
    “Saçmalama! Senden para istemiyorum. Sadece dertleşmek istiyorum.”
    “Ama…”
    “Sus ve dinle Riley. Lütfen.”

Birkaç dakika sessizlikten sonra Rose devam etti.
    “Riley, sanırım ben artık…”
    “Sen artık ne Rose? Hadi söyle.”
    “Kendimden utanıyorum. Çünkü artık…” gözlerini kapattı ve her şeyi birden söyleyiverdi. “Ben artık bedenimle para kazanacağım.”
    “Bunu yapmana izin veremem!” Riley’in sinirden gözü dönmüştü. Rose gözlerini açtığında gözyaşları bembeyaz yüzünden süzülmeye başladı ve Riley dayanamayıp ona sarıldı.
    “Rose, seni seviyorum. Lütfen bunu yapma…”
    “Elimde değil” daha da sıkı sarılıyordu Riley. Ve bütün gece Rose Riley’in kollarında ağlamaya devam etti.

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Kas. 11, 2010 4:09 pm

Eğer yazım yanlışları varsa kusuruma bakmayın aceleyle yazdım Very Happy
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Perş. Kas. 11, 2010 4:28 pm

Kıyamam lan Koptum
    Üzüldüm şimdi Very Happy

Ne diyebilirim ki, muhteşem bir bölüm Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Kas. 11, 2010 6:22 pm

Daha çooook üzüleceksiniz Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Perş. Kas. 11, 2010 6:24 pm

Emocan Very Happy Güzel yazmışsın Wink Üzülelim lan hikaye dediğin ya komik, ya dram yada korkunç olur zaten Koptum Mutlu kikaye olmaz Evil or Very Mad

DevaM Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Kas. 11, 2010 6:34 pm

Yorum yok bacım nasıl devam edeyim Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646 Yazmıyorum bölüm bundan sonra Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Perş. Kas. 11, 2010 7:52 pm

Çok güzeldi , Riley'e sempati beslemeye başladım Razz
    Damien
    Damien
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Damien Perş. Kas. 11, 2010 8:18 pm

Allahım Allahım nasıl bir bölüm bu allahımmmmmmm mükemmelsin varya süper bir bölüm olmuş hem uzun hem de etkili riley demek eski sevgiliymiş inanmıyorum yhaaa bence kendını o işe verecegıne ondan para ıstemesı daha mantıklı o zaman onla yapsın ve parasını alsın her ıkı tarafda mutlu olsun ama riley ondan sadece sevgisini istiyor o üvey zavallaıma gelince ona ven artık hıc bısı demiyorum adi karı kızıın aklına neler soktu ya gıcık gıcık Dil Çıkar ve aslına bakarsak bu kız varya baya baya aşık oğlana ama neden ayrıldılar bize bunuda açıklaman lazım sanırım.

yoruma gelince en başda belirttiğim gibi mükmemmel bir bölüm olmuş ellerine sağlık biraz acele olcak ama yb ne zaman Masum

lol!
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Kas. 12, 2010 5:00 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:Çok güzeldi , Riley'e sempati beslemeye başladım Razz

İrem sen sempati besliyorsan iyi çocuktur Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

Damien demiş ki:Allahım Allahım nasıl bir bölüm bu allahımmmmmmm mükemmelsin varya süper bir bölüm olmuş hem uzun hem de etkili riley demek eski sevgiliymiş inanmıyorum yhaaa bence kendını o işe verecegıne ondan para ıstemesı daha mantıklı o zaman onla yapsın ve parasını alsın her ıkı tarafda mutlu olsun ama riley ondan sadece sevgisini istiyor o üvey zavallaıma gelince ona ven artık hıc bısı demiyorum adi karı kızıın aklına neler soktu ya gıcık gıcık Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 143147 ve aslına bakarsak bu kız varya baya baya aşık oğlana ama neden ayrıldılar bize bunuda açıklaman lazım sanırım.

yoruma gelince en başda belirttiğim gibi mükmemmel bir bölüm olmuş ellerine sağlık biraz acele olcak ama yb ne zaman Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 12352

lol!

İlk bölümden her şeyi açıklarsam yazmamın anlamı kalmaz lol! Daha okunmadığı için bölüm koyamıyorum. Biraz daha yorum almam lazım Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 607668
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Cuma Kas. 12, 2010 5:34 pm

Emocannn Crying or Very sad Ama bekleyen var Twisted Evil O yorumu toplarız biz senin için Twisted Evil Dimi lan çocuklar Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Kas. 12, 2010 5:54 pm

Üzgünüm bacım Razz
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Kas. 12, 2010 6:46 pm

Kiraz* demiş ki:

İrem sen sempati besliyorsan iyi çocuktur Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646
    Değil mi ama ? Cool
    Ona sempati besliyorum ama daha ortaya çıkmamış olsa da Adam'ın yeri ayrı I love you

Headbanger demiş ki:Emocannn Crying or Very sad Ama bekleyen var Twisted Evil O yorumu toplarız biz senin için Twisted Evil Dimi lan çocuklar Koptum

Tabiisi de bacım lol!
    Em yeni bölüm yaz Rock
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Cuma Kas. 12, 2010 7:25 pm

Emmiiii uzunn zamandırr girmedimmmm Hikayenii yeni okumaya başladımmmm çook güzell yazıyorsunnn Very Happy Lütfennn ßanaa Ybb verrrr Very Happy Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Kas. 12, 2010 11:59 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:
    Kiraz* demiş ki:

Değil mi ama ? Cool
    Ona sempati besliyorum ama daha ortaya çıkmamış olsa da Adam'ın yeri ayrı I love you

Headbanger demiş ki:Emocannn Crying or Very sad Ama bekleyen var Twisted Evil O yorumu toplarız biz senin için Twisted Evil Dimi lan çocuklar Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

Tabiisi de bacım lol!
    Em yeni bölüm yaz Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 80121

Adaaam lol!

Ash_ demiş ki:Emmiiii uzunn zamandırr girmedimmmm Hikayenii yeni okumaya başladımmmm çook güzell yazıyorsunnn Very Happy Lütfennn banaa Ybb verrrr Very Happy Cool

Kısmet bakalım Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646 Okunsun biraz vereceğim bölüm lol!
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Kas. 13, 2010 12:00 am

Emmililiciğim , halaların en güzeli hazır girmişken bölüm de verir misiin ? Rolling Eyes flower
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Kas. 13, 2010 12:02 am

Hayatım babam yanımda beraber takılıyoruz Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646 Yazamam onun yanında Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck C.tesi Kas. 13, 2010 12:09 am

O kadar da yalakalık yapmıştım Allah'ın belası Razz
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ C.tesi Kas. 13, 2010 8:39 am

Ahahaha tamam tamam sabırsızlıklaa bekliyorumm Very Happy
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger C.tesi Kas. 13, 2010 9:37 am

Kiraz* demiş ki:Hayatım babam yanımda beraber takılıyoruz Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646 Yazamam onun yanında Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

O nasıl oluyo lan Shocked Shocked Shocked Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Kas. 13, 2010 12:19 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:O kadar da yalakalık yapmıştım Allah'ın belası Razz

İroooov aşk olsun lan Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

Ash_ demiş ki:Ahahaha tamam tamam sabırsızlıklaa bekliyorumm Very Happy

Bende yorum bekliyorum sabırsızlıkla Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

Headbanger demiş ki:
    Kiraz* demiş ki:Hayatım babam yanımda beraber takılıyoruz Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646 Yazamam onun yanında Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

O nasıl oluyo lan Shocked Shocked Shocked Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

Ya o müzik dinliyordu benim odamda Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646 O okuduğum kitabı incelerken bende siteye giriyordum Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix C.tesi Kas. 13, 2010 12:43 pm

babanla birlikte yazın Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Kas. 13, 2010 3:43 pm

Olur, başka Kirli Başlangıçlar 6. Bölüm - Sayfa 2 158646

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 6:42 am