Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+17
Heath-Zo
'supernatural'
okuyombenyae
Deadly
asezgin
arzu8
steavie_rae_aşkımm
happy
ZoeyCixx
ges_emine
Ash_
ebru
gecenin kızı
Sude
jamestark
mavi_keßeLeck
Brra.
21 posters

Kalbinin Sesini Dinle. Final.

Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Kalbinin Sesini Dinle.    Final. - Sayfa 3 Empty Geri: Kalbinin Sesini Dinle. Final.

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 9:44 am

Teşekkür ederim canım beyenmene sevindin Smile
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Kalbinin Sesini Dinle.    Final. - Sayfa 3 Empty Geri: Kalbinin Sesini Dinle. Final.

Mesaj tarafından ebru Çarş. Kas. 17, 2010 1:10 pm

çok güzelll..müthiş..süper...ve yb bekliyorum Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 2:34 pm

Biraz yorum gelsin koyucam canım ama 7 bölüm oldu hala 6. sayfada Sad
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Kas. 17, 2010 4:17 pm

cnm çok güzel olmuş yine harika bir bölümdü yb isitiyorum Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 5:14 pm

Biraz daha yoprum olsun diye bekliyorum ya çok az yorum var Sad
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Kas. 17, 2010 7:39 pm

ama çok merak ettim ne gibi alışkanlılar Very Happy
    aslında küçük bir tahminim var Rolling Eyes
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 8:07 pm

Söyle bitanem Smile
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Kas. 17, 2010 8:09 pm

uzun zamandırr sitedee olmadığım içinn bu hikayeyidee görmemişimm Smile))
    bölümlerin hepsinii okudumm ve çokk bğndimm cNnmm ellerinee sağlıkk yenii bölümüüü meraklaaa bekliyorumm Smile))
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Kas. 17, 2010 8:11 pm

Brra. demiş ki:Söyle bitanem Smile
    uyuşturucu içki kumar sigara falan yani Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 8:18 pm

happy demiş ki:uzun zamandırr sitedee olmadığım içinn bu hikayeyidee görmemişimm Smile))
    bölümlerin hepsinii okudumm ve çokk bğndimm cNnmm ellerinee sağlıkk yenii bölümüüü meraklaaa bekliyorumm Smile))

Çok teşekkür ederim. Umarım beyendirebilmişimdir Smile
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 8:19 pm

gecenin kızı demiş ki:
    Brra. demiş ki:Söyle bitanem Smile
    uyuşturucu içki kumar sigara falan yani Very Happy
    Yani Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Kas. 17, 2010 8:24 pm

çözdüm olayı Koptum
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 8:39 pm

hop sakin bakalım daha devamı da alla alla Very Happy sen face'e gelsene sohebtten Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Kas. 17, 2010 8:44 pm

hacı ben çevrimdışıyım şimdi çıkçam Very Happy niye çevrimdışısın diye sorma çok uzun sürer anlatması Koptum
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Kas. 17, 2010 9:00 pm

8.Bölüm
    Yatağın içinde doğruldu anladığım kadarıyla bu onun için çok önemliydi ve bende gayet ciddi bir cevap verecektim. Tekrar derin bir nefes aldı kalksam mı diye düşündüm ama yatmaya devam ettim yatakta. Kahküllerimi gözümün önünden çekti. Gözlerimin içine bakarak anlatmaya başladı.
    ‘Selim’i sakın yanlış anlama ve bunu kimseye lütfen sana güvendiğim için anlatıyorum bunu ben Mert’ten başka kimse bilmiyor. Ve ben sana geçekten çok güveniyorum ve seninle her şeyimi paylaşmak istiyorum Selim yada Mert’e söylemeden önce her şeyimi sana anlatmak istiyorum yanlış bile olsa’ dedi.
    ‘Canım benim’ dedim ve gülümsedim oda bana gülümsedi yanağımı okşadı.
    ‘Selim’in babası uyuşturucu satıyor’ dedi. Şok olmuştum resmen bu kadarını beklemiyordum. Şoka girmiştim oda bunu anladı ve hemen yanıma yattı ve bana sarıldı. Gerçekten çok kötü olmuştum.
    ‘Devam et’ dedim. Endişeli görünüyordu.
    ‘İyi değilsen boş ver’ dedi.
    ‘Hayır iyiyim lütfen anlat’ dedim. Tekrar yatakta doğruldu ama bu sefer saçlarımla oynuyordu galiba sakin olmamı sağlıyordu.
    ‘Ve Selim’de kullanıyor ama bırakmayı o kadar çok istiyor ki ama kendine hakim olamıyor hani arada gidiyor bir daha gelmiyor ya işte o zaman kendine hakim olmak için gidip kafasını suya sokuyor çok kötü olunca da hap alıyor ve sigarada kullanıyor tabi uyuşturucunun yanında bişey değil yani biz onun her zaman arkasındayız biz gerçek kardeşler gibiyiz ilk okul birinci sınıftan beri aynı sınıftayız kavga etsek bile asla birbirimizden kopmayız biz mutlaka bir çözüm yolu buluruz abinin kavgasında da o kavga Mert’in kavgasıydı ama biz elimiz kolumuz bağlı oturamazdık bizim arkadaşlığımız dostluğumuz kardeşlikten öte anladın mı aşkım?’ dedi. Gerçekten güçlü bir arkadaşlıkları vardı ve ben onların arasına girmek istemiyordum.
    ‘Peki, Ece nolucak?’ dedim.
    ‘O Ece’den şu an sadece hoşlanıyor ama çok severse daha önce kimse için yapmadı ama onun için bu pislikten kurtulabilir sen şu an onun Ece’yle birlikte olmasını istemiyorsun evet, ama bakalım zaman neler gösterecek’ dedi dedikleri doğruydu. Gözlerimi kapattım düşünemeye başladım Ece ona çok bağlanırsa bu işin sonu kötü olabilirdi. Sonra gitme vaktim geldiği için hiç istemeyerek de olsa eve gittim. Daha kapıdan girer girmez annem tepeme dikildi.
    ‘Nerdeydin sen?’ dedi. Sinirlenmiştim.
    ‘Anne sanki kötü bir şey yaptım Ece’lerdeydim istersen ara sor ya eğer gelmeseydim arardım herhalde çok merak ettiysen kendin arasaydın’ dedim. Odama çıktım hemen kendimi sıcak suyun altına attım. Rahatlamıştım. Çabucak saçıma bir fön çektim. Sonra biraz ödevlerle uğraştım. Hemen yattım öyle yorgundum ki.

Gece 3 gibi uyandım. Su içmek için mutfak’a indim. Odama çıkarken abimin odasının ışığı yanıyordu ve içerden sesler geliyordu. Kapının yanına gidip dinlemeye başladım. Evet konuşan abimdi ve diğeride Tanrım o Başak’tı. Bizim evdeydi ve bana haber veriyordu. Ne konuştuklarını dinlemeye başladım. Tamam kötü bir şeydi ama dinledim. Benim yani bizim hakkımızda konuşuyorlardı. Abim konuştu ilk önce.
    ‘Onların birlikte olmalarını istemiyorum Başak o çocuklar benim düşmanım ve oda benim kardeşim ama o beni hiçe sayıyor’ dedi. Başak ilk önce cevap vermedi sonra konuştu.
    ‘Ben Selinin mutlu olmasını istiyorum lütfen kendi sorunlarını ona yükleme yani onun sorunlarıymış gibi kızı boğma lütfen’ dedi Başak beni koruyordu garibime gitmişti madem öyle geçen gün neden trip atmıştı ki. Neyse en azından beni savunuyordu. Biraz sustular ben de yere oturdum dinlemeye devam ettim. Abim konuştu sonra.
    ‘ Evet bende mutlu olmasını isterim kardeşimin ama bu şekilde değil’ dedi.
    ‘Ne varmış bu şekilde o bu şekilde mutlu olmayı tercih ediyor lütfen ona biraz saygı göstermeye çalış’ onları dinlerken o kadar çok uykum gelmiş ki bunları dinlerken uyuya kalmışım sabah uyandığım da yatağımdaydım. Kesin abim götürmüştü beni ve onları dinlediğimi anlamıştı. Rezil olmuştum hemen üzerimi değiştirip aşağı idin Allah’tan abim gitmişti. Hemen kahvaltımı edip okula gittim. Hep oturduğumuz yere gidip oturdum sonra Ece ve Selim geldi ve aşkım geldi hemen gidip sarıldım ona daha dün görüşmüş olsak da onu o kadar çok özlemiştim ki. Gene oturup sohbet ederken Başak geldi yanımıza çok şaşırmıştım.
    ‘Konuşalım mı?’ dedi. Biraz şaşırsam da tabii ki evet, diyecektim Şevkete baktım. Şevkete tam ben gidip geliyorum diyecektim ki.
    ‘Ne konuşucaksan burada konuş Başak bizim gizlimiz saklımız yok’ dedi. Gerçekten böyle demesine sevinmiştim. Biz olarak kabul ediyordu hepimizi artık daha güçlüydü ilişkilerimiz. Ama sonra dün gece ki konuyu konuşcağını anlayarak.
    ‘Ben konuşup geliyorum aşkım’ dedim dudaklarından öptüm. ‘Rahatla o benim arkadaşım’ dedim. Ve Eceye göz işareti yapıp yanımıza çağırdım üçümüz birlikte yürümeye başladık.
    ‘Konuş Başak’ dedim ve konuşmaya başladı.
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Kas. 17, 2010 9:43 pm

ilkkk yorumm bendennn Smile))))
    selimee üzüldümm babasınınn yüz<ündenn o da kurtulamyorr ama belkiii ace sayesindee kurtulurrr...
    selinnin abisinee üzüldümm krdeşinin mutlu olmasını istiyorr amaa o çocuğuu istemiyorr:)))
    başakkk acabaa selinlee ne konuşacakk çokk merakk etttimmm bölümmm çokk güzeldii ellerinee sağlıkk Smile))
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Çarş. Kas. 17, 2010 10:48 pm

vuuu bende merak ettim başak ne dicek acaba Very Happy
    belki de abisinin haklı olduğunu ve o çocuktan uzak durmasını söyleyecektir yoksa abisi kötü şeyler yapabilir Very Happy
    bakalım bu tahminim tutacak mı Koptum
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Perş. Kas. 18, 2010 12:55 pm

happy demiş ki:ilkkk yorumm bendennn Smile))))
    selimee üzüldümm babasınınn yüz<ündenn o da kurtulamyorr ama belkiii ace sayesindee kurtulurrr...
    selinnin abisinee üzüldümm krdeşinin mutlu olmasını istiyorr amaa o çocuğuu istemiyorr:)))
    başakkk acabaa selinlee ne konuşacakk çokk merakk etttimmm bölümmm çokk güzeldii ellerinee sağlıkk Smile))

Yorumların için teşekkür ederim beyenmene sevindim Smile
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Perş. Kas. 18, 2010 12:56 pm

gecenin kızı demiş ki:vuuu bende merak ettim başak ne dicek acaba Very Happy
    belki de abisinin haklı olduğunu ve o çocuktan uzak durmasını söyleyecektir yoksa abisi kötü şeyler yapabilir Very Happy
    bakalım bu tahminim tutacak mı Kalbinin Sesini Dinle.    Final. - Sayfa 3 158646
    Bilemiyeceğim baby Very Happy
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Çarş. Kas. 24, 2010 7:03 pm

Yb İstiyoruuuum Smile
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Paz Ara. 12, 2010 11:24 am

Yeni bölüm bekliyorum canım Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Çarş. Ocak 05, 2011 5:20 pm

]b]Evet arkadaşlar uzun uzun ve uzun zamandır yoktum ilk girememe sebebim sınavlar yüzünden evet bu genelimizin sıkıntısı ikincisi ise bilgisayarım neredeyse 1 aydır yok ve daha yeni geldi o yüzden hikayeye ne bakabildim ne devam edebildim ama birazdan yeni bölümü koyucam umarım beyenirsiniz Smile[/b]
    steavie_rae_aşkımm
    steavie_rae_aşkımm
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından steavie_rae_aşkımm Çarş. Ocak 05, 2011 6:39 pm

wuhuuuu Very Happy bende yenı okuyucuyum Cool hikayeni beğendim doğrusu 9.bölümü bekliyorum!
    eleştiriye gelince bu şevket hem kabadayı hemde biraz lıght gibi Very Happy yada bana öyle geldi bilemiyorum.bana göre belalılar bıraz daha asi,bencil ve erkeksi olmalılar Very Happy Masum

Ybybybyb ! king
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Perş. Ocak 06, 2011 4:35 pm

Yeni bölüm yarın çünkü uzun bir bölüm yazmayı düşünüyorum
    evet biliyorum asi olurlar. Bence asi en azından sevdiği kişiye karşı biraz light olsun istiyorum. Smile
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Ocak 07, 2011 5:12 pm

(Selin)
    -Tamam başlıyorum. Bak biliyorsun biz çok yakınız yani üçümüz bu olaylar o kadar çok aramızı açtı ki artık ben seni tanıyamıyorum onun kuklası olmuş gibisin. O ne derse onu yapıyorsun gibime geliyor bana belki öyle değildir ama bu olayların artık bizim aramızı bozmasını istemiyorum ve izin vermeyeceğim. Siz benim arkadaşlarımsınız. Aynı şey senin başına gelseydi Selin lütfen beni düşün biraz ben ağabeyni seviyorum ondan vazgeçmek istemiyorum sen de aynı şekilde Şevketten. Aynı şeyleri yaşadığımızın farkındasındır umarım artık bu gerginliğin bitmesini istiyorum. Seni özledim’ dedi. Şok olmuş bir haldeydim tabiî ki ama ne yapabilirdim bilmiyordum beynim tam anlamıyla donmuştu. Kafam önümde Başak fark etmeden hemen Şevkete baktım. Gözlerini kızmış bu tarafa doğru bakıyordu benim baktığımı gördü mü bilmiyordum ama kafamı kaldırdığımda bir karar vermiştim. Bu rezalete daha fazla katlanmayacaktım.
    ‘Evet ben de seni özledim. Bu iş artık bitsin tamam mı? Ben artık bu rezalete daha fazla dayanamam sen benim uzun zamandan beri arkadaşımsın dostumsun sana ağabeymi bırak demiycem senin bana bu kadar konuşma arasında Şevketi bırak demediğin. Ve hiçbir zaman seni üzen bir şeyin olmasını istemediğim için ben arkadaşımla yani seninle ve sizlerle kötü olmak ya da aramızın o ya da bu sebeblerden kötü olmasını istemiyorum. Onu seviyorum Başak bunu biliyorsun sen nasıl ağabeyme karşı bir şeyler hissediyosan bende ona karşı hissediyorum onsuz yapamam. Ondan daha önce nefret ettiğimi söylüyordum ama ben onu seviyorum o benim ilkim. İlk aşkım ve sende benim ilk dostumsun. Ben kimseyi kaybetmek istemiyorum. Of ne konuştum ha’ dedim ve bir kahkaha attım. Ece kıkırdadı ve koluma girdi. Baktım şaşırmıştım. Hatırlamasına şaşırmıştım aslında. Sonra bende Başak’ın koluna girdim. Dönüp Eceye baktım.
    ‘Hatırlattığın için sağol. Eski günlerdeki gibi’ dedim ve gülümsedim. Başak da bana gülümsedi sınıfa doğru yürümeye başladık o an eski günlerdeki gibi olmak paha biçilemez bir şeydi ve bu mutluluğu onun öfkeli suratına bakarak bozmak istemedim o tarafa bakmadım. Birlikte sınıfa doğru yürüdük.

(Şevket)

Beraber kol kola sınıfa girmelerini izledik. Resmen burnumdan soluyordum. Bana ihanetti bu. Bu bana ihanetti resmen. Düşmanımın sevgilisiyle kol kola gülüşerek gidiyorlardı. Onu kolundan tutup sarsmak istedim ‘Kendine gel’ diye bağırmak istedim bunu yapabilirdim. Hiç düşünmeden ayağa kalktım çoktan içeri girmişlerdi. O tarafa doğru hızlı hızlı yürüdüm. Biri kolumdan çekti. Dönüp baktım Mert’ti.
    ‘Ne var?’ dedim.
    ‘Biraz yalnız kalsınlar bırakta. Sen yokken onlar birliktelerdi. Onu en yakın arkadaşından bu kadar çabuk kopacağını düşünmedin heralde’ dedi. Matıklıydı ama durmak istemiyordum.
    ‘Bırak abi ya hadi sınıfa çıkalım nasıl olsa bir şekilde hallolucak bu mesele’ dedim evet hallolucaktı. Beni ezip geçmişti bunu kendime asla yediremezdim. Sınıfa çıktık. Ders başlamıştı çoktan. Yerimize oturduk hoca bizi görmezden geldi. Sonra tabiî ki ben sıkıldığım için çıkmak üzereydim sınıftan ayaklanmıştım o sırada sınıfa müdür geldi. Hocanın yanından geçerken Selin isimli biri hakkında konuştuklarını duydum okulda bir sürü Selin vardı. Ama yinede sordum.
    ‘Pardon hocam hangi Selin?’ dedim. Müdür ilk başta benim olduğumu bilmediği için kafasını kaldırmadan.
    ‘Sana ne çocuğum’ dedi. Gene sinirlenmiştim zaten sinirlerim tepemdeydi bir de bu adamı mı çekecektim ya.
    ‘Bir şey mi dediniz müdür bey?’ dedim. Müdür kafasını kaldırdı bana baktı hemen suratı değişti.
    ‘Ah sen miydin çocuğum. Selin 10. sınıflarda ki kız abisi Emre bu sınıfta olan’ dedi. Ne olmuştu ki
    ‘Ne olmuş hocam ona?’dedim inatla. Müdür sıkılmış bir tavırla hocaya baktı. Sonra tekrar bıkkınlıkla bana baktı ve.
    ‘Pekala sen ve arkadaşların beni takip edin yardımınız olabilir’ dedi. Bu adamı öldürmemek elde değildi. Bizimkiler hemen arkamda belirdiler. Onlara bir şey anlatmama gerek yoktu eminim bütün konuşma boyunca arkadamda dinlemiştiler. Selinin sınıfının önünde beklememizi söyledi hemen geleceğini söyledi. Selim:
    ‘Ne oluyor ki söylese ya bu adam’ dedi sıkıntıyla. 5 dakika bekledikten sonra müdür rehberlik hocasıyla geldi. Artık sinirlenmiştim şimdi zil çalacaktı ama benim daha hiçbir şeyden haberim yoktu. Müdüre öfkeyle bakarak.
    ‘Artık bir açıklama yapın’ dedim. Baktı ve rehberlik hocası konuştu. Yüzünde şaşkın bir ifade vardı.
    ‘Selinin annesi vefat etmiş. Bu sabah Ankara’dan dönerken olmuş. Arabada sadece annesi varmış. Bizde Seline bu haberi verip eve yollayacağız. Eniştesi almaya gelecek’ dedi. Ben ne diyeceğimi bilemez halde Selimle Mert’e baktım. En az benim kadar şaşkın gözüküyorlardı.
    ‘Bu yüzden onun yanında olmalısınız son zamanlarda beraber takılıyorsunuz zaten’ dedi bu arada zil çaldı. Hoca Mert’i içeriye yollayıp Selin ve arkadaşlarını çağırttı. Selin şaşkın şaşkın bakıyordu. Bana baktı ve gülümsedi. Bir şeyler yapmak istedim ama elimden bir şey gelmiyeceğini biliyordum. Şokun etkisiyle kaşlarım çatık bir haldeydim kendi üzerine alınmaması için ben de gülümsedim. Sonra gayet ciddi bir ifadeyle müdüre ve rehberlik hocasına döndü.
    ‘Buyurun hocam?’ dedi. Rehberlik hocası Selini cam kenarına doğru götürdü. Selim Başakla Eceye olanları anlattı. Hepberaber yanlarına gittik. Başak elini Selinin koluna koydu ve Ece de elini tuttu ben de arkasına geçip belini kavradım. Her an bir çığlık bekliyordum. Selin biraz şaşırdı bizim bu hareketlerimize ama pek önemsemedi. Sonra tekrar müdüre ve hocaya baktı.
    ‘Evet hocam bir şey mi yaptım bilmeden?’ dedi. Müdür hemen araya girdi.
    ‘Yok kızım sen bizim çok sevdiğimiz bir öğrencimizsin sadece hocamız sana bir haber vericek’ dedi. Selin döndü bana baktı. Sonra gözleri tek tek hepimizin üzerinde dolaştı. Hızlı hızlı nefes alıp vermeye başladı. Ne anladığını anlamıştım. Abisi ve babası buradaydı dışarıda olan tek kişi annesiydi. Ona bir şey olduğunu düşünüyordu emindim. Başak gözünden yaşlar dökülüyordu. Ecede öyleydi. Mertle Selimde benim yan tarafımda duruyordu. Rehberlik hocası konuşmadan önce Selim gelip Selinin omzuna elini koydu. Selin artık birine bir şey olduğuınun farkında gibiydi. Sonra hoca konuşmaya başladı.
    ‘Selincim sen güçlü bir kızsın hayat bazı şeyleri elimizden alır ama onun yerine yeni güzellikler verir. Kaderimiz de yazan şeyleri elimizde değil hiçbir şekilde değiştiremeyiz’ dedi. Selin hızlı hızlı soluk alıp vermeye başladı. Ağzından sadece bir kelime döküldü.
    ‘Kim?’ dedi. Hoca Selinin anladığını anladı ve.
    ‘Çok üzgünüm hayatım annen’ dedi. Bir çığlık bir kriz bekledim ama hiçbir şey yoktu nefes almıyordu. Suratına bakmak için elimi belinden çektim ve önüne geçtim. Hiçbir şey yoktu. Bir gözyaşı ya da bir umutsuzluk aradım gözlerinde sadece bomboş bakıyordu bana değil ileriye doğru bakıyordu. Baktığı yere bakmak için kafamı çevirdim ama koridor boştu. Sonra hareket etti. İlk önce Selimin elini omzundan düşürdü sonra Ecenin elini elinden çekti ve Başak’ın kolundan kurtuldu. Bunları yaparken gözünü hiç kırpmamıştı. Bana bakmadan önümden yürüyüp gitti. Arkasından gitmek için döndüm. Normal bir hızla yürüyordu. Hemen yetişip elini tuttum. Elini çekti. Bana baktı gözleri gene bomboştu.
    Ve ‘Gitti’ dedi. Bir şey dememe gerek yoktu. Hali çok kötüydü hüzün yoktu bomboştu gözleri harabe gibiydi. Tekrar yürüdü nereye gittiğini anlamak zor değildi. Müdüre
    ‘Onu biz götürürüz hepimiz yanında olacağız’ dedim. Sonra yanından değil. Önden yürümesine izin verdim arkasından yürüdüm. Arkamda 4 kişinin daha yürüdüğünü biliyordum ama sadece ona bakıyordum. Her an kopmasını bekliyordum. Yolculuk çok uzun sürdü ama evine varmıştık. İçerde herkes ağlıyordu Selini gören herkes bir kez daha ağlamaya başlıyordu. Selini ilk bulan abisiydi hemen sarıldı abisi ağlamaya başladı. Selinde gene hiçbir tepki yoktu bu hiç normal değildi. Selin yukarı kata çıktı sonra nereye gittiğini anlamak zor değildi. Annesinin odasına gitti. Kimseyi görmüyormuş gibi davranıyordu belki de gerçekten görmüyordu. Sonra odaya girdi ve kapıyı kapattı…

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 12:42 pm