Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
aysa
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
handan
edella
HouSeOfNighT-NaLa
10 posters

Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =)

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =) - Sayfa 4 Empty Geri: Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =)

Mesaj tarafından edella Paz Mayıs 09, 2010 8:25 pm

harbiden yb nerde yha Very Happy
    él!f kIzıLKuş
    él!f kIzıLKuş
    Untamed
    Untamed

Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =) - Sayfa 4 Empty Geri: Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =)

Mesaj tarafından él!f kIzıLKuş Ptsi Mayıs 10, 2010 2:32 pm

onur yenihikayeye başlamış Sad
    ve buraya bakmıyo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Salı Mayıs 11, 2010 3:18 pm

Ardaşlar ne deseniz hakılısınız ama sınıfta kalma tehlikem var ve telefonmu çalındı gencay o yüzden mesaj atamıyorum. Yeni tel alıcam numaramı silme aynı hattı çıkarıcam... Bilgisayar hakım günde 1 saat onuda hikayeye yazarak geçirmek istemiyorum şu tehlike üstümden bi gitsin size "Enjekte Aşk" gibi bir şeyle gelcem soluksuz! Seviliyosunuz (L)
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Çarş. Mayıs 12, 2010 2:57 pm

ohooooo eyvallah Very Happy
    él!f kIzıLKuş
    él!f kIzıLKuş
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından él!f kIzıLKuş Çarş. Mayıs 12, 2010 7:49 pm

bunu söylemn süper oldu onur benim gibi takipçi bi okur bırakıp gitçekti seni hıh!
    sen sınıfta kalma biz bekleriz...... Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mayıs 15, 2010 4:10 pm

HouSeOfNighT-NaLa demiş ki:Ardaşlar ne deseniz hakılısınız ama sınıfta kalma tehlikem var ve telefonmu çalındı gencay o yüzden mesaj atamıyorum. Yeni tel alıcam numaramı silme aynı hattı çıkarıcam... Bilgisayar hakım günde 1 saat onuda hikayeye yazarak geçirmek istemiyorum şu tehlike üstümden bi gitsin size "Enjekte Aşk" gibi bir şeyle gelcem soluksuz! Seviliyosunuz (L)

inş kalmazsın yoksa dediklerim çıkıomu fln Razz -ermiş miyim yoksa Razz
    bırakmazlar senin gibi pırlanta insanı korkma Very Happy
    tamam silmedim alınca bi msj atarsın artık Very Happy Very Happy
    we hikayeni bekliyoruz-seviliosun Very Happy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Tem. 05, 2010 5:18 pm

uzun süredir bölüm ve yorum gelmediği için arşive kaldırılmıştır.

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 7:06 pm