Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
**Gossde_Nur**
juvijuvi
dilry95
grida
İdil Night Twist Stark
ebru
sekerkiss07
handan
vampire-rose
Deadly
happy
15 posters

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Anket

Emre hikayede kalsın mı? gitsin mi?

[ 2 ]
    ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 9 Bar_left100%***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 9 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 9 Bar_left0%***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 9 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 2
    Anket kapatıldı
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 9 Empty Geri: ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Mesaj tarafından Deadly Paz Haz. 06, 2010 4:16 pm

ikiz msn'ye qel anlatimm......
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......******* - Sayfa 9 Empty Geri: ***Ölüm ve Yaşam Arasındaki İnce Çizgi***FİNAL BÖLÜMÜ GELDİ......*******

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Haz. 08, 2010 4:12 pm

inanmııoooorruuummmmmmmmmmmmmmmmm
    buu ikayenin baımlısııı oldmm
    bayıllddıııımmmmmmmmmm
    harikaaaa yazıoooosnnnnnnnnn
    ybyiii nasııll bekliiiceemii bilmiorm
    sen yazar flnn olmalısıınnn çnküü
    okuduğuumm ennnn mükemmel sayılı hikayelerden birisi buu
    ybbbb neee zmnn gellrr nolurr çatlatmaa bnii
    bide rica etsem emrenin resmini bulablrmsnn Very Happy Very Happy Very Happy
    yb yb yb yb yb yb yb yb yb lol! lol! lol!
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Salı Haz. 08, 2010 5:57 pm

çokk saoll canımm bu gzll yorumunn içinn Very Happy tabikiiii perşembe günü yada cuma günüü yb beraber eklerimmm Very Happy Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 1:33 pm

bnce yb gelsin artık
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 1:43 pm

Bence de fazla ara verme Very Happy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Perş. Haz. 10, 2010 1:45 pm

iviiitt yb istioruuzz Smile
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 1:48 pm

Seslenelim hep birlikte yb istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz !!!
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 1:54 pm

bize yb verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 1:56 pm

Yb yb yb yb yb yb yb yb Exclamation Exclamation Exclamation
    juvijuvi
    juvijuvi
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından juvijuvi Perş. Haz. 10, 2010 3:30 pm

yb ulaaan Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 4:03 pm

Yb istiyoruz ses veren yok ne biçim iş bu yahu Very Happy
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Haz. 10, 2010 6:08 pm

arkadaşlarr sizii bu kadr bklttğim için özür dilerimm yb birazdan geliyorrr Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 6:11 pm

oleyyyyy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Perş. Haz. 10, 2010 6:15 pm

yiihıuuuuu
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Haz. 10, 2010 6:41 pm

21.blm part2

***Şebnem ferah ben sana hala aşığım***dinleyerek okursanız sevinirim

Tam 4 yıl oldu.Kocaman bir 4 yıl.Tabi bu zamanda her şey değişti.Ardaya olan sevgim dışında her şey.Ama artık oda yavaş yavaş değişmeye başladı.Her şey değiştiği gibi bununda değişmesi çok normaldi.Emre ise…Beni seviyor.Beni beklemekten hiç bırakmadı.2 yıldan beri çıkıyoruz.Onu sevmediğimi biliyordu ama hep onu seveceğim günü bekledi ve ödülünü alma zamanı.Hoşlanmaya başladım.Ne de olsa her şey değişti.
    Artık 22 yaşındayım.O günden sonra doğum günümü hiç kutlamadım.Emre o kadar araştırmasına rağmen cadımdan hiçbir iz bulunamamıştı.Cadım bulunamadığı içinde planımıza başlayamamıştık.
    Cehennem cadısını ise o günden sonra hiç görmedim.Bunları düşünürken telefonumun çalmasıyla yerimden sıçradım.
    “Aşkım.”
    “Merhaba”dedim.
    “Hazırlan seni gelip alıcam”
    “Tamam…Aşkım.”
    “Hadi görüşürüz.Bir saniye,bir saniye sen bana aşkım mıdedin?”
    “Evet aşkım”
    “Ne yani sen şimdi”
    “Hadi fazla uzatma daha üstümü giyinicem.”
    “Tamam”dedi ve telefonu kapadı.
    Tam zamanında hazırlandım.Dudak parlatıcımı sürdüm ve kapının çalması bir oldu.Çok şık bir restorana gittik.Bizim için ayrılan masamıza geçtik ve yemekleri sipariş ettik.Yemeklerimiz geldi ve tam yiyecekken gözüm karşı masaya takıldı.Çatal elimde dondum.Emre baktığım yere bakınca “Gidelim istersen”
    “Ne gereği var.Keyfini çıkaralım.”dedim ve bir bardak kırmızı şarap istedim.Onlara dikkatlice bakınca Ardanın parmağındaki yüzüğü gördüm ve işte o anda kalbim sızlamaya başladı.Ona bakarken saçlarını kestirdiğini fark ettim.Oysa uzun saç ona çok yakışıyordu.Ama bu model yüzüne oldunluk katmıştı.Ben bunları düşünürken Ardayla göz göze geldik.Hemen gözlerimi yemeğime diktim.Emreye göz ucuyla baktım ve çok gerildiğini fark ettim.Gülümsemeye çalışarak “Hey sakin ol.Bu kadar gerilme.Eskide kalan bir şey.”dedim söylediklerimin doğru olmasını umarak.Hiç bir şey demedi sadece elimi tuttu.Ardanın bakışları elime kaydı.Emrenin tutuğu elime…Emre bize baktığını fark etti ve dudaklarıma yaklaştı ama ben ona yanağımı çevirdim.Yanağımdan öptü.
    “Kalkalım mı?”dedi.Başımla onayladım ve kapıya doğru ilerlemeye başladık.Şans bu ya onların masaları da kapının hemen yanındaydı.Yanlarından geçerken Ardanın sesiyle durdum. “Bir selam dahi vermek yok mu?”dedi.
    Gülümseyerek ona döndüm “Olmaz mı?Selam.”dedim.Emrede yanıma gelerek belimden tutup kendine çekti.

arkadaşlar kısa olduu biliyorum ama dvamı gelecekkk Very Happy beğenmenüz dileğiylee Very Happy
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından grida Perş. Haz. 10, 2010 6:43 pm

wayyy cok guzel
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Haz. 10, 2010 6:49 pm

teşekkür edrimm cnmm Very Happy
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Perş. Haz. 10, 2010 6:51 pm

inanmıorm yaa Sad Sad
    bu bölmu okurken ağladımm
    yaa çk kısaydı amaaa ooff
    bide evlenmiişş varyaa
    şoku daha atlatamadım
    üühühühüüüüüüüüü Sad Sad Sad
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Haz. 10, 2010 7:01 pm

blmü yazmaya başladım biraz daha yorum gelsin öyle eklerimmm Very Happy Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 7:28 pm

Vaaay demek böle olucaktık haa Exclamation Ne kadar acı neyse biz yolumuza bakalım nasıl olmasa bizim de sevenimiz var Very Happy Bu arada blm süpper ötesi olmuş bebeim eline sağlık devamını sabırsızlıkla bekliyorum Wink
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Perş. Haz. 10, 2010 7:29 pm

arda evlenmiş olmasın.sadece nişanlı olsun.bu da emreyi bıraksın.ardaya kavuşsun..

ama süper olmuş cnm.ellerine sağlık. Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 7:32 pm

Bence evli değildir o tahminimce olsa olsa nişanlıdır yani umarım öledir Smile
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Haz. 10, 2010 7:33 pm

22.BÖLÜM:
    Ardaya bakarak “Merhaba”dedi.Masadakilere göz gezdirdim.Babası gözlerini kısmış bir şekilde bize bakıyorduGözlerimi onunkilere sabitledim ve yapmacık olduğu her halinden belli olan bir gülümseme gönderdim.O ise başıyla selam vermekle yetindi.Ardaya döndüğümde “İyi görünüyorsun”dedi.
    “Evet…Geçmişimle yaşamayı bıraktığım içindir.Ha bu arada kısa saç yakışmış.”
    “Saol.Nişanlımın isteği üzerine yaptırdım””dedi.Yanındaki kızın gözlerinin içine bakarak.Bir an o kızı çok kıskandım.Ama sonra vazgeçtim.Ardayı hak ediyordu.Bakışlarından bunu anladım.Kıza gülümsedim.O ise
    “Merhaba”dedi.”Bize katılmak istermisiniz?”
    Emre gülümseyerek “Çok isterdik ama başak bir yere davetliyiz.”dedi elimden tutup herkese gülümseyerek o masadan uzaklaştık.Arabaya bindik “Aslında oraya çok güzel bir haber vermek için götürmüştüm.”
    “Boşver.Bence harikaydı.Ne haberi?”gülümsedi.
    “Ayçanın hangi ailede olduğuna dair birkaç ipucu buldum.Ama önceden kaldığı yurdun müdürüyle görüşmemiz lazım.”
    Hayır.Hayır.Hayır.Yanlış duydum değimli?O cehennem cadısıyla tekrar görüşmek mi?asla…
    “Hayır!”dedim bağırarak.
    “Bir problem mi var”
    “Hayır.Evet.Yani şey.Müdürlerini tanıyorum daha doğrusu müdirelerini”
    “Hı?”
    “Of uzun hikaye.Ama şunu söyleyeyim tam bir cehennem cadsı”dedim ve ikimizde derin bir sessizliğe gömüldük.Beni eve bıraktı ve gitti.Odama çıktım ve üstümü değiştirdim.Alttan şortumu giydim üsten de bayaz sade bit t-şört. Giyindim.Saçımıda tepemde topladım ve kapı çaldı.Kesin Emreydi.Hızlıca merdivenlerden indim ve kapıyı açtım.Karşımda duran Ardaydı.Şokla kalakaldım.Om ise mükemmel gülümsemesiyle bana bakıyordu.,”İçeri davet etmeyecek misin?
    “A.Evet.Gelsene”dedim ve kapının önünden çıktım.İçeri girdi.Yanımdan geçerken kokusunu içime çektim.Bana bir ömür gibi gelen sessizliği Arda bozdu.
    “Evini değiştirmemişsin.Her şey yerli yerinde.”dedi ve bana doğru yaklaştı.
    “Evindeki her şey aynı.Peki kalbin?”Kalbimde aynıydı ona hissettiğim her şey de aynı bu evdeki eşyaların yerli yerinde olması gibi yerli yerindeydi.Sadece ben onu unuttuğumu sanmıştım.Gülümsedim.Ona sevgimi haykırmak istiyordum.
    “O…O çoktan değişti.Bunu fark etmiş olmalısın.Emreyi-“
    “Her neyse.Buraya bunları konuşmak için gelmemiştim.Sevgilin tehlikeli.Hem de çok”
    “Bu seni neden ilgilendiriyor?”
    “Geçmişte yaşadığımız günler için ilgilendiriyor olmasın.Senin zarar görmeni istemediğim için olmasın.O çok tehlikeli.
    “biliyorum…”
    “Ateşle oynamayı seviyorsun öyleyse”dedi ve bir adım daha yaklaştı.Onun sıcak nefesi yüzüme çarpıyordu.Geriye bir adım attım ve duvara çarptım.Aramızdaki mesafeyi kapattı.
    “Evet.Ateşle oynmayı seviyorum.”dedim Arda yüzüme doğru eğildi kulağıma “Hayır.Sen ateşle oynamayı sevmezsin.Sadece kendini kandrıyorsun.Tıpkı o gün beni kandırdığın gibi”diye fısıldadı.Ardayı kendimden uzaklaştırdım ve gözlerim doldu.”Yanılıyorsun.O gün doğruları söyledim ve-“
    “Hayır o gün doğruları söylemiş olsaydın beni gördüğünde elin ayağın bir birine dolaşmazdı.Eğer o gün doğruları söylemiş olsaydı beni kendine bu kadar yaklaştırmazdın.”
    “Defeol”dedim fısıltı şeklinde “Yanılıyorsun”dedim ağlayarak “Ben Ermeyi seviyorum”dedim yanıma geldi ve dudaklarıma küçük bir öpücük kondurdu.
    “Nişanlısın”
    “eVet”
    “Seninde sevgilin var”
    “Gitve bir daha karşıma çıkma”dedim ve kapıyı çekerek evden uzaklaştı.Ağlayarak dizlerimin üzerine çöktüm.O geçmişte kalmıştı ve orada da kalmalıydı.EMreye bunu yapamazdım.Banyoya gittim ve ılık bir duş aldım.Bornozumu giyindim ve odama gidecektimki kapı çaldı.Kapıyı açtım ve Ermeyi gördüm.O kadar iyi gerldiki bugün yaşananlardan sonra onu görmek.Boynuna sarıldım.
    “Bu kadar özlendiğimi bilmiyordum.”dedi eve girerken ve aynı zamanda gülerken.
    “Tabiî ki özlüyorum”deim ve dudaklarına öpücük kondurdum.Geri çekiliyordum ki belimden tuttu ve kendine çekti.Fısıltı şeklinde “Seni seviyorum”dedi.Fazla ileri gitmeden ikimizde durduk.Gözlerinin içine baktım ve “Bende seni seviyorum”dedim.Aslından gerçekten onumu seviyordum yoksa Ardadan uzak durmak için onumu kullanıyordum?
    “Ben gidiyim”dedi ve eğilerek dudaklarımdan öptü.Kapıdan çıkacakken “Gitme”deim.Şaşkınlıkla gülümsedi ve “Tamam”dedi
    Üzerimi giyinip aşağı indim.Yanına oturdum ve bana sarıldı.Kafamı göğsüne koydum ve televizyon izlemeye başladık.Bir süre sonra gözlerim yavaş yavaş kapandı.

Yorumlarınız içinn teşekkürlerr Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Perş. Haz. 10, 2010 7:38 pm

Of yaaa olmaz böle şey arkidiş yaaa kıyamam ben bunlara ikisi de birbirini seviyor ama arada engeller var nalet girsin yaaa ağlamak istiyorum Sad Eline sağlık bebeğimmmm yine süpper bir blm verdin bize tşkrler Wink
    happy
    happy
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından happy Perş. Haz. 10, 2010 7:45 pm

buu gzll yorumnn içinn çokk teşekkürlerrr canımmmm Very Happy Very Happy beğenmnee svndmmm Very Happy Very Happy Very Happy

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:05 pm