Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+18
assabonsam
nil
gözde kızılkuş
RUH
kolona
juvijuvi
bree tanner
tarot
İdio-Path
ruveydamelisa
ebru
Damla&Stark
dilan
sekerkiss07
gecenin kızı
pSych0path}
STARKASIĞI
arya
22 posters

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim...

Anket

Sizce devam etmelimiyim?

[ 3 ]
    <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Bar_left17%<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Bar_right [17%] 
    [ 2 ]
    <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Bar_left11%<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Bar_right [11%] 
    [ 13 ]
    <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Bar_left72%<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Bar_right [72%] 

Toplam Oylar: 18
    bree tanner
    bree tanner
    Marked
    Marked

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Empty Geri: <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim...

Mesaj tarafından bree tanner C.tesi Ağus. 28, 2010 6:30 pm

ya çabuk yb arya... burda heyecandan ölmek üzereyim yaa....... Nefesim kesildi resmen... off off... ölcem yakında heyecandan. nolur bir an önce yb at. yalvarıyorum sana yaaaa Smile)
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

<<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Empty Geri: <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim...

Mesaj tarafından ebru Paz Ağus. 29, 2010 12:23 pm

ya bu bölüm hepsinden de süperdi.şuan heyecan dorukta.neyi yanlış yaptılar?gelecek nasıl değişti?neler olcak?.....
    yb ver aryaaaa Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Salı Ağus. 31, 2010 1:53 pm

HERŞEYİN BİR SONU VARMIŞ
    Ne demek gelecek değişmişti.Ne nasıl değişebilirdi ki.
    “Kim dedi bunu?”diye sordum bunu söyleyen neyin değiştiğini de söyleyebilirdi.
    “Gelecekle ve geçmişle bi ilgisi olan büyücü”.Resmen ağzından cımbızla tek tek alıyordum lafları.
    “Ne değişmiş?”Yüzüme baktı düşünüyordu. Sonra da cevap verdi.
    “Hayır orası çok karanlıkmış hiçbir şey görememiş”.Bunları söylerken yüzüme bakmamıştı.
    “Ben atık evime gitmek istiyorum” dedim arkamı dönüp yürürken. Çünkü kum torbamı özlemiştim. Stres atmak için birebirdi.
    "Tamam ben seni bırakırım”
    Sadece 5 dakika sonra arabadaydım ama nelly ortalarda yoktu.Cebimden telefonu çıkarmaya çalışırken nelly geldi.Yüzü bembeyazdı ve bi şeyler düşünüyordu.Ne olduğunu sormak istiyordum ama sonra vazgeçtim.Şu anda duymak istemiyordum.
    Eve geldiğimde Pazar olmasına rağmen kimse yoktu.Nelly de yukarı çıkmadı kapıdan döndü. Aslında kimsenin olmaması daha iyiydi.Çünkü halletmem gereken tonla sorunum ve ilgilenmem gereken bi mezuniyet balosu vardı.Odama çıkıp üstüme bi ip askılı bady bi de şort geçirip terasın kapalı alanına geçtim.Boks eldivenlerim orda ki dolap daydı.Aslında tekvandocu kızın boksla ne alakası var diye sormayım.İlk olarak boksla başladım dövüş sporlarına daha sonra hocanım yönlendirmesiyle tekvandoya geçiş yapmıştım.Beynimden tüm düşünceleri koyup kum torbasına odaklandım.

______ARZU_______

Lauran bizi sabah kahvaltıya götürmüştü. Sonra biraz dolaştık kale içinde sonrada kafe’nin birine girip oturduk .Aslında aklım meriç deydi.Ne yaptı diye merak ediyordum.Telefonlara da çıkmamıştı.Hoş meriç böyle şeylerden pek etkilenmezdi. Ama daniel çok kötüydü.Ne bi şey yemişti ne de konuşmuştu ne olduğunu da onlardan başka kimse bilmiyordu.Kimsenin de sormaya cesareti yoktu zaten.
    “Arzu iyi misin?”diye sordu esma.Refleks olarak ona döndüm.Cevap vermek yerine sadece gülümsedim.
    “Meriç’i düşünüyorsun de mi?”dedi.
    “Evet “dedim çayımı yudumlarken.Oda telefonu çıkarıp bi şeyler yapmaya başladı.
    “Ne yapıyon?”diye sordum.
    “Nelly’i arıyorum”dedi.
    “Selam nelly nasılsın?”
    “-------“
    “Saol bende iyiyim meriç nasıl diye sorucaktım”dedi.
    “-------“
    “Ne meriç evde mi? Ne zaman eve gitti?”dedi şaşkınlıkla.sonra”Tamam “deyip telefonu kapattı.Herkes ona bakıyordu.Oda konuşmaya başladı.”Meriçi 12 gibi eve bırakmış nelly “.Daniel hemen ayaklandı yüzünde biraz bi tebessüm olmuştu ama
    hemen kayboldu.Hemen toparlanıp arabaya doğru yürüdük.
    Yol bitmek bilmemişti.En çok da daniel için ellerititriyordu.Kimseden ses çıkmıyordu Dicle den bile.Onlar salonda durdular ben odasına baktım ama yoktu terasa çıktım biri hızlı hızlı nefes alıp veriyordu.Bi de ne göreyim.Kan ter içinde kalmış ama hala kum torbasını tekmeliyor yumrukluyordu.O kadar odaklanmış ki beni bile fark etmedi.Ama bu hiç iyiye işaret değildi.Karşısına geçip dikeldim beni fark etmesini bekliyordum.En sonunda terini silmek için durduğunda gördü beni.Ama durmadı devam ediyordu yumruk atmaya.
    “Ne bu halin ?”diye sordum.
    “Yok bişey canım sıkıldı biraz antreman yapıyorum.”O kadar duygusuz konuşmuştu ki bi an korktum.
    “Sen iyi misin?”
    “Evet gayet iyiyim kafamda iyileşti.”
    “Daniel’la mı ilgili?”
    “Hayır”
    “Evet “
    “Hayır dedim yha”diye bağırdı
    “Anlat rahatlarsın ”diye yavaşça yaklaştım .Ama o tekrar uzaklaştırdı.
    “Yaklaşma kum torbası bi yerine gelir” diye uyardı .Aslında korkuyordum da ama şu anda o daha önemliydi.Bende üstüne gitmeye karar verdim ve bu tek bi kişinin ismiyle olurdu.
    “Daniel yüzüne böylesin de mi?Ne yaptı o seni bu kadar deli edecek?sen bi tek şeyde bu kadar deli olursun”cevap vermesi için beklemiyordum..”Senden yapmak istemediğin bişey mi istedi?”Sabrı taşmış gibi görünüyordu.Ne kastettiğimi anlamış gibiydi.Yumruk
    atmayı bıraktı.Bende bu fırsattan yararlanarak biraz daha üstüne gittim.
    “Sen hiç bir şey bilmiyorsun ve öğrenmeye çalışmayı da bırak. Emin ol öle bi şey istemesini tercih ederdim en azından bi orta yol bulabilirdik” dedi. sakinleşmişe benziyordu ama hiç belli olmazdı.
    “Söyle de bilelim ona göre davranırız bizde” artık sabrım taşıyordu.
    “Senin çevrende olup biten hiç bi şeyden haberin yok bundan da olmasın ne fark eder…”dedi.Bu da neydi şimdi ne kastetmişti.
    “Daha açık konuş”diyerek bağırdım.
    “O bana ihanet etti tamam mı oldu mu şimdi”dedi hızla arkasını döndü bende tam kum torbasının yanındaydım.Kum torbasına bi tekme attı.

--------MERİÇ-------------
    Lanet olsun ki onun kum torbasının arkasında olduğunu tahmin edememiştim.Hemen eldivenleri çıkarıp yanına gittim.
    “İyi misin?”diye sordum bileğini ovalıyordu.Gözleri dolmuşt belli ki canı yanıyordu.Belinden tutup kaldırdım.Yavaşça yürüyerek salona gittik.Herkes tam tekmil ordaydı.Soran gözlerle bana bakmaya başlayınca herkes bende söyledim.
    “Kum torbası ona çarptı oda dengesini kaybedip düştü galiba bileği incinmiş"
    “Hemen doktora gidelim “diye yerinden fırladı lauran.
    “Siz gidin benim duş almam gerek “diyerek odama çıktım daha doğrusu kaçtım.Onun yüzünü bile görmeye tahammülüm yoktu.Hemen kendimi suyun altına attım.
    Ortalarda kimse yoktu.Nereye gittiklerini de pek merak etmiyordum zaten kesin lena bi yere çıkarmıştır gene onları.Kendime mutfaktan soğuk bi süt aldım belki uyumama yardımcı olurdu.Dün gece de uyuyamamıştım zaten.Odama çıktım ipod’du arıyordum.Sonra arkamda biri belirdi.Kim olduğunu tahmin edebiliyordum.
    “Ne işin var burada?”dedim gözlerine öfkeyle bakarak.
    “Beni biraz dinler misin?”.Sesi yalvarır gibi çıkmıştı.
    "Konuş!”
    “Bak her şey çok farklı anladığın gibi değil.Tamam ilk başta steiner istemişti ama ben senden uzak durmaya çalıştım.Olmadı seni tanıdıkça daha çok yaklaştım benimsedim seni.”
    “Tek sorun o değil”dedim buz gibi sesimle.
    “Lütfen benden böyle uzak durma”.Masmavi gözlerine hüzün çökmüştü.
    “Senin ve benim artık birlikte olabileceğimizi sanmıyorum.Biz diye bişey kalmadı.” dedim ve her şey maziye gömüldü.

MAZİ
    Tam tamına 3 ay geçti o gecenin üstünden.Ama hayatım harika görünüyor dışarıdan bakılınca.Çevremdeki herkes yaralarımın iyileştiğini düşünüyor oysaki sadece kabuk bağladı.En ufak bi dikkatsizlikte kanamaya hazır bekliyor.Son konuşmamızın ardından daniel Amerika’ya geri döndü.Onun gideceğini gün evde duramamıştım çünkü gitme demekten korkuyordum.Dicle’yi spor kulübüne götürüyorum deyip evden kaçmıştım.kendimi meşgul etmem gerekiyordu bi şekilde bende tekrar tekvandoya başladım.En çok da Dicle sevinmişti bu kararıma evdekiler hele de lena hiç hoşlanmamıştı.
    “Meriç yanıma gel” dedi serdar usta.Aslında yaşlı değildi tam aksine çok genç duruyordu ama ben usta diyordum.
    “Geliyorum” diyerek toparlandım.Isınma hareketlerine kendimi fazla kaptırmıştım.
    “Gel güzelim bu Furkan kendisi boksör” diyerek karşımdaki çocuğu tanıttı.(çok dediğime bakmayın yakışıklı bi genç)
    “Beni neden çağırdın usta”dedim.
    “Senin Furkanla bi maç yapmanı istiyorum”
    “Neden?”Hemen ukala şey araya girdi.(ukala olduğunu duruşundan anladım)
    “Ben de aynı şeyin bi farklısını sordum.Bi tekvandocu hele de kız nasıl bi erkekle boks maçı yapar diye ama yaparmış görecez bakalım”.Tanrı aşkına ne sanıyordu bu kendini.
    “Başlayalım mı?”diye sordu serdar abi.
    “Biraz beklerseniz üstümü değiştireyim” dedim.O salak da ne o korktun mu bakışı atıyordu.
    Hemen üstümü değiştirip yanlarına gittim.Hala ukala bakışları üstümdeydi ama ben ona gösterirdim.
    “Hakeminiz furkan’nın antranörü bende ringin hemen yanında olacağım”diyerek kenara geçti.Hakem ringe girip ikimizi de selamladı sonra başlangıç düdüğünü çaldı.

ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Ağus. 31, 2010 2:20 pm

gününü göstersin şu furkana. Very Happy çok güzel olmuş canım.ybybyb Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Salı Ağus. 31, 2010 2:23 pm

saol canım... <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Icon_biggrin
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Salı Ağus. 31, 2010 4:03 pm

furkan döv su kızı Very Happy yb spr olms Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Eyl. 01, 2010 1:30 pm

Ağzını burnunu kır bence Koptum Eline sağlık tatlım yb çok güzel olmuş devamını sabırsızlıkla bekliyorum Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Cuma Eyl. 03, 2010 4:26 pm

MAÇ

Hakem düdüğü çaldığında beynimden konsantre olmamı engelleyecek her şeyi koydum.Hamleler yapıyordu ama hepsi basit hareketlerdi.Bende hemen boşa çıkartıyordum.Kız olduğum için böyle davranıyordu kesin.Onu gerçek gücünü kulanmaya teşvik etmeliydim.
    “Ne o! gücün bu kadar mı? Çok yazık…”dedim.
    “Sen iste prenses yeter”.Buda nerden çıkmıştı şimdi.En son daniel bana prenses demişti.ismi aklıma gelince tüylerim diken diken olmuştu.Düşüncelerime odaklandığım için gardım düşmüştü o da bundan faydalanıp karnıma yumruk atmıştı böle durumlarda genellikle yüze yumruk atılırdı ama kask olduğu için pek işe yaramazdı.Kısa süreli bi acı hissettim ama hemen geçti.Karşımda sırıtıyordu.Bende ona gülümseyip öpücük gönderdim biraz afallamıştı.O zayıf anından yaralanıp bacağına üst üste tekmeler attım ayağı sekmeye başlamıştı.Hakem düdüğü tekrar çaldı.Kendi köşeme gidip oturdum.Serdar abi tepemde havlu sallayıp çok iyi olduğumu böyle devam etmemi söylerken ben furkana odaklandım.Hakem antranörü olarak devam etmek isteyip istemediğini sordu.
    “Hayır devam edicem”diyerek bağırdı oysa ben kendi köşemde gözlerine bakarak sırıtıyordum.

İkinci raund başlamıştı gözünü hırs bürümüştü tek önemsediği şey bu maçı almaktı ve bu da hata yapmasına neden oluyordu.Bu raund da bitirmeliydim maçı.Üst üste kafasına yumruklar attım.Bu onu sersemletmişti.Bir yumruk daha attım ve yere düştü.Salonda ki herkes saymaya başladı.
    “10…9…8…7……..1…0”Hakem bitiş düdüğünü çaldı.Onu nakavt etmiştim.Ringden inerken salonda ki herkes özellikle kızlar ıslık çalıyordu.Gözlerim Dicle’yi arıyordu.Daha az önce buralardaydı.Çok terlemiştim duş alıp üstümü değişmek için soyunma odasına gittim.

Salonda dicle’yi ararken furkan’ı buldum moral sıfırdı.Hoş benimde mutlu olduğum söylenemezdi yazdan beri yaptığım her maçı kazanmıştım.İlk başlarda mutlu oluyordum .3 sene sonra hiç bir şey kaybetmeden tekrar maçlara dönmek süperdi ama gün geçtikçe daha kötüye gidiyordum kendimce.
    “Neden mutlu değilsin beni herkese rezil ettin “dedi sinirle Furkan.
    “Bilmem artık pek zevk almıyorum kazanmakdan”dedim.
    “Şımarık zengin züpbesi”diye homurdandı.
    “Efendim”
    “Anladın sen onu “dedi sinir bozucu bi şekilde.
    “Sen maçı kibirin ve hırsın yüzünden kaybettin.Çünkü onların seni ele geçirmesine izin veriyorsun”dedim arkamı dönüp yürümeye başladım.
    “Özür dilerim”diye seslendi arkamdan.Ama dönmedim.

Dicle’yi serdar abiyle çalışırken buldum.Dövüşürken çok tatlı gözüküyordu .Köşe de minderin üstüne oturup onları izlemeye başladım.
    “Senden çok özür dilerim”diye fısıldadı biri kulağıma sonralıkdan kim olduğunu anladım.Furkan.
    “ *Önemli değil* mi deme mi bekliyorsun”dedim yüzüne bakmadan.
    “Kardeşinde sana benziyor”derken yanıma oturdu.”Biliyorum seni hafife aldım ve yenilince de sana hakaret ettim.Arkadaşlarım hep senden bahsediyorlardı ve ne kadar iyi dövüşdüğünden abarttıklarını düşünmüştüm.Ama gerçekmiş.”
    “Neden öyle bi kanıya vardın?”
    “Kızma ama senin kim olduğunu biliyorum.Aslında burada karşılaşınca hatırladım seni”.İlk kez yüzüne baktım.
    “Nerde?”
    “İstanbul da gördüm seni ben orda üniversite de okuyorum ve bi arkadaşımın yanındaydın sonra tekrar burada görünce hatırladım.Tesadüf işte.”
    Hafızamı şöyle bi yokladım evet bi haftalığına gittiğimde bi üniversiteye uğramıştım.”Hangisinde okuyon?”
    “Ben cerrah paşa tıp fakültesinde okuyorum ama seni İstanbul üniversitesinde gördüm.Şans”
    “Baya güzel yeri kazanmışsın sınavda”dedim gülerek.
    “Evet biraz öle oldu sen nereyi kazanmak istiyorsun”dedi aynı şekilde gülerek.
    “Bilmem “dedim dudaklarımı bükerek.Dedem İngiltere ya da Amerika da okumamı istiyordu.
    “Aslında bende ki de soru .En güzel yabancı okullarda okursun”
    “Neyse ben kaçar.Dicle’nin de antremanı bitti.Biz gidelim” dedim oturduğum yerden kalkarak.Sonra yürüyerek dicle'nin yanına gittim.
    “Abla gördün mü beni nasıl dövüşüyorum iyiyim değil mi “diye koşarak yanıma geldi Dicle.
    “Evet fıstık”
    “Bende senin gibi olcam”.Şaşkınlıkla yüzüne baktım.
    “Bu da nerden çıktı”dedim.
    “Seni hep izliyorum dövüşürken ve gerçekten mükemmelsin”.Bazen yaşından büyük cümleler kuruyordu aslında normaldi de.Annesi ölmüş babası başka şehir de yaşayan bi çocuk .Erken büyümüştü çok erken…

Saat gece yarısına geliyordu.Face’i açıp biraz dolanmaya başladım.Bi tane bildiri geldi açıp baktım.Furkan arkadaşlık isteği göndermişti.Bende kabul ettim.İki saniye sonra mesaj geldi.
    "Yarın benimle dışarı çıkar mısın?”diye soruyordu. İçimde garip bi kıpırtı oldu.
    “Bilmem ki”yazdım.
    “Bence gelmeyi istiyorsun.Hem bunu bi ateşkes olarak da düşüne bilirsin.”
    “Gıcık”yazdım ama gülümsüyordum .Laptop da yansımamı görmüştüm.“Lütfen ne istersen onu yaparım”yazdı benden cevap gitmeyince.
    “Tamam yarın öğlen iki de uyar mı ?”yazdım.
    “Tamamdır yarın alırım seni evden”dedi kapattı.İyide benim evimi nerden biliyordu.telefon numaramda yoktu onda nasıl soracakdı.
    Bilgisayarı kapatıp yatağıma gittip.Kafamı yastığa koyar koymaz uykuya dalmışım.

Saat 2’ye çeyrek vardı.Hazırlanmış furkanı bekliyordum.Beş dakika sonra aşağı indim.Apartmanın girişindeki merdivene oturup beklemeyebaşladım.Acaba evi nasıl bulacak diye düşünüyrdum.Saat ikiyi çoktan geçmişti tam yukarı çıkmak için kalkıyordum ki karşımda furkanın gülen yüzünü gördüm bana doğru geliyordu.Bende aynı şekilde gülemseyerek ona doğru yürümeye başladım.
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Eyl. 03, 2010 4:34 pm

vay sevdim furkanla sevgili olsnlar Very Happy kızdan dayak yemesi biraz beni üzdü Very Happy
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa Cuma Eyl. 03, 2010 4:37 pm

canım ellerine saglım müthiş olmuş yb enkısa zamanda atarsın umarım başarılar allah zihin açıklıgı versin <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Icon_biggrin
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Cuma Eyl. 03, 2010 4:38 pm

aa melis napyn kız Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Cuma Eyl. 03, 2010 4:41 pm

sevgilimi olular kankamı bilemem Very Happy
    ama erkekler konu kızlar olunca hele de kavga konusunda yukardan bakıyolar sonuçda ortada yani. Koptum Koptum
    saol meliscim yb inş. yarın
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Eyl. 03, 2010 7:57 pm

Çok güzel olmuş beğendim Very Happy Sevindim oğlanı haşat etmesine Koptum Eline sağlık tatlım devamını merakla bekliyorum Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 04, 2010 10:51 am

ya siz nie böylesiniz hep erkeklern dayak yemesinizi istiyorsunuz Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Eyl. 04, 2010 11:06 am

Yesinler hep bayanlar mı yicek hepi topu maç yaptılar abartmayalım lütfen Koptum
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa C.tesi Eyl. 04, 2010 11:09 am

yani sadece maç biz kızların erkeklerin dayak yemisiyle ilgili bir sorunumuz yok daaamı sadece günümüzde haberlerin çogunda karısın kızı sevgilisini döven adamlar diye bahsediyor bizlerin sorunu onlar la yani tüm erkek ırkıyla deil
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Eyl. 04, 2010 11:11 am

Melisim işte yaa Very Happy Yürü be melisim arkandayım Koptum
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 04, 2010 11:14 am

olsn her yerde kızlarn erkekleri yenmesimi gerekiyor Very Happy
    ama bn olsm direk ilk yumrukta bilerek yere yatardm kalmazdm yensin die Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Eyl. 04, 2010 11:16 am

Vaaaay centilmenlik seviyelerin yükseliyor bakıyorum da Berkcim hayırdır cnm benim Koptum
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona C.tesi Eyl. 04, 2010 11:28 am

bende bilmiyom centilmenlk azalmstı birden fullendi Very Happy
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya C.tesi Eyl. 04, 2010 11:36 am

arkadaşlar furkanın fotoyu atayım mı? <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Lol
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa C.tesi Eyl. 04, 2010 11:41 am

att cheers
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa C.tesi Eyl. 04, 2010 11:42 am

saol seker sonuna kadar destekteyiz bir birimize Twisted Evil cheers aman tanrım clod dan cadilık bulaştı olamaz Koptum Koptum
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya C.tesi Eyl. 04, 2010 11:44 am

az sonra geliyo o zaman <<<<<Seçilmiş>>>>devam etmeyeceğim konuyu kilitlerseniz sevinirim... - Sayfa 10 Icon_biggrin
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas C.tesi Eyl. 04, 2010 8:54 pm

ne kadar da yakın az sonra Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 7:02 pm