Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+24
irem1996
ruveydamelisa
tuqchee!!!
pSych0path}
Nymphetamine
Kiraz*
dilry95
irem44
*erik*ezgi*
RUH
dilan
juvijuvi
Damla&Stark
hatice
sekerkiss07
gecenin kızı
AliCézqi..<3
ebru
Phoenix
unforgiven
katniss
(_ALiCe_CuLLeN_)
Deadly
dilara
28 posters

Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D - Sayfa 4 Empty Geri: Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D

Mesaj tarafından dilara Ptsi Haz. 21, 2010 10:23 am

bunların iki tanesi fln çarşamba günkü bölüme ait değil Very Happy bunlardan biri vampiri öpme kısmı Embarassed
    katniss
    katniss
    Untamed
    Untamed

Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D - Sayfa 4 Empty Geri: Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D

Mesaj tarafından katniss Ptsi Haz. 21, 2010 10:27 am

OYYYY öpsün öpsünn burakkkkkk Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Ptsi Haz. 21, 2010 10:28 am

valla burak'ın işi zor Very Happy benden söylemesi
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Ptsi Haz. 21, 2010 10:39 am

o kadın mı geldi??
    çok güzel olmuş cnm.ellerine sağlık.yb'ü bekliyorum. Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Ptsi Haz. 21, 2010 10:41 am

teşekkürler tatlım Very Happy bilmem artık kim geldi
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Ptsi Haz. 21, 2010 10:58 am

kİM GELİYO YAHH...xD
    Bak şimdi böle atıyosun güzel ama merklanıyoruz sonra olmuyo.!!!! Very Happy Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Ptsi Haz. 21, 2010 11:28 am

Very Happy ama ipucu verdim size
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Haz. 21, 2010 5:05 pm

Zaten biz öpüşmeden ileriye götüremiyoruz bu çiftleri Very Happy Hep küçük hep küçük Koptum
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Ptsi Haz. 21, 2010 6:11 pm

bunalar da öle dimi ya Very Happy kız 16 yaşında olmaz yani.hadi şunalrı lise dört yapalım Very Happy öpüşmeden ileri giderler belki
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Ptsi Haz. 21, 2010 6:13 pm

PINARIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE LİSE SON OLDULAR Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Haz. 22, 2010 10:11 am

Ay çok tşkr ettim bebeğimmmmm Wink Bakalım neler yapıcaklar Razz
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 22, 2010 11:16 am

önemli değil tatlım Very Happy valla bende bilmiyorum ne haltlar yicekler
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 22, 2010 11:20 am

İyi olmuş afferin pınar..Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 22, 2010 2:42 pm

evet valla pınara dua edin yoksa bunlar bebe kalcaklardı Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 22, 2010 3:15 pm

Ahahaha..xD
    İyi oldu..Very Happy Yb ne zaman..Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 22, 2010 3:20 pm

yb yi bu akşam ya da yarın koycam tatlım Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Salı Haz. 22, 2010 3:21 pm

Bu akşam lol! Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 22, 2010 3:22 pm

hadi tamam bu akşam yb atcam.bu bölüm sana gelsin o zamanm tatlım da senin gerçek ismin neydi Embarassed
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Haz. 22, 2010 4:36 pm

yeni okuyucuu gurula sunar:
    bayılldııımmmmmmmmmmmmmmmmmm
    harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
    bu daha böyle gider işte Very Happy Very Happy Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 22, 2010 5:20 pm

saol tatlım beğenmene sevindim Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 22, 2010 6:45 pm

ER YA DA GEÇ (EYLÜL)

Arkama yavaşça döndüm.Arkamda beyaz tenli siyah uzun saçlı güneş gözlüklü bir kız vardı.Güneş gözlüğü mü ?Bu karanlıkta ne alaka.Sonra kız güneş gözlüklerini çıkardı.Ne! Kızın gözleri kıpkırmızıydı.Ve birden ona doğru yürümeye başladım.Ayaklarım kontrolümde değildi sanki.Ona çekiliyor gibiydim.Sonra Burak’ı gördüm.Kızın üstüne atladı.Kız Burak’a tısladı.Ben yine kıza doğru çekildim ama bir anda durdum.Şimdi kız ile Burak’ın ortasında duruyordum.Bu benim rüyamdaki sahnenin aynısıydı.
    -Bırak onu Sevda!!!!Burak’ın göğsünden bir tıslama yükseldi.Kız ona güldü.
    -Niye ?Çok acıktım ve o gerçekten güzel kokuyor.Kokmak?Acıkmak?Aman Tanrım
    -Burak.Çok değişmişsin.Fulya'nın yanına gittiğinden beri huyların değişti.Bana sizin gibi birini daha gösterir misin.Bu kız dışında bizden korkmayan var mı?Kıza doğru çekilmeyi bekledim ama olmadı.Bunlar ancak garip öykülerde olurdu.Ve korkmak.O da neyin nesi.
    -Sus!Burak’ın sesi gecenin karanlığında çınlası.
    -O bizim ne olduğumuzu bilmiyor.Kız bir kez daha kahkaha patlattı.
    -Ah tahmin etmeliydim.Ancak bir salak vampirlerle bile ,bile takılırdı.Dedi ve bende bittim.Başım dönmeye başladı.O bir vv….Yok bu olamaz.Hayır ben o kadar cesur değilim.Bir çığlık karanlığın sessizliğini bir bıçak gibi yırttı.Ve sonra o çığlığın benden geldiğini anladım ve yer ayaklarımın altından kaydı.Hissettiğim sadece yüzüme vuran rüzgar ve beni taşıyan soğuk kollardı.Yanlış zamanda yanlış yerde olmuştum.Sonra rüzgar kesildi.Sıcak bir yere geldik.Ama hala üşüyordum.Ama sonra yumuşak bir yere indiğimi hissettim.Ve soğuklukta beni terk etti.Gözümü açmak istedim ama yapamadım.Gücüm kalmamıştı.Çok yorgundum.Boşluğun beni içine almasına izin verdim.Her şeyi tekrar yaşıyordum.O kırmızı gözleri…Sözlerini…Birden kendime geldim.Odamdaydım bunu anladım.Ama ışıklar kapalıydı.İçeriden konuşma sesleri geliyordu.Bir süre karanlıkta oturdum.Olanları sindirmeye çalışıyordu.Sonra ışığı açtım.Derin bir nefes aldım ve içeri gittim.Onlar orada anneannemle birlikte oturup sohbet ediyorlardı.Anneannem yanıma gelip bana kocaman sarıldı.Onun kokusunu içime çektim ve huzur buldum.Sonra Burak’ı gördüm.Bana bakıyordu.Yüzümü buruşturdum ve kafamı çevirdim.Bana bakarken o kadar …Masum gözüküyordu ki.Onun bir canavar olduğu…
    Sonra telefon çaldı.Anneannemin kollarından zar,zor çıktım.Telefona yöneldim.Bana telefonu uzatan uzun beyaz parmakları gördüm.
    -Bırak.Dedim sessizce.Sadece onun duyabildiğinden emindim.
    -Eylül lütfen.Ben yine eski benim.Yine bana baktı.Telefonu elinden alırken elimi tuttu.Yumuşak ama bir o kadar da sertti.Soğuktu ama aynı zamanda sıcak.
    -Lütfen.Sesim çok yumuşak çıkmıştı.O zaman bıraktı.Arayan kuzenim Okyanus'tu
    -Okyanus ?Hangi dağda kurt öldü?
    -Kızım kurdu falan bırak haberi aldın mı onu söyle.
    -Ne haberi ?Burak dikkatli bir şekilde bana bakıyordu.
    ''Kızım benim lise bu sene dersleri çöp etmiş.Bu yüzden annemler bana yeni bir lise aramaya başladılar.Ee bide bizim burada puanıma uygun pek lise yoktu.Derken sizin okul aklıma geldi.Hem puanımda uyuyordu.Annemleri zoraki ikna ettim.Birazda duygu sömürüsü yaptım ama sonunda başardım.Beni sizin yanınıza yollamaya karar verdiler.Ama eğer derslerimi düzeltmezsem beni yine bizim oradaki okula vereceklerini söylediler.Yani inceden bir tehtit ettiler.Ama olsun geliyorumya biz ona bakalım.
    -Ne !O bu ‘’ne’’yi sevinç çığlığı olarak algılamış mutlulukla hoşça kal deyip telefonu kapatmıştı.Ama benimki bir olamaz çığlıyıydı.O buraya gelince tehlikeye bodoslama dalmış olacaktı.Of bu sene hayatım berbat olmuştu.Kötü olduğumu hissettim ve başım döndü.Birden gözlerim karardı.Tam düşecekken Soğuk eller beni tuttu.Sonra yine her şey karardı.

Uyandığımda saat yediydi.Hemen kalkıp giyindim.Mutfağa gittiğimde anneannemin çoktan kalkmış olduğunu gördüm.
    -Günaydın.Kendimi iyi hissetmeye çalışıyordum.
    -Aa senin bu saatte ayakta ne işin var !
    -Okula gidiyorum.
    -Hayır efendim olmaz.Yüzünde kararlı bir ifade vardı.
    -Ama anneanne.Kendimi iyi hissediyorum.Yüzüme sevimli bir ifade yerleştirmeye çalıştım.
    -O yüzden mi dün iki kere bayıldın.Bana keskin bir bakış attı.
    -Dün iyi uyuyamadığım için bayıldım.İkincide ise sevinçten.
    -Ne sevinci ?Suratındaki kararlı ifade yerini yumuşak bir ifadeye bıraktı.Doğru yolda olduğumu anladım.
    -Evet.Dün Okyanus arayıp buraya geleceğini söyledi.Yani o yüzden.
    -İnanmıyorum.Ama izin vermesem de gideceksin değil mi ?Başımı evet der gibi salladım.
    -Pekala.Yemeğini ye sonrada okula git.
    -Tamamdır.Yemeğimi çabucak yedim.Kendimi evden dışarı attım.Sonra okula gitmek için Sena’yı aradım.Cevap vermedi.Bende okulun yolunu tuttum.Arkadan çok sessiz bir nefes sesi geliyordu.Arkama döndüm ve Burak’ı gördüm.Adımlarımı sıklaştırdım.O da sıklaştırdı.Ve birden soğuk elleri bileğimi tuttu.
    -Bırak!
    -Eylül lütfen ?Bana masumca baktı. Bakışları bütün korkuyu alıp başka bir yere götürmüştü sanki.Tamam kararımı verdim.Bir sene boyunca ondan hoşlandım ve böyle bir olayın ona olan sevgimi bozmasına izin vermeyecektim.
    -Pekala.
    -Anlamadım.Kafası karışmış bir şekilde bana bakıyordu.
    -Pekala kabul.Hiç bir şey değişmedi.Ama sadece bir soru.
    -Tamam.Ne olursa olsun.Yüzü sevinçle aydınlanmıştı.Ve gerçekten çok seksy gözüküyordu.Tanrım!!!
    -Neden ?Niye bana en başta söylemedin ?Belki tepkim daha farklı olurdu.En başta daha az korkardım.Ama şimdi sevginin yanında korkuda var.Umuyorum ki bu gizli mesajı almıştı.
    -Haklısın.Nasıl olsa bir şekilde öğrenecektin.Sadece zamanı uzatmaya çalışıyordum.Ama şimdi öğrendin.Ve sadece sevgi olmalı.Anlamış.Ve o anda her şey değişti.Bütün Düşüncelerim…Şu anda nasıl bir durumda olduğum hakkında bir fikrim yok.Yanlış yoldayım biliyorum…Ama umurumda bile değil.
    Büyük bir yanlışa inanıyorum.Ona inanıyorum…Canımın yanacağını bile bile.Onun ne olduğunu bildiğim halde…Girdiğim bir çıkmazdan çıkamıyorum.Doğru düşünemiyordum.Yanlışı doğrudan ayıramıyordum.Nasıl bu kadar cesur olabilmiştim.Bunu adı sevgiydi.Ve bu sevgi herşeyi örttü.Bütün kötü düşünceleri.
    beğenmeniz dileğiyle Very Happy

En son dilara tarafından Salı Haz. 22, 2010 7:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Salı Haz. 22, 2010 7:06 pm

süper Very Happy ybbb
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Salı Haz. 22, 2010 7:06 pm

saol tatlım Embarassed
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Salı Haz. 22, 2010 7:14 pm

Very Happy vayy burağa bak sen başından b eri aşıkmış demekki nese ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Haz. 22, 2010 7:44 pm

ayyy çok güzeldi yaaa
    byıldım vallaa
    yb nin çabk gelmesi
    dileğiyle Very Happy Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:53 am