Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+17
Heath-Zo
'supernatural'
okuyombenyae
Deadly
asezgin
arzu8
steavie_rae_aşkımm
happy
ZoeyCixx
ges_emine
Ash_
ebru
gecenin kızı
Sude
jamestark
mavi_keßeLeck
Brra.
21 posters

Kalbinin Sesini Dinle. Final.

gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Kalbinin Sesini Dinle.    Final. - Sayfa 2 Empty Geri: Kalbinin Sesini Dinle. Final.

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Kas. 12, 2010 6:40 pm

bekliyoruzzzz Very Happy
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Kalbinin Sesini Dinle.    Final. - Sayfa 2 Empty Geri: Kalbinin Sesini Dinle. Final.

Mesaj tarafından Ash_ Cuma Kas. 12, 2010 7:14 pm

Yeni Okuyucuuu !!
    Çook güzelll olmuşş canımm Very Happy Yb bekliorumm
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Kas. 12, 2010 7:22 pm

Tamam koyuyorum şimdi Smile
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Cuma Kas. 12, 2010 7:26 pm

Oleyy .!! Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Cuma Kas. 12, 2010 7:26 pm

4. Bölüm

Ağladım içimi boşalttım resmen. Onun gitmesini bekledim. Gitmedi. Beni izliyordu. Sonunda sustum ve bir şey demesini bekledim.

‘Şimdi nolucak’ dedi. Ne biçim bir soruydu.

‘Bilsem ağlamazdım heralde’ dedim.

‘Beni çok kırıyorsun’ dedi. Sabrım taşmıştı artık.

‘Ne yapmamı bekliyorsun gülüp boynuna mı atlıyayım. Ya da ay ne güzel dövdün abimi mi diyim bak seni sevmem bunları yani olanları şu an ki beni halimi değiştirmez. Sen sana bir şey olmasına izin vermem dedin ama çoktan en büyüğünü sen yaptın bana bir şey oldu evet birden çok şey oldu hatta her şeyin normal gitmesini isterken ne hale getirdin. Ben böle olmasını istermiydim. Evet seni kırıyorum biliyorum sen kırılırken ben senden daha çok kırıldım aklım kalbim karmakarışık şu an benden düzgün bir şey bekleme lütfen.’ Dedim içimi döktüm resmen rahatlamıştım.ama onu üzdüğüm için üzülüyordum. Sonra bana baktı ve

‘Seni anlıyorum haklısın ama en azından artık seninde beni sevdiğini biliyorum’ dedi ve gitti.

5 gün sonra

Artık okula gitme zamanım gelmişti yeterince dinlenmiş artık okula gitmem gerektiğinin farkına varmıştım sonuçta dayak yiyen ben değildim abartılacak bir şey yoktu. Hiçbir şey olmamış gibi davranacaktım. Okula girdim ve hemen sınıfa çıktım Allahtan çok fazla kişi yoktu ama herkes olayı biliyordu görmeseler bile herkes birbirine anlatmıştır. Ece ve Başakla telefonda konuşmuş hiçbir şey olmamış gibi davranıcaktık. Ve öyle oldu derslerime konsantre oldum ve tabiî ki tenefüs oldu ve dışarı çıkmak zorunda kaldım. Ve o gene bana bakıyordu gidip banklardan birine oturduk ve o bana doğru yürüyordu geldi ve konuşabilir miyiz dedi.

‘Tamam’ dedim ve yürümeye başladık.hiçbir şey demiyordu sonunda.
    ‘Konuşucak mısın artık’ dedim.

‘Tamam başlıyorum bu benim için çok önemli o yüzden lütfen dalgaya vurma yada beni azarlama’ dedi.

‘Peki tamam’

‘Bak ben seni geçen yıl seni okulda gördüğümden beri seviyorum ilk başlarda bir hoşlanmadır gelip geçer dedim ama sonra sen okula gelmeyince yada senin bir yerde üzgün görünce içim bir garip oluyordu sonra adını öğrendim ve ya ne biliyim çok uzun zamandır seni seviyorum bunu sende biliyosun yani öğrendin ama seninde beni sevdiğini duyunca çok mutlu oldum ve ya bak ben gerçekten seni seviyorum belki belalı biri olabilirim ama kim ne derse desin senin için herkesi karşıma almaya hazırım ben’ dedi. Şoklardaydım yanaklarım kızarmaya başladı ellerim terliyordu.

‘Benim ne demem gerek şimdi yani tama düşüncelerimi ben de sana hastanede anlattım sende biliyorsun neden olamayacağını ama burada bir soru sormadın’ dedim ve gülümsedim çok gergin görünüyordu. Oda bana gülümsedi. Gülümsemesi sıcacıktı. Elini tutmak beni sakın bırakma demek istiyordum.
    ‘Tamam haklısın. O zaman söliyeyim. Ben çıkma derken bir anlam bulamıyorum. Sevgilim olur musun? Benimle kalır mısın hep her şeye rağmen’ dedi.

‘Ben sana söyledim. Geri çevirmek asla asla asla istemiyorum evet demeyi çok istiyorum bütün kalbimle ama bu olay her şeyi mahvetti. Ben Başak ve Eceye de sormak istiyorum. Telefon numaranı ver akşam ben seni arıycam söz veriyorum’ dedim suratına kocaman bir gülümseme yayıldı. Canım benim ya. Sonra kızların yanına gittim her şeyi anlattım Ece beni ne kadar çok sevdiğimi biliyordu daha önce ondan nefret ettiğimi sölediğim de sen onu seviyorsun derdi hep. Başak tabiî ki karşı çıktı sonra seninde mutlu olmanı istiyorum abine sölerim dedi. Ve ben gerçekten uzun zamandır ilk defa mutlu olmuştum. Akşam Şevketi aradım. Açtı ve.

‘Alo’ dedi o kadar tatlıydı ki.

‘Benim’ dedim.

‘Ah Selin kusura bakma’ dedi.

‘Önemli değil ben cevap vermek için aradım’ dedim.

‘Evet bekliyorum’ dedi.

‘Cevabım evet seni seviyorum ve bu konunun artık benimle bir ilgisi olsun istemiyorum ben artık mutlu olmak istiyorum sana inanıyorum ve seni seviyorum’ dedim.

‘Ben daha çok seviyorum seni bitanem’ dedi ve uzun uzun konuştuk telefonda sonra.

‘hadi uyuyalım artık’ dediğimde saat 4’ü geçiyordu.

Gerçekten uzun zamandır ilk defa bu kadar mutlu olmuştum..
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Kas. 12, 2010 10:24 pm

bak bu güzel oldu işte Very Happy
    ama bu psikopat ve belalı çocuk kızın başına bişeyler aççak gibi geliyo bana Very Happy
    zaten bunlarda hep boş laf var di mi Koptum
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Cuma Kas. 12, 2010 11:12 pm

gecenin kızı demiş ki:bak bu güzel oldu işte Very Happy
    ama bu psikopat ve belalı çocuk kızın başına bişeyler aççak gibi geliyo bana Very Happy
    zaten bunlarda hep boş laf var di mi Koptum

aynenn Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. C.tesi Kas. 13, 2010 7:58 am

Sizce yeterince bela açmadı mı yani bilmiyorum biraz daha mutlu olsun istiyorum ama üzesim de var bu kızı Very Happy
    Yani en azından bu çocuk açmasada başı beladan kurtulmaz Very Happy
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude C.tesi Kas. 13, 2010 2:32 pm

Yeni bölüm bekliyorum Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı C.tesi Kas. 13, 2010 2:42 pm

valla biraz daha bela iyi olurdu ama bu sefer kızda aktif rol alsın biraz da kötülerden olsun çocuğa karşı Wink
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Paz Kas. 14, 2010 9:57 pm

5.Bölüm
    Saatin sesiyle uyandım. Saati elimle ittirip yere düşürdüm. Bugün gerçekten çok huysuz günümdeydim. Hemen duşa girdim. Saçlarımı karışık topladım hiç uğraşacak halim yoktu. Kahküllerime pres çektim. Mavi küperlerimi taktım. Kolyemi takıp aynaya baktım. Gayet güzeldim ama suratım o kadar asıktı ki gülmeye çalıştım olmadı. Hemen evden çıktım temiz havanın iyi geleceğini umdum otobüse binmedim. Okula girdiğimde sanki herkesin gözleri benim üzerimdeydi. Ve onu gördüm orda arkadaşlarıyla ağaçların ordan bana gülümsüyordu. Yanına gittim.
    ‘Günaydın bitanem’ dedi ve alnıma bir öpücük kondurdu.
    ‘Günaydın’ dedim gülümsedim. Utanıyordum biraz arkadaşlarının yanında öle bir garip olmuştum Selim hemen yanıma geldi ve
    ‘Günaydın yani bizi de görün’ dedi saçlarımı karıştırdı. Gerçekten iyi birisiydi. Sonra Ece’yle Başak’ı gördüm. Eceye gel yaptım. Başak bana bakmadan uzaklaştı. Neydi bu trip.
    ‘Bi saniye’ dedim ve yanlarına gittim.
    ‘Başak neler oluyor ne bu afra tafra’ dedim zaten kafam bozuktu bunu çekemezdim bide.
    ‘Bir şey yok sen keyfine bak’ dedi.
    ‘Seni kırmak istemiyorum ama sen bana izin verdin sende bana mutlu ol dedin ama şu an yaptıklarının hiç biri söylediklerini tutmuyor ya söylediklerini yap yada yapmayacağın sözler verme bana’ dedim ve ‘Geliyor musun Ece, galiba Başak’ın düşünmeye ihtiyacı var.’ Dedim ve yürümeye başladım hemen Ece yanıma geldi.
    ‘Bak tatlım haklısın ama fazla üstüne gitmedin mi?’ dedi o sırada Şevketlerin yanına gelmiştik. Banka oturduk hep birlikte. Şevkete yaslanıp gözlerimi kapattım.
    ‘Çok mu ileri gittim?’ diye sordum. Ece’ye yöneltmemiştim aslında bu soruyu birisi cevap versin diye bekliyordum hemen Ece atladı.
    ‘Hayır ileri gitmedin ama ona da hak ver sonuçta onun da sevgilisini dövenlerle birlikte oturuyoruz şu an ve sen onlardan birinin sevgilisisin ve onun sevgilisi dediğim kişi senin abin’ dedi Abin bölümünü bastırarak söylemişti. Şevket araya girdi.
    ‘O kadarını bizde biliyoruz Ece ama kendisi de tamam mutlu ol demişti ne bu haraketler o zaman uslu dursun bi ya’ dedi. Gene sinirlenmiştim hemen doğruldum.
    ‘Ne saçmalıyorsun Şevket?’ dedim. Selim hemen yerinden fırladı.
    ‘Hop hop sakin olun bakalım’ dedi onu umursamadım Şevkete bakıyordum. Hiç bakışlarını çevirmiyordu o da bakıyordu.
    ‘Evet doğruları söylemek saçmalamaksa saçmalıyorum.’
    ‘Sana yalan sölüyorsun demedim. En azından benim yanımda Başak’ı kötüleme başkasından duymak kendimi kötü hissettiriyor’ dedim ve ayaklandım yürümeye başladım dışarıya çıkıyordum çok sinirliydim bu sinirle hayatta derse giremezdim. Peşimden birisi koştu kim olduğunu görmek için dönmedim. Şevkettir heralde diye durdum ve konuşmasını bekledim.
    ‘Biraz konuşabilir miyiz?’ dedi. Döndğüm de hiç konuşmak istemediğim insanla karşı karşıya geldim.
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Ptsi Kas. 15, 2010 11:05 am

süper bir hikaye ve süper bir bölüm Like a Star @ heaven
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Ptsi Kas. 15, 2010 1:40 pm

Teşekkür ederim canım beyenmene sevindim Smile
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Ptsi Kas. 15, 2010 2:39 pm

Ybybybybybyb Very Happy:D:D Kim acaba Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Ptsi Kas. 15, 2010 3:56 pm

Akşam koyucam yeni bölümü canım Smile
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Ptsi Kas. 15, 2010 6:56 pm

Sude demiş ki:Ybybybybybyb Very Happy:D:D Kim acaba Very Happy
    bence abisi
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Ptsi Kas. 15, 2010 7:41 pm

6.Bölüm
    Neye uğradığımı şaşırdım. Kan beynime gitti resmen. Ben sevgilimi beklerken Mert çıkmıştı.
    ‘Ne konuşacaksın?’ dedim.
    ‘Lütfen hiç kesmeden dinle. Bak Şevket gelmek istedi ama ben seninle zaten uzun zamandır konuşmak istiyordum o yüzden lütfen dinle’ Hiçbir şey demedim konuşsun diye bekledim.
    ‘Abinle olanlar için ne kadar üzgün olduğumu bilemezsin bak ben Şevket’in senden hoşlandığını biliyordum ama o kadar kız varken seninle birlikte olmasını istemiyordum yani bir sebebi yok ama seninle olmasını istemedim ve ağabeynle ilk önce laf dalaşı yaptık birkaç gün sonra abin cevap verince ağabeynle kavga çıktı yani kavgayı ben çıkarttım Şevket ağabeyni döverse sende ondan uzak dururdun böylece sen hiçbir zaman bizim aramıza girmiyecektin bizde istediğimizi yapacaktık. Çünkü seni iyi kötü biliyorum ben sen çok zor bi kızsın ve kıskançsın onun kavga etmesine izin vermezsin ve sen onu değiştirirsin o seninle birlikte olmadan önce de kendini sana doğru uydurmaya çalışıyordu mıknatıs gibi’ dedi. Anlattıkları karşısında şok olmamak elde değildi. Kendimi toparladım ve
    ‘Bana yaptıkların için teşekkür ederim ama benim Şevketten vazgeçmeye niyetim yok gördüğün gibi kurduğun tuzak bizi birbirimize yakınlaştırmaktan başka bir işe yaramadı kendi çıkarların için neler yaptın’ dedim. Ve okula doğru yürümeye başladım kapıda Şevket duruyordu. Ona doğru yürürken Mert kolumdan tuttu. Kendine çevirdi.
    ‘Anlamıyorsun ben sana ne kadar üzgün olduğumu anlatmaya çalışıyorum evet bunları yapmak çok büyük bir hataydı. Ben senin Şevketle birlikte olmanı istemiyorum tamam şu an anlatamam ama istemiyorum lütfen senin düşmanınmışım gibi bakma bana’ dedi. Üzgün görünüyordu.
    ‘Bunları konuşmanın zamanı değil. Daha olaylar çok yeni biraz kafamı toplamaya ihtiyacım var’ dedim. Kolumu elinden çekip tekrar okula yürümeye başladım Şevket kapıda durmuş bana bakıyordu bakışlarında üzüntü ve anlayamadığım bir şey vardı. Hemen arkasında da Selim ve Ece duruyordu. Ece üzgün gözüküyordu ve afallamış bir hali vardı. Selim Ecenin hemen yanındaydı elleri cebinde Mert’e doğru bakıyordu bakışlarımı Şevketten ayırmadan yanına gittim.
    ‘Ne söyledi sana’ dedi.
    ‘Çok uzun aşkım boş ver önemli değil’ dedim. Elinden tutup okula doğru yürümeye başladım. Ama yürümüyordu.
    ‘Noldu’ dedim.
    ‘Zaten derse geç kaldık dışarı çıkalım Ece’yle Selim burada kalırlar zaten Selim Eceye göz kulak olur tamam mı?’ dedi. Şaşırmıştım kötü bir şeyler olduğunu hissediyordum. El ele yürümeye başladık kendimi kasmamaya çalıştım suratına bakmıyordum. Eğer kötü bir şey olsaydı elimi bırakmazdı diye teselli ettim kendimi. Sonra bir parka geldik. Banka oturduk. Elini omzuma attı.
    ‘Konuşmamız gereken şeyler var’ dedi.
    ‘Ne hakkında’ dedim. Konuşması o kadar soğuktu ki dokunsa ağlayacaktım. Suratına bakamıyordum.
    ‘Bizim hakkımızda’ dedi.
    ‘Tamam konuşalım’ dedim ama gerçekten çok kötü olmuştum derin bir nefes aldım ağlamayacaktım benden ayrılırsa. Sonra kafamı ona doğru döndürdü ve beni öptü. İlk defa beni dudaklarımdan öpmüştü ilk başta çekindim ama sonradan bende karşılık verdim. Sonra ayrıldı. Ve konuşmaya başladı.
    ‘Beni ne kadar seviyorsun?’ dedi. Anladığım kadarıyla bir şeyler konuşmuşlardı beni sınıyordu daha 2.günden neydi bu ya sinirlenmiştim gene.
    ‘Çok. Daha önce kimseye karşı böyle şeyler hissetmemiştim. Sen bana ilklerimi yaşattın hep her zaman en azından daha 2.günümüzde olsak bile benim seni senin beni sevdiğinden daha çok sevdiğini anlaman lazımdı. Neden böyle bir soru sordun ?’ bütün bunları söylerken gözümden yaş aktı. Hemen sildi.
    ‘Sakın ağlama bunları senin üzülmen için sormadım’ dedi.
    ‘Peki, ne için sordun?’dedim. Hala ağlıyordum. Kendime hakim olamıyordum gözlerimden yaşlar akıyordu. O cevaplamadı.
    ‘Bana inanmıyorsun değil mi?’ dedim.
    ‘Saçmalama sakın bana böyle bir şey söyleme sana bütün kalbimle inanıyorum ve seni çok seviyorum. Ama Mert bana git sor seni gerçekten seviyormuymuş dedi. Bence seni oynatıyor dedi biz baya kavga ettik bu konu için ama ben sana inanmadığım için değil Mert’in ağzının payını vermek için sordum belki yanlış belki doğru ama artık sordum sakın ağlama sen ağlayınca içim parçalanıyor’ dedi. Bir tanem benim çok seviyorum bu çocuğu ben. Hemen boynuna sarıldım.
    ‘Seni çok seviyorum’ dedim.
    ‘Bende seni her şeyim’ dedi. Yanağıma öpücük kondurdu. Bende onu yanağından öptüm gülümsedi.
    ‘Mert’in ne konuştuğunu biliyorsun değil mi ?’ dedim. Hemen suratı asıldı.
    ‘Evet biliyorum yaptığı yada yaptığımız şey affedilmez ama sen bizi affettin. Teşekkür ederim birtanem’ dedi.
    ‘Önemli değil. Hayatım annemler 2 gün sonra Ankaraya gidecekler. Ve sen bize geliceksin tamam mı? Zaten kimse olmıyacak.’
    ‘Tamam bi tanem’ dedi ve tekrar öpmeye başladı.
    Canım ya çok seviyordum ben bu çocuğu her şeyin yolunda gitmesi için küçük bir dua edip onun kollarına bıraktım kendimi gözlerimi kapatıp nefesini dinlemeye başladım saçlarımla oynuyordu ve her zaman olduğu gibi yanında huzur buldum..
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Kas. 16, 2010 10:05 am

hayatım bu bölüm de süperdi ya çok beğendim yb istiyorum bekletme bizi Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Salı Kas. 16, 2010 11:26 am

Tamam canım akşam mutlaka koyuyorum yeni bölümü Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Kas. 16, 2010 12:44 pm

çok güzel olmuş cnm.yb bekliyorum Very Happy
    ZoeyCixx
    ZoeyCixx
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ZoeyCixx Salı Kas. 16, 2010 1:52 pm

Böyle bi hikayeyi farketmemek için gerçekten çook salak olmak gerekiyoo !
    Aman Allahımm ! Ne salakmısım Very Happy
    Yeni Bölüm istiyoruuuuum Very Happy
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Salı Kas. 16, 2010 4:21 pm

yb yb yb yb .... Koptum
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Salı Kas. 16, 2010 10:52 pm

Çok teşekkür ederim yarım saate koyarım Very Happy
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Kalbinin Sesini Dinle.    Final. - Sayfa 2 Empty 7.Bölüm

Mesaj tarafından Brra. Salı Kas. 16, 2010 11:38 pm

7.Bölüm
    Annemler iki gün sonra gidecekti ve aşkımla 5 gün rahat rahat istediğimizi yapacaktık. Anneme söylemesem de sonuçta ben büyümüştüm. Yani kısmen. Her neyse bu aralar o kadar mutluydum ki hem notlarım hem arkadaşlıklarım(kısmen de olsa) ve aşk hayatım süperdi. Her teneffüs hep birlikte oturuyorduk yani ben Şevket, Selim, Mert, Ece ve tabiî ki Başak ve abim bizden olabildiğince uzakta oturuyorlardı. Başak’ın bana tavır alması beni üzüyordu ama pek takmıyordum ben sadece şu an mutlu olamaya odaklanmıştım. Gene hep birlikte otururken Selim ve Ece gerçekten yani kasten yani bile bile yan yana oturdular normalde hiç böyle bir şey olmamıştı. Yani gayet normaldi uzun zamandır hep beraber takılıyorduk yani hemen birbirimize kaynaşmıştık ve Selim bana gerçekten çok iyi davranıyordu sahiplenen bir havası vardı ama biraz değişik bir çocuktu yani gayet doğal bir şekilde otururken aniden yerinden kalkıp gidiyor bir daha da gelmiyordu. Şevket’e neler olduğunu sormak için baktığım da sonra anlatırım diyip kafamı dağıtıyordu ama şu an Ece ve Selim’in yakınlaşma gibi bir ihtimali varsa ve bence gayet uygundu o zaman Selim’in nasıl birisi olduğunu örenmem gerekiyordu sonuçta şu durumda ne kadar Başak’ı özlesem de en yakın arkadaşım Ece’ydi ve Ece’nin üzülmesini istemiyordum. Dersten sonra onların yanına gitmeden önce Eceyle yolda giderken sormaya karar verdim.
    ‘Ece sana bir şey sorsam ama lütfen benden bir şey gizleme’ dedim.
    ‘Tabi ki sana karşı her zaman dürüst olu cam’ dedi evet bu benim için yeterliydi.
    ‘Sen Selim den mi hoşlanıyorsun o bakışların filan sanki ona karşı bir şeyler hissediyor gibisin bence bir sakıncası yok şimdilik ama bir şey var mı?’ dedim. İlk önce biraz tereddüt etti. Sonra konuşmaya başladı.
    ‘Ya bende ne hissettiğimi bilmiyorum evet hoşlanıyorum ama sende biliyorsun arada acayip hareketleri var ve oda benden hoşlanıyor gibi ama sonra bir an değişiyor açıkçası hiçbir fikrim yok’ dedi o zaman onların yanına gelmiştik. Okul bitmişti. Ben Şevketlere gidecektim gitmeden önce cafe’de oturup bir şeyler içecektik konuşacaktık. Gene herkes oturdu bir yerlere Ecenin bakışları hep Selimin üzerindeydi gerçekten çok dikkat çekiyordu sonra Selim Ece’ye baktı gülümsedi. Ece kıpkırmızı oldu ve oda gülümsedi tabiî ki erkekleri etkilemek için yaptığı o haftalarca çalıştığı seksi bakışını da yolladı. Selim tekrar baktı ve sonra Mert’le konuşmalarına devam etti. Şevket’te beni izliyormuş bende hafif hafif gülümsüyordum onları izlerken. Bana baktı sonra baktığım yere baktı oda izlemeye başladı onları. Sonra bana döndü.
    ‘Aşkım ne oldu’ dedi ama hiç istifini bozmuyordu çarpık gülümsüyordu ama ya yerim ben bu çocuğu. Kendime hakim olamadım dudağına bir öpücük kondurdum.
    ‘Hiçbir şey bugün anlatırım’ dedim. Peki dedi oda beni öptü. Sonra hepimiz dağıldık bizde Şevketle evlerine gittik. Hemen odasına çıktık. Hizmetçilere bir şeyler hazırlamasını söyledi. Bende yukarı odasına doğru çıktım hemen odasını gezmeye başladım. Odasında bir sürü sanatçının posterleri vardı sadece bir duvarda gayet düzgündü simetri hastalığı var galiba dedim içimden sonra kıyafet dolabını açtım şöyle bir baktım sonra parfümlerinin olduğu yer odası çok büyüktü. Sonra elinde meyve suyu ve kurabiyelerle geldi. Yanına gidip yanağına bir öpücük kondurdum. Kurabiyelerden 5 tane yedikten sonra.
    ‘Bu kadar çok yiyip nasıl bu kadar zayıf olabiliyorsun’ dedi gülerek. Bende gülümsedim
    ‘Genlerimde var galiba annemler de öyle ama çok hareket ediyorum ve acayip titizim bir erde bir pislik gördüm mü her yeri toparlarım temizlerim baya hareket ediyorum kendiliğinden yakıyor’ dedim kahkaha attım ve göbeğime vurdum. Oda bana güldü. Gerçekten çok şekerdi. Baktı uzun uzun baktı ben bir sorun mu var diyecektim ki.
    ‘Seni çok seviyorum’ dedi yanıma geldi öpmeye başladı uzun uzun öptü artık durması gerekiyordu. Ama ittirmedim. Elini omuzlarımdan belime kaydırdı. Bir an garip oldum sonra çekingenleştim biraz. Hemen anladı.
    ‘Benden sana asla zarar gelmez’ dedi. Gerçekten güveniyordum ona. Sonra birlikte yatağına uzandık. O benim suratıma bakıyordu bende onunkine saçlarıyla oynuyordum.
    ‘Eee bugün anlatacağın konu neydi?’ dedi. İlk önce anlatmayacaktım ama sonra kendime hakim olamadım. Ve anlatmaya başladım. Ecenin bakışlarını Eceyle konuşmamızı sonra Selim de gördüğüm bakışları anlattım beni hiç kesmeden dinledi.
    ‘Vay bunları nasıl fark ettin sana bugün anlatacaktım ama senin ne anlattığını dinlemeden anlatmıyacaktım çünkü Selim sana anlatmamı istemedi. Selimde Eceden hoşlanıyor yani hoşlanıyor gibi ama bırakcaksan çıkma dedim de Ece Selimi pek tanımıyor yani Selimin bazı alışkanlıkları var.
    ‘Ne gibi’ dedim. Aslında anlatmıştım ama sonradan anlatsın diye bekledim. Derin bir nefes aldı. Ve anlatmaya başladı.
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Salı Kas. 16, 2010 11:46 pm

ilk yorum benden
    süper bir bölüm

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 10:23 am