Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+18
assabonsam
nil
gözde kızılkuş
RUH
kolona
juvijuvi
bree tanner
tarot
İdio-Path
ruveydamelisa
ebru
Damla&Stark
dilan
sekerkiss07
gecenin kızı
pSych0path}
STARKASIĞI
arya
22 posters

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim...

Anket

Sizce devam etmelimiyim?

[ 3 ]
    <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Bar_left17%<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Bar_right [17%] 
    [ 2 ]
    <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Bar_left11%<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Bar_right [11%] 
    [ 13 ]
    <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Bar_left72%<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Bar_right [72%] 

Toplam Oylar: 18
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Empty Geri: <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim...

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 11:52 am

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 %3Ca%20href=<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 2hxp1m8

FURKAN KARAHANLI:Tıp fakültesi 3. snıf öğrencisi.Meriç'in spor salonundan arkadaşı.

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_arrow nasıl ama yakışıklı çocuk demi <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Herz yorumsuz bırakmayın <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Lol
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Empty Geri: <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim...

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 11:54 am

ı-ıh ben yakışıklıdan annamam iltifat için sölerm tipik osman yaaa bu XD ay psikoyu özledimmmm Sad
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 12:05 pm

bende kolay kolay birine yakışiklı demm ama bu cidden yakışıklı ayyyyyyyy <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 394754
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 06, 2010 12:19 pm

yakısıklıymıs kerata Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 12:30 pm

böle bi sevdiceğim olsun 10 lira borcum olsun de mi kanka Koptum Koptum
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 06, 2010 12:37 pm

ya olursa olsn sevglnde borcn bana olsn Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 12:44 pm

kolona demiş ki:ya olursa olsn sevglnde borcn bana olsn Very Happy
    niye ki <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_question <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_biggrin
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 06, 2010 12:50 pm

hec can sıkıntısı knk Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 12:51 pm

YENİ Bİ BAŞLANGIÇ
    Ona doğru yürümeye başladığımda aklımdan “acaba hata mı yapıyorum ?”diye geçti.Ama geçmişte ki kötü anılarımın geleceğimi de yok etmesine izin vermeyecektim.
    “Evimi nasıl buldun?”diye sordum karşı karşıya geldiğimizde.
    “Aslında zaten biliyordum”dedi sırıtarak.
    “Ama nerden?”
    “Şimdi bunları boş ver seni harika bi yere götürcem orda konuşuruz.”
    “Tamam.Uzak bi yer mi?”
    “Arabayla 15 dakika ama biz motorla gidicez”
    “Oldu bana uyar”dedim sonrada motoruna doğru yürümeye başladık.
    Öyle pahalı motorlardan değildi.Kaskını benim takmamı istedi ama ben takmadım.Kaza yapmış olsak bile eminim bana bişey olmazdı.Onun için zorla ona taktırdım.Aylardır büyücülük dersi alıyordum ama kimsenin ruhu duymuyordu.Çok kolaydı yapması ve de eğlenceli tabi ben normal bi büyücü değilim yarı vampir ve insan olan bi büyücüyüm.Bazen yaptığım büyüler ters etki gösterebiliyordu.Nereye gittiğimizi az çok tahmin ediyordum.Buralarda bi iskele ve hemen yanında küçük
    cafe &bar tarzında bi yer .
    “İşte geldik ”diyerek motoru durdurdu.Yavaşça inmeme yardım etti.Geçip içerdeki masanın birine oturduk.

Kafe’ye geleli tam bir saat olmuşdu sürekli havadan sudan sohbetler ediyorduk.
    “Kaçıncı sınıfsın?”diye sordum.
    “Bu sene üç’e geçtim”.
    “Çok güzelmiş hani sen bana evi nasıl bulduğunu anlatacaktın”
    “Evet o konu. Sizin apartmanın olduğu sokak da bi ekmek fırını var”.
    “Evet”
    “İşte ben onun en büyük oğluyum.”Lanet olsun yha evet hatırladım bi arada buralarda görmüştüm.”Ne oldu bişey mi var?”
    “Yok bi şey.Sadece seni daha önce gördüğümü hatırladım ondan”dedim gülümseyerek.
    “Bir tane daha ister misin?”dedi.Benimde gözüm istem dışı olarak kolama kaydı bitmişti.
    “Evet”dedim.
    “Çok aşırı kola içiyorsun farkında mısın? Bence biraz azaltmalısın yani zararları- ”Tıp okuyan bi öğrenciden ne beklersin ki. Herkes aynı şeyi söylüyordu.Ama çok da fifi…
    “Farkındayım ama seviyorum. Eğer kız arkadaşına da böyle öğütler veriyorsan vazgeçmelisin yoksa her an kaçabilir”diye biraz çıkıştım.Kimse beni sevdiğim şeylerden vazgeçiremezdi.Ben istemediğim sürece…
    “Kız arkadaşım yok.Haziran ayında ayrıldık”dedi söylediklerime biraz alınmıştı.
    “Bak seninle bi anlaşma yapalım.Ne sen benim hayatıma karış nede ben senin sadece takılalım olmaz mı?”Bunları gözlerinin içine bakarak söylemiştim.Biraz düşündü.
    “Tamam sen nasıl istersen prenses”
    “Ve bana prenses demeyi de bırak yoksa bozuşuruz tamam mı?”
    “Ayy tamam abla dövme beni söz bi daha demem”dedi küçük çocuk taklidi yaparak.Bende gülmeye başladım çok komik görünüyordu.
    “Ben ciddiyim ama…”dedim devamını getiremedim hoş gülerken ne kadar ciddi olabilirsem.
    “Farkındayım ama itiraf etmeliyim bazen çok sert oluyorsun yani ringin dışındayken de…”
    “Bunu iltifat olarak kabul ediyorum .”
    Biz gülerken bi grup genç geldi mekana kim olduklarına pek dikkat etmedim.Sonra iki kişi bize doğru yürümeye başladı.Furkan’la tokalaştılar ben pek ilgilenmiyordum.
    “Bizi küçük hanımla tanıştırmayacak mısın?”diye sordu furkan’a sarışın olan çocuk bana bakarak.
    “Merhaba ben meriç”dedim uzatmadan gitsinler diye.
    “Tanıştığıma memnun oldum.Ben hakan bu da arkadaşım Harun.”
    “Bende memnun oldum”
    “Bizimle oturmaz mısınız?”dedi ismi Harun olan.Furkan bana baktı..Galiba oturmak istiyordu bakışlarından o anlam çıkmıştı.Bende gözlerimle onayladım bi yarım saat oturur kaçarım zaten.
    Sohbetleri beni pek ilgilendirmiyordu ara sıra katılıyordum bi de soru sorduklarında cevap veriyordum o kadar.Benle beraber 3 kız vardı.4 de erkek.
    “Bi şey sorucam güzelim “ dedi kız. Tipinden bariz belliydi sürtük olduğu.
    “Tabi ki”dedim.
    “Hani sen şu yakışıklı Amerikalının sevgilisiydin de mi?”Zafer kazanmış gibi sırıtıyordu.Güya beni erkelerin yanında rencide edecekti.
    “Evet güzelim ne oldu?”dedim
    “Yok bişey sizi bi kaç kere görmüştüm de merak ettim.Doğrumu hatırlıyorum diye.Siz neden ayrıldınız?”
    “Malum kültür farklılığı bi de o ülkesine dönmek isteyince yollarımızı ayırdık”
    “Offf şu kızlar gene eski sevgililer muhabbetine başlamadan kapatalım”dedi hakan.Furkan’ın yüzünde hiç bi ifade yoktu.Kız diğer kızın kulağına bi şeyler fısıldamaya başladı.
    “Duyduğuma göre aldatılmış.kesin oğlan o işi görmek istemiştir bu da karşı çıkmıştır.Oğlanı da anlamak lazım o tip ve vücutla yani beni çağırsa bende giderdim” dedi kıkırdaştılar.İnsan kulağı zor duyardı bu fısıltıları ama ben gayet net duymuştum onlardan uzak oturmama rağmen.
    “Çok istiyorsan sana da bi randavu ayarlıyayım ama çok canın yanabilir “dedim.Kızın yüzüne bakarak pis pis sırıttım.
    “Ne oldu?”diye sordu Harun merakla.Büyük ihtimalle onun sevgilisiydi.
    “Yok bi şey sadece daniel’ın ne kadar seksi olduğundan ve ne kadar iyi iş…Neyse”dedim ama kız kıpkırmızı olmuştu.Telefonum çaldı konuşmak için dışarı çıkmak zorunda kaldım en güzel yerinde.Arayan lena’ydı.
    “Merhaba canım”diyerek telefonu açtım.
    “Ahh meriç nerdesin sen bu gün elbise provan vardı”.Allahım düğün hazırlıkları sadece iki hafta kalmıştı düğüne.
    “Off tamamen unutmuşum şimdi geliyorum”
    “15 dk var ona göre”dedi telefonu kapattı.
    Furkan’ın yanına gidip kulağına gitmem gerektiğini söyledim.
    “Ben seni bırakayım”dedi ama karşı çıktım.Kendim gidersem iki saniye sonra ordaydım.
    Ormanlık alana doğru yürüdüm yoldan çıkıp orda kimsenin beni görme ihtimali yoktu. Tam konsantra olmuştum birinin orda olduğunu fark ettim.

DAVET

Ağaçların karaltısından bir tane adam çıktı.İri kaslı uzun boylu biriydi.Kolunda da bi dövme vardı ve lanet olsun ki vampirdi.
    “Ne istiyorsun?”dedim .Sesimde hiç korku yoktu ve aşırı soğuktu.
    “Yeni nesil gençler neden bu kadar asi olmak zorunda sanki anlamıyorum.”sustu cevap vermemi bekliyordu ama konuşmadım oda devam etti.”Ben gölge akademisinden gönderildim.Karanlık lord seni akademiye davet ediyor”
    “İyide neden ?”diye sordum
    “Bunun cevabı bende değil”dedi hızla uzaklaştı. Acaba gerçekten gitti mi neyse diye düşünüp tekrar konsantre oldum.Gözlerimi kaptım.Açtığımdaysa lenadan sadece 15 -20 metre kadar uzaktım.Ara sokağın birindeydim yavaş yavaş yürümeye başladım .
    Moda evine geldiğimde sadece lena’ yı gördüm oysa arzu’nun da buralarda olması gerekiyordu.Beni hemen kabine doğru götürdüler.Üstümü değişip elbiseyi giydim .Bordo rengindeydi uzun ve sraptez bi elbiseydi.Bu kadar rahatsız elbiseler giymekten nefret ederdim ama bi geceliğine giymek zorundaydım.Son kez elbise kontrol edildi ve sonunda kıyafet derdi bitmişti.
    “Çok güzel bi vücudunuz var”var dedi modacı kadın.
    “Çok teşekkür ederim”
    “Çok iyi bi model olabilirsiniz…”dedi.Sonra dayardımcılarına ilgilenmelerini söyleyip gitti.
    “Şunu çıkartıp geliyorum seninle konuşmam lazım.”dedim lena’ya.
    “Tamam buradayım”
    Hemen üstümü değiştirip ordan çıktım.Bana göre değildi o tür elbiseler…
    “Senle konuşmak istediğim şey şu. Lauran ne zaman anlatacak arzu’ya”
    “Neyi?”
    “Saçmalama lena tabi ki vampir olduğunu”
    “O mesele düğünden sonra diye düşünüyor”
    Ne yani arzu’ya hiç seçme şansı bırakmayacak mı? Zaten konsey onun vampirleri bildiğini öğrendiği anda ya dönüşecek ya da ölecek.Ben buna izin veremezdim.Onları koruyacağıma dair söz verdim anneme.Hem konsey dediğime bakmayın görüntü olarak demokrasi var diyorlar ama tüm kararlar karanlık lord’dan çıkıyor.
    “Benim çarşıda işim var sonra görüşürüz “diyerek lena’nın yanından ayrıldım.Uzaklaştığımda hemen telefonu çıkarıp arzu’yu aradım.
    “Hadi aç şu telefonu”iki saattir çaldırıyorum ama duyan yok.
    “Alo” hele şükür duymuştu.
    “Nasılsın canım?”
    “iyiyim sen nasılsın?”
    “Saol bende iyiyim senle çok önemli bi şey konuşmam gerek nerdesin şimdi”.
    “Ofisdeyim bugün çok işim var geç çıkıcam işten”
    “Tamam ben geliyorum birileri var mı yanında?”
    “Dilek var ama az sonra çıkacak sen iyi misin?”
    “Hem de çok iyiyim ofisin önündeyim şimdi geliyorum.”
    “iyi tamam”dedi kapattı.
    Asansörle ofisin olduğu kata çıktım.Lauran’ın keyfini bekleyemezdim.Kendim anlatacaktım her şeyi.Ve seçim şansı tanıyacaktım ona.Derin bi nefes alıp kapıyı çaldım.
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 06, 2010 1:06 pm

spr olms knk yb Very Happy ellerine saglık Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 1:33 pm

ya abimin knksı bnmde ablam kadar oluyo demi Very Happy nese hkayeye dnelim...gerçektn sprdi yaaa byldmmm <3 <3 <3 ablacım sen hep böle devam et Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 06, 2010 1:38 pm

cadı bu hikayede isyan cıkarmıyoz Very Happy
    ya ask varya bitirdi kız bizden bıktı galiba Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 1:40 pm

yk seedm ben bu kzı tm abla tpnde ama bi kç gn dha snicm snra abla dcm Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 1:47 pm

Clodya_Alas demiş ki:ya abimin knksı bnmde ablam kadar oluyo demi Very Happy nese hkayeye dnelim...gerçektn sprdi yaaa byldmmm <3 <3 <3 ablacım sen hep böle devam et Very Happy

teşekkürler canim bende hep küçük bi kız kardeşim olsun istemişimdir <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Herz <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Herz
    beğenmene sevindim <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_smile kanka isyan çıkarsanızda fark yapmaz ama çabuk yb atmaya çalışıyom <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_smile
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 06, 2010 1:49 pm

evet zaten ondan isyan cıkarmym kanki Very Happy
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 1:53 pm

madem öylem artık sizinde cadının ablası olarak isyancı olmanız lazım.
    binbaşım size gerekenleri gösterecektir.sıkı bir eğitim göreceksiniz.İlk önce normal hikayelerde,sonra iyi derecede hikayelerde sonra da çokçokçokçok...çok güzel süper harika mütiş hikayelerde isyancı olacaksınız.ama unutmayın!
    *eğitiminiz dışında yaptığınız,
    *isanı yanlış düzenleyişiniz
    *yada düzenlemeden başlayarak başarısızlığa uğramanızın sonucu bizim hatamız değildir.lütfen dikkate alınız,teşekkürler
    komutan clodya Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 1:58 pm

bende yüz başı olayım nasıl olsa ömrüm isyan çıkartmakla geçiyor <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_biggrin <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_biggrin <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_biggrin
    hem savaş deneyimlerimde var
    <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 752913
    en büyük isyanımda şu anda plan aşamasında <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_twisted <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_twisted <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_twisted
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 2:00 pm

olabilir mm güzel ama ben yinede yüzbaşımın size birkaç şey anlatmasını istiyorum Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Ptsi Eyl. 06, 2010 2:12 pm

bn yuz bası dilim bin basıym yakında general olcm seni yerinden edicem Twisted Evil
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Ptsi Eyl. 06, 2010 3:06 pm

yzbaşı mı dedim özr dlerim bnbaşı dcedm Very Happy ve o dediin asla ama asla ama asla ama asla olmicak Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Eyl. 06, 2010 3:22 pm

çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık.ybybyb Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 3:32 pm

teşekkürler canım <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_biggrin
    Ash_
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Ptsi Eyl. 06, 2010 3:52 pm

-Yeni Okuyucu-

Sprr yazıyorsun cnmmm ybbbbbbbbb
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Ptsi Eyl. 06, 2010 4:04 pm

teşekkürler canım <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 11 Icon_biggrin
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Eyl. 07, 2010 8:47 am

Ayyyy bölüm çok cüzeldi Very Happy Devamını istiyorum hem de en çabuk olanından Twisted Evil Ellerine sağlık cnm benim cheers

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 5:51 pm