Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+20
sekerkiss07
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
nagehan
_black_angel_
ebru
eBENs
addie487
jamesedat
mavi_keßeLeck
él!f kIzıLKuş
tuqchee!!!
vampire-rose
ısabeLLa nıght
bushra
GeNcAy
enyuar
ChatLaqq
¢єяєη ƒєηту ●
¤ тσяу ¤
24 posters

' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Anket

Sizce komik mii anam??

[ 8 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_left40%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_right [40%] 
    [ 11 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_left55%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_right [55%] 
    [ 1 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_left5%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_right [5%] 
    [ 0 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_left0%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 20
    Anket kapatıldı
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Empty Geri: ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Nis. 08, 2010 2:05 pm

hatce yb lan Sad
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * - Sayfa 7 Empty Geri: ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından vanpirella........ Cuma Nis. 09, 2010 2:41 pm

kptm
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Nis. 09, 2010 5:14 pm

“Tamam ama Tristan da gitsin söyliyeceğim yeri o daha iyi biliyor.”

Bunu söylediğim için Tristan bana baktı. Bakışlarında “kraliçe olmasaydın ben sana yapacağımı bilirdim” yazıyordu. En sonunda Taylor’la beraber dışarı çıktılar. Onlarla bereber Jace de dışarı çıktı. Yoksa Jace de mi onlarla gidecekti? Oda giderse ben emirlerimi kime yaptıracaktım. İnleyerek yatakta doğruldum. Kapının puslu camına yansıyan gölgelerden üçününde hala orada oduklarını anladım. Bir süre sonra Jace içeri girdi. Yanımdaki sandalyeye oturdu. Bir az sessizlikten sonra konuştu.

“Üvey baban seni neden bıçakladı?”

şimdiye kadar hatırlatmaydı unutanlar için ama işte YB ve bu benim yazdıkLarımm umarım iyi oLmuştur zamanLa açıLıcakk ama Very Happy Very Happy

“ Canı çekmiştir ben nerden bileyim ki sanki bekçisiydim animaL’ın . . “

AnimaL mı tanrım bana neler oluyor. YaraLanırken yere sert mi düştüm ben acaba. Ama 1 dakika ben hiç yere düşmedim ki. . . Hepsi gorgie’nin hatası. Top işte onu BüLent Ersoya aLmak Lazımdıı pisLik torbasıı işte.. Yok yok Ajdar.. Yok BüLent .. yok ajdarr .. amannnnnnnn karar veremedim. GeneL eve veririz hiç oLmazsa işe yarar. Eve ekmek getirir. Aaa güzeL fikir Tris’e söyLemek Lazım.. kıskıskıs ..

“ Peki tamam. İyi olacaksın Liz. Bu gece daha burda kaLman gerekiyor ama yarın sabah burdan çıkabileceksin.”

“ Ahh nihayett sahiden miii?? “

Lafa bakk kesin hala narkozLuydum. O kaLtak hemşire yüzünden oLmaLı. Tristan’ıma suLanmaya çaLışıyor amq ama biLmiyor ki benim yapabilecekLerimi. Dur burdan bir çıkayım bak neLEr oLacak. Emrimdeki tüm vampirLeri senin üzerine saLacam bak gör. Gerçi benim eğitimLi köpekLErime çiğ et vermek oLmaz kurt yapar sonra aL başına beLayı.

“ Evet, tabiki ..” kendinden bekLenmeycek bir şevkatle gülümsedi kıro aşkitom benim “ ... Tristan’da nerdeyse gelir. Onu nereye gönderdiniz Küçük kraliçem? “

Ahhhhhh bi daha yap bi daha diye bağırmamak için zor tuttum kendimi. Tristan kimdi neydi ben kimdim hiç bir önemi kalmamıştı. “Gel ye beni hayvann” diye bağırarak boynuna atlamak geçiyordu içimden. Söylediğinide duyamamıştım benim kıromun. Öyle bir gülümsemişti kii aniden güneş doğmuştu. Hahhh ne dedim ben güneş mi. Tanrım!! Kendime gelmeliydimm bebek yüzlü hayvan gibi kaslı bir vammpirleydim şu an. Tristannnnnnnnnnnnnnnn!!! Neyse ki tam o sırada trisim ilk aşkım içeri girdide bende kurtuldum. Aslında tehlike yoktu ama ben başlı başına bir tehlikeydim zatenn Lan . . Kendi kendime güldüm. Buda Tristan’ın ilgisini çekti.

“ Birşey mi oldu prensesim? “ dedi ve sonrada kıskanan köpekler gibi boğazından hırhır sesler çıkararak Jace’e bakmaya başladı. “ Kıskandın mı lan “ deyip kahkahalar atmamak için elimi ısırmak zorunda kaldım. Tabi acıyınca bu işten vazgeçtim.

“ Hayır bezirgan başı sen istediklerimi getirdin mi bakalım? “

“ Bezirgan başımı ?” diye söylendi ve sonra elindekilerini bana uzattı. Açdım baktım ve ne göreyimmmmm ... ...

TO BE CONTİNUED . . . Very Happy Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 09, 2010 5:35 pm

ay süper olmuş hatcemmm
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Nis. 09, 2010 6:01 pm

evett yhaa mnyk olmuşşşş Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Nis. 09, 2010 6:23 pm

cok iyiydi ya koptum Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Cuma Nis. 09, 2010 8:02 pm

süper yaa yeni bölüm..fazla bekletme bizi.. Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Cuma Nis. 09, 2010 8:08 pm

yb ne zaman ?
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Cuma Nis. 09, 2010 9:19 pm

hatcecm cnm kardeşim harikasın yavvv SmileSmile:
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Cuma Nis. 09, 2010 9:27 pm

Yb yb yb yb yb yb yb Wink
    eBENs
    eBENs
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından eBENs Ptsi Nis. 12, 2010 11:07 pm

ne göresin? Very Happy

hade yb yb yb! lol!
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Ptsi Nis. 12, 2010 11:19 pm

ne görsn bende bulamadım valla onu düşünüorumm Very Happy Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Nis. 13, 2010 4:43 pm

yb lütfen Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Nis. 13, 2010 5:39 pm

çok güzel olmuş birazdaha uzun olsa daha güzel olucak sanki....

ellerine sağlık yeni bölümü bekliyorummm
    elifgizem
    elifgizem
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından elifgizem Perş. Nis. 22, 2010 7:19 pm

cnm ellerine sağlık çok gzl bi seri bunu kitaba çevirirsen gzl olur Wink yeni bölümü merakla bekliorum king
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Nis. 29, 2010 6:40 pm

yb gelsin artıkkkkkkkkkkk Very Happy
    elifgizem
    elifgizem
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından elifgizem Cuma Mayıs 14, 2010 6:13 pm

cnm ya lütfen yeni bölümü yayınlar mısın çok gzl bi serii Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Haz. 17, 2010 9:37 am

Uzun süredir cevap gelmediği için Arşiv'e taşınmıştır.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:53 am