Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+20
sekerkiss07
(_ALiCe_CuLLeN_)
handan
nagehan
_black_angel_
ebru
eBENs
addie487
jamesedat
mavi_keßeLeck
él!f kIzıLKuş
tuqchee!!!
vampire-rose
ısabeLLa nıght
bushra
GeNcAy
enyuar
ChatLaqq
¢єяєη ƒєηту ●
¤ тσяу ¤
24 posters

' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Anket

Sizce komik mii anam??

[ 8 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_left40%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_right [40%] 
    [ 11 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_left55%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_right [55%] 
    [ 1 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_left5%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_right [5%] 
    [ 0 ]
    '       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_left0%'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 20
    Anket kapatıldı
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Empty ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 10, 2010 1:27 am

Aslında kardeşimn hikayesi ama siLah zoruyLa koydurttu manyakk bence yeterince gzel umarım beğenirsinzz Very Happy

En son ¤ тσяу ¤ tarafından C.tesi Mart 06, 2010 1:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Empty Geri: ' * _ PasakLı Kraliçe _ *

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 10, 2010 1:35 am

1. BöLümm
    Pasaklı Kraliçe

Gecenin bir yarısı bir tıkırtıyla uyanıyorum. Bu tıkırtı odamın derinliklerinden geliyor. Odamın derinlikleri derken yatağımın altından bahsediyorum. Yatağımın altına bu ismi vermemin nedeni orada ne istersiniz bulabilmenizdir. Bir keresinde annemin zoruyla toplamaya kalktım. Hem bir haftada anca bitirebildim hem de orta okulda kaybettiğim cep telefonumu buldum. Aslında kaybetmem işime yaradı çünkü annem istediğim telefonu almak zorunda kaldı.İkisinide kullanmayı düşünüyordum ama annem eski telefonumu aptal erkek kardeşime verdi bu yüzden annemden azda olsa nefret ediyorum. Ne olurdu yani iki telefonum olsaydı? Gıcık karı işte. Her neyse, siz o yatağın altını hayal ediyorsunuzdur (umarım ediyorsunuz, bazen ben bile hayal edemiyorum ve baktığımda şaşırıyorum.). Ambar yahuu.. Neyse artık asıl konuya dönelim. Şey.. şey... Konu.. Konu neydi? (biraz unutkanımdırda...). Haaa! Hatırladım. Yatağın altındaki tıkırtı. Sahi neydi o? Işığı açmak için yataktan kalktım.İlerlerken bir elbiseme takılıp yere kapaklandım.
    “Hasiktir. Dizim...”
    Gören odamda elbise bombası padladı zannederdi. Üşeniyorum toplamaya. Ayağa kalkıp yürümeye devam ettim. En sonunda ışığa ulaştım ve ışığı açtım. Yatağın yanına geldim ve eğldim. Gözlerime inanamadım. Yatağımın altımda biri vardı ve erkekti. Yakışıklımıydı acaba? Yatağımın altında ne işi vardı? Annem bunu görse beni öldürürdü. ÖLdürüp onu yatağın altına tıktım zannederlerdi. Annem ve hayvanı(üvey babam) uyuyorlardı,bu yüzden sesim kısık çıkmıştı:
    "Hey sen! Yatağımın altında ne arıyorsun ve kimsin? Çık dışarı!"
    Bana cevap vermedi ve beni görmemiş gibi orda durmaya devam etti. Sinirlerim oynamaya başladı. Bunu hissediyordum. Çünkü yatağım benim özel alanımdı ve anneme bile yatağıma oturmasına izin vermiyordum. Şimdi tanımadığım biri yatağımın altındaydı. O insancık yatağımın altından çıkmayınca, bende elime ne geldiyse fırlatmaya başladım. Bir terlik,fotoğraf makinesi (mmm dijitalmiş),fotoğraflık,
    telefonum,şarjerim,...
    Bir yandanda ona çıkması için bağırıyordum...
    “Yatağımın altından çık seni pislik herif...Seni bir yakalrsam...”
    En sonunda pes etti ve yatağımın (özel mülkümün) altından çıktı. O kadar konsantre olmuştum ki birşeyler fırlatmaya devam ediyordum. Canına tak etmiş olamalıki, ağzını açıp kouşmaya başladı:
    “Bana birşeyler fırlatmayı kes seni küçük kaltak.”
    Ne? Bana “küçük kaltak” Ha! HAH!! Oda kim oluyordu? Benim evimde, benim odamda bana sövme hakkını nereden buldu? Ben sövmekten pek hoşlanmazdım yada bazıları öyle biliyordu(ki yanlış biliyorlardı çünkü sövmekten çok hoşlanırdım.) Hiç birşey yapmadan arkamı döndüm, çalışma masamın çekmecesinden babamın bana verdiği küçük silahımı aldım ve ona doğrulttum (bu arada silah doluydu). Elim titriyordu ama belli etmemeye calışıyordum. Siyah saçları odamın ışığında parlıyordu ve o masmavi gözlerini bana dikmişti. Silahımdan korkmuş gibi bir hali yoktu.

* Umarım seversinzzzz... severseniz yeni bölüm var Very Happy *
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Çarş. Şub. 10, 2010 5:19 pm

Harikaaaa Yeni bir Anthony Keşfetim (L) =) Yb yavRummm
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 10, 2010 5:21 pm

anthony kim annemm ?? Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 10, 2010 5:21 pm

hea sennkii pardonnn Very Happy
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Çarş. Şub. 10, 2010 5:31 pm

Aynen =)
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Çarş. Şub. 10, 2010 6:34 pm

Müthiş be yeni bölüm istiyomm
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Empty BöLüm 2 =D

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 10, 2010 9:51 pm

“Bana bir daha sövme bu bir. Kimsin? ve odamda ne arıyorsun? bu da iki.”

Bir adım öne geldi. Silahı biraz daha sert tuttum ve konuşmama devam ettim.
    “Bir daha kımıldayacak olursan seni vururum bu da üç.”
    Sesim tahmin ettiğimden da da setr çıksın istedim ve öylede oldu. Benden çok iyi polis olurdu. İsmini bilmediğim için ona iki dakikada kendi içimde bir lakap buldum: İnsancık. "İnsancık" en sonunda sorularıma cevap vermeye başladı.

“Ben Tristan Star. Siz yeni kraliçemizi bundan sonra ait olduğunuz yere Yaşayan Ölüler Diyarına götürmeye geldim. Toparlanıp benimle gelmeniz için bir haftanız var..”

Sonra bir odama bir de bana baktı:

“...zaten bu gidişle ancak hazırlanırsınız.”

“Ne kraliçesi? Ne ülkesi? Sen ne saçmalıyorsun be?. Ben seninle hiç bir yere gelmiyorum. Ya ailem ne olacak? Tamam ailemi sevmiyorum ama... ama...”

“Lütfen bir zorluk çıkarmadan bir hafta içinde hazırlanın. Merak ettiğiniz her soru orada cevaplanacak.”

Arkasını döndü. Sonra birşey hatırlamış gibi geri döndü. Yalvarıyormuş gibi görünen gözlerle bana baktı.

“Lütfen ailenize birşey söylemeyin. Ne benim hakkımda nede gideceğiniz hakkında” dedi ve arkasını geri döndü. Heyyyy!. Demin ne dedi o?. Benim odama laf mı attı? Ben onu şimdi parçalamazmıyım. Vay puşt vay...

“Siktir git.”

Sesimi çıkarmadan, isteksizde olsam hazırlanmaya başladım. Bütün elbiselerimi dürüp valize yerleştirmeye başladım. Bu dürme işi ne de zormuş. Bir yandan odamı toplarken, bir yandan da yatağımın üstünde yatan sığıra içimden küfür savuruyordum. Odamdaki kirlileri makineye koydum. Sabah saatın 7sinde ben çamaşır yıkıyordum, olur şey değil. Normalde olsa saat birden önce kalkmam, ama halimi görüyorsunuz... Salı günümde böyle geçdi. Artık her tarafım ağrıyor. Ama değişik bir şey oldu. Artık sığır bir arkadaşım var. Çarşamba gecesi benim yatağımda oturduk konuşuyoruz, bir yandan bende yemeğimi yiyorum yada öyle görünüyor.
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Perş. Şub. 11, 2010 10:33 am

güzedlmiş hikaye Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Perş. Şub. 11, 2010 10:33 am

yani dvm dvm dvm Smile
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Perş. Şub. 11, 2010 3:46 pm

hehhhe küfürlere fln koptum bnce süperrr Very Happy yb isterizzzz Very Happy Razz
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Perş. Şub. 11, 2010 7:28 pm

Yb istiyommmm
    ¢єяєη ƒєηту ●
    ¢єяєη ƒєηту ●
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından ¢єяєη ƒєηту ● Perş. Şub. 11, 2010 7:32 pm

yb'yii benDe beğenDim... hafiftn benim Kıza benziyor. Ama bnmKi küFr etmiyoo Very Happy AnneemmMm senin kızzınn küfrLerii Harika vaLla Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Perş. Şub. 11, 2010 7:57 pm

ceRen'mmmm bunn kaFa biraz 1 000 000 000 Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Perş. Şub. 11, 2010 7:59 pm

ybyii gnderiyormm brazdann Very Happy
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Perş. Şub. 11, 2010 8:04 pm

Çabuk çabuk Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Perş. Şub. 11, 2010 10:30 pm

gönderdin de tutamadık mı acaba SmileSmile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Empty BöLüm 3 =D

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Şub. 12, 2010 3:59 am

“Nesin sen?”

Bu sorum onu çok şaşırmış olacak ki aniden o masmavi gözleri benim üstüme kilitleniyor.Cevap vermeyeceğinden korkarken cevap geliyor.

“Ben bir vampirim.”

Hiç birşey söylemeden ona bakıyorum,sonra bir kahkaha koparıyorum.O kadar bir kopmuşum ki yere kapaklanıyorum.

“Çok komiksin”

Ben daha gülerken,o birşey demeden ağzını açtı ve öne doğru çıkan köpek dişlerini göstedi.Gülmem bir anda yok oldu.Hiç bir şey deyemedim.Bir süre köpek dişlerine baktıktan sonra gözlerine odaklandım ve yine sırıtmaya başladım.Şaşırmıştı.

“Yine noldu?”

“Hiç sadece bizim kızlar bunu bilselerdi kıskançlıktan çatlarlardılar.Aklıma yüzlerinin şekli geldide.Neyse yatalım çünkü yarın zor bir gün olacak.İkimiz içinde.”

“Neden benim içinde?”

”Çünkü yarın yatağımın altından çıkıp benimle Stars Caddesine alışverişe geliyorsun.”

Yatağımın altından başını uzatıp bana baktı,bende ona.Sonra sordu:

“Stars Caddeside nedir?”

“Seni kara cahil..”

“Ama Liz...ben alışverişten ne anlarım?”

“Bu oda benim mülküm, bu odada benim sözüm geçer, Kraliçe benim.”

“Sanırım sonunda kraliçeliğe alıştın,haa?”

“Yaa! Sanırım öyle oldu.”

Boş bir yerde duruyorum.Heyyy! Ben neredeyim?. En son uyuyordum.Sanırım rüya görüyorum. Ah ne kadar da zekiyim.Rüyada olduğumu anladım.Ayağa kalktım,yemyeşil çimenlerin üstünde yürüyorum.Birden önüme Eric..yok Eric değildi.neydi?...haaa! Tristan çıktı.

“Heyy! Tristan neden böyle tuhaf giyindin?.Ben neden böyle tuhaf giyindim?.Bu müzik nereden geliyor?.”
    Ben bu müzükten nefret ederdim.Müslum babadan “Acayip bir hayvana benziyirsen“ şarkısı çalıyordu.Ve çığlıkla uyandım.Tristan yanımdaydı ve önüme düşen saçlarımı kaldırıyordu.
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Cuma Şub. 12, 2010 9:58 am

süper olmuş SmileSmile
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra C.tesi Şub. 13, 2010 12:48 pm

çok güzeldi. Very Happy yeni bölümmm Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Şub. 13, 2010 12:51 pm

eet yb yb yb Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Empty BöLüm 4 =D

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Şub. 13, 2010 2:10 pm

Ben bu müzükten nefret ederdim. Müslüm babadan “Acayip bir hayvana benziyirsen“ şarkısı çalıyordu. Ve çığlıkla uyandım. Tristan yanımdaydı ve önüme düşen saçlarımı kaldırıyordu.

“Ne oldu?”

“Korkunç bir rüya gördüm.”

Hala nefes nefeseydim.

“Rüyanda ne va ya kimi gördünde bu kadar korktun?”

“Rüyamda ne gördüğümü gerçekten bilmek istermisin?”

“Evet. Lafı gevelemeyi bırakta söyle artık.”

“Hazır mısın?”

“Evettttt.”

“Rüyamda seni gördüm.”

“Hahah. Aman ne komik ne komik.”

“Saat kaç?.”

“Sabahın yedisi.”

“Bir saatimiz var.”

“Neden?”

“Alışverişe gidecektik hatırlarsan. Sana dün akşam söylemiştim.”

“Ben onu unuttuğunu sandım.”

“Hiç unutur muyum?”

Elime giyeceklerimi aldım ve banyoya girdim. Giyinip makyajımıda yaptıktan sonra dışarı çıktım. SME(Siyah Mini Elbise)’mi giydim,altına diz üstü gri botlarımı giydim ve beyaz çantamıda yanıma aldım. Saat tam sekizdi. Siyah saçlarım kendilerinden kıvırcıktılar. Mavi lenslerimi aradım ama bulamadım. Normalde gözlerim yeşildir ama arada bir mavi lens takıyordum. Arabamın anahtarlarını aldım ve odamdan çıktım.Birşey yemeden evden çıktı. Arabamın yanına gitttiğimde Tristan beni orada bekliyordu. Bunu nasıl yapmıştı? Kapıdan çıkmadı ama benden önce arabamın yanındaydı. Arabaya bindik. Arabayı çalıştırdıktan sonra kredi kartım çantamdamı diye kontrol ettim. Alışverişe çıkacağımda bunu yapardım. İyikide yapmışım çünkü kredi kartım çantamda deildi.

“Off! Lanet olsun.”

“Yine noldu Liz?”

“Kredi kartımı evde unutmuşum. Sen burada bekle ben gidip alayım.”

“Tamam.”
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Şub. 13, 2010 2:11 pm

işte yb umarım beğenirsiniz.. Very Happy Bunu ben yazmıyorm o yüzden aksıyor biraz Very Happy ama birazdan 5. bölümüde atıcam :/
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

'       *  _ PasakLı Kraliçe _  * Empty BöLüm 5 =D

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Şub. 13, 2010 2:15 pm

Bende sanmıştım ki benim için vampir güçlerini kullanıp bir saniye içinde kartımı alıp gelecekti ama bunu teklif etmek yerine sadece bir tamam. Köpek. Bende bunun acısını bu gün çıkarmazsam. İki dakika sonra yine arabamın yanındaydım. Arabaya bindim ve çalıştırdım. Trafik yoktu ve çabukça Stars Caddesine ulaştık. Stars Caddesinin büyük ota parkına arabamı koyduktan ve görevliye 3 dolar ödedikten sonra yürümeye başladık.Tristan’a bakdığımda somurtuyordu.

“Hadi ama Tristian köpeklik yapmaaaa. O kadar da kötü değil ki.”

Onu durdurdum ve dudaklarının yanını çekiştirip gülüyormuş gibi görünmesi için onu zorladım. İstediğimi yapmıştı. Gülünce o kadar şeker görünüyordu ki dayanamayıp yanağına bir öpücük kondurdum. Sonra pişman oldum. Utandım,yanaklarım kıpkırmızı oldu. Ama benden çok Tristan utandı.

“Özür dilerim. Kendimi tutamadım.”

Ve en sonunda ilk mağzamıza girdik. Takı mağzası. Bir anda kendimden geçtim herşey çok güzeldi. Gümüşlere bakıyordum. Tristan içeri gelmek istemedi. Ve beni birşey almadan oradan çıkarmaya çalışıyodu ama başaramadı. İki çok güzel kolye aldım,bir de gümüş bilezik. Parasını ödedikten sonra dışarı çıktım.

“Neden içeri gelmedin? ”

“Sonra anlatırım.”

“Tamam.”

İkinci mağzaya beraber girdik çünkü ona orada ihtiyacım vardı. Elbise mağzası. Hepsi modern elbiseler. Rafları karıştırp sepeti doldururken(Sepeti Tristan tutuyordu.
    Öcümü alacağımı söylemiştim. Ohh gelsin sana. Köpek.) bir yandanda Tristan’a oradaki inasanların yada vampirlerin(en iyiysi ben yine lakap takayım. İnsanhayvan’ların.) nasıl giyindiklerini soruyordum.

“Genelde vampir kadınlar dönüştükten sonra bin kat dahada güzelleşir ve seksi olurlar. Bu nedenden dolayı hepsi seksi şeyler giymeye başlarlar.Kısa etek, dekolteli elbiseler, seksi olan aklına ne gelirse.”

“ Çok hoş. Zaten elbiselerimin hepsi kısa. Onları giyemememin sebebi annemin hayvanı(yani üvey babam) izin vermiyordu. bana karışma hakkını nereden buluyor onuda bilmiyorum.”

Tam o sırada kapıya bakıyor olmam tam bir tesadüf olmalı. Çünkü bizim kızlar buradaydılar. Hemen arkamı döndüm. Yüzümün şekli buruşmuştu. Tristan’ın yanına sokuldum ve onu uyardım.

“Arkamızdaki kızlar yanımıza gelirlerse erkek arkadaşımsın. Lütfen bu yalana ihtiyacım var.”

“Tamam”

Tam Tristan’ın kolundan çıktım ki arkamda bir viyaklama çıktı.

“Lizzzzzzzzzzzzzzzzzz.”

Butün kızlar benim adımı bir koro gibi söylemişti. Arkamı döndüm ve “Sizi gördüğüme çok sevindim” gülümsememi taktım. Bende onlar kadar olamsada viyakladım.

“Kızlarrrrrrrrrrrrrrr.”
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra C.tesi Şub. 13, 2010 3:17 pm

bölümler için teşekkürler çok güzeldii Very Happy

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 10:47 am