Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
**Gossde_Nur**
juvijuvi
dilry95
grida
İdil Night Twist Stark
ebru
sekerkiss07
handan
vampire-rose
Deadly
happy
15 posters

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Anket

Emre hikayede kalsın mı? gitsin mi?

[ 2 ]
    ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 3 Bar_left100%***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 3 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 3 Bar_left0%***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 3 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 2
    Anket kapatıldı
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 3 Empty Geri: ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Mesaj tarafından happy Çarş. Mayıs 05, 2010 4:50 pm

Deadly demiş ki:hastırlann Very Happy dalarım sana heeeee ybbb eklee çabukkk Very Happy Very Happy
    cnmm grçktnn eklemmkk isterdimm amaaa sınavv malummmmm ama belkiii kısa bişeyy gnderebilirimm sizz yrmlaraa devmm edinn Very Happy bendee azıcıkk bişyy yazıyımm barii Very Happy Very Happy:
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 3 Empty Geri: ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 05, 2010 5:19 pm

yaz sen Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 05, 2010 5:20 pm

Deadly demiş ki:hastırlann Very Happy dalarım sana heeeee ybbb eklee çabukkk Very Happy Very Happy
    bu arada
    Ece yavrum , canım benim , küçük psikom ,niye dalıyon lan millete scratch sana dalamayı yasaklıyorum geek yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Mayıs 05, 2010 5:23 pm

5.BÖLÜM:Part 1:
    Sabah uyandığımda(yani öğleyin de)başım dehşet derecede ağarıyordu.Elimi yüzümü yıkadıktan sonra aşağıya indim.Babaannem bana kahvaltı hazırlamış ve masanın başında oturuyordu.
    ‘’Günaydın‘’dedim ve bana baktı.Bakışları gözlerimi delip geçiyordu.Bundan da anlaşılıyordu ki iyi bir kavga beni bekliyordu.Ama başım çok ağarıyordu.O yüzden onu dinleyecek halim yoktu.
    ‘’Günaydın.Biraz bir şeyler ye’’
    ‘’Aç değilim’’
    ‘’Konuşmamız lazım’’
    ‘’Babaanne şimdi hiç sırası değil. Ve başım dehşet derecede ağarıyor.’’
    ‘’Tabi ağarır.Dün gece-‘’
    ‘’Hiç sırası değil dedim babaanne’’arkamı dönüp evden çıkacakken kolumdan tutu ve kendine çevirdi.
    ‘’Hayır efendim tam da zamanı.Beni dinleyeceksin.Dinlemek zorundasın küçük hanım.Sen ne yaptığını sanıyorsun dün gece içip eve gelmekte ne oluyor’’
    ‘’Ba-’’
    ‘’Bize karşı yaptığın saygısızlıklara göz yumduk, çıkardığın bütün sorunlara ses çıkarmadık.O günden sonra büyük bir depresyondasın dedik ve seni rahat bıraktık.Bu yaptığının hiçbir açıklaması yok.Sen daha kaç yaşındasın?Biz sustukça sen kendini ne sanmaya başladın?Annen birde Ayça’yı sana emanet etmişti.Sen kendine bakamaz,kendini koruyamaz,kendi sorumluluklarını yerine getiremezken kardeşini nasıl korumayı planlıyorsun söyler misin?’’
    ‘’Ben gayet sorumluluklarımın bilincindeyim.Yaptıklarım içinde kimseye hesap vermek zorunda değilim’’
    ‘’Hayır efendim.Benim evimde kalıyorsan bana ve dedene hesap vermek zorundasın.’’
    ‘’Tamam o zaman’’dedim ve odama çıkıp eşyalarımı toplamaya başladım.Elbise ve kitaplarımı valizime tıkıştırdıktan sonra Ayçanın odasına gidip onunda eşyalarını tıkıştırdım ve taksi çağırdım.Taksi gelene kadar odamdan dışarı çıkmadım.Taksi geldiğinde ise valizleri aşağıya indirdim.Son valizi de aldım ve merdivenlerden inerken babaannemin yaşlı gözleriyle karşılaştım.

iştee ybbbbb Very Happy yorumlarıı bklyrmm blkiii devamıı glrrr Very Happy Masum Dans Et
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mayıs 05, 2010 5:28 pm

süper olmuş devamını merak ettimm Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Çarş. Mayıs 05, 2010 5:34 pm

Very Happy:D:D:D bugnn birazz zorrr ama blkiii glrr bilmiyorumm birzz yrmm glsndee bakarzzz:D Very Happy Masum
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Çarş. Mayıs 05, 2010 6:53 pm

yb ne zaman atarsın guzel olmus
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Mayıs 06, 2010 1:53 pm

yb yarın arkadaşlarrr Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Perş. Mayıs 06, 2010 1:54 pm

nie confused
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Mayıs 06, 2010 2:11 pm

yarınn sınavımm vrrr cnm o yzdennnn Sad
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Perş. Mayıs 06, 2010 2:43 pm

kolay gelsin canım
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Mayıs 07, 2010 6:14 pm

saollll cnmmmm ybbbekliyimmmiiii Very Happy Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Mayıs 07, 2010 7:22 pm

evet ekle ekle ekle Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Cuma Mayıs 07, 2010 7:54 pm

Suratına bile bakmadan evden çıktım.Ait olduğum yere yani evime geldim.Valizleri eve taşıdıktan sonra Ayçanın okuluna gittim.Okul dağılmıştı ve ayça orada öylece beni bekliyordu.Yanına gittiğimde sinirden küplere binmişti.
    ‘’Nerede kaldın.Ağaç oldum neredeyse’’
    ‘’2 dakika bekledin altı üstü’’
    ‘’Hiç de bile’’dedi ve kafasını çevirdi.
    ‘’hadi ama.Lütfen yapma böyle sana bir sürprizim var ‘’
    ‘’Sürpriz mi?Oley ne ?Lütfen söyle abla’’
    ‘’İşine geldiğinde abla değil mi?’’Masum bir şekilde baktı.
    ‘’Olmaz.Sürpriz’’Dedim ve taksiye bindik.Evin önünde durduğumuzda eve öylece baktı.Burayı bilmiyordu ki.
    ‘’Burası neresi?’’
    ‘’Evimiz’’
    ‘’Hani bana anlattığın ev mi?’’
    ‘’Aynen öyle ‘’
    ‘’Hep söz verdiğin halde getirmediğin’’
    ‘’Mızmızlanacak mısın?’’
    ‘’Tamam,tamam sustum’’Evi açtım ve içeriye girdik.
    ‘’Burası muhteşem.Babaanneme haber verdin mi?Burada kalacağımıza’’
    ‘’Cadı artık ikimiz burada kalacağız.Gerçek evimizde.Ait olduğumuz yerde.’’
    ‘’Niçin?’’
    ‘’Ne çok soru sordun böyle.Valizleri taşımama yardım et hadi’’
    ‘’Tamam.Bizim odamız nerede?’’Gözlerimi devirerek ona baktım.
    ‘’Tamam,tamam çok soru sordum’’Ağzına fermuar çekiyormuş gibi yaptı.
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Mayıs 07, 2010 8:04 pm

çok güzel olmuş canım Very Happy bi bölüm daha atr mısın?
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Mayıs 07, 2010 8:26 pm

çok güzeldi.yb... Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Cuma Mayıs 07, 2010 8:40 pm

cok guzeldi
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Mayıs 07, 2010 8:49 pm

yeni bölüm!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Mayıs 08, 2010 9:39 am

saolunn arkadaşlarrr ybb geliyorr dün giremedimm amaa bugünn 2 ybb geliyorrr Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Mayıs 08, 2010 10:07 am

6.BÖLÜM:
    Eşyalarımı annem ve babamın odasına yerleştirirken cadımda şimdilik misafir odasına yerleşiyordu.Şimdilik diyorum çünkü odasına geçmek için kafamın etini yiyeceğini biliyorum.Eşyalarımı yerleştirdim ve karnım guruldamaya başladı.Telefona sarılıp 2 büyük boy pizza söyledim ve cadıma yardıma gittim.Benim geldiğimi görü görmez kendini yatağın üstüne attı ve sırıtarak ‘’ellerinden öper’’ diyerek eşyalarını gösterdi.Onun eşyalarını yerleştirirken kapı çaldı.
    ‘’Yemek sipariş etmiştim’’dedim ve aşağıya indim.Pizzaları aldım ve kapıyı kapatırken siyah bir arabanın durduğunu fark ettim.Of yine saçmalıyorum .Koskoca sokak yani.Sadece bizim ev mi var bir sürü ev var.Onlardan birine gelmiştir.Kapıyı kapadım ve Ayçaya seslendim.Pizzaları masanın üstüne koyduktan sonra cadım çoktan yerini almıştı.
    ‘’Kurt gibi acıktım’’dedi ve yemeğe başladı.Gülümsedim ve bende yemeğe başladım.Cadım yemeğini bitirdikten sonra içeriye gitti mutfağı toplamaya başladım.İçeriden Ayçanın sızlanmaları geliyordu.İçeri gittiğimde
    ‘’Niye sızlanıyorsun’’
    ‘’Bu televizyon çalışmıyor.’’
    ‘’Ablacım hem geç oldu.Yatalım yarın bir çaresine bakarız’’
    ‘’Tamam’’dedi burun bükerek.Onu odasına götürüp yatırdıktan sonra odama yani annem ve babamın odasına gittim.Camın kenarına geçtim ve gökyüzünü seyretmeye başladım.Bakışlarımı evin önünde duran o siyah arabaya doğru çevirdim.İçinde birisi vardı ve benim evime bakıyordu.Evet evet kesin bizim eve bakıyordu.Aşağıya koşarak indim ve kapıyı hızlıca açarak arabanın olduğu tarafa doğru yürümeye başladım.Oraya doğru gittiğimi fark edince arabayı çalıştırarak yanımdan hızla geçti.
    ‘’Kimsin sen’’diye bağırdım ama hiçbir faydası olmamıştı.Çaresiz eve geri döndüm.Ellerim titremeye başlamıştı.Mutfağa gidip bir bardak su aldım ve odama çıktım.Yatağıma uzandım ve düşünmeye başladım.Kimdi bu araba .Ne istiyordu.Kapı açıldı ve elinde ayıcığıyla cadım kapının orda duruyordu.
    ‘’Gelebilir miyim?’’
    ‘’Tabi’’dedim ve yanıma geldi.Onun masumca uyumasını izledim ailemden bana kalan tek gerçeğe baktım.
    Sabah saatin çalmasıyla yataktan kalktım ve cadıma kahvaltı hazırlamaya indim.Ama evde hiçbir şey olmadığını fark ettim.Cüzdanımı yanıma alıp markete gittim.Kahvaltılık bir şeyler aldım ve kasaya gittim.Kasadan geçirip poşete koydum ve kapıdan çıkarken birine çarptım.’’Hey!Dikkat etsene ‘’dedim ve kafamı kaldırmamla yosun yeşili gözlerle karşı karşıya kaldım.
    ‘’Günaydın’’dedi
    ‘’Günaydın’’
    ‘’NE işin var burada yanlış hatırlamıyorsam burada oturmuyordun’’
    ‘’Buraya taşındım ‘’Dedim ve saate baktım.
    ‘’Ohooo.Cadım çoktan uyanmıştır.Of’’dedim ve poşetleri hızlıca toplamaya başladım.
    ‘’Dur yardım edeyim.’’
    ’’Gerek yok hallederim’’dedim ama o çoktan poşetlerin yarısını almıştı bile.Marketten çıkıp eve doğru yürümeye başladık.
    ‘’Cadım dedin.Kim?Yani beni ilgilendirmez ama’’başını yere eğdi.Bu hali komik gelmişti ve sırıttım.
    ‘’Kardeşim.Ona cadım derim.Çünkü bazı zamanlar tam bir cadıdır.’’Güldü.
    ‘’Aa ben senin kim olduğunu bile bilmiyorum’’Dedim ve ikimizde gülmeye başladık.
    ‘’Ne tesadüf bende senin 17 yaşında olmandan başka bir şey bilmiyorum’’
    ‘’İyi o zaman benim hakkımda bayağı şey biliyormuşsun’’
    ‘’Ben başlıyorum yani’’
    ‘’Aynen öyle’’
    ‘Arda 20 yaşındayım.Geldiğin bar babamın.Imm.Bende burada tek başıma kalıyorum’’
    ‘’Tek başına takılıyorsun yani’’

7.BÖLÜM:
    ‘’Öylede diyebiliriz.Ee şimdi sıra sende’’
    ‘’Imm.Adım Tauna lisede okuyorum.Başka…Bu kadar’’
    Tekrar gülümseyerek ‘’’Çok ciddisin ya.Ben Tauna Lisede okuyorum’’Sesimi taklit etmişti.
    ‘’Ya şey ben yani.Dediğim gibi yalnız takılırım tanışma falan beni kastı.’’Evin önüne geldik ve kapıyı açar açmaz cadım cadılaşmıştı.
    ‘’Nerde kaldı.Sabah kalktığımda yoktun ve çok korktum’’söylene söylene yukarıdan gelmişti ve kapıda Ardayı görünce kalakaldı.
    ‘’Tuana.Bu kim?’’dedi Ardaya sırıtarak bakarak.
    ‘’Bir arkadaşım.’’
    ‘’Hımm’’dedi ve ‘’Ben Ayça ‘’dedi elini uzatarak.Ardanın gülümsemesi yüzüne daha da bir yayılarak ‘’Tanıştığıma memnun oldum küçük hanım bende Arda’’dedi ve tokalaştılar.
    ‘’Neyse ben kaçar.Sizde okula geç kalacaksınız’’dedi ve giderken cadım konuşmaya başladı
    ‘’Kahvaltı yaptın mı’’
    ‘’Efendim’’Dedi
    ‘’A kahvaltı yaptın mı’’
    ‘’A şey hayır’’
    ‘’Güzel hadi gel’’dedi ve Ardayı içeriye çağırdı.Ardayla ben şaşırmış birbirimize bakakalmıştık.Aslında niye şaşırıyordum ki cadım işte.
    ‘’Hadi ‘’dedi bizi mutfağa doğru itti.Kendide ortalıktan kayboldu.
    ‘’Kardeşin çok tatlı.’’
    ‘’Evet öyledir’’2dedim ve kahvaltılıkları masaya yerleştirmeye başladım.Oda yardım ediyordu.2 dk sonra cadım üstünü giyinmiş masaya yerleşmişti bile.
    ‘’Siz yemeye başlayın.Ben üstümü giyinip geleyim.’’
    ‘’Tamam’’dedi cadım ve odama gidip okul eteğimle gömleğimi giyinip saçlarımı da açtıktan sonra idare ederdim işte.Aşağıya indiğimde kahvaltıya başlamamışlardı.
    ‘’Niçin başlamadınız?’’
    ‘’Hep beraber başlasak iyi olur diye düşündük’’dedi cadım.
    ‘’iyi madem’’dedim ve kahvaltıya başladık
    Kahvaltı bitti ve gözüm saatime takıldı’’Kahretsin!’’dedim ve yerimden fırladım
    ‘’Bir sorun mu var’’
    ‘’Şey evet okula geç kalıyoruz.Cadı benim çantamla kendininkini al gel’’dedim ve uyuşuk uyuşuk yürümeye başladı.
    ‘’Biraz hızlı olsan diyorum.Cüzdanım çekmecede onu da getir.’’
    ‘’tamam’’
    Masayı Ardayla birlikte topladıktan sonra cadım elinde benim çantamla duruyordu.
    ‘’hadi geç kalıyoruz.’’dedim ve hep beraber evden çıktık.Ama yoldan ne bir aksi ne de bir dolmuş geçiyordu.Aslında benim geç kalmam önemli değil de Ayça geç kalmamalı.
    ‘’Of ne yapacağım takside geçmiyor’’
    ‘’İstersen ben bırakırım.’’
    ‘’Ya san zahmet olmazsa çok iyi olur.’’
    ‘’Ne zahmeti.Burada bekleyin arabayı alıp geleyim’’dedi ve yanımızdan hızla uzaklaştı.Bir süre sonra son derecede lüks bir arabayla geldi.Bu araba çok güzeldi.O günde beni bunla getirmişti herhalde.Cadım arabaya oturduktan sonra bende ön koltuğa oturdum.Bir süre sonra okulun önündeydik.Cadım koşarak sınıfına gitti.
    ‘’Saol kardeşim geç kalmadı.Ama bizim yüzümüzden sen okuluna geç kalacaksın’’
    ‘’Önemli değil zaten dersim öğleyin de başlıyor’’ve o muzip aynı zamanda da çekici gülümsemesiyle bana baktı.
    Araba birden durdu ve etrafıma baktığımda okulun önüne gelmiştik.
    ‘’Tekrar teşekkür ederim’’Dedim ve arabadan indim.Okulun kapısından içeri girdim.Arkamdan biri bana sesleniyordu.Herkes sesin geldiği yere doru bakıyordu.Kızlar hayranlıkla erkekler ise kıskançlıkla.Arkamı dönüp baktığımda elinde cep telefonum ve bütün yakışıklılığıyla karşımda durduğunu fark ettim…

2 blmm gnderdim çoookkk ybb istiyorumm Very Happy Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Mayıs 08, 2010 10:14 am

süper süper süper ... Very Happy ellerine sağlık canımmm Very Happy çok güzel olmuş Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Mayıs 08, 2010 10:21 am

ay inanamıyorum ya Mad bi de anket eklemişsin ! tabiki devam et ve yb koy Very Happy yoksa Twisted Evil
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida C.tesi Mayıs 08, 2010 10:54 am

imm dewamını cabuk at
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy C.tesi Mayıs 08, 2010 11:05 am

saolunn Very Happy çokk teşekkür edrimmm Very Happy anketii koydumdaa nasıl kaldırıcamm bilmiyorumm bilen varsaa yardım edebilirmii Very Happy ha bu aradaa yb akşamm gelecekkk Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan C.tesi Mayıs 08, 2010 11:23 am

tamam bekliyorum Very Happy

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 8:54 am