Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+20
sekerkiss07
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
nagehan
_black_angel_
ebru
eBENs
addie487
jamesedat
mavi_keßeLeck
él!f kIzıLKuş
tuqchee!!!
vampire-rose
ısabeLLa nıght
bushra
GeNcAy
enyuar
ChatLaqq
¢єяєη ƒєηту ●
¤ тσяу ¤
24 posters

' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Anket

Sizce komik mii anam??

[ 8 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_left40%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_right [40%] 
    [ 11 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_left55%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_right [55%] 
    [ 1 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_left5%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_right [5%] 
    [ 0 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_left0%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 20
    Anket kapatıldı
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Empty Geri: ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Cuma Mart 05, 2010 5:25 pm

hani yb yha ?? Suspect
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Empty Geri: ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Mart 05, 2010 5:39 pm

ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 4 Empty BöLüm 11 =D

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 10:38 am

BöLüm 11 =D

Kapıdan çıktıktan sonra aklıma benim odamda olanlar geldi. Kendime gelmeye çalıştım ama olmadı. Sanki bir boşluğun içinde kendimi kaybetmiştim ama bunun nedenini bilmiyorum. En sonunda kapının kolunu bıraktım ve arabama doğru koşmaya başladım.Arabaya binip çalıştırdıktan sonra yola çıktım. Evden uzaklaştığımda aklıma bir soru geldi. Ben nere gidiyorum? Bir süre sonra kendimi ormanlık bir alanda park etmiş halde buldum. Kafamı tekrar dümenin üstüne koyup gözlerimi yumdum. Bir süre sonra telefonum çaldı. Arayan Tristan’dı. Açmadım. Cevapsız numaraya bakarken gözüm telefonun sol üst köşesindeki tarihe takılıyor ve dona kalıyorum. Tarih Pazar. Buda demektiki bu gece yarısı yola çıkıyorum. Bunun siniriyle hızlıca kapıyı açıp dışarı çıktım. Kararlıydım eve geri dömeyecektim. O geri zekalı,puşt,mongol,sıçdığımın vampiri beni bulamyınca deliye dönecekti. Hangi cehenneme gidecekdikse bensiz gidecekti. O bok çukuruna geri dönmeye hiçde niyetim yok. Bu bomboş ve ıssız tarlada yanlızdım. Günlerden sonra o bencil, şişman (bu lafın gelişiydi),hayvan, pislikten uzak kafamı dinliyordum. Annesini sinamada gördüğüm. Hava kararıyordu. Kısa kollu t-shitümle üşümeye başlamıştım.
    Sonra aklıma çeketimin arabada olduğu geldi. Arabaya geri döndüm. Arka kapıyı açtım ve bir çığlık attım. Tristan arabamdaydı. O sıradaki korkumdam bir adım geri gitmeye çalıştım ve kalça üstü tozun toprağın içine yere kapaklandım. Tristan arabadan çıkıp yerden kalkmam için bana elini uzattı. Hala yerde oturuyordum cünkü kalbimin yavaşlamasını bekliyordum. Elimin tersiyle onun elime vurdum ve yerden kalkmak için kendimi zorladım. Ayakta çok zor duruyordum. Kalçam acayip ağrıyordu. O gerizekalı vampircik yüzünden olmuştu herşey. Arkamı tamizledikten sonra ona baktım. Pişmiş kelle gibi sırıtıyoru. Sinirimi daha da bozdu. Sinirliydim çünkü beni izinsiz öpmüştü, sinirliydim çünkü beni korkutup yere düşürdü, sinirliyim çünkü.. çünkü.... en iyisi ben vaz geçeyim çünkü onu suçlayacak başka birşey bulamadım. Bulunca yaniden başlarım.

“Benden kaçıp saklanabileceğini mi sandın?”

“Ne zamandan beridir oradasın?”

“Sen arabaya bindiğinde ben yerleşmiştim bile. Haydi eve gidelim.”

“Ben seninle gelmiyorum.”

Gitmemeye kararlı olduğumu size söylemiştim. Bana doğru bir adım attı. Yüzüne baktığımda artık pişmiş kelle gibi sırıtmıyordu ve dişleri dışarı çıkmıştı. Artık bakışlarında tehdit vardı.

“Sanırım seni duyamadım bir daha söylermisin?”

Bana doğru yavaşça gelmeye başladı. Tam belim kolumu yakalayacakken bir adım geri gittim ve konuşmaya başladım.

“Sanırım eve gidip hazırlansak iyi olur.”

Hemenden kararımı değiştirdim çünkü o o...çocuğu beni tehdit etmişti.

En son ¤ тσяу ¤ tarafından C.tesi Mart 06, 2010 2:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Mart 06, 2010 10:51 am

süper dvm dvm dvm Smile
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght C.tesi Mart 06, 2010 1:56 pm

evet yb bekLiyoRz Very Happy
    jamesedat
    jamesedat
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından jamesedat C.tesi Mart 06, 2010 3:39 pm

Ybb
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mart 06, 2010 4:12 pm

süper ötesiydi ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy Razz
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght C.tesi Mart 06, 2010 4:16 pm

ybybybybybybybyybybybybybyb Very Happy lol! lol!
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Mart 07, 2010 12:36 am

süpermiş yb lütfen Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 12:59 am

Müslüm babadan “Acayip bir hayvana benziyirsen“ şarkısı... bayıldım yaa Very Happy lol!
    kardeşin kaç yaşında canım Smile

ve yb Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Mart 07, 2010 1:59 am

müthiş bişey yb lütfen Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 2:28 am

kardeşi kaç yaşında çok merak ettim Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Mart 07, 2010 9:42 am

kardeşim 14 yaşında neden?? Smile
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Paz Mart 07, 2010 10:02 am

yha ybybybybyb Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Paz Mart 07, 2010 10:39 am

Arabaya bindim Tristan yan koltuğa yerleşti. Yola çıktıktan bir süre sonra Tristan’ın mal mal bana baktığını fark ettim. Bu beni bir az rahatsız etmişti ama yapacak bir şeyim de yoktu. Bir süra sonrada radyonun kanallaraıyla oynamaya başladı. Dinleyecek nüzük bulamayınca da radyoyu kapattı. Kafamı döndürüp ona baktım. Beni ona bakarken yakalayınca da kafamı çevirdim. En sonunda eve gelmiştik. Tirstan benden önce arabadan çıkmaya çalıştı ama onu durdurdum. Bir planım vardı.

“Tristan....Bu gece oradan girme eve.”

“Liz kafayımı yedin. Oradan giremezsem nereden gireceğim?”

Tek cümlelik bir cevap vericektim ve ne tepki vereceğini görmek için yüzüne baktım. Bana çok şaşkın ve sabırsızca bakıyordu. En sonunda cevabımı vermek için ağzımı açtım.

“Benimle birlikte kapıdan gireceksin.”

Bu cevap ağzının açık kalmasına neden oldu. Yanına gittim ve ağzını kapadım. Arkasına geçip onu sırtından itekledim. Kapının önunde durduk. Çantamı açıp içinden ev anahtarımı çıkardım ve kapıyı açtım. Anahtarımı çantama koydum ve Tristan’ın elini tutum. Bana baktı ve ben ona bakmadım. Onu bana doğru bir az çektim ve o serin dudaklarına çok hafif bir şans öpucuğu kondurdum.

“Bir, iki, üç.”

Ve eve girip kapıyı kapıttık. Annem de o sırad amutfaktan başını uazttı ve ikimizi gördü. Elindeki tabağın yere düşüp bin parçaya kırılmasıyla oturma odasından da annemin hayvanı George geldi. İkisinede yavaşca baktım sonrada koridora doğru yürümeye başladım. Titriyordum. Koridorda yürürken kısa bir anlığına Tristan’ın bakışlarını üzerimde hissettim. Arkadan da annemin ağlayışını ve George’un bağırışlarını duyuyordum.Ama umrumda değil. Bu gece buradan gidiyordum ve artık beni rahat bir hayat bekliyordu. Odama girdim.Bavullarımın hepsi hazırdı. Artık odamda bana ayit hiç bir şey yoktu. Hepsini toplamıştım. Ayakkabılarım, elbiselerim, makyaj malzemelerim, en sevdiğim oyuncak ayım, laptopum, telefonum, müzük çalarım ve seti, loptopumun modemi..... Hepsi valizlerimdeydi. Odamı son bir kere daha kontrol ettim ve Tristan’a bavulları arabaya taşıması için komut verdim. Tristan en sonuncu bavulları taşırken 18.ve en küçük bavuluda ben aldım ve odadan çıktım. Annem hala mutfakta ağlıyordu, George ise Mutfağın kapısında benim odadan çıkmamı bekliyordu. Birazdan başıma geleceklerden habersiz mutfağa girdim ardımdan da George mutfağa girdi. :mutfak sandalyesinde bir zavallı gibi ağlayan anneme doğru eğildim. Ve konuşmaya başladım.

“Anne gördüğün gibi ben gidiyorum ve bir daha geri gelmeyeceğim. Belki izin verilirse sana daha sonra anlatırım ama şimdik sana hiç bir şey anlatamam.”

George arkamda birşeyler yapıyordu ama onu sallamadığım için dömüp arkama bakmadım ama size şunu söyleyebilirim keşke baksaydım. Bir az sonra Tristan gelip benim taşımaya karar verdiğim bavuluda arabaya koymak için aldı. Geri döndüğünde “hadi gidelim” anlamında başını yana yatırdı Benda “tamam” anlamında başımı öne ve geriye salladım. Ben ayağa kalkınca annemde ayağa kalktı ve bir birimize sarıldık. Ben ağlamıyordum ama annem bozuk çeşme gibi su kaçırıyordu. Tam o s ırada kapıdan içeriye Mike girdi. Bir o eksikti. Annemden ayrılıp Tristan’a baktım sonrada George’a. George’un yanına gittim ve ona konuşmaya başladım.

“Her ne kadar hiç anlaşamamış olsakta giderken vicdan azbı çekmek istemiyorum.”

Gerçektende ona sarılmamın nedeni buydu onu hala sevmiyordum ama yolda giderken vicdan azabından ölmekte istemiyordum bu yüzden ona sarıldım. Tam o sırada Mike konuşmaya başladı.

“Nereye gidiyorsun?”

Mike komuşunun oğluydu. Benim tabirimle özürlü oğlu. Annemin hayvanı George yüzünden bana hastaydı. George benim adıma ona mesajlar yolluyordu o gerizekalı Mike’da benim yolladığımı zannedip bana daha da asılıyordu. Onu bin defada reddetmiş olsamda manyak benden vazgeçmiyordu. Tam ona cevap vermek için George’dan uzaklaşmıştım ki karnımın olduğu yerde müthiş bir acı hissettim ve iki büklüm oldum. Tristan’a baktım ama yoktu doğru ben onu arabaya göndermiştim. Neden gönderdimki salak ben.
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Paz Mart 07, 2010 10:47 am

wooowwww affraid süpeRdi yha noLck bizm kızaa abooo meRakLa bekLiyoRemm Very Happy hadi yb koy noLuR ybybybybybybybybybybyb lol! lol!
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Paz Mart 07, 2010 11:41 am

hehe bende yeni okumaya başladım yb ne zaman Very Happy ?
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 2:26 pm

¤ тσяу ¤ demiş ki:kardeşim 14 yaşında neden?? Smile

merak ettim. iyi yazıyo da Smile

bu arada yb cheers
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Mart 07, 2010 5:11 pm

çok güzeldi yha ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 5:37 pm

ya kardeşine de yazsın hemen Very Happy yb yb lol!
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Perş. Mart 11, 2010 9:56 pm

yb yb yb Smile
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Perş. Mart 11, 2010 10:19 pm

yb yb yb yb yb ...
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Perş. Mart 11, 2010 10:19 pm

yb yb yb yb yb ...
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Mart 12, 2010 6:15 pm

çok güzel bi hikaye.bi solukta okudum.kardeşinin ellerine sağlık.sana teşekkürler buraya koyduğun için.bu arada yeni bölüm!!!
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Mart 12, 2010 9:18 pm

yb yb yb yb yb Very Happy Razz

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:45 am