Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+20
sekerkiss07
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
nagehan
_black_angel_
ebru
eBENs
addie487
jamesedat
mavi_keßeLeck
él!f kIzıLKuş
tuqchee!!!
vampire-rose
ısabeLLa nıght
bushra
GeNcAy
enyuar
ChatLaqq
¢єяєη ƒєηту ●
¤ тσяу ¤
24 posters

' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Anket

Sizce komik mii anam??

[ 8 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_left40%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_right [40%] 
    [ 11 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_left55%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_right [55%] 
    [ 1 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_left5%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_right [5%] 
    [ 0 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_left0%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 20
    Anket kapatıldı
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Empty Geri: ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından bushra C.tesi Şub. 20, 2010 9:32 pm

yeni bölümü ne zaman atacaksın ??
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Empty Geri: ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Şub. 21, 2010 6:22 pm

yha yb nerde bea Embarassed
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Paz Şub. 21, 2010 7:27 pm

YB YB YB Twisted Evil
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Paz Şub. 21, 2010 10:11 pm

eet yb yb yb
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 3 Empty BöLüm 10 =D

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Ptsi Şub. 22, 2010 1:54 pm

Ona iyice sokulduktan sonra kulağına özür diledim. Hala çok pişmandım. Ondan uzaklaştım. Yüzüne baktığımda bana hala kızgın olduğunu anladım ve bende onun yaptığı gibi surat asmaya başladım. Birkaç mağzaya daha girdik ve kollarımızı doldurduk. Bana hala küstü. Ama ben birşey yapmamıştım. Tek suçum onun Tom’u öldürmesini önlemekti ve bu yüzden bena kızmıştı. Alışverişim bittikten sonra eve geri döndük. Tabikide o nasıl aşağıya indiyse aynı şekilde de yukarı çıktı. Ben eve giriğimde annem mutfak kapısından başını uzattı ve bana baktı. Ellerim ve kollarım dolu dolu evin kepısından girmeye çabalıyordum çünkü poşetlerim kapıdan sığmadı. Annem bana şaşkın şaşkın bakıyordu. Ona birşey demeden odama gittim. Tristan ayakabılarını çıkarmış yatağıma uzanmıştı. Ona hiç kızmadım çünkü artık ona alışmıştım. Poşetleri teker teker açıp aldıklarımı valizime doldurdum. Bütün öğleden sonrayı hiç birşey yapmadan geçirdik. Genelde birşeyler yapardık ama bana küstüğü için hiçbirşey yapmadık. O benim yatağımda müzük dinliyordu bense kanepeye uzanmış kitap okuyordum. En sonunda sabır bardağım taştı ve yanına gittim. Kulağındaki kulaklıkları çıkradım. Bunun yaptığım için bana dahada sinirenmiş oldupğunu anladım çünkü dişleri çıkmıştı. Dişleri sadece sinirlendiğinde çıkardı.

“Bana kızdığını anlıyorum ama nedenini anlamıyorum!”

“Sana kızdım çünkü o puştun haddini bildirmemi önledin.Sana ve bana sövdü.Ama bana daha çok dokunan sana sövmesiydi.”

Aslında biraz rahatlamıştım çünkü beni önemsiyordu.

“Bunu anlaya biliyorum ama ben bunu yapmsaydım sen onu orada parçalayacaktın ve ben bunu istemiyordum.”

Sinirlenmiştim bağırmaya başladım.

“Ama sen aptal bunu anlamadın ve ban......”

Lafım yarım kalmıştı çünkü beni öpmüştü. Dudakları çok yumuşaktı ve bir okadarda soğuktu. Bu benim ilkimdi. Çok tırsmıştım. Onu kendimden uzaklaştırdım. Gözlerim hala kapalıydı. O kadar utanmıştım ki gözlerimi açamadım ama bir kaç dakika sonra kendimi toparlayıp gözlerimi açtım. Benden uzaklaştığını sanıyordum ama hala çok yakınımdaydı ve çok yakışıklı görünüyordu. Giydiği siyah yarım kollu t-short vücuduna yapışmıştı ve siyah saçları yüzüne düşmüştü.Ne kadar yakışılı olduğunu düşünürken ona daha da yaklaştım. Ah lanet olsun. Yanaklarımın kızardığını hisediyordum. Deminki sinirim uçup gitmişti. Yüzüne yapışan saçlarını geri ittim ve ellerimi yanağına koydum. Onu öpüyordum. Terden ikimizde sırılsıklam olmuştuk. Sonra kendime geldim ve ondan uzlaklaştım. Utancımdan yerin dibine girmek istiyordum. Herşey çok hızlı gelişmişti. Hızlıça paltomu ve arabamın anahtarını alıp odadan çıktım. Kapıda çıkarken Tristan hala ayaktaydı. Evin kapısına koşar adımlarla ilerlerken aptal kardeşim Jake önüme çıktı.Her nedense onunla hiç anlaşamazdım. Bana göre aptalın tekiydi. Onu başımdan savuşturmak için ona benden uzak durmasını söyledim ama dinlemedi. Benim hakkımda iğrenç şakalar yapıyordu. Bu yaptığı şakalara sadece kendi gülerdi. En sonunda kapıya ulaşmıştım.Jake ise benim hakkımda iğrenç şekelr yapmaya devam ediyordu. Kapıyı açtım ve gözlerimden alev fışkıran bir şekilde ona orta parmağımı gösterdim.Yüzü bozulmuştu. Yaşasınnnn! Benimde istediğim sonuç buydu.
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Şub. 22, 2010 2:18 pm

aha süperdiiiiiiiii çok çok güzeldi hemn yb atın süperdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Very Happy lol! cheers
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Ptsi Şub. 22, 2010 4:54 pm

Müthiştiiiiii !!!
    Yb yb yb yb yb YBBB!!!!
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Ptsi Şub. 22, 2010 10:49 pm

eet süperdi SmileSmile yb yb yb Smile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Şub. 23, 2010 1:38 pm

ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Very Happy
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Salı Şub. 23, 2010 6:06 pm

süpeRdi yha Very Happy ybybybybybybybybybybybybyyb
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Salı Şub. 23, 2010 7:19 pm

Hatce yb koy !
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Şub. 24, 2010 3:41 pm

yha yb nie yok Sad
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 24, 2010 4:31 pm

yazmaya çalılıyoorr yazınca atıcam hemennn .. üzgünümm...
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 27, 2010 12:33 pm

inş çabuk yazar ...
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Şub. 27, 2010 1:05 pm

çok süpermiş bunlar yha devamını atarmısın ? Very Happy
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght C.tesi Şub. 27, 2010 2:52 pm

yha tatLm bişey Rica etsem yeni böLümü koynca başLıqada yazaRmsn yb şu sayfada faLan die buLmak zoR oLuyo Embarassed
    él!f kIzıLKuş
    él!f kIzıLKuş
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından él!f kIzıLKuş C.tesi Şub. 27, 2010 7:04 pm

bencede ve hatijem süper olmuş qı bu hikaye qardaşına süle bayıldım Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Şub. 27, 2010 10:02 pm

ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Embarassed
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! C.tesi Şub. 27, 2010 10:19 pm

yb lütfenn Very Happy
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Paz Şub. 28, 2010 2:01 pm

yyyyyyyyyyyybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbyyyyyyyyyyyyyyyyybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb lol! lol!
    tuqchee!!!
    tuqchee!!!
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından tuqchee!!! Paz Şub. 28, 2010 6:36 pm

yb ne zaman ?
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Paz Şub. 28, 2010 9:35 pm

yeni bölüm istiyoruzzzz !!!!
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Mart 01, 2010 11:18 pm

daha başlamadım ama eminim güzeldir Very Happy
    él!f kIzıLKuş
    él!f kIzıLKuş
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından él!f kIzıLKuş Perş. Mart 04, 2010 8:26 pm

qız cadı.... hani yb...
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Mart 05, 2010 3:41 pm

hadi ya yb !!

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:52 am