Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
aysa
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
handan
edella
HouSeOfNighT-NaLa
10 posters

Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =)

HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =) Empty Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =)

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Nis. 11, 2010 2:21 pm

1.KıSıM
    TopLama GüNü

“ Esrarengiz bir biçimde, ülkemizde 18 kişi kayboldu.”

Millet Gazetesi
    2010

1.

Cumartesi Sabahı

Çoktan kalkmış, yatağımın içinde debelenirken. Alarımın sesiyle irkildim. Dijital saatin susması için elimi komidiye doğru savurdum ama bu sadace içi su dolu üzerinde adım yazan bardağımı devirmeme neden oldu. ( Bardağın üzerinde adımın yazması egomdan değil. Bardağımı kimsenin kullanmaması içindi. Onu Real’den 7 TL verip almıştı.) Derin bir soluk aldım ve nefesimi tutmaya başladım. Tam öleceğimi düşünürken bıraktım ve hızla soluk almaya başladım. Bu yol insanı kendine getirmek için iyi bir tercihtir. Kocaman açılan gözlerim küçülürken, göğüsümdeki acıda sonlandı. Bir diğer yolu uygulamak için camın kenarına gittim. Pencereyi yavaşça açıp ona tezat şekilde hızlıca soluk alıp vermeye başladım. Yağmur yağmaya başlamıştı, mis gibi toprak kokusu genzimden geçerken uykum tamamen gitmişti. Kapı çalınca kafamı o yeni çevirdim. Annem usulca içeri süzüldü.
    “Oğlum kahvaltı hazır!” Herzaman ki gibi şendi.
    “Üzerimi giyip hemen geliyorum.” Gülümsemeye çalıştım ama pek başarılı olmadı.
    “Çabuk olsan iyi olur. Babanın cinleri yine tepesinde.”
    Onaylarcasına başımı sallarken aklımdan geçen şey ise belliydi. “Ne zaman gittiler ki!”
    Hızlıca giyinmeye başladım. Yeşil-Beyaz karali gömleğimi giyip, kollarındaki delikleri diğerseğimde durdan düğmeyle ilikledim.ve gri dockersımı giydim. Çoraplarımı ayağıma geçirdim. ( Çoraplarımı giymem üstümü giymemden daha uzun sürdü.) Odamdan çıkarken kapımı sıkıca kapıyıp haylaz, sapık, ucube kardeşimin odaya girmemesi için kitleyip anahtarıda yanıma aldım. Merdivenlerden inerken ses çıkarmaya özen göstermiştim. Bir nevi protestoydu ve babamın sinirlerini bozmak için bire bir hareketti.Aşağı indiğimde ilk işim babamın tepkisini ölçmekti. Çocukluğumdan beri babamı pek sevmem ve aramızdaki bağları düzeltmeye çalışmazdım. Emekli olduğunda iyice çekilmez bir adam oldu ve aramızda kalan uafacık bağda yok oldu. Kan bağından ötesi yok olmuştu. Üniversiteyi il dışında okumamın bir nedenide bu olmuştur. Askerliğimi yaptığımda da çok mutluydu çünkü ailemden uzak ve bilgisayar başındaydım. Ne kadar özlem olsada ilgisizliğimin önüne geçemiyordu. Şimdi ise kiralık ev aramakla meşguldüm. Kafama uyan çok az yer çıkmıştı onlarda aşırı pahlıydılar.( Depozitoyu saymıyorum bile …) Her şeyin bir sınırı vardı. Bu sınırları zorlamıyor, adeta ezip tavan yapıyordu. ( İnsan bahçeli ev arayınca böyle oluyor.) Maaşımın düşük olduğunu söylüyemeyeceğim mesleğim emek gerektiren bir iş olduğu için hakkını fazlasıyla alıyordum. Grafiker olmak gerçketen bir ayrıcalık meselesiydi.
    Günümüze dönüp masaya oturdum. Üşütük kardeşim televizyon izliyor ve annemin çağrılarını onaylayıp, yerinden kıpırdamıyordu. Bense hafta sonumu böyle değerlendirdiğim için kendime lanet yağdırıyordum. Babam elindeki bulmacayı bırakıp, gözlüklerini çıkardıktan sonra masaya teşfik edebildi ve apız şapurtularıyla yemeğeni yemeye başladı. Bende hızlıca ağzıma bir şeyler tıktım. Masadan kalkmam 7 dakikayı bulmamıştı.
    “Ellerine sağlık anne.” Usulca sandalemi geri çektim.
    “Afiyet olsun yavrum.”
    Dişlerimi fırçalamak için banyoya yöneldim. Ömür’de zaman kaybetmeden arkamdan koştu.
    “Abi bugün ne yapacaksın?”
    “Gökhan abinlerle buluşmayı düşünüyorum.” Soru soran gözlerle baktım.
    “Cansu ablada gelicek mi?”
    Bu çocuk asla adam olamayacağını çoktan ilan edip kanıtlamıştı. Ağzım macun dolu:
    “Oğlum sana kaç kere dedim. Daha çok küçüksün bir liseye geçte aşk meşk aramaya başla.” Lise demiştim çünkü günümüz aşkları ana sınıfından başlıyor.
    “Cansu abla çok güzel kız. Tam evlenilecek kız potansiyelini taşıyor.” Hayal aleminden çıkamıyor ve dev gibi görünen ama aslında çük kadar olan kelime dağırcığını bana karşı kullanıyordu.
    “Tamam Cansu’ya söylerim bir düşünsün.” Kocaman gülümsedi. Ciddi ciddi sevinmesi aslında beni üzmüştü. Hızla ağzımı çalkaladım ve ellerimi yıkayıp odama fırladım. Telefonu ağizesinden kaldırıp Gökhan’ın numarasını çevirdim. Lisedeki arkadaşlarımla aramızdaki bağın kopmamasına herzaman sevinmişimdir. Hemen mekan ve saat belirleyip grubu toparladık…

Bakırköy Sahili – Öğleden Sonra

Evden çıkarken “ Ben çıyorum.” deme alışkanlığımı çoktan kaybetmiştim. Hırkamı alırken hangi yoldan gitsem düşüncesi beni sıkmıştı. Kapıyı sertçe kapıyıp hırsla vosvosuma gittim. Amcamdan kalan bu külüstürle babamla aramda olan bağdan daha sağlam bağlar kuruluydu. Kapısını nazikçe kapıyıp beni utandırmaması için küçük bir dua yolladım ve kontağı çevirdim. İşte sevilen bir ses çıkıp çalışmaya başladı. Huzurla yoluma gittim. Fatih üzerinden gitmek bana daha mantıklı gelmişti ayrıca yoluda birazcık uzatasım gelmişti... Arabayı Cumhuriyet meydanın üst kısmında boş bulduğum küçük bir alana park ettim. ( Arabanızın küçük olma avantajı.) Hızla sürekli buluştuğumuz kafeye yürürken içimde tuhaf bir his belirdi ve arkamı döndüm kalabalıktan başka bir şey yoktu. Adımlarımı hızlandırarak sokak arasına girdim. Kafe biraz ilerleydi. Fakat izlendiğime dair şüphelerim netti. Apartmanın merdivenlerine girdim ve arkamdan gelen ilk kişiyi araya sokup duvara yapıştırdım.
    “ Ne istiyorsun? ” Çocuk boş gözlerle bana baktı. Elindeki mendilleri fark edince pişman bakışlar atıp özür diledim ve 3-4 tanede mendil aldım. Panaroyak takılıdığım için kendimi kınayıp kafeye girdim. Bizimkiler bahçe bölümündeydi. Gökhan köşeye kurulmuş nargile keyfi yaparken, Cansu’da kolasını bitirmiş buzlarını yemekle meşguldu. Ayşe ve Nesli’yi görememiştim. Diğerleri de ortalıkta yoktular.
    “ Selam gençlik diğerleri nerde? ”
    “ Hepsinin işi varmış.”
    Ne üzüldüm ne de sevindim. Onaylayarak başımı salladım ve masaya oturdum.
    “ Cansu Ömür’ün selamı var.” Gülümseyerek:
    “ Küçük sapığım nasıl? Özledim söylersin.” Kendimi haberci güvercin gibi hissetmiştim.
    “ Tamam kolay iş.” Gülümsedik ve bende garsonu çağırıp elma-naneli nargile söyledim. Gökhan’ın içtiği çilekli genzimi yakmıştı. Yağmur tekrar başlamıştı. Biraz kenarı kayıp çatının altına geçtik. Uzun bir süre konuşmadam durduktan sonra Cansu kendine gelip bizi gülüp geçirmeye başlayınca bende altta kalmadım ve saatlerce bıkmadan gülüştük. Sonra birer bira alıp sahile indik. Artık herkes toplanmıştı. Furkan bile gelmişti. Ayşe ile Nesli kol kola sahilde gezinirken bende arkalarından itikleyerek banka doğru ilerletiyordum. Herkes kuruldu ve yer kalmayınca çimlere çömeldik. Lise muhabetinden sonra üniversite son olarakta iş yerlerimizin dedikodusunu yapıp bitirdik. Saat fark etmeden geçmişti. Çakır keyfiyle yola çıkalım derken Her zaman ki gibi manyak bir fikir Ayşe’den geldi.
    “Hadi kiliseye gidelim.” Herkes man gözlerle Ayşe’ye baktı. Sonunda dayanamayıp:
    “Kızım bu saatte ne kilisesi millet bizi dövmekten beter eder!”
    “Abi ne zamandır çılgın bir şey yapmıyoruz. Gidip biraz kafa dağıtalım.” Nesli’de başıyla onayladı. Cansu:
    “Aman! Ne çılgınlık. Saat 11’de kiliseye gitmek.” Hep beraber güüştükten sonra Meryem Ana Kilise’sinin yolunu tutuk. Yolu Lara bildiği için önden giderken Cansu’yla şakalaşıp akşam akşam birkaç evde yanan ışığıda huzursuz ederlerken bizde arkadan onları izliyorduk. Kiliseye geldiğimizde tabiki kapalıydı. Güvenlik görevliside yerinde yoktu. Arkadan dolaşıp bahçeli bir yere girdik. Birkaç amca ve birde yaşlı bir kadın. Çay içip sesizce oturuyorlardı.
    “İyi akşamlar amcacım.”
    “Buyrun çocuklar ne istemiştiniz?” Aksanı çok tuhaftı. Biraz doğulu birazda Rum karışımı ilginç bir konuşmaydı.
    “Amca kiliseyi gezebilirmiyiz. Biliyoruz çok geç ama bu kadar kişiyi kırmazsınız dimi?” Hepimiz gülümseyerek, başımızla onayladık. Adam diğer adamları anlamadığımız bir şeyler sorarak onay aldı. Geç olduğu için adamın cektinin cebine biraz para sıkıştırdım ve minnetimizi belli ettim. Böyle ince şeyleri genelde ben düşünürdüm. Cansu’da başıyla beni onaylayarak arkamdan geldi. Sesizce içerisini gezerken birer mum aldık ve üstü hac işaretli, içi kuma dolu, küçük kubbeye dikdik. Ben tabikide “Allah’ın bizi afetmesini diledim.” Biraz gülüştükten sonra içerdeki küçük odalarıda gezdik. Birazda yaşlı amcayı dinleyip dışarı çıktık. Birer çay içtikten sonra çakır olan kafalarımız yerine gelmişti. (Kahve etkisi yaratmamıştı ya da kusturmamıştı ama içimizi açmıştı.) Kızları otobüs durağına bırakırken onları eve bırakmayı önerdim ama küçücük arabaya herkesin sığmayacağını haksızlık olmamasını söylediler ve gidecekleri semtlerin otobüslerine binip gittiler. Bende arabamın yanına gidip kapısını açtım ve etrafa bir göz atıp içeri girdim. Ne olduğuna anlam veremeden arkamdan bir el ağzıma bir pamuk tuttu ve o anda kaçırıldığımı anladım.
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =) Empty Geri: Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =)

Mesaj tarafından edella Paz Nis. 11, 2010 2:33 pm

hey ilk yorum bhendenn
    onur dewam etmelisin bhence
    hem başlngıç için de cidden iyi
    we yb istiorumm bhen Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =) Empty Geri: Uzun Bir Aradan Sonra Benden Yep Yeni Bir Şey...!! Lütfen Bakın =)

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 11, 2010 2:44 pm

bencede devam et
    çok beğendim Smile
    yb istiyorum Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Nis. 11, 2010 2:52 pm

Sağolun Very Happy siz istersenizde devam ettirmezmiyim Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Nis. 11, 2010 2:54 pm

yb ver la Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Paz Nis. 11, 2010 2:54 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:yb ver la Razz

shen gittkçe ayçaya bhenziosun Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Nis. 11, 2010 3:11 pm

Bencede bir Ayça'ya benzeme var bu işte Very Happy Ama cidden yb ver Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Nis. 11, 2010 3:12 pm

ayça çok cana yakın bi insan Smile onun bu özelliğini almak isterim Smile
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 11, 2010 3:12 pm

bencede selim gittikçe ayça ya benziyor Very Happy
    evet onur yb verir misin?
    çok kibarım
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Paz Nis. 11, 2010 3:14 pm

belli kibarsın Very Happy
    haha ayçaya cana ykn anlmnd bhenzede başk yöndn bhenzeme Razz
    çoq çnlattk gelck şmdi Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Nis. 11, 2010 3:30 pm

bencede sadece canayakınlıktan benze lol!

evet bayağı çınladı ayçanın kulağı Very Happy neyse işte yb istiyoruz kısacası Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 11, 2010 3:48 pm

evet yb istiyoruz
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Nis. 11, 2010 5:42 pm

ayça özelden bakarım dedi ortalıkta yok Very Happy yazıyorum şimdi !
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Paz Nis. 11, 2010 5:48 pm

tamam sen yaz bekliyoruz Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Paz Nis. 11, 2010 5:56 pm

manyak olmuş bebek Very Happy Razz yola devam Very Happy Very Happy Razz
    selim özentileşmee Very Happy Razz
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Nis. 11, 2010 7:09 pm

2.

Gözlerimi açtığımda içi geniş bir minibüsun içindeydim. Hiçbir yere bağlı olmadığım için şaşırdım. Ya da minibüsun arka kapısını kitlememelerine. Hızlıca kapıya doğru yöneldim. Sertçe tekme attım ve kapı açıldı. Tam aşağıya atlıyacakken Uçurumun kenarında olduğumuzu fark ettim. Ayrıca yüksek bir yere çıktığımızda belliydi. Aklıma ilk gelen şey Vosvosum oldu. Tanrım şuan her şey olabilirdi ama ben hala vosvosu düşünüyordum. Tek dileğim tecavüze uğramamaktı. Hızlıca minibüsun içini taradım. Koltuklar ters takılmış ve deri kaplamalıydı. Ortalıkta camdan eser yoktu ve küçük bir aydınlatması vardı. Düğmeyi çevirince elektrik sisteminede sahip olduğunu gördüm. Yiyicekler dizilmişti ve her türlü içecek mevcuttu. Aklımdan geçen şey “Zehir” olsada midem bunu reddediyordu. Kaç gündür uyuduğumdan habersizdim ve daha da önemlisi en son yediğim- içtiğim şey biraydı.( Çayı saymıyorum.) Zehirlenmek karın ağrısından daha iyi ve daha az acı vericiydi. Aralarında en masum görünen ton balıklı sandviçi seçip mideye indirip 5-6 dakika bekledim ve bir şey olmayınca yemeye devam ettim. Kolamıda içtikten sonra resmen doymuştum. Bu arada kendimi hindi gibi hissettim. ( Kesilmeden önce doyurulup, etine budunu dolgunlaştırılmak gibi bir şeydi.) 4. sınıf minibüsün sert manevralarla dönmesi midemi bulandırsada kendimi tuttum ve kusmadım. Git gide düzlüğe yaklaşıyorduk ve artık minibüsten indirilmem an meselesiydi. Beklenen final. Araba durdu ve ilk 10 dakika kimse içeri girmedi. Uzaklara terk edildiğimi düşündüm ve organlarımı kontrol ettim. Üzerimde bir çizik dahi yoktu. O zaman neden bekletiliyordum. Yavaşça kapıya yaklaştım. Geçen seferkinin tersine kapıyı yavaşça açtım ve hızla koşamya başladım. Kendimi Süreyya Ayhan gibi hissediyordum. (Tek bildiğim milli koşucumuz Elvan dışında.) Yanıma düşen ilk iğne beni ıskalamıştı. Öteki ise tam popoma isabet etmiş ve beni yere düşürmüştü. Yavaş yavaş iç çekerek uyurken boku yediğimin farkına vardım!
    Kendime gelirken gözlerim ışıktan acıyordu. Kendimi korku filimlerindeki kurbanların ilk sahnesinde hissettim. Yalnız bunun bir farkı vardı. Gerçekten bağlı bir halde Dev gibi odanın köşesinde duruyordum. Gözlerim ışığa alışınca açıldı ve etrafı gözledim. Kocaman oda içerisinde bir yatak ve komididen başka bir şey yoktu. Sesizlik içinde boğulan oda daha ince düşünmemi sağladı. Önüme baktım ve küçük anahtarın bir kağıda sarılı olduğunu gördüm anahtarı aldım ve elimi sıkan kelepçeyi borudan ayırıp cebibe soktum. Kağıdı aralayıp okumaya başlayınca Son durağımın burası olduğunu fark ettim.

Hoş geldin Onur.
    Bu kağıdı okumaya hak kazanan nadir yarışmacılarımdan birisin. Burası Kaderin sizi birleştirdiği bir köşk. Oyunu kurallarıma göre oynayıp benim saflarımda yer alırsan leğine olur. Bu dev köşkten sadace bir galip çıkıp paraya boğulacak. Diğer yarışmacılarla tanışmak için aşağı insen çok iyi olur. İtilaflar kurulmaya başlamadan katılmalısın! Aşağıya inen ilk yarışmacıyı bir ödül bekliyor.
    NOT= İnternet sitesinden kredi kartları sayesinde birçok kişi sizi izleyip bağis yatırmakta. İzliyicilerin gönlünü hoş tutmak sizi hediyelerin gelmesi demektir. Bol Şanslar! İhtiyacın olacak…

Lanet olsun! Biri testerenin devamını çekiyordu ve ben tam ortasında kalmıştım. Rahat takılmaya çalıştım ve hızla kapıya koştum. Uzun koridor karşıma çıkınca ne yapmam gerektiği konusunda şaşırıp derin bir soluk aldım. Kendimi dışarı atar atmaz koşmaya başladım. Kapıları saymayı bırakmıştım. En son rakam ise 25’ti. Sonunda uzun merdivenleri buldum. Aşağıya koşarken ödül umrumda değildi. Orospu Çocuğunun Köşk’ünde yalnız kalmak istemiyordum. Aşağıya indiğimde merdivenlerin ne kadar büyük olduğunu fark ettim. Yalnız ilk gelen ben değildim. Elinde okuyla küçük bir kız beni hedef almıştı.
    “ Şunu keser misin lütfen? ” Sert bakışlar atıp yayını indirdi.
    “ Özür dilerim refleks.”
    “ Sen burada ne arıyorsun?” Kız tuhaf gözlerle bana baktı.
    “ Sen ne arıyorsan onu.” Yaşına göre kurduğu cümleler çok olgundu. Buna tezat narin bedenide her an kırılmaya hazırdı.
    “ Sen neye bakıyorsun?”
    “Özür dilerim kaç yaşındasın?”
    “Yarın 15 olucağım. Bu lanet yer ölüm yerim olmazsa” Ondan argo duymak çok hoştu.
    “Sence neden burdayız?”
    “ Orospu çocuklarının tavan yapmış egolarını ve feminist kaşarları tatmin etmek için!”
    “ Yavaşla lütfen sana pek yakışmıyor.”
    “ Sende şunu kes nerde olduğunu unutma.” Ne demek istediğini anlamıştım. Ama Oyunu yaratanında ne dediğini hatırlamıştım. Seyircileri hoş tutun. Kağıdı cebimden çıkararak elimle salladım.
    “Banada yollanmış. Koşup direk buraya geldim ve yayla 3 düzine oku buldum.”
    Etrafı incelemeye başladım. Hediyeyi incelerken yayın ne dedinli gerekli olduğunu düşündüm. Salon yukardaki odamın iki katı ve her Santimi eşyayla dolu geniş bir yerdi. Salonun diğer ucuna gidip dev duvar tuğlalarına yazılmış isimleri gördüm. İki tuğla yerde ve kırılmış bir şekilde tuzla buz olmuştu. Ne olduğuna anlam vermeye çalışırken olup biteni anladım. Bu düşen tuğlalar ölenlerin isimleriydi. İrkilerek küçük kızın gözlerine baktım. Oda düşündüğümü anlamış olamalı ki buğulu gözlerle tuğlalara bakıyordu. Renkli tuğların üzerinde durun isimler kırmızı boyayla yazılmış. Geriye 16 kişi kalmıştı.

Arkadaşlar oyun içinde bir çoğunuzun adı geçicek Very Happy Kimin kurtulacağını merek ediyorsanız okumaya devam edin
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Nis. 11, 2010 7:14 pm

aysa demiş ki:manyak olmuş bebek Very Happy Razz yola devam Very Happy Very Happy Razz
    selim özentileşmee Very Happy Razz
    herteldene bak sesini kes Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Nis. 11, 2010 7:16 pm

Ço...k güzel olduğunu söylemeye gerek var mı bilmiyorum tabi yb demeyede Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Nis. 11, 2010 7:17 pm

söyleme her zamankinden de geç.ben dicem şimdi her zmanki gibi Razz her zamankinin nasıl olduğunuı biliyosunuz zaten
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Nis. 11, 2010 7:23 pm

Tamam o zaman her zamankinden Very Happy
    HouSeOfNighT-NaLa
    HouSeOfNighT-NaLa
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından HouSeOfNighT-NaLa Paz Nis. 11, 2010 7:29 pm

belki ben güzel olmuşu duymaktan zevk alıyorum Very Happy
    Sağolun bu akşam yb çıkarmı bilmem Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Nis. 11, 2010 7:34 pm

Süper hacı devm :d
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Paz Nis. 11, 2010 7:56 pm

ChatLaqq demiş ki:Süper hacı devm :d

katılıyom bebeğeee Very Happy Razz
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Nis. 11, 2010 8:23 pm

Türkannn :d
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Nis. 11, 2010 8:24 pm

kadirrrrrrrrrrrrrrr başladınız yine Razz görümce yok ama Evil or Very Mad

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:01 pm