Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+24
irem1996
ruveydamelisa
tuqchee!!!
pSych0path}
Nymphetamine
Kiraz*
dilry95
irem44
*erik*ezgi*
RUH
dilan
juvijuvi
Damla&Stark
hatice
sekerkiss07
gecenin kızı
AliCézqi..<3
ebru
Phoenix
unforgiven
katniss
(_ALiCe_CuLLeN_)
Deadly
dilara
28 posters

Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D

dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D - Sayfa 11 Empty Geri: Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D

Mesaj tarafından dilara Paz Tem. 11, 2010 4:10 pm

ebru demiş ki:diloşum süperdi.arayı bu kadar açma bir daha. Very Happy
    sağol tatlım açmam söz Very Happy
    irem44
    Marked
    Marked

Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D - Sayfa 11 Empty Geri: Çıkmaz(Bu bir vampir hikayesidir)2.SEZON 4.bölüm geldi =D

Mesaj tarafından irem44 Paz Tem. 11, 2010 8:16 pm

seam yeni okuyucu kabu eder misin cheers
    ben irem ve hikayeni çok sevdim ama yeni bölümleri çok seyrek atıyorsun sanki No
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Paz Tem. 11, 2010 8:51 pm

elbette kabul ederim Very Happy tatlım seyrek atıyorum ama uzun atıyorum.son bölüm dışında Embarassed beğenmene de çoooooooooooook sevindim
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Ptsi Tem. 12, 2010 7:59 am

Yb istiyore diloşummmmmmm bak ne güzel yazmışsın bi blmcük daha yaz ben senin aşk acını dindiririm Very Happy
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Tem. 13, 2010 5:09 pm

evet dilos ben internet bulursam mutlaka okurum tatlim ybybybybyybybybybyb Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 7:17 am

Kızlar diloştan gelen bir haberi size duyurmak istedim Smile Dilara'nın öğretmeni ölmüş ve bugün hem tanrıça'ya hem de bu hikayeye yb gelicekmiş ve sizden öğretmeni için dua etmenizi isitiyor Sad
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Tem. 14, 2010 6:54 pm

yb yrım saate geliyor Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 7:15 pm

E hani nerede yb lol!
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 7:16 pm

Yeni bölüm
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Tem. 14, 2010 7:16 pm

tamam geliyor birazdan Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 7:17 pm

Tamam o zaman
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 8:42 pm

Kuzu hani nerede yb ben göremiyorum bişey Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 8:42 pm

Bende göremiyorum yeni bölüm
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 8:43 pm

Unuttu mu yoksa Koptum
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 8:44 pm

Evet unutmuş olabilir
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 8:45 pm

Msn'de de yok Sad
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 8:46 pm

Bende msn si yok olmadığı için bilmiyorum kandırdımı ki bizi yb koyucam diye
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Tem. 14, 2010 9:08 pm

Yok o öle şey yapmaz o kişilikte birisi değil ama unutmuştur veya işi çıkmıştır Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 9:10 pm

Şaka yaptım merak etme unutmuştur zaten
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Tem. 14, 2010 9:26 pm

BEN HİÇ UNUTUR MUYUM =)BÖLÜMDE BİR İPUCU VAR ONA GÖRE
    NE ?(EYLÜL)
    Dalgaların kayaya vuruşlarını izliyordum.Hırçın dalgalar kalbimde kopan fırtına gibiydi.Ama benimkinin yanında çok az sayılırdı.Bugün pazardı ve Burak beni ne bugün ne de dün aramıştı.Zaten beni öptükten sonra da benden uzak duruyordu.Anlamıyordum.Ve o da anlatmıyordu.
    ''Eylül...''Arkamı döndüğümde bana bakan mavi gözleri gördüm.İlk önce Burak sandım...Ama Keremdi.Sapsarı saçları rüzgardan dolayı dalgalanmıştı.
    ''Selam...''Gözlerimi tekrar denize çevirdim.O ise gitmek yerine bana daha çok yaklaştı ve yanıma gelip durdu.
    ''sen iyi misin?''Derin bir nefes aldım ve ona döndüm.
    ''Pek sayılmaz....''
    ''Konu Burak mı?''Evet anlamında başımı salladım.
    ''Anlamıyorum...Beni gerçekten sevip sevmediğini kestiremiyorum.''Kerem bana bakıp gülümsedi.
    ''Bence bunu ona sor...''
    ''Alacağım cevap beni korkutuyor.''
    ''Hmm.. Annemle babamın benden sonra çocukları 5 çocukları daha oldu.Onların hepsini gördüm.Ama onlar beni hiç göremedi.Onlar daha beni göremeden ben daha iyi eğitim almak için dedemin yanına gittim.Onlarla mektuplaşıyordum...
    Yıllar sonra büyüdüğümde bir kıza aşık oldum.Kızı ailemin yanına yolladım.Bende ardından gidecektim.Ailemin onu tanımasını istiyordum.Ama kardeşlerimden biri bana ihanet etti ve sevdiğim kıza aşık oldu.Ama o kız ona karşılık vermedi.Ve ben gidene kadar onu kaçırmış.Ardından onu sevmediği için...Öldürmştü...Bu olaydan sonra kaçtı...Ben ise ona daha onu sevdiğimi bile söyleyememişken o öldü...Yani aşkına sahip çık...''Duyduklarım acımasızcaydı ve gerçekten de üzücü.Kolumu onun omzuna koydum.
    ''Gerçekten üzgünüm...''Bana baktı.Gözleri akmayan yaşlardan dolayı parlıyordu.
    ''üzülme....Ben bunu sevginin değerini anla diye anlattım.Şimdi git ve ona onu sevdiğini söyle.Çok geç olmadan...''
    ''Teşekkürler.''Hızla ayağa kalktım ve geçen bir taksiyi durdurup Burak'ların evine gitmeye başladım.

Oraya vardığımda derin bir nefes alıp kapıyı çalmak için elimi kaldırdım ama kapı ben daha çalmadan açıldı.
    ''Evet...''
    ''Girebilir miyim ?''Burak gözlerini kaçırdı.
    ''Aslında hayır Nilay ve Fulya beni avlanmak için bekliyor.Ve ingiltere'ye kadar uzun bir yolum var.Bu yüz-''onu itip önümden çıkmasını sağladım.
    ''Sana giremezsin dediğimi sanıyordum!''
    ''Bende girdim ve konuşmamız gereken konular olduğunu söyliyorum.''Salona gidip koltuğa oturdum.
    ''Eylül lütfen çık...''
    ''Hayır.Benimle konuşuncaksın ve ben o zaman çıkacağım.''Yanıma geldi ve omzumu tuttu.
    ''Eylül hadi...''Omzumu silkip beni bırakmasını sağladım.Ama bırakırken tırnağı omzumun boynuna yakın yerini çizmişti.Ve çizikten ince bir halde kan aktı.Burak'ın gözleri boynuma kitlendi.
    ''EEE...Eylül...''sesi titriyordu ve sanki nefes almakta zorlanıyor gibiydi.Benimde nefes alış verişim hızlandı.Ama yerimden kıpırdamadım.
    ''Sana git demiştim.Kana değillllllll....!!Koltuktan ayağa kalktım ve ona yaklaştım.Boynumdan gözlerini ayırıp bana baktı.
    ''Avlanmaya gideceğini söylemiştin değil mi...''Biraz daha yaklaştım.Parmağımı kaldırıp çizikteki kanı parmağımla sildim.
    ''Sen ne yaptığını sanı-''Kanlı parmağımı dudaklarına götürüp onu susturdum.Titredi ve yavaşça parmağımdaki kanı yaladı.Dudaklarını parmağımdan çekti ve benden uzaklaştı.
    ''Eylül bu irademi kırdı.Lütfen git...Lütfen ben daha fazlasını istemeden git...''Gözlerinde ve sözlerinde çaresizlik vardı.
    ''Daha fazlasını vermeye hazırım.''Ona tekrar yaklaştım.
    ''Ama ben almaya hazır değilim.''
    ''Bence hazırsın...''Aramızdaki mesafeyi sıfıra indirip onu öptüm.Kollarını belime doladı.Titrediğini hissedebiliyordum.Ellerimi yavaşça saçlarının arasına geçirip kafasını çekip boynuma götürdüm.Dudakları boynuma kapandığında anlık bir acı hissettim.Ama sonra duygularım körelmiş gibiydi.Sadece dokunuşu ve dokunuşun verdiği zevk vardı.Ellerini kalçalarıma yerleştirdi.Bacaklarımı onun beline doladım ve ardından kucağına çıktım.İki saniye içinde odasına çıkmıştık.Beni yatağına yatırdı ve ardımdan üstüme çıkarak kanımı emmeye devam etti.Kanımı emmeyi bıraktı ama hala dudakları boynumdaydı.Dudaklarını boynumdan çeneme ,oradan da dudaklarıma çıkardı.Ağzındaki bakırımsı tadı hissedebiliyordum.Ellerimi saçalarına götürüp onu daha çok kendime çektim.Ve her şey garip bir şekilde gelişti.Önce benim kıyafetlerimi ardınden kendi kıyafetlerini çıkardı.Beni daha coşkulu öpmeye başladı.Suratını benden çekti.
    ''Noldu ?''Nefesim kesik kesikti.
    ''Seni seviyorum....''Ona gülümsedim ve onu tekrar öptüm.
    ''Bende.Seni.Seviyorum.''Ardından beni tekrar öpmeye başladı.Büyük bir yanlışın kıyısındaydık.Bunu ikimizde biliyorduk.Ama kendimizi durdurmaya teşebbüs bile etmiyorduk.Beni belimden tuttu ve kendine daha çok çekti...
    ''Seni istemediğimi mi söylemiştin sen...''Bana geniş bir gülümsemeyle baktı.
    ''Evet....''
    ''O zaman halt etmişsin sen.Çünkü seni istiyorum.Hemde şimdi...''Ona bir süre kafam karışmış bir şekilde baktım.Ardından ne demek istediğini anladım...
    Tekrar beni öptüğünde sözlerini doğrulamak ister gibi bir hali vardı.Kollarını çıplak belimi okşuyordu.Benim de ellerim onun omuzlarına yükseldi.Öpücükleri sıklaşırken bir çığlık koparttım...

Uyandığımda beni süzen bir çift mavi gözle karşılaştım.Beni izliyordu ve bana gülümsüyordu.Yavaşça gözlerimi ovuşturdum.
    ''Günaydın...''İlk önce nerede olduğumu idrak edemedim ama ardından yaşananlar aklıma geldi.Üzerime baktım.İnce bir pikenin altında çıplak halde yatıyordum.Burak da yanımda...Ve o da çıplaktı.Ona ve kendi vücuduma bir kez daha baktım ve ardından da yatağa.Yatakta kan vardı.Yatağın çevresinde bizim kıyafetlerimiz.Belime sarıldı ve beni kendine çekip öptü.
    ''Saat kaç ?''Belime , kolundaki saate baktı.
    ''Akşam üstü 5 'i geçiyor.''
    ''Ne!!!!!''Hızla yataktan doğruldum.
    ''11'den beri burada mıyım!!!!Anneannem merak etmiştir.''
    ''Sorun değil.Seni hemen bırakırım...Ama biraz daha kalmanın taraftarıyım...''Bana çapkınca güldü ve bir kez daha beni öptü.Talefonun çalmasıyla yerimden zıpladım.Yerden çantamı alıp bana verdi.Anneannem arıyordu.
    ''Efendim anneanne ?''
    ''Eylül...Kızım nerdesin?Kaç kere aradım niye cevap vermiyorsun?''
    ''Şey duymamışım...''
    ''Ne yapıyordun da duymadın?!''Sesi giderek yükseliyordu.
    ''Şey....Ben biraz meşguldüm de....''Bu lafım üzerine Burak kahkahalarla gülmeye başladı.
    ''Bu seste ne?''Burak'ın omzuna vurdum.
    ''Bizim sınıftakilerle buluştum.Onlardan bi patavatsız gülüyor da.''
    ''Kimler var orada...Bak okyanus'ta gelmedi hala...''
    ''okyanus'ta benimle.Ama şimdi tuvalete geldi.Hem anneanne kimlerin olduğunu saysam tanıyacak mısın.Nilay felan var işte...''
    ''Burak orada mı?''
    ''Hayır.Burak burada değil.''Burak daha çok kahkahaya boğuldu.
    ''Söyle o çocuğa aptal gibi gülüp durmasın.Ve ayrıca hadi eve gelin.Geç oldu artık.''Telefonu kapattığım Gibi Okyanus'u aradım.
    ''Noldu kuzi?''
    ''Okyanus.Bak evin oradaki kafeye git ve beni bekle.Ben gelmeden sakın bir yere ayrılma.Anneannem ararsa da benimle birliktesin arkadaşlarla buluştuk.Şimdi de eve dönüyoruz.Tamam mı?''
    ''Tamam da neden ?''
    ''Nedenini bırak sen dediğimi bak.Bende geliyorum yanına.''
    ''son bir soru Burak'la birlikte misin ?''
    ''Evet.''Ve hemen telefonu kapttı.Burak'ın suratına baktım.Hala gülümsüyordu.
    ''Sen gül!!!!Senin yüzünden başıma neler geldi gördün değil mi ?''
    ''Benim yüzümden mi?Ben ne yaptım ki ?''
    ''Ne mi yatın?Beni yatağa attın!!!''Burak'ın surat ifadesi birden dondu.
    ''Sana zorla hiç bir şey yaptırmadım!''Sesi hırçın ve mesafeli geliyordu.
    ''Bak ben...''
    ''Özür dilerim.Bunu istemediğini anlamam lazımdı değil mi ?Ama ben ne yaptım seni yatağa attım!!!!!!!!!!!!!!!''Hızla yataktan kalktı ve yerdeki eşyalarını alıp dışarı çıktı.Benden eşyalarımı aldım ve üstümü değiştirdim.Kapıdan çıkmadan önce çarşafıda alıp çantama koydum.Ne de olsa Nilay'ın anlamasını istemezdim.Kapıdan çıktığımda koridorda kimse yoktu.Aşağıya indiğimde Burak'ı koltukta otururken gördüm.
    ''Ben gidiyorum...''Hızla yanıma geldi.
    ''Üzgünüm.İstemediğini anlamam lazımdı.Böyle bir şey asla tekrarlanmıycak sana söz veriyorum.
    ''Ben istemediğimi söylemedim sana.İstedim.Gerçekten.Böyle bir şeyin tekrarlanmasına gelince.İşte bunu bende bilmiyorum.''Bana sıkıca sarıldı.
    ''Affedildim mi ?''
    ''Affedilcek bi şey yapmadın ki...''

En son dilara tarafından Perş. Tem. 15, 2010 10:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 9:38 pm

Çok güzel olmuş canım ellerine sağlık
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Tem. 14, 2010 9:39 pm

ways sprdi tam senden beklenicek bir bölüm Very Happy ybbbb
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Tem. 14, 2010 9:39 pm

teşekkürler tatlım Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Tem. 14, 2010 9:47 pm

Yeni bölüm
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Tem. 14, 2010 9:50 pm

bilmiyorum tatlım yorum çokluğuna bağlı Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:53 am