Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+27
(_ALiCe_CuLLeN_)
happy
Deadly
sekerkiss07
handan
**Gossde_Nur**
GeNcAy
tuqchee!!!
_black_angel_
CharLote
ebru
Sweet_Dreams
The_Vampire_Girl
mavi_keßeLeck
zeynep420
¤ тσяу ¤
damla
Stark^^m
enyuar
Phoenix
ChatLaqq
zoey-elif
Damla&Stark
bushra
ateş ve barut
vampire-rose
İdil Night Twist Stark
31 posters

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) Empty ßuz vé Até$ . ' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Ocak 31, 2010 8:55 pm

Daha önCeden okuyanlar tekrar başlasınlar.Değişen şeyler war..!

Ashlee,Orlando\'da oturan kumral saçlı siyah gözlü kendi halinde bir kızken kendini vampirlere kaptırır.Yanlız bilmediği birşey vardır.Babası çıkageldiğinde kim olduğu ve en önemlisi ne olduğu ortaya çıkacaktır.
    Bölüm 1=Beklenmedik
    Orlando'nun güzel sıcak sabahı.Her zamanki gibi sabah kalkar kalkmaz okul için hazırlanmaya başladım.Okul 12de başlardı.En uzak yerde oturan arkadaşlarım bile saat 11de kalkarlardı ama ben güzel görünmek için 9da ayağa dikilirdim.Saçlarım doğuştan düzdü ama kıvrımları güzel durmuyordu.Düzleştiriciyi kapıp tuvalete geçtim.Tuvaletin ana rengi birçok evdeki gibi beyaz değil benm en sevdiğim renklerden olan mavi ve kahverenginin ahenkli uyumuna göre ayarlanmıştır.Bu nedenle her gün saçımı düzleştirdiğimden neyin nerde olduğunu bilirim ve yeni birşeyler olduğunda fark ederim.Saçlarımı bir güzel düzleştirdikten sonra saçlarıma koruyucu krem sıkmak içn elimi çekmeceye attım ve elime bir kağıt parçası geldi.Kağıtta şöyle yazıyordu:Gece ve gündüz karışıncaYanında olacağım,baş ucundaAynalar kırılacak uyumumuzdanGüzelliğin ödüllendirecek beniZerafetinle olacaksın benim.Okumayı bitirdiğim an çok şaşırdım evde olan anneme( babam ben 2 yaşımdayken kanserden ölmüş) onun koyup koymadığını sordum ama o benim Wc\'mi zaten kullanmaz.Okuldan birinin şaka yapabileceğini düşündm ama kmsenin bizim eve grebileceğini sanmıyordum.Peki o zmn neyin nesiydi bu kağıt?İçimden bir ses bunu yakında bulacağımı söylüyordu.

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) Ayriliko

Because my heart is yours..¦ ]] [aşırı romantizm doluyum,dikkat yan etki yapabilir.]

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) 43360502
    Vampir Akademisi ¦. Ya bi sen kaldın bi de Gece Evi. Hadi dizi,film . Bekliyoruz. Koptum

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) Leonalewistrlnew
    Leona Lewis * I see you . . [Son zamanlarda gözden kaçtı ama benim ve Selim'in gözünden sanırım kaçmamış.¦ ¦ ¦ ] Very Happy

En son İdil Night Twist Stark tarafından C.tesi Mayıs 29, 2010 11:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Ocak 31, 2010 8:56 pm

DaHa deWam etCem çok gRemioRm annem saqoLsn..! yni blmler bayaaaaa fazLaLaşcK..!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Ocak 31, 2010 8:57 pm

Şu an 25'ten fazla bölm var...xD...=)
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Ocak 31, 2010 10:42 pm

Bölüm 2=Talihsizlik
    Okula gidince ilk dersin Tragonometri olduğunu fark ettim, ah ne kadarda aptalım (bu dersten nefret ederdim) kitplarımı bile almayı unutmuştum,neyseki sınıftaki dolabımda yedek defterlerim vardı.Yoksa Bayan Cleary beni disipline bile verebilrdi,kadn fena ciddiydi.Derse girince en yakın arkadaşım Ashley'n yanına oturdum.Ashley çok tatlı bir kızdır ve dedikoduyu fena sever.Kendisi okulun en yakışıklılarından Chris ile çıkıyor ve gayet mutlular.Bana gelince ben kimseyle çıkmıyorum çünkü okuldaki çocuklar benim için ee ne desem uygun değiller.Yada evet bu daha doğru olur ki ben onlara uygun değilim.Ashley ile konuşurken ona nottan bahsettim (Ashley okulun gözü kulağıdır) ama bana bu konuda bilgisi olmadığını söyledi.Cidden bu iş nereye gidecekti?Bilmiyorum ama bu işi bir kenara bırakmalıydım.En azından şimdilik.Her neyse Ashley bugün okula yeni öğrencilerin alınacağını söyledi.Yaklaşık 10 öğrenci (5kız 5erkek) bizim okulumuza deneme amaçlı geliyorlarmış(ne denemesi bilmiyorum)."Ahh aman tanrım!!" diyen Ashley'n sesiyle irkildim ve düşüncelerimden sıyrıldım.Ders bitmişti ve şimdi yeni öğrenciler gelecekti.Ashley'n çığlıklarıyla aşağı doğru ilerledik(Ashley'n nesi olduğunu gayet iyi biliyordum"yakışıklı çocuklar").Evet bende merak etmiyor değildim ama yakışıklı çocuk peşindede olduğum söylenemezdi."Ashlee!!Geliyorlar" dedi Ashley..Bende onun baktığı tarafa baktım ve camları simsiyah bir otobüsün bize doğru geldiğini fark ettim.Şöförü net görebiliyordum ve şöför ile diğerleri arasında cam bir tabaka vardı(ve tabii ki siyahtı).Şöför birşeyler anlamış gibi irkildi ve direksiyonu elinden kaçırdı.Otobüs yön değiştirdi tam bizim topluluğa doğru gelirken şöför direksiyonu yakaladı.Ancak araba önümde duramadı.Şöför hakimiyetini kaybetmişti bir kere.Ölmeye hiç bu kadar yakın olmamıştım.Öleceğimi biliyordum.Benden kat kat büyük ve ağır birşey üstümden geçecekti.Kurtulma şansım neydi ki?Saçma bir hevesle otobüsü itmek istedim.Bunu düşününce içimde birşeyler kıpırdandı.Otobüs tam üstümüzden geçecekken bir el onu durdurdu.
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Paz Ocak 31, 2010 10:52 pm

Şmdiden syliim bak o el bi yakışıklının eli filan deqil Twilight'a özentlk yapmadım.Grürsünz...! xD
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Paz Ocak 31, 2010 10:54 pm

cok guzel yb isterim
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Ptsi Şub. 01, 2010 1:56 pm

hikayeni biliyorum daha önce okumuştum
    eeee yeni bölüm ne zaman? bu arada bölüm çok güzel olmuş....
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 3:03 pm

Yeni böLüm mü?? Eee.... Şimdi....! xD
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 3:04 pm

Bölüm 3= El

Bu el kime aitti diye düşünmeye fırsatım bile kalmamıştı.Çünkü el bizzat benim elimdi.Otobüse zarar vermemiştim ama onu durdurabilmiştim.Gücüm karşısında otobüsün camları ve farlarıda kırılmıştı.Ama bu o kadar çabuk olmuştuki kimse bunu anlayacak vakti bulamadı.Yani kısaca fırtına öncesi sessizlik yaşandı.Ve sonrası...
    -Ashlee iyi misin?
    -Bunu nasıl yaptın?
    -Aman tanrım!
    -Bu nasıl oldu böyle?
    -Dayanılmaz güç!
    -Bu kıza bulaşmayın gerçekten öldürücü bi çekicilik!
    -Bir yerine birşey olmamıştır umarım!
    -Bunları diyeceyinize revire haber versenize,ambulans gelmeli hemde hemen!

Diyebileceğim hiçbirşey yoktu.Benim yerime herkes konuşuyordu ki bende onların yerinde olsam böyle derdim.Benim için en çok endişelenen şüphesiz Ashley olmuştu.Yanıma koşar adımlarla geldi ve :

-Neyi planlıyordun sen!
    -Hic,hic bi seyi.
    -Belli oluyor, aman tanrım! Az kalsın cehennemliktin!
    -Ash tamam sorun yok.Cehenneme gideceğimi kim söyledi!
    -Kes sesini biraz!
    İşte hastaneye gitmeden önce bu konuşmadan başka yalnızca birkaç şey hatırladım.Birincisi;Otobüsün içindeki bembeyaz tenli çoğu yakışıklı ve güzel öğrenciler bana soru işaretleriyle bakıyorlardı.İkincisi bilinçaltım kaymadan birinin beni kucağına aldığını hissettim.Daha sonra bayıldım.
    ....
    .
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 3:23 pm

Bak...!! Yorum geLmio ama )= )= )=
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 3:38 pm

Bölüm 4= Wesley

Uyandığımda gerçekten çok yakışıklı bir çocuk başucumda oturuyordu.Kapıdada muhtemelen annem ve Ashley vardı.Çocuk uyandığımı görünce yavaşça bana doğruldu ve "Merhaba" Bende aynı şekilde karşılık verdim.
    -Çok özür dilerim.Kendimi tanıtmadım.Ben Wesley.Sen Ashlee olmalısın."
    -Evet.Ama şey senin burdaki görevin ne?" dedim kendimi tutamayarak.Beynimin bir kısmıda boynundaki siyah ay ile meşguldü ama dövmedir diye fikri güncelleştirmedim.
    -Ben istersen çıkabilirimde ama seni buraya taşıyan bendim ve seni merak ettim.
    -Çıkmana hiç gerek yok! " dedim ama çok istekliydim ve bunu belli etmekten cidden korktum.Ama o yüzünde ufak bir gülümsemeyle bana bakmayı sürdürdü ve ağzındaki baklayı çıkardı;
    -O kocaman otobüsü nasıl durdurabildin?" Wesley'in derdi de aynıydı.Gerçeği öğrenerek bunu yaymak.
    -Bilmiyorum" dedim.Sesimin bu kadar ümitsiz çıkmasına şaşırmıştım.
    -Seni üzdüysem özür dilerim,tamam bu soruyu es geçelim.Kaç yaşındasın?" diye sordu Wesley.Beni iyi anlıyordu ve üstelik derdi kimseninkiyle aynı değildi.Şimdilik.
    -17.
    -Güzel bir yaş.Tam eğlence çağı.
    -Ah! Sen kaç yaşındasın bay eğlencesiz dünyanın kralı?
    -Yalnızca 19.
    -Çok fark varmış cidden.Peki sizin yaşınızda nelerin çağı bakalım?" dedim alaylı bir gülümsemeyle.Wesley durdu.Ve sonunda konuşacağı şeyin farkında biri gibi ciddi bir şekilde şöyle dedi;
    -Ne olduğuna göre değişir". Ben ne demek istediğini soracak vakit bulamadan o kapıya ulaşmış bana gülümsüyordu;
    -İyileş güzel,hoş,akıllı insan.Aynısının benim içinde geçerli olmasını isterdim.Ama ben ümitsiz vakayım.Beni okulda bulabilirsin." dedi ve çıktı gitti.Wesley'in ardından içeri annem ve Ashley girdi.Klasik iyimisin!,Ah tanrım!,Bir an önce iyileş,Tatlım,Bebeğim,Bitanemli laflar...
    Aslında biliyor musunuz? Bana bunları söyleyenin Wesley olmasını yeğlerdim.
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Salı Şub. 02, 2010 4:40 pm

çok güzeldi yeni bölümü en kısa zamanda isterim Very Happy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Şub. 02, 2010 7:51 pm

ayyyyy yeni okuyucuyuumm vee bayıldıııııııııımmmmmm spersin yaaaaaaaaaaaaaa yb ne zamaannn Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 8:07 pm

Blmem ki şmDi atSam mı acaBa...?? :S
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Şub. 02, 2010 8:09 pm

ayyy cokk istermmm lütfennn Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 8:18 pm

Bölüm 5= Acılar

Doktorun izniyle annemin Bmw'siyle eve doğru yol aldık.Yarı yolda Ashley'i evine bıraktık ve yola devam ettik.Eve gelince hemen tuvalete gittim ve not varmı diye baktım.Aman Tanrım!!! 2. kağıt mı kısa sürede mi ?? Ne saçmalıyorum ben! Sanki bekliyormuşum bu notları gibi!! Hemn okudum:

Ondan uzak dur
    Zarar,ziyan!!!
    Düşündüğümden daha karışık ve hızlı olacak
    Ölümü ve acısı sönecek sende
    Benimle evlenince.

Bu da neydi, son mesajlarda böyle şeyler yoktu.Kimden bahsediyordu bu not.Ahhh!! Tabii kide Wesley'den!! Ondan uzak durmak mı? Acı ve ölüm mü! Aman tanrım!! En kötüsü "EVLİLİK" derken!!!!Bildiğim tek şey bir an önce okula gitmekti.Üstüme hemen siyah önü düz arkası örgü ve dantelli bir biçimde sırtımın bazı kısımlarını açık brakan br bulüz ve mor fırfırları olan siyah bi etek giyindim.Son olarak aynanın karşısına geçip siyah pullu far ve morumsu bir ruj sürdüm.Gerçekten çok çekici olduğumu kabul etmeliyim.Ayaklarıma siyah sevimli babetlerimi geçirdim.Annemin doğumgünü hediyesi olan siyah Mercedes'in anahtarlarını ve mp3ümü alarak okula doğru yol aldım.Okula gittiğim an yeni gelenleri gördüm.Hepsi benim kadar güzel giyinmişlerdi ama onlardaki makyaj kapak kızlarındaki kadar güzel duruyordu.Erkekler gerçekten çok yakışıklıydı ve birkaçı beni süzüyordu.Ve sonra okul müdüremiz Bayan Sety geldi.Kadın beni pek sevmezdi.Nedenini bilmiyorum.=)
    -Vay vay vay.Bayan Ashlee.Sizi burada beklemiyordum doğrusu.Otobüs olayından sonra hele de.
    -Ben gelmek istedim Bayan Sety.
    -Ben gelmezsiniz diye ummuştum ancak." İşte bu laf sabrımı çok taşırdı ve garip bir tıslamayla kadının doğruca gözlerine baktım.
    -Ummaya devam edin bence.Belki birgün siz gidersinizde beni de gelmek zorunda bırakmazsınız.CENAZENİZE!Şimdi daha öyle birşey olmadığına göre ne yazık ki size iyi günler saygıdeğer Bayan Sety." dedim ve yarı sinirli yarı havalı bir şekilde oradan uzaklaştım.Yeni gelenlerin fısır fısır konuştuklarını duyuyordum.Ama ne dediklerini anlayamıyordum.Bayan Sety de anlamış olacaktı ki onlara sessizlik diye bağırdı.Kızları çok konuşmasada erkekleri beni arkamdan ilgiyle süzdüler.Nereden gördüm söyleyeyim.Karşımda ayna vardı ve yansımaları belli oluyordu.Bunu anlayınca düzeldiler ama yüzleri gülüyordu.Tam 4kız,4erkeklerdi.Wesley ve bir kız aralarında değildi.Koridordan dönüp Wesley'i aramaya başladım.Bana yeni gelenlerin dersinin biyoloji olduğunu ve dışarda,ormanda olduklarını söylediler.Ama diğerleri koridordalardı.Belkide Wesley'n işi uzamıştır diye düşündüm.Bende ormana gittim.Yaklaşık 2dk yürüdükten sonra Wesley'i gördüm.Wesley bana baktı.Ah! Bakışları soğuktu.Buz gibiydi."Neler oluyor Wesley?" dedim.Der demez ağzını boynumda hissettim ve dişlerini boynuma geçirdi.Büyük bir acı duyuyor sayılmazdım.Bu gerçekten güzel bir histi.Ama ölebilirdim ve hemen geri çekildim.Wesley benden uzakta duruyordu."Ben buyum Ashlee.Bu yüzden ikimiz söz konusu olamaz" dedi.İşte o an yıkıldım.Wesley bir vampirdi.Ama onu seviyordum.Hemde neden olduğunu bilmeden.Hala."Bak Wesley seni seviyorum ve bu hiçbirşeyi değiştirmez.Ben sana aidim.Eğer beni istemiyorsan ben sana ait olamam diyorsan ben.." devamını getiremedim çünkü Wesley bana yaklaşarak beni dudaklarımdan öptü.Bu öyle bir öpücüktü ki...anlatamam.Aşk;hüzün,keder,imkansızlık,umutsuzluk ve acı ile bütünlenmişti adeta.Bunu dudaklarından anlıyordum.Beni ne ateşli bir biçimde ne de yumuşacık bir şekilde öpüyordu.Sarsıtıcı bir şekilde öpüyordu ve durunca sarsıldım.Acı her yerimi sarmıştı.Wesley'n yüzünde sinir belirdi ve o an arkamızda bir karaltı olduğunu fark ettim.Bir kız sesi (sesi muhteşem pürüzsüzdü) duydum.
    -Asla onun olamazsın,bilmelisin bunu Wesley.O bir insan sense vampir.Ve oldukça çekici bir vampirsin.Benim olacaksın bunu bilmelisin Wesley! Ben senin sen benim olacaksın bedenen ve ruhen!!" dedi kız.Belli vampirdi.Wesley beni arkasına çekti ve "Asla senin olmayacağım Kristen.Ben Ashlee'yi seviyorum ve artık onsuz olamam.Şimdi uzaklaş ve git burdan.Defol!!" dedi. Kristen arkasını döndü ve gidecek sandım.Ama o ani bir hareketle geriye döndü Wesley'i öptü.Bu öyle bir öpüştü ki ağzım açık kaldı.Hayatımda gördüğüm en ateşli öpücük bu olsa gerekti!! Ashley ve Chris bile böyle öpüşmezlerdi.İşin kötü tarafı Wesley karşılık verdi bu öpücüğe.Ben ordaydım ve acı kalbimi sardı.Kristen elini çantasına daldırdı ve Wesley'n arkasından bana ok ve yay uzattı.Ben daha ne olduğunu anlamadan Kristen oku yaya geçirdi ve bana doğrulttu.Wesley fark etti ve beni uzağa ağaçlara itti.Kristen'n oku beni değil Wesley'i buldu.Kristen "Lanet olsun ikinizede!Seni bırakmam Wesley! Seni o kıza asla bırakmam!" dedi ve o an içimde kızın yüzünü parçalama hissi uyandı.Cidden.Kalkıp ona doğrulmak elimi kaldırıp onu pençelemek.Beynimden uydurmuyorum.Bunu yapmam gerektiğini fısıldayan birşeyler var.Ama yapamam.Wesley yerde doğrulmaya çalışıyordu ve beni ittiği ağaçların dalları tenimi sıyırmıştı.İşin kötü tarafı Wesley'n doğrulma sebebini anlamış olmamdı.Kan..!!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 8:24 pm

Bölüm 6= Kan

Wesley ayağa kalktı ve bana acı dolu bir bakış attı.Ağaç dalları yüzünden üstümdeki blüz sütyenimi bile gösteriyordu.Eteği zaten kısaydı ve iyice kısalarak neredeyse yok gibi duruyordu.Saçlarım dağılmıştı ve kollarım kan içindeydi."Wesley?! Neden öptün onu?!Neden sonRa seviYoRum onu diyoRsun! Anlamıyorum.!!" dedim ve bir kez daha hıçkırarak ağlamaya başladım.Normalde ağlak bir insan değildim.Ama Wesley gerçekten kalbimi acıtıyordu.Wesley bana yaklaştı ve "Gitmem gerek yoksa çok güçsüz kalırım ve bir canavara dönebilirim" dedi.Wesley'e "giTme!" dedim.Arkasını dönüp baktı ve o an ne yapmam gerektiğini anladım.Wesley'e tüm gücümle gittim ve ona kolumu uzattım."Eğer gitmeni istemiyorsam katlanmak zorundayım.İç kanımı ki sana soracaklarım var sonra." dedim.Wesley hala bana bakıyordu ve şaşırmış gibiydi."Ashlee bunu sana yapamam.Sen bir kan marketi değilsin.Seni kullanamam." dedi."Beni kullanmıyorsun ama kırıyorsun sen Wesley! İç kanımı son damlasına kadar iç istersen!.İç kanımı benle olmayacaksan tamamen." dedim.Lafımı bitirir bitirmez Wesley koluma uzandı ve yaralarım üzerinden kanı aldı ve çiziklerden kanımı emmeye başladı.O bunu yaptığında içimde kıpırdayan bir şeyler hissettim.Beynim zonkluyordu ve çok halsizleşiyordum.Nefeslerim gittikçe daralmaya ve azalmaya başladı.YAvaş yavaş o beyaz boşluğun altında gibi hissettim.Birden siyah bulutlarla çevrildim.Bulutlar beni içine çekiyordu ama güçlendiriyordu.Çok garip bir histi.Bir yanım Wesley'e ait olduğumu söylüyordu.Oysa diğer yanım siyah bulutlarla olduğumu fısıldıyordu ama ben Wesley'in tarafına ağırlık verdim ve siyah bulutlar kayboldu.Sonra Wesley'n sesiyle ayıldım.
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Salı Şub. 02, 2010 8:27 pm

süper...xDxD
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 10:53 pm

saqoL eLiF.!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 10:54 pm

Rolling Eyes yeni atcam ama blmem ki... Evil or Very Mad yorum yokluğu var Sad
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Salı Şub. 02, 2010 11:01 pm

çok güzeldiii .yeni bölüm please:D
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Şub. 02, 2010 11:07 pm

Yorum isteRm yha...Bedawa olmaz.! x) :cyclops:
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 02, 2010 11:39 pm

Ya dewammm Very Happy
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Çarş. Şub. 03, 2010 12:00 am

devammmm pleaseee Smile
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Şub. 03, 2010 4:13 am

Bu sabah söz atcam 3 bölüm ama eqer saat 12'ye kadar yorum olmazsa walla da atmam yb.! hıııh.! xD

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 1:34 pm